RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
331 295 276 18 1 1900 72 20 24 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6089MERITXELL SOLE AGUSCLUB TRIATLO SABADELLABF05:07:2018300:38:0521302:38:5227.1903:16:5723401:50:2300:01:5400:01:12
2 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF05:10:3919700:38:2425002:51:1125.2403:29:3518401:41:0400:01:4400:01:32
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6006CLARA JANÉS RIBASCLUB NATACIO CORNELLAABF04:39:1711900:35:1616602:32:3228.3203:07:4811201:31:2900:01:1100:01:53
2 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF04:52:464400:30:5217102:33:2128.1703:04:1322301:48:3300:00:5500:01:05
3 70NEUS ESTRANY RIERADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF04:57:1811500:35:1218102:34:5827.8803:10:1021701:47:0800:01:4000:01:37
4 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF05:03:5312700:35:2619202:36:1327.6503:11:3924301:52:1400:00:5600:00:55
5 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF05:17:097000:32:5225602:56:3824.4603:29:3021901:47:3900:01:4500:01:06
6 6088MIREIA LAPEÑA CALABC.E. RAYOTEAMABF05:34:0417700:37:1025702:57:3124.3403:34:4125701:59:2300:01:1600:01:14
7 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF05:43:1325200:43:0626703:13:0622.3703:56:1221601:47:0100:01:3800:00:57
8 6193VIVIANA GARCIA MANZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF06:05:2624400:42:2126303:08:0122.9803:50:2227002:15:0400:02:0600:01:47
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF04:48:0213300:35:4019802:37:0927.4903:12:4913801:35:1300:01:3800:01:17
2 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF04:53:3612300:35:1913702:28:1429.1403:03:3323101:50:0300:01:3100:01:41
3 1895RAQUEL GIL SOJOCLUB NATACIO CORNELLAABF04:57:186700:32:3622902:43:4726.3803:16:2318201:40:5500:01:2300:01:30
4 5093ISA GAVINA TROYTIÑOGOO SPORT CLUBABF04:58:5618100:37:5020602:37:5627.3503:15:4619901:43:1000:01:3500:01:23
5 814SILVIA MONSERRATE VCLUB TRITRAININGABF05:01:2323800:41:5220802:38:2427.2703:20:1618501:41:0700:01:5800:01:42
6 5023PATRICIA MONTIEL ADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:02:1411800:35:1522302:42:1226.6303:17:2720601:44:4700:01:3500:01:29
7 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF05:25:4025600:43:5223302:45:4326.0703:29:3525101:56:0500:01:4000:01:10
8 5090ELISABET MUÑOZ GARCFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF05:58:4726700:50:2325903:01:3423.7903:51:5726102:06:5000:01:3800:01:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBV1F04:26:163300:30:1712202:26:3729.4602:56:549301:29:2200:00:5200:00:41
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F04:31:5217600:37:0913902:28:3929.0603:05:485701:26:0400:01:0100:00:58
3 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F04:47:3418800:38:1117002:33:1328.203:11:2414401:36:1000:02:0000:01:00
4 8053NURIA MARTI HORCAJALLICENCIA DE DIAV1F05:33:4326800:51:2825102:51:5325.1303:43:2123301:50:2200:01:1800:01:55
5 6107SANDRA MOSQUERA PAZGOO SPORT CLUBV1F06:05:3222700:40:2826603:12:3122.4403:52:5926802:12:3300:01:5800:01:42
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F04:59:5923500:40:5116702:32:3628.3103:13:2721301:46:3200:02:3900:01:45
2 5153M.ANGELES CHAMORRO CLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F05:15:2224900:42:5425202:52:482503:35:4217101:39:4000:01:3700:01:18
3 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F05:24:4419400:38:1725302:55:2924.6203:33:4623601:50:5800:02:3500:02:17
4 4032VIRGINIA IZQUIERDO CERDANYOLA CHV1F05:25:2315900:36:4124602:50:3025.3403:27:1125401:58:1200:02:0000:03:08
5 6296MONTSE CORONA SANTMTRIATLO JOVENT 79V1F05:48:1026600:49:1924502:50:1025.3903:39:2926402:08:4100:01:5700:02:24
6 8042MARIA JESUS SANTOS LLICENCIA DE DIAV1F05:51:574200:30:47000:00:00000:00:00000:00:0000:02:4000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1797MARIBEL MORILLAS FEGRUP ESPORTIU ESTEVEV2F04:57:154600:30:5416102:31:5428.4403:02:4824801:54:2700:01:5000:01:31
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F05:51:2425700:45:1525402:55:4624.5803:41:0126702:10:2300:01:4800:01:12
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 844DANIEL LUCENA BUSTOITRIATLETES SOLIDARISSUB23M03:49:30600:27:361702:06:4834.0702:34:24501:15:0600:00:3700:02:07
2 8031ALIAKSEI TRAKHIMCHYLLICENCIA DE DIAABM04:05:4314100:35:582102:08:1933.6702:44:172601:21:2600:01:0200:01:02
3 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM04:06:526300:31:523702:13:2732.3702:45:192901:21:3300:01:0200:01:16
4 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M04:08:199900:34:343502:12:4332.5502:47:172301:21:0200:01:0000:01:30
5 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONABM04:22:4013200:35:386402:18:1631.2402:53:548701:28:4600:01:2200:01:03
6 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M04:27:563900:30:411802:07:1833.9402:37:5922901:49:5700:01:0300:00:54
7 7022GUILLEM VIDAL VILALLICENCIA DE DIAABM04:39:5613400:35:439302:23:3730.0802:59:2018101:40:3600:02:5500:01:11
8 7021JOSE MARI VAZQUEZ MLLICENCIA DE DIAABM04:45:5810900:34:5810702:25:3429.6803:00:3220901:45:2600:01:5600:01:20
9 7004JOSE VIGO LARALLICENCIA DE DIAABM04:48:0112800:35:2919102:35:5627.703:11:2514801:36:3600:01:1500:01:36
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:42:20100:23:27302:01:2135.602:24:48901:17:3200:00:2800:00:55
2 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:55:002800:29:513002:11:1232.9302:41:03201:13:5700:00:3700:01:50
3 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM03:59:545200:31:191902:07:5433.7802:39:132101:20:4100:01:0200:00:32
4 974JONATHAN LÓPEZ GARCCLUB NATACIO SALLENTABM04:00:32300:27:112902:11:0632.9502:38:173001:22:1500:01:1200:00:54
5 2922JOSEP BADIA CALDEROGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:02:227700:33:341502:05:4934.3402:39:233401:22:5900:00:5700:00:52
6 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:05:091000:27:592502:09:4733.2902:37:467201:27:2300:00:3800:01:06
7 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM04:05:533400:30:185102:16:0431.7502:46:221401:19:3100:01:0800:01:13
8 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:11:321600:28:447702:19:4730.902:48:313501:23:0100:00:3200:00:41
9 1219GERARD SORIA RODRIGINDEPENDENTABM04:14:084100:30:462202:08:4933.5402:39:3513601:34:3300:00:4800:00:56
10 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM04:15:5716700:36:535202:16:3131.6402:53:243201:22:3300:01:3800:02:25
11 1338EDUARD DE QUINTANA TGCBINNABM04:19:038100:33:577402:19:2930.9702:53:265301:25:3700:01:4000:01:15
12 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM04:21:0213100:35:375602:17:2131.4502:52:588201:28:0400:01:3800:00:59
13 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:22:069500:34:317302:19:1231.0302:53:438401:28:2300:01:0900:00:43
14 971ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTABM04:26:559700:34:328402:21:1230.5902:55:4410701:31:1100:00:4900:01:33
15 613FRANCESC PUJADES LLCLUB TRIATLO PROSANABM04:28:214900:30:5712702:27:0129.3802:57:5810101:30:2300:01:0900:00:51
16 1871DANIEL DORADO FERNÁC.N. SABADELLABM04:29:427100:32:575302:16:3831.6202:49:3517601:40:0700:01:1100:01:15
17 8003DAVID DEL AMO PERALLLICENCIA DE DIAABM04:31:346200:31:3616902:33:0428.2203:04:406801:26:5400:01:5200:00:55
18 2354ALBERTO BERMEJO GOMDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:38:567900:33:3811302:26:0029.5902:59:3816701:39:1800:01:5400:01:07
19 2052XAVIER SERRANO BELLDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:43:5119100:38:159502:23:5530.0203:02:1019001:41:4100:02:0300:00:51
20 8025ALEJANDRO MARTÍN SALLICENCIA DE DIAABM04:51:1310300:34:4413102:27:1929.3203:02:0322601:49:1000:03:1400:02:14
21 8027GERARD LANUZA CERVELLICENCIA DE DIAABM04:52:1923600:40:5421702:40:1826.9503:21:1210601:31:0700:03:0600:02:04
22 7013CRISTIAN CORPAS VALLLICENCIA DE DIAABM04:52:2115300:36:2714402:29:2128.9303:05:4821401:46:3300:02:3600:01:27
23 2454DAVID DESQUENS PALACLUB NATACIO CALDESABM04:55:3620000:38:3420102:37:2727.4403:16:0117001:39:3500:02:1200:01:14
24 8024ALBERTO BRAVO GARCÍLLICENCIA DE DIAABM04:58:4025100:43:0223202:45:2826.1103:28:3010001:30:1000:02:2000:01:21
25 8036FRANCESC OLIVARES BLLICENCIA DE DIAABM05:09:3623300:40:3924402:49:4025.4603:30:1916601:39:1700:01:4700:02:19
26 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 TEAMABM05:13:5123000:40:3720502:37:4127.403:18:1825001:55:3300:01:2300:01:42
27 8052XAVIER MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM05:25:47000:00:00000:00:00003:42:2220201:43:2500:00:0000:02:21
28 7008IÑAKI LORENTE AZCAILLICENCIA DE DIAABM05:31:5511200:35:0724102:47:0425.8603:22:1126502:09:4400:02:4700:03:02
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM03:45:16700:27:38402:02:3935.2202:30:17401:14:5900:00:5100:00:57
2 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:45:493200:30:16101:59:5936.0102:30:15601:15:3400:00:3000:00:35
3 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM03:55:162000:29:331002:04:5234.602:34:252201:20:5100:00:4200:00:51
4 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM03:56:323800:30:321202:05:1934.4702:35:512001:20:4100:00:4500:00:49
5 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:57:18900:27:541402:05:4234.3702:33:364101:23:4200:00:4200:00:53
6 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM03:59:28800:27:522002:08:0533.7302:35:574001:23:3100:00:4900:00:45
7 7020YERAY ARTEAGA JEREZINDEPENDENTABM04:00:461800:29:252602:09:5433.2602:39:192701:21:2700:00:4000:00:58
8 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:01:155100:31:09502:03:263502:34:356401:26:4000:00:5700:01:04
9 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM04:03:311300:28:174902:15:4031.8402:43:571501:19:3400:00:3700:01:16
10 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM04:04:462500:29:493202:12:0332.7102:41:523301:22:5400:00:4900:01:30
11 3089IVAN SANCHEZ ALCARACLUB NATACIO SITGESABM04:11:222900:29:528202:21:0830.6102:51:001801:20:2200:00:5700:02:01
12 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM04:12:292200:29:406202:17:5731.3202:47:374701:24:5200:00:4300:00:51
13 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:12:296000:31:334302:14:5132.0402:46:245801:26:0500:00:5900:00:55
14 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM04:15:4116300:36:485802:17:2931.4202:54:172501:21:2400:00:4400:02:15
15 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM04:19:435700:31:266802:18:4231.1502:50:089401:29:3500:00:4800:01:46
16 2840DANI RIVERA MONGEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:19:433100:30:008302:21:1130.602:51:118601:28:3200:01:1400:00:45
17 8022EDUARDO OÑATE MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM04:21:4520100:38:369402:23:4530.0503:02:211301:19:2400:02:1400:01:31
18 7025JOSE ANTONIO PEÑA SMEDIA LEGUA BAENAABM04:21:539200:34:284202:14:4432.0602:49:1211601:32:4100:02:4400:01:42
19 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2 TEAMABM04:25:5512600:35:258802:22:2930.3202:57:548001:28:0100:01:5600:01:04
20 5640JOSEP BOATELLA BRAC.N. CATALUNYAABM04:27:3520300:38:378702:22:0930.3903:00:466701:26:4900:01:2800:01:32
21 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:30:3017800:37:1013002:27:1329.3403:04:235901:26:0700:02:1200:03:11
22 5318IVAN FERNANDEZ PONFA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM04:35:1910700:34:5514002:28:5629.0103:03:5111101:31:2800:01:0300:01:05
23 7003ALVARO TORNERO GOMELLICENCIA DE DIAABM04:35:5621800:39:5014102:28:582903:08:487101:27:0800:01:5600:01:46
24 5514CARLOS RECIO GALOBACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:36:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8051ROGER REGUANT CODINLLICENCIA DE DIAABM04:36:5614200:35:5814802:30:0328.7903:06:0110401:30:5500:01:4100:02:19
26 2838JAVIER RUIZ SALVADOINDEPENDENTABM04:37:0017900:37:1211902:26:2329.5103:03:3512601:33:2500:01:1200:01:33
27 4170RUBEN FERNANDEZ MARADDICT BIKES TEAM C.E.ABM04:39:1223100:40:3812402:26:4729.4303:07:2511301:31:4700:01:2700:01:41
28 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:39:2313500:35:4315302:30:3928.6803:06:2211901:33:0100:00:4500:01:54
29 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM04:40:5811400:35:1011602:26:0729.5703:01:1717201:39:4100:01:3700:01:05
30 7024EDUARD OLLER PRIVATLLICENCIA DE DIAABM04:41:2218500:38:0712002:26:2429.5103:04:3115201:36:5100:01:3300:01:11
31 5424JUAN CORONADO BORREINDEPENDENTABM04:44:365500:31:249002:22:5130.2402:54:1523201:50:2100:03:1200:01:35
32 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:48:2124200:42:1810802:25:3629.6703:07:5417801:40:2700:01:3800:01:37
33 1640MARC JUNYENT LAVADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:53:1221700:39:5019502:36:4627.5603:16:3614901:36:3600:01:5700:01:07
34 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:55:2713800:35:5222502:42:5526.5203:18:4715001:36:4000:02:1000:01:10
35 8055CARLOS GORINALLICENCIA DE DIAABM04:56:546900:32:5111402:26:0329.5802:58:5425301:58:0000:02:0200:01:28
36 2075ALBERT PANELLA UBEDTGCBINNABM05:00:1919600:38:2215402:30:4028.6703:09:0223901:51:1700:02:2100:01:31
37 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM05:00:2221600:39:4918502:35:2827.7903:15:1720801:45:0500:02:3900:02:07
38 1133MARC ESTEVE I GARCIINDEPENDENTABM05:03:3525300:43:0917902:34:5627.8803:18:0521001:45:3000:00:5500:00:48
39 7001ANTON RAMOS BOSCHLLICENCIA DE DIAABM05:13:2622600:40:2618702:35:3427.7703:16:0025201:57:2600:01:5100:01:09
40 8044JOAN MARC RAMON CORLLICENCIA DE DIAABM05:13:4215500:36:3522402:42:2326.603:18:5824901:54:4400:04:5800:01:43
41 8049LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM05:13:52000:00:00000:00:00003:21:3424401:52:1800:00:0000:02:24
42 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM05:18:4324800:42:4426203:04:4723.3803:47:3110801:31:1200:02:4800:01:45
43 7007JUAN JOSE SILLA MORLLICENCIA DE DIAABM05:55:2021400:39:3726403:09:3222.7903:49:0925902:06:1100:02:0500:01:10
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM03:48:343700:30:29602:03:4434.9102:34:13301:14:2100:00:4800:00:29
2 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM03:51:391500:28:24802:04:3034.702:32:541101:18:4500:00:4200:00:42
3 4122CARLOS VIVES GASENIINDEPENDENTABM03:53:202400:29:433102:11:3732.8202:41:20101:12:0000:00:3700:01:15
4 756VICTOR ESTEPA FONTACLUB NATACIO SALLENTABM03:58:01400:27:273302:12:1532.6702:39:421001:18:1900:00:5800:01:16
5 7026ALBERTO GOMEZ PEREZCDE ZAGROS TRIATHLON (ZAGABM03:59:1212000:35:16702:04:0534.8202:39:211701:19:5100:01:2400:01:05
6 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM04:01:422100:29:402302:08:5233.5202:38:323801:23:1000:00:4400:00:46
7 4514DIEGO RIBAO RODRIGUTGCBINNABM04:02:049400:34:292702:10:0633.2102:44:35801:17:2900:00:4700:01:04
8 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:07:114700:30:564602:15:0731.9702:46:032401:21:0800:00:4000:01:57
9 5809ALBERT GARCIA BERTRC.N. VILAFRANCA ABM04:09:061200:28:093602:13:1932.402:41:287401:27:3800:00:3800:00:45
10 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM04:09:072300:29:424402:15:003202:44:424501:24:2500:00:4800:00:40
11 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:09:314800:30:564502:15:0431.9802:46:003901:23:3100:00:4400:01:05
12 7028RUBEN DE LA FUENTE LLICENCIA DE DIAABM04:10:54000:00:00000:00:00002:49:262801:21:2800:00:0000:01:02
13 3166SERGIO GONZALEZ SANRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:11:365600:31:256102:17:5131.3402:49:163101:22:2000:00:3900:01:58
14 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM04:12:4112900:35:365702:17:2431.4402:53:001601:19:4100:00:4900:01:22
15 8029MARIUS ZORRILLA NEBLLICENCIA DE DIAABM04:13:431900:29:297002:19:0431.0602:48:334901:25:1000:00:4600:01:48
16 1229JUAN JOSÉ BARROSO RCLUB TRIATLO PROSANABM04:13:5913000:35:374702:15:1431.9402:50:513701:23:0800:01:3800:01:02
17 138MARIUS BLANCH PLANAC.N. VIC-ETBABM04:16:032600:29:505502:17:1231.4902:47:028801:29:0100:00:4600:01:57
18 661DAVID GALLEGO LOPEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:17:4013600:35:484002:14:0232.2302:49:507601:27:5000:02:0200:01:11
19 7019ROBERT COMAMALA SERLLICENCIA DE DIAABM04:18:52500:27:3611002:25:5029.6202:53:265001:25:2600:01:4100:01:12
20 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:19:512700:29:505002:15:4931.8102:45:3913401:34:1200:00:3300:02:05
21 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM04:20:478600:34:073802:13:3432.3402:47:4112001:33:0600:01:1500:00:49
22 1678ALBERT ACOSTA VÁZQURICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:22:0812100:35:178602:21:1630.5802:56:335201:25:3500:01:5600:01:33
23 3665RAFAEL FERNANDEZ RATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:22:119600:34:316602:18:2131.2302:52:529201:29:1900:00:5500:00:40
24 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:22:3811300:35:096702:18:2431.2102:53:338901:29:0500:00:4300:01:25
25 213GUILLAUME CAMILLE GCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM04:23:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM04:23:5619300:38:167502:19:3030.9702:57:466001:26:1000:00:5300:02:01
27 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:24:128000:33:4710102:24:3429.8802:58:215401:25:5100:01:2200:01:23
28 7029MIA MIRET COSTABELLLLICENCIA DE DIAABM04:24:4110200:34:427902:19:5730.8702:54:399801:30:0200:01:2600:01:43
29 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM04:24:487200:33:0010502:25:0829.7702:58:086501:26:4000:01:1300:00:54
30 730LUCAS TUDO SANDESTRIATLO PALLEJAABM04:27:3212400:35:229802:23:593002:59:218301:28:1100:01:3600:01:15
31 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM04:28:584500:30:5414502:29:4128.8603:00:358501:28:2300:01:1000:00:59
32 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM04:30:5711000:35:0212302:26:3929.4603:01:419101:29:1600:01:1600:01:10
33 8007ALFONS NAVARRO DELGLLICENCIA DE DIAABM04:30:5712500:35:2413502:27:3929.2603:03:037801:27:5400:01:3900:02:12
34 3889OSCAR GOMEZ FERNANDTRIATLO JOVENT 79ABM04:32:527300:33:1011702:26:1229.5502:59:2212701:33:3000:01:2000:01:09
35 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:33:3114600:36:1813302:27:3329.2803:03:519701:29:4000:01:5100:01:23
36 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM04:33:463600:30:2610902:25:3829.6602:56:0416101:37:4200:00:5500:01:52
37 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:34:208800:34:1216202:32:1628.3703:06:287701:27:5200:01:0200:01:31
38 4787SANTIAGO MOLINA ALACERDANYOLA CHABM04:36:053500:30:2217602:34:2727.9703:04:4910901:31:1600:01:3400:01:10
39 4550PAULO PORTILLO SEVATRIATLO JOVENT 79ABM04:37:1719200:38:1616302:32:1828.3703:10:346601:26:4300:02:0000:01:43
40 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:37:4814500:36:1614902:30:0628.7803:06:2211001:31:2600:01:2100:02:42
41 8040RICARD PEDRERO CODLLICENCIA DE DIAABM04:40:076400:32:0413802:28:3329.0803:00:3716801:39:3000:01:4600:01:17
42 7018CARLOS MANUEL PEREZLLICENCIA DE DIAABM04:42:3811100:35:0615902:31:4028.4803:06:4614101:35:5200:01:4800:01:18
43 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM04:42:534000:30:4414202:29:0128.9902:59:4519801:43:0800:01:3400:01:27
44 8008ALBERTO GARCIALLICENCIA DE DIAABM04:43:1620800:38:5617402:33:3028.1403:12:2610301:30:5000:01:3300:00:57
45 8033PABLO PEREZ CALDAYALLICENCIA DE DIAABM04:46:3810100:34:4017802:34:3527.9503:09:1515701:37:2300:01:2000:01:45
46 2596ANDRES GONZALEZ ORCLUB TRITRAININGABM04:48:4818700:38:1016402:32:2028.3603:10:3016301:38:1800:01:4100:01:18
47 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM04:51:4710800:34:5617302:33:2228.1703:08:1820301:43:2900:01:4300:01:12
48 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:52:2516800:36:5424202:47:3125.7903:24:257901:28:0000:02:3900:02:46
49 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM04:52:5122200:40:0814602:29:5328.8203:10:0119601:42:5000:02:4000:01:56
50 7016JUAN CAMPOY LLICENCIA DE DIAABM04:53:4222800:40:2818602:35:3227.7803:16:0016201:37:4200:02:4200:01:11
51 5806DAVID JORQUES BACETINDEPENDENTABM04:53:48000:00:00000:00:00003:20:5711701:32:5100:00:0000:02:00
52 1135JOSÉ ANTONIO MATEO TRIATLO PALLEJAABM04:56:0725000:42:5621502:39:3227.0803:22:2812801:33:3900:01:2800:00:55
53 1076JORDI MARTÍ SAN JOSC.E. RAYOTEAMABM04:56:5219500:38:1812102:26:2729.503:04:4524201:52:0700:01:1900:01:03
54 455XAVIER JUIDIAS QUINCLUB NATACIO BANYOLESABM05:03:4220500:38:4924302:48:5425.5803:27:4314201:35:5900:03:4200:01:45
55 2569RUBEN MONMANY PULICLUB VO2 TEAMABM05:04:1715700:36:3822702:43:2826.4303:20:0620401:44:1100:01:4800:01:24
56 1877DANIEL SIMON TOSCANADDICT BIKES TEAM C.E.ABM05:05:0025500:43:1823102:44:2826.2703:27:4615501:37:1400:03:0500:02:35
57 7014CARLOS SERRANO VAZQLLICENCIA DE DIAABM05:08:3917300:37:0323402:45:4526.0603:22:4821101:45:5100:02:2200:02:18
58 1435ORIOL PISOS TABERNECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:09:4621900:39:5221102:38:4427.2203:18:3623701:51:1000:02:1400:02:36
59 4637ISAAC FONTELLES CODGOO SPORT CLUBABM05:18:4121300:39:3623702:46:2625.9603:26:0224601:52:3900:02:2700:01:50
60 2029MIQUEL MARTORELL SAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:21:0317500:37:0620402:37:3827.4103:14:4426002:06:1900:01:3800:01:46
61 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM05:57:1422900:40:3326003:02:3723.6603:43:1026902:14:0400:03:4000:02:14
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO OLOTV1M03:50:13200:24:31202:01:0835.6602:25:394601:24:3400:00:4300:01:10
2 1980SERGIO GONZALEZ CAÑC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:03:118500:34:071302:05:2034.4702:39:274201:23:4400:01:3100:01:07
3 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:03:394300:30:481602:06:3334.1402:37:216101:26:1800:00:3800:01:05
4 7027THOMAS ROHDELLICENCIA DE DIAV1M04:10:5415600:36:372802:10:1133.1802:46:484401:24:0600:00:5400:01:30
5 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M04:12:231100:28:056502:18:1631.2402:46:215601:26:0200:00:4100:01:02
6 3819JOSE MARIA ESQUINASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:12:4510400:34:456902:18:5931.0802:53:441201:19:0100:02:0700:01:34
7 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. PICORNELLV1M04:14:393000:29:595902:17:4631.3602:47:456901:26:5400:01:3900:02:45
8 8026SERGI CINCA MORROSLLICENCIA DE DIAV1M04:16:126500:32:229202:23:1330.1602:55:351901:20:3700:01:2100:01:20
9 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M04:16:336800:32:483902:13:4032.3202:46:289901:30:0500:00:3600:00:56
10 1101OSCAR DOMENECH SAGACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:18:0317200:36:584102:14:3732.0902:51:356201:26:2800:00:5100:00:53
11 4185SERGIO JAREÑO CUADRSBR OPEN TEAMV1M04:23:179300:34:297202:19:1031.0402:53:399601:29:3800:02:0900:01:24
12 1421MIQUEL TEIXIDO JULICLUB TRIATLO SABADELLV1M04:24:035300:31:216002:17:5031.3402:49:1113701:34:5200:00:5000:01:50
13 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M04:24:5414900:36:2415702:31:3828.4903:08:02701:16:5200:02:0300:01:05
14 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M04:25:031400:28:197102:19:0631.0602:47:2515901:37:3800:00:4600:01:43
15 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M04:26:145900:31:315402:17:0531.5102:48:3616001:37:3800:00:4800:01:09
16 8035ARITZ ARANGURENLLICENCIA DE DIAV1M04:27:3218600:38:073402:12:2332.6302:50:3015301:37:0200:02:1900:01:52
17 2556XAVI CASTILLERO LOCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:29:2516400:36:4810202:24:3629.8803:01:248101:28:0100:00:5600:01:39
18 8041JAVIER VALÈNCIA VIGLLICENCIA DE DIAV1M04:29:3121100:39:1812902:27:1129.3503:06:293601:23:0200:01:5500:01:29
19 3029EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEV1M04:30:037800:33:3510002:24:0329.9902:57:3811501:32:2500:02:0800:01:33
20 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB VO2 TEAMV1M04:32:3420400:38:4311502:26:0529.5703:04:487501:27:4600:01:1500:01:31
21 7030CARLOS BURILLO CARCCLUB TRIATLON EUROPAV1M04:32:4715400:36:349102:22:5230.2402:59:2612301:33:2100:01:0700:01:06
22 682ISMAEL LALUEZA GEGUT3R TRIATLOV1M04:33:1714400:36:029702:23:5730.0102:59:5912201:33:1800:01:4600:01:13
23 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:37:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M04:38:3711700:35:1412602:26:5629.403:02:1014701:36:2700:01:1700:01:18
25 266JORDI ARRIBAS VALENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:39:1912200:35:1814702:30:0328.7903:05:2113101:33:5800:01:4500:02:31
26 8002ALBERT ALTEMIR SANCLLICENCIA DE DIAV1M04:40:385400:31:2411102:25:5429.6102:57:1820101:43:2000:01:5800:01:34
27 8001RAMON ULLDEMOLINS LLICENCIA DE DIAV1M04:40:4715800:36:4116002:31:5128.4503:08:3211401:32:1500:01:0500:01:28
28 5754ANTONIO ESCRIBANO MCLUB TRITRAININGV1M04:41:0022100:40:0113402:27:3729.2603:07:3812401:33:2200:01:4300:03:02
29 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:43:4223700:41:437802:19:5630.8703:01:3919201:42:0300:01:3100:01:52
30 8023SERGIO BURGOS URBANLLICENCIA DE DIAV1M04:44:0124000:42:0219602:36:5827.5203:19:004801:25:0100:02:0400:01:37
31 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M04:45:078400:34:0519002:35:4527.7403:09:5013901:35:1700:00:5800:00:55
32 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M04:46:406600:32:2912502:26:5429.4102:59:2321801:47:1700:00:5800:01:03
33 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M04:47:2110600:34:4918202:35:0427.8603:09:5315801:37:2800:01:1200:01:07
34 777ANTONIO M. ARCO TORC.E.E. SANT GERVASIV1M04:47:4023900:41:5618302:35:1827.8203:17:1410201:30:2600:01:3900:01:29
35 8016MARC CASATORRES VALLLICENCIA DE DIAV1M04:47:545800:31:2715102:30:1528.7503:01:4221201:46:1200:01:3000:01:54
36 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M04:49:3221000:39:1415602:31:3528.503:10:4916501:38:4300:01:4700:02:39
37 8047DAVID GILLLICENCIA DE DIAV1M04:51:0920700:38:5519302:36:2427.6203:15:1914001:35:5000:01:0100:01:32
38 8013JORDI CABALL REIGLLICENCIA DE DIAV1M04:51:2419800:38:2717202:33:2228.1703:11:4916901:39:3500:02:5200:02:06
39 3817MARC CORDOBA CASANOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M04:53:2617000:36:5715802:31:4028.4803:08:3720701:44:4900:01:3400:01:26
40 8059MIGUEL ANGEL RUBIO STADIUM CASABLANCA-ALMOZAV1M04:54:4414300:36:0120902:38:3727.2403:14:3817501:40:0600:01:2900:01:24
41 3092IGNASI TOMAS LÓPEZINDEPENDENTV1M04:55:198200:34:0021802:40:2026.9403:14:2018301:40:5900:01:5600:01:46
42 1080RAMON CASADEVALL SACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:56:0214800:36:2321402:39:1227.1403:15:3517701:40:2700:01:1800:02:17
43 1990PAU MATAS PERICASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:57:0320600:38:5118902:35:4227.7503:14:3319301:42:3000:01:2500:01:47
44 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M04:59:5320200:38:3722102:40:4226.8803:19:1917901:40:3400:02:2700:01:15
45 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M05:04:4015000:36:2420702:38:1527.303:14:3923001:50:0100:02:0500:01:19
46 8010JOSEP CORTS CREIXELLLICENCIA DE DIAV1M05:05:0316000:36:4221602:39:5327.0203:16:3522201:48:2800:01:5300:01:18
47 8045GUILLERMO ESCUDERO LLICENCIA DE DIAV1M05:07:4820900:39:1319902:37:1127.4803:16:2424001:51:2400:01:3100:01:32
48 8006JOSE LUIS HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M05:08:5324100:42:0920002:37:1627.4703:19:2522801:49:2800:01:5100:02:09
49 866FRANCISCO BAENA GOMSBR OPEN TEAMV1M05:09:0022000:39:5819402:36:3927.5803:16:3724501:52:2300:01:1900:01:51
50 8009MARC MINGUELLALLICENCIA DE DIAV1M05:09:2326200:46:2624002:46:5125.8903:33:1714301:36:0600:02:1400:01:27
51 8004XAVIER DELGADO DE TLLICENCIA DE DIAV1M05:09:3924300:42:2023502:45:5726.0303:28:1718701:41:2200:02:5100:01:21
52 8048MARC RUBIO DIAZLLICENCIA DE DIAV1M05:10:3015100:36:2423602:46:0726.0103:22:3122001:47:5900:02:5000:02:58
53 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M05:12:2017400:37:0419702:37:0127.5103:14:0525501:58:1500:01:1100:01:53
54 8034JOSEP MARIA CERCÓS LLICENCIA DE DIAV1M05:13:0716500:36:4925802:59:1524.103:36:0415401:37:0300:01:2900:01:23
55 8014FLORENCI ARIAS CONCLLICENCIA DE DIAV1M05:13:2626300:46:3422802:43:4526.3803:30:1919701:43:0700:01:5300:03:05
56 2823SERGIO OLEAGA PÉREZINDEPENDENTV1M05:18:0525800:46:0124702:50:5725.2703:36:5818601:41:0700:01:1900:01:21
57 8020ROGER BRUNALLICENCIA DE DIAV1M05:20:5826500:47:4123802:46:4025.9203:34:2121501:46:3700:01:3900:01:26
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.N. REUS PLOMSV1M04:03:008300:34:031102:05:0734.5302:39:104301:23:5000:00:5400:00:34
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:05:519800:34:33902:04:4734.6202:39:206301:26:3100:00:3600:00:47
3 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:17:0610500:34:484802:15:2331.9102:50:117001:26:5500:00:3900:00:46
4 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M04:23:3121200:39:356302:18:0431.2902:57:395501:25:5200:01:3900:01:14
5 5491DANIEL GONZALEZ LOZSBR OPEN TEAMV1M04:29:0410000:34:3712802:27:0429.3703:01:417301:27:2300:02:1500:02:00
6 8032JOAQUIN LAVADO TRALLICENCIA DE DIAV1M04:29:4721500:39:428002:20:5030.6703:00:329001:29:1500:00:4500:01:17
7 4410ANGEL VALERA MUÑOZSBR OPEN TEAMV1M04:32:0214700:36:1915002:30:1128.7603:06:305101:25:3200:01:4000:01:29
8 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M04:34:407600:33:317602:19:3230.9602:53:0318901:41:3700:01:2900:01:32
9 2020MANUEL ALCAZAR MATETRIATLO JOVENT 79V1M04:36:1516900:36:5610302:24:5429.8103:01:5013501:34:2500:01:4500:01:01
10 536JOAQUIM BRUNED ADRAU.C. SANT CUGATV1M04:38:1714000:35:5611202:25:5829.603:01:5414601:36:2300:01:3600:01:00
11 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M04:40:0513900:35:5315202:30:1928.7403:06:1212901:33:5300:01:1300:00:52
12 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M04:42:3017100:36:5710602:25:2829.703:02:2517401:40:0500:01:0100:01:30
13 1667JUAN LUIS QUERO GUECLUB NATACIO SITGESV1M04:44:107500:33:2920202:37:2927.4303:10:5812101:33:1200:01:3200:01:22
14 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M04:44:597400:33:268902:22:4830.2502:56:1422401:48:4500:00:5000:01:13
15 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M04:45:1922300:40:0818802:35:3427.7703:15:429501:29:3700:02:0100:01:20
16 3146JORDI JOU OLIVERAST3R TRIATLOV1M04:46:136100:31:3422002:40:3826.8903:12:1213201:34:0100:01:2400:01:13
17 3843FRANCESC POVEDA UBACERDANYOLA CHV1M04:48:1426000:46:1813602:28:0029.1903:14:1813001:33:5600:01:3800:01:50
18 4997SERGI POMÉS CENTELLC.N. VILAFRANCA V1M04:48:2218400:38:0613202:27:2729.303:05:3319501:42:4900:01:1200:00:49
19 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M04:56:5616200:36:4615502:30:5228.6303:07:3822701:49:1800:00:5200:01:16
20 5838JUAN JOSE SANCHEZ BCLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:58:0711600:35:1317702:34:3427.9503:09:4722101:48:2000:02:2900:03:50
21 3104DAVID RODRIGUEZ GARCLUB NATACIO SITGESV1M04:59:4124700:42:3421002:38:4027.2303:21:1416401:38:2700:01:1500:01:12
22 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M05:00:1925400:43:1516502:32:2628.3403:15:4120501:44:3800:01:0300:02:24
23 636FRANCISCO JAVIER JACLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M05:01:1118000:37:3416802:33:0128.2303:10:3523501:50:3600:01:3600:01:31
24 8030XAVIER SERRADESANFELLICENCIA DE DIAV1M05:01:5419000:38:1323002:43:5026.3703:22:0317301:39:5100:02:2800:02:38
25 5562ALBERTO BARREDOINDEPENDENTV1M05:03:1718900:38:1122602:43:0826.4803:21:1919101:41:5800:01:2000:01:47
26 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M05:08:0018200:38:0421202:38:4527.2103:16:4923801:51:1100:01:1200:02:02
27 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:21:2023400:40:4122202:41:2126.7703:22:0225601:59:1800:01:3100:02:28
28 7015JOAQUIN TURON SALVALLICENCIA DE DIAV1M05:36:3125900:46:0923902:46:4325.9103:32:5225802:03:3900:01:5000:01:49
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 179GUILLEM LLADO GARRIC.E. PICORNELLV2M04:15:071700:29:002402:09:4633.2902:38:4614501:36:2100:00:4000:01:09
2 843AQUILINO BERDEJO LACAMBRILS CLUB TRIATLOV2M04:30:4519900:38:318502:21:1630.5802:59:4710501:30:5800:02:5200:01:25
3 8058JESÚS ALBERTO ALONSTONIBIKE-TRIATLON PARACUEV2M04:32:238900:34:139902:24:003002:58:1313301:34:1000:01:0900:01:33
4 5875JOSEP PLANAS VICENTINDEPENDENTV2M04:32:278700:34:098102:20:5730.6502:55:0615601:37:2100:01:4900:01:52
5 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M04:39:255000:31:0510402:25:0729.7702:56:1220001:43:1300:01:2500:01:07
6 8017JOSEP FABREGAS I GELLICENCIA DE DIAV2M04:39:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7023ANTONIO CORPASLLICENCIA DE DIAV2M04:47:0615200:36:2617502:33:5128.0803:10:1715101:36:4900:02:1900:01:30
8 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M05:00:2024500:42:2318402:35:1927.8103:17:4219401:42:3800:02:1800:02:48
9 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M05:03:1023200:40:3914302:29:2128.9303:10:0024701:53:1000:02:0400:01:59
10 2656SANTIAGO ROYO GINERCLUB TRITRAININGV2M05:15:0724600:42:3024902:51:0825.2403:33:3818801:41:2900:01:5800:02:11
11 7010QUICO SALA SABRAZESLLICENCIA DE DIAV2M05:45:1226100:46:2124802:51:0325.2603:37:2426302:07:4800:01:5100:01:40
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:31:449100:34:239602:23:5730.0102:58:2012501:33:2400:02:0100:01:04
2 1042JOAN RECASENS ROSELC.N. VILAFRANCA V2M05:03:2916100:36:4518002:34:5627.8803:11:4124101:51:4800:01:2900:01:58
3 8050OSCAR GRACIA LLICENCIA DE DIAV2M05:24:589000:34:1621902:40:2526.9303:14:4126602:10:1700:03:1500:04:06
4 8012MARIO LÓPEZ EGEALLICENCIA DE DIAV2M05:45:5326400:46:5426503:10:1122.7103:57:0522501:48:4800:04:1000:03:17
5 8057MICHEL SERRANO MARTC.T. MURCIA UNIDATAV2M05:51:4822500:40:1726103:04:3723.403:44:5426202:06:5400:01:4400:02:05
6 7005JORDI BORRELL MARTILLICENCIA DE DIAV2M05:56:2713700:35:5225502:55:5924.5503:31:5127102:24:3600:03:2000:02:14
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M04:54:5916600:36:5220302:37:3127.4303:14:2318001:40:3600:02:2600:01:39
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M04:39:2522400:40:1111802:26:1329.5503:06:2411801:33:0100:02:5300:01:54

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32