RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
31 80 78 2 0 2 1000 2 19 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:31:026300:07:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:33:042200:05:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8003CARLA ALEMANY PÉREZLLICENCIA DE DIACDF00:33:313800:06:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 475PAULA MALLADO DIÉGUC.N. SABADELLCDF00:38:064000:06:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:591300:05:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:001700:05:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 254MARC FERRI MARTINEZINDEPENDENTCDM00:31:431600:05:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:29:181100:05:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 27ÈLIA IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF00:31:072400:05:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:32:152600:05:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:34:274500:06:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:25:19900:05:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:26:21700:04:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2023PEDRO AVELLO GOROSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:26:513600:06:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:30:032700:06:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:36:325900:07:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:26:43600:04:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:28:512100:05:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:30:011900:05:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6148LAURA FABREGAS CUADCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:33:592000:05:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:23:28100:04:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:24:381200:05:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:26:403000:06:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:30:294300:06:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 166FERNANDO SANCHEZ REC.N. SABADELLSUB23M00:30:324400:06:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8004SERGI BAULIES CANOVLLICENCIA DE DIASUB23M00:30:354800:06:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:31:005700:06:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:18400:04:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:25:03200:04:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:30:432500:05:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF00:28:334200:06:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:115800:06:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:24:30300:04:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:26:111000:05:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1354PABLO HUERTA CLIMENTGCBINNABM00:30:226000:07:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7075IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM00:31:156800:07:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:34:166500:07:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:34:327000:08:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7072ARTUR MARTI BATLLORLLICENCIA DE DIAABM00:35:126700:07:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM00:36:407600:09:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 409NAIARA GONZALEZ HICLUB ESPORTIU Z5ABF00:31:325500:06:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:43500:04:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8005RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:25:05800:05:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:27:143700:06:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM00:27:461400:05:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 863JOAN CALABUIG I GASC.N. SABADELLABM00:30:253500:06:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM00:30:543300:06:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4422GERARD QUER GUICHTGCBINNABM00:32:106400:07:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5834ALEIX BARCONS I SOLTGCBINNABM00:34:043400:06:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7073JUAN CAMPOY LOZANOLLICENCIA DE DIAABM00:34:347300:08:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8001ANGEL RODRIGUEZ GUILLICENCIA DE DIAABM00:38:517500:08:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:30:372800:06:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:31:435300:06:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6092MERITXELL NOGUERA OTG TRIATLO SITGESV1F00:38:597200:08:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7071OMAR PALMA BASTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:26:353900:06:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:26:462300:05:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:27:082900:06:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1011DAVID DE LA CRUZ SAINDEPENDENTV1M00:28:073200:06:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M00:29:075100:06:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M00:31:066100:07:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7074FELIPE NOGUERA OTERLLICENCIA DE DIAV1M00:34:515600:06:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:34:547100:08:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8002IGNASI MALLOL SANGRLLICENCIA DE DIAV1M00:40:217700:09:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2280DAVID PRESAS GUTIÉRTGCBINNV1M00:27:021500:05:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:30:013100:06:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:34:266200:07:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M00:35:056900:08:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1648MIGUEL ANGEL ESTEBCLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:376600:07:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M00:28:051800:05:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M00:30:024900:06:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:30:295200:06:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV2M00:30:394600:06:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:31:205000:06:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:34:504700:06:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 968JOAN JOFRESA BARBANCLUB NATACIO CALDESV2M00:30:535400:06:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:36:074100:06:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:35:117400:08:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M00:43:017800:10:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32