RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 343 330 13 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF02:19:4214700:27:396201:10:3933.9701:38:187800:41:2400:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:22:5114900:27:416101:10:3933.9701:38:2014400:44:3100:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM02:02:2310900:00:0116501:26:5227.6301:26:53800:35:3000:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:08:273700:00:0119001:31:0826.3401:31:091900:37:1800:00:0000:00:00
3 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:09:4014200:26:58301:03:2137.8801:30:195100:39:2100:00:0000:00:00
4 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM02:19:0217600:32:401601:05:3036.6401:38:106900:40:5200:00:0000:00:00
5 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM02:20:5018600:34:283101:06:3336.0601:41:015700:39:4900:00:0000:00:00
6 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM02:20:5019600:35:191901:05:3536.5901:40:545800:39:5600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:21:337500:00:0121601:38:1124.4401:38:1211800:43:2100:00:0000:00:00
2 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:21:4414800:27:406001:10:3234.0301:38:1212300:43:3200:00:0000:00:00
3 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F02:23:5816400:31:287601:11:4733.4301:43:156600:40:4300:00:0000:00:00
4 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F02:25:299700:00:0124401:44:3322.9601:44:347000:40:5500:00:0000:00:00
5 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:264800:00:0123901:44:0123.0701:44:0211900:43:2400:00:0000:00:00
6 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:1420500:36:048501:12:5732.901:49:0115300:45:1300:00:0000:00:00
7 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:35:598000:00:0126201:48:5822.0301:48:5918200:47:0000:00:0000:00:00
8 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:40:3612100:00:0127001:50:3821.6901:50:3923000:49:5700:00:0000:00:00
9 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F02:48:5310600:00:0128501:55:4520.7301:55:4626800:53:0700:00:0000:00:00
10 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:49:4319500:35:1612101:18:4830.4601:54:0429500:55:3900:00:0000:00:00
11 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F02:52:1020900:36:1213801:21:0329.6101:57:1528500:54:5500:00:0000:00:00
12 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F02:56:1624000:39:4413501:20:2629.8402:00:1029700:56:0600:00:0000:00:00
13 3550MIRIAM MUÑOZ JUNYENCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F03:24:0011800:00:0132502:22:5316.802:22:5431801:01:0600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:02:094200:00:0116301:26:3927.701:26:40700:35:2900:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:3413800:26:28701:03:4037.701:30:081100:36:2600:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M02:06:4014300:27:17101:02:5038.201:30:071200:36:3300:00:0000:00:00
4 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:08:2515000:28:07601:03:2937.8101:31:361400:36:4900:00:0000:00:00
5 926DANI BLANCHART LÓPETRICBM-CALELLASUB23M02:11:5510500:00:0120201:35:1025.2201:35:111300:36:4400:00:0000:00:00
6 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:13:219100:00:0121001:35:5725.0101:35:582000:37:2300:00:0000:00:00
7 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:14:0713400:00:0120901:35:5425.0301:35:553200:38:1200:00:0000:00:00
8 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M02:17:462000:00:0122101:38:3024.3701:38:315000:39:1500:00:0000:00:00
9 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:17:567600:00:0121901:38:2124.401:38:225500:39:3400:00:0000:00:00
10 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:19:4316000:30:111501:05:2736.6701:35:3813500:44:0500:00:0000:00:00
11 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M02:20:201400:00:0120301:35:2425.1601:35:2514800:44:5500:00:0000:00:00
12 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M02:21:084400:00:0121401:37:4924.5401:37:5011500:43:1800:00:0000:00:00
13 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM02:23:081700:00:0122901:40:3823.8501:40:3910000:42:2900:00:0000:00:00
14 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM02:25:4225600:41:032301:05:5236.4401:46:554200:38:4700:00:0000:00:00
15 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M02:27:2624600:40:0910101:14:5732.0201:55:06200:32:2000:00:0000:00:00
16 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM02:30:5924200:39:474401:07:4435.4301:47:3112000:43:2800:00:0000:00:00
17 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M02:33:1322000:37:225601:10:0434.2501:47:2616100:45:4700:00:0000:00:00
18 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:34:576100:00:0124001:44:1023.0401:44:1123900:50:4600:00:0000:00:00
19 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:36:152400:00:0128101:53:2521.1601:53:2610600:42:4900:00:0000:00:00
20 8017ADRIA BARO BIOSCALLICENCIA DE DIASUB23M02:37:0924500:40:0510301:15:0231.9901:55:078900:42:0200:00:0000:00:00
21 3771OT AGUILERA SERRANOC.E. KATOA BARCELONAABM02:39:161600:00:0127701:52:1121.3901:52:1218500:47:0400:00:0000:00:00
22 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M02:44:3629200:44:2211401:17:4330.8802:02:0510200:42:3100:00:0000:00:00
23 195ERIC COLL COSTAINDEPENDENTSUB23M02:51:5329600:45:1611801:18:1030.702:03:2620500:48:2700:00:0000:00:00
24 8018IGNASI AYALA MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M03:01:0628500:43:1717501:27:5727.2902:11:1422700:49:5200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:28:5017200:32:177901:12:0333.3101:44:2014300:44:3000:00:0000:00:00
2 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:38:526800:00:0126401:49:1121.9801:49:1222200:49:4000:00:0000:00:00
3 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:40:506000:00:0126801:49:4721.8601:49:4824500:51:0200:00:0000:00:00
4 1863BARBARA RUBIO FORCAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:41:18600:00:0127601:52:1021.401:52:1121300:49:0700:00:0000:00:00
5 8013XÈNIA MOURELO VELASLLICENCIA DE DIAABF02:42:3121100:36:1613701:20:5029.6901:57:0615700:45:2500:00:0000:00:00
6 3731MARIA BOIX FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:46:414100:00:0128201:54:2520.9801:54:2625800:52:1500:00:0000:00:00
7 3CARMINA CANDELLERO C.E. VILA OLIMPICAABF02:48:3022200:37:3314601:22:2829.102:00:0120600:48:2900:00:0000:00:00
8 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF02:50:345200:00:0129101:58:5620.1801:58:5724800:51:3700:00:0000:00:00
9 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:53:1931600:49:0112201:18:5630.4102:07:5715500:45:2200:00:0000:00:00
10 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:55:4221700:36:5815101:23:3528.7102:00:3329000:55:0900:00:0000:00:00
11 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:56:5625900:41:1914901:23:1628.8202:04:3525900:52:2100:00:0000:00:00
12 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF03:00:283100:00:0131302:10:4418.3602:10:4522400:49:4300:00:0000:00:00
13 8004LAURA LÓPEZ FERRERLLICENCIA DE DIAABF03:03:258300:00:0131202:09:2518.5402:09:2627900:53:5900:00:0000:00:00
14 3223ANDREA BROSEL VIAÑACLUB TRIATLO PROSANABF03:05:505500:00:0130902:08:3718.6602:08:3830400:57:1200:00:0000:00:00
15 3491KATHARINE JEFFERIEC.E. KATOA BARCELONAABF03:10:4311000:00:0131802:16:2817.5902:16:2928100:54:1400:00:0000:00:00
16 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF03:12:5826600:41:4819901:33:5925.5402:15:4730300:57:1100:00:0000:00:00
17 3939EVA FONTANILLES ARBCLUB TRIATLÓ ATLESABF03:19:2429400:44:4222501:39:5024.0402:24:3228400:54:5200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM02:01:287000:00:0116401:26:5127.6301:26:52300:34:3600:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:02:2713600:23:111201:03:5537.5501:27:06600:35:2100:00:0000:00:00
3 2632ALEJANDRO LLAVERIA FLOR DE TRIATLÓABM02:07:2014500:27:34901:03:4737.6301:31:21900:35:5900:00:0000:00:00
4 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:013600:00:0116601:27:0527.5601:27:067100:40:5500:00:0000:00:00
5 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:08:11400:00:0118801:30:2426.5501:30:252400:37:4600:00:0000:00:00
6 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM02:08:3810200:00:0118701:30:2326.5501:30:243300:38:1400:00:0000:00:00
7 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:09:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:12:3615300:28:352101:05:3636.5901:34:113700:38:2500:00:0000:00:00
9 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:1715500:29:012601:06:0136.3501:35:023400:38:1500:00:0000:00:00
10 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM02:16:093300:00:0122201:38:5724.2501:38:581600:37:1100:00:0000:00:00
11 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM02:16:438600:00:0121801:38:1624.4201:38:173800:38:2600:00:0000:00:00
12 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:4916200:30:481301:04:2637.2501:35:148200:41:3500:00:0000:00:00
13 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:2216800:31:502501:05:5836.3801:37:488100:41:3400:00:0000:00:00
14 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM02:19:357800:00:0122601:40:002401:40:015400:39:3400:00:0000:00:00
15 4836ROGER ALBALADEJO CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:15500:00:0121101:36:1024.9601:36:1113400:44:0400:00:0000:00:00
16 7010EMILIO TIZON VALVERLLICENCIA DE DIAABM02:21:45700:00:0123501:43:1323.2501:43:143900:38:3100:00:0000:00:00
17 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:359400:00:0123101:41:0623.7401:41:079900:42:2800:00:0000:00:00
18 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM02:25:356200:00:0123801:43:4723.1301:43:488600:41:4700:00:0000:00:00
19 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM02:25:4614000:26:3215201:24:0628.5401:50:38400:35:0800:00:0000:00:00
20 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:26:275600:00:0124701:45:0322.8501:45:047700:41:2300:00:0000:00:00
21 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM02:28:085000:00:0125601:47:0122.4301:47:027300:41:0600:00:0000:00:00
22 7012NAHÚM VALVERDE RUIBLLICENCIA DE DIAABM02:31:063200:00:0124901:45:0822.8301:45:0916500:45:5700:00:0000:00:00
23 2399JOAQUIM FERNÀNDEZ CCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:34:4221000:36:145501:10:0234.2701:46:1620400:48:2600:00:0000:00:00
24 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:36:348500:00:0127901:52:4221.301:52:4312700:43:5100:00:0000:00:00
25 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM02:40:0821500:36:4910601:15:2431.8301:52:1319600:47:5500:00:0000:00:00
26 3811GERARD ARGERICH SOLINDEPENDENTABM02:42:433900:00:0128801:57:5020.3701:57:5114700:44:5200:00:0000:00:00
27 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM02:47:4124800:40:1110001:14:5232.0601:55:0326200:52:3800:00:0000:00:00
28 3840CARLOS CENTELLA CARCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:48:2610100:00:0128901:57:5620.3501:57:5723700:50:2900:00:0000:00:00
29 8005CARLOS MORRONDO CERLLICENCIA DE DIAABM02:49:3710700:00:0129802:02:3219.5902:02:3318400:47:0400:00:0000:00:00
30 3678ELEAZAR PRIETO FUILCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:50:0522100:37:3011901:18:4530.4801:56:1527700:53:5000:00:0000:00:00
31 3250ALBERT IGLESIAS BARC.N. BADALONAABM02:51:4919000:34:4716901:27:0827.5402:01:5522900:49:5400:00:0000:00:00
32 8001LUIS HUERTAS SANTIALLICENCIA DE DIAABM03:08:1926000:41:2017201:27:3927.3802:08:5931500:59:2000:00:0000:00:00
33 1689FRANCISCO TORRES VCLUB TRIATLO CORNELLAABM03:22:2930400:47:3019701:33:1925.7202:20:4932101:01:4000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:26:1118700:34:295301:09:5434.3301:44:238700:41:4800:00:0000:00:00
2 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF02:30:0319900:35:255701:10:1234.1901:45:3713900:44:2600:00:0000:00:00
3 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF02:31:411800:00:0124801:45:0822.8301:45:0917700:46:3200:00:0000:00:00
4 1894SARA CARMONA HERNANCLUB ESPORTIU Z5ABF02:32:2916300:30:538101:12:2833.1201:43:2121400:49:0800:00:0000:00:00
5 8020AIDA PINTÓ BIESCASLLICENCIA DE DIAABF02:32:397300:00:0126701:49:4221.8801:49:4310800:42:5600:00:0000:00:00
6 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF02:35:194600:00:0126501:49:1421.9701:49:1516900:46:0400:00:0000:00:00
7 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RC.A. IGUALADAABF02:36:3219700:35:219001:13:4332.5601:49:0419400:47:2800:00:0000:00:00
8 3517CRISTINA SOLÉ MARCÉTRIDIRABF02:44:4625700:41:1212301:18:5730.402:00:0914500:44:3700:00:0000:00:00
9 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF02:47:3323500:39:0310501:15:2231.8401:54:2526900:53:0800:00:0000:00:00
10 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:47:3524700:40:1012501:19:1530.2801:59:2520000:48:1000:00:0000:00:00
11 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF03:05:241300:00:0131402:11:2018.2702:11:2128000:54:0300:00:0000:00:00
12 8008DAVINIA PALACIOS MALLICENCIA DE DIAABF03:12:0629900:46:3016701:27:0527.5602:13:3530900:58:3100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:05:3813700:23:163701:07:0635.7701:30:22500:35:1600:00:0000:00:00
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM02:07:4213900:26:301001:03:4937.6101:30:192100:37:2300:00:0000:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:2714600:27:38801:03:4637.6401:31:242900:38:0300:00:0000:00:00
4 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:10:007400:00:0118301:30:1426.601:30:155600:39:4500:00:0000:00:00
5 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM02:17:4715600:29:464001:07:1435.701:37:006700:40:4700:00:0000:00:00
6 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:17:524700:00:0120601:35:3225.1201:35:339600:42:1900:00:0000:00:00
7 1562ELOY JORGE DE LA FUABSOLUT SPORTABM02:18:2715900:30:082201:05:4136.5401:35:4910300:42:3800:00:0000:00:00
8 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:19:249000:00:0121701:38:1124.4401:38:127600:41:1200:00:0000:00:00
9 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM02:19:5119800:35:242001:05:3536.5901:40:594500:38:5200:00:0000:00:00
10 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:21:2323000:38:052701:06:0536.3201:44:101700:37:1300:00:0000:00:00
11 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM02:25:1818000:33:212401:05:5636.401:39:1716600:46:0100:00:0000:00:00
12 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM02:25:4522700:37:544201:07:2435.6101:45:186200:40:2700:00:0000:00:00
13 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:27:1320100:35:314701:08:2335.101:43:5411700:43:1900:00:0000:00:00
14 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM02:27:2521200:36:192901:06:1636.2201:42:3514600:44:5000:00:0000:00:00
15 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:27:469900:00:0125201:46:3622.5101:46:377400:41:0900:00:0000:00:00
16 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM02:29:3525000:40:153301:06:3936.0101:46:5410400:42:4100:00:0000:00:00
17 7019CHRISTIAN SANCHEZ MLLICENCIA DE DIAABM02:30:4413000:00:0125901:47:4022.2901:47:4111200:43:0300:00:0000:00:00
18 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:30:546400:00:0126001:47:5522.2401:47:5611000:42:5800:00:0000:00:00
19 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM02:31:5611100:00:0127201:51:2821.5301:51:296100:40:2700:00:0000:00:00
20 3283DAVID MARTÍNEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM02:33:482700:00:0124601:45:0322.8501:45:0420900:48:4400:00:0000:00:00
21 1785GABRIEL CAMPISTOL PCLUB NATACIO BANYOLESABM02:33:5011300:00:0125301:46:5322.4501:46:5418100:46:5600:00:0000:00:00
22 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM02:36:5026200:41:317301:11:4533.4501:53:1612400:43:3400:00:0000:00:00
23 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM02:38:4326700:41:566501:11:0233.7901:52:5816000:45:4500:00:0000:00:00
24 1618ALBERT JIMENEZ CAMPC.E. TREVOL LLEIDAABM02:38:4711700:00:0126901:50:2021.7501:50:2120300:48:2600:00:0000:00:00
25 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPCLUB TRITRAININGABM02:38:5123700:39:238701:13:2532.6901:52:4816700:46:0300:00:0000:00:00
26 5601FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM02:39:2328700:43:259701:14:2632.2401:57:517900:41:3200:00:0000:00:00
27 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM02:39:295700:00:0125801:47:2322.3501:47:2425400:52:0500:00:0000:00:00
28 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:39:389300:00:0127501:52:0921.401:52:1019300:47:2800:00:0000:00:00
29 3024FRANCISCO JAVIER VECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:41:0121800:37:1210901:15:4031.7201:52:5219900:48:0900:00:0000:00:00
30 3575MARCO COSCARELLAINDEPENDENTABM02:42:4215400:28:5913901:21:1129.5601:50:1026100:52:3200:00:0000:00:00
31 2561DANI BRAVO SIERRAGOO SPORT CLUBABM02:46:2027800:43:0011101:16:0031.5801:59:0018800:47:2000:00:0000:00:00
32 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:49:4332000:49:269901:14:4732.0902:04:1315800:45:3000:00:0000:00:00
33 3319OSCAR JIMENEZ GALLEC.E. VILA OLIMPICAABM02:51:4513100:00:0129201:59:0320.1601:59:0426300:52:4100:00:0000:00:00
34 3490JAVIER GONZALEZ IGLC.E. KATOA BARCELONAABM02:52:417100:00:0131002:08:3818.6602:08:3913300:44:0200:00:0000:00:00
35 2141FERMIN ISABEL FERNATG TRIATLO SITGESABM02:52:4710400:00:0130702:06:0519.0402:06:0618000:46:4100:00:0000:00:00
36 3235ALBERT PERXACHS PLACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM02:54:2530900:47:559501:14:2232.2702:02:1725600:52:0800:00:0000:00:00
37 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM03:01:3330100:46:5514101:21:4329.3702:08:3826500:52:5500:00:0000:00:00
38 7006JORDI MORENO LLUESMLLICENCIA DE DIAABM03:21:3730200:47:0820801:35:3825.102:22:4631000:58:5100:00:0000:00:00
39 7008JOSE VTE GIMÉNEZ GILLICENCIA DE DIAABM03:21:3829100:44:1722001:38:2924.3702:22:4631100:58:5200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:33:128900:00:0126101:48:5322.0401:48:5413700:44:1800:00:0000:00:00
2 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF02:42:5525100:40:2012601:19:1830.2601:59:3811400:43:1700:00:0000:00:00
3 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF02:43:038200:00:0129702:00:002002:00:0111100:43:0200:00:0000:00:00
4 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:44:232300:00:0128301:54:3520.9501:54:3622600:49:4700:00:0000:00:00
5 8009SABINA ORTEGA COSCULLICENCIA DE DIAABF02:45:2710800:00:0128601:57:0720.4901:57:0820100:48:1900:00:0000:00:00
6 4085NOELIA GONZALEZ PERCLUB TRIATLO SABADELLABF02:47:263800:00:0128401:55:0220.8601:55:0326000:52:2300:00:0000:00:00
7 1410SARAH FURLAN AMARANC.E. VILA OLIMPICAABF02:54:0927700:42:5911701:18:0730.7202:01:0626700:53:0300:00:0000:00:00
8 3580ANA HERNANDEZ ROLDC.E. RAYOTEAMABF02:59:026600:00:0130802:08:0118.7502:08:0224400:51:0000:00:0000:00:00
9 6276VERÓNICA CORRAL FIEC.E. RAYOTEAMABF03:01:3225400:40:3015901:25:4527.9902:06:1529100:55:1700:00:0000:00:00
10 4041CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLABF03:03:0928100:43:1115501:24:3128.402:07:4229300:55:2700:00:0000:00:00
11 3642CARLA DELGADO GONZÁCLUB NATACIO SITGESABF03:07:4532100:49:2716101:26:2227.7902:15:4925100:51:5600:00:0000:00:00
12 8012LAIA SELVA MORANLLICENCIA DE DIAABF03:11:0627300:42:3321201:37:3824.5802:20:1124200:50:5500:00:0000:00:00
13 6261ARANTXA CLAVELL FONCLUB TRIATLÓ ATLESABF03:26:0729700:45:5921301:37:4024.5702:23:3932301:02:2800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 640MANUEL LLORET ZARAGC.E.T. DISTANCEABM02:05:514500:00:0117101:27:3427.4101:27:353500:38:1600:00:0000:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM02:08:15900:00:0118501:30:1626.5901:30:172700:37:5800:00:0000:00:00
3 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:09:1915100:28:08201:03:1037.9901:31:182800:38:0100:00:0000:00:00
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:10:024300:00:0118901:30:4026.4701:30:415200:39:2100:00:0000:00:00
5 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM02:10:4212700:00:0119501:32:5825.8201:32:592300:37:4300:00:0000:00:00
6 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM02:12:1116500:31:28501:03:2837.8201:34:561800:37:1500:00:0000:00:00
7 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM02:14:1217000:31:59401:03:2337.8601:35:224300:38:5000:00:0000:00:00
8 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM02:14:232200:00:0120501:35:3125.1301:35:324400:38:5100:00:0000:00:00
9 1474DAVID MONTAÑEZ LLADC.E. RAYOTEAMABM02:14:4614400:27:223501:06:5835.8401:34:206000:40:2600:00:0000:00:00
10 1557DÍDAC DOMINGO CARRACAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:15:4017300:32:191101:03:5337.5701:36:125300:39:2800:00:0000:00:00
11 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM02:16:1917700:32:521401:04:5436.9801:37:464000:38:3300:00:0000:00:00
12 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM02:16:3214100:26:345101:09:1634.6501:35:506500:40:4200:00:0000:00:00
13 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:18:3216700:31:443401:06:4835.9301:38:325900:40:0000:00:0000:00:00
14 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:20:064000:00:0121501:37:5524.5101:37:569200:42:1000:00:0000:00:00
15 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM02:20:1418200:33:543801:07:1035.7301:41:044900:39:1000:00:0000:00:00
16 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:23:1917800:33:003601:07:0135.8101:40:0111600:43:1800:00:0000:00:00
17 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:25:084900:00:0123001:40:4023.8401:40:4114000:44:2700:00:0000:00:00
18 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM02:25:1525300:40:282801:06:1336.2401:46:414100:38:3400:00:0000:00:00
19 2424MARC CARRERAS SALINCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:25:5020400:36:034101:07:1735.6701:43:2010100:42:3000:00:0000:00:00
20 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:26:1320300:35:563901:07:1135.7201:43:0711300:43:0600:00:0000:00:00
21 1326RAUL COCA GARCIAC.E. NO TE PARESABM02:26:3216600:31:408201:12:3133.101:44:119700:42:2100:00:0000:00:00
22 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM02:27:0519300:35:046601:11:1133.7201:46:156800:40:5000:00:0000:00:00
23 1229JUAN JOSÉ BARROSO RCLUB TRIATLO PROSANABM02:27:5513300:00:0125401:46:5422.4501:46:557200:41:0000:00:0000:00:00
24 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM02:30:2520700:36:097001:11:3233.5501:47:4110500:42:4400:00:0000:00:00
25 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM02:31:0522900:38:045001:08:3834.9701:46:4213800:44:2300:00:0000:00:00
26 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM02:32:5919400:35:136701:11:1433.6901:46:2717800:46:3200:00:0000:00:00
27 3622RAMSÉS RODRÍGUEZ ROC.A. IGUALADAABM02:33:3923600:39:144901:08:3834.9701:47:5216200:45:4700:00:0000:00:00
28 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM02:33:4924400:39:587401:11:4533.4501:51:439100:42:0600:00:0000:00:00
29 3990ANDRES GUERRERO SANC.E. NO TE PARESABM02:34:392800:00:0126601:49:2721.9301:49:2815100:45:1100:00:0000:00:00
30 8016MANUEL FERNANDEZ-ROLLICENCIA DE DIAABM02:40:3818900:34:4611501:17:5130.8301:52:3719700:48:0100:00:0000:00:00
31 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:41:2425500:40:499801:14:4132.1401:55:3016400:45:5400:00:0000:00:00
32 3306FRANK LINARES DIAZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:41:406300:00:0127401:52:0321.4201:52:0421900:49:3600:00:0000:00:00
33 8014TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM02:45:5828200:43:149201:14:0932.3701:57:2320700:48:3500:00:0000:00:00
34 123AMADEU CASSANYE SALINDEPENDENTABM02:46:177700:00:0127101:51:1421.5801:51:1528900:55:0200:00:0000:00:00
35 1665JOSE MANUEL PÉREZ BCLUB TRIATLO PROSANABM02:49:1713500:00:0130402:03:5219.3802:03:5315600:45:2400:00:0000:00:00
36 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:50:2325800:41:1614201:21:4529.3602:03:0119100:47:2200:00:0000:00:00
37 2260EDUARDO LOPEZ LAZCACLUB TRIATLO PROSANABM02:51:1124900:40:1515001:23:3328.7302:03:4819200:47:2300:00:0000:00:00
38 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM02:54:2518100:33:2717801:28:5027.0202:02:1725700:52:0800:00:0000:00:00
39 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:55:0921900:37:1712401:18:5830.3901:56:1531300:58:5400:00:0000:00:00
40 3943JOSÉ MARÍA BEA GONZTRANSTRIATLONABM02:55:2831700:49:0412801:19:2330.2302:08:2718300:47:0100:00:0000:00:00
41 8007SALVA DASTIS ARIASLLICENCIA DE DIAABM02:55:5526900:42:0814401:21:5029.3302:03:5825200:51:5700:00:0000:00:00
42 3711JESÚS PABLO GONZALEC. TRIATLO MONTORNESABM02:57:191500:00:0130302:03:3319.4302:03:3427600:53:4500:00:0000:00:00
43 7014VICTOR ALONSOLLICENCIA DE DIAABM03:09:0730300:47:0917601:28:0227.2602:15:1127800:53:5600:00:0000:00:00
44 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLÓ ATLESABM03:13:5031500:49:0017301:27:4027.3802:16:4030200:57:1000:00:0000:00:00
45 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM03:13:5532600:57:1217001:27:2627.4502:24:3821600:49:1700:00:0000:00:00
46 8022JOSEP MIQUEL BIOSCAINDEPENDENTABM03:21:3828400:43:1722301:39:2824.1302:22:4531200:58:5300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:35:3722300:37:377201:11:3633.5201:49:1317300:46:2400:00:0000:00:00
2 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:44:2827600:42:558401:12:5332.9301:55:4820800:48:4000:00:0000:00:00
3 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:52:4718800:34:4113101:19:5030.0601:54:3130800:58:1600:00:0000:00:00
4 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:58:0625200:40:2615601:24:4728.3102:05:1326400:52:5300:00:0000:00:00
5 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F02:59:1927500:42:4314701:23:1028.8602:05:5327300:53:2600:00:0000:00:00
6 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:59:4329500:44:4415301:24:0728.5302:08:5124100:50:5200:00:0000:00:00
7 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAV1F03:09:408100:00:0131602:14:4017.8202:14:4128800:54:5900:00:0000:00:00
8 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F03:11:3931300:48:3520401:35:2825.1402:24:0319500:47:3600:00:0000:00:00
9 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F03:19:2431800:49:2520101:34:3325.3802:23:5829200:55:2600:00:0000:00:00
10 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F03:22:4032200:49:2919401:32:4825.8602:22:1731601:00:2300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENEC.N. MATAROV1M02:06:3111200:00:0118401:30:1526.5901:30:161000:36:1500:00:0000:00:00
2 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:1612300:00:0119101:31:2326.2601:31:244600:38:5200:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M02:10:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M02:12:1712600:00:0119801:33:2425.701:33:254700:38:5200:00:0000:00:00
5 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BCLUB TRIATLO PROSANV1M02:13:2511400:00:0120701:35:3725.101:35:382500:37:4700:00:0000:00:00
6 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M02:20:485400:00:0123401:42:2723.4301:42:283600:38:2000:00:0000:00:00
7 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:21:23800:00:0124101:44:1623.0201:44:171500:37:0600:00:0000:00:00
8 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:21:358700:00:0123701:43:3923.1501:43:402600:37:5500:00:0000:00:00
9 3944MARIUS ZORRILLA NEINDEPENDENTV1M02:21:4810000:00:0123301:41:1823.6901:41:196300:40:2900:00:0000:00:00
10 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:22:4212800:00:0124301:44:3122.9601:44:323100:38:1000:00:0000:00:00
11 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M02:22:592600:00:0123201:41:1223.7201:41:138500:41:4600:00:0000:00:00
12 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:23:2220600:36:064601:08:1835.1401:44:244800:38:5800:00:0000:00:00
13 5956MARIÀ GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:23:478800:00:0122701:40:0723.9701:40:0812600:43:3900:00:0000:00:00
14 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M02:26:1420000:35:301801:05:3236.6201:41:0215200:45:1200:00:0000:00:00
15 2640CARLES GARCIA DELGAC.E.E. SANT GERVASIV1M02:26:1412200:00:0124501:44:3422.9501:44:358400:41:3900:00:0000:00:00
16 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M02:27:116700:00:0123601:43:1923.2301:43:2012800:43:5100:00:0000:00:00
17 7009CRISTÓBAL ALCOBA PÉLLICENCIA DE DIAV1M02:27:346900:00:0125001:46:2322.5601:46:247500:41:1000:00:0000:00:00
18 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M02:28:0117100:32:136401:10:5333.8601:43:0614900:44:5500:00:0000:00:00
19 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:28:19200:00:0125101:46:2422.5601:46:258800:41:5400:00:0000:00:00
20 2658JOSE RAMON MOTA MORC.N. REUS PLOMSV1M02:29:3727100:42:1813601:20:2929.8202:02:47100:26:5000:00:0000:00:00
21 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M02:30:2921300:36:295901:10:3134.0301:47:0012100:43:2900:00:0000:00:00
22 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M02:31:1915700:29:586801:11:1933.6501:41:1723100:50:0200:00:0000:00:00
23 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:32:3116100:30:4510801:15:3331.7701:46:1817100:46:1300:00:0000:00:00
24 2565SALVADOR NOGALES SAC.E. KATOA BARCELONAV1M02:33:093500:00:0125701:47:1722.3701:47:1816300:45:5100:00:0000:00:00
25 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:33:4722600:37:479401:14:2132.2801:52:088300:41:3900:00:0000:00:00
26 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:33:5226400:41:435401:09:5634.3201:51:399300:42:1300:00:0000:00:00
27 8023ANTONIO FONT TOMÁSC.E.A. BÉTERAV1M02:36:5721400:36:4210401:15:1431.901:51:5615000:45:0100:00:0000:00:00
28 5958BERNAT VINYALS VILAC.A. IGUALADAV1M02:37:033400:00:0125501:46:5722.4401:46:5823200:50:0500:00:0000:00:00
29 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M02:37:1523100:38:077801:12:0333.3101:50:1018700:47:0500:00:0000:00:00
30 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:40:5313200:00:0127801:52:3021.3301:52:3120200:48:2200:00:0000:00:00
31 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M02:43:0723900:39:3611201:16:2731.3901:56:0318600:47:0400:00:0000:00:00
32 4706ALEX LECEA LOPEZTRIATLO JOVENT 79V1M02:44:1024100:39:479301:14:1732.3101:54:0423300:50:0600:00:0000:00:00
33 3041JOSÉ TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:44:1512400:00:0129001:58:1120.3101:58:1216800:46:0300:00:0000:00:00
34 7020ALBERTO RANDO ROMERAVIVA!-ADR TRIATLÓNV1M02:45:2423300:38:1713001:19:4730.0801:58:0418900:47:2000:00:0000:00:00
35 8024ISMAEL UCLES SENAZONA SPORT - CLUB CICLISTV1M02:45:265900:00:0129401:59:1520.1301:59:1617000:46:1000:00:0000:00:00
36 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M02:47:3718300:33:5614001:21:3529.4201:55:3125500:52:0600:00:0000:00:00
37 2466JOSE LUIS HERNANDEZC.E. VILA OLIMPICAV1M02:48:1511500:00:0129301:59:0820.1501:59:0921200:49:0600:00:0000:00:00
38 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:49:2931900:49:268801:13:3232.6402:02:5817500:46:3100:00:0000:00:00
39 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M02:50:2712000:00:0129501:59:3620.0701:59:3724000:50:5000:00:0000:00:00
40 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:57:4528300:43:1618601:30:1726.5802:13:3313600:44:1200:00:0000:00:00
41 7015JUAN CARLOS RUIZ MELLICENCIA DE DIAV1M02:59:2310300:00:0130602:05:5619.0602:05:5727400:53:2600:00:0000:00:00
42 3730XAVIER CARRERA NAVASS ESPORTIVA ROCKETSV1M03:00:0326800:42:0116201:26:3527.7202:08:3624700:51:2700:00:0000:00:00
43 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M03:02:1627900:43:0317701:28:1727.1902:11:2024300:50:5600:00:0000:00:00
44 8006MIGUEL ÁNGEL LLEDÓSLLICENCIA DE DIAV1M03:02:3128000:43:0517401:27:4227.3702:10:4725000:51:4400:00:0000:00:00
45 2555JAIME CUEVAS LABRADINDEPENDENTV1M03:03:3130700:47:5216001:26:0027.9102:13:5222100:49:3900:00:0000:00:00
46 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:18:0832400:54:0816801:27:0727.5502:21:1530100:56:5300:00:0000:00:00
47 8021FRANCESCO FERROLLICENCIA DE DIAV1M03:20:175100:00:0132102:19:3417.202:19:3531701:00:4200:00:0000:00:00
48 7018OLEG FATINLLICENCIA DE DIAV1M03:21:0712500:00:0132702:26:2116.402:26:2228300:54:4500:00:0000:00:00
49 7005PERE CAMPS OTEGUILLICENCIA DE DIAV1M03:26:225300:00:0132302:22:2716.8502:22:2832501:03:5400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:30:3817400:32:217701:11:5933.3401:44:2017200:46:1800:00:0000:00:00
2 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F02:56:3626500:41:4414801:23:1228.8502:04:5624900:51:4000:00:0000:00:00
3 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F03:06:4429000:43:4615801:25:2628.0902:09:1230500:57:3200:00:0000:00:00
4 3869MARIA JESUS SANTOS INDEPENDENTV1F03:11:119800:00:0131902:18:0917.3702:18:1026600:53:0100:00:0000:00:00
5 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F03:12:2729300:44:2218201:30:0826.6302:14:3030600:57:5700:00:0000:00:00
6 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:20:436500:00:0132402:22:4316.8202:22:4430700:57:5900:00:0000:00:00
7 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑEC.A. IGUALADAV1F03:30:1132500:55:4226301:49:0921.9902:44:5115400:45:2000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M02:16:447200:00:0120001:34:2125.4401:34:229800:42:2200:00:0000:00:00
2 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLÓ ATLESV1M02:21:4017900:33:064501:07:5335.3501:40:596400:40:4100:00:0000:00:00
3 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M02:28:4019100:34:535201:09:1834.6301:44:1114200:44:2900:00:0000:00:00
4 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:31:0618500:34:213201:06:3736.0301:40:5823400:50:0800:00:0000:00:00
5 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M02:31:2222800:38:025801:10:2334.101:48:2510900:42:5700:00:0000:00:00
6 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M02:32:0818400:34:057101:11:3233.5501:45:3717600:46:3100:00:0000:00:00
7 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:35:1311600:00:0127301:51:3721.501:51:3812500:43:3500:00:0000:00:00
8 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M02:35:4226100:41:276301:10:4333.9401:52:1012200:43:3200:00:0000:00:00
9 7022DAVID LAHERA AVILAC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓV1M02:36:549600:00:0128001:52:5621.2501:52:5713200:43:5700:00:0000:00:00
10 5703ALBERTO SALVANS TORC.E. VILA OLIMPICAV1M02:38:2822400:37:379601:14:2332.2701:52:0017400:46:2800:00:0000:00:00
11 8011FRANCESC BARRERA FOLLICENCIA DE DIAV1M02:39:0327200:42:3010201:15:003201:57:308000:41:3300:00:0000:00:00
12 4679TONY SAYAGO RODRÍGC.N. MATAROV1M02:40:3020200:35:3312701:19:1830.2601:54:5115900:45:3900:00:0000:00:00
13 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M02:41:1117500:32:2310701:15:3231.7701:47:5527100:53:1600:00:0000:00:00
14 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:43:4731100:48:077501:11:4633.4401:59:5313100:43:5400:00:0000:00:00
15 3844FEDERICO HABA MARTIOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:44:0130000:46:418301:12:5232.9401:59:3314100:44:2800:00:0000:00:00
16 2149JORDI ALSINA APARICTRANSTRIATLONV1M02:49:1930800:47:5411301:17:3330.9502:05:2712900:43:5200:00:0000:00:00
17 1225DANIEL LOPEZ VICTORCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:52:4027400:42:3913301:20:0729.9602:02:4622800:49:5400:00:0000:00:00
18 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:54:4224300:39:5013201:19:5330.0401:59:4328700:54:5900:00:0000:00:00
19 1510GORKA RODRIGUEZ SANC.E. KATOA BARCELONAV1M02:55:3729800:45:5913401:20:1629.902:06:1521700:49:2200:00:0000:00:00
20 3727CARLOS CASTÁN SÁENZC.N. VILAFRANCA V1M02:56:1630600:47:4212001:18:4730.4602:06:2922500:49:4700:00:0000:00:00
21 845JOSUE FERNANDEZ ARICLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M03:00:417900:00:0131102:09:2018.5602:09:2124600:51:2000:00:0000:00:00
22 7007AYAL BRENNERLLICENCIA DE DIAV1M03:05:119500:00:0130502:03:5619.3702:03:5731901:01:1400:00:0000:00:00
23 7021OTTO PEREZ ECHEVERRLLICENCIA DE DIAV1M03:05:5119200:34:5518001:29:2926.8202:04:2432001:01:2700:00:0000:00:00
24 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M03:09:311000:00:0132002:19:0017.2702:19:0123800:50:3000:00:0000:00:00
25 3669JOSE DIEGO PARRADO INDEPENDENTV1M03:12:4231200:48:0818101:29:3526.7902:17:4328600:54:5900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3511CHARI GONZÁLEZ CORTINDEPENDENTV2F03:02:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F03:08:1412900:00:0131502:12:2918.1202:12:3029600:55:4400:00:0000:00:00
3 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F03:09:091100:00:0131702:15:4617.6802:15:4727200:53:2200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M02:09:481900:00:0119201:31:4226.1701:31:433000:38:0500:00:0000:00:00
2 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M02:10:522900:00:0119601:33:1925.7201:33:202200:37:3200:00:0000:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M02:17:4715800:30:001701:05:3036.6401:35:309400:42:1700:00:0000:00:00
4 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:22:078400:00:0122401:39:4824.0501:39:499500:42:1800:00:0000:00:00
5 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M02:25:0315200:28:123001:06:2836.1101:34:4023600:50:2300:00:0000:00:00
6 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M02:25:5220800:36:114301:07:3535.5101:43:469000:42:0600:00:0000:00:00
7 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV2M02:31:1121600:36:526901:11:2533.6101:48:1710700:42:5400:00:0000:00:00
8 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:32:30300:00:0124201:44:2322.9901:44:2419800:48:0600:00:0000:00:00
9 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV2M02:35:1623800:39:264801:08:2935.0501:47:5519000:47:2100:00:0000:00:00
10 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M02:39:0723400:38:498901:13:3832.5901:52:2717900:46:4000:00:0000:00:00
11 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:39:3722500:37:448001:12:1633.2101:50:0022000:49:3700:00:0000:00:00
12 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M02:44:4730500:47:358601:13:1832.7402:00:5313000:43:5400:00:0000:00:00
13 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV2M02:46:5716900:31:5814301:21:4529.3601:53:4327000:53:1400:00:0000:00:00
14 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV2M02:46:5928600:43:189101:14:0132.4301:57:1922300:49:4000:00:0000:00:00
15 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M02:48:0928900:43:3311001:15:5031.6501:59:2321000:48:4600:00:0000:00:00
16 7004JAUME ALTIMIRAS GALLLICENCIA DE DIAV2M02:50:3823200:38:0711601:18:0030.7701:56:0728200:54:3100:00:0000:00:00
17 408ANTONIO RUIZ CATALACLUB TRIATLO BLANESV2M02:51:515800:00:0130002:02:4419.5502:02:4521100:49:0600:00:0000:00:00
18 1005JOSE MANUEL GONZALVTRANSTRIATLONV2M02:59:302100:00:0130102:02:4419.5502:02:4530000:56:4500:00:0000:00:00
19 8010JAVIER GALLEGO AGUALLICENCIA DE DIAV2M03:06:3531400:48:5115401:24:1528.4902:13:0627500:53:2900:00:0000:00:00
20 3845SERGEY MOSININDEPENDENTV2M03:14:1132300:52:4215701:25:0028.2402:17:4229900:56:2900:00:0000:00:00
21 3847TONI URIBE HERNÁNDETRANSTRIATLONV2M03:21:0926300:41:3822801:40:1923.9202:21:5731400:59:1200:00:0000:00:00
22 1879JOAN SAYAGO RODRÍGUC.N. MATAROV2M03:23:452500:00:0132202:21:2916.9602:21:3032201:02:1500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F02:49:079200:00:0129601:59:5320.0201:59:5421500:49:1300:00:0000:00:00
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F03:20:0211900:00:0132602:23:4316.702:23:4429800:56:1800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:49:281200:00:0128701:57:2220.4501:57:2325300:52:0500:00:0000:00:00
2 7016BUJAS JEAN PIERRELLICENCIA DE DIAV2M02:52:203000:00:0130202:02:4719.5502:02:4821800:49:3200:00:0000:00:00
3 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M02:58:2628800:43:3012901:19:2430.2302:02:5429400:55:3200:00:0000:00:00
4 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M03:07:35100:00:0129902:02:4019.5702:02:4132601:04:5400:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 375JOSEP NAVARRO GARCICLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M03:16:3732700:57:1517901:29:0326.9502:26:1823500:50:1900:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7011MARCELO VASOIN SEIJLLICENCIA DE DIAV3M03:23:1331000:47:5519301:32:2125.9902:20:1632401:02:5700:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M03:10:5027000:42:1314501:22:2329.1302:04:3632701:06:1400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32