RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
65 63 63 0 0 300 7 2 22 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP:
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19. FASTTRIATLON - C.FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:19:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8. C.N. VIC-ETBC.N. VIC-ETBABF01:19:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 20. PRAT TRIATLO 1994PRAT TRIATLO 1994ABF01:20:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 9. CLUB ESPORTIU TRICLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:21:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6. C.N. MATAROC.N. MATAROABF01:22:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 18. CLUB TRIATLO GRANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:22:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7. C.N. SABADELLC.N. SABADELLABF01:27:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 12. CLUB NATACIO BARCCLUB NATACIO BARCELONAABF01:28:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4. C.E. PICORNELLC.E. PICORNELLABF01:28:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 13. CLUB NATACIO RUBICLUB NATACIO RUBIABF01:30:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3. C.A. IGUALADAC.A. IGUALADAABF01:31:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 14. CLUB NATACIO SITGCLUB NATACIO SITGESABF01:34:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5. C.E. VILA OLIMPICC.E. VILA OLIMPICAABF01:35:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 22. TGCBINNTGCBINNABF01:35:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 11. CLUB NATACIO BANYCLUB NATACIO BANYOLESABF01:35:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 15. CLUB TRIATLO ATLECLUB TRIATLO ATLESABF01:36:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 16. CLUB TRIATLO BAIXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:38:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 21. TG TRIATLO SITGESTG TRIATLO SITGESABF01:39:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 17. CLUB TRIATLO BLANCLUB TRIATLO BLANESABF01:43:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 10. CLUB ESPORTIU Z5CLUB ESPORTIU Z5ABF01:43:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 2. C. TRIATLO MONTORC. TRIATLO MONTORNESABF01:46:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1. ABSOLUT SPORTABSOLUT SPORTABF01:56:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP:
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 46. CLUB NATACIO MINOCLUB NATACIO MINORISAABM01:07:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 57. FASTTRIATLON - C.FASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:08:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 64. TRICBMTRICBMABM01:08:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 61. PRAT TRIATLO 1994PRAT TRIATLO 1994ABM01:09:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 58. FLOR DE TRIATLOFLOR DE TRIATLOABM01:09:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 29. C.E. RAYOTEAMC.E. RAYOTEAMABM01:10:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 23. ABSOLUT SPORTABSOLUT SPORTABM01:11:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 44. CLUB NATACIO BARCCLUB NATACIO BARCELONAABM01:11:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 31. C.E.T. DISTANCEC.E.T. DISTANCEABM01:11:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 42. CLUB GASSS TRIATLCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 24. C. TRIATLO MONTORC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 28. C.E. PICORNELLC.E. PICORNELLABM01:12:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 65. W3TRIBCNW3TRIBCNABM01:12:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 33. C.N. MATAROC.N. MATAROABM01:12:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 55. CLUB TRIATLO PROSCLUB TRIATLO PROSANABM01:12:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 40. CLUB ESPORTIU TRICLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:12:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 43. CLUB NATACIO BANYCLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 41. CLUB ESPORTIU Z5CLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 27. C.E. KATOA BARCELC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 36. C.N. TERRASSA-CICC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:15:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 35. C.N. SABADELLC.N. SABADELLABM01:16:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 48. CLUB NATACIO SALLCLUB NATACIO SALLENTABM01:16:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 52. CLUB TRIATLO BAIXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:16:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 53. CLUB TRIATLO BLANCLUB TRIATLO BLANESABM01:16:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 47. CLUB NATACIO RUBICLUB NATACIO RUBIABM01:16:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 50. CLUB TRI5UCLUB TRI5UABM01:17:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 37. C.N. VIC-ETBC.N. VIC-ETBABM01:18:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 49. CLUB NATACIO SITGCLUB NATACIO SITGESABM01:18:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 38. CERDANYOLA CHCERDANYOLA CHABM01:18:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 32. C.N. CATALUNYAC.N. CATALUNYAABM01:18:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 54. CLUB TRIATLO GRANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 25. C.A. IGUALADAC.A. IGUALADAABM01:19:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 62. TEAM CALELLA TRIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:20:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 30. C.E. VILA OLIMPICC.E. VILA OLIMPICAABM01:20:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 34. C.N. REUS PLOMSC.N. REUS PLOMSABM01:22:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 51. CLUB TRIATLO ATLECLUB TRIATLO ATLESABM01:23:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 26. C.A. LES TORTUGUEC.A. LES TORTUGUESABM01:24:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 60. OPTIMS CLUB TRIATOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:24:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 63. TGCBINNTGCBINNABM01:25:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 59. GAVA TRIATLOGAVA TRIATLOABM01:26:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 45. CLUB NATACIO CORNCLUB NATACIO CORNELLAABM01:27:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32