RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 184 160 24 0 1900 90 21 20 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 926DANI BLANCHART LÓPETRICBMJNM05:19:135400:33:255903:05:2229.1303:38:474301:40:2600:00:0000:00:00
2 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSJNM06:17:4610800:38:5712003:28:0225.9604:06:5913302:10:4700:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8011ALIAKSEI TRAKHIMCHYLLICENCIA DE DIAABM04:47:256400:34:121202:42:2833.2403:16:401401:30:4500:00:0000:00:00
2 844DANIEL LUCENA BUSTOITRIATLETES SOLIDARISSUB23M04:51:38800:28:431502:44:2032.8603:13:034201:38:3500:00:0000:00:00
3 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:00:161100:29:324602:58:2630.2603:27:582201:32:1800:00:0000:00:00
4 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M05:34:062100:29:537003:08:5128.5903:38:449601:55:2200:00:0000:00:00
5 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M05:58:296100:34:0610203:20:3426.9203:54:4011702:03:4900:00:0000:00:00
6 4600XAVI BRUMOS CARBONEINDEPENDENTSUB23M06:55:389400:37:1013403:33:3725.2804:10:4715902:44:5100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF06:11:3314800:44:2714403:39:5124.5604:24:186601:47:1500:00:0000:00:00
2 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF06:14:1114000:42:4212803:31:3025.5304:14:1210901:59:5900:00:0000:00:00
3 6284OLGA PORRO MARTORELTGCBINNABF06:22:3910000:37:4514303:39:1224.6404:16:5711802:05:4200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:43:112200:29:552902:51:3231.4803:21:27201:21:4400:00:0000:00:00
2 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM04:44:064000:31:371002:41:3733.4103:13:141601:30:5200:00:0000:00:00
3 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM05:06:372300:30:043102:52:1531.3503:22:195601:44:1800:00:0000:00:00
4 7105IGNASI FERRER NIETOLLICENCIA DE DIAABM05:07:1315900:50:591902:46:5632.3503:37:551201:29:1800:00:0000:00:00
5 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:10:333800:31:275803:05:0629.1703:36:332901:34:0000:00:0000:00:00
6 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:16:101200:29:323502:55:0330.8503:24:358101:51:3500:00:0000:00:00
7 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM05:18:472000:29:456403:07:3328.7903:37:184701:41:2900:00:0000:00:00
8 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:27:197600:35:524502:58:2030.2803:34:128901:53:0700:00:0000:00:00
9 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM05:40:4710600:38:366503:07:4428.7603:46:209301:54:2700:00:0000:00:00
10 708MARC ANDRÉS CABREROITRIATLETES SOLIDARISABM06:01:484100:31:588103:12:3528.0403:44:3314202:17:1500:00:0000:00:00
11 8002JORDI LEÓN CUELLASLLICENCIA DE DIAABM06:11:2313800:42:2010003:20:0326.9904:02:2312702:09:0000:00:0000:00:00
12 8001PEP TARRAGONA SALALLICENCIA DE DIAABM07:06:1615600:47:5515603:53:0223.1704:40:5714902:25:1900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:32:084500:32:307403:11:1628.2303:43:467101:48:2200:00:0000:00:00
2 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF06:25:4613100:40:4914603:41:2524.3904:22:1411502:03:3200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM04:33:102900:31:03302:38:4534.0203:09:48501:23:2200:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM04:35:582500:30:471102:42:2733.2403:13:14401:22:4400:00:0000:00:00
3 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM04:43:551800:29:42602:40:2633.6603:10:082701:33:4700:00:0000:00:00
4 8004MIQUEL ANGEL GALLEGLLICENCIA DE DIAABM04:47:08400:27:511602:44:4832.7703:12:393101:34:2900:00:0000:00:00
5 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:05:332600:30:502602:50:5131.6103:21:415401:43:5200:00:0000:00:00
6 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:07:0312400:40:031802:46:2032.4603:26:234501:40:4000:00:0000:00:00
7 2798FRANCESC MOLAS TARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:08:555700:34:044703:00:1829.9503:34:223201:34:3300:00:0000:00:00
8 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM05:09:071400:29:363802:56:1430.6403:25:505201:43:1700:00:0000:00:00
9 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM05:09:512700:30:512102:47:1332.2903:18:048401:51:4700:00:0000:00:00
10 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM05:12:279800:37:385203:02:5929.5103:40:371901:31:5000:00:0000:00:00
11 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM05:13:324200:32:143902:56:3630.5803:28:505901:44:4200:00:0000:00:00
12 5640JOSEP BOATELLA BRAC.N. CATALUNYAABM05:18:099500:37:316203:06:122903:43:433001:34:2600:00:0000:00:00
13 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:37:139300:37:048703:14:5227.7103:51:566301:45:1700:00:0000:00:00
14 5318IVAN FERNANDEZ PONFA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM05:37:229200:37:029403:17:0427.403:54:065101:43:1600:00:0000:00:00
15 3089IVAN SANCHEZ ALCARACLUB NATACIO SITGESABM05:55:434700:32:5111003:23:3726.5203:56:2810701:59:1500:00:0000:00:00
16 8015ÁLVARO TORNERO GOMELLICENCIA DE DIAABM06:02:1911400:39:4211403:25:4926.2404:05:319801:56:4800:00:0000:00:00
17 1133MARC ESTEVE I GARCIINDEPENDENTABM06:11:1714400:43:4212403:29:1225.8104:12:5410301:58:2300:00:0000:00:00
18 1757LLUIS BORRAS CONTRECLUB ESPORTIU DUETTRIABM06:15:119700:37:3812203:28:5825.8404:06:3612402:08:3500:00:0000:00:00
19 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:30:2915800:48:5614703:42:1024.3104:31:0610801:59:2300:00:0000:00:00
20 433CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM06:34:4311500:39:4315103:48:4123.6104:28:2412102:06:1900:00:0000:00:00
21 8007RUBÉN ALBUIXECH GONLLICENCIA DE DIAABM06:47:0214600:43:4515203:49:2723.5304:33:1213902:13:5000:00:0000:00:00
22 8005MIKHAIL KUBASOVCLUB TRIATLO BLANESABM07:09:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF04:58:496500:34:132802:51:2531.503:25:382501:33:1100:00:0000:00:00
2 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF05:03:101700:29:413602:55:2630.7803:25:073801:38:0300:00:0000:00:00
3 8017MERCÈ SEGURA GIMÉNELLICENCIA DE DIAABF06:00:458500:36:2713303:32:5725.3604:09:247801:51:2100:00:0000:00:00
4 4023DIANA LOPEZ MARTINECLUB ATLETIC CASTELLARABF06:06:528300:36:2112603:30:2825.6604:06:4911002:00:0300:00:0000:00:00
5 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF06:30:266900:34:4511103:23:5126.4903:58:3615502:31:5000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:27:573400:31:13102:35:0234.8303:06:15101:21:4200:00:0000:00:00
2 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:36:55700:28:31802:41:1133.503:09:42901:27:1300:00:0000:00:00
3 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM04:38:19200:25:44702:40:3333.6303:06:172001:32:0200:00:0000:00:00
4 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM04:39:421900:29:421302:42:4433.1803:12:261001:27:1600:00:0000:00:00
5 8014OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM04:42:214800:32:552002:46:5732.3503:19:52301:22:2900:00:0000:00:00
6 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM04:51:34100:25:392502:50:4131.6403:16:203501:35:1400:00:0000:00:00
7 1098JUAN MANUEL CÁRDENAGAVA TRIATLOABM04:51:455500:33:462202:48:0832.1203:21:541301:29:5100:00:0000:00:00
8 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:57:103200:31:09502:39:0133.9603:10:106501:47:0000:00:0000:00:00
9 8020JON TRIGUEROS ALVARYEPA! TRIATLOI KLUBAABM04:57:1111200:39:321402:43:5132.9603:23:232801:33:4800:00:0000:00:00
10 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:05:105200:33:224402:58:1230.303:31:342601:33:3600:00:0000:00:00
11 2807CARLES RIBOT BERNABTGCBINNABM05:05:596600:34:153202:53:4131.0903:27:563901:38:0300:00:0000:00:00
12 8021ALBERTO ESTEBANEZ DINDEPENDENTABM05:06:592400:30:153702:56:0730.6603:26:224401:40:3700:00:0000:00:00
13 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:08:207200:35:364002:56:5030.5403:32:263701:35:5400:00:0000:00:00
14 2806XAVIER VILLASEVIL PTGCBINNABM05:13:365900:34:055603:04:4929.2203:38:543301:34:4200:00:0000:00:00
15 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM05:13:511000:29:314803:01:4629.7103:31:174901:42:3400:00:0000:00:00
16 4194RUBEN OTERO VIÑALSINDEPENDENTABM05:15:207000:35:035703:05:0229.1803:40:053601:35:1500:00:0000:00:00
17 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:24:128800:36:507103:09:1628.5303:46:064001:38:0600:00:0000:00:00
18 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM05:25:029100:37:016003:05:3929.0903:42:404801:42:2200:00:0000:00:00
19 489ENRIC HERNANDEZ MARTGCBINNABM05:27:306200:34:075303:03:0329.503:37:107701:50:2000:00:0000:00:00
20 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:27:445100:33:207203:09:5528.4303:43:155801:44:2900:00:0000:00:00
21 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM05:28:327800:35:584102:57:2330.4403:33:219501:55:1100:00:0000:00:00
22 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM05:30:5514300:43:058403:13:0527.9703:56:103401:34:4500:00:0000:00:00
23 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:34:352800:31:005003:02:2629.603:33:2611302:01:0900:00:0000:00:00
24 4550PAULO PORTILLO SEVATRIATLO JOVENT 79ABM05:37:469900:37:449203:16:3927.4603:54:235301:43:2300:00:0000:00:00
25 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM05:42:243300:31:129503:17:1227.3803:48:249101:54:0000:00:0000:00:00
26 327XAVI PERDIGUER ROVIC.A. IGUALADAABM05:47:468000:36:1511803:27:1126.0604:03:265701:44:2000:00:0000:00:00
27 4549XAVIER MATARÍN SÁNCCLUB NATACIO RUBIABM05:48:038400:36:2211603:26:4226.1204:03:046101:44:5900:00:0000:00:00
28 1665JOSE MANUEL PÉREZ BCLUB TRIATLO PROSANABM05:48:0911600:39:438203:12:3928.0303:52:229701:55:4700:00:0000:00:00
29 7106JUAN ANTONIO RUIZ LLICENCIA DE DIAABM05:51:1311000:39:139903:18:2627.2103:57:399001:53:3400:00:0000:00:00
30 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM05:51:4012300:39:5811903:27:2426.0404:07:225501:44:1800:00:0000:00:00
31 7103CARLOS ESTRADA GONZLLICENCIA DE DIAABM05:55:516800:34:419703:17:3327.3303:52:1411602:03:3700:00:0000:00:00
32 7104MIQUEL ANGEL BASELGLLICENCIA DE DIAABM05:59:2113300:41:0410303:21:1326.8404:02:1710001:57:0400:00:0000:00:00
33 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM06:14:183000:31:058003:12:3228.0503:43:3715402:30:4100:00:0000:00:00
34 8018PEP ZAMORA BURGUESLLICENCIA DE DIAABM06:14:2812700:40:0912103:28:3425.8904:08:4311902:05:4500:00:0000:00:00
35 8012VICTOR PALOMAR ASENLLICENCIA DE DIAABM06:15:4912800:40:2211303:25:2326.2904:05:4513002:10:0400:00:0000:00:00
36 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNABM06:38:3510300:37:5714103:38:1224.7504:16:0914602:22:2600:00:0000:00:00
37 8008JOAN SOL PUIGLLICENCIA DE DIAABM06:57:4615300:45:0315804:02:3822.2604:47:4113102:10:0500:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:36:1410100:37:479303:17:0427.403:54:514601:41:2300:00:0000:00:00
2 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F05:46:2712000:39:559603:17:2327.3603:57:187501:49:0900:00:0000:00:00
3 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F05:54:3912600:40:0710703:22:3826.6504:02:458501:51:5400:00:0000:00:00
4 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F06:26:3911700:39:4614503:40:5324.4504:20:3912002:06:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:31:20500:28:30402:38:4734.0103:07:17601:24:0300:00:0000:00:00
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:35:19900:28:45902:41:1833.4803:10:03701:25:1600:00:0000:00:00
3 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BCLUB TRIATLO PROSANV1M04:37:52600:28:31202:38:3034.0703:07:011501:30:5100:00:0000:00:00
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:52:423700:31:232302:48:4931.9903:20:122301:32:3000:00:0000:00:00
5 678DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M04:56:424600:32:413402:54:5730.8703:27:381101:29:0400:00:0000:00:00
6 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSV1M05:01:428100:36:163302:54:0931.0103:30:251701:31:1700:00:0000:00:00
7 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMV1M05:08:043900:31:332702:51:0831.5503:22:416401:45:2300:00:0000:00:00
8 3819JOSE MARIA ESQUINASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M05:16:536000:34:067303:10:0828.403:44:142401:32:3900:00:0000:00:00
9 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M05:20:353500:31:164202:57:4930.3703:29:058001:51:3000:00:0000:00:00
10 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M05:26:047100:35:236103:05:5729.0403:41:206001:44:4400:00:0000:00:00
11 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M05:28:185300:33:246303:07:0128.8703:40:257001:47:5300:00:0000:00:00
12 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M05:32:453100:31:086903:08:4428.6103:39:528801:52:5300:00:0000:00:00
13 1632DARIO XABIER PEREZ C.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:34:1313500:41:494302:57:5230.3603:39:419401:54:3200:00:0000:00:00
14 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M05:35:291300:29:347603:11:3328.1903:41:079201:54:2200:00:0000:00:00
15 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M05:37:327700:35:585103:02:4829.5403:38:4610501:58:4600:00:0000:00:00
16 569DAVID ORPI FERNANDEC.E. TRIATLO.CATV1M05:38:494900:33:118503:13:1527.9403:46:268701:52:2300:00:0000:00:00
17 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M05:43:3712500:40:057803:11:5228.1403:51:578201:51:4000:00:0000:00:00
18 4689GUILLEM BUJOSA PORTTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M05:44:379000:36:579003:16:1427.5203:53:117901:51:2600:00:0000:00:00
19 4329ANTONIO CABALLERO CC.E. TRIATLO.CATV1M05:49:3411100:39:2510803:22:4326.6404:02:086801:47:2600:00:0000:00:00
20 5930OSCAR BERTRAN AGUICLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:52:257400:35:439803:17:5727.2803:53:4010401:58:4500:00:0000:00:00
21 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHV1M05:53:034400:32:293002:51:5831.403:24:2715202:28:3600:00:0000:00:00
22 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M05:58:4115200:44:4810403:21:4426.7704:06:328601:52:0900:00:0000:00:00
23 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M06:02:111500:29:4010103:20:2526.9403:50:0513402:12:0600:00:0000:00:00
24 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:04:1813000:40:4813603:34:4425.1504:15:327301:48:4600:00:0000:00:00
25 8022MIQUEL GARCIA FORTOLLICENCIA DE DIAV1M06:06:458200:36:188603:14:2527.7803:50:4314102:16:0200:00:0000:00:00
26 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M06:10:494300:32:2610903:23:1026.5803:55:3614002:15:1300:00:0000:00:00
27 8010XAVIER FRANCO MORENLLICENCIA DE DIAV1M06:14:355800:34:0412903:31:4925.4904:05:5312502:08:4200:00:0000:00:00
28 1478VICTORIANO CARRASCOC.E. RAYOTEAMV1M06:20:168900:36:5013703:35:4925.0204:12:3912302:07:3700:00:0000:00:00
29 745DANIEL VILLENA FRESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:21:3010700:38:5513103:32:4725.3804:11:4212902:09:4800:00:0000:00:00
30 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M06:29:2211300:39:3913803:36:0324.9904:15:4213802:13:4000:00:0000:00:00
31 1630CRISTOBAL DOMINGUEZCLUB TRIATLO BLANESV1M06:31:0414200:42:5312303:29:0025.8404:11:5314402:19:1100:00:0000:00:00
32 724ALBERT ARENAS BONILCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M06:37:075600:34:0114803:42:2924.2704:16:3014502:20:3700:00:0000:00:00
33 8013PEDRO SANCHEZ PINOLLICENCIA DE DIAV1M06:42:0510900:39:0015904:04:5822.0404:43:5810201:58:0700:00:0000:00:00
34 8016ERNESTO GERMÁN BENTLLICENCIA DE DIAV1M07:08:2215700:48:0215403:51:0923.3604:39:1115302:29:1100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV1M04:45:16300:27:491702:45:4432.5803:13:331801:31:4300:00:0000:00:00
2 1310FRANCESC CALABUIG SINDEPENDENTV1M04:46:251600:29:412402:49:4131.8203:19:22801:27:0300:00:0000:00:00
3 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M05:19:497500:35:467703:11:4728.1603:47:332101:32:1600:00:0000:00:00
4 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M05:26:363600:31:217903:12:3028.0503:43:515001:42:4500:00:0000:00:00
5 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M05:29:398600:36:345503:04:1629.3103:40:507401:48:4900:00:0000:00:00
6 3965DANIEL PERALES CARBCLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:34:529600:37:366703:08:0428.7103:45:407601:49:1200:00:0000:00:00
7 2020MANUEL ALCAZAR MATETRIATLO JOVENT 79V1M05:37:057300:35:408303:12:5727.9903:48:377201:48:2800:00:0000:00:00
8 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M05:44:178700:36:368803:15:5827.5603:52:348301:51:4300:00:0000:00:00
9 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M05:47:2011800:39:4710503:22:2026.6904:02:076201:45:1300:00:0000:00:00
10 8009JOSE LUIS MARTINEZ LLICENCIA DE DIAV1M05:57:3814900:44:295403:04:1229.3203:48:4112602:08:5700:00:0000:00:00
11 5933FRANCESC PAUL GALCECLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:03:426300:34:1110603:22:3226.6603:56:4312202:06:5900:00:0000:00:00
12 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M06:09:3712100:39:569103:16:2427.4903:56:2013602:13:1700:00:0000:00:00
13 1225DANIEL LOPEZ VICTORCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:10:5611900:39:5012703:30:3025.6504:10:2011202:00:3600:00:0000:00:00
14 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M06:18:2810400:37:5711703:26:5826.0904:04:5513702:13:3300:00:0000:00:00
15 3075MANEL GUTIERREZ ROGAVA TRIATLOV1M06:21:1513600:41:4912503:30:1925.6804:12:0812802:09:0700:00:0000:00:00
16 572XAVIER GRANYO PLAINDEPENDENTV1M06:22:5810500:38:0411503:26:0526.204:04:0914302:18:4900:00:0000:00:00
17 303JOSEP MANUEL CALVO INDEPENDENTV1M06:47:0714500:43:4215303:50:3123.4304:34:1313502:12:5400:00:0000:00:00
18 3387ADOLFO CHAVERO FERNINDEPENDENTV1M06:49:3210200:37:5213503:34:2525.1804:12:1715802:37:1500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUTGCBINNV2F06:16:4915100:44:3713203:32:5725.3604:17:3410601:59:1500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 807SANTIAGO HERNANDO BC.N. TARRACOV2M05:20:116700:34:166603:07:4428.7603:42:004101:38:1100:00:0000:00:00
2 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M05:23:225000:33:194903:02:1129.6403:35:306901:47:5200:00:0000:00:00
3 843AQUILINO BERDEJO LACAMBRILS CLUB TRIATLOV2M05:39:5914700:44:246803:08:1928.6803:52:436701:47:1600:00:0000:00:00
4 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M05:50:4513900:42:247503:11:2328.2203:53:479901:56:5800:00:0000:00:00
5 8019RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M05:59:2514100:42:468903:16:0427.5403:58:5011102:00:3500:00:0000:00:00
6 3413ANDRES HERRERA MAZACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M06:21:3312200:39:5714903:43:4824.1304:23:4510101:57:4800:00:0000:00:00
7 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M06:22:1413700:42:1014003:37:2924.8304:19:3911402:02:3500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F07:14:5315400:45:0515703:56:3922.8204:41:4415602:33:0900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7107ALFREDO FERNANDEZ VLLICENCIA DE DIAV2M06:39:0912900:40:2515003:48:3223.6304:28:5713202:10:1200:00:0000:00:00
2 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M06:43:377900:36:1413003:32:2025.4304:08:3415702:35:0300:00:0000:00:00
3 4882JORDI ZABALETA GASCGAVA TRIATLOV2M06:44:3713200:40:5314203:38:2924.7204:19:2214802:25:1500:00:0000:00:00
4 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M07:05:1615000:44:3515503:52:1923.2404:36:5415102:28:2200:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1605JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M06:32:2613400:41:1211203:24:4026.3804:05:5215002:26:3400:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M06:46:4715500:46:4713903:37:1624.8504:24:0314702:22:4400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32