RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
36 30 30 0 0 300 10 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 69BERTA FERNÁNDEZ GARCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:33:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 102RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:01:57000:00:00000:00:00000:53:57200:08:0000:00:0000:00:00
2 87YOUSSEF SEBAILLICÈNCIA DE DIACDM01:06:30000:00:00000:00:00000:56:431000:09:4700:00:0000:00:00
3 84LUIS MIGUEL MUENTESLLICÈNCIA DE DIAJNM01:08:00000:00:00000:00:00000:57:161300:10:4400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64MARIANA CAMACHO PORLLICÈNCIA DE DIAABF00:34:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 63NAYIME BENYAALALLICÈNCIA DE DIASUB23M01:06:50000:00:00000:00:00000:57:10900:09:4000:00:0000:00:00
2 80MOHAMED BOUDARINELLICÈNCIA DE DIASUB23M01:08:10000:00:00000:00:00000:57:021400:11:0800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 73CLARA TORRENT BERCELLICÈNCIA DE DIAABF00:32:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 68ANNA CUSCÓ GARCIALLICÈNCIA DE DIAABF00:35:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101JOSE RUIZ NIETOLLICÈNCIA DE DIAABM01:03:07000:00:00000:00:00000:53:35700:09:3200:00:0000:00:00
2 86ALBERT RUBIO ACEVEDLLICÈNCIA DE DIAABM01:06:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 70SARA PARRALLICÈNCIA DE DIAABF00:33:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 72CARLA SUCARRAT COLLLLICÈNCIA DE DIAABF00:33:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 65ANDREA CANOVAS FUSTLLICÈNCIA DE DIAABF00:34:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 93PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:04:28000:00:00000:00:00000:55:44400:08:4400:00:0000:00:00
2 92EMILIANO BARRENA GOLLICÈNCIA DE DIAABM01:05:29000:00:00000:00:00000:56:06500:09:2300:00:0000:00:00
3 81POL CALVÓ GARRIGALLICÈNCIA DE DIAABM01:08:02000:00:00000:00:00000:24:281700:43:3400:00:0000:00:00
4 89MARC TORRELLA MAYOLLLICÈNCIA DE DIAABM01:08:03000:00:00000:00:00000:24:261800:43:3700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 96VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:01:35000:00:00000:00:00000:53:42100:07:5300:00:0000:00:00
2 95ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:46000:00:00000:00:00000:53:34300:08:1200:00:0000:00:00
3 91FRANCESC ALCONCHERLLICÈNCIA DE DIAABM01:05:56000:00:00000:00:00000:54:281500:11:2800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 94TONI GARCIA CORONADITRIATLETES SOLIDARISV1M00:31:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 100JORDI NICOLAU LLEONITRIATLETES SOLIDARISV1M01:06:33000:00:00000:00:00000:56:201100:10:1300:00:0000:00:00
3 82CARLOS FUSTER PARELLICÈNCIA DE DIAV1M01:09:23000:00:00000:00:00000:56:161600:13:0700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 61JENNIFER CONFORME MLLICÈNCIA DE DIAV1F00:32:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 67LAURA CUBOLLICÈNCIA DE DIAV1F00:33:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 83MARC ANDRESITRIATLETES SOLIDARISABM00:28:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 99JOAN ANTONI MARTINELLICÈNCIA DE DIAV1M01:05:44000:00:00000:00:00000:55:241200:10:2000:00:0000:00:00
3 97FERRAN LORENZO MARTLLICÈNCIA DE DIAV1M01:06:13000:00:00000:00:00000:56:37800:09:3600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 98XAVIER MALTAS MERCAITRIATLETES SOLIDARISV2M01:03:20000:00:00000:00:00000:53:51600:09:2900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32