RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
38 37 35 2 0 1500 38 10 35 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF02:31:553100:30:413101:20:2328.3601:51:041400:40:5100:00:3400:00:39
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISAJNM02:00:09100:20:40101:01:0337.3501:21:43600:38:2600:00:2200:00:57
2 3890ERNEST LOPEZ PUIGVECLUB NATACIO OLOTJNM02:01:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMJNM02:11:221800:24:071301:03:2435.9601:27:312200:43:5100:00:2600:00:42
4 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM02:18:532300:24:352201:10:0232.5601:34:372300:44:1600:00:3000:00:24
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF02:16:021900:24:112401:11:2031.9601:35:311200:40:3100:00:2600:00:43
2 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F02:19:041000:22:002501:11:5831.6801:33:582600:45:0600:00:2700:00:58
3 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F02:21:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4391PEDRO BALDANTONIPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:27700:20:481201:03:1736.0301:24:051700:41:2200:00:2800:00:39
2 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:07:081700:24:07401:01:4936.8801:25:561600:41:1200:00:3000:00:30
3 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANDORRASUB23M02:08:082600:26:091401:03:5635.6601:30:05400:38:0300:00:2500:00:43
4 5941ERIK GUILLEM STENINC.N. TARRACOSUB23M02:08:16200:20:42901:03:0536.1401:23:472400:44:2900:00:2100:00:24
5 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M02:08:332000:24:131801:05:5934.5501:30:12500:38:2100:00:3000:00:58
6 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M02:21:002400:25:252601:12:5431.2801:38:191900:42:4100:00:3900:01:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF02:33:322900:29:122901:18:3529.0101:47:472700:45:4500:00:3600:00:30
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 519MARTIN OLIVER ROSTAPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:51300:20:431101:03:1336.0701:23:56300:36:5500:00:2600:00:59
2 388ELOY SERRANO RODRIGC.N. TARRACOABM02:06:101500:24:02501:01:5436.8301:25:561100:40:1400:00:2700:00:47
3 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM02:08:401200:23:18801:02:4636.3301:26:041800:42:3600:00:2500:00:47
4 2310ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLO ANDORRAABM02:11:002200:24:331701:05:4234.701:30:151300:40:4500:00:2600:00:52
5 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM02:11:45500:20:472001:07:2433.8301:28:112100:43:3400:00:2500:00:47
6 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM02:23:351300:23:192301:10:5732.1401:34:163200:49:1900:00:2700:00:57
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:38:132800:29:083201:22:1827.701:51:263000:46:4700:00:4300:01:00
2 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF02:43:493300:32:353301:24:0027.1401:56:353100:47:1400:00:3800:01:17
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM01:58:40600:20:47201:01:0437.3401:21:51200:36:4900:00:3200:00:53
2 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM02:02:14800:21:041601:04:3635.2901:25:40100:36:3400:00:3000:00:43
3 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM02:09:392500:25:561501:04:2635.3901:30:22800:39:1700:00:4500:00:57
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF02:43:583200:32:023001:19:1628.7601:51:183300:52:4000:01:0500:00:52
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:02:52400:20:461001:03:0936.101:23:55700:38:5700:00:2900:00:36
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM02:05:151100:23:17701:02:3936.3901:25:56900:39:1900:00:2500:00:52
3 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM02:11:131600:24:041901:06:1634.4101:30:201500:40:5300:00:2500:00:39
4 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM02:16:01900:21:592101:08:0933.4601:30:082900:45:5300:00:3100:00:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F02:26:082700:26:292801:13:5030.8801:40:192800:45:4900:00:3400:00:00
2 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F02:28:523000:30:402701:13:1931.101:43:592500:44:5300:00:2700:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:05:432100:24:21301:01:3237.0501:25:531000:39:5000:00:2700:00:42
2 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:09:241400:24:01601:02:1036.6801:26:112000:43:1300:00:3000:00:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32