RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
220 200 190 9 1 6 20 3 3 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:34:50100:17:583601:06:4817.9601:24:46300:10:0400:00:3600:00:43
2 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM01:36:202200:19:183101:06:1918.0901:25:371200:10:4300:00:4400:00:36
3 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:36:331900:19:142101:04:5518.4901:24:097600:12:2400:00:4700:00:38
4 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:38:375600:20:583201:06:2418.0701:27:223100:11:1500:00:3000:00:27
5 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:41:228500:22:064201:07:3917.7401:29:454700:11:3700:01:0600:00:48
6 135MARTÍ PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:46:218600:22:077701:12:1316.6201:34:206300:12:0100:00:4500:00:52
7 4596CRISTIAN PRESAS MARCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:50:496500:21:177001:11:3916.7501:32:5618600:17:5300:00:4000:00:48
8 7015EDUARD ROSEL MORCILLLICENCIA DE DIAJNM02:23:0413300:24:2217901:41:3311.8202:05:5517800:17:0900:00:3500:00:45
9 1110ADRIÀ GONZÁLEZ COPAGAVÀ TRIATLÓJNM02:38:3017600:27:3218601:53:1310.602:20:4518500:17:4500:01:2800:01:11
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F01:51:5712200:23:548701:14:2816.1101:38:2212800:13:3500:01:0800:00:44
2 7012SÍLVIA ROURA PÉREZLLICENCIA DE DIASUB23F01:56:1915200:24:539901:16:3315.6801:41:2615900:14:5300:00:5400:00:37
3 7008MAR SOLER PUIGLLICENCIA DE DIASUB23F02:00:4815300:24:5412301:21:1414.7701:46:0815400:14:4000:00:5700:01:12
4 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:18:1116900:26:1517001:36:3212.4302:02:4716700:15:2400:01:2300:01:35
5 6108CRISTINA ALDEHUELA C.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23F02:22:4217500:27:0717601:39:0312.1202:06:1017500:16:3200:00:5000:00:44
6 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:31:5518200:29:2018101:44:0411.5302:13:2418700:18:3100:01:0200:00:55
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:28:24700:18:42600:59:1420.2601:17:56700:10:2800:00:3600:00:34
2 7013IÑAKI GOENAGA ARISTLLICENCIA DE DIAABM01:30:07800:18:46801:00:4419.7601:19:301000:10:3700:00:5900:00:36
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:34:23900:18:522601:05:3418.301:24:26100:09:5700:00:3400:00:27
4 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:34:241000:18:522501:05:3118.3201:24:23200:10:0100:00:3600:00:31
5 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVÀ TRIATLÓSUB23M01:35:202500:19:402201:04:5818.4701:24:381100:10:4200:00:4800:00:41
6 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:38:093800:20:302801:05:5218.2201:26:225300:11:4700:00:5900:01:01
7 7018RAUL VALLES CARVAJALLICENCIA DE DIASUB23M01:38:546400:21:152401:05:0918.4201:26:248100:12:3000:00:0000:00:00
8 7002ORIOL SIRERA JUTGLÀLLICENCIA DE DIASUB23M01:40:015100:20:523801:07:1317.8501:28:055700:11:5600:00:4700:00:39
9 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:57:147700:21:5113601:22:4314.5101:44:349000:12:4000:01:0600:00:47
10 7011DRISS ALLOUCH MASNOLLICENCIA DE DIASUB23M02:05:5114700:24:4314901:26:0713.9301:50:5016000:15:0100:01:1500:01:03
11 294XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M02:08:0513400:24:2414401:24:0314.2801:48:2718800:19:3800:00:5300:01:07
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:3112300:23:557801:12:2616.5701:36:2111000:13:1000:00:4200:00:40
2 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:0010300:22:4216601:32:0713.0301:54:4911500:13:1100:00:4200:00:38
3 6115MARINA MARTÍNEZ RASCERDANYOLA CHABF02:10:2616500:25:5916401:29:5513.3501:55:5415100:14:3200:01:0500:01:05
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 143JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:30500:18:351001:01:0119.6701:19:361600:10:5400:00:4200:00:48
2 139GERARD SABATÉ AYMET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:421700:19:121301:02:1919.2601:21:312800:11:1100:01:2000:00:48
3 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:32:471400:18:571401:02:4119.1401:21:382500:11:0900:00:5200:00:51
4 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:32:532700:19:531201:02:1419.2801:22:071300:10:4600:00:3900:00:31
5 290JOSEP RAMON MONTANEC.A. IGUALADAABM01:34:161500:18:581601:03:5918.7501:22:573400:11:1900:01:0100:00:40
6 130IVAN MENCHÓN VELASCC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:34:222000:19:171801:04:3118.601:23:48900:10:3400:01:2100:00:42
7 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:553400:20:202301:05:0118.4601:25:214500:11:3400:00:4200:00:34
8 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:023000:20:072701:05:3818.2801:25:453200:11:1700:00:4600:00:50
9 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:093200:20:142901:05:5218.2201:26:062100:11:0300:00:3500:00:41
10 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:38:102400:19:304001:07:2717.7901:26:572900:11:1300:00:3700:00:34
11 2136KIRIAN MARTORELL CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:044800:20:504301:07:5317.6801:28:437300:12:2100:00:4300:00:35
12 115JOAN PARÉS ITOIZC. TRIATLO MONTORNESABM01:41:179900:22:393001:06:1918.0901:28:587100:12:1900:01:0300:00:46
13 144MARTÍ PUIG SÁNCHEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:44:145000:20:527601:11:5616.6801:32:483600:11:2600:00:4800:00:34
14 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:48:224200:20:359401:15:4715.8301:36:226000:12:0000:00:4100:00:36
15 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:358900:22:118401:14:0416.201:36:157200:12:2000:01:0200:01:21
16 7005JUAN JOSÉ PALOS TOMLLICENCIA DE DIAABM01:57:2017400:26:4310401:17:3115.4801:44:1410700:13:0600:00:5600:00:52
17 32PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM02:01:4911000:23:1314101:23:3114.3701:46:4416300:15:0500:00:4800:00:50
18 7009XEVI RELATS MOLINAFEECABM02:01:526000:21:0815401:27:1813.7501:48:2612200:13:2600:00:5700:01:05
19 7006SERGIO SERRANO LUPILLICENCIA DE DIAABM02:07:1313700:24:2715301:27:1413.7601:51:4116800:15:3200:00:5800:01:17
20 5413KILIAN GUTIÉRREZ GATRIACTIVA L`AMETLLA DEL VABM02:21:2815000:24:5117701:39:1212.102:04:0318000:17:2500:00:5900:00:56
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:56:0011100:23:2611401:19:2415.1101:42:5011200:13:1000:00:5400:00:56
2 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:58:2611700:23:3712701:21:4814.6701:45:2510400:13:0100:00:4200:00:38
3 8003MARTA NAVARRO SALLLLICENCIA DE DIAABF02:02:5712900:24:1714601:25:0614.101:49:2312700:13:3400:00:5200:00:49
4 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIÓ VALLDOREIXABF02:21:4617900:27:5617801:39:1312.0902:07:0915200:14:3700:01:2000:01:37
5 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:34:2517800:27:4318401:51:2510.7702:19:0816600:15:1700:00:4000:00:31
6 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF02:39:3918300:29:2818501:53:0010.6202:22:2817900:17:1100:00:5700:00:54
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:291800:19:14200:55:2821.6301:14:421400:10:4700:00:3200:00:31
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:29:542800:19:56500:59:0320.3201:18:591800:10:5500:00:4500:00:30
3 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:29:561300:18:57901:00:4619.7501:19:43600:10:1300:00:4300:00:29
4 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:34:13600:18:401701:04:2318.6401:23:032700:11:1000:00:3000:00:33
5 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:37:021100:18:534701:08:0417.6301:26:57400:10:0500:00:4600:00:34
6 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:073100:20:093401:06:3418.0301:26:433500:11:2400:00:4600:00:34
7 8004GUILLEM VILLAESCUSALLICENCIA DE DIAABM01:40:265800:21:034401:07:5417.6701:28:573900:11:2900:00:0000:00:00
8 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:40:312100:19:176301:10:1917.0701:29:361700:10:5500:00:4600:00:46
9 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:114500:20:416201:10:0517.1201:30:467700:12:2500:00:4700:00:43
10 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:44:318300:22:045901:09:4117.2201:31:459700:12:4600:01:1200:01:07
11 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:45:078000:21:596601:11:0916.8701:33:085800:11:5900:00:5000:00:43
12 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:196900:21:247501:11:5416.6901:33:186200:12:0100:01:0400:00:43
13 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:45:307900:21:596101:09:4917.1901:31:4813300:13:4200:01:0000:00:48
14 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:5413000:24:196801:11:3316.7701:35:5210600:13:0200:01:0500:00:55
15 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:51:124300:20:3511701:19:3315.0801:40:082300:11:0400:00:5300:00:51
16 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:51:4513500:24:258801:14:3416.0901:38:599600:12:4600:00:5000:00:52
17 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:55:2610100:22:4211901:20:2114.9301:43:037400:12:2300:00:5600:01:25
18 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:56:338400:22:0513101:22:1114.601:44:167000:12:1700:00:5600:00:39
19 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:229700:22:3212801:21:5214.6601:44:2410100:12:5800:01:0200:00:48
20 7014JOAQUIM NOGUE YLLAFEECABM01:58:1811900:23:4412501:21:2214.7501:45:0611600:13:1200:01:5200:01:26
21 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:07:1313900:24:3215701:28:3313.5501:53:0514400:14:0800:01:0800:00:41
22 71FRANCESC ALBUERA RCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:14:4215800:25:2016701:33:0012.901:58:2017400:16:2200:00:5700:00:58
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF02:00:3114800:24:4412901:21:5814.6401:46:4213500:13:4900:01:0500:00:51
2 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:16:3114900:24:4717201:37:2112.3302:02:0814800:14:2300:01:1000:00:44
3 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:20:4518700:31:1416501:31:5613.0502:03:1018400:17:3500:00:4400:00:34
4 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:21:4718000:28:3117401:38:0812.2302:06:3916400:15:0800:01:0100:01:21
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:031600:18:591501:03:5118.7901:22:503000:11:1300:00:3700:00:40
2 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:37:195700:21:001901:04:4118.5501:25:414800:11:3800:00:4600:00:35
3 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:433300:20:183501:06:3718.0101:26:555500:11:4800:00:4200:00:43
4 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:304100:20:344101:07:2817.7901:28:023800:11:2800:00:4400:00:36
5 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:39:584700:20:493301:06:3218.0401:27:218800:12:3700:00:4300:01:15
6 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:41:246300:21:144501:07:5717.6601:29:116800:12:1300:01:2600:00:41
7 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:336700:21:215101:08:4317.4601:30:048000:12:2900:00:4400:00:43
8 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:168200:22:015501:09:0917.3501:31:106500:12:0600:00:5000:00:42
9 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:368800:22:105201:08:5717.401:31:077900:12:2900:00:4800:00:38
10 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:589100:22:175401:09:0917.3501:31:268300:12:3200:00:3700:00:41
11 8009OSCAR VIDAL MOLINAFEECABM01:44:245500:20:587401:11:5216.701:32:504300:11:3400:00:4700:00:37
12 3717ROMÁN IGLESIAS VERNC.N. REUS PLOMSABM01:44:393600:20:246401:10:4816.9501:31:1212400:13:2700:00:4400:00:40
13 2650JONATHAN MENDEZ LÓPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:45:358100:22:007301:11:4416.7301:33:445600:11:5100:00:5000:00:59
14 4186ALEIX CHUECOS TORRACLUB TRIATLO SABADELLABM01:45:4714400:24:403701:06:4917.9601:31:2914600:14:1800:01:0300:00:53
15 7010LLUIS PLANAS CASTELLLICENCIA DE DIAABM01:47:5910200:22:427201:11:4016.7401:34:2213000:13:3700:00:5100:00:52
16 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:48:306800:21:229201:15:3215.8901:36:544600:11:3600:00:3600:00:33
17 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:3417200:26:345601:09:2217.301:35:5615300:14:3800:01:2900:01:08
18 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:51:027200:21:4010101:16:5115.6101:38:318200:12:3100:01:0200:00:50
19 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:52:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:3412400:23:5712201:20:5514.8301:44:529300:12:4200:00:5900:01:00
21 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:58:188700:22:0714001:22:5514.4701:45:0211800:13:1600:00:4900:00:47
22 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:58:3214500:24:4111801:19:5615.0101:44:3713800:13:5500:00:5000:00:59
23 8002RAFAEL CORTÉS MONTELLICENCIA DE DIAABM02:00:2815100:24:5212001:20:2614.9201:45:1816500:15:1000:01:0800:00:47
24 7001EDUARD HERNANDEZ NALLICENCIA DE DIAABM02:01:0814600:24:4213801:22:5214.4801:47:3412600:13:3400:01:2700:01:08
25 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:3114300:24:3915001:26:1113.9201:50:5015500:14:4100:00:5600:00:57
26 146DANIEL SANCHEZ GONZC.N. REUS PLOMSABM02:10:1617700:27:3814701:25:0714.101:52:4518200:17:3100:01:0000:00:40
27 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLÓ MALGRATABM02:10:1717300:26:4015801:28:3413.5501:55:1416200:15:0300:01:0700:01:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:45:239400:22:196501:11:0416.8901:33:235900:12:0000:00:5000:00:53
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:58:2412600:24:0512101:20:5214.8401:44:5712300:13:2700:00:5400:00:43
3 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:03:5711600:23:3415501:27:2713.7201:51:0110000:12:5600:00:5900:00:47
4 6191MERCHE COMINO CASADCERDANYOLA CHV1F02:05:5117000:26:1814501:24:4114.1701:50:5915800:14:5200:01:1700:00:57
5 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1F02:10:5116700:26:0816001:29:0413.4701:55:1217000:15:3900:01:1700:00:37
6 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:11:4816600:26:0216201:29:4013.3801:55:4217200:16:0600:00:4700:00:50
7 2199MONTSERRAT MALDONADCLUB TRIATLÓ MALGRATV1F02:31:3118600:30:3318201:44:2411.4902:14:5717600:16:3400:01:3100:01:02
8 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F03:05:5018400:29:3818902:20:238.5502:50:0117100:15:4900:01:3500:01:08
9 35EVA BUSCARONS CORTAT-BIKES CLUB TRIATLOV1F03:07:1418900:33:1318702:13:388.9802:46:5118900:20:2300:01:0600:01:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:23:06200:18:11100:54:4621.9101:12:57500:10:0900:00:2900:00:30
2 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M01:27:51300:18:27300:58:5220.3901:17:19800:10:3200:00:4200:00:36
3 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:28:42400:18:34400:59:0020.3401:17:342400:11:0800:00:4200:00:35
4 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:30:171200:18:55701:00:3019.8301:19:251500:10:5200:00:3700:00:33
5 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:302600:19:521101:01:3419.4901:21:262200:11:0400:00:4200:00:38
6 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:435400:20:573901:07:1517.8401:28:124100:11:3100:00:5300:00:32
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:254400:20:394901:08:1317.5901:28:524200:11:3300:00:5300:00:38
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:073500:20:215701:09:2817.2701:29:493300:11:1800:00:4500:00:50
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:44:334900:20:518001:12:4016.5101:33:312000:11:0200:00:4600:00:41
10 5944JORDI ROSSELLÓ GONZC.N. REUS PLOMSV1M01:45:467300:21:447101:11:3916.7501:33:237500:12:2300:00:5200:01:00
11 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:46:292900:19:598501:14:2116.1401:34:206700:12:0900:00:3100:00:41
12 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:46:586200:21:107901:12:3716.5301:33:4711400:13:1100:00:5300:00:58
13 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:47:157600:21:518301:13:4116.2901:35:325200:11:4300:00:5000:00:42
14 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:589200:22:179001:14:4816.0401:37:059900:12:5300:00:5300:00:40
15 8011JOSE ANTONIO MALLENLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3611200:23:298901:14:4316.0601:38:1212100:13:2400:01:0500:00:57
16 5515JOSEP MIQUEL SALVADC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:54:0014200:24:389701:16:1215.7501:40:5011100:13:1000:00:5900:00:57
17 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:54:5910500:22:4611501:19:2915.101:42:159500:12:4400:00:5800:00:59
18 8006JACINT CAROL BRUGUELLICENCIA DE DIAV1M01:56:157000:21:2713501:22:4114.5101:44:086600:12:0700:01:0200:01:01
19 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:5013600:24:2610801:18:3215.2801:42:5813700:13:5200:00:5600:01:05
20 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:57:279500:22:2013301:22:3014.5501:44:508700:12:3700:01:0600:00:45
21 5358JORDI PELEGRI CUENCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:58:019300:22:1813001:22:0414.6201:44:2213100:13:3900:01:0000:00:51
22 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:58:2515900:25:2511001:19:0115.1901:44:2613900:13:5900:01:0900:00:43
23 331DAVID MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAV1M01:59:126100:21:0915101:26:2213.8901:47:315100:11:4100:00:4200:00:37
24 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:00:307100:21:3415201:26:2213.8901:47:568400:12:3400:00:4200:00:40
25 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:00:3311800:23:4014201:23:5514.301:47:3510200:12:5800:00:4200:00:35
26 5661ENRIQUE PÉREZ JIMÉNCERDANYOLA CHV1M02:02:1515700:25:1813701:22:5214.4801:48:1014100:14:0500:00:5800:01:06
27 3817MARC CORDOBA CASANOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M02:02:2216100:25:4013401:22:3814.5201:48:1814000:14:0400:01:0300:01:05
28 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:04:3513200:24:2114801:25:4513.9901:50:0615000:14:2900:01:0100:02:00
29 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:07:2611500:23:3216101:29:3913.3901:53:1114500:14:1500:00:4700:00:44
30 7016JOSÉ LUIS GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M02:08:0815600:25:1215901:28:3513.5501:53:4714700:14:2100:00:5600:01:02
31 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:21:2816800:26:1217301:37:5112.2602:04:0318100:17:2500:01:1500:00:55
32 8001MARCEL PIÑOL GROSLLICENCIA DE DIAV1M02:22:0717100:26:2318001:41:3911.8102:08:0214200:14:0500:01:1300:01:27
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMC.N. REUS PLOMSV1M01:38:332300:19:224801:08:1117.601:27:331900:11:0000:00:3500:00:35
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:419000:22:122001:04:4818.5201:27:009100:12:4100:00:3600:00:50
3 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:465300:20:535801:09:3817.2301:30:316900:12:1500:00:3200:00:31
4 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:43:194600:20:436701:11:0916.8701:31:523700:11:2700:00:4200:00:42
5 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:48:017800:21:548601:14:2716.1201:36:214900:11:4000:01:1000:01:01
6 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:48:425900:21:049501:15:5115.8201:36:555400:11:4700:00:4600:00:36
7 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:48:513700:20:289801:16:1915.7201:36:476400:12:0400:00:4900:00:31
8 8012EDUARD TARRÉ FREIXAFEECV1M01:50:4410900:23:119301:15:3315.8801:38:446100:12:0000:00:5300:01:07
9 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:52:327500:21:5010601:18:0815.3601:39:588500:12:3400:00:5600:01:00
10 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:53:4114000:24:369601:16:0615.7701:40:4210300:12:5900:00:5100:00:53
11 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLÓ MALGRATV1M01:54:0712500:24:0010201:17:0015.5801:41:0010900:13:0700:00:5800:00:48
12 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:54:1710000:22:4110901:18:5615.201:41:378900:12:4000:01:0200:00:45
13 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M01:54:2213100:24:2110501:17:3415.4701:41:557800:12:2700:00:5500:00:43
14 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:55:5012000:23:5111101:19:0715.1701:42:589800:12:5200:00:5700:00:56
15 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M01:56:067400:21:4512601:21:4614.6801:43:318600:12:3500:00:4600:00:38
16 142VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:56:1311400:23:3111301:19:2015.1301:42:5112000:13:2200:01:0000:01:00
17 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:1814100:24:3711601:19:3015.0901:44:0711300:13:1100:00:5900:00:54
18 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:3916200:25:4310701:18:2015.3201:44:0312900:13:3600:01:0000:00:53
19 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:3510400:22:4413201:22:2014.5701:45:0412500:13:3100:01:0200:00:55
20 4212MIGUEL MORILLO POLECERDANYOLA CHV1M02:03:4411300:23:3015601:27:3113.7101:51:019400:12:4300:01:1400:00:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:26:0016000:25:2618301:45:5111.3402:11:1715600:14:4300:01:3600:01:23
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:40:064000:20:334601:07:5917.6501:28:324400:11:3400:00:5200:00:41
2 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:493900:20:325301:09:0717.3601:29:392600:11:1000:00:5100:00:44
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:40:595200:20:525001:08:3817.4801:29:304000:11:2900:00:4700:00:47
4 5420SANTI ESTEBANELL PIC.N. REUS PLOMSV2M01:45:3110700:23:026001:09:4817.1901:32:509200:12:4100:01:3100:00:54
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:47:359800:22:386901:11:3916.7501:34:1711900:13:1800:00:4700:00:39
6 8007JAVI SANCHEZ DOMINGA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:47:546600:21:209101:14:5316.0201:36:135000:11:4100:00:5900:00:52
7 119JUANJO GALLARDO GONGAVÀ TRIATLÓV2M02:07:5612800:24:1216301:29:5413.3501:54:0613600:13:5000:00:5400:00:45
8 5360XAVIER ALVAREZ HERRINDEPENDENTV2M02:16:0015400:25:0116901:34:4012.6801:59:4117300:16:1900:01:0000:01:22
9 2484DAVID PARDO ESTADELINDEPENDENTV2M02:22:0618100:28:3417501:38:2912.1802:07:0316100:15:0300:01:2100:01:00
10 775PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M03:06:2618800:31:5718802:16:558.7602:48:5218300:17:3400:01:2700:01:40
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:49:029600:22:318201:13:2916.3301:36:0010500:13:0200:00:4600:00:51
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:49:3910600:23:008101:13:2516.3501:36:2511700:13:1400:00:5400:00:44
3 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:53:4210800:23:0410001:16:3315.6801:39:3714300:14:0500:01:0900:01:12
4 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:1112700:24:1010301:17:1515.5301:41:2513400:13:4600:00:5900:00:53
5 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:58:1512100:23:5212401:21:1714.7601:45:0910800:13:0600:00:5700:01:23
6 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:02:5115500:25:1013901:22:5414.4801:48:0415700:14:4700:01:0900:01:49
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:59:3416400:25:5711201:19:1315.1501:45:1014900:14:2400:00:5100:00:49
2 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:15:3316300:25:5416801:34:0712.7502:00:0116900:15:3200:01:2000:01:30
3 145RAMON PICAS FARRIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:23:1018500:29:4117101:36:4112.4102:06:2217700:16:4800:01:0300:00:57
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:02:1013800:24:3114301:23:5814.2901:48:2913200:13:4100:01:1300:01:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32