RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
262 241 233 5 3 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:1915900:23:497600:37:0032.4301:00:4912500:10:3000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM01:03:331200:18:172600:35:4133.6300:53:587400:09:3500:00:0000:00:00
2 1390JUAN GONZALEZ GARCIFLOR DE TRIATLÓCDM01:07:297400:20:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3073ARNAU MONZONIS ADAMTOT VICI EN BICI CLUB ESPCDM01:14:4112600:22:1713600:41:1329.1101:03:3015300:11:1100:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 27ÈLIA IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:11:5014200:22:579700:38:3531.101:01:3210900:10:1800:00:0000:00:00
2 3083LAIA SALARICH SALA C.E.T. DISTANCEJNF01:43:3722000:31:5119000:55:2321.6701:27:1420100:16:2300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:01000:00:00000:00:00000:51:421800:08:1900:00:0000:00:00
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR FLOR DE TRIATLÓJNM01:02:111100:18:073100:35:4633.5500:53:531700:08:1800:00:0000:00:00
3 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:223500:19:12700:34:4334.5700:53:551900:08:2700:00:0000:00:00
4 1475RAFAEL FORCADELL FACLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:053700:19:134600:36:0433.2700:55:173900:08:4800:00:0000:00:00
5 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:06:006400:20:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTJNM01:06:217000:20:404400:36:0133.3200:56:417700:09:4000:00:0000:00:00
7 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:06:398500:21:036400:36:2532.9500:57:285300:09:1100:00:0000:00:00
8 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:06:555900:19:598800:37:4831.7500:57:475000:09:0800:00:0000:00:00
9 1695CARLES SILVA SANCHECLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:07:167200:20:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:07:376300:20:098500:37:3331.9600:57:429000:09:5500:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:07:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3084MARGAUX VIGIE C.E.T. DISTANCESUB23F01:09:3914500:22:595700:36:1733.0700:59:1611700:10:2300:00:0000:00:00
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:11:4010900:21:5511600:39:4930.1401:01:449100:09:5600:00:0000:00:00
4 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:11:57000:00:00000:00:00001:01:2312800:10:3400:00:0000:00:00
5 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:21:2619100:25:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:23:3320500:26:3715400:43:4027.4801:10:1719400:13:1600:00:0000:00:00
7 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTSUB23F01:31:0921000:27:5118500:50:1223.901:18:0319100:13:0600:00:0000:00:00
8 3072MAITE PONS PONSCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:39:0721900:31:3518600:52:0923.0101:23:4419900:15:2300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:59:25200:17:24500:34:1035.1200:51:34300:07:5100:00:0000:00:00
2 277ORIOL BARBANY BOFILFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:59:34700:17:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:59:40300:17:42300:34:0035.2900:51:42400:07:5800:00:0000:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:53400:17:43400:34:0035.2900:51:431300:08:1000:00:0000:00:00
6 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:02:081600:18:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M01:02:092100:18:441900:35:2433.900:54:08500:08:0100:00:0000:00:00
8 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M01:02:152900:18:58900:34:4534.5300:53:432400:08:3200:00:0000:00:00
9 2273JOAN MONFORT GUIMERC.E.T. DISTANCESUB23M01:02:151500:18:251700:35:1734.0100:53:422500:08:3300:00:0000:00:00
10 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:02:162700:18:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8007ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:02:17000:00:00000:00:00000:54:021600:08:1500:00:0000:00:00
12 5976ALEX MATESANZ SALVAT3R TRIATLOSUB23M01:02:21000:00:00000:00:00000:53:522200:08:2900:00:0000:00:00
13 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:02:221800:18:372800:35:4333.600:54:20600:08:0200:00:0000:00:00
14 441DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:503400:19:111100:35:0134.2700:54:123100:08:3800:00:0000:00:00
15 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:132600:18:532200:35:3433.7400:54:273500:08:4600:00:0000:00:00
16 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:03:523600:19:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:04:195500:19:502700:35:4133.6300:55:313800:08:4800:00:0000:00:00
18 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:05:546600:20:176000:36:2033.0300:56:375800:09:1700:00:0000:00:00
19 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:06:005800:19:587900:37:1632.200:57:143600:08:4600:00:0000:00:00
20 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSCLUB TRI5USUB23M01:07:096700:20:267500:36:5732.4800:57:238600:09:4600:00:0000:00:00
21 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:07:3311200:21:591600:35:1534.0400:57:1411000:10:1900:00:0000:00:00
22 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:07:5810400:21:412100:35:3333.7600:57:1413700:10:4400:00:0000:00:00
23 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZABSOLUT SPORTSUB23M01:09:587600:20:4910800:39:2330.4701:00:128700:09:4600:00:0000:00:00
24 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:10:309900:21:3210200:39:0230.7401:00:349200:09:5600:00:0000:00:00
25 2741ARNAU SERIOL ESTEVEC.E. TREVOL LLEIDASUB23M01:14:5316100:23:5112100:40:3229.6101:04:2312400:10:3000:00:0000:00:00
26 3074ALEJANDRO ROMERO GACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:20:2814100:22:5317500:46:4325.6901:09:3614700:10:5200:00:0000:00:00
27 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M01:29:1220600:27:0117900:48:0724.9401:15:0819600:14:0400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:09:3112500:22:178600:37:3331.9600:59:507800:09:4100:00:0000:00:00
2 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:11:0110500:21:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:12:4613000:22:3311800:40:0729.9101:02:4010000:10:0600:00:0000:00:00
4 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:2819200:25:3714100:41:2928.9301:07:0616100:11:2200:00:0000:00:00
5 1583KATHERINE JANE CHAPCERRR IGUALADAABF01:19:2913800:22:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF01:19:3316700:24:0216500:44:5326.7401:08:5513100:10:3800:00:0000:00:00
7 8003XENIA MOURELOLLICENCIA DE DIAABF01:19:34000:00:00000:00:00001:08:4714200:10:4700:00:0000:00:00
8 6141SERENA SERRA MASÓTRANSTRIATLONABF01:20:5119400:25:5614400:42:2728.2701:08:2318300:12:2800:00:0000:00:00
9 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:5419300:25:4617300:46:1925.9101:12:0516900:11:4900:00:0000:00:00
10 3117CECILIA ANDION RODRCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:2718400:25:0318100:49:0324.4601:14:0616000:11:2100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:20100:17:17600:34:1335.0700:51:30200:07:5000:00:0000:00:00
2 2632ALEJANDRO LLAVERIA FLOR DE TRIATLÓABM01:01:541300:18:182000:35:2633.8700:53:441200:08:1000:00:0000:00:00
3 5778JAVIER RODRÍGUEZ MIFLOR DE TRIATLÓABM01:02:052300:18:491300:35:1034.1200:53:59800:08:0600:00:0000:00:00
4 5450FRANCESC ESCOLÀ RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:313100:19:06800:34:4534.5300:53:513200:08:4000:00:0000:00:00
5 2911ADAN HIDALGO AGUILAFLOR DE TRIATLÓABM01:02:463200:19:061000:34:5834.3200:54:043300:08:4200:00:0000:00:00
6 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:02:522400:18:502300:35:3433.7400:54:242100:08:2800:00:0000:00:00
7 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:553300:19:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFLOR DE TRIATLÓABM01:02:56800:17:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:04:294200:19:286800:36:3032.8800:55:582300:08:3100:00:0000:00:00
10 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:495600:19:553200:35:4833.5200:55:434900:09:0600:00:0000:00:00
11 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:025200:19:445100:36:1333.1300:55:574800:09:0500:00:0000:00:00
12 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:174500:19:346100:36:2033.0300:55:546300:09:2300:00:0000:00:00
13 3071JOEL ZAPATER DOLZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:06:508200:21:005600:36:1733.0700:57:177100:09:3300:00:0000:00:00
14 2399JOAQUIM FERNÀNDEZ CCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:07:078300:21:017800:37:0432.3700:58:054700:09:0200:00:0000:00:00
15 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:07:1711100:21:571400:35:1034.1200:57:0710300:10:1000:00:0000:00:00
16 2663ALBERTO BRAVO GARCÍC.N. BADALONAABM01:09:4211500:22:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:09:4610800:21:539500:38:1231.4101:00:057900:09:4100:00:0000:00:00
18 3051POL MESTRE LUCASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:5810100:21:349800:38:4231.0101:00:168100:09:4200:00:0000:00:00
19 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:56000:00:00000:00:00001:02:2212700:10:3400:00:0000:00:00
20 3015DANIEL REDONDO CARC.N. BADALONAABM01:13:2112000:22:1313000:41:0329.2301:03:169700:10:0500:00:0000:00:00
21 5359GERARD SALVADO BOTECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:2117800:24:4813500:41:1229.1301:06:0017900:12:2100:00:0000:00:00
22 3063MARCOS IÑIGO PARRA TG TRIATLO SITGESABM01:19:3417200:24:1215800:44:0327.2401:08:1515800:11:1900:00:0000:00:00
23 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:22:1418700:25:1616300:44:2826.9901:09:4418500:12:3000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:07:169000:21:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:11:2515000:23:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2376ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:4615400:23:388200:37:2532.0701:01:0313600:10:4300:00:0000:00:00
4 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:12:1017300:24:317000:36:3532.801:01:0615100:11:0400:00:0000:00:00
5 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:16:1315700:23:4714200:41:4528.7401:05:3213200:10:4100:00:0000:00:00
6 3045JASMINA LOPEZ CARMOABSOLUT SPORTABF01:22:4817900:24:5117400:46:4025.7101:11:3115700:11:1700:00:0000:00:00
7 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:28:1520000:26:2118400:49:5724.0201:16:1817200:11:5700:00:0000:00:00
8 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:37:5521700:30:5218700:52:2922.8601:23:2119800:14:3400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:22000:00:00000:00:00000:51:41100:07:4100:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM00:59:47600:17:45200:33:5435.400:51:391100:08:0800:00:0000:00:00
3 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:521000:18:042400:35:4133.6300:53:451000:08:0700:00:0000:00:00
4 1564ISMAEL CHARRO RODRC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:041400:18:192500:35:4133.6300:54:00700:08:0400:00:0000:00:00
5 3841JORDI MIRANDA ALFRACLUB TRI5UABM01:02:081900:18:381800:35:2433.900:54:02900:08:0600:00:0000:00:00
6 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM01:02:432500:18:521500:35:1434.0600:54:063000:08:3700:00:0000:00:00
7 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:563000:19:016500:36:2832.9100:55:292000:08:2700:00:0000:00:00
8 8005RUBEN CANTERO ANTOLYEPA! TRIATLOI KLUBAABM01:04:004300:19:303900:35:5633.400:55:262700:08:3400:00:0000:00:00
9 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLO PROSANABM01:04:385100:19:444700:36:0833.2100:55:523700:08:4600:00:0000:00:00
10 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:406100:20:013000:35:4633.5500:55:474300:08:5300:00:0000:00:00
11 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:04:475300:19:456600:36:2832.9100:56:132800:08:3400:00:0000:00:00
12 8002CESC CARMONALLICENCIA DE DIAABM01:04:524400:19:326900:36:3232.8500:56:044000:08:4800:00:0000:00:00
13 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:242000:18:419400:38:0831.4700:56:492900:08:3500:00:0000:00:00
14 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:05:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1562ELOY JORGE DE LA FUABSOLUT SPORTABM01:06:167300:20:464500:36:0333.2900:56:496700:09:2700:00:0000:00:00
16 3061JORDI ROURA CAPDEVICLUB NATACIO OLOTABM01:06:472800:18:5410100:39:0230.7400:57:564100:08:5100:00:0000:00:00
17 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:06:528800:21:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:1210200:21:353400:35:4833.5200:57:238800:09:4900:00:0000:00:00
19 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:07:417900:20:527400:36:5632.4900:57:488900:09:5300:00:0000:00:00
20 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM01:08:5811700:22:098400:37:3331.9600:59:425600:09:1600:00:0000:00:00
21 7004ROGER SALVADOR MONNLLICENCIA DE DIAABM01:09:367100:20:4210900:39:2730.4201:00:096600:09:2700:00:0000:00:00
22 71FRANCESC ALBUERA RCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:10:2111800:22:109300:38:0631.501:00:169900:10:0500:00:0000:00:00
23 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:199400:21:2410300:39:0630.6901:00:3014500:10:4900:00:0000:00:00
24 1618ALBERT JIMENEZ CAMPC.E. TREVOL LLEIDAABM01:12:2214300:22:5710700:39:1730.5501:02:1410200:10:0800:00:0000:00:00
25 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:4115500:23:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:12:4811000:21:5712500:40:4729.4201:02:449600:10:0400:00:0000:00:00
27 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:12:4815300:23:389600:38:2931.1801:02:0713400:10:4100:00:0000:00:00
28 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:5011900:22:1312000:40:1829.7801:02:3111200:10:1900:00:0000:00:00
29 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:14:2816900:24:1011000:39:3130.3701:03:4114300:10:4700:00:0000:00:00
30 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:14:5216000:23:4911900:40:0729.9101:03:5615000:10:5600:00:0000:00:00
31 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:19:1718500:25:0813900:41:1729.0701:06:2519000:12:5200:00:0000:00:00
32 1170ROBERT FLORES SERRACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:22:4519800:26:1316200:44:1627.1101:10:2917700:12:1600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:11:1810600:21:5010500:39:0630.6901:00:5611500:10:2200:00:0000:00:00
2 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:14:0213500:22:4013700:41:1529.0901:03:5510100:10:0700:00:0000:00:00
3 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:5014800:23:0215000:43:0527.8501:06:0713500:10:4300:00:0000:00:00
4 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:20:1518200:25:0116000:44:0927.1801:09:1015200:11:0500:00:0000:00:00
5 6264ANNA LLAVERIA MEDINCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:28:4921100:28:1817700:48:0724.9401:16:2518100:12:2400:00:0000:00:00
6 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:28:5720700:27:1418200:49:2124.3201:16:3518000:12:2200:00:0000:00:00
7 6261ARANTXA CLAVELL FONCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:35:1621500:29:1418800:52:4722.7301:22:0119300:13:1500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:38500:17:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:59:42900:17:57100:33:3235.7900:51:291500:08:1300:00:0000:00:00
3 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:03:341700:18:343500:35:5133.4700:54:255200:09:0900:00:0000:00:00
4 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:573900:19:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:593800:19:193300:35:4833.5200:55:074200:08:5200:00:0000:00:00
6 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:124100:19:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:244000:19:254300:36:0033.3300:55:254500:08:5900:00:0000:00:00
8 3712JORDI MONSERRAT TACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:454800:19:384900:36:1133.1600:55:494400:08:5600:00:0000:00:00
9 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:074700:19:376200:36:223300:55:595100:09:0800:00:0000:00:00
10 3089IVAN SANCHEZ ALCARATRANSTRIATLONABM01:05:154900:19:435000:36:1233.1500:55:555900:09:2000:00:0000:00:00
11 1557DÍDAC DOMINGO CARRACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:196200:20:022900:35:4633.5500:55:487000:09:3100:00:0000:00:00
12 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:596900:20:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2445VICTOR ARGUEDAS RODCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:065700:19:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:06:196800:20:326700:36:3032.8800:57:025700:09:1700:00:0000:00:00
15 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:30000:00:00000:00:00000:56:488200:09:4200:00:0000:00:00
16 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:07:079800:21:315200:36:1333.1300:57:446400:09:2300:00:0000:00:00
17 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:08:1110700:21:513700:35:5433.4300:57:4512000:10:2600:00:0000:00:00
18 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM01:08:2510000:21:335900:36:1933.0400:57:5212600:10:3300:00:0000:00:00
19 5304SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:09:4812300:22:178300:37:2832.0300:59:459500:10:0300:00:0000:00:00
20 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:5011400:22:049200:38:0331.5401:00:078400:09:4300:00:0000:00:00
21 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:12:1713300:22:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 2767DAMIÀ LARENA SANTIACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:14:0612800:22:3013800:41:1629.0801:03:4611300:10:2000:00:0000:00:00
23 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:14:4713900:22:4913200:41:0929.1601:03:5814600:10:4900:00:0000:00:00
24 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:17:0615600:23:4612700:40:5029.3901:04:3618400:12:3000:00:0000:00:00
25 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:22:4519900:26:1516100:44:1527.1201:10:3017600:12:1500:00:0000:00:00
26 7003SANTIAGO FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:28:03000:00:00000:00:00001:13:4419700:14:1900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:11:4816400:24:018000:37:2032.1401:01:2112100:10:2700:00:0000:00:00
2 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:16:1514700:23:0114300:42:2528.2901:05:2614400:10:4900:00:0000:00:00
3 2334PATRÍCIA PERPINYÀ CCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:5419000:25:3117100:45:5826.1101:11:2916300:11:2500:00:0000:00:00
4 1949GEMMA CASULLERAS MAC.N. VILAFRANCA V1F01:23:2619600:26:0617000:45:4926.1901:11:5516400:11:3100:00:0000:00:00
5 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAV1F01:28:4220800:27:2918000:48:2224.8101:15:5118900:12:5100:00:0000:00:00
6 6056MÒNICA MOLINA MORANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:28:5021200:28:1817800:48:0724.9401:16:2518200:12:2500:00:0000:00:00
7 2913BEGOÑA GUILLEN BORBTG TRIATLO SITGESV1F01:31:2021300:28:2218300:49:4424.1301:18:0619200:13:1400:00:0000:00:00
8 3056NOELIA BARAJE GÜELLTG TRIATLO SITGESV1F01:43:3821800:31:2019100:56:1421.3401:27:3420000:16:0400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:01:57000:00:00000:00:00000:53:461400:08:1100:00:0000:00:00
2 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:564600:19:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:04:345000:19:434800:36:0933.200:55:523400:08:4200:00:0000:00:00
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:05:506500:20:155400:36:1533.100:56:306100:09:2000:00:0000:00:00
5 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:06:057500:20:474200:35:5833.3600:56:456000:09:2000:00:0000:00:00
6 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:06:469600:21:284100:35:5833.3600:57:266200:09:2000:00:0000:00:00
7 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSIT3R TRIATLOV1M01:06:599500:21:246300:36:223300:57:465500:09:1300:00:0000:00:00
8 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:089200:21:235300:36:1533.100:57:386900:09:3000:00:0000:00:00
9 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M01:07:118400:21:027200:36:4232.700:57:446800:09:2700:00:0000:00:00
10 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. RAYOTEAMV1M01:07:289700:21:285500:36:1633.0900:57:448500:09:4400:00:0000:00:00
11 5944JORDI ROSSELLÓ GONZC.N. REUS PLOMSV1M01:09:5910300:21:389900:38:4730.9401:00:257200:09:3400:00:0000:00:00
12 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M01:10:0111600:22:088900:37:5131.700:59:599400:10:0200:00:0000:00:00
13 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:10:2011300:22:029000:37:5331.6800:59:5511900:10:2500:00:0000:00:00
14 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:10:3912100:22:159100:38:0031.5801:00:1511800:10:2400:00:0000:00:00
15 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M01:12:2713200:22:3611300:39:3930.2601:02:1510500:10:1200:00:0000:00:00
16 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M01:12:5014000:22:5011200:39:3830.2801:02:2811600:10:2200:00:0000:00:00
17 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:1415100:23:1410400:39:0630.6901:02:2014900:10:5400:00:0000:00:00
18 2452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ CLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:13:237800:20:5114700:42:3428.1901:03:259300:09:5800:00:0000:00:00
19 3064CARLOS VERANO GONZÁABSOLUT SPORTV1M01:13:525400:19:4715700:43:5127.3701:03:3810700:10:1400:00:0000:00:00
20 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:1313100:22:3412800:40:5329.3501:03:2713900:10:4600:00:0000:00:00
21 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:14:1716600:24:0211100:39:3130.3701:03:3313800:10:4400:00:0000:00:00
22 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:14:3316500:24:0111400:39:3930.2601:03:4014800:10:5300:00:0000:00:00
23 8004FREDERIC RABASA RELLICENCIA DE DIAV1M01:14:4316300:23:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7001OSCAR MUÑOZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:16:5317000:24:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1692FERNANDO ESCRIBANO CLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:17:0713400:22:4015500:43:4627.4201:06:2613300:10:4100:00:0000:00:00
26 3041JOSÉ TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:18:0316800:24:0915200:43:2527.6401:07:3412300:10:2900:00:0000:00:00
27 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:18:2118800:25:2812400:40:4129.501:06:0917400:12:1200:00:0000:00:00
28 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:4917400:24:3114800:42:4428.0801:07:1516600:11:3400:00:0000:00:00
29 2482DAVID SUAREZ RODRIGTG TRIATLO SITGESV1M01:21:2620400:26:3715100:43:1827.7101:09:5516500:11:3100:00:0000:00:00
30 5501LUIS BAÑUELOS NAVARCLUB ESPORTIU Z5V1M01:22:1919500:25:5815900:44:0427.2301:10:0217800:12:1700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:07:449100:21:237100:36:3932.7400:58:028300:09:4200:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:10:0314400:22:587300:36:4632.6400:59:4411100:10:1900:00:0000:00:00
3 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:15:4112400:22:1714900:42:5527.9601:05:1212200:10:2900:00:0000:00:00
4 2313TIZIANA COLET GUALTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:25:0220100:26:2217200:46:0526.0401:12:2718600:12:3500:00:0000:00:00
5 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F01:26:3521400:28:4216800:45:1126.5601:13:5318700:12:4200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M01:02:252200:18:461200:35:0634.1900:53:522600:08:3300:00:0000:00:00
2 608MARC TORO GARCIATRICBM-CALELLAV1M01:06:016000:20:007700:37:0232.400:57:024600:08:5900:00:0000:00:00
3 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:328000:20:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M01:07:188700:21:205800:36:1733.0700:57:378000:09:4100:00:0000:00:00
5 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M01:09:218100:20:5810600:39:1130.6301:00:095400:09:1200:00:0000:00:00
6 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:0813600:22:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:4912900:22:338700:37:4031.8601:00:1313000:10:3600:00:0000:00:00
8 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:11:047700:20:5112200:40:3829.5301:01:297300:09:3500:00:0000:00:00
9 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M01:12:0414600:23:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:13:4612200:22:1513400:41:1029.1501:03:2511400:10:2100:00:0000:00:00
11 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M01:20:5118000:24:5816400:44:3726.901:09:3515600:11:1600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:19:1220200:26:2312900:40:5829.2901:07:2117100:11:5100:00:0000:00:00
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:23:0120900:27:4714500:42:2828.2601:10:1518800:12:4600:00:0000:00:00
3 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:23:3920300:26:2516600:45:0126.6601:11:2617500:12:1300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:06:388600:21:193600:35:5333.4400:57:126500:09:2600:00:0000:00:00
2 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:06:548900:21:213800:35:5433.4300:57:157600:09:3900:00:0000:00:00
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:06:599300:21:244000:35:5833.3600:57:227500:09:3700:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:12:3414900:23:0910000:38:4930.9101:01:5812900:10:3600:00:0000:00:00
5 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV2M01:13:4616200:23:5411500:39:4230.2301:03:3610400:10:1000:00:0000:00:00
6 680JOSÉ ANTONIO GALLARW3TRIBCNV2M01:14:1015200:23:1412300:40:4129.501:03:5510800:10:1500:00:0000:00:00
7 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:14:3315800:23:4811700:39:5830.0301:03:4614000:10:4700:00:0000:00:00
8 7002JOAN AGUADE LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:16:3813700:22:4615600:43:4727.4101:06:339800:10:0500:00:0000:00:00
9 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5017600:24:4114000:41:2129.0201:06:0216800:11:4800:00:0000:00:00
10 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M01:18:0117100:24:1214600:42:2928.2501:06:4115900:11:2000:00:0000:00:00
11 462RAFAEL GIMENO GARCIINDEPENDENTV2M01:21:2417500:24:3416700:45:0626.6101:09:4016700:11:4400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:22:1618600:25:1116900:45:4026.2801:10:5116200:11:2500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:0612700:22:288100:37:2532.0700:59:5310600:10:1300:00:0000:00:00
2 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:17:2318300:25:0213100:41:0729.1901:06:0915500:11:1400:00:0000:00:00
3 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:20:1718900:25:3015300:43:3627.5201:09:0615400:11:1100:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F01:36:4921600:29:2018900:54:1322.1301:23:3319500:13:1600:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 641LLUIS CALERO GALOVACLUB TRIATLO TARRAGONAV3M01:16:4217700:24:4613300:41:0929.1601:05:5514100:10:4700:00:0000:00:00
2 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V3M01:17:3618100:25:0012600:40:4729.4201:05:4717000:11:4900:00:0000:00:00
3 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:25:3419700:26:1117600:47:2425.3201:13:3517300:11:5900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32