RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
245 215 196 9 10 750 20 5 17 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:29:192600:12:028900:56:3721.201:08:398700:20:4000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:15:501800:11:272100:46:4825.6400:58:152100:17:3500:00:0000:00:00
2 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROCDM01:19:364500:13:152300:47:1425.4101:00:294700:19:0700:00:0000:00:00
3 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:19:38500:10:453300:48:1424.8800:58:598600:20:3900:00:0000:00:00
4 1730ERNEST SERRED MARTIC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:26:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:25:502200:11:367400:53:4622.3201:05:228000:20:2800:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:36:342700:12:0213201:03:1518.9701:15:1710600:21:1700:00:0000:00:00
3 4065MARIA MAIQUES GARCIC.N. TERRASSA-CICLES MORECDF01:38:236700:14:1911301:00:4219.7701:15:0114500:23:2200:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:08:40700:10:47200:41:4628.7300:52:33400:16:0700:00:0000:00:00
2 407JOAN WAGER PONSSALTOKI TRIKIDEAKJNM01:09:511400:10:59600:43:0027.9100:53:59200:15:5200:00:0000:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:13:25400:10:441100:45:2526.4200:56:091600:17:1600:00:0000:00:00
4 5770MARC ZARAGOZA CARBAINDEPENDENTCDM01:14:011000:10:541300:46:0426.0500:56:58900:17:0300:00:0000:00:00
5 4667ENRIC JOAN TEJEDOR C.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:15:261100:10:543500:48:2524.7800:59:19500:16:0700:00:0000:00:00
6 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM01:18:441500:11:034800:50:5523.5701:01:58600:16:4600:00:0000:00:00
7 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:18:473400:12:183100:48:0124.9901:00:193300:18:2800:00:0000:00:00
8 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:20:371300:10:565600:51:3523.2601:02:312800:18:0600:00:0000:00:00
9 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:21:532900:12:115300:51:0823.4701:03:193400:18:3400:00:0000:00:00
10 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:23:125400:13:296100:52:112301:05:402000:17:3200:00:0000:00:00
11 2014RAFAEL BEAUS IRANZFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:24:571700:11:258100:55:1321.7301:06:383100:18:1900:00:0000:00:00
12 8040PABLO GIL LIANESLLICENCIA DE DIAJNM01:25:105100:13:286500:52:5722.6601:06:253700:18:4500:00:0000:00:00
13 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:29:588800:15:118500:55:3321.601:10:445400:19:1400:00:0000:00:00
14 8026IGNACIO FERRERESLLICENCIA DE DIAJNM01:38:5116500:19:1310900:59:5420.0301:19:076600:19:4400:00:0000:00:00
15 8027IGNASI MALLÉN ALBERLLICENCIA DE DIAJNM02:00:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:18:04200:10:384100:49:3524.201:00:132400:17:5100:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:24:411900:11:297200:53:3822.3701:05:076200:19:3400:00:0000:00:00
3 6255CARLA PALOMAR RIVASINDEPENDENTSUB23F01:29:036900:14:248300:55:2121.6801:09:455500:19:1800:00:0000:00:00
4 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:33:467300:14:329800:58:0620.6501:12:3810300:21:0800:00:0000:00:00
5 8033HELENA FLORENTÍLLICENCIA DE DIAABF01:35:308600:15:0710500:59:1920.2301:14:2610000:21:0400:00:0000:00:00
6 5048MIRIAM MURILLO BLAZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMSUB23F01:36:074100:13:0911201:00:4119.7701:13:5012200:22:1700:00:0000:00:00
7 2093CARLOTA AGUILERA ORINDEPENDENTABF01:43:4414100:17:1814101:03:3818.8601:20:5613300:22:4800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:09:45300:10:44700:43:2227.6700:54:06100:15:3900:00:0000:00:00
2 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:14:271600:11:051000:45:0426.6300:56:093000:18:1800:00:0000:00:00
3 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:14:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:15:453000:12:121900:46:4625.6600:58:58700:16:4700:00:0000:00:00
5 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M01:19:093300:12:182700:47:3925.1800:59:575200:19:1200:00:0000:00:00
6 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:21:514000:13:074400:49:5524.0401:03:024000:18:4900:00:0000:00:00
7 8052JESUS ASENCIOLLICENCIA DE DIAABM01:22:207000:14:254500:50:0223.9801:04:272500:17:5300:00:0000:00:00
8 7017JOSUÉ MARTÍN MEJIASLLICENCIA DE DIAABM01:27:3111500:16:276000:52:102301:08:374400:18:5400:00:0000:00:00
9 7009NIL LLORET GIRONESLLICENCIA DE DIAABM01:28:3913700:17:095700:51:3523.2601:08:446900:19:5500:00:0000:00:00
10 7015IGNASI AYALA MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:2011400:16:2513701:03:2818.9101:19:5310800:21:2700:00:0000:00:00
11 7019LUIS MARTÍNEZ RUBIOLLICENCIA DE DIASUB23M01:44:576100:13:5215201:06:0418.1601:19:5616500:25:0100:00:0000:00:00
12 7029BORJA HIDALGO TOCALLICENCIA DE DIASUB23M01:47:1718000:20:3815101:05:5218.2201:26:309000:20:4700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8012ANDREA CARROGGIO DILLICENCIA DE DIAABF01:39:147200:14:2813801:03:3018.901:17:5810500:21:1600:00:0000:00:00
2 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:42:2612000:16:3112901:03:0319.0301:19:3413400:22:5200:00:0000:00:00
3 721LAURA DUOCASTELLA TCLUB NATACIO MINORISAABF01:42:529400:15:2814501:04:1718.6701:19:4514100:23:0700:00:0000:00:00
4 8019MARTA LLAMAS LUCEROLLICENCIA DE DIAABF01:44:3216700:19:1412601:02:5519.0701:22:0912600:22:2300:00:0000:00:00
5 8043SILVIA ROCA BRAVOLLICENCIA DE DIAABF01:47:1811100:16:1015001:05:4418.2601:21:5417000:25:2400:00:0000:00:00
6 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:48:2913300:16:5115701:08:1017.601:25:0114700:23:2800:00:0000:00:00
7 7025MIRIAM ISABEL CERDÀLLICENCIA DE DIAABF02:00:0414300:17:2417301:16:5315.6101:34:1717400:25:4700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001VÍCTOR RÍOSLLICENCIA DE DIAABM01:15:0510600:15:57100:39:2230.4800:55:196700:19:4600:00:0000:00:00
2 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:52800:10:512900:47:4625.1200:58:371500:17:1500:00:0000:00:00
3 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:16:221200:10:552800:47:4125.1700:58:362200:17:4600:00:0000:00:00
4 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:19:204400:13:133700:48:4624.6101:01:591700:17:2100:00:0000:00:00
5 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:24:286000:13:515200:51:0623.4801:04:576100:19:3100:00:0000:00:00
6 7011RICHARD BELOWLLICENCIA DE DIAABM01:25:1014500:17:323600:48:4524.6201:06:174200:18:5300:00:0000:00:00
7 2175JORDI PEREZ RODRIGUINDEPENDENTABM01:30:5010900:16:026800:52:5922.6501:09:0111500:21:4900:00:0000:00:00
8 7033PAU AVINYO ARASALLICENCIA DE DIAABM01:31:266600:14:149100:56:5121.1101:11:057700:20:2100:00:0000:00:00
9 8038MIGUEL ÁNGEL CANO MLLICENCIA DE DIAABM01:32:5112400:16:358400:55:2221.6701:11:579300:20:5400:00:0000:00:00
10 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:35:0710400:15:539400:57:2020.9301:13:1311600:21:5400:00:0000:00:00
11 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:39:289200:15:2513901:03:3018.901:18:558300:20:3300:00:0000:00:00
12 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:39:2814200:17:2111701:01:3419.4901:18:558400:20:3300:00:0000:00:00
13 7007ARTURO GARCÍA LLAMELLICENCIA DE DIAABM01:47:0118900:22:3713301:03:1818.9601:25:5510100:21:0600:00:0000:00:00
14 7013PABLO MAJÓ BOTERLLICENCIA DE DIAABM01:54:0415000:17:5115601:07:5617.6601:25:4718300:28:1700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:35:209100:15:139300:57:1120.9901:12:2413500:22:5600:00:0000:00:00
2 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:36:097600:14:3711501:00:5119.7201:15:288800:20:4100:00:0000:00:00
3 99MARIA JOSE PEREZ SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF02:10:5518600:21:1317401:17:1415.5401:38:2718900:32:2800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:08:32100:09:48500:42:4128.1100:52:29300:16:0300:00:0000:00:00
2 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:11:402400:11:51400:42:2128.3400:54:121800:17:2800:00:0000:00:00
3 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:13:093100:12:14900:43:4827.400:56:021200:17:0700:00:0000:00:00
4 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM01:14:39900:10:531800:46:4325.6900:57:361000:17:0300:00:0000:00:00
5 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:15:182100:11:362000:46:4625.6600:58:22800:16:5600:00:0000:00:00
6 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:18:164600:13:191600:46:3725.7400:59:563200:18:2000:00:0000:00:00
7 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:18:355000:13:272200:47:0825.4601:00:352600:18:0000:00:0000:00:00
8 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:19:315500:13:302500:47:1825.3701:00:483600:18:4300:00:0000:00:00
9 1004JAUME LLOVET BARBERINDEPENDENTABM01:23:155300:13:294000:49:3424.2101:03:037300:20:1200:00:0000:00:00
10 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:24:348200:14:544700:50:3223.7501:05:264900:19:0800:00:0000:00:00
11 7026BERTOMEU PRYTZ ROMLLICENCIA DE DIAABM01:24:3817000:19:53300:41:4628.7301:01:3913700:22:5900:00:0000:00:00
12 5454JONATHAN BERROCAL LA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:24:4811800:16:303200:48:0224.9801:04:327500:20:1600:00:0000:00:00
13 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:25:108400:15:045400:51:2023.3801:06:243900:18:4600:00:0000:00:00
14 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:27:1411000:16:045100:51:0323.5101:07:077000:20:0700:00:0000:00:00
15 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:28:118500:15:065800:51:4323.201:06:4910700:21:2200:00:0000:00:00
16 8039TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:30:2915700:18:096300:52:3622.8101:10:456500:19:4400:00:0000:00:00
17 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:31:366500:14:129200:56:5321.101:11:058200:20:3100:00:0000:00:00
18 8029DANIEL BRAVO SIERRALLICENCIA DE DIAABM01:32:2212600:16:388700:56:1421.3401:12:526000:19:3000:00:0000:00:00
19 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:33:049800:15:368800:56:3421.2101:12:109500:20:5400:00:0000:00:00
20 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:34:247700:14:4110100:58:2920.5201:13:1010400:21:1400:00:0000:00:00
21 8037GUILLEM ROSADO BATLLLICENCIA DE DIAABM01:35:1811200:16:2210600:59:2620.1901:15:485900:19:3000:00:0000:00:00
22 7036DANIEL JIMENEZ GARCLLICENCIA DE DIAABM01:41:1810200:15:4514701:04:3318.5901:20:189900:21:0000:00:0000:00:00
23 8020MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:42:3213900:17:1412701:02:5519.0701:20:0912500:22:2300:00:0000:00:00
24 8045MANEL JIMENEZ MARINLLICENCIA DE DIAABM01:42:5212300:16:3313401:03:1918.9501:19:5213800:23:0000:00:0000:00:00
25 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM01:43:0116600:19:1313101:03:0619.0201:22:198900:20:4200:00:0000:00:00
26 7005FERNANDO ZARRALUQULLICENCIA DE DIAABM01:43:1911700:16:2912001:02:1519.2801:18:4416000:24:3500:00:0000:00:00
27 534VICTOR VALVERDE RIVTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:45:0815900:18:1712501:02:4619.1201:21:0315400:24:0500:00:0000:00:00
28 8049CRISTIAN BOJ LACRUZLLICENCIA DE DIAABM01:49:4514900:17:4615801:08:3017.5201:26:1614800:23:2900:00:0000:00:00
29 8021MARC GARDON RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:51:2912700:16:4116301:10:5816.9101:27:3915100:23:5000:00:0000:00:00
30 8005DAVID PASTOR COMALLICENCIA DE DIAABM01:51:3915800:18:1416001:10:2217.0501:28:3614000:23:0300:00:0000:00:00
31 7030JAVIER GONZALEZ IGLLLICENCIA DE DIAABM02:01:5818700:21:5217001:16:2915.6901:38:2114900:23:3700:00:0000:00:00
32 8048TATIANA SALAZAR RINLLICENCIA DE DIAABM02:05:1817300:20:0618001:18:1415.3401:38:2017800:26:5800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8032MARIA ANGUITA BENETLLICENCIA DE DIAABF02:07:1718800:22:3118401:22:0514.6201:44:3613100:22:4100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:14:412800:12:091200:45:2526.4200:57:341100:17:0700:00:0000:00:00
2 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM01:16:07600:10:471400:46:0626.0300:56:535300:19:1400:00:0000:00:00
3 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:23:364800:13:255000:51:0023.5301:04:255100:19:1100:00:0000:00:00
4 8031JORDI HERNÁNDEZ MARLLICENCIA DE DIAABM01:24:555900:13:495500:51:3123.2901:05:206300:19:3500:00:0000:00:00
5 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:25:462000:11:347500:53:5622.2501:05:307400:20:1600:00:0000:00:00
6 5304SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:30:1710300:15:506400:52:4422.7601:08:3411000:21:4300:00:0000:00:00
7 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:30:323500:12:199600:57:4320.7901:10:028100:20:3000:00:0000:00:00
8 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM01:31:119700:15:338200:55:1421.7301:10:477800:20:2400:00:0000:00:00
9 8055JORDI GUIJARRO VALELLICENCIA DE DIAABM01:32:2513100:16:477700:54:4221.9401:11:299700:20:5600:00:0000:00:00
10 8044ALBERTO GOMEZ SANCHLLICENCIA DE DIAABM01:32:5113200:16:497600:54:1522.1201:11:0411400:21:4700:00:0000:00:00
11 7006GUILLERMO GALLEGO MLLICENCIA DE DIAABM01:35:296800:14:2310200:58:4220.4401:13:0512700:22:2400:00:0000:00:00
12 7038PEP GOMEZ TORRENTALLLICENCIA DE DIAABM01:35:5917200:20:057800:55:0121.8101:15:069200:20:5300:00:0000:00:00
13 7023MANUEL FERNANDEZ-ROLLICENCIA DE DIAABM01:38:138100:14:5312201:02:2619.2201:17:199400:20:5400:00:0000:00:00
14 7021ALFONSO-D. MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:39:287400:14:3312801:02:5719.0601:17:3011800:21:5800:00:0000:00:00
15 7002PERE MARTI FRIGOLÉLLICENCIA DE DIAABM01:40:1412500:16:3614201:03:5018.801:20:266800:19:4800:00:0000:00:00
16 7034J. LUIS DORADO MORILLICENCIA DE DIAABM01:41:367900:14:4714001:03:3218.8901:18:1914400:23:1700:00:0000:00:00
17 4637ISAAC FONTELLES CODGOO SPORT CLUBABM01:47:578700:15:1015301:07:2017.8201:22:3017100:25:2700:00:0000:00:00
18 8030MAX MARCÓ BRUGUÉSLLICENCIA DE DIAABM01:49:3713800:17:1116201:10:2917.0301:27:4011700:21:5700:00:0000:00:00
19 8014EMILIO MARILL SANTALLICENCIA DE DIAABM01:57:1615600:18:0716901:14:1416.1701:32:2116400:24:5500:00:0000:00:00
20 7008RAUL MORENO CASTELLLLICENCIA DE DIAABM01:59:1510800:16:0217901:18:0815.3601:34:1016600:25:0500:00:0000:00:00
21 7014VICTOR GARDONLLICENCIA DE DIAABM01:59:5812100:16:3217801:18:0615.3601:34:3816900:25:2000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:38:0513500:16:5610800:59:3920.1201:16:3510900:21:3000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:12:482500:12:01800:43:3427.5400:55:351300:17:1300:00:0000:00:00
2 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:15:532300:11:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:16:163200:12:171500:46:3125.800:58:481900:17:2800:00:0000:00:00
4 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:20:093700:12:513400:48:1724.8501:01:084600:19:0100:00:0000:00:00
5 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:22:067500:14:333800:48:5524.5301:03:283500:18:3800:00:0000:00:00
6 1011DAVID DE LA CRUZ SAINDEPENDENTV1M01:22:283600:12:464900:50:5723.5501:03:433800:18:4500:00:0000:00:00
7 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:22:369500:15:284300:49:5324.0601:05:211400:17:1500:00:0000:00:00
8 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:22:406400:14:014200:49:4624.1101:03:474100:18:5300:00:0000:00:00
9 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M01:23:034700:13:234600:50:1323.901:03:365700:19:2700:00:0000:00:00
10 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:25:065700:13:337300:53:4322.3401:07:162300:17:5000:00:0000:00:00
11 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:26:516200:13:566200:52:2922.8601:06:257900:20:2600:00:0000:00:00
12 1511MANUEL ALLER LLAMAZCLUB NATACIO SITGESV1M01:35:1113600:17:046900:52:5922.6501:10:0316700:25:0800:00:0000:00:00
13 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:229000:15:129500:57:2820.8801:12:4013200:22:4200:00:0000:00:00
14 4335JORDI ESCRIG I ESCOCLUB TRI5UV1M01:38:334300:13:1113601:03:2418.9301:16:3511900:21:5800:00:0000:00:00
15 446ÀLEX GARCIA MARTÍNETRICBMV1M01:39:233900:13:0712101:02:2119.2501:15:2815200:23:5500:00:0000:00:00
16 8009ALEJANDRO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:44:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8007PAU CORTADAS GUASCHLLICENCIA DE DIAV1M01:44:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8042PAU FILELLALLICENCIA DE DIAV1M01:52:1616900:19:5113001:03:0519.0201:22:5618500:29:2000:00:0000:00:00
19 7020MARC CEPERO I AZNARLLICENCIA DE DIAV1M01:54:2612800:16:4116101:10:2717.0301:27:0818000:27:1800:00:0000:00:00
20 8041JORDI ANGUERA CAMOSLLICENCIA DE DIAV1M01:56:4616200:18:4016701:13:2316.3501:32:0316200:24:4300:00:0000:00:00
21 7004IGNASI DOY BLANCHARLLICENCIA DE DIAV1M01:59:4314700:17:3317101:16:3315.6801:34:0617300:25:3700:00:0000:00:00
22 8006EDUARDO ALEMANY ROMLLICENCIA DE DIAV1M01:59:4314600:17:3317201:16:5215.6101:34:2516800:25:1800:00:0000:00:00
23 8036ÒSCAR TINTURÉ VILLELLICENCIA DE DIAV1M02:09:5417600:20:1818301:20:0914.9701:40:2718600:29:2700:00:0000:00:00
24 7016SEBASTIA LLORENSLLICENCIA DE DIAV1M02:18:5118200:20:4718901:26:3013.8701:47:1718700:31:3400:00:0000:00:00
25 8025EDU GUERREROLLICENCIA DE DIAV1M02:18:5218100:20:4719001:26:3013.8701:47:1718800:31:3500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F01:43:258900:15:1214401:04:1318.6901:19:2515300:24:0000:00:0000:00:00
2 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:44:4316800:19:3511101:00:3419.8101:20:0915900:24:3400:00:0000:00:00
3 6296MONTSE CORONA SANTMTRIATLO JOVENT 79V1F01:49:4018300:20:5214601:04:2218.6401:25:1415800:24:2600:00:0000:00:00
4 8054ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:57:3114400:17:2818201:19:4515.0501:37:137600:20:1800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 317DAVID IGNACIO PARRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M01:18:305600:13:311700:46:4225.701:00:132900:18:1700:00:0000:00:00
2 513DANIEL CALVERAS CARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:19:493800:13:013000:47:4725.1101:00:484500:19:0100:00:0000:00:00
3 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:23:549600:15:283900:49:3324.2201:05:014300:18:5300:00:0000:00:00
4 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:25:524900:13:256700:52:5822.6601:06:235800:19:2900:00:0000:00:00
5 2149JORDI ALSINA APARICINDEPENDENTV1M01:27:4211300:16:235900:52:0023.0801:08:235600:19:1900:00:0000:00:00
6 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:30:568300:14:587900:55:0721.7701:10:059100:20:5100:00:0000:00:00
7 8018CARLOS CASTÁN SÁENZLLICENCIA DE DIAV1M01:35:1612900:16:4410000:58:2220.5601:15:067100:20:1000:00:0000:00:00
8 8016OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M01:35:4615500:18:047100:53:3222.4201:11:3615600:24:1000:00:0000:00:00
9 8047ALEX BATAN FERNANDELLICENCIA DE DIAV1M01:36:3610100:15:4310300:58:4620.4201:14:2912000:22:0700:00:0000:00:00
10 3948MARIO LOBERA VIZCAISOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:37:2417400:20:069900:58:0820.6401:18:145000:19:1000:00:0000:00:00
11 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:38:318000:14:5011901:01:5719.3701:16:4711200:21:4400:00:0000:00:00
12 7018IÑIGO GURREALLICENCIA DE DIAV1M01:38:3713000:16:4511001:00:0719.9601:16:5211300:21:4500:00:0000:00:00
13 8023JOSE DIEGO PARRADO LLICENCIA DE DIAV1M01:42:4015200:17:5611801:01:4719.4201:19:4313600:22:5700:00:0000:00:00
14 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:43:519300:15:2714301:04:0418.7301:19:3115700:24:2000:00:0000:00:00
15 8004LLUIS HOMSLLICENCIA DE DIAV1M01:44:2317100:19:5513501:03:2018.9501:23:1510200:21:0800:00:0000:00:00
16 551JACINTO CANA JIMENEINDEPENDENTV1M01:45:5818400:20:5512301:02:2619.2201:23:2113000:22:3700:00:0000:00:00
17 8001JOAN CARLES PAPIOL LLICENCIA DE DIAV1M02:08:5718500:21:0918701:24:2114.2301:45:3014600:23:2700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8034CHARI GONZÁLEZ CORTLLICENCIA DE DIAV2F01:44:2911600:16:2714901:05:4318.2601:22:1012300:22:1900:00:0000:00:00
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F02:05:1217500:20:1317601:17:2915.4901:37:4218100:27:3000:00:0000:00:00
3 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F02:07:3116000:18:1718601:23:0714.4401:41:2417500:26:0700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:19:186300:14:002400:47:1625.3901:01:162700:18:0200:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:22:005800:13:352600:47:3025.2601:01:059600:20:5500:00:0000:00:00
3 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:33:1310000:15:418600:55:4821.5101:11:2911100:21:4400:00:0000:00:00
4 7022IGNACIO DOMINGO VIELLICENCIA DE DIAV2M01:35:0114000:17:188000:55:1121.7501:12:2912900:22:3200:00:0000:00:00
5 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:35:3711900:16:319000:56:4521.1501:13:1612400:22:2100:00:0000:00:00
6 2597FRANCISCO DAMASO GOA.D. RUNNING VIGIAV2M01:36:407100:14:2810400:59:0420.3201:13:3214300:23:0800:00:0000:00:00
7 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M01:37:0116100:18:2510700:59:2920.1701:17:544800:19:0700:00:0000:00:00
8 8028SEBASTIÀ ROMAN I SALLICENCIA DE DIAV2M01:39:1715100:17:5611401:00:4419.7601:18:408500:20:3700:00:0000:00:00
9 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:43:4113400:16:5412401:02:3919.1501:19:3315500:24:0800:00:0000:00:00
10 598PEDRO JOSÉ PRADA SACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M01:43:4610700:16:0015501:07:3517.7601:23:357200:20:1100:00:0000:00:00
11 7024RAFAEL MOLINA ROMERLLICENCIA DE DIAV2M01:55:2319000:22:5116401:11:3416.7701:34:259800:20:5800:00:0000:00:00
12 8002FCO. JAVIER FERNANDLLICENCIA DE DIAV2M01:55:349900:15:4017501:17:2615.501:33:0612800:22:2800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:47:3815300:17:5815401:07:3217.7701:25:3012100:22:0800:00:0000:00:00
2 8010MARTA FORN OSSORIOLLICENCIA DE DIAV2F02:03:3615400:17:5917701:17:4315.4401:35:4218200:27:5400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:25:434200:13:106600:52:5722.6601:06:076400:19:3600:00:0000:00:00
2 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V2M01:31:187800:14:417000:53:3022.4301:08:1114200:23:0700:00:0000:00:00
3 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:36:5510500:15:539700:57:5920.701:13:5213900:23:0300:00:0000:00:00
4 975MIQUEL ANGEL SIMON C.N. CATALUNYAV2M01:54:4212200:16:3216501:11:5516.6901:28:2717600:26:1500:00:0000:00:00
5 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:00:4819100:23:0116601:12:1916.5901:35:2017200:25:2800:00:0000:00:00
6 8011RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M02:01:3617900:20:2816801:14:0716.1901:34:3517900:27:0100:00:0000:00:00
7 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M02:08:1514800:17:4218801:25:5613.9601:43:3816100:24:3700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F02:19:5016400:18:5218501:22:4814.4901:41:4019000:38:1000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:43:3616300:18:4411601:01:0719.6301:19:5115000:23:4500:00:0000:00:00
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:47:035200:13:2815901:08:4217.4701:22:1016300:24:5300:00:0000:00:00
3 7012EUGENI MAJÓ MARTÍNLLICENCIA DE DIAV3M01:54:0417700:20:1914801:05:2818.3301:25:4718400:28:1700:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 535LUCAS CANELO INFANTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M02:05:5117800:20:2018101:18:5115.2201:39:1117700:26:4000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32