RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
209 197 189 6 2 6 20 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM01:33:151600:18:523001:03:2718.9101:22:19300:10:5600:00:4900:00:40
2 7020ALEIX VILARDELL PINLLICENCIA DE DIAJNM01:37:418000:21:203201:03:5618.7701:25:165200:12:2500:01:0800:00:51
3 4596CRISTIAN PRESAS MARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:37:446500:20:433401:04:2718.6201:25:105900:12:3400:00:4600:00:42
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:45:421500:18:5210101:14:1016.1801:33:026400:12:4000:01:0000:00:55
5 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:49:271100:18:4911301:16:5315.6101:35:4210800:13:4500:00:4800:01:10
6 7015ARNAU NAVARRO LÓPEZLLICENCIA DE DIAJNM02:05:1915800:25:1313801:21:0414.801:46:1718800:19:0200:01:2100:01:05
7 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:54:2818700:32:5818201:51:4410.7402:24:4218900:29:4600:00:5600:01:47
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994ABF02:03:2217900:27:4912501:18:5015.2201:46:3917300:16:4300:00:5800:00:59
2 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F02:16:1115700:25:1116701:34:2212.7201:59:3317200:16:3800:01:4700:01:17
3 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:38:1518600:30:4318101:49:3210.9602:20:1518200:18:0000:01:1100:00:48
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:34900:18:34300:54:5921.8201:13:332800:12:0100:00:5600:00:37
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:32:532200:19:222401:02:0819.3101:21:301000:11:2300:00:5300:00:43
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:34:441700:18:543101:03:5118.7901:22:452400:11:5900:00:3800:00:35
4 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:205500:20:263701:05:0118.4601:25:276900:12:5300:00:3800:00:38
5 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:38:414500:20:134501:06:1618.1101:26:294300:12:1200:00:5400:00:39
6 7021ARTURO DALIA, GRASLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:567800:21:144101:05:5418.2101:27:081900:11:4800:00:5300:00:40
7 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:41:554600:20:156701:09:2917.2701:29:444100:12:1100:00:5000:00:55
8 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:42:535300:20:206401:09:0417.3701:29:249600:13:2900:00:4000:00:34
9 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:066100:20:388801:11:5716.6801:32:355700:12:3100:00:4300:00:39
10 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:46:372900:19:4810901:15:1515.9501:35:031200:11:3400:00:3900:00:32
11 7007ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:467500:21:058501:11:3716.7601:32:4213600:15:0400:00:0000:00:00
12 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:50:036800:20:4810801:15:0215.9901:35:5012100:14:1300:01:0100:01:30
13 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:52:13000:00:00000:00:00001:38:469200:13:2700:00:0000:00:44
14 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:529300:21:4612001:17:4715.4301:39:3313900:15:1900:00:5400:00:50
15 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:55:255200:20:2014601:22:2814.5501:42:486200:12:3700:00:5600:01:12
16 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNSUB23M01:59:0916000:25:2811701:17:4215.4401:43:1015700:15:5900:00:5700:00:45
17 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:03:208900:21:3815201:24:3514.1901:46:1317900:17:0700:00:4900:00:50
18 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M02:05:2214800:24:3815501:25:1714.0701:49:5514300:15:2700:01:0000:00:39
19 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:45:3214400:24:2818702:03:209.7302:27:4818100:17:4400:01:4800:01:10
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6115MARINA MARTÍNEZ RASCERDANYOLA CHABF02:27:0016500:25:5117601:45:0611.4202:10:5716100:16:0300:01:1200:00:56
2 7014PAULA ROMERO BACHPOFEECABF02:32:3918500:29:4517501:44:0011.5402:13:4518700:18:5400:02:2700:01:31
3 7002ANNA TRISTANY CODINLLICENCIA DE DIAABF02:42:5318300:28:5018501:58:2010.1402:27:1015200:15:4300:01:0400:00:55
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:51100:17:50200:54:332201:12:23100:10:2800:00:3600:00:30
2 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:281800:18:54400:55:4821.5101:14:421700:11:4600:00:3700:00:38
3 5282JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:33600:18:19700:56:5721.0701:15:16700:11:1700:00:4300:00:40
4 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:593000:19:491500:59:5520.0301:19:444600:12:1500:00:4200:00:32
5 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:472600:19:442301:01:5419.3901:21:383800:12:0900:00:4600:00:38
6 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:34:283100:19:542701:02:2619.2201:22:203600:12:0800:00:5000:00:41
7 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:3711700:22:525201:06:5317.9401:29:4510900:13:5200:01:0400:00:57
8 2136KIRIAN MARTORELL CAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:44:339800:22:026001:08:1417.5901:30:1612500:14:1700:00:5900:00:37
9 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:44:584700:20:159201:12:5516.4601:33:101800:11:4800:01:0000:00:43
10 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:46:0411600:22:517001:09:4217.2201:32:339700:13:3100:01:0400:00:46
11 8001ISIDORO MAYA AGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:48:568300:21:2710401:14:1716.1501:35:448200:13:1200:00:5700:01:04
12 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:3411000:22:4212201:17:5915.3901:40:4111000:13:5300:01:0100:01:08
13 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:54:3512500:23:0311401:17:1915.5201:40:2212200:14:1300:00:5400:00:45
14 7001EDU MOLIST SOLÀLLICENCIA DE DIAABM01:54:5617200:26:1110301:14:1516.1601:40:2612600:14:3000:01:4300:01:07
15 5324ALVARO CANTARERO PRPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:299400:21:4714801:23:1414.4201:45:0114400:15:2800:01:1900:00:56
16 5231ERIC BERMÚDEZ PAMOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:056900:20:5616101:27:0313.7901:47:597900:13:0600:01:0800:00:36
17 7003ARNAU PIELLA PRATFEECABM02:42:5318400:28:5118401:58:1910.1402:27:1015300:15:4300:00:5800:00:56
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:49:1611400:22:489501:13:1316.3901:36:018500:13:1500:01:0100:00:56
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:51:5312300:23:0010001:14:0116.2101:37:0113100:14:5200:00:5900:00:46
3 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:01:0411200:22:4415301:24:4214.1701:47:2610400:13:3800:00:5300:00:42
4 6190SORAYA DE LA CAL SAPRAT TRIATLO 1994ABF02:06:2215300:24:5215901:26:1913.901:51:1113800:15:1100:01:0100:01:24
5 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF02:06:4014300:24:2016301:28:0413.6301:52:2412400:14:1600:01:4400:01:21
6 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:07:3417600:27:1614901:23:4614.3301:51:0217000:16:3200:01:1000:00:52
7 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:31:0117300:26:1917801:48:1411.0902:14:3316800:16:2800:01:2400:01:02
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:001200:18:49500:56:3121.2301:15:201400:11:4000:00:3600:00:33
2 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:27:251000:18:48900:57:2720.8901:16:15500:11:1000:00:4800:00:39
3 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:28:282400:19:27600:56:3521.2101:16:025300:12:2600:00:4300:00:33
4 5283ADRIA JIMÉNEZ MATEOVEC CYCLING & RUNABM01:30:02700:18:201601:00:1719.9101:18:371100:11:2500:00:4800:00:43
5 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:162000:19:041300:59:0220.3301:18:064000:12:1000:00:4200:00:40
6 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:481400:18:511801:00:4319.7601:19:34600:11:1400:00:3900:00:31
7 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:33:515000:20:192101:01:2519.5401:21:443300:12:0700:00:4500:00:37
8 5331SERGI PESARRODONA RVEC CYCLING & RUNABM01:33:542500:19:292601:02:1719.2701:21:463500:12:0800:00:5000:00:43
9 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:484300:20:102901:03:091901:23:195600:12:2900:00:4100:00:39
10 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:253800:20:044401:06:1418.1201:26:183400:12:0700:00:5400:00:39
11 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:38:513500:20:025001:06:3318.0301:26:354700:12:1600:00:5300:00:43
12 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:136700:20:474201:05:5518.201:26:425800:12:3100:00:5400:00:42
13 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:40:325400:20:245801:07:5017.6901:28:144900:12:1800:00:4300:00:37
14 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:41:131300:18:517601:10:3716.9901:29:281600:11:4500:00:5000:00:44
15 5307DANIEL CANET BUSQUCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:459700:22:016801:09:3017.2701:31:318300:13:1400:01:0300:00:48
16 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:47:1811500:22:507301:10:1317.0901:33:0312300:14:1500:01:1800:01:05
17 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:207100:20:5610501:14:3216.101:35:286800:12:5200:00:5800:00:53
18 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:52:337000:20:5612401:18:3815.2601:39:347100:12:5900:00:5400:00:55
19 2666MARC CASADEMONT FONCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:56:0415400:25:0411001:15:3015.8901:40:3414500:15:3000:01:0900:00:52
20 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:1912100:22:5713201:20:3414.8901:43:3115400:15:4800:00:5100:00:51
21 3462KARLOS VIANA CATALÁTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:03:5713600:23:5515101:24:2114.2301:48:1615000:15:4100:00:5900:00:47
22 3990ANDRES GUERRERO SANC.E. NO TE PARESABM02:05:2215200:24:4816201:27:1613.7501:52:048700:13:1800:01:0200:00:43
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:44:178200:21:257101:09:5017.1801:31:157400:13:0200:01:0000:00:45
2 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:07:4217700:27:2515401:24:4414.1601:52:0914800:15:3300:01:0000:01:08
3 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:08:41000:00:00000:00:00001:52:2116600:16:2000:00:0000:00:50
4 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:10:4318100:28:0815001:23:5314.3101:52:0118400:18:4200:00:5600:00:56
5 6096LAIA CALVET SOTOC.A. LES TORTUGUESABF02:21:3316300:25:4816901:36:5312.3902:02:4118600:18:5200:01:1800:00:54
6 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:26:2717500:27:1117301:42:1811.7302:09:2917700:16:5800:00:5100:00:46
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:22:46200:17:53100:54:2022.0901:12:13200:10:3300:00:3400:00:39
2 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:56500:18:151100:58:1920.5801:16:34900:11:2200:00:4200:00:41
3 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:28300:18:121400:59:5420.0301:18:06800:11:2200:00:4100:00:37
4 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:33:141900:19:002501:02:1419.2801:21:142500:12:0000:00:3900:00:36
5 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:233400:20:012001:01:2119.5601:21:227300:13:0100:00:4800:00:42
6 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:38:194000:20:074801:06:2218.0801:26:292000:11:5000:00:5300:00:39
7 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:39:053700:20:045101:06:391801:26:435000:12:2200:01:0100:00:50
8 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:234100:20:085401:07:1217.8601:27:203100:12:0300:00:5800:00:47
9 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:496400:20:414701:06:1918.0901:27:006700:12:4900:00:5100:00:45
10 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:40:32400:18:137701:11:1016.8601:29:23400:11:0900:00:4200:00:48
11 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:42:506600:20:456301:08:5117.4301:29:368400:13:1400:00:5300:00:49
12 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM01:45:186300:20:408401:11:3516.7601:32:157500:13:0300:00:4400:00:46
13 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:45:487900:21:188701:11:5416.6901:33:126100:12:3600:00:5300:00:43
14 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:449600:21:577801:11:1316.8501:33:1010000:13:3400:01:0400:00:58
15 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:47:069200:21:439101:12:5416.4601:34:375500:12:2900:00:5800:00:59
16 5304SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:47:2013000:23:177501:10:361701:33:539300:13:2700:01:1300:00:56
17 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM01:49:278700:21:3710701:14:4016.0701:36:178000:13:1000:01:2100:00:53
18 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:50:3712400:23:018301:11:3116.7801:34:3216200:16:0500:01:3700:01:02
19 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:5413500:23:509301:13:0016.4401:36:5013500:15:0400:00:4800:00:43
20 8003ELOI MASSÓ FONTFEECABM01:54:2010000:22:0412301:18:2115.3201:40:2511200:13:5500:00:4900:00:51
21 3302JONATAN CARDENAS PEA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:54:3812000:22:5611201:16:5215.6101:39:4813000:14:5000:01:2000:01:05
22 5296MIGUEL PÉREZ NOGUERC.E. NO TE PARESABM01:57:1812700:23:1011901:17:4715.4301:40:5716700:16:2100:01:0500:00:56
23 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:58:3012200:22:5814201:22:0414.6201:45:029400:13:2800:00:5600:00:50
24 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:5015100:24:4812801:19:2915.101:44:1714700:15:3300:01:0800:01:17
25 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:00:3112900:23:1513501:20:4414.8601:43:5917100:16:3200:01:0100:00:51
26 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM02:01:3215900:25:1613001:19:4615.0401:45:0216900:16:3000:01:0500:01:10
27 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:02:1314200:24:1314401:22:1714.5801:46:3015100:15:4300:01:0800:00:57
28 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:06:5315600:25:0915701:25:431401:50:5215800:16:0100:01:1000:01:00
29 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5ABM02:06:5516100:25:2915801:25:5913.9601:51:2814200:15:2700:01:2100:01:22
30 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM02:07:0815000:24:4716001:26:4913.8201:51:3614600:15:3200:01:0100:00:43
31 8002RAFAEL CORTÉS MONTLLICENCIA DE DIAABM02:20:4716400:25:4917001:37:4112.2802:03:3018000:17:1700:01:3800:01:00
32 7009EDUARD ACEDO MANYLLICENCIA DE DIAABM02:21:3317100:26:0716801:36:3412.4302:02:4118500:18:5200:01:0200:02:19
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2813700:23:568201:11:3116.7801:35:2711500:14:0100:00:5500:00:49
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:01:0313400:23:4914501:22:2114.5701:46:1013200:14:5300:00:5300:01:01
3 6191MERCHE COMINO CASADCERDANYOLA CHV1F02:02:4016200:25:4513701:21:0414.801:46:4915500:15:5100:01:0200:01:16
4 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:07:3813200:23:2916401:29:0113.4801:52:3013700:15:0800:01:0300:00:59
5 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:30:0517800:27:4917701:45:2211.3902:13:1117600:16:5400:01:1800:01:20
6 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:30:4018200:28:4817401:43:4111.5702:12:2918300:18:1100:03:0500:00:52
7 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:33:1918000:27:5217901:48:2311.0702:16:1517800:17:0400:01:0500:00:50
8 1800DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F02:34:5716600:25:5118301:53:0910.6102:19:0015600:15:5700:01:1000:01:13
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:42800:18:23800:57:2620.8901:15:492100:11:5300:00:4600:00:41
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:29:442100:19:181200:58:5020.401:18:081300:11:3600:00:5100:00:36
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:30:355700:20:311000:57:5620.7101:18:273700:12:0800:00:3900:00:34
4 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:33:043200:19:561901:01:1319.601:21:092200:11:5500:00:4500:00:46
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:33:212700:19:462201:01:3419.4901:21:202700:12:0100:00:4600:00:37
6 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:302800:19:472801:02:4119.1401:22:283000:12:0200:00:5400:00:47
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:254900:20:183801:05:1018.4101:25:282300:11:5700:00:5800:00:47
8 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:405800:20:333501:04:5118.501:25:244800:12:1600:00:4400:00:50
9 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:38:272300:19:235301:07:0317.901:26:262600:12:0100:00:5900:00:40
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:455100:20:195601:07:1617.8401:27:353900:12:1000:00:4300:00:43
11 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:257700:21:125501:07:1217.8601:28:242900:12:0100:00:4100:00:36
12 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:317400:21:014301:06:0518.1601:27:069000:13:2500:00:5000:00:56
13 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:40:423900:20:076101:08:2317.5501:28:304200:12:1200:00:4400:00:52
14 7006JOAN ANDREU MORATÓ LLICENCIA DE DIAV1M01:44:509500:21:516501:09:2617.2801:31:179900:13:3300:00:0000:00:00
15 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:44:5010400:22:296201:08:4317.4601:31:1210300:13:3800:01:1600:01:03
16 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:45:527200:20:577901:11:1616.8401:32:1310600:13:3900:00:5700:00:43
17 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:50:2810500:22:339701:13:2216.3601:35:5512700:14:3300:01:1100:00:54
18 3606RAMON SANCHEZ FONTCC. TRIATLO MONTORNESV1M01:50:2910700:22:3710201:14:1416.1701:36:5110500:13:3800:01:0000:00:48
19 8005CESAR SORIA SEVILLAFEECV1M01:51:3311300:22:4710601:14:3616.0901:37:2311900:14:1000:01:3200:01:12
20 5713SERGIO GARCIA MANZAC.A. LES TORTUGUESV1M01:52:0214000:24:019401:13:0116.4301:37:0213300:15:0000:00:5700:00:55
21 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:54:0710600:22:3411501:17:3615.4601:40:1011300:13:5700:01:0700:00:37
22 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:54:1610100:22:2012101:17:4915.4201:40:0911800:14:0700:00:5800:00:51
23 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:1711800:22:5413301:20:3814.8801:43:3210700:13:4500:01:0400:00:56
24 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M01:58:258400:21:2714101:21:5614.6501:43:2313400:15:0200:00:5700:00:44
25 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:2912600:23:0714001:21:4514.6801:44:5210200:13:3700:01:1800:01:05
26 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESV1M02:00:5414100:24:0114301:22:0714.6101:46:0812900:14:4600:01:0500:00:54
27 7005SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:5916700:25:5213401:20:4114.8701:46:3314000:15:2600:01:0400:00:54
28 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:03:4314500:24:3114701:22:5414.4801:47:2516500:16:1800:00:5700:00:48
29 7018PERE DOU FERRANFEECV1M02:10:0413900:23:5916601:32:3212.9701:56:319800:13:3300:02:5000:02:30
30 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:10:2814600:24:3216501:29:4813.3601:54:2016300:16:0800:01:0100:01:01
31 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:16:558800:21:3717201:40:4111.9202:02:1812800:14:3700:01:0400:07:01
32 7017IGNASI PURSALS GIMÉLLICENCIA DE DIAV1M02:28:5212800:23:1218001:48:5611.0202:12:0817400:16:4400:03:0100:01:58
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:066200:20:391701:00:4119.7701:21:206600:12:4600:00:4000:00:43
2 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:483600:20:043301:04:0918.7101:24:136000:12:3500:00:5300:00:46
3 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:404200:20:093601:04:5218.501:25:016300:12:3900:00:3900:00:37
4 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:204400:20:134001:05:5318.2101:26:064400:12:1400:00:4700:00:41
5 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:38:543300:19:584901:06:2918.0501:26:275400:12:2700:01:2000:00:46
6 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:39:387600:21:113901:05:2418.3501:26:357600:13:0300:00:5800:00:41
7 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:42:289100:21:425901:08:0517.6301:29:476500:12:4100:00:5200:00:56
8 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:537300:21:008001:11:3016.7801:32:305100:12:2300:00:5900:00:55
9 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:45:026000:20:378901:12:1016.6301:32:474500:12:1500:01:0800:00:52
10 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:45:039000:21:407401:10:2917.0301:32:097000:12:5400:01:1600:00:56
11 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:48:1810800:22:389001:12:3516.5301:35:137800:13:0500:01:1800:00:48
12 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:2313800:23:589601:13:1916.3701:37:1711700:14:0600:00:5900:01:13
13 8006CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:53:3910900:22:4011601:17:4215.4401:40:228600:13:1700:01:2000:00:52
14 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:54:3313300:23:4211101:16:3915.6601:40:2112000:14:1200:01:0200:00:50
15 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M01:57:2514900:24:4412701:19:0415.1801:43:4810100:13:3700:01:0700:00:48
16 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:5015500:25:0712601:18:5715.201:44:0417500:16:4600:01:0800:01:04
17 7019JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4616800:25:5517101:38:1212.2202:04:0714900:15:3900:02:5200:02:29
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:43:0117400:27:0318601:59:4010.0302:26:4316400:16:1800:01:3500:01:17
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:374800:20:154601:06:1918.0901:26:343200:12:0300:00:5300:00:46
2 5280JULIO MONGE VIZMANCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:43:139900:22:035701:07:4417.7201:29:479100:13:2600:01:0100:00:47
3 2470XAVIER DURAN JUVINYC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:44:138500:21:336601:09:2917.2701:31:028100:13:1100:00:5300:00:48
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:358600:21:356901:09:3117.2601:31:069500:13:2900:00:5500:00:53
5 1197FRANCISCO JAVIER SAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:45:465900:20:358601:11:4616.7201:32:218900:13:2500:00:4700:00:44
6 175JAUME SOLER SERRANOINDEPENDENTV2M01:45:535600:20:279901:13:4516.2701:34:121500:11:4100:01:0800:01:14
7 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:5410200:22:227201:10:1317.0901:32:358800:13:1900:00:5400:00:46
8 1163AGUSTI VICTOR CASTACLUB TRIATLÓ LLEIDA V2M01:57:2811900:22:5613901:21:3214.7201:44:287200:13:0000:01:1100:01:03
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:45:548100:21:208101:11:3016.7801:32:507700:13:0400:01:0800:01:05
2 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:49:5610300:22:239801:13:3216.3201:35:5511600:14:0100:00:4900:00:46
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:58:5814700:24:3813101:20:2714.9201:45:0511100:13:5300:01:0800:00:55
4 7010ESTEVE ROCA TEIXIDOFEECV2M01:59:4516900:25:5811801:17:4415.4401:43:4216000:16:0300:00:0000:00:00
5 4961ANTONI LINARES TORRCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M02:04:5513100:23:2815601:25:2514.0501:48:5315900:16:0200:01:1900:01:03
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:57:3611100:22:4213601:20:5414.8301:43:3611400:14:0000:01:1000:01:01
2 7011FRANCESC XAVIER SUFEECV3M02:00:5517000:26:0012901:19:2915.101:45:2914100:15:2600:01:0100:01:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32