RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
50 105 92 11 2 750 20 5 30 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74SERGI DEL BARRIO AGINDEPENDENTJNM02:04:146200:15:423201:25:0114.1101:40:433900:23:3100:01:2400:01:26
2 73MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESJNM02:22:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 77JORDI DALMAU BARAZALLICENCIA DE DIAJNM02:24:255300:14:595501:46:0011.3202:00:593800:23:2600:02:3000:00:47
4 72ROGER ARIBAU GISBERCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM03:18:12400:10:408702:30:077.9902:40:478900:37:2500:01:2600:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 85ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:503500:13:48101:05:0718.4301:18:55200:18:5500:01:2400:00:49
2 84JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:43:23700:11:231001:12:5816.4501:24:21300:19:0200:01:1800:00:50
3 83JACOB SANCHEZ PAREJINDEPENDENTSUB23M01:47:361000:11:41901:12:4016.5101:24:213700:23:1500:01:1800:00:53
4 43AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:391200:12:143101:24:1614.2401:36:30900:20:0900:01:1400:00:53
5 82HÉCTOR HINOJOSA IRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:052400:12:593501:27:4513.6801:40:442700:22:2100:01:4100:01:02
6 87DAVID MILLAN MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M02:34:135000:14:436001:51:0210.8102:05:457100:28:2800:02:0700:02:17
7 88DUNCAN CARSE LLICENCIA DE DIASUB23M02:39:42200:10:207202:01:469.8502:12:066500:27:3600:01:4400:02:01
8 63Joan Marcual MedinaLLICENCIA DE DIAABM03:25:198900:17:599002:38:597.5502:56:586900:28:2100:05:5800:01:29
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 9Angela Manzano GallC.D. TRIATLON HUELVAABF02:31:333700:13:515901:49:3410.9502:03:256700:28:0800:01:3600:01:35
2 2CRISTINA INIESTA PDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:34:015500:15:095701:48:1111.0902:03:208000:30:4100:02:0300:01:32
3 7ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:51:232500:13:018002:11:119.1502:24:126200:27:1100:01:3100:01:23
4 3LAURA DUOCASTELLA TCLUB NATACIO MINORISAABF02:56:254500:14:207702:08:519.3102:23:118500:33:1400:01:5600:01:53
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65ALEJANDRO PAREJA VICRONOS TRIATLON SOTO DEL ABM01:40:39100:10:15501:09:5417.1701:20:091200:20:3000:01:1100:00:56
2 42RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:04300:10:22801:12:3816.5201:23:00700:20:0400:01:0200:00:44
3 22RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:06500:10:51601:11:4816.7101:22:395400:25:2700:01:0700:00:49
4 19ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:52:344200:14:092101:19:1915.1301:33:28400:19:0600:01:0800:00:59
5 39ADRIÀ DALMAU GÓMEZINDEPENDENTABM02:08:134300:14:123901:31:4213.0901:45:542600:22:1900:01:5100:01:15
6 70iñigo catalan echavLLICENCIA DE DIAABM02:18:053900:13:535001:40:021201:53:554500:24:1000:02:2200:01:14
7 58SEBASTIÀ CERVERÓ BRLLICENCIA DE DIAABM02:37:178700:17:546201:53:1010.602:11:045800:26:1300:02:5500:01:08
8 49XAVIER PAREJO PALLALLICENCIA DE DIAABM02:44:567000:16:287402:04:109.6602:20:384600:24:1800:02:3600:01:47
9 62MARCOS EDUARDO VILLLLICENCIA DE DIAABM03:35:276300:15:479102:40:387.4702:56:259000:39:0200:03:0800:02:11
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:59:573600:13:492901:24:1114.2501:38:002200:21:5700:01:3700:00:57
2 4EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:01:484700:14:273401:25:2014.0601:39:472300:22:0100:02:0100:01:20
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 35MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:43:185100:14:46301:08:1717.5701:23:031000:20:1500:01:2600:00:45
2 37ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM01:44:07600:11:171401:15:0615.9801:26:23100:17:4400:01:2100:00:55
3 31PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:46:222300:12:58701:12:3416.5401:25:321500:20:5000:01:1800:00:45
4 29EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:49:332100:12:541101:13:5116.2501:26:453100:22:4800:01:3400:01:05
5 18JEREMY MARTINEZ GARCLUB NATACIO SALLENTABM01:50:075200:14:501301:14:4816.0401:29:381100:20:2900:02:2000:00:58
6 47FRANCESC LOPEZ MARIINDEPENDENTABM01:51:521400:12:192001:17:5115.4101:30:101900:21:4200:00:5900:01:00
7 40FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:55:322800:13:072501:20:2214.9301:33:292400:22:0300:01:3500:00:55
8 27ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:57:582600:13:052601:22:1614.5901:35:213000:22:3700:02:4200:00:56
9 68Jose joaquin ManzanC.D. BICI CAMACHO SALAZARABM02:10:405900:15:172801:23:5214.3101:39:098200:31:3100:01:3500:01:12
10 28FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM02:12:155400:15:054201:32:2412.9901:47:295100:24:4600:02:2300:01:41
11 64VÍCTOR JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM02:46:347900:17:197102:01:349.8702:18:536600:27:4100:03:1700:01:41
12 46MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:49:377100:16:296902:01:279.8802:17:568400:31:4100:02:0700:01:25
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:53:441700:12:382301:19:5515.0201:32:331700:21:1100:01:5200:00:57
2 8MAYALEN NORIEGA BELC.N. MATAROABF01:59:041100:12:092701:23:1814.4101:35:274000:23:3700:01:2300:00:59
3 10Francisca Pons BeneLLICENCIA DE DIAABF02:19:018800:17:571201:14:3516.0901:32:329100:46:2900:02:0100:01:22
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 38PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:49:13800:11:371701:16:4315.6401:28:201600:20:5300:01:3200:00:52
2 13CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:452700:13:061501:16:0615.7701:29:121300:20:3300:01:0700:00:57
3 48ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:051600:12:374001:32:0713.0301:44:442800:22:2100:01:3900:01:10
4 54ISAAC CRUZ ALBACETELLICENCIA DE DIAABM02:18:155800:15:144601:36:1412.4701:51:286100:26:4700:01:4300:01:28
5 60Kevin GrietenLLICENCIA DE DIAABM02:24:096000:15:244801:38:0512.2301:53:297900:30:4000:01:5600:01:48
6 36JUAN JAVIER GÓMEZ GINDEPENDENTABM02:25:174000:14:065401:45:2511.3801:59:315600:25:4600:01:3200:01:49
7 61jordi rios monteroLLICENCIA DE DIAABM02:26:434100:14:075601:48:0211.1102:02:094800:24:3400:01:2200:01:08
8 69Anselm Gonzalez AnjLLICENCIA DE DIAABM02:33:546600:16:125801:49:041102:05:167500:28:3800:01:4900:01:46
9 17JUAN MARTOS ARANDAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:34:081800:12:406301:58:1810.1402:10:583600:23:1000:01:2300:01:04
10 56JORGE JIMÉNEZ RODRÍLLICENCIA DE DIAABM02:34:108100:17:326101:51:1110.7902:08:435500:25:2700:02:4100:02:03
11 16CRISTIAN MONTERO CLTRICBMABM02:42:114800:14:346702:01:149.902:15:485900:26:2300:02:0400:01:25
12 53RAFAEL CORTÉS MONTELLICENCIA DE DIAABM02:47:566800:16:247302:03:019.7502:19:257300:28:3100:02:3500:02:04
13 67JORDI CORBERA GIMENLLICENCIA DE DIAABM02:56:418600:17:547802:10:179.2102:28:117200:28:3000:03:0000:01:22
14 51XAVIER VIU MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM03:07:398500:17:538302:18:228.6702:36:158100:31:2400:02:4200:03:34
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 11SONIA RODRIGUEZ FRACLUB TRIATLO BLANESV1F02:46:467800:17:146802:01:179.8902:18:316800:28:1500:01:5700:02:00
2 12GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F02:56:457500:17:008102:12:189.0702:29:186300:27:2700:02:0900:01:37
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 118ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:39:36900:11:40201:07:5917.6501:19:39600:19:5700:01:1200:00:47
2 115FRANCESC UROZ CRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:50:071300:12:171601:16:0715.7701:28:242000:21:4300:01:2500:00:55
3 117JOSEP MIQUEL SALVADC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:01:411900:12:453301:25:1214.0801:37:574300:23:4400:02:1100:01:15
4 111GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:11:366900:16:254101:32:1013.0201:48:353300:23:0100:02:4200:01:26
5 92GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M02:16:094400:14:164901:39:4212.0401:53:582500:22:1100:02:1000:01:09
6 112FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:25:465700:15:125301:45:0811.4102:00:205300:25:2600:01:4600:01:19
7 130Jose De La Roz IgleLLICENCIA DE DIAV1M02:28:066100:15:415201:44:5311.4402:00:346400:27:3200:02:2300:01:33
8 93DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:47:065600:15:116602:00:159.9802:15:268300:31:4000:02:1100:01:32
9 97TONI ROMERO BRUGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M03:17:517600:17:028502:27:348.1302:44:368600:33:1500:02:4500:02:46
10 124Alberto Barroso valLLICENCIA DE DIAV1M03:30:407700:17:118902:37:437.6102:54:548800:35:4600:03:3600:02:47
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 94SEBASTIÀ CATLLÀ FERP.C. BONAVISTAV1M01:41:442900:13:13401:09:1417.3301:22:27500:19:1700:01:1400:00:58
2 91ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:002200:12:581801:16:4715.6301:29:451800:21:1500:01:4000:01:24
3 114XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:55:124900:14:422201:19:4415.0501:34:261400:20:4600:01:2500:00:52
4 106TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M02:00:223400:13:443001:24:1514.2401:37:592900:22:2300:01:4100:01:08
5 131ARISTIDES MIRANDA BLLICENCIA DE DIAV1M02:09:343300:13:444301:32:5412.9201:46:383200:22:5600:01:5700:01:10
6 105ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M02:10:142000:12:464401:35:4012.5401:48:262100:21:4800:01:1600:01:17
7 113JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCINDEPENDENTV1M02:11:246400:16:003701:30:5013.2101:46:504900:24:3400:01:5800:01:16
8 121ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:23:546700:16:175101:43:1511.6201:59:324700:24:2200:02:5600:01:24
9 129Ramón Arbós PérezLLICENCIA DE DIAV1M02:40:187400:16:596501:59:1010.0702:16:094400:24:0900:02:5700:01:39
10 98XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M02:41:207300:16:486401:58:2310.1402:15:115700:26:0900:03:1800:00:59
11 126JORGE JORDANA SALAZLLICENCIA DE DIAV1M02:54:448000:17:277602:08:429.3202:26:097400:28:3500:01:5800:01:24
12 96JACINTO CANA JIMENEINDEPENDENTV1M02:58:478300:17:357902:10:599.1602:28:347800:30:1300:02:2700:01:40
13 109JOSE DAVID FERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1M03:01:286500:16:108202:16:128.8102:32:227700:29:0600:01:5500:00:54
14 107SIXTO RODRIGO GARCIINDEPENDENTV1M03:15:049000:20:198602:28:028.1102:48:216000:26:4300:01:5900:01:41
15 122RICARD ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M03:21:567200:16:358802:36:577.6502:53:327000:28:2400:03:5900:01:28
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 133SANTI BARRERA MARTTPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:133800:13:521901:17:1715.5301:31:09800:20:0400:01:4700:01:05
2 135SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:55:481500:12:322401:20:0914.9701:32:413500:23:0700:01:1800:01:01
3 140JOSEP MANUEL POMADAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M02:08:293200:13:403801:31:0813.1701:44:484100:23:4100:01:4100:01:13
4 136MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M02:15:113100:13:324701:36:4212.4101:50:145200:24:5700:01:3800:01:18
5 138ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:44:544600:14:277002:01:309.8802:15:577600:28:5700:02:5400:02:28
6 142Joan Salvador SauchLLICENCIA DE DIAV2M02:49:419100:20:207502:05:399.5502:25:594200:23:4200:03:1300:01:07
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 132JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:07:333000:13:323601:29:2013.4301:42:525000:24:4100:01:1500:01:10
2 139JOSEP ISERN ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M03:20:158400:17:358402:27:138.1502:44:488700:35:2700:02:5700:03:18
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 143MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:16:468200:17:334501:36:0812.4801:53:413400:23:0500:02:5800:01:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32