RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
264 247 238 4 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6217PAULA FERNANDEZ BACT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:28:3521800:26:2018400:47:5625.0301:14:1621500:14:1900:01:0200:00:50
2 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:43:3623500:31:4522600:56:0121.4201:27:4623000:15:5000:01:0000:01:09
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6250PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994JNF01:23:1516200:22:2119300:48:4824.5901:11:0916000:12:0600:00:3300:00:46
2 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:25:0119000:23:4219700:48:5724.5101:12:3917900:12:2200:00:5600:00:57
3 6024MIRIAM NAVARRO RAMOL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:50:1823600:32:1323201:00:1519.9201:32:2823600:17:5000:00:4800:00:52
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:13:028700:20:0310900:41:4728.7201:01:5011300:11:1200:00:3300:00:31
2 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:17:2113800:21:2915300:44:3926.8801:06:0811400:11:1300:01:0700:00:49
3 6223GARAZI KORTA AIZPURFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:20:1615400:22:0516300:46:0726.0201:08:1215700:12:0400:00:5600:00:47
4 6111IRENE SANCHEZ ALBERDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F01:24:2612500:20:5821100:51:3523.2601:12:3314100:11:5300:01:4600:01:00
5 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F01:33:3221900:26:2121800:53:3322.4101:19:5420700:13:3800:00:5100:00:52
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:5410000:20:2410500:41:0129.2601:01:257300:10:2900:00:3400:00:35
2 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:15:2211000:20:3614900:43:5927.2801:04:358700:10:4700:01:0200:00:40
3 8009MARTA DE JUAN BARDÉLLICENCIA DE DIAABF01:42:4923400:30:4722900:58:1220.6201:28:5921000:13:5000:01:2200:02:06
4 7014JASMINA LOPEZ CARMOLLICENCIA DE DIAABF01:43:1922400:27:0723401:00:5919.6801:28:0622700:15:1300:00:5200:01:18
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:17:3013300:21:1015800:45:1226.5501:06:2210600:11:0800:01:0100:00:59
2 5144SILVIA GARCIA LANUZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF01:27:0619200:23:4320700:50:4923.6101:14:3218800:12:3400:00:5800:01:45
3 6193VIVIANA GARCIA MANZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:41:5023300:30:4522000:54:1522.1201:25:0023400:16:5000:01:0900:01:04
4 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:44:0222700:28:4523301:00:1519.9201:29:0022300:15:0200:01:0200:01:10
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1889TABITA CABALLERO GOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABF01:14:5011600:20:4613300:43:1927.701:04:058400:10:4500:00:5300:00:52
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:15:2813100:21:0913200:43:1627.7301:04:2510200:11:0300:00:3900:00:48
3 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:22:4819700:23:5416900:46:3925.7201:10:3317200:12:1500:01:0200:01:09
4 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:26:2620900:25:2517200:46:5725.5601:12:2221100:14:0400:00:5400:00:48
5 6222MAMEN ROMÁN MARÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:32:0421400:25:5521200:51:5823.0901:17:5321300:14:1100:01:0300:00:52
6 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLABF01:32:5420500:24:5922100:54:2022.0901:19:1920600:13:3500:01:1800:01:02
7 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:34:5322300:26:5121600:52:4722.7301:19:3822800:15:1500:01:3500:01:24
8 7009ALICIA SORIANO FERNLLICENCIA DE DIAABF01:35:5022000:26:3322700:56:5221.101:23:2518300:12:2500:01:5000:01:35
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:18:3615000:21:5515700:45:1026.5701:07:0512700:11:3100:00:4200:00:48
2 4066ISABEL CRIACH DOS SCERCLE SABADELLES 1856V1F01:24:4519400:23:4419100:48:3324.7201:12:1718400:12:2800:01:1400:01:13
3 8003MAYTE MARTÍN LLUCHLLICENCIA DE DIAV1F01:29:1418100:23:0321900:53:4722.3101:16:5018100:12:2400:01:2100:01:08
4 6225ANNA SALVADOR GAZQUINDEPENDENTV1F01:33:3021200:25:5321700:53:1222.5601:19:0521600:14:2500:00:4000:00:43
5 4027IMMACULADA GUTIERRETRI2WINV1F01:38:0323100:30:2821000:51:2023.3801:21:4823200:16:1500:01:1000:01:06
6 6095ALEXANDRA CARBALLO CLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:39:2022600:28:4322400:54:4521.9201:23:2823100:15:5200:01:1700:01:24
7 6220LAIA CASINO PUGGALÍPRAT TRIATLO 1994T2F02:03:1423800:37:1523801:05:3818.2801:42:5323800:20:2100:01:2500:01:06
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1998ANA MARIA SABATER MCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:47:1922800:29:2623501:02:0619.3201:31:3222900:15:4700:00:5100:01:03
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV2F01:19:0018800:23:3613600:43:2427.6501:07:0014700:12:0000:00:3100:00:37
2 8024MERCE ESTIVILL VILELLICENCIA DE DIAV2F01:48:4223000:29:3623601:04:0418.7301:33:4022200:15:0200:01:3700:01:36
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8017MARTA FORNLLICENCIA DE DIAV2F01:48:0923700:33:5322800:57:2020.9301:31:1323500:16:5600:00:5400:00:50
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 428NICOLAS BREMON STEPCLUB NATACIO VALLDOREIXCDM01:12:289400:20:2010700:41:1329.1101:01:339600:10:5500:00:4100:00:31
2 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:209600:20:2112700:42:5727.9401:03:1815000:12:0200:00:4300:00:53
3 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEGAVA TRIATLOCDM01:22:2516800:22:3518100:47:4725.1101:10:2215300:12:0300:01:0000:00:52
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:362700:18:03200:35:1334.0700:53:161500:09:2000:00:2700:00:30
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:03:163000:18:06500:35:1833.9900:53:243800:09:5200:00:3100:00:29
3 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:013500:18:194800:38:0931.4500:56:282700:09:3300:00:3100:00:29
4 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:06:262800:18:046500:38:4330.9900:56:473000:09:3900:00:4400:00:32
5 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:06:294500:18:434700:38:0831.4700:56:512900:09:3800:00:4200:00:34
6 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:10:027100:19:339100:40:2029.7500:59:535500:10:0900:00:5100:00:57
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:17800:17:271700:35:5033.4900:53:17600:09:0000:00:3100:00:29
2 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:191500:17:381100:35:4033.6400:53:18700:09:0100:00:3000:00:29
3 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:311800:17:391200:35:4133.6300:53:201100:09:1100:00:2900:00:28
4 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:02:461900:17:391600:35:4633.5500:53:251600:09:2100:00:2800:00:36
5 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:081000:17:302100:35:5733.3800:53:273100:09:4100:00:5100:00:35
6 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M01:06:094400:18:434300:37:5631.6300:56:392400:09:3000:00:4400:00:35
7 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:06:144300:18:373800:37:5231.6900:56:293200:09:4500:00:3300:00:38
8 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:06:484100:18:335600:38:1931.3200:56:524000:09:5600:00:5000:00:35
9 7007JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:137000:19:326300:38:3831.0600:58:104800:10:0300:00:4800:00:36
10 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M01:09:5510200:20:257200:38:5530.8400:59:207500:10:3500:01:0100:00:43
11 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.E. SANT GERVASISUB23M01:11:118100:19:567000:38:5430.8500:58:5017800:12:2100:00:2700:00:26
12 1522ENRIC RIVERA PEREGRTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:15:3612400:20:5714700:43:5327.3501:04:508500:10:4600:01:0600:00:52
13 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:20:5214900:21:5416700:46:2925.8201:08:2318500:12:2900:01:4200:01:43
14 2668JOAN BALLESCA VILERDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:21:3117200:22:4517300:47:0125.5201:09:4613700:11:4500:00:5500:00:40
15 1739VICTOR MORENO MARTIDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:24:5617500:22:5020400:50:0123.9901:12:5115800:12:0500:01:0200:01:19
16 1575WILLIAM GISPERT JOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:30:2815700:22:1222500:55:1421.7301:17:2620100:13:0200:01:1100:01:13
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:02300:17:181900:35:5233.4600:53:10300:08:5200:00:2300:00:28
2 5778JAVIER RODRÍGUEZ MIFLOR DE TRIATLOABM01:02:321600:17:38800:35:3833.6800:53:161300:09:1600:00:3200:00:31
3 8001ALEX BELTRAN PERARNLLICENCIA DE DIAABM01:02:572100:17:49900:35:3933.6600:53:282200:09:2900:00:4700:00:35
4 1218HERIBERT CUBELLS I G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:04:571200:17:344000:37:5531.6500:55:292100:09:2800:00:4000:00:34
5 2750ALBERT SALVANY PINTRI2WINABM01:05:04700:17:255000:38:1031.4400:55:352300:09:2900:00:4700:00:36
6 4834GUILLEM FERNANDEZ VDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:05:292400:17:552800:37:3931.8700:55:343900:09:5500:00:2900:00:37
7 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:05:493400:18:164500:38:0231.5500:56:182600:09:3100:00:3000:00:30
8 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:05:552300:17:546200:38:3731.0700:56:311700:09:2400:00:5000:00:43
9 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:392600:18:006400:38:4330.9900:56:434200:09:5600:00:5300:00:43
10 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:565500:19:044200:37:5631.6300:57:004100:09:5600:00:4400:00:41
11 8004SEBAS GILI SERRATLLICENCIA DE DIAABM01:07:085400:19:034100:37:5531.6500:56:585600:10:1000:00:5400:00:40
12 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:0610300:20:263900:37:5331.6800:58:198600:10:4700:00:5700:00:48
13 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:09:177500:19:475700:38:2231.2800:58:0910500:11:0800:00:3300:00:39
14 1500JORDI TOLEDANO BRADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:09:276600:19:256900:38:5130.8900:58:1611100:11:1100:00:3500:00:44
15 3098ÓSCAR ABIZANDA ZUHECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:10:0611200:20:396600:38:4630.9500:59:257800:10:4100:00:4600:00:50
16 3034DANIEL LOPEZ BENITEDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:12:1112900:21:078400:39:4030.2501:00:4712200:11:2400:00:4700:00:49
17 4797CARLOS MOYANO CARAVDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:12:285000:18:5412900:43:0927.8101:02:036900:10:2500:00:5900:00:50
18 7008CRISTIAN MORENO FERLLICENCIA DE DIAABM01:12:3412800:21:059000:40:1529.8101:01:2011700:11:1400:01:1300:00:47
19 4153EDUARD CAPDEVILA GUDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:0910900:20:359200:40:2229.7301:00:5716800:12:1200:01:0700:00:47
20 7012EDGAR MARCOS RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:13:0910800:20:349500:40:2529.6901:00:5916600:12:1000:00:4600:00:52
21 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:14:4111300:20:4013400:43:1927.701:03:597900:10:4200:00:5400:00:40
22 7023CRISTHIAN GARCIA GULLICENCIA DE DIAABM01:15:2011400:20:4012200:42:3628.1701:03:1615600:12:0400:01:5200:00:54
23 2354ALBERTO BERMEJO GOMDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:15:2015600:22:0911000:41:5028.6901:03:5912100:11:2100:01:0600:00:43
24 7010JAVIER MARTINEZ DE LLICENCIA DE DIAABM01:15:228000:19:5515200:44:3826.8901:04:338800:10:4900:00:4400:01:52
25 8030JORDI PEREZ RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:16:2014500:21:4711300:42:1628.3901:04:0317400:12:1700:01:0300:01:00
26 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:17:146800:19:2917500:47:1225.4201:06:417400:10:3300:00:4400:00:42
27 7013AITOR NIETO TORRENTLLICENCIA DE DIAABM01:17:347400:19:3617900:47:3225.2501:07:087000:10:2600:01:0700:01:05
28 1583KATHERINE JANE CHAPDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:17:459000:20:0517100:46:4625.6601:06:519400:10:5400:00:3600:00:34
29 5405MIGUEL TRIGUERO MOLC. TRIATLO MONTORNESABM01:23:3013700:21:2619200:48:3624.6901:10:0220500:13:2800:01:1000:01:06
30 8034MIGUEL ANGEL VERARULLICENCIA DE DIAABM01:24:4110700:20:3321300:52:0023.0801:12:3316200:12:0800:01:2000:01:06
31 2842ALBERT LOPEZ FAUDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:24:4117000:22:4220300:49:5024.0801:12:3216400:12:0900:01:0100:01:08
32 2052XAVIER SERRANO BELLDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:25:0119100:23:4219500:48:5524.5301:12:3718200:12:2400:00:5400:00:58
33 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:25:4220700:25:0416500:46:2525.8501:11:2921400:14:1300:00:4200:00:49
34 7011SAMUEL MARTINEZ ESLLLICENCIA DE DIAABM01:29:4621000:25:3720100:49:3724.1901:15:1421800:14:3200:01:2600:01:23
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:03100:16:09100:35:0034.2900:51:09400:08:5400:00:2800:00:30
2 171MIQUEL BLANCHART TIC.N. SABADELLABM01:01:24200:16:292500:36:0833.2100:52:37200:08:4700:00:2400:00:30
3 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM01:02:151100:17:311300:35:4133.6300:53:12800:09:0300:00:3100:00:27
4 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:02:592500:17:59600:35:3333.7600:53:322000:09:2700:00:3700:00:34
5 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:03:162200:17:53700:35:3733.6900:53:303300:09:4600:00:2600:00:34
6 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM01:06:054200:18:334600:38:0631.500:56:391800:09:2600:00:4700:00:36
7 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:564900:18:523200:37:4631.7700:56:386100:10:1800:00:4700:00:42
8 228APOLO RODRIGUEZ PERCLUB TRIASME TRIATLOABM01:07:246000:19:183100:37:4531.7900:57:036600:10:2100:00:4700:00:42
9 8020ALBERTO VARON REDONLLICENCIA DE DIAABM01:08:187900:19:535800:38:2631.2200:58:194500:09:5900:00:4400:00:52
10 1298EDUARD PALAU BORREGCLUB TRIATLO PROSANABM01:08:207300:19:354900:38:0931.4500:57:447700:10:3600:00:4100:00:37
11 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:08:396100:19:193000:37:4531.7900:57:0413000:11:3500:00:4000:00:44
12 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2 TEAMABM01:09:085700:19:107500:38:5930.7800:58:099800:10:5900:00:5200:00:36
13 8008EDGAR OLIVARES MAÑALLICENCIA DE DIAABM01:10:593600:18:2011900:42:3228.2101:00:525400:10:0700:00:5800:00:46
14 5932NICOLAS MADRID HERNDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:11:319800:20:237800:39:0730.6800:59:3014900:12:0100:00:4700:00:47
15 5307DANIEL CANET BUSQUCLUB MEDINA TRIATLOABM01:12:3313400:21:118600:39:5230.101:01:0312500:11:3000:00:5500:01:08
16 7030NARCIS MONTFORT PERLLICENCIA DE DIAABM01:13:005300:19:0214600:43:5327.3501:02:555000:10:0500:00:4000:00:41
17 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:0010100:20:2414300:43:4427.4401:04:089100:10:5200:00:5300:00:43
18 7024LUC CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:15:2011500:20:4212000:42:3528.1801:03:1715500:12:0300:00:4800:00:47
19 8022FRANCESC SOLÀ SANZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5517300:22:4910200:40:4929.401:03:3817500:12:1700:01:0700:01:02
20 1521ALBERT CAMPI RODRIGDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:16:1011800:20:4814100:43:3827.501:04:2613500:11:4400:00:3700:00:44
21 8029JOSE MIGUEL MERCEDELLICENCIA DE DIAABM01:16:2012600:20:5912800:43:0527.8501:04:0417300:12:1600:01:0700:01:30
22 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:18:0916600:22:2914500:43:4727.4101:06:1614000:11:5300:00:5100:00:42
23 7020JESUS SEMPERE POMARLLICENCIA DE DIAABM01:19:2115100:21:5615900:45:3526.3301:07:3113900:11:5000:00:0000:00:00
24 1834ORIOL MELERO AMBLÀSINDEPENDENTABM01:19:5217100:22:4315600:44:5426.7301:07:3717000:12:1500:01:1400:01:27
25 1519MIGUEL CANALO GONZÁCLUB TRIASME TRIATLOABM01:20:3014000:21:3118200:47:4825.101:09:1911200:11:1100:01:3900:01:10
26 7005JONATHAN SALVADOR CLLICENCIA DE DIAABM01:21:2315900:22:1417600:47:1525.401:09:2914500:11:5400:00:5000:00:41
27 1515CRISTIAN GALERA MADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:21:3116100:22:2017400:47:0825.4601:09:2815100:12:0300:01:2100:01:42
28 5994DANIEL GARCIA ORTIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:22:4920100:24:1916100:45:4226.2601:10:0119300:12:4800:00:3800:00:44
29 1566ALEX MOYA SANDEDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:23:2316000:22:2019600:48:5624.5201:11:1616100:12:0700:01:1800:00:53
30 8031DAVID RODRIGUEZ ABLLICENCIA DE DIAABM01:23:3020300:24:5117000:46:4525.6701:11:3614400:11:5400:01:1400:01:23
31 8032FERRAN GALERA MASLLICENCIA DE DIAABM01:25:2319500:23:4519900:49:2324.301:13:0817100:12:1500:01:4000:01:38
32 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:27:0621100:25:5116800:46:3525.7601:12:2622000:14:4000:01:1500:01:15
33 7001BALTASAR RODRIGUEZ LLICENCIA DE DIAABM01:33:2521500:25:5821500:52:4022.7801:18:3822100:14:4700:01:2900:01:34
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:581700:17:381500:35:4533.5700:53:23100:08:3500:00:2800:00:40
2 639ALBERT FERNANDEZ CAFLOR DE TRIATLOABM01:02:12400:17:192000:35:5533.4100:53:14500:08:5800:00:3200:00:28
3 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:30600:17:202400:36:0733.2300:53:27900:09:0300:00:3600:00:36
4 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:39500:17:192300:36:0333.2900:53:221400:09:1700:00:2700:00:33
5 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:02:391300:17:371800:35:5133.4700:53:281000:09:1100:00:3000:00:36
6 4878ALBERT SALUDES BELLINDEPENDENTABM01:02:512900:18:04300:35:1334.0700:53:172800:09:3400:00:3400:00:32
7 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:203200:18:14400:35:1634.0300:53:303600:09:5000:00:3000:00:30
8 5665JOSE LUIS LORENTE FC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:183300:18:145400:38:1731.3500:56:313400:09:4700:00:3000:00:34
9 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:223900:18:323700:37:5031.7200:56:224600:10:0000:00:5000:00:30
10 3166SERGIO GONZALEZ SANRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:06:506200:19:192900:37:4031.8600:56:593700:09:5100:00:3200:00:40
11 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:06:526400:19:232600:37:2432.0900:56:475100:10:0500:00:2700:00:32
12 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:06:544700:18:465200:38:1231.4100:56:584300:09:5600:00:5500:00:34
13 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:593100:18:146000:38:3031.1700:56:445800:10:1500:00:2800:00:31
14 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:07:396300:19:223600:37:4931.7300:57:117200:10:2800:00:3600:00:40
15 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:513700:18:229900:40:4029.5100:59:023500:09:4900:00:3400:00:37
16 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:067600:19:505900:38:2631.2200:58:169000:10:5000:00:3500:00:37
17 2104ELISEU ALOS MARINCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:09:208800:20:047300:38:5830.800:59:026000:10:1800:00:5100:00:33
18 5972ORIOL SANCHEZ ROVIRINDEPENDENTABM01:09:226700:19:286800:38:5030.900:58:1810300:11:0400:00:4800:00:44
19 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:09:239900:20:243500:37:4931.7300:58:1310900:11:1000:00:5400:00:45
20 1237CARLES RIPOLLES PERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:09:514800:18:4910100:40:4229.4800:59:316400:10:2000:01:1300:00:58
21 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:10:369300:20:177600:39:0230.7400:59:1911800:11:1700:00:4100:00:39
22 3812XAVIER ESPINOSA ORTESSENCIAL TRIATLOABM01:11:057800:19:529700:40:2929.6401:00:218300:10:4400:01:1800:00:39
23 5466ALBERTO RAMÍREZ AMINDEPENDENTABM01:11:477700:19:5110400:40:5929.2801:00:509700:10:5700:00:4500:00:48
24 2103ENRIC GARCIA ALDANACLUB ATLETIC CASTELLARABM01:12:1010400:20:278900:40:0629.9301:00:3313300:11:3700:00:3600:00:37
25 4994XAVIER RIERA MARGARCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:13:5314300:21:459400:40:2329.7201:02:0813600:11:4500:00:3800:00:44
26 8026JOSE PEREZ LUNALLICENCIA DE DIAABM01:15:0411900:20:4913500:43:2027.6901:04:099500:10:5500:00:4800:01:02
27 1304JOFRE CIURANS I MALT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:16:2415800:22:1211100:42:0228.5501:04:1416500:12:1000:00:5500:00:56
28 7022ISRAEL FERNANDEZ PULLICENCIA DE DIAABM01:17:1916900:22:4112500:42:4428.0801:05:2514300:11:5400:01:0500:00:56
29 1460JORDI LOPEZ RODRIGUCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:17:2813500:21:1715000:44:1727.101:05:3414200:11:5400:00:5900:01:00
30 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:18:1412700:21:0116200:46:0326.0601:07:0411000:11:1000:00:3500:00:46
31 8019DAVID SÁNCHEZ CALDELLICENCIA DE DIAABM01:18:509500:20:2117700:47:2025.3501:07:4110700:11:0900:02:0900:02:04
32 7006DAVID SERRANO ALVARLLICENCIA DE DIAABM01:18:5617700:22:5413000:43:1127.7901:06:0519600:12:5100:01:2300:01:22
33 7018RAUL FERRER ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:21:2914800:21:5218600:48:0124.9901:09:5313100:11:3600:01:3000:01:37
34 8005JUAN JOSÉ MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM01:22:1013600:21:2620600:50:2523.801:11:516300:10:1900:01:0400:01:18
35 7029DANIEL JAVIER MARTILLICENCIA DE DIAABM01:23:1218200:23:0719000:48:3024.7401:11:3712900:11:3500:01:1700:00:59
36 5293JOAN VALL CUBILLASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:24:1818900:23:3718300:47:5325.0601:11:3019400:12:4800:01:0800:01:32
37 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:24:4518600:23:2818800:48:1024.9101:11:3820200:13:0700:01:3800:01:23
38 7025ALEXANDRE FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:0918300:23:0820000:49:2924.2501:12:3718600:12:3200:01:2400:01:38
39 8006ELOI MARTINEZ SALVALLICENCIA DE DIAABM01:33:4022100:26:3621400:52:2622.8901:19:0221900:14:3800:01:3200:01:37
40 7015JACK COLEMANLLICENCIA DE DIAABM01:36:0721700:26:1622300:54:3921.9601:20:5522600:15:1200:00:5400:01:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:02:341400:17:371400:35:4233.6100:53:191200:09:1500:00:2800:00:28
2 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M01:02:55900:17:302200:35:5833.3600:53:281900:09:2700:00:3300:00:33
3 8027OLIVER GARRIDO LUQULLICENCIA DE DIAV1M01:04:032000:17:481000:35:3933.6600:53:277600:10:3600:00:4900:00:31
4 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:454600:18:443300:37:4831.7500:56:325700:10:1300:00:3800:00:38
5 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:06:465200:19:013400:37:4831.7500:56:494400:09:5700:00:4300:00:35
6 2640CARLES GARCIA DELGAC.N. SANTA PERPETUAV1M01:07:364000:18:326700:38:4730.9400:57:195900:10:1700:00:3700:00:53
7 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:095600:19:087400:38:5930.7800:58:074700:10:0200:01:2500:00:35
8 322ROBERT MAYORAL SERRINDEPENDENTV1M01:08:138200:19:575100:38:1031.4400:58:075200:10:0600:00:3300:00:38
9 7004ANDRES SANTOYO MEDILLICENCIA DE DIAV1M01:08:525800:19:128000:39:2230.4800:58:346200:10:1800:01:0300:00:51
10 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:10:0610600:20:326100:38:3531.100:59:079900:10:5900:00:4600:00:39
11 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:10:1812100:20:515300:38:1431.3900:59:0511500:11:1300:00:3100:00:38
12 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:10:339700:20:227700:39:0530.700:59:2710400:11:0600:00:3700:00:52
13 5634ALVARO ESPEJO GARRITRI2WINV1M01:11:019200:20:177900:39:0830.6600:59:2513200:11:3600:00:4200:00:53
14 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:11:2312000:20:498500:39:4430.201:00:338900:10:5000:00:4700:00:32
15 8014RUBEN BONA CARNEROSLLICENCIA DE DIAV1M01:11:243800:18:2513800:43:2827.6101:01:532500:09:3100:01:1300:01:42
16 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:12:196900:19:3011700:42:2728.2701:01:576700:10:2200:01:0100:00:51
17 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:12:2011700:20:468800:40:0329.9601:00:4912800:11:3100:00:5600:00:48
18 2556XAVI CASTILLERO LOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:158300:19:5711500:42:2528.2901:02:229300:10:5300:00:4400:00:56
19 1520VICENÇ CLARENA RIERC.N. SABADELLV1M01:14:1714100:21:409800:40:3629.5601:02:1614800:12:0100:00:5700:00:55
20 5375JUAN LUIS VICENTE ODIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:15:2912200:20:5114000:43:3627.5201:04:2710000:11:0200:01:0000:01:04
21 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:5813900:21:2911600:42:2628.2801:03:5515400:12:0300:00:4500:00:41
22 7019SERGI SUÑERLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2615300:22:0011400:42:1828.3701:04:1816300:12:0800:01:0300:00:52
23 5205JACINTO MUÑOZ VILLOINDEPENDENTV1M01:17:0114700:21:5012600:42:4928.0301:04:3918000:12:2200:00:5000:00:51
24 1217FRANCISCO JAVIER MOC.E. NO TE PARESV1M01:17:0917400:22:4911200:42:1528.401:05:0415900:12:0500:00:4000:01:02
25 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:18:1211100:20:3716400:46:1625.9401:06:5311900:11:1900:01:0100:00:47
26 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHV1M01:20:1218000:23:0215400:44:5026.7701:07:5217700:12:2000:01:0000:00:57
27 1523ALEJANDRO CACHERO PCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:22:4116500:22:2718700:48:0424.9701:10:3116700:12:1000:01:5500:02:02
28 7002RICARD LAHOZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0917800:22:5417800:47:3125.2501:10:2519100:12:4400:01:5900:02:00
29 7021MARC CALLICÓ PRATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1816300:22:2620900:50:5723.5501:13:2319800:12:5500:01:0000:00:46
30 1534SERGIO LUMBRERAS LAINDEPENDENTV1M01:28:1220200:24:5020200:49:4124.1501:14:3120800:13:4100:01:3800:01:12
31 8028JUAN LUIS RODRIGUEZC.D.E. DARKSID3 TRIATLÓNV1M01:41:1121600:26:0623000:59:5320.0401:25:5922500:15:1200:01:1000:01:28
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:07:175100:18:584400:37:5931.5900:56:576500:10:2000:00:3500:00:40
2 1461BARTOLOME LOPERA RAC.N. SABADELLV1M01:08:586500:19:238300:39:3230.3500:58:554900:10:0300:00:4900:01:01
3 5933FRANCESC PAUL GALCECLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:10:478900:20:058100:39:2830.4100:59:3311600:11:1400:01:0200:00:52
4 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M01:12:1012300:20:528700:39:5930.0101:00:5112000:11:1900:00:4800:00:48
5 2258ÓSCAR SABATER ARMENTRI2WINV1M01:13:258500:20:0012400:42:4228.101:02:428000:10:4300:01:3100:01:48
6 8016MANEL VAQUERO DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:16:0320400:24:527100:38:5430.8501:03:4617600:12:1700:01:5400:01:21
7 4649FRANCISCO J. CAMEROCEMEV1M01:16:0514200:21:4112100:42:3528.1801:04:1613800:11:4900:00:4600:00:48
8 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:16:3510500:20:3115100:44:3726.901:05:0812300:11:2700:00:5000:01:18
9 2972EUSEBI OCAÑA ALCOBECLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:17:2815500:22:0611800:42:3028.2401:04:3619700:12:5200:01:1200:01:13
10 7016JOAN ESCUDERO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:17:4416400:22:2714200:43:3927.4901:06:0613400:11:3800:01:0000:00:54
11 5482JAUME POBLET TORREFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:19:2418500:23:1614800:43:5627.3101:07:1216900:12:1200:00:5200:01:17
12 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:21:5817900:22:5516600:46:2925.8201:09:2418700:12:3400:01:1600:00:51
13 8010JOSEP ARTÉS PRADESLLICENCIA DE DIAV1M01:27:3020000:24:1020500:50:1123.9101:14:2120400:13:0900:01:2000:00:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:07:025900:19:172700:37:3931.8700:56:565300:10:0600:00:3500:00:34
2 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:08:448400:19:585500:38:1931.3200:58:177100:10:2700:00:4100:00:44
3 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:11:4113200:21:098200:39:2930.3901:00:3810100:11:0300:00:3300:00:45
4 8021MIQUEL ÀNGEL GIRAVELLICENCIA DE DIAV2M01:11:578600:20:0210800:41:3028.9201:01:326800:10:2500:01:2400:02:10
5 8007PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M01:13:2014600:21:4810000:40:4029.5101:02:289200:10:5200:01:1200:01:18
6 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:3813000:21:0810600:41:0329.2301:02:1112400:11:2700:00:5500:00:53
7 8011JUAN MANUEL RIVAS ALLICENCIA DE DIAV2M01:14:0514400:21:469300:40:2229.7301:02:0814600:11:5700:01:0300:01:05
8 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:17:1315200:21:5714400:43:4627.4201:05:4312600:11:3000:01:1000:01:08
9 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M01:18:3218400:23:1612300:42:4028.1301:05:5618900:12:3600:00:5700:01:31
10 8015JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M01:18:3716700:22:3515500:44:5226.7501:07:2710800:11:1000:01:1300:01:25
11 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M01:20:1419300:23:4413900:43:3227.5701:07:1620000:12:5800:00:5100:01:07
12 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M01:22:1918700:23:3416000:45:3726.3101:09:1120300:13:0800:00:3500:00:49
13 1825CARLES MARTINEZ SANDIMENSION3 CLUB TRIATLOV2M01:24:5619900:24:0718500:48:002501:12:0719500:12:4900:01:2600:01:09
14 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV2M01:25:3720800:25:1118000:47:4725.1101:12:5819000:12:3900:01:0000:01:09
15 1254ANDRES HIGINO FERNAPRAT TRIATLO 1994V2M01:25:4619800:23:5719400:48:5424.5401:12:5119900:12:5500:01:2100:01:22
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1216XAVIER RICO CALDEROINDEPENDENTV2M01:10:447200:19:349600:40:2629.6801:00:008200:10:4400:00:5400:00:46
2 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V2M01:18:1917600:22:5213700:43:2427.6501:06:1615200:12:0300:00:4100:00:59
3 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:30:0622200:26:4418900:48:1224.901:14:5622400:15:1000:01:2800:01:25
4 8018RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:30:3421300:25:5520800:50:5223.5901:16:4720900:13:4700:00:5700:01:32
5 5738ENRIC MUDARRA HERRTRICBMV2M01:33:4520600:25:0322200:54:3721.9701:19:4021200:14:0500:01:4200:02:19
6 4171FERNANDO VELASCO MCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M01:34:0522500:28:2619800:49:0724.4301:17:3323300:16:3200:00:4100:01:07
7 8025PACO GIMENO MARTINELLICENCIA DE DIAV2M01:48:0522900:29:3023701:04:0918.7101:33:3921700:14:2600:01:3400:01:47
8 5929BASILIO BERNAL BERNCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:49:0923200:30:4523101:00:002001:30:4523700:18:2400:01:5800:01:44
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:11:509100:20:1610300:40:5029.3901:01:068100:10:4400:01:0400:01:01
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:19:4819600:23:4613100:43:1427.7601:07:0019200:12:4800:00:5800:00:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32