RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
43 39 3 1 750 20 5 30 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74SERGI DEL BARRIO AGINDEPENDENTJNM02:04:142700:15:421501:25:0114.1101:40:431600:23:3100:01:2400:01:26
2 73MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESJNM02:22:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 72ROGER ARIBAU GISBERCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM03:18:12200:10:403502:30:077.9902:40:473600:37:2500:01:2600:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 85ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:501400:13:48101:05:0718.4301:18:55100:18:5500:01:2400:00:49
2 84JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:43:23400:11:23701:12:5816.4501:24:21200:19:0200:01:1800:00:50
3 83JACOB SANCHEZ PAREJINDEPENDENTSUB23M01:47:36600:11:41601:12:4016.5101:24:211500:23:1500:01:1800:00:53
4 43AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:39700:12:141401:24:1614.2401:36:30500:20:0900:01:1400:00:53
5 63Joan Marcual MedinaLLICENCIA DE DIAABM03:25:193700:17:593702:38:597.5502:56:583000:28:2100:05:5800:01:29
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 9Angela Manzano GallC.D. TRIATLON HUELVAABF02:31:331600:13:512801:49:3410.9502:03:252800:28:0800:01:3600:01:35
2 7ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:51:231100:13:013202:11:119.1502:24:122500:27:1100:01:3100:01:23
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65ALEJANDRO PAREJA VICRONOS TRIATLON SOTO DEL ABM01:40:39100:10:15401:09:5417.1701:20:09700:20:3000:01:1100:00:56
2 22RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:06300:10:51501:11:4816.7101:22:392300:25:2700:01:0700:00:49
3 39ADRIÀ DALMAU GÓMEZINDEPENDENTABM02:08:132100:14:121901:31:4213.0901:45:541100:22:1900:01:5100:01:15
4 70iñigo catalan echavLLICENCIA DE DIAABM02:18:051800:13:532301:40:021201:53:552000:24:1000:02:2200:01:14
5 62MARCOS EDUARDO VILLLLICENCIA DE DIAABM03:35:272800:15:473802:40:387.4702:56:253700:39:0200:03:0800:02:11
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:59:571500:13:491301:24:1114.2501:38:00900:21:5700:01:3700:00:57
2 4EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:01:482200:14:271601:25:2014.0601:39:471000:22:0100:02:0100:01:20
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 35MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:43:182300:14:46301:08:1717.5701:23:03600:20:1500:01:2600:00:45
2 47FRANCESC LOPEZ MARIINDEPENDENTABM01:51:52800:12:191001:17:5115.4101:30:10800:21:4200:00:5900:01:00
3 68Jose joaquin ManzanC.D. BICI CAMACHO SALAZARABM02:10:402400:15:171201:23:5214.3101:39:093300:31:3100:01:3500:01:12
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 10Francisca Pons BeneLLICENCIA DE DIAABF02:19:013600:17:57801:14:3516.0901:32:323800:46:2900:02:0100:01:22
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 48ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:051000:12:372001:32:0713.0301:44:441200:22:2100:01:3900:01:10
2 60Kevin GrietenLLICENCIA DE DIAABM02:24:092500:15:242201:38:0512.2301:53:293200:30:4000:01:5600:01:48
3 36JUAN JAVIER GÓMEZ GINDEPENDENTABM02:25:171900:14:062501:45:2511.3801:59:312400:25:4600:01:3200:01:49
4 61jordi rios monteroLLICENCIA DE DIAABM02:26:432000:14:072601:48:0211.1102:02:092200:24:3400:01:2200:01:08
5 69Anselm Gonzalez AnjLLICENCIA DE DIAABM02:33:543000:16:122701:49:041102:05:163100:28:3800:01:4900:01:46
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 11SONIA RODRIGUEZ FRACLUB TRIATLO BLANESV1F02:46:463400:17:143002:01:179.8902:18:312900:28:1500:01:5700:02:00
2 12GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F02:56:453200:17:003302:12:189.0702:29:182600:27:2700:02:0900:01:37
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 118ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:39:36500:11:40201:07:5917.6501:19:39300:19:5700:01:1200:00:47
2 130Jose De La Roz IgleLLICENCIA DE DIAV1M02:28:062600:15:412401:44:5311.4402:00:342700:27:3200:02:2300:01:33
3 124Alberto Barroso valLLICENCIA DE DIAV1M03:30:403300:17:113602:37:437.6102:54:543500:35:4600:03:3600:02:47
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 131ARISTIDES MIRANDA BLLICENCIA DE DIAV1M02:09:341300:13:442101:32:5412.9201:46:381300:22:5600:01:5700:01:10
2 113JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCINDEPENDENTV1M02:11:242900:16:001701:30:5013.2101:46:502100:24:3400:01:5800:01:16
3 129Ramón Arbós PérezLLICENCIA DE DIAV1M02:40:183100:16:592901:59:1010.0702:16:091900:24:0900:02:5700:01:39
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 133SANTI BARRERA MARTTPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:131700:13:52901:17:1715.5301:31:09400:20:0400:01:4700:01:05
2 135SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:55:48900:12:321101:20:0914.9701:32:411400:23:0700:01:1800:01:01
3 140JOSEP MANUEL POMADAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M02:08:291200:13:401801:31:0813.1701:44:481700:23:4100:01:4100:01:13
4 142Joan Salvador SauchLLICENCIA DE DIAV2M02:49:413800:20:203102:05:399.5502:25:591800:23:4200:03:1300:01:07
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 139JOSEP ISERN ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M03:20:153500:17:353402:27:138.1502:44:483400:35:2700:02:5700:03:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32