RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
221 138 137 1 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF00:38:053600:14:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7003CRISTINA GIMENEZ-SALLICENCIA DE DIACDF00:45:089300:19:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:31:001600:13:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7014OLASAGASTI ELIANLLICENCIA DE DIACDM00:32:17100:10:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:332900:13:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:32:333900:14:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:33:473400:14:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM00:40:439200:19:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3804ALEIX PALMA AUBANELTRICBM-CALELLACDM00:42:466800:16:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM00:45:2711900:21:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:31:50400:11:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF00:34:592200:13:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISAJNM00:27:05200:10:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:28:16600:11:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 407JOAN WAGER PONSSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKJNM00:28:26300:11:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:29:23500:11:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:30:21900:12:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:30:391000:12:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:31:201300:12:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3173MARC DÓNIGA MARTINEC.N. SABADELLCDM00:33:343100:13:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3360ARNAU BELTRA BISAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:34:193500:14:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7027MARC NUEMO MONTOLIOLLICENCIA DE DIAJNM00:41:0411000:21:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7023PABLO ROMAGOSALLICENCIA DE DIAJNM00:45:4611700:21:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F00:32:553000:13:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F00:38:136000:16:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F00:38:435400:15:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:30:01700:12:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M00:30:491100:12:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:31:32800:12:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:31:592600:13:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM00:32:433200:14:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:34:163300:14:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7031ROGER PASCUAL ANGLÈLLICENCIA DE DIASUB23M00:35:097100:17:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8025SANTOS ROMAGOSA BOFLLICENCIA DE DIASUB23M00:36:546400:16:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7032MARC MARÉ MONTANERLLICENCIA DE DIASUB23M00:38:144900:15:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3320ALEXANDRA CASSAN-FEC.N. MATAROABF00:32:001800:13:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF00:40:197900:17:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8030ELISABET BUSON ROVILLICENCIA DE DIAABF00:43:175100:15:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM00:34:445300:15:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:026100:16:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3678ELEAZAR PRIETO FUILCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:38:326300:16:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8017ALBERTO CÁNOVAS LÓPLLICENCIA DE DIAABM00:39:117300:17:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8007LLUÍS CRIADOLLICENCIA DE DIAABM00:39:178800:18:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8011MARIO CREHUET LLORELLICENCIA DE DIAABM00:40:0510200:20:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8016EDUARD ROS RODRÍGUELLICENCIA DE DIAABM00:41:237600:17:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2290VICTOR JIMÉNEZ PIQUTRIATLO L´HOSPITALETABM00:42:459900:19:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7020GUILLERMO MARCET SELLICENCIA DE DIAABM00:43:3811300:21:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7011POL FERNÁNDEZ CLOTELLICENCIA DE DIAABM00:44:0110700:20:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF00:39:357700:17:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:39:387000:17:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7015ADRIANA RECODER FERLLICENCIA DE DIAABF00:53:3713500:26:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM00:30:201200:12:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:30:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 809ORIOL PADRÓS VERAT3R TRIATLOABM00:31:182100:13:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2378JON ANDER URIBARRI C.E. RAYOTEAMABM00:32:082700:13:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM00:36:035600:15:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7041ADRIAN SATUE MARTINLLICENCIA DE DIAABM00:36:446500:16:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3331IGNASI RAVENTOS AIXTRANSTRIATLONABM00:37:107800:17:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. RAYOTEAMABM00:37:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8006ARNAU GALÍ CASTROLLICENCIA DE DIAABM00:38:138500:18:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2838JAVIER RUIZ SALVADOCLUB TRIATLO SANT FELIUABM00:39:079800:19:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8031XAVIER PAREJO PALLLLICENCIA DE DIAABM00:40:1610400:20:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8014JORDI BRULL COSTALLICENCIA DE DIAABM00:42:366900:16:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7005MIQUEL ADRADOSLLICENCIA DE DIAABM00:43:498700:18:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2052XAVIER SERRANO BELLCERDANYOLA CHABM00:44:079100:19:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8008FRANCISCA PONS BENELLICENCIA DE DIAABF00:44:2912100:22:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:30:141400:12:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM00:31:262800:13:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:32:232300:13:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:33:293800:14:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM00:33:574500:14:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:35:096700:16:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:38:107200:17:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7025ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM00:38:588600:18:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM00:40:469400:19:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM00:40:4710100:20:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7024JORDI BAEZA SUBIRANLLICENCIA DE DIAABM00:41:239500:19:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7040XAVI ALONSO ESPUÑESLLICENCIA DE DIAABM00:41:538900:18:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8005CARLES RIBE ZAMORALLICENCIA DE DIAABM00:42:2310300:20:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8021JESUS DE LA FUENTE LLICENCIA DE DIAABM00:43:078000:17:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7038ANTONIO GALLARDO MULLICENCIA DE DIAABM00:43:2310800:20:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8003MARC ALVAREZ DAVILLICENCIA DE DIAABM00:45:1711500:21:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7008XAVIER RIUS BORJALLICENCIA DE DIAABM00:49:3112700:22:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8018ICAR BOSCH MELLINASLLICENCIA DE DIAABM00:49:5512000:22:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8033GEMMA GREGORIS DELLLICENCIA DE DIAV1F00:35:133700:14:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 398ARNAU BELLAPART LASC.N. VIC-ETBV1M00:31:302000:13:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:31:351900:13:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:32:161500:13:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M00:33:112500:13:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M00:33:424000:14:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8032ENRIC FOLCH PUIGLLICENCIA DE DIAV1M00:34:214300:14:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7016ALBERT JULIÀ MINAYALLICENCIA DE DIAV1M00:36:305700:15:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 446ÀLEX GARCIA MARTÍNETRICBM-CALELLAV1M00:37:365200:15:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8037ROGER DE LA GUERRA LLICENCIA DE DIAV1M00:38:018400:18:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:38:357400:17:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M00:39:1611400:21:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7037DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M00:40:278300:18:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8022JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M00:41:2010500:20:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7046ALBERT DE MAYA GARCLLICENCIA DE DIAV1M00:43:4111800:21:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7002AITOR ARRIETA MONTELLICENCIA DE DIAV1M00:44:2812600:22:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7039HUGO MOREIRA PÉREZ LLICENCIA DE DIAV1M00:45:4312800:23:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8028MOISES PRATLLICENCIA DE DIAV1M00:45:4512300:22:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1928DAVID BASSAGANYA VIINDEPENDENTV1M00:46:0511100:21:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8024JORDI RODRIGUEZ TOILLICENCIA DE DIAV1M00:47:1812900:24:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F00:37:354600:14:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7013OLASAGASTI NATHALIELLICENCIA DE DIAV1F00:39:328200:18:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F00:43:5510000:19:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:31:491700:13:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M00:34:074400:14:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M00:35:526600:16:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 662JORDI SAMANIEGO MUÑTRI+9 EL MASNOUV1M00:38:555900:16:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8012MARC CABALLÉ VAN MOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:0611600:21:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8029RAFA BERMEJO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:45:1913200:24:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3165MONTSE SUBIRANA COC.N. VIC-ETBV2F00:47:009600:19:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F00:48:0112500:22:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F00:49:1513000:24:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M00:30:162400:13:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV2M00:33:504800:15:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M00:34:365500:15:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:35:154700:15:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M00:37:335000:15:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 598PEDRO JOSÉ PRADA SAINDEPENDENTV2M00:39:048100:18:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7045AMADEU RUIZ ESTAPÉLLICENCIA DE DIAV2M00:43:5510900:20:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8009JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M00:45:4113100:24:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:45:0912200:22:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 842JAVIER CATASUS BRISC.N. CATALUNYAV2M00:37:534200:14:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M00:39:117500:17:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3882JUAN GARCÍA GALLEGOCLUB TRIASME TRIATLOV2M00:40:115800:15:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:359700:19:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8034SANTI ROVIRA OBRADOLLICENCIA DE DIAV2M00:41:559000:19:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:44:2811200:21:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:35:074100:14:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:40:426200:16:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M00:48:4413300:24:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F00:52:1712400:22:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:44:2810600:20:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3115ALBERT GARCÍA DOMÈNC.E. MEDITERRANIV3M00:51:5313400:25:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32