RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
28 64 63 1 0 1500 40 10 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF02:26:5112200:24:1218501:21:3529.4201:45:4710100:41:0400:01:1100:01:02
2 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF02:43:127100:21:2421001:30:4626.4401:52:1020200:51:0200:01:3200:01:30
3 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONAJNF02:59:4212000:23:5922701:41:0923.7302:05:0821700:54:3400:01:4700:01:33
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:57:34500:17:54901:03:0538.0401:20:593000:36:3500:00:4700:00:48
2 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTJNM02:00:101100:18:002801:04:0037.501:22:005600:38:1000:00:5500:00:47
3 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM02:01:425000:20:285101:05:5536.4101:26:231800:35:1900:01:1800:01:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F02:12:547300:21:2712101:13:0832.8201:34:356000:38:1900:01:1100:01:11
2 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F02:19:284000:19:4116301:18:3630.5301:38:1710200:41:1100:00:4700:00:53
3 2932SONIA TOMEGROS REGACLUB TRIATLO SABADELLABF02:25:0610200:22:4814301:15:5331.6301:38:4116700:46:2500:01:0700:01:08
4 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:28:123600:19:3919001:23:4428.6601:43:2315400:44:4900:00:5600:01:03
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINFLOR DE TRIATLOSUB23M01:53:11400:16:301501:03:3637.7401:20:06200:33:0500:00:4200:00:43
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:00800:17:57401:02:5438.1601:20:51300:33:0900:00:4200:00:43
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:54:27900:17:57501:02:5738.1301:20:54500:33:3300:00:4000:00:44
4 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M01:55:491700:18:13301:02:5138.1901:21:041100:34:4500:00:3500:00:53
5 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:57:06600:17:561001:03:0738.0201:21:032300:36:0300:00:4400:00:50
6 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:57:521400:18:042201:03:4737.6301:21:512200:36:0100:00:5300:00:46
7 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOSUB23M02:02:283000:19:331701:03:4137.6901:23:147200:39:1400:01:0100:00:49
8 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M02:09:414700:20:086901:08:1635.1601:28:2410600:41:1700:00:5400:01:01
9 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M02:11:316400:20:594601:05:2036.7301:26:1915800:45:1200:00:5400:00:55
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:09:291900:18:369801:11:0033.801:29:368600:39:5300:00:5300:01:01
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF02:09:581800:18:339501:10:5033.8801:29:239600:40:3500:00:5600:00:53
3 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF02:20:3111600:23:3913301:14:3532.1801:38:1412400:42:1700:01:1200:00:51
4 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:23:3710500:22:5415601:17:5330.8201:40:4713300:42:5000:01:0300:01:11
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:28:5610300:22:4917901:21:0529.601:43:5415700:45:0200:01:3600:01:35
6 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF02:35:5511000:23:1618101:21:1429.5401:44:3020500:51:2500:01:4400:01:18
7 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF02:42:3416800:26:3720601:28:4927.0201:55:2617600:47:0800:01:5900:01:21
8 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF02:44:0019800:28:1718901:23:2628.7701:51:4320900:52:1700:01:0900:01:07
9 6166LAURA GONZALEZ ARANC.E. VILA OLIMPICAABF02:46:4020200:28:3320001:27:0527.5601:55:3820300:51:0200:02:4200:01:30
10 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF02:50:3822700:34:5521301:31:0226.3602:05:5715300:44:4100:03:1200:01:33
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:402700:19:252501:03:5437.5601:23:19900:34:2100:01:0300:00:51
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM01:58:021200:18:013301:04:1537.3501:22:162100:35:4600:00:4400:00:55
3 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM02:05:365100:20:295001:05:5336.4301:26:227100:39:1400:00:5400:00:55
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF02:34:1716600:26:2815701:17:5530.801:44:2320000:49:5400:01:4900:01:14
2 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF02:37:3715800:26:0319301:24:3128.401:50:3417400:47:0300:01:4200:01:17
3 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:38:3714500:25:1219401:24:4828.301:50:0019100:48:3700:01:3600:01:27
4 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF03:05:1520700:29:4422601:39:3424.102:09:1821800:55:5700:02:4100:01:54
5 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZCLUB NATACIO BARCELONAABF03:18:3522200:32:1322901:52:0021.4302:24:1321600:54:2200:03:0900:01:23
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:55:46200:16:283401:04:2537.2601:20:531300:34:5300:00:3900:00:46
2 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:59:492900:19:321801:03:4537.6501:23:172800:36:3200:00:3800:00:51
3 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM02:01:52300:16:286501:07:2135.6301:23:495300:38:0300:00:5000:01:09
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:05:493900:19:408001:09:4434.4201:29:242600:36:2500:00:5400:00:53
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:21:01000:00:00000:00:00001:38:4612300:42:1500:00:0000:01:11
3 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF02:28:0211300:23:3015401:17:2331.0101:40:5317700:47:0900:01:2400:01:18
4 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:31:4811700:23:3918601:21:4229.3801:45:2116800:46:2700:01:4500:01:22
5 1889TABITA CABALLERO GOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABF02:33:0618100:27:2019201:24:2528.4301:51:4511000:41:2100:02:5800:01:10
6 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF02:37:5917300:26:5318001:21:1329.5501:48:0619900:49:5300:01:3600:01:36
7 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:46:0417800:27:1417701:20:5829.6401:48:1222100:57:5200:02:1600:01:08
8 5180ESTHER LARROSA MONTTG TRIATLO SITGESABF03:07:5221700:31:0022101:36:4024.8302:07:4022701:00:1200:04:0000:02:11
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:143200:19:362301:03:5037.601:23:26800:33:4800:00:5500:00:55
2 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:59:232600:19:162701:03:5937.5101:23:152400:36:0800:00:4500:00:48
3 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM02:01:14700:17:57801:03:0538.0401:21:029000:40:1200:00:4900:00:51
4 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM02:02:325600:20:394001:05:0036.9201:25:393400:36:5300:00:4200:00:46
5 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM02:09:0911400:23:336301:06:5935.8301:30:326400:38:3700:01:1800:00:56
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F02:15:035900:20:4811101:12:0433.301:32:5212100:42:1100:00:4900:01:01
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:23:0412100:24:0913201:14:2632.2401:38:3514900:44:2900:01:1800:01:12
3 1858ANNA POBLET CASANOVCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F02:25:009800:22:3415001:16:3631.3301:39:1016000:45:5000:02:1500:01:39
4 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:32:4919600:28:1014501:16:1131.501:44:2118900:48:2800:02:0100:01:33
5 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F02:36:0718800:27:3517601:20:5129.6801:48:2618300:47:4100:02:1500:01:23
6 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F02:44:2216900:26:4420301:28:0427.2501:54:4819700:49:3400:01:3100:01:26
7 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F03:05:1422500:33:2521701:33:4025.6202:07:0522400:58:0900:02:0000:01:36
8 758MERCÈ BADIA MORACLUB TRIATLO PROSANV1F03:09:3922100:31:5122201:37:4124.5702:09:3222601:00:0700:03:0000:02:14
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1617ALBERT REIG FLORENSCLUB TRIATLO PROSANV1M01:56:01100:16:264101:05:0036.9201:21:261000:34:3500:00:5300:01:11
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M01:58:412400:19:113001:04:0437.4601:23:152000:35:2600:00:5700:00:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32