RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
26 25 23 2 0 3800 180 42 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 174CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF10:08:021301:02:061905:29:2232.7906:31:281203:36:3400:01:5300:01:46
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 162JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM08:55:591401:02:07104:35:0839.2505:37:15503:18:4400:02:0100:01:11
2 90SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM10:03:011801:07:391805:29:0232.8206:36:41803:26:2000:02:3500:01:27
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 186ALBERT JIMENEZ GARRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM08:45:041101:00:18204:38:0138.8505:38:19103:06:4500:01:2200:01:19
2 171ENRIQUE BARAJAS OJECLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM09:01:55600:55:47404:54:5636.6205:50:43203:11:1200:01:2100:01:01
3 89ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:23:431000:59:591005:09:5534.8506:09:54303:13:4900:01:3900:01:35
4 136ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM09:48:18500:55:44905:05:2835.3606:01:121403:47:0600:01:5500:00:48
5 176CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM09:48:29400:55:291405:20:4233.6806:16:111103:32:1800:02:2200:01:50
6 93JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM10:11:021601:04:201705:28:2432.8906:32:441303:38:1800:02:0100:00:59
7 143OSCAR GOMEZ FERNANDTRIATLO JOVENT 79ABM10:22:021501:02:401205:18:2433.9206:21:041804:00:5800:01:5300:01:52
8 155JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM11:44:012001:08:362205:49:4130.8906:58:172004:45:4400:02:5800:03:20
9 81XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM11:58:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:16:02800:58:10805:04:0135.5206:02:11403:13:5100:02:0300:01:07
2 87EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:19:381201:00:48604:59:0536.1105:59:53603:19:4500:01:1100:06:28
3 114SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M09:19:47300:55:21304:54:4436.6405:50:051003:29:4200:01:5300:00:57
4 118PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M09:21:43200:55:18705:02:5335.6605:58:11703:23:3200:01:0900:01:23
5 147ALEX CARRERAS FABREC.E. PICORNELLV1M09:34:202101:08:39504:58:1336.2206:06:52903:27:2800:00:0000:01:26
6 127ROBERT MAYORAL SERRINDEPENDENTV1M10:05:05100:52:161305:19:2133.8206:11:371503:53:2800:01:2400:01:59
7 97MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M10:21:02900:59:561605:24:2933.2806:24:251603:56:3700:02:1300:01:32
8 150JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M10:22:05700:58:101505:22:3133.4906:20:411904:01:2400:02:3400:04:46
9 84ALBERTO CUARESMA ALTRIATLO JOVENT 79V1M10:44:031901:08:192005:38:4631.8806:47:051703:56:5800:05:2900:02:07
10 185LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTV1M12:47:042201:14:022105:49:1330.9307:03:152205:43:4900:05:1100:03:43
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 88ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M11:20:011701:04:541105:17:5733.9706:22:512104:57:1000:03:0800:02:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32