RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
447 421 405 16 0 1500 40 10 23 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISAJNM01:58:482500:21:371001:03:4637.6401:25:23700:33:2500:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:00:26700:20:254201:06:1536.2301:26:40800:33:4600:00:0000:00:00
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM02:00:583300:22:191801:04:1837.3301:26:371200:34:2100:00:0000:00:00
4 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:02:254800:22:59401:03:3637.7401:26:352600:35:5000:00:0000:00:00
5 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:04:144700:22:59601:03:3737.7301:26:365400:37:3800:00:0000:00:00
6 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM02:08:24900:20:272801:04:5636.9601:25:2317500:43:0100:00:0000:00:00
7 4388EUDALD BOSCH CARREITGCBINNJNM02:09:524200:22:313701:05:5736.3901:28:2812700:41:2400:00:0000:00:00
8 7011PAU QUINTANO VILOSALLICENCIA DE DIAJNM02:15:425500:23:039601:09:3934.4601:32:4217300:43:0000:00:0000:00:00
9 985POL SIMÓN SÁNCHEZINDEPENDENTJNM02:19:5215500:27:1217901:14:0732.3801:41:196500:38:3300:00:0000:00:00
10 1695CARLES SILVA SANCHECLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:28:4115900:27:1824201:16:5531.201:44:1320200:44:2800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:15:1810900:25:2911201:10:1934.1301:35:489000:39:3000:00:0000:00:00
2 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:23:3217600:28:1015101:12:3333.0801:40:4316600:42:4900:00:0000:00:00
3 3695SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F02:30:1622900:29:3926101:17:5430.8101:47:3316500:42:4300:00:0000:00:00
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F02:34:1213500:26:1128001:19:2930.201:45:4028300:48:3200:00:0000:00:00
5 17JESSICA BRILLAS FERC.N. MATAROSUB23F02:35:488900:24:3929801:21:1829.5201:45:5731800:49:5100:00:0000:00:00
6 7002ÀFRICA POU FARRELLICENCIA DE DIASUB23F02:44:0829200:31:4430201:21:5129.3201:53:3533200:50:3300:00:0000:00:00
7 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F02:44:5511400:25:3435901:28:2527.1401:53:5933700:50:5600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:53:48100:19:18201:02:1738.5301:21:35200:32:1300:00:0000:00:00
2 3964IBRAHIM TUPAC ALUCC.E.T. DISTANCESUB23M01:55:37200:19:19301:02:1738.5301:21:361000:34:0100:00:0000:00:00
3 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:58:162300:21:34801:03:4237.6801:25:16400:33:0000:00:0000:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:59:50400:19:235101:07:1235.7101:26:35600:33:1500:00:0000:00:00
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M02:00:211600:21:153301:05:1436.7901:26:29900:33:5200:00:0000:00:00
6 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM02:02:161300:20:503901:05:5836.3801:26:482000:35:2800:00:0000:00:00
7 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M02:03:423500:22:231901:04:2037.3101:26:434100:36:5900:00:0000:00:00
8 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:04:371200:20:492301:04:3237.1901:25:218200:39:1600:00:0000:00:00
9 2356SERGI BERGA LLOVERACLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:06:244000:22:301501:04:1237.3801:26:429700:39:4200:00:0000:00:00
10 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M02:06:572600:21:402701:04:4937.0301:26:2910900:40:2800:00:0000:00:00
11 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:09:307200:23:474901:07:0635.7701:30:536900:38:3700:00:0000:00:00
12 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLÓSUB23M02:09:567100:23:469201:09:2934.5401:33:153600:36:4100:00:0000:00:00
13 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM02:11:3214200:26:277501:08:4434.9201:35:113000:36:2100:00:0000:00:00
14 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M02:11:4815400:27:046501:08:0235.2801:35:063700:36:4200:00:0000:00:00
15 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM02:14:3617700:28:115001:07:1035.7301:35:218100:39:1500:00:0000:00:00
16 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:17:1421100:29:0312001:11:0233.7901:40:054500:37:0900:00:0000:00:00
17 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANABM02:17:186400:23:3413701:11:4733.4301:35:2114300:41:5700:00:0000:00:00
18 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM02:17:3418300:28:229901:09:4434.4201:38:068800:39:2800:00:0000:00:00
19 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:17:4714100:26:257901:09:0034.7801:35:2515600:42:2200:00:0000:00:00
20 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM02:19:184900:22:5914601:12:0833.2701:35:0719400:44:1100:00:0000:00:00
21 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M02:19:4818200:28:2213001:11:3933.501:40:019800:39:4700:00:0000:00:00
22 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M02:20:3115800:27:186901:08:2335.101:35:4121600:44:5000:00:0000:00:00
23 7114MARC BASSA I GOMEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:21:5814600:26:3916801:13:2632.6801:40:0514000:41:5300:00:0000:00:00
24 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:23:289300:24:4410601:10:0534.2401:34:4928600:48:3900:00:0000:00:00
25 2344ALEJANDRO SANCHEZ LC.E. VILA OLIMPICAABM02:23:5624400:30:0416601:13:0532.8401:43:0911600:40:4700:00:0000:00:00
26 3185ORIOL CASULLERAS CHC.N. VIC-ETBSUB23M02:24:3026800:31:0013801:11:4833.4301:42:4813500:41:4200:00:0000:00:00
27 8016ALEIX VECIANA CABRELLICENCIA DE DIASUB23M02:24:4820800:28:5114101:11:5233.401:40:4319100:44:0500:00:0000:00:00
28 7007ARNAU FONT REGUANTLLICENCIA DE DIASUB23M02:25:549900:24:5917401:13:4832.5201:38:4726700:47:0700:00:0000:00:00
29 3660GIORDANO MORALES CAC.E. NO TE PARESSUB23M02:28:0113300:26:0924901:17:2331.0101:43:3220400:44:2900:00:0000:00:00
30 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:35:0629700:31:5122401:15:5831.5901:47:4927000:47:1700:00:0000:00:00
31 7012ALBERT FERRER SOLERLLICENCIA DE DIASUB23M02:38:1521700:29:2130901:22:2529.1201:51:4625600:46:2900:00:0000:00:00
32 8026ARKAITZ LACARRA REMLLICENCIA DE DIASUB23M02:41:1617100:27:5130701:22:1629.1701:50:0733900:51:0900:00:0000:00:00
33 8010BORJA HIDALGO TOCALLICENCIA DE DIAABM02:48:4635900:34:3536401:28:5526.9902:03:3022700:45:1600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:17:068800:24:3912201:11:1433.6901:35:5312400:41:1300:00:0000:00:00
2 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF02:23:5519000:28:2819601:14:5332.0501:43:2111100:40:3400:00:0000:00:00
3 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF02:26:0313400:26:0917501:13:5832.4501:40:0724600:45:5600:00:0000:00:00
4 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF02:36:4427500:31:0726801:18:1530.6701:49:2227200:47:2200:00:0000:00:00
5 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:41:4324200:30:0230601:22:0829.2201:52:1031100:49:3300:00:0000:00:00
6 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF02:47:5532600:33:2036301:28:4227.0602:02:0224400:45:5300:00:0000:00:00
7 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF02:50:2426700:30:5832501:24:1428.4901:55:1237800:55:1200:00:0000:00:00
8 3491KATHARINE JEFFERIEC.E. KATOA BARCELONAABF02:52:1124600:30:0638401:32:2225.9802:02:2831500:49:4300:00:0000:00:00
9 8018CARLA MARTÍNEZ ARRILLICENCIA DE DIAABF03:12:5340200:41:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2632ALEJANDRO LLAVERIA FLOR DE TRIATLÓABM01:59:252800:21:432901:04:5736.9501:26:40300:32:4500:00:0000:00:00
2 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:044400:22:51701:03:3937.7101:26:301300:34:3400:00:0000:00:00
3 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:04:102400:21:363401:05:2436.701:27:004600:37:1000:00:0000:00:00
4 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM02:05:16600:20:234101:06:1536.2301:26:387000:38:3800:00:0000:00:00
5 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM02:05:252900:21:443101:05:0136.9101:26:457100:38:4000:00:0000:00:00
6 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:06:036800:23:422501:04:4237.0901:28:245500:37:3900:00:0000:00:00
7 5450FRANCESC ESCOLÀ RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM02:06:4512900:25:503001:04:5836.9401:30:482700:35:5700:00:0000:00:00
8 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:09:247700:24:137801:08:5234.8501:33:052900:36:1900:00:0000:00:00
9 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:10:039700:24:576701:08:1935.1301:33:163800:36:4700:00:0000:00:00
10 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM02:10:2011500:25:365501:07:3035.5601:33:064700:37:1400:00:0000:00:00
11 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM02:10:228000:24:174501:06:2436.1401:30:419500:39:4100:00:0000:00:00
12 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM02:15:2711800:25:3710901:10:0934.2101:35:469600:39:4100:00:0000:00:00
13 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:15:358700:24:337401:08:4334.9301:33:1615400:42:1900:00:0000:00:00
14 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:2414400:26:3113601:11:4633.4401:38:175800:38:0700:00:0000:00:00
15 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:0713900:26:2015401:12:3833.0401:38:5810600:40:0900:00:0000:00:00
16 3623RAMÓN ESTRADA GARCIINDEPENDENTABM02:20:5526300:30:518301:09:0634.7301:39:5711800:40:5800:00:0000:00:00
17 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEC.A. IGUALADAABM02:24:282200:21:2914301:12:0233.3201:33:3133800:50:5700:00:0000:00:00
18 2244ENRIQUE JAVIER GARCINDEPENDENTABM02:26:2322000:29:2320501:15:0631.9601:44:2914100:41:5400:00:0000:00:00
19 3152ORIOL PLANELLA SARGCLUB NATACIO OLOTABM02:26:2825500:30:2317701:14:0532.401:44:2814800:42:0000:00:0000:00:00
20 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:28:054100:22:3021601:15:4131.7101:38:1132000:49:5400:00:0000:00:00
21 8022SERGI ROCADEMBOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:29:217900:24:1419801:14:5732.0201:39:1132700:50:1000:00:0000:00:00
22 8031FERRAN BUSQUETS POLLLICENCIA DE DIAABM02:30:0719300:28:3325401:17:4830.8501:46:2118800:43:4600:00:0000:00:00
23 7017ABEL TRIOLA PUIGDEVLLICENCIA DE DIAABM02:34:2328200:31:1831401:23:1228.8501:54:3010000:39:5300:00:0000:00:00
24 3172JAVIER GUTIERREZ MAC.N. VIC-ETBABM02:38:136100:23:1929701:21:1429.5401:44:3336800:53:4000:00:0000:00:00
25 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM02:38:3332300:33:1023701:16:3731.3201:49:4729000:48:4600:00:0000:00:00
26 3963MARC VILAR CARDELLAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:46:0631500:32:5732801:24:1928.4601:57:1629300:48:5000:00:0000:00:00
27 7014PEP PERAIRE SOLERLLICENCIA DE DIAT2M02:54:0530400:32:1534701:27:0527.5601:59:2037400:54:4500:00:0000:00:00
28 7006ADRIÀ MOLIST GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM03:09:1728900:31:2934601:27:0127.5801:58:3040101:10:4700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF02:19:3312400:25:4212401:11:1533.6801:36:5716200:42:3600:00:0000:00:00
2 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RC.A. IGUALADAABF02:23:2014900:26:4717101:13:3432.6201:40:2117100:42:5900:00:0000:00:00
3 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF02:26:1915300:26:5916701:13:1332.7801:40:1225100:46:0700:00:0000:00:00
4 4045IRENE RODRIGUEZ GÚETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:26:4023900:30:0017001:13:2932.6601:43:2917800:43:1100:00:0000:00:00
5 3959ANNABEL NAVIO ROBLCLUB NATACIO BANYOLESABF02:31:384300:22:3127501:19:0330.3601:41:3432600:50:0400:00:0000:00:00
6 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF02:38:0019100:28:3026201:17:5630.801:46:2634800:51:3400:00:0000:00:00
7 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:41:2330200:32:1232401:24:0728.5301:56:1922200:45:0400:00:0000:00:00
8 1868TANIA RODENAS PARESINDEPENDENTABF02:45:5830600:32:2232601:24:1728.4801:56:3930500:49:1900:00:0000:00:00
9 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:50:3337900:36:0634801:27:0827.5402:03:1427100:47:1900:00:0000:00:00
10 2319YLENIA GONZÁLEZ DUACLUB TRIATLÓ ATLESABF03:13:3536300:34:5739901:39:5524.0202:14:5239000:58:4300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERCLUB NATACIO MINORISAABM01:54:49300:19:20101:02:1638.5401:21:36500:33:1300:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM02:02:458100:24:181301:04:0737.4301:28:251100:34:2000:00:0000:00:00
3 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM02:04:034500:22:541101:03:4837.6201:26:425000:37:2100:00:0000:00:00
4 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLÓABM02:04:381100:20:482601:04:4237.0901:25:307900:39:0800:00:0000:00:00
5 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:07:253000:21:454801:06:4435.9601:28:297300:38:5600:00:0000:00:00
6 2378JON ANDER URIBARRI C.E. RAYOTEAMABM02:07:557800:24:144701:06:4235.9801:30:564200:36:5900:00:0000:00:00
7 5726JONATHAN GALAN CARRFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:173600:22:237201:08:3135.0301:30:545100:37:2300:00:0000:00:00
8 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM02:10:257500:24:078001:09:0034.7801:33:074900:37:1800:00:0000:00:00
9 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM02:13:0710600:25:249001:09:2834.5501:34:526100:38:1500:00:0000:00:00
10 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM02:14:569100:24:417601:08:4734.8901:33:2812900:41:2800:00:0000:00:00
11 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:15:1326000:30:478401:09:1034.701:39:571600:35:1600:00:0000:00:00
12 8032MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM02:15:445700:23:0712801:11:3533.5301:34:4212000:41:0200:00:0000:00:00
13 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:033700:22:2615901:12:5432.9201:35:2011400:40:4300:00:0000:00:00
14 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM02:18:0116800:27:476201:07:5435.3501:35:4115500:42:2000:00:0000:00:00
15 7020CHRISTOPHER ROSSALLICENCIA DE DIAABM02:19:3721200:29:0619301:14:4932.0801:43:552400:35:4200:00:0000:00:00
16 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:19:3818700:28:2610101:09:4734.3901:38:1312800:41:2500:00:0000:00:00
17 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:19:5621900:29:2211801:10:3833.9801:40:0010100:39:5600:00:0000:00:00
18 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:20:0513000:26:009801:09:4334.4301:35:4319700:44:2200:00:0000:00:00
19 3283DAVID MARTÍNEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM02:20:2623400:29:5610801:10:0934.2101:40:0510700:40:2100:00:0000:00:00
20 8015JORDI ESCOBAR ROCALLICENCIA DE DIAABM02:21:1211100:25:3214401:12:0233.3201:37:3418700:43:3800:00:0000:00:00
21 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM02:21:4418500:28:2312901:11:3533.5301:39:5813900:41:4600:00:0000:00:00
22 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM02:22:533100:21:4614201:11:5333.3901:33:3930200:49:1400:00:0000:00:00
23 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:24:282100:21:2613901:11:5133.401:33:1734100:51:1100:00:0000:00:00
24 7010DAVID AUBERT I BATLLLICENCIA DE DIAABM02:25:455400:23:0321401:15:3331.7701:38:3626800:47:0900:00:0000:00:00
25 8039MIQUEL TEJERO ORDASLLICENCIA DE DIAABM02:25:5217500:28:0920801:15:1731.8801:43:2615800:42:2600:00:0000:00:00
26 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:27:5712600:25:4815801:12:5332.9301:38:4130300:49:1600:00:0000:00:00
27 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:30:4318400:28:2328501:19:5530.0301:48:1815700:42:2500:00:0000:00:00
28 7032LLORENÇ ABAD ARMENDLLICENCIA DE DIAABM02:31:0316900:27:4927201:18:4230.501:46:3120800:44:3200:00:0000:00:00
29 4245DAVID BERROZPE RIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:32:3419700:28:3918401:14:2732.2401:43:0630800:49:2800:00:0000:00:00
30 1757LLUIS BORRAS CONTREGOO SPORT CLUBABM02:35:4727200:31:0326301:18:0130.7601:49:0425900:46:4300:00:0000:00:00
31 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM02:36:2813200:26:0633201:25:2428.101:51:3021800:44:5800:00:0000:00:00
32 7030STEFANO ZANELLATO MLLICENCIA DE DIAABM02:37:5123300:29:5527801:19:1030.3201:49:0528900:48:4600:00:0000:00:00
33 1155FELIX MARTÍNEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM02:39:2725100:30:1328701:20:2129.8701:50:3429400:48:5300:00:0000:00:00
34 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM02:43:0728100:31:1733101:24:5028.2901:56:0726200:47:0000:00:0000:00:00
35 8011MARC MASSAGUE MORENLLICENCIA DE DIAABM02:47:1535200:34:2335801:28:0727.2402:02:3021300:44:4500:00:0000:00:00
36 8025MIGUEL ANGEL MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:49:5037000:35:1931701:23:2028.801:58:3934000:51:1100:00:0000:00:00
37 3853JONATHAN QUESADA GATRANSTRIATLONABM02:50:3034400:34:0731201:23:0628.8801:57:1336400:53:1700:00:0000:00:00
38 8002FERNANDO SALVADOR GLLICENCIA DE DIAABM02:52:5034900:34:1536601:29:0426.9502:03:1931000:49:3100:00:0000:00:00
39 5475JOAN GONZALEZ MARTICLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:53:5440400:42:3133601:26:0027.9102:08:3123100:45:2300:00:0000:00:00
40 3254PEDRO NIETO GUIJARRC.E. NO TE PARESABM02:55:3536000:34:4032201:23:5428.6101:58:3438400:57:0100:00:0000:00:00
41 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM03:04:2633400:33:3539701:37:5324.5202:11:2836200:52:5800:00:0000:00:00
42 477FRANCESC SAGET FERNCLUB NATACIO BANYOLESABM03:05:2332700:33:2137801:31:1326.3102:04:3439301:00:4900:00:0000:00:00
43 7009VICTOR HERRERA FERRLLICENCIA DE DIAABM03:12:5340300:41:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF02:26:1427800:31:0924401:16:5631.201:48:055900:38:0900:00:0000:00:00
2 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF02:28:5623600:29:5926701:18:1230.6901:48:1111500:40:4500:00:0000:00:00
3 3580ANA HERNANDEZ ROLDC.E. RAYOTEAMABF02:42:0734700:34:0931001:22:2729.1101:56:3623400:45:3100:00:0000:00:00
4 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:44:3029600:31:4928801:20:2329.8601:52:1235700:52:1800:00:0000:00:00
5 1840JESSICA URBANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:50:3230500:32:1831501:23:1328.8401:55:3137600:55:0100:00:0000:00:00
6 3757ELISABETH MARTÍ RODCLUB TRIATLO SABADELLABF02:53:4830700:32:2937301:30:4826.4302:03:1733100:50:3100:00:0000:00:00
7 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLÓ ATLESABF03:12:2136400:34:5738701:32:4925.8602:07:4639701:04:3500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:00:571800:21:211201:03:5937.5101:25:202200:35:3700:00:0000:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM02:02:092000:21:242401:04:3237.1901:25:562800:36:1300:00:0000:00:00
3 2391CARLOS GALINDO ROONTRICBM-CALELLAABM02:02:091000:20:424301:06:2036.1801:27:021500:35:0700:00:0000:00:00
4 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM02:03:394600:22:56501:03:3737.7301:26:334300:37:0600:00:0000:00:00
5 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM02:03:538200:24:191601:04:1537.3501:28:341700:35:1900:00:0000:00:00
6 1557DÍDAC DOMINGO CARRACAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:06:148400:24:201701:04:1737.3301:28:375300:37:3700:00:0000:00:00
7 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM02:06:301500:20:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1474DAVID MONTAÑEZ LLADC.E. RAYOTEAMABM02:07:273200:22:147301:08:3834.9701:30:523500:36:3500:00:0000:00:00
9 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:08:1610300:25:223501:05:2836.6601:30:505200:37:2600:00:0000:00:00
10 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM02:09:166000:23:165401:07:3035.5601:30:466300:38:3000:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM02:11:499600:24:5210701:10:0634.2401:34:583900:36:5100:00:0000:00:00
12 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:309400:24:454001:06:0136.3501:30:4613800:41:4400:00:0000:00:00
13 8034EMILI ROMERO FERNANLLICENCIA DE DIAABM02:12:427400:24:0112701:11:3333.5401:35:344400:37:0800:00:0000:00:00
14 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:12:5511200:25:325801:07:4735.4101:33:199300:39:3600:00:0000:00:00
15 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:13:056500:23:365701:07:4635.4201:31:2213600:41:4300:00:0000:00:00
16 541FRANCESC PRAT VICENCLUB NATACIO BANYOLESABM02:13:1112000:25:398601:09:1534.6601:34:546200:38:1700:00:0000:00:00
17 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM02:13:3612100:25:3910501:10:0134.2801:35:405700:37:5600:00:0000:00:00
18 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:3915700:27:176101:07:4935.3901:35:066400:38:3300:00:0000:00:00
19 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:13:431400:20:5018201:14:1932.2901:35:096800:38:3400:00:0000:00:00
20 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM02:14:0710500:25:239701:09:4034.4501:35:037600:39:0400:00:0000:00:00
21 2796JOAN ESCARRABILL TICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:14:4914000:26:208801:09:2134.6101:35:418000:39:0800:00:0000:00:00
22 489ENRIC HERNANDEZ MARTGCBINNABM02:16:1617800:28:125201:07:1335.7101:35:2511700:40:5100:00:0000:00:00
23 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM02:16:239000:24:4011701:10:3733.9901:35:1712100:41:0600:00:0000:00:00
24 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM02:17:2412200:25:3915301:12:3833.0401:38:177700:39:0700:00:0000:00:00
25 8017DANIEL ALTABELLALLICENCIA DE DIAABM02:19:1616000:27:2216001:12:5432.9201:40:167400:39:0000:00:0000:00:00
26 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM02:19:3321500:29:146601:08:0435.2601:37:1815200:42:1500:00:0000:00:00
27 2424MARC CARRERAS SALINCLUB TRIATLÓ ATLESABM02:20:0622500:29:3211401:10:2634.0701:39:5810500:40:0800:00:0000:00:00
28 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:20:2031700:32:5913201:11:4033.4901:44:392300:35:4100:00:0000:00:00
29 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM02:20:325100:23:0111501:10:2834.0601:33:2926400:47:0300:00:0000:00:00
30 3990ANDRES GUERRERO SANC.E. NO TE PARESABM02:21:0316200:27:2415501:12:4133.0201:40:0511900:40:5800:00:0000:00:00
31 8020FELIU CORONADO JUSTLLICENCIA DE DIAABM02:21:4017900:28:158101:09:0134.7701:37:1619800:44:2400:00:0000:00:00
32 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:22:0421600:29:1812101:11:1333.701:40:3113100:41:3300:00:0000:00:00
33 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:22:2114500:26:377101:08:3135.0301:35:0826900:47:1300:00:0000:00:00
34 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁINDEPENDENTABM02:22:5019400:28:3516201:12:5732.901:41:3212600:41:1800:00:0000:00:00
35 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM02:23:3525300:30:1415601:12:4832.9701:43:0211000:40:3300:00:0000:00:00
36 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:23:456700:23:3913101:11:3933.501:35:1827900:48:2700:00:0000:00:00
37 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:24:2029400:31:486801:08:2235.101:40:1019300:44:1000:00:0000:00:00
38 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM02:25:0511300:25:3319101:14:4832.0901:40:2121100:44:4400:00:0000:00:00
39 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:25:2635100:34:1913301:11:4033.4901:45:598700:39:2700:00:0000:00:00
40 7033FABIAN BADIA VICENTLLICENCIA DE DIAABM02:25:2614800:26:4617201:13:3932.5901:40:2522000:45:0100:00:0000:00:00
41 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM02:26:0127900:31:1116101:12:5632.9101:44:0714200:41:5400:00:0000:00:00
42 7019XEVI ROURA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM02:26:0519200:28:3222501:16:0331.5601:44:3513000:41:3000:00:0000:00:00
43 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM02:27:417000:23:4623901:16:4831.2501:40:3426600:47:0700:00:0000:00:00
44 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:28:2331600:32:5716901:13:2832.6701:46:2514600:41:5800:00:0000:00:00
45 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM02:28:5632500:33:1627301:18:4730.4601:52:034000:36:5300:00:0000:00:00
46 927EDUARD COLLADO ALSITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:29:0016100:27:2215201:12:3533.0701:39:5729800:49:0300:00:0000:00:00
47 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM02:29:0423800:30:0018501:14:3532.1801:44:3520500:44:2900:00:0000:00:00
48 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM02:29:2918000:28:1619901:14:5732.0201:43:1325400:46:1600:00:0000:00:00
49 684GERARD FRANCH MARGAINDEPENDENTABM02:29:3822700:29:3618801:14:4032.1401:44:1623000:45:2200:00:0000:00:00
50 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM02:32:4136800:35:1321901:15:4531.6801:50:5813700:41:4300:00:0000:00:00
51 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM02:32:5123700:30:0028301:19:3630.1501:49:3618000:43:1500:00:0000:00:00
52 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM02:33:5126600:30:5727601:19:0430.3501:50:0119000:43:5000:00:0000:00:00
53 8035XAVIER CLEMENT SERLLICENCIA DE DIAABM02:34:2124500:30:0526401:18:0330.7501:48:0825300:46:1300:00:0000:00:00
54 2596ANDRES GONZALEZ ORCLUB TRITRAININGABM02:34:5325700:30:3927001:18:2430.6101:49:0323900:45:5000:00:0000:00:00
55 1712GHISLAIN ALBAN VARACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:36:4326500:30:5522801:16:1531.4801:47:1031200:49:3300:00:0000:00:00
56 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM02:36:5714700:26:4626601:18:1230.6901:44:5835300:51:5900:00:0000:00:00
57 5987DAVID EXTREMERA AURCLUB NATACIO BANYOLESABM02:38:0224300:30:0319501:14:5132.0601:44:5436300:53:0800:00:0000:00:00
58 7027DAVID CASTRO MUNTANLLICENCIA DE DIAABM02:38:1322400:29:3128401:19:4930.0701:49:2029500:48:5300:00:0000:00:00
59 5296MIGUEL PÉREZ NOGUERC.E. NO TE PARESABM02:38:5627000:31:0121801:15:4131.7101:46:4235600:52:1400:00:0000:00:00
60 7034IVAN DALMAU MASSANALLICENCIA DE DIAABM02:40:3433200:33:2928601:19:5830.0101:53:2726500:47:0700:00:0000:00:00
61 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM02:40:3836700:35:0531601:23:1528.8301:58:2015300:42:1800:00:0000:00:00
62 8012PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM02:41:2913800:26:1825601:17:4930.8401:44:0738500:57:2200:00:0000:00:00
63 7021NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM02:42:0637300:35:3131901:23:3628.7101:59:0717200:42:5900:00:0000:00:00
64 7022JESÚS RODRÍGUEZ BELLLICENCIA DE DIAABM02:42:1137400:35:3129501:21:0929.5701:56:4023300:45:3100:00:0000:00:00
65 1665JOSE MANUEL PÉREZ BCLUB TRIATLO PROSANABM02:42:1137600:35:3527401:18:5330.4201:54:2827500:47:4300:00:0000:00:00
66 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:46:2437800:35:4730501:22:0829.2201:57:5528200:48:2900:00:0000:00:00
67 2767DAMIÀ LARENA SANTIACLUB TRIATLÓ ATLESABM02:47:4325800:30:4432701:24:1828.4701:55:0235900:52:4100:00:0000:00:00
68 3635RICARDO VIZCARRA CACLUB ESPORTIU GIGGATRIABM02:48:3532400:33:1333501:25:3228.0601:58:4531600:49:5000:00:0000:00:00
69 3957JOAN SOL PUIGCLUB NATACIO CALDESABM02:49:2838500:36:3732001:23:4128.6802:00:1830000:49:1000:00:0000:00:00
70 8004JAVIER NAVARRO MOLILLICENCIA DE DIAABM02:49:3118800:28:2729401:21:0429.6101:49:3139101:00:0000:00:0000:00:00
71 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM02:56:3435700:34:2936201:28:3927.0702:03:0836500:53:2600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSV1F02:16:5812300:25:4112301:11:1433.6901:36:5510300:40:0300:00:0000:00:00
2 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:44:4316700:27:4530801:22:1829.1601:50:0337200:54:4000:00:0000:00:00
3 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F02:50:1134200:34:0534301:26:3227.7302:00:3731300:49:3400:00:0000:00:00
4 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:54:0634600:34:0837101:29:4726.7302:03:5532800:50:1100:00:0000:00:00
5 7035MONTSE CARRERAS FABLLICENCIA DE DIAV1F02:54:3025200:30:1337201:30:4226.4602:00:5536700:53:3500:00:0000:00:00
6 8027ELISA ROS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F02:56:2340500:43:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F03:00:0731400:32:5438801:33:0325.7902:05:5736900:54:1000:00:0000:00:00
8 3967MARÍA CASTAÑEDA LÓC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F03:02:4138000:36:0838101:31:3126.2202:07:3937700:55:0200:00:0000:00:00
9 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F03:06:5535400:34:2639101:35:3625.102:10:0238300:56:5300:00:0000:00:00
10 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F03:13:2239200:38:1539401:36:5024.7802:15:0538800:58:1700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:27500:20:224401:06:2336.1501:26:452500:35:4200:00:0000:00:00
2 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M02:03:087600:24:102001:04:2237.2901:28:321400:34:3600:00:0000:00:00
3 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:07:211900:21:213801:05:5736.3901:27:1810400:40:0300:00:0000:00:00
4 8040JOSEBA AMILIBIA ARAZUMAIAKO TRIATLOI TALDEAV1M02:09:4010400:25:236001:07:4935.3901:33:123200:36:2800:00:0000:00:00
5 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M02:10:06800:20:2611101:10:1934.1301:30:458400:39:2100:00:0000:00:00
6 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:13:1411900:25:386301:07:5735.3201:33:359400:39:3900:00:0000:00:00
7 3960SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M02:13:2227600:31:07901:03:4237.6801:34:496600:38:3300:00:0000:00:00
8 8024FRANCESC AULI LLINALLICENCIA DE DIAV1M02:13:5818100:28:228201:09:0234.7701:37:243400:36:3400:00:0000:00:00
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:14:3228600:31:235901:07:4835.401:39:111800:35:2100:00:0000:00:00
10 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M02:15:546200:23:2310301:09:5334.3401:33:1616400:42:3800:00:0000:00:00
11 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:16:1414300:26:278501:09:1234.6801:35:3911200:40:3500:00:0000:00:00
12 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M02:17:249200:24:4410001:09:4634.401:34:3016800:42:5400:00:0000:00:00
13 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M02:17:4127300:31:045301:07:1535.6901:38:198500:39:2200:00:0000:00:00
14 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M02:17:4910200:25:219401:09:3334.5101:34:5416900:42:5500:00:0000:00:00
15 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M02:18:056600:23:3812501:11:2333.6201:35:0117600:43:0400:00:0000:00:00
16 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M02:18:1015200:26:5412601:11:2933.5701:38:239900:39:4700:00:0000:00:00
17 5956MARIÀ GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:18:199500:24:4911301:10:2334.101:35:1217700:43:0700:00:0000:00:00
18 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M02:19:047300:23:498901:09:2134.6101:33:1024500:45:5400:00:0000:00:00
19 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:19:1920100:28:419101:09:2934.5401:38:1012200:41:0900:00:0000:00:00
20 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:19:2416500:27:4111601:10:3334.0201:38:1412300:41:1000:00:0000:00:00
21 4404ALBERTO MARTIN TOROCLUB NATACIO CALDESV1M02:19:4812700:25:4911001:10:1034.201:35:5918900:43:4900:00:0000:00:00
22 2077JORDI IZQUIERDO MARG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:19:5418600:28:2416301:12:5732.901:41:216700:38:3300:00:0000:00:00
23 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M02:21:065900:23:1415001:12:3233.0901:35:4622900:45:2000:00:0000:00:00
24 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M02:21:385200:23:0121001:15:1931.8701:38:2018100:43:1800:00:0000:00:00
25 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M02:22:4315100:26:5123801:16:4531.2701:43:367800:39:0700:00:0000:00:00
26 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M02:24:0519900:28:4022201:15:5431.6201:44:349100:39:3100:00:0000:00:00
27 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M02:25:025600:23:0620601:15:1331.9101:38:1925800:46:4300:00:0000:00:00
28 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:25:0434100:34:0215701:12:4832.9701:46:506000:38:1400:00:0000:00:00
29 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:25:1513600:26:1218901:14:4432.1101:40:5619600:44:1900:00:0000:00:00
30 893FRANCISCO ABARCA GOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M02:26:0112500:25:4718301:14:2432.2601:40:1124000:45:5000:00:0000:00:00
31 1688CARLES PUNSI RIBUGECLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:27:145800:23:1129301:21:0329.6101:44:1417400:43:0000:00:0000:00:00
32 305JOSEP MARIA TOMAS FCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:28:0622800:29:3723201:16:2031.4401:45:5714900:42:0900:00:0000:00:00
33 5517DAVID VIVAR LABRADOCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:28:1623000:29:4420201:15:0231.9901:44:4618500:43:3000:00:0000:00:00
34 2768ARTEMI NAVARRO VIVATGCBINNV1M02:28:4316400:27:3713401:11:4133.4801:39:1830600:49:2500:00:0000:00:00
35 8029SANTIAGO ARGAÑARAZ LLICENCIA DE DIAV1M02:28:5324900:30:1118101:14:1532.3201:44:2620100:44:2700:00:0000:00:00
36 7028MARCOS RIVAS MEDINALLICENCIA DE DIAV1M02:29:1717000:27:4916401:12:5932.8801:40:4828100:48:2900:00:0000:00:00
37 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M02:29:2622200:29:2917601:14:0132.4301:43:3024700:45:5600:00:0000:00:00
38 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M02:29:3320500:28:4919001:14:4532.1101:43:3424900:45:5900:00:0000:00:00
39 7003JORDI GRABULEDA VIMLLICENCIA DE DIAV1M02:29:3620700:28:5020301:15:0331.9801:43:5323700:45:4300:00:0000:00:00
40 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:29:3930300:32:1513501:11:4133.4801:43:5623800:45:4300:00:0000:00:00
41 7024MIQUEL BUSQUETS BADLLICENCIA DE DIAV1M02:30:206300:23:3025501:17:4830.8501:41:1829700:49:0200:00:0000:00:00
42 2058JORDI FREIXAS VILAGCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:1429100:31:4318701:14:3832.1601:46:2121700:44:5300:00:0000:00:00
43 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:31:4826900:31:0122901:16:1631.4701:47:1720700:44:3100:00:0000:00:00
44 4598EDUARD SANCHEZ CAMPC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:32:0117300:27:5820901:15:1831.8701:43:1628800:48:4500:00:0000:00:00
45 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 TEAMV1M02:32:0827700:31:0921701:15:4131.7101:46:5022800:45:1800:00:0000:00:00
46 1080RAMON CASADEVALL SACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:32:1519500:28:3625201:17:4230.8901:46:1824800:45:5700:00:0000:00:00
47 7023ALBERT BUSQUETS BADLLICENCIA DE DIAV1M02:32:346900:23:4424801:17:0931.1101:40:5335000:51:4100:00:0000:00:00
48 8021ISMAEL SOLA ORTIGOSLLICENCIA DE DIAV1M02:32:5130800:32:3024701:17:0831.1101:49:3817900:43:1300:00:0000:00:00
49 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M02:33:5923200:29:5423401:16:3331.3501:46:2727300:47:3200:00:0000:00:00
50 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M02:34:2734500:34:0820701:15:1631.8901:49:2422100:45:0300:00:0000:00:00
51 3730XAVIER CARRERA NAVASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:35:3733800:33:5724101:16:5431.2101:50:5121400:44:4600:00:0000:00:00
52 2466JOSE LUIS HERNANDEZC.E. VILA OLIMPICAV1M02:35:5933500:33:3525001:17:2431.0101:50:5921900:45:0000:00:0000:00:00
53 1217FRANCISCO JAVIER MOC.E. NO TE PARESV1M02:36:1426400:30:5323501:16:3431.3501:47:2729100:48:4700:00:0000:00:00
54 1478VICTORIANO CARRASCOC.E. RAYOTEAMV1M02:36:3621800:29:2127101:18:2530.6101:47:4629200:48:5000:00:0000:00:00
55 2765RUBÉN CABRERA GALLÉTRI2WINV1M02:36:4824000:30:0129601:21:1329.5501:51:1423500:45:3400:00:0000:00:00
56 3322TOMAS ALONSO JIMENEPRAT TRIATLO 1994V1M02:37:5129900:32:0528901:20:4029.7501:52:4522400:45:0600:00:0000:00:00
57 8008HÉCTOR FERNÁNDEZ CALLICENCIA DE DIAV1M02:38:1624100:30:0131301:23:1128.8501:53:1222300:45:0400:00:0000:00:00
58 1692FERNANDO ESCRIBANO CLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:38:2937100:35:2030001:21:3029.4501:56:5013300:41:3900:00:0000:00:00
59 7026RABE DAKI BENABOUD LLICENCIA DE DIAV1M02:38:3128700:31:2530101:21:4229.3801:53:0723200:45:2400:00:0000:00:00
60 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M02:39:0618900:28:2726001:17:5330.8201:46:2036000:52:4600:00:0000:00:00
61 7015XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M02:43:0135500:34:2729001:20:4229.7401:55:0927600:47:5200:00:0000:00:00
62 8041JOSE MIGUEL JIMENEZC.D KAIROSCOREV1M02:43:3633900:33:5927701:19:0630.3401:53:0533000:50:3100:00:0000:00:00
63 7008MIGUEL LÓPEZ FONTALLICENCIA DE DIAV1M02:50:3132900:33:2236101:28:3427.102:01:5628400:48:3500:00:0000:00:00
64 7004JOSEP BERMÚDEZ VELALLICENCIA DE DIAV1M02:51:0030100:32:1033801:26:1227.8401:58:2235800:52:3800:00:0000:00:00
65 1246RICART GARCIA SANCHC.N. VIC-ETBV1M02:51:5332200:33:0536801:29:3026.8202:02:3530400:49:1800:00:0000:00:00
66 8001JOSE TELLO SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:52:5132100:33:0436701:29:1426.902:02:1833300:50:3300:00:0000:00:00
67 8023JOSE VICENTE RECHE LLICENCIA DE DIAV1M02:53:1633100:33:2638901:34:0025.5302:07:2624100:45:5000:00:0000:00:00
68 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M03:02:3639800:40:2438301:31:5626.1102:12:2032900:50:1600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F02:45:3719600:28:3735701:28:0127.2701:56:3829600:48:5900:00:0000:00:00
2 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F02:50:4328800:31:2635201:27:5527.301:59:2134500:51:2200:00:0000:00:00
3 3956LOLA PARRA AYLLONC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1F02:51:1734000:33:5936901:29:3726.7802:03:3627400:47:4100:00:0000:00:00
4 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:56:3938600:37:1137001:29:4526.7402:06:5631400:49:4300:00:0000:00:00
5 3735LIDIA PANIELLO GALLC. TRIATLO MONTORNESV1F03:01:0039500:38:4137601:31:0026.3702:09:4134300:51:1900:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 282LLUIS LOPEZ CUADRADC.N. MATAROV1M02:03:033900:22:291401:04:1037.401:26:393100:36:2400:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M02:07:075300:23:025601:07:3135.5501:30:333300:36:3400:00:0000:00:00
3 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:443800:22:292101:04:2537.2601:26:5416700:42:5000:00:0000:00:00
4 3910CARLES MOLINER VILLCLUB VO2 TEAMV1M02:12:5510800:25:257001:08:3035.0401:33:557500:39:0000:00:0000:00:00
5 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:14:4710100:25:199301:09:3034.5301:34:4910200:39:5800:00:0000:00:00
6 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M02:15:3019800:28:399501:09:3634.4801:38:154800:37:1500:00:0000:00:00
7 317DAVID IGNACIO PARRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M02:17:0921300:29:108701:09:1834.6301:38:287200:38:4100:00:0000:00:00
8 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M02:19:3910000:25:1914801:12:2033.1801:37:3914700:42:0000:00:0000:00:00
9 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M02:19:5923500:29:5714701:12:1233.2401:42:095600:37:5000:00:0000:00:00
10 2168JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M02:20:245000:23:0011901:10:4433.9301:33:4425700:46:4000:00:0000:00:00
11 8028DAVID VIUDEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M02:21:3622300:29:316401:07:5735.3201:37:2819200:44:0800:00:0000:00:00
12 3656JOSEP VIÑOLAS MADAC.N. VIC-ETBV1M02:21:5410700:25:2516501:13:0032.8801:38:2518400:43:2900:00:0000:00:00
13 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M02:21:5716600:27:4518601:14:3732.1601:42:229200:39:3500:00:0000:00:00
14 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:22:4611700:25:3614901:12:2233.1601:37:5821500:44:4800:00:0000:00:00
15 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M02:24:0029000:31:3024001:16:5431.2101:48:242100:35:3600:00:0000:00:00
16 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:26:1028500:31:2321201:15:2631.8201:46:498300:39:2100:00:0000:00:00
17 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:26:249800:24:5921101:15:2231.8401:40:2125000:46:0300:00:0000:00:00
18 7029JORDI ROSET LLOBETLLICENCIA DE DIAV1M02:29:1426100:30:4922301:15:5531.6101:46:4415900:42:3000:00:0000:00:00
19 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M02:30:2211600:25:3619701:14:5632.0301:40:3231700:49:5000:00:0000:00:00
20 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M02:31:0131200:32:4823601:16:3631.3301:49:2413200:41:3700:00:0000:00:00
21 745DANIEL VILLENA FRESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:31:4126200:30:5020001:15:003201:45:5024200:45:5100:00:0000:00:00
22 2149JORDI ALSINA APARICTRANSTRIATLONV1M02:31:4333300:33:3121501:15:3631.7501:49:0716000:42:3600:00:0000:00:00
23 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M02:32:2128300:31:1926501:18:0430.7401:49:2317000:42:5800:00:0000:00:00
24 3962ENRIQUE TABOADA GUEINDEPENDENTV1M02:33:0017200:27:5117301:13:4332.5601:41:3434600:51:2600:00:0000:00:00
25 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:33:1235000:34:1923001:16:1731.4601:50:3616100:42:3600:00:0000:00:00
26 2128CARLES MORENO ANDRC. TRIATLO MONTORNESV1M02:33:5738100:36:1022101:15:5031.6501:52:0014500:41:5700:00:0000:00:00
27 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:34:0231900:33:0222001:15:4531.6801:48:4722600:45:1500:00:0000:00:00
28 7018JORDI MASSALLÉ JOSALLICENCIA DE DIAV1M02:34:2530000:32:0625801:17:5030.8401:49:5620600:44:2900:00:0000:00:00
29 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:36:2327100:31:0122701:16:1031.5101:47:1130100:49:1200:00:0000:00:00
30 8033QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV1M02:37:0216300:27:3427901:19:2630.2101:47:0032500:50:0200:00:0000:00:00
31 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:38:3824800:30:1123101:16:1931.4501:46:3035500:52:0800:00:0000:00:00
32 3961STEFANO DEL LATTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:45:0825400:30:1630301:21:5829.2801:52:1436100:52:5400:00:0000:00:00
33 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:48:0627400:31:0530401:22:0129.2601:53:0637500:55:0000:00:0000:00:00
34 7025JOAN CARLES MARTINELLICENCIA DE DIAV1M02:51:2738900:37:3735301:27:5827.2802:05:3524300:45:5200:00:0000:00:00
35 8037ORIOL ALCARAZLLICENCIA DE DIAV1M02:51:5635800:34:3035101:27:2827.4402:01:5832300:49:5800:00:0000:00:00
36 3666OSCAR TORNER ALTIMICAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:52:0937700:35:3534901:27:0827.5402:02:4330700:49:2600:00:0000:00:00
37 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:52:2338200:36:1833901:26:1327.8402:02:3131900:49:5200:00:0000:00:00
38 7001JAVIER GUERRICO GAZLLICENCIA DE DIAV1M02:52:4335600:34:2734401:26:3627.7102:01:0334900:51:4000:00:0000:00:00
39 4507DAVID GARRIDO VALENG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:54:0140000:40:5729901:21:2029.5102:02:1735100:51:4400:00:0000:00:00
40 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:54:0839300:38:2237901:31:2026.2802:09:4220000:44:2600:00:0000:00:00
41 8013DAVID VILLELLAS JUALLICENCIA DE DIAV1M02:56:5234800:34:1038501:32:4425.8802:06:5432200:49:5800:00:0000:00:00
42 8019XAVIER ROBERT GARRILLICENCIA DE DIAV1M02:58:0639900:40:3936501:29:0326.9502:09:4227800:48:2400:00:0000:00:00
43 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:59:5239400:38:2635501:27:5827.2802:06:2436600:53:2800:00:0000:00:00
44 8006MICHEL DEL RIO LACOLLICENCIA DE DIAV1M03:03:0740100:40:5737401:30:5026.4202:11:4734400:51:2000:00:0000:00:00
45 8030MARTÍ MAÑAS NADALLLICENCIA DE DIAV1M03:03:2139700:40:0139001:34:1625.4602:14:1729900:49:0400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUTGCBINNV2F02:35:4035300:34:2428201:19:3530.1601:53:5913400:41:4100:00:0000:00:00
2 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F02:35:4817400:28:0325701:17:4930.8401:45:5232100:49:5600:00:0000:00:00
3 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F02:46:0732800:33:2129101:20:4429.7301:54:0535400:52:0200:00:0000:00:00
4 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLÓ ATLESV2F02:56:1720400:28:4939801:38:5924.2502:07:4828000:48:2900:00:0000:00:00
5 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV2F03:15:3138300:36:3440101:43:1023.2602:19:4438000:55:4700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M02:02:191700:21:193601:05:3636.5901:26:551900:35:2400:00:0000:00:00
2 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M02:06:153400:22:202201:04:3037.2101:26:508600:39:2500:00:0000:00:00
3 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M02:06:192700:21:413201:05:0836.8501:26:498900:39:3000:00:0000:00:00
4 2803VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLOV2M02:11:318500:24:254601:06:4135.9901:31:0610800:40:2500:00:0000:00:00
5 8014JORDI ESTRADÉ TOMEOLLICENCIA DE DIAV2M02:12:2020600:28:5035001:27:1927.4901:56:09100:16:1100:00:0000:00:00
6 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M02:21:0112800:25:4910401:09:5834.301:35:4722500:45:1400:00:0000:00:00
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:21:118600:24:257701:08:4934.8801:33:1427700:47:5700:00:0000:00:00
8 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV2M02:21:5120300:28:4614001:11:5133.401:40:3712500:41:1400:00:0000:00:00
9 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M02:22:4713700:26:1314501:12:0533.2901:38:1820300:44:2900:00:0000:00:00
10 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M02:25:5513100:26:0518001:14:1232.3501:40:1723600:45:3800:00:0000:00:00
11 3082JOSEP Mª BRUFAU PUICLUB TRIATLO PROSANV2M02:27:4921000:28:5721301:15:2831.801:44:2518300:43:2400:00:0000:00:00
12 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:29:3720200:28:4219201:14:4832.0901:43:3025200:46:0700:00:0000:00:00
13 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M02:32:3020900:28:5729201:20:5729.6501:49:5416300:42:3600:00:0000:00:00
14 843AQUILINO BERDEJO LACAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:32:3737200:35:3023301:16:2531.4101:51:5511300:40:4200:00:0000:00:00
15 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV2M02:33:5231100:32:4124501:16:5831.1801:49:3919500:44:1300:00:0000:00:00
16 5999ALBERT COMAS TRAYTECLUB NATACIO BANYOLESV2M02:34:1431000:32:4124301:16:5531.201:49:3620900:44:3800:00:0000:00:00
17 609BERNAT TURMO GRUASCLUB TRIATLO PROSANV2M02:35:4231300:32:5028101:19:2930.201:52:1918200:43:2300:00:0000:00:00
18 8005XAVIER AVELLANA REVLLICENCIA DE DIAV2M02:41:2623100:29:5335401:27:5827.2801:57:5118600:43:3500:00:0000:00:00
19 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M02:42:4915000:26:5025901:17:5230.8201:44:4238700:58:0700:00:0000:00:00
20 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M02:44:5925000:30:1235601:27:5927.2801:58:1126000:46:4800:00:0000:00:00
21 1879JOAN SAYAGO RODRÍGUC.N. MATAROV2M02:52:0729300:31:4733701:26:0527.8801:57:5237000:54:1500:00:0000:00:00
22 7005MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M02:54:3931800:33:0037501:30:5626.3902:03:5633400:50:4300:00:0000:00:00
23 8038JORDI NARCISO PEDRLLICENCIA DE DIAV2M02:55:4238800:37:3134101:26:2127.7902:03:5235200:51:5000:00:0000:00:00
24 3091MARTÍ VERGÉS ALLENDCLUB TRIATLO BLANESV2M02:59:5238700:37:2934201:26:2427.7802:03:5338100:55:5900:00:0000:00:00
25 8007PEP CASADO LUQUELLICENCIA DE DIAV2M02:59:5536600:35:0434001:26:1327.8402:01:1738900:58:3800:00:0000:00:00
26 3313JOAN PEREZ CALVOTGCBINNV2M03:04:2939100:38:1338001:31:3126.2202:09:4437300:54:4500:00:0000:00:00
27 2797TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV2M03:04:5822600:29:3537701:31:0826.3402:00:4339601:04:1500:00:0000:00:00
28 1029LLUIS RIGAT SALSECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV2M03:05:2033000:33:2539601:37:3624.5902:11:0137100:54:1900:00:0000:00:00
29 1312NARCIS COMBIS COLOMCLUB NATACIO BANYOLESV2M03:05:2329500:31:4938601:32:4525.8802:04:3439201:00:4900:00:0000:00:00
30 4279FERNANDO GUERRICO GCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M03:12:0433600:33:3739501:37:1224.6902:10:4939401:01:1500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F03:09:3737500:35:3338201:31:4726.1502:07:2039501:02:1700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4277JOSEP MARIA PUIG BECLUB TRIATLO PROSANV2M02:20:4420000:28:4110201:09:4934.3801:38:3015100:42:1400:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:23:098300:24:1917801:14:0532.401:38:2421200:44:4500:00:0000:00:00
3 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M02:30:3728400:31:2319401:14:4932.0801:46:1219900:44:2500:00:0000:00:00
4 1339MOISÈS COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:30:4822100:29:2720401:15:0431.9701:44:3125500:46:1700:00:0000:00:00
5 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:32:5015600:27:1422601:16:0531.5401:43:1930900:49:3100:00:0000:00:00
6 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M02:33:0628000:31:1420101:15:0231.9901:46:1626100:46:5000:00:0000:00:00
7 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M02:33:3625600:30:3426901:18:2130.6301:48:5521000:44:4100:00:0000:00:00
8 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:36:1921400:29:1224601:17:0631.1301:46:1832400:50:0100:00:0000:00:00
9 4386JOSEP MARIA TÀPIES CLUB NATACIO MINORISAV2M02:46:0024700:30:0832901:24:2328.4401:54:3134700:51:2900:00:0000:00:00
10 978PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M02:47:1829800:31:5434501:26:4327.6801:58:3728700:48:4100:00:0000:00:00
11 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M02:51:3136100:34:4233401:25:3028.0702:00:1234200:51:1900:00:0000:00:00
12 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:56:2139600:39:1036001:28:3327.102:07:4328500:48:3800:00:0000:00:00
13 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M02:57:3139000:37:3832101:23:4528.6602:01:2338200:56:0800:00:0000:00:00
14 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M03:06:2836200:34:5539201:35:5825.0102:10:5337900:55:3500:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M02:30:1811000:25:3025301:17:4530.8701:43:1526300:47:0300:00:0000:00:00
2 3110AURELIO PEREZ RUIZINDEPENDENTV3M02:41:4038400:36:3631101:22:5228.9601:59:2815000:42:1200:00:0000:00:00
3 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:46:5530900:32:3431801:23:2728.7601:56:0133600:50:5400:00:0000:00:00
4 992PEDRO NUNCIO HERNANTRIATLO JOVENT 79V3M02:57:0636500:34:5933001:24:4228.3401:59:4138600:57:2500:00:0000:00:00
5 977FLAVIO PIETROCOLA FC.N. CATALUNYAV3M03:19:4333700:33:5240001:40:0623.9802:13:5839901:05:4500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRAC.E. RAYOTEAMV3M02:32:4132000:33:0225101:17:4230.8901:50:4414400:41:5700:00:0000:00:00
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M02:50:2334300:34:0633301:25:3028.0701:59:3633500:50:4700:00:0000:00:00
3 912ANTONI TAMAYO MILLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3M03:19:3936900:35:1339301:36:2424.902:11:3740001:08:0200:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M02:59:5125900:30:4632301:24:0428.5501:54:5039801:05:0100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32