RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 105 99 5 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:46:263400:28:441801:05:2018.3701:34:042200:12:2200:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:48:441900:27:272301:07:3217.7701:34:595300:13:4500:00:0000:00:00
3 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:01:482700:28:116001:18:5715.201:47:087100:14:4000:00:0000:00:00
4 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:14:452600:28:107001:20:5114.8401:49:019900:25:4400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TABF01:55:174400:29:204501:13:0716.4101:42:273200:12:5000:00:0000:00:00
2 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F02:02:297700:32:354901:15:4215.8501:48:176100:14:1200:00:0000:00:00
3 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:11:168700:35:136101:19:0515.1701:54:189300:16:5800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:36:33400:25:43200:58:5220.3901:24:351000:11:5800:00:0000:00:00
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:45:261000:26:452201:07:0517.8901:33:50500:11:3600:00:0000:00:00
3 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:47:571800:27:253001:09:0517.3701:36:30300:11:2700:00:0000:00:00
4 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:48:052300:27:582401:08:0617.6201:36:041200:12:0100:00:0000:00:00
5 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:49:34800:26:073901:11:5916.6701:38:06400:11:2800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:58:286700:32:044101:12:0716.6401:44:116400:14:1700:00:0000:00:00
2 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF02:14:205000:29:507901:30:4213.2302:00:325500:13:4800:00:0000:00:00
3 6115MARINA MARTÍNEZ RASCERDANYOLA CHABF02:23:379200:36:068201:30:5413.202:07:009000:16:3700:00:0000:00:00
4 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:28:206900:32:159401:39:5212.0202:12:078600:16:1300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 139GERARD SABATÉ AYMET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:261200:26:51601:01:0619.6401:27:572500:12:2900:00:0000:00:00
2 290JOSEP RAMON MONTANEC.A. IGUALADAABM01:42:081300:26:531101:03:091901:30:021500:12:0600:00:0000:00:00
3 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:43:531400:26:551201:03:4318.8301:30:384200:13:1500:00:0000:00:00
4 5778JAVIER RODRÍGUEZ MIFLOR DE TRIATLÓABM01:47:50000:00:00000:00:00001:35:511100:11:5900:00:0000:00:00
5 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:152800:28:162001:06:2218.0801:34:384900:13:3700:00:0000:00:00
6 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:49:023900:29:082101:06:3818.0101:35:464300:13:1600:00:0000:00:00
7 2632ALEJANDRO LLAVERIA FLOR DE TRIATLÓABM01:59:372500:28:026301:19:3315.0801:47:351300:12:0200:00:0000:00:00
8 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:526200:31:314801:14:5016.0401:46:216900:14:3100:00:0000:00:00
9 5413KILIAN GUTIÉRREZ GATRIACTIVA L`AMETLLA DEL VABM02:19:297900:32:408301:31:0213.1802:03:428300:15:4700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2638MONTSE MARTINEZ GUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:06:154300:29:147301:23:1114.4301:52:255600:13:5000:00:0000:00:00
2 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:10:377200:32:257401:23:2814.3801:55:537200:14:4400:00:0000:00:00
3 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:34:168000:33:229601:46:2211.2802:19:447000:14:3200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:10700:25:59501:01:0319.6601:27:021600:12:0800:00:0000:00:00
2 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:42:07200:25:351701:05:1718.3801:30:52200:11:1500:00:0000:00:00
3 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:182100:27:471301:03:5218.7901:31:392700:12:3900:00:0000:00:00
4 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:44:281100:26:491601:05:1618.3901:32:052300:12:2300:00:0000:00:00
5 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:50:392200:27:573201:10:0217.1301:37:592800:12:4000:00:0000:00:00
6 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:024500:29:273501:10:4316.9701:40:103300:12:5200:00:0000:00:00
7 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM01:56:385600:30:474301:12:4316.501:43:303700:13:0800:00:0000:00:00
8 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM02:01:432900:28:176901:20:1914.9401:48:363600:13:0700:00:0000:00:00
9 898JORDI FERRERAS JERECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:16:408400:34:517501:26:1313.9202:01:048000:15:3600:00:0000:00:00
10 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VABM02:22:377500:32:308801:35:3712.5502:08:076700:14:3000:00:0000:00:00
11 5475JOAN GONZALEZ MARTICLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:23:086400:31:409001:37:0112.3702:08:416500:14:2700:00:0000:00:00
12 5590ARTUR RENÚ JORNETCLUB TRI5UABM02:23:255800:30:529201:37:4112.2802:08:337300:14:5200:00:0000:00:00
13 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:38:338500:34:529501:41:5311.7802:16:459800:21:4800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:26:368800:35:298901:36:0212.502:11:317800:15:0500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5997ISMAEL VENTURA SANCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:111500:26:57100:57:0521.0201:24:021700:12:0900:00:0000:00:00
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:355100:30:13801:01:4919.4101:32:022600:12:3300:00:0000:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:45:341700:27:121901:06:1818.101:33:301400:12:0400:00:0000:00:00
4 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:46:093000:28:201401:04:3518.5801:32:554100:13:1400:00:0000:00:00
5 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:47:44100:25:203401:10:361701:35:56700:11:4800:00:0000:00:00
6 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:51:393600:28:543101:09:2417.2901:38:184600:13:2100:00:0000:00:00
7 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:51:424800:29:362601:08:2817.5301:38:045000:13:3800:00:0000:00:00
8 2393XAVI REYES SALAMANCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:423700:29:055501:16:3215.6801:45:373500:13:0500:00:0000:00:00
9 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:59:572400:28:006401:19:3615.0801:47:362100:12:2100:00:0000:00:00
10 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM02:01:265700:30:485401:16:2715.701:47:156000:14:1100:00:0000:00:00
11 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM02:02:125900:31:005601:17:2715.4901:48:275400:13:4500:00:0000:00:00
12 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:24:369400:36:128601:31:5613.0502:08:088800:16:2800:00:0000:00:00
13 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM02:28:058900:35:428701:34:2312.7102:10:059700:18:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:57:527600:32:323701:11:0716.8701:43:396300:14:1300:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:517800:32:385001:15:4315.8501:48:216800:14:3000:00:0000:00:00
3 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:18:208600:35:017701:27:3413.702:02:358200:15:4500:00:0000:00:00
4 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1F02:22:078300:34:458101:30:5113.2102:05:368900:16:3100:00:0000:00:00
5 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:30:269300:36:089101:37:3212.302:13:409100:16:4600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:17300:25:36300:59:3820.1201:25:14100:11:0300:00:0000:00:00
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:07600:25:57401:00:1319.9301:26:10900:11:5700:00:0000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:47500:25:55701:01:0819.6301:27:03600:11:4400:00:0000:00:00
4 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:40:56900:26:081001:02:3119.1901:28:392000:12:1700:00:0000:00:00
5 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:092000:27:41901:02:0219.3401:29:432400:12:2600:00:0000:00:00
6 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:50:583500:28:472901:08:5517.4101:37:424500:13:1600:00:0000:00:00
7 5937DANIEL RODRIGUEZ GACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:024100:29:092701:08:4017.4801:37:494000:13:1300:00:0000:00:00
8 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:51:031600:27:094001:12:0016.6701:39:09800:11:5400:00:0000:00:00
9 204LLIBERT FORTUNY I CFERRER HOTELS - M3TV1M01:51:554700:29:362801:08:4717.4501:38:234800:13:3200:00:0000:00:00
10 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:576000:31:034601:14:2516.1301:45:284700:13:2900:00:0000:00:00
11 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:02:134900:29:476601:19:4315.0501:49:302900:12:4300:00:0000:00:00
12 2608SAMUEL MADRID GIMENCLUB NATACIO RUBIV1M02:03:106100:31:195801:17:4215.4401:49:015900:14:0900:00:0000:00:00
13 5501LUIS BAÑUELOS NAVARCLUB ESPORTIU Z5V1M02:20:139600:36:307601:27:1713.7502:03:478700:16:2600:00:0000:00:00
14 5515JOSEP MIQUEL SALVADC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:21:247100:32:248501:31:4213.0902:04:069600:17:1800:00:0000:00:00
15 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M02:24:479700:36:508001:30:4513.2202:07:359400:17:1200:00:0000:00:00
16 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:32:049000:36:019301:39:1212.102:15:139200:16:5100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:17:477300:32:268401:31:0813.1702:03:346200:14:1300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:595400:30:311501:05:1218.401:35:434400:13:1600:00:0000:00:00
2 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:52:213100:28:283601:11:0416.8901:39:323100:12:4900:00:0000:00:00
3 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:52:545300:30:302501:08:2417.5401:38:545700:14:0000:00:0000:00:00
4 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:53:343200:28:364401:12:4416.501:41:201800:12:1400:00:0000:00:00
5 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:53:354200:29:114201:12:1016.6301:41:211900:12:1400:00:0000:00:00
6 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:594600:29:345301:16:1415.7401:45:483900:13:1100:00:0000:00:00
7 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:01:184000:29:096201:19:2115.1201:48:303000:12:4800:00:0000:00:00
8 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:03:145500:30:395701:17:3315.4701:48:127700:15:0200:00:0000:00:00
9 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:04:496600:31:565901:17:5615.401:49:527500:14:5700:00:0000:00:00
10 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M02:05:186800:32:076701:20:011501:52:083800:13:1000:00:0000:00:00
11 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:08:508200:34:046501:19:3915.0701:53:437900:15:0700:00:0000:00:00
12 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:12:178100:33:337201:22:4314.5101:56:168500:16:0100:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:38:069100:36:059701:46:2511.2802:22:308100:15:3600:00:0000:00:00
2 5153M.ANGELES CHAMORRO CLUB ESPORTIU I RUN WITH V2F02:48:519800:39:079801:52:2610.6702:31:339500:17:1800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:52:043300:28:383301:10:2517.0401:39:033400:13:0100:00:0000:00:00
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:54:303800:29:063801:11:3916.7501:40:455200:13:4500:00:0000:00:00
3 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:00:526300:31:334701:14:2716.1201:46:007400:14:5200:00:0000:00:00
4 2631EMILIO OVIEDO PRADAOPTIMS CLUB TRIATLOV2M02:06:255200:30:237101:21:3314.7101:51:566600:14:2900:00:0000:00:00
5 119JUANJO GALLARDO GONGAVA TRIATLOV2M02:07:227000:32:216801:20:0314.9901:52:247600:14:5800:00:0000:00:00
6 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M02:21:259500:36:167801:29:1013.4602:05:268400:15:5900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:01:566500:31:535201:15:5815.801:47:515800:14:0500:00:0000:00:00
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:02:027400:32:285101:15:5415.8101:48:225100:13:4000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32