RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
37 36 36 0 0 750 21 4 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:49:125800:17:38501:12:5317.2901:30:311500:18:4100:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:55:032900:13:58801:16:1716.5201:30:154000:24:4800:00:0000:00:00
3 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM02:15:043300:14:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:57:58100:10:492601:27:5914.3201:38:481700:19:1000:00:0000:00:00
2 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:06:266000:17:542201:26:4814.5201:44:423100:21:4400:00:0000:00:00
3 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:16:072500:13:343501:39:0612.7101:52:403900:23:2700:00:0000:00:00
4 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:21:471200:12:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:50:554300:15:154502:06:489.9402:22:034900:28:5200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:37:15300:10:59301:10:0917.9601:21:08100:16:0700:00:0000:00:00
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:231800:12:57201:07:3418.6501:20:31300:16:5200:00:0000:00:00
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:49:27500:11:121401:20:2715.6601:31:39700:17:4800:00:0000:00:00
4 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:30:596600:21:353601:43:5212.1302:05:274200:25:3200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:06:402800:13:523201:32:2813.6301:46:202500:20:2000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:44:432300:13:23601:12:5917.2601:26:221100:18:2100:00:0000:00:00
2 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:46:36700:11:14901:17:0916.3301:28:231000:18:1300:00:0000:00:00
3 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM02:02:341100:12:102901:31:3213.7701:43:421600:18:5200:00:0000:00:00
4 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM02:07:282100:13:143101:32:0713.6801:45:213400:22:0700:00:0000:00:00
5 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:08:443900:14:523401:34:3113.3301:49:231800:19:2100:00:0000:00:00
6 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:09:09900:12:093301:33:3713.4601:45:463700:23:2300:00:0000:00:00
7 4774DAVID BARRANCO SANCPRAT TRIATLO 1994ABM02:13:474000:14:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:43:283700:14:334602:09:209.7402:23:532100:19:3500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CTRICBM-CALELLAABM01:35:591000:12:10101:07:1418.7401:19:24200:16:3500:00:0000:00:00
2 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:50:392000:13:141001:17:5416.1701:31:081900:19:3100:00:0000:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:21800:12:042001:24:4214.8801:36:461300:18:3500:00:0000:00:00
4 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:454500:15:442801:30:0713.9801:45:512800:20:5400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:10:354100:15:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:40:13400:11:05401:11:2117.6601:22:26600:17:4700:00:0000:00:00
2 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M01:49:39600:11:131101:18:5415.9701:30:072000:19:3200:00:0000:00:00
3 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:54:571700:12:441601:22:1515.3201:34:592300:19:5800:00:0000:00:00
4 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:483600:14:312301:26:4914.5101:41:20500:17:2800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4243NÚRIA MORA BOADAC.E.T. DISTANCEV1F02:30:075400:17:023701:45:3811.9302:02:404600:27:2700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERP.C. BONAVISTAV1M01:46:472200:13:17701:15:0516.7801:28:221200:18:2500:00:0000:00:00
2 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:323800:14:331901:24:3614.8901:39:092600:20:2300:00:0000:00:00
3 5559JORDI LLEVAT PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:426300:18:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F03:07:315700:17:344902:21:328.902:39:064800:28:2500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:57:221300:12:171701:23:4715.0401:36:042900:21:1800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32