RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
126 92 82 6 4 750 22 5 34 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF02:24:212400:12:125201:48:4112.1502:00:533200:23:2800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:41:41400:10:37201:09:5218.8901:20:291300:21:1200:00:0000:00:00
2 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM01:57:312500:12:292501:23:0715.8801:35:362000:21:5500:00:0000:00:00
3 7019RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:58:127700:18:21901:14:4317.6701:33:044300:25:0800:00:0000:00:00
4 825SERGI DEL BARRIO AGCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMJNM02:27:195700:14:564601:44:5612.5801:59:525300:27:2700:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:213100:13:06101:04:3320.4501:17:39500:19:4200:00:0000:00:00
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:48:051500:11:26701:13:5317.8701:25:192500:22:4600:00:0000:00:00
3 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:51:411200:11:061601:18:2116.8501:29:272200:22:1400:00:0000:00:00
4 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:581700:11:302901:24:5715.5401:36:27800:20:3100:00:0000:00:00
5 8023BLAI HERMOSO TORNÉLLICENCIA DE DIAABM02:58:063600:13:328102:25:049.102:38:36400:19:3000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 718CRISTINA INIESTA PDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:45:415500:14:436501:56:5211.2902:11:357700:34:0600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:48200:09:50501:13:0518.0601:22:551000:20:5300:00:0000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:47800:10:42601:13:5117.8701:24:33700:20:1400:00:0000:00:00
3 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:47:57100:08:521801:19:3716.5801:28:29300:19:2800:00:0000:00:00
4 7053. C.E. TREVOL - RELC.E. TREVOL - RELLRELLEUS01:48:121800:11:311501:18:0116.9201:29:32200:18:4000:00:0000:00:00
5 7057. RUNNER S BALAGUERRUNNER'S BALAGUER C.E - RRELLEUS02:03:493800:13:353501:32:2614.2801:46:01100:17:4800:00:0000:00:00
6 8018JOAN BRUFAL CARBONELLICENCIA DE DIAABM02:16:364400:14:063401:32:2014.301:46:266900:30:1000:00:0000:00:00
7 7008JOSEP M ORPELLA FARLLICENCIA DE DIAABM02:23:098100:20:353601:32:3014.2701:53:056700:30:0400:00:0000:00:00
8 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM02:23:114100:13:514801:46:2212.4102:00:132900:22:5800:00:0000:00:00
9 7018KIKO LÓPEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM02:25:206300:15:285001:46:4112.3702:02:093100:23:1100:00:0000:00:00
10 716AXEL MARCELINO GRACC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:28:522300:12:095401:50:1611.9702:02:254700:26:2700:00:0000:00:00
11 8014MARTÍ BULTÓ PUIGLLICENCIA DE DIAABM02:36:086700:15:415501:50:2011.9602:06:016800:30:0700:00:0000:00:00
12 7050. CN REUS PLOMS - RCN REUS PLOMS - RELLRELLEUS02:39:47900:10:477302:06:3510.4302:17:222300:22:2500:00:0000:00:00
13 7023CARLOS CORTÉS VERGÉLLICENCIA DE DIAABM02:45:027100:16:486902:01:1910.8802:18:075000:26:5500:00:0000:00:00
14 7058. CLUB NATACIÓ MINOCLUB NATACIÓ MINORISA - RRELLEUS02:46:094500:14:167602:08:2210.2802:22:383300:23:3100:00:0000:00:00
15 8027DANI MENÉNLLICENCIA DE DIAABM02:49:114300:14:017402:06:4910.4102:20:505800:28:2100:00:0000:00:00
16 7002. C.E. MASQUES SANTC.E. MASQUES SANT ANDREU RELLEUS02:54:111300:11:097902:15:099.7702:26:185600:27:5300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:17:403700:13:323801:33:0914.1701:46:417100:30:5900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:49:183900:13:36801:13:5417.8601:27:301900:21:4800:00:0000:00:00
2 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:151100:10:571301:17:4416.9801:28:411700:21:3400:00:0000:00:00
3 705DAVID RIVERO PEREZINDEPENDENTABM01:56:372600:12:362301:22:4415.9501:35:201400:21:1700:00:0000:00:00
4 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:56:511000:10:552001:20:5316.3201:31:484100:25:0300:00:0000:00:00
5 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM01:59:251600:11:292601:23:4015.7801:35:093600:24:1600:00:0000:00:00
6 8026ALEX MORENO LARALLICENCIA DE DIAABM02:28:554900:14:255901:51:5811.7902:06:232400:22:3200:00:0000:00:00
7 4774DAVID BARRANCO SANPRAT TRIATLO 1994ABM02:29:415400:14:414701:45:0312.5701:59:446600:29:5700:00:0000:00:00
8 8008MOISÉS TRECEÑO ABELLLICENCIA DE DIAABM02:32:285100:14:285301:49:2112.0702:03:496000:28:3900:00:0000:00:00
9 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:40:587000:16:156401:55:1211.4602:11:276300:29:3100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF02:59:496200:15:237702:10:5110.0902:26:147600:33:3500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:52:461400:11:121101:17:2217.0601:28:343500:24:1200:00:0000:00:00
2 7022JORDI MARTINEZ MOREFEECABM01:54:016800:15:441001:16:5817.1501:32:421500:21:1900:00:0000:00:00
3 2945ABRAHAM SANCHEZ LAFM.T.C. CABRERA DE MARABM01:54:131900:11:381901:19:4816.5401:31:262600:22:4700:00:0000:00:00
4 2190ANDY KEPPENSC.N. REUS PLOMSABM01:55:203200:13:161201:17:401701:30:563800:24:2400:00:0000:00:00
5 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:375300:14:322401:22:5415.9201:37:26600:20:1100:00:0000:00:00
6 8013DAVID CALVO GARDUÑOLLICENCIA DE DIAABM01:59:457800:18:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM02:15:483400:13:284001:35:3713.8101:49:054900:26:4300:00:0000:00:00
8 2145FAUSTINO LORENZO ZAPRAT TRIATLO 1994ABM02:35:45700:10:416801:59:1511.0702:09:564400:25:4900:00:0000:00:00
9 8001CARLOS GARROTE CLALLICENCIA DE DIAABM02:37:256100:15:206201:54:1611.5502:09:365500:27:4900:00:0000:00:00
10 7010XAVIER CARRETERO GLLICENCIA DE DIAABM03:01:456000:15:197502:07:2010.3702:22:398100:39:0600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:50:247900:19:127002:01:2610.8702:20:386400:29:4600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:42:57600:10:40301:11:2318.4901:22:031100:20:5400:00:0000:00:00
2 204LLIBERT FORTUNY I CFERRER HOTELS - M3TV1M01:53:14300:09:532101:21:5416.1201:31:471600:21:2700:00:0000:00:00
3 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:55:273000:13:021701:19:3516.5901:32:372800:22:5000:00:0000:00:00
4 8021LUIS MARIANO FERNÁNFEECV1M02:01:336600:15:372701:23:5115.7401:39:282100:22:0500:00:0000:00:00
5 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M02:03:26500:10:393201:29:5914.6701:40:382700:22:4800:00:0000:00:00
6 5358JORDI PELEGRI CUENCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M02:19:265900:15:184201:39:0113.3301:54:194200:25:0700:00:0000:00:00
7 8003JOSE ANTONIO DE LA LLICENCIA DE DIAV1M02:31:467300:17:034901:46:3812.3802:03:415700:28:0500:00:0000:00:00
8 2996ALBERT AUSAS CORTADA.E. EKKE V1M02:34:124000:13:485801:51:2011.8602:05:086100:29:0400:00:0000:00:00
9 7017TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:34:214700:14:236001:52:4411.7102:07:075200:27:1400:00:0000:00:00
10 923DÍDAC DUART CASTELLINDEPENDENTV1M02:44:057200:16:536301:54:1911.5502:11:127400:32:5300:00:0000:00:00
11 5772JORDI DUART CASTELLCLUB ESPORTIU Z5V1M02:49:216900:15:446601:57:1311.2602:12:577800:36:2400:00:0000:00:00
12 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:49:495800:15:096701:57:3411.2302:12:438000:37:0600:00:0000:00:00
13 7001DAVID BROS OLMOSFEECV1M03:07:397600:17:297802:13:049.9202:30:337900:37:0600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERP.C. BONAVISTAV1M01:45:332000:11:43401:13:0018.0801:24:43900:20:5000:00:0000:00:00
2 8004DAVID PÁRRAGA VITALFEECV1M01:53:154800:14:251401:17:4616.9701:32:111200:21:0400:00:0000:00:00
3 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:362900:13:002801:24:5515.5401:37:553900:24:4100:00:0000:00:00
4 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M02:03:043500:13:303001:26:2715.2701:39:573000:23:0700:00:0000:00:00
5 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M02:07:212800:12:593301:30:2214.6101:43:213400:24:0000:00:0000:00:00
6 8016EDUARD TARRÉ FREIXAFEECV1M02:17:115200:14:293901:35:0813.8801:49:375400:27:3400:00:0000:00:00
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M02:17:262700:12:474401:42:5612.8201:55:431800:21:4300:00:0000:00:00
8 7013ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:20:536400:15:304101:39:0013.3301:54:304600:26:2300:00:0000:00:00
9 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M02:21:245000:14:284301:39:4813.2301:54:165100:27:0800:00:0000:00:00
10 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:26:102200:12:005101:47:4112.2601:59:414800:26:2900:00:0000:00:00
11 8050CARLOS GREGORIOLLICENCIA DE DIAV1M02:40:336500:15:326101:52:5911.6802:08:317300:32:0200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:58:492100:11:462201:22:4315.9601:34:293700:24:2000:00:0000:00:00
2 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M02:07:554200:13:563101:29:1114.801:43:074000:24:4800:00:0000:00:00
3 8002JOSEP CARDONA ALMACLLICENCIA DE DIAV2M02:27:304600:14:204501:43:1612.7801:57:366500:29:5400:00:0000:00:00
4 7009JACINT SOLÉ VILAJOSLLICENCIA DE DIAV2M02:50:458000:19:367102:01:3910.8502:21:156200:29:3000:00:0000:00:00
5 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M03:06:445600:14:488002:18:369.5202:33:247500:33:2000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:14:263300:13:163701:32:3214.2701:45:485900:28:3800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:34:367500:17:205701:50:5711.902:08:174500:26:1900:00:0000:00:00
2 8015SALVADOR SALVANY SOLLICENCIA DE DIAV3M02:43:048200:21:385601:50:4211.9202:12:207000:30:4400:00:0000:00:00
3 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M02:51:197400:17:107202:03:0910.7202:20:197200:31:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32