RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
437 383 361 22 0 10 40 5 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF02:25:1810100:39:1425301:25:0428.2102:04:1810500:21:0000:00:3200:00:34
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF02:14:0310000:39:1311101:14:5832.0101:54:115600:19:5200:00:2600:00:30
2 1847JULIA ORTIZ PALETC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F02:56:0234200:49:4534101:39:5324.0302:29:3831700:26:2400:01:1900:00:47
3 51NURIA GARCIA GINJAUW3TRIBCNABF03:01:1033700:49:1435101:44:5322.8802:34:0732500:27:0300:01:0900:00:52
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7019ELISE MAURYLLICENCIA DE DIAABF02:13:578300:38:3812201:15:3831.7301:54:164800:19:4100:00:3500:00:33
2 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF02:21:5719200:42:1714101:16:3031.3701:58:4720600:23:1000:00:4900:00:37
3 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF02:28:4521100:43:0722601:23:0528.8902:06:1218000:22:3300:00:3200:00:34
4 6052SANDRA FUENTESECA BFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:35:5224700:44:3429101:27:5827.2802:12:3221400:23:2000:00:4700:01:09
5 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF02:37:4623300:43:5930701:29:5726.6802:13:5623700:23:5000:01:3600:00:53
6 8052MARTA GARCIA PEREZLLICENCIA DE DIAABF02:40:1130700:47:2929201:28:2227.1602:15:5126300:24:2000:02:3100:01:23
7 6089MERITXELL SOLE AGUSC.N. SABADELLABF02:50:0631600:47:4833201:37:1524.6802:25:0328700:25:0300:02:0600:01:07
8 7017LORENA ESTEBANLLICENCIA DE DIAABF02:51:0628200:45:4333801:38:2324.3902:24:0632400:27:0000:02:1000:01:17
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF02:14:5810300:39:1511401:15:0931.9401:54:248300:20:3400:00:4500:00:39
2 5181LEONOR FONT BALDUQUC.N. MATAROABF02:19:0810400:39:1618601:19:2430.2301:58:407800:20:2800:00:3700:00:28
3 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:20:5420500:42:4213501:16:1431.4801:58:5615500:21:5800:00:3100:00:38
4 5RAQUEL DEL AGUILA BW3TRIBCNABF02:25:3022200:43:3518901:19:3130.1802:03:0616600:22:2400:00:5000:00:33
5 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:29:3721300:43:0821301:21:5829.2802:05:0626800:24:3100:00:4800:00:51
6 4071ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:30:0522600:43:4422301:22:4928.9802:06:3322500:23:3200:00:2700:00:31
7 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF02:31:2926500:45:0521101:21:3429.4202:06:3927700:24:5000:00:3300:00:32
8 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:35:4521400:43:2030601:29:4226.7602:13:0218800:22:4300:00:4100:00:35
9 6078NATALIA HERNANDEZ BCLUB TRITRAININGABF03:07:0233600:49:1335901:50:3721.702:39:5032700:27:1200:03:2700:01:56
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:30:0522700:43:5021501:22:1329.1902:06:0325100:24:0200:00:3800:00:43
2 5082EVA GONZÁLEZ VILAITRIATLETES SOLIDARISABF02:31:2019900:42:3626601:25:5427.9402:08:3019300:22:5000:00:5800:00:52
3 4069SARAI NARBONA CONEJCLUB TRI5UABF02:39:4426600:45:0529701:28:532702:13:5830600:25:4600:00:5700:01:04
4 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF02:40:2831900:48:0528001:26:4727.6602:14:5230000:25:3600:01:3300:01:03
5 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:43:1032000:48:0828501:27:1327.5202:15:2133600:27:4900:01:1800:01:00
6 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF02:44:5633800:49:1430001:28:5726.9802:18:1132000:26:4500:01:0800:01:02
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:26:4813800:40:3024401:24:2328.4402:04:5314700:21:5500:00:5200:00:40
2 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:39:2525400:44:4430801:29:5926.6702:14:4327500:24:4200:00:5300:00:58
3 6070ANA MILENA BASTIDASU.C. SANT CUGATV1F03:04:2134600:50:0835201:45:0622.8402:35:1434700:29:0700:03:4400:02:40
4 8055KARINA BARTRA HAURELLICENCIA DE DIAV1F03:06:3434800:51:0335501:48:1422.1702:39:1732900:27:1700:02:1500:01:29
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:57:051400:34:48201:03:5637.5401:38:441000:18:2100:00:2200:00:22
2 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM02:11:003900:36:339301:13:2832.6701:50:0110000:20:5900:00:2700:00:30
3 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM02:13:174000:36:3412601:15:4531.6801:52:199900:20:5800:00:2500:00:41
4 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADAJNM02:16:465400:36:5618101:19:0830.3301:56:048800:20:4200:01:3900:00:45
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2490FERNANDO LÓPEZ DE SCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23M01:54:08200:32:56601:04:3337.1801:37:29100:16:3900:00:2200:00:28
2 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M02:00:28800:34:231401:06:5935.8301:41:222900:19:0600:00:2600:00:23
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:02:462100:35:104101:09:0134.7701:44:111300:18:3500:00:3400:00:37
4 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M02:03:513700:36:182701:08:343501:44:522600:18:5900:00:2400:00:24
5 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M02:03:573100:36:143501:08:4634.901:45:002400:18:5700:00:3200:00:31
6 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:04:193200:36:163601:08:4634.901:45:023700:19:1700:00:2800:00:29
7 7004XABIER RODRÍGUEZ MALLICENCIA DE DIAABM02:08:476900:38:185501:09:5734.3101:48:158100:20:3200:00:3200:00:40
8 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:15:437600:38:2813901:16:2031.4401:54:489600:20:5500:00:4700:00:41
9 2683SAMUEL HARO CHAVANETRICBMSUB23M02:29:4118600:42:0127101:26:2427.7802:08:2512400:21:1600:00:5400:00:46
10 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M02:31:1519700:42:2925401:25:0428.2102:07:3323300:23:4200:00:4700:01:01
11 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:32:0118800:42:0228701:27:2927.4302:09:3117600:22:3000:01:3200:01:00
12 2668JOAN BALLESCA VILERA.D. RUNNING VIGIASUB23M02:45:3131400:47:4432201:34:0325.5202:21:4723500:23:4400:01:0300:01:07
13 8047MIGUEL TRIGUERO MOLLLICENCIA DE DIAABM02:55:0834000:49:3033901:39:1524.1802:28:4531600:26:2300:01:5500:01:19
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM01:54:35300:33:17301:04:0737.4301:37:24200:17:1100:00:3000:00:24
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM01:58:511200:34:48501:04:1537.3501:39:035400:19:4800:00:2700:00:39
3 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:03:162300:35:384901:09:2034.6201:44:58800:18:1800:00:2700:00:27
4 321PAU BOTELLA TARRESGRUP ESPORTIU ESTEVEABM02:03:445500:36:572101:08:1035.2101:45:071600:18:3700:00:4800:00:29
5 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:03:513600:36:183701:08:4734.8901:45:052000:18:4600:00:3200:00:31
6 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM02:05:494900:36:534001:08:5334.8401:45:466400:20:0300:00:2500:00:17
7 8062ALBERT IZARD ALBERILLICENCIA DE DIAABM02:06:065200:36:545701:10:2634.0701:47:202100:18:4600:00:3100:00:31
8 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM02:08:189100:38:521801:08:0435.2601:46:5612700:21:2200:00:2800:00:23
9 2198MARC SADURNÍ DE LA TEAM CALELLA TRIATHLONABM02:09:267500:38:265401:09:4634.401:48:1212200:21:1400:00:3000:00:39
10 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM02:11:0812700:39:575901:10:2934.0501:50:268900:20:4200:00:3400:00:30
11 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:11:329500:39:007201:11:4233.4701:50:429400:20:5000:00:4000:00:34
12 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:14:285900:37:2211601:15:2531.8201:52:4713300:21:4100:00:2800:00:59
13 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM02:14:3217800:41:555601:10:1034.201:52:0517100:22:2700:00:5400:00:49
14 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:14:3410200:39:1410401:14:2332.2701:53:379700:20:5700:01:1100:00:44
15 2627MANEL PARDO FABREGACLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:16:009400:39:0014001:16:2331.4201:55:238500:20:3700:00:5500:00:35
16 5470FERNANDO MORENO BARCLUB VO2 - SURALABM02:16:0212100:39:468501:13:0132.8701:52:4720900:23:1500:00:5600:00:33
17 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM02:16:5211100:39:2614801:16:5731.1901:56:237900:20:2900:01:0100:00:39
18 2376JOSEP NIETO PEDESCOCLUB TRIATLO ANDORRAABM02:17:0012600:39:5713601:16:1531.4801:56:129200:20:4800:00:3900:00:35
19 2750ALBERT SALVANY PINTRI2WINABM02:17:148500:38:4616901:18:1130.701:56:577500:20:1700:00:5800:00:49
20 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM02:17:368400:38:4418701:19:2730.2101:58:114000:19:2500:00:3600:00:37
21 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM02:20:0316200:41:1015401:17:1031.101:58:2013700:21:4300:01:1700:01:00
22 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM02:24:1326800:45:0913301:16:0031.5802:01:0920400:23:0400:01:0300:00:38
23 3748CARLOS ALEIX HITOS CLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:0117400:41:5120701:21:2329.4902:03:1414100:21:4700:01:3000:01:11
24 2564SERGI VIDAL MARQUÈSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:25:5317500:41:5320301:21:0129.6202:02:5419900:22:5900:00:4900:01:05
25 2189OSCAR PAUNER RAMIRECLUB VGABM02:26:0830500:47:2511301:15:0731.9502:02:3223000:23:3600:00:3700:00:46
26 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM02:26:2628700:46:0514301:16:4631.2602:02:5122700:23:3500:01:0800:01:02
27 2072ALBERTO DÍAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:26:3228100:45:3916001:17:3430.9402:03:1321300:23:1900:00:5900:00:36
28 5477POL GELABERT PALOMABARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:28:1712400:39:5524501:24:2328.4402:04:1824900:23:5900:01:0300:00:49
29 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM02:29:5126400:45:0515901:17:3330.9502:02:3832800:27:1300:00:3100:00:45
30 2293JUAN MORIANA NAVARRINDEPENDENTABM02:37:3026700:45:0725601:25:1828.1402:10:2532600:27:0500:01:2100:01:02
31 7014JOAN ORTEGA SENDRALLICENCIA DE DIAABM02:45:5229100:46:1331801:33:1525.7402:19:2831800:26:2400:02:5900:02:11
32 2663JORDI NAVARRO MARTICLUB TRI5UABM02:53:3532300:48:1034301:40:2623.902:28:3628400:24:5900:01:1100:00:50
33 7007JOSEP FREIXANET GRALLICENCIA DE DIAABM03:08:0734700:50:5835601:48:2922.1202:39:2734100:28:4000:00:4900:00:27
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM01:59:02400:33:182201:08:2035.1201:41:38400:17:2400:00:3100:00:31
2 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM01:59:351300:34:48801:05:4936.4601:40:372500:18:5800:00:2300:00:25
3 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:59:551800:35:09901:06:1536.2301:41:241200:18:3100:00:2200:00:26
4 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM02:00:312000:35:101001:06:1936.1901:41:292700:19:0200:00:2700:00:27
5 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM02:03:462900:36:133801:08:5034.8701:45:031900:18:4300:00:2900:00:28
6 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM02:04:142400:35:385001:09:2134.6101:44:593400:19:1500:00:5400:00:34
7 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:05:154300:36:415101:09:2534.5701:46:063000:19:0900:00:2900:00:31
8 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM02:05:444500:36:464701:09:1934.6201:46:054600:19:3900:00:3300:00:31
9 7011MARIUS ELVEDALLLICENCIA DE DIAABM02:06:137000:38:193101:08:3834.9701:46:573500:19:1600:00:2700:00:26
10 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM02:06:467800:38:302501:08:3035.0401:47:005100:19:4600:00:4200:00:28
11 1712ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM02:06:535600:37:026201:10:5633.8301:47:582300:18:5500:00:5800:01:20
12 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:07:308000:38:343201:08:4034.9501:47:147300:20:1600:00:4400:00:40
13 5603ORIOL VILAPLANA VILCERRR IGUALADAABM02:07:462500:35:399401:13:3032.6501:49:091500:18:3700:00:3000:00:33
14 5502XAVI TOMASA SERRANCERRR IGUALADAABM02:07:53600:33:4411701:15:2731.8101:49:111800:18:4200:00:2500:00:35
15 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM02:08:245300:36:556801:11:2233.6301:48:176900:20:0700:00:3200:00:57
16 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:10:094200:36:359601:13:3232.6401:50:076100:20:0200:00:2900:00:30
17 2781HÉCTOR GIRALDO MARTABSOLUT SPORTABM02:11:138900:38:519501:13:3032.6501:52:212200:18:5200:00:3200:00:34
18 1557DÍDAC DOMINGO CARRATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:11:338800:38:516401:11:1333.701:50:0412900:21:2900:00:3900:00:38
19 2021ANTONIO CARLOS CAPAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:11:354400:36:4411901:15:3131.7801:52:153800:19:2000:00:4600:00:44
20 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:12:368700:38:497501:12:0333.3101:50:5214000:21:4400:00:2900:00:34
21 469RUBEN RODRIGUEZ SEGCLUB NATACIO CALDESABM02:13:0011900:39:427701:12:2633.1301:52:089500:20:5200:00:4600:00:50
22 2522ANDREU DE JUAN BARDINDEPENDENTABM02:13:056300:37:4012501:15:4131.7101:53:215000:19:4400:00:3900:01:01
23 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM02:14:1813400:40:218801:13:0832.8201:53:299300:20:4900:01:1100:00:43
24 5259ANGEL GALVEZ LINEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:14:5212000:39:4510501:14:2832.2301:54:138600:20:3900:01:0300:00:27
25 7005DAVID BORRELLA GRACLLICENCIA DE DIAABM02:15:188200:38:3712101:15:3631.7501:54:1311600:21:0500:01:0200:00:46
26 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM02:15:449000:38:5212901:15:4731.6701:54:3911500:21:0500:00:3000:00:42
27 8051ROGER GUAL RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:16:1110700:39:1814701:16:4831.2501:56:066600:20:0500:00:3700:00:26
28 4597DAVID RUIZ SANTOSCLUB NATACIO CALDESABM02:16:4316500:41:298901:13:2132.7201:54:5014500:21:5300:00:4500:00:45
29 4939VICTOR SANCHEZ GILINDEPENDENTABM02:16:5515200:40:5511201:15:003201:55:5510400:21:0000:00:4600:00:39
30 8060JUAN IGNACIO PIERASLLICENCIA DE DIAABM02:17:186500:37:5616801:18:1130.701:56:0712000:21:1100:00:0000:00:00
31 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM02:17:2816000:41:0310101:14:1832.301:55:2115900:22:0700:00:3700:00:34
32 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM02:18:2212300:39:5415001:17:0231.1601:56:5612800:21:2600:01:0500:01:03
33 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM02:18:2316700:41:4010801:14:5032.0701:56:3014600:21:5300:00:4500:00:43
34 2914NANO LOPEZ DOMINGUEBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:18:3411500:39:3416301:17:4030.901:57:1412600:21:2000:00:4100:00:39
35 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM02:19:1318400:42:0010001:14:1232.3501:56:1220100:23:0100:00:5300:00:36
36 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:19:543300:36:1723301:23:3628.7101:59:536000:20:0100:00:2100:00:34
37 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM02:20:5315400:40:5515201:17:0531.1401:58:0019500:22:5300:01:2000:01:13
38 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM02:21:3211000:39:2619601:20:3029.8101:59:5613100:21:3600:00:3100:00:46
39 2638CARLES FARRES CISTEINDEPENDENTABM02:22:0818200:41:5815701:17:2331.0101:59:2119000:22:4700:01:0600:00:42
40 8020GUILLEM SANTIVERI PLLICENCIA DE DIAABM02:25:2315800:41:0123101:23:2328.7802:04:2410100:20:5900:01:3200:00:54
41 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM02:26:0611400:39:3114401:16:4731.2601:56:1835000:29:4800:00:2500:00:28
42 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:26:1018500:42:0021801:22:2229.1402:04:2214200:21:4800:01:0400:00:56
43 2437DANIEL CARRASCO LUQCLUB TRIATLO SABADELLABM02:26:4623000:43:5217601:18:4530.4802:02:3725700:24:0900:01:0400:00:59
44 3795VICTOR PEREZ VILLALCLUB VO2 - SURALABM02:26:5621700:43:2819201:20:0229.9902:03:3021900:23:2600:01:1700:01:20
45 431CRISTIAN MONTERO CLCLUB TRI5UABM02:28:1823800:44:1520401:21:0129.6202:05:1620200:23:0200:01:1300:01:10
46 2438ALBERT COLLADO VOLTCLUB ATLETISME OLESAABM02:28:4215000:40:5225801:25:2828.0802:06:2016500:22:2200:01:0600:01:26
47 2209ADRIÀ NOGALES SÁNCHTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:29:2424400:44:3217901:18:5930.3902:03:3130800:25:5300:00:5700:01:08
48 7003ISRAEL GAYOSO PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:29:3825100:44:3919501:20:2529.8402:05:0427000:24:3400:01:3300:01:49
49 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM02:30:4424900:44:3820101:20:5629.6502:05:3429000:25:1000:00:5700:01:01
50 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM02:31:0223200:43:5523501:23:4328.6702:07:3821700:23:2400:00:5200:00:52
51 3889OSCAR GOMEZ FERNANDTRIATLO JOVENT 79ABM02:32:0319800:42:3225701:25:2028.1302:07:5225800:24:1100:01:0000:00:58
52 3475ISIDRO MORENO SANTCLUB TRI5UABM02:38:2930800:47:3427301:26:3327.7302:14:0726400:24:2200:01:0400:00:50
53 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM02:41:3923100:43:5531701:32:4025.902:16:3528800:25:0400:01:5000:01:03
54 2051ÁNGEL CARREÑO TORREC.T. PARETS DEL VALLESABM02:43:1927300:45:1232101:34:0125.5302:19:1325400:24:0600:02:2800:01:43
55 8029DAVID MIGUEL SUAREZLLICENCIA DE DIAABM02:45:0631300:47:4432001:33:5925.5402:21:4321600:23:2300:02:4600:01:57
56 8005MANEL SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM02:45:5216400:41:2034501:40:4023.8402:22:0024100:23:5200:01:5300:01:27
57 8065JURANDI GENUINO BARTRIBCMABM02:48:5135300:51:2728901:27:3127.4202:18:5835100:29:5300:01:2100:01:05
58 8019RAFAEL FERNANDEZ PALLICENCIA DE DIAABM02:50:2331200:47:4333701:38:0324.4802:25:4627300:24:3700:01:3300:01:50
59 8002DAVID COSTA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:56:0630200:46:4534201:40:1623.9402:27:0134600:29:0500:01:0800:00:57
60 7022IVAN HUGO GUTIERRELLICENCIA DE DIAABM02:56:2534500:50:0333001:35:3025.1302:25:3335200:30:5200:00:5500:01:10
61 8004JUAN FRANCISCO LOPELLICENCIA DE DIAABM02:59:5027200:45:1135701:49:4121.8802:34:5228100:24:5800:01:1800:01:19
62 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:02:4935200:51:2434901:44:0723.0502:35:3133000:27:1800:01:5600:01:53
63 2660ANTONIO MOLINA LEALC.N. SANTA PERPETUAABM03:04:0329000:46:1135801:50:1521.7702:36:2633400:27:3700:02:5400:02:19
64 8026DANIEL DOLERA LOSADLLICENCIA DE DIAABM03:05:0335100:51:2035001:44:3522.9502:35:5534800:29:0800:02:2700:02:16
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:54:49500:33:18401:04:1237.3801:37:30300:17:1900:00:2500:00:28
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:47100:32:561501:07:1935.6501:40:15500:17:3200:00:2000:00:27
3 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM02:00:051600:35:081101:06:1936.1901:41:271700:18:3800:00:2400:00:27
4 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM02:00:222700:36:03101:03:5237.5801:39:557700:20:2700:00:3800:00:28
5 5621JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM02:00:29700:33:592301:08:2235.101:42:21700:18:0800:00:2200:00:29
6 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:01:581100:34:471601:07:2835.5701:42:154900:19:4300:00:2300:00:26
7 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM02:03:312200:35:295201:09:3934.4601:45:081100:18:2300:00:2800:00:31
8 2004ALBERT JOSE GONZALVCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:053500:36:172801:08:343501:44:513200:19:1400:00:3200:00:24
9 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM02:04:163400:36:173401:08:4534.9101:45:023300:19:1400:00:2600:00:28
10 1542RAMON ZAPATA MAURIC.E. RAYOTEAMABM02:04:412600:36:004801:09:2034.6201:45:203900:19:2100:00:3300:00:41
11 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:05:265800:37:213001:08:3834.9701:45:594200:19:2700:00:2800:00:27
12 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:416100:37:292901:08:3534.9901:46:044400:19:3700:00:2300:00:29
13 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:411700:35:096701:11:2133.6401:46:303100:19:1100:00:2200:00:28
14 2824VICTOR PEÑA GOMEZTRIATLO JOVENT 79ABM02:05:475100:36:534201:09:0134.7701:45:545700:19:5300:00:2800:00:24
15 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:06:036400:37:472001:08:1035.2101:45:576800:20:0600:00:2100:00:31
16 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM02:06:255000:36:534501:09:1634.6501:46:097400:20:1600:00:2700:00:31
17 2780JUAN VALLS GARCÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM02:07:096000:37:235301:09:4134.4401:47:046500:20:0500:01:1800:00:27
18 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM02:08:587100:38:203301:08:4034.9501:47:0015400:21:5800:00:2400:00:32
19 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM02:09:253000:36:149701:13:3732.601:49:514300:19:3400:00:2900:00:40
20 3276CARLOS ENCINAS BERNINDEPENDENTABM02:10:499700:39:047801:12:2833.1201:51:323600:19:1700:01:2200:01:29
21 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM02:11:005700:37:219901:13:5232.4901:51:135300:19:4700:00:3200:00:35
22 382FERNANDO FERNANDEZ CLUB ATLETISME OLESAABM02:11:0111300:39:316001:10:3234.0301:50:039800:20:5800:00:4200:00:35
23 2807CARLES RIBOT BERNABTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:11:446700:38:008101:12:4532.9901:50:4510200:20:5900:00:3000:00:35
24 363ALEX ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM02:12:2112500:39:565801:10:2834.0601:50:2415200:21:5700:00:2800:00:31
25 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:12:399300:38:577401:11:4733.4301:50:4414900:21:5500:00:3300:00:29
26 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:134800:36:5214201:16:3231.3601:53:245500:19:4900:00:3200:00:33
27 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:13:316800:38:0212001:15:3531.7501:53:375800:19:5400:01:0300:00:40
28 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:4913000:39:597601:12:0633.2901:52:0513900:21:4400:00:3600:00:31
29 2155EDUARD SADURNI DE LCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:14:0911800:39:409001:13:2232.7101:53:0211700:21:0700:01:1400:00:45
30 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM02:14:2510600:39:188401:12:5932.8801:52:1716000:22:0800:00:4100:00:36
31 8001JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM02:14:2912800:39:586101:10:4833.901:50:4623400:23:4300:00:5500:00:51
32 5579ROBERTO NICOLÁS FERTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:16:0418900:42:047301:11:4333.4701:53:4716300:22:1700:00:4800:00:49
33 8006MANUEL PALOMINO SCHLLICENCIA DE DIAABM02:16:0712900:39:5911801:15:2831.801:55:278700:20:4000:00:3600:00:37
34 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOINDEPENDENTABM02:16:089800:39:0613001:15:5231.6301:54:5811900:21:1000:01:1700:00:42
35 2643MARÇAL ESPARCH BORRCLUB TRI5UABM02:16:257700:38:3016501:17:5230.8201:56:226300:20:0300:00:5100:00:43
36 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM02:17:0014500:40:4312701:15:4531.6801:56:288000:20:3200:01:0700:00:37
37 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑCLUB GASSS TRIATLOABM02:17:3914100:40:3913201:15:5531.6101:56:3411400:21:0500:01:5200:00:44
38 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM02:17:5113600:40:2711501:15:1831.8701:55:4515800:22:0600:00:4500:00:36
39 2415CRISTIAN MARTÍNEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM02:17:5617200:41:4412301:15:3931.7301:57:238200:20:3300:00:4400:00:38
40 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:18:0418100:41:5610601:14:2932.2201:56:2513200:21:3900:00:5400:00:42
41 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:20:0720200:42:4011001:14:5732.0201:57:3717700:22:3000:00:3600:00:45
42 1240RAÚL SILVESTRE TIENCLUB NATACIO CALDESABM02:20:4216600:41:2913401:16:1131.501:57:4020300:23:0200:00:5000:00:44
43 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:5916900:41:4217101:18:1230.6901:59:5411200:21:0500:01:0300:01:09
44 3665RAFAEL FERNANDEZ RATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:21:4215700:40:5817201:18:1530.6701:59:1317500:22:2900:00:5200:00:51
45 2481SERGI HERNANZ NOGUEINDEPENDENTABM02:21:4420000:42:3615601:17:1931.0401:59:5514300:21:4900:01:1800:01:27
46 8012ALBERT SOLSONA APARLLICENCIA DE DIAABM02:21:4814400:40:4217301:18:3030.5701:59:1218300:22:3600:00:3200:00:42
47 4506J. MANEL TORRALBA SC.N. SABADELLABM02:22:1320700:42:4814501:16:4731.2601:59:3518500:22:3800:00:5300:00:59
48 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:23:0715500:40:5817401:18:4030.5101:59:3822000:23:2900:00:3800:00:49
49 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:23:2523600:44:0913701:16:1531.4802:00:2420000:23:0100:01:0200:01:03
50 523JAVIER GOMEZ GUTIERCLUB TRI5UABM02:23:3511700:39:4020901:21:2929.4502:01:0917000:22:2600:01:0100:00:54
51 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNABM02:25:2117100:41:4418301:19:1430.2902:00:5826500:24:2300:00:4500:00:42
52 2201ANTONI BALAGUER BAU.C. SANT CUGATABM02:25:2213100:39:5924301:24:2228.4502:04:2110900:21:0100:02:2600:01:28
53 1754CARLOS DIEZ FERRERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:25:4024200:44:2815101:17:0531.1402:01:3325500:24:0700:01:0300:00:51
54 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM02:26:3625000:44:3916601:17:5930.7802:02:3824700:23:5800:00:4400:00:50
55 3091XAVIER TURON MIRANDTRICBMABM02:26:5420800:42:5920501:21:0729.5902:04:0619200:22:4800:01:0200:00:44
56 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:27:0222300:43:3621001:21:3029.4502:05:0615100:21:5600:01:0200:00:39
57 2565SALVADOR NOGALES SATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:27:1424500:44:3217701:18:4830.4602:03:2024400:23:5400:00:4800:00:58
58 906XAVI LATORRE  CONEJCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM02:27:3526300:45:0418401:19:1630.2802:04:2021000:23:1500:02:0000:01:16
59 7008ORIOL SÁNCHEZ ROVIRLLICENCIA DE DIAABM02:27:3716800:41:4022101:22:4129.0302:04:2121100:23:1600:01:0500:00:47
60 1122MIGUEL ANGEL HERNÁNBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:29:2726100:44:5918801:19:2730.2102:04:2628500:25:0100:02:0200:01:20
61 4666JORDI RODRIGUEZ GARVILADECANS TRIATLOABM02:29:4224600:44:3422201:22:4129.0302:07:1517300:22:2700:01:2500:03:39
62 8039JUAN JOSE LLORETLLICENCIA DE DIAABM02:30:0914000:40:3828301:27:0627.5502:07:4416700:22:2500:01:5200:01:33
63 7012ALBERTO RAMÍREZ AMLLICENCIA DE DIAABM02:31:1017000:41:4326401:25:5127.9602:07:3422900:23:3600:01:0400:00:51
64 8064JORDI MELENDEZ CARRLLICENCIA DE DIAABM02:32:2219300:42:2228401:27:0627.5502:09:2819700:22:5400:01:2300:01:15
65 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:32:2517300:41:5029401:28:3027.1202:10:2015700:22:0500:01:5500:01:22
66 7009LLUÍS MORER FORNSLLICENCIA DE DIAABM02:32:2926900:45:1023801:24:0728.5302:09:1720800:23:1200:01:1400:01:34
67 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:33:2714600:40:4631601:31:5426.1202:12:409100:20:4700:01:2800:01:15
68 8022RAUL DIEZ FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:33:5424300:44:2923901:24:0928.5202:08:3829400:25:1600:01:0900:00:52
69 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM02:34:0220900:43:0125201:24:5028.2902:07:5131100:26:1100:00:2900:00:33
70 2223ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM02:35:2727400:45:1427001:26:2427.7802:11:3823600:23:4900:02:1100:01:11
71 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM02:37:2928300:45:4526801:26:1027.8502:11:5529900:25:3400:01:2600:01:26
72 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM02:37:3631000:47:3724101:24:1428.4902:11:5130400:25:4500:01:1200:00:54
73 8033JOAN INVERS DE TENALLICENCIA DE DIAABM02:39:2330400:47:2530201:29:1026.9202:16:3519100:22:4800:02:0900:02:23
74 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTABM02:39:2834900:51:1421201:21:5629.2902:13:1031400:26:1800:00:4500:00:57
75 4265SERGIO BARTOLOME LOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:41:0427700:45:2031301:30:4626.4402:16:0628200:24:5800:01:1100:01:16
76 8057OSCAR CAPDEVILA CERLLICENCIA DE DIAABM02:44:2229500:46:2130401:29:2226.8602:15:4334000:28:3900:01:5800:01:33
77 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:44:2733300:48:5227701:26:3827.702:15:3034400:28:5700:01:1200:01:04
78 8009ALBERTO ARRABAL MARLLICENCIA DE DIAABM02:47:2121900:43:2934701:42:0823.502:25:3713800:21:4400:01:2300:01:13
79 8031ANTONIO GARCÍA MOLILLICENCIA DE DIAABM02:49:5333900:49:1632501:34:2125.4402:23:3731200:26:1600:01:1600:01:12
80 8040IGNASI CERDÀLLICENCIA DE DIAABM02:54:3832700:48:4333401:37:4424.5602:26:2733700:28:1100:01:1900:01:30
81 7002RAÚL GARCIA MARINLLICENCIA DE DIAABM02:57:2035000:51:1734001:39:4724.0502:31:0431300:26:1600:01:1500:02:34
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M01:59:591500:34:491201:06:3436.0501:41:231400:18:3600:00:2300:00:24
2 2728SANTI PELLEJERO GACCLUB VO2 - SURALV1M02:01:162800:36:07701:05:2936.6501:41:364700:19:4000:00:3200:00:30
3 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M02:01:53900:34:464401:09:1234.6801:43:58600:17:5500:01:0000:00:36
4 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:03:363800:36:221701:07:4835.401:44:104100:19:2600:00:3100:00:37
5 3857JOSE MARIA LLUIS ROCLUB BTT MONTBIKEV1M02:05:511900:35:107101:11:3833.501:46:482800:19:0300:00:3000:00:39
6 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:554600:36:514601:09:1734.6401:46:085200:19:4700:00:2700:00:34
7 3764IÑIGO LAMBARRI YAGCLUB NATACIO SITGESV1M02:05:584700:36:524301:09:0434.7501:45:566200:20:0200:00:2200:00:28
8 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:06:016200:37:322401:08:2435.0901:45:566700:20:0500:00:3000:00:27
9 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M02:07:237400:38:223901:08:5234.8501:47:147000:20:0900:00:3500:00:32
10 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M02:07:448100:38:352601:08:3335.0101:47:088400:20:3600:00:2500:00:32
11 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M02:08:404100:36:357901:12:2833.1201:49:034500:19:3700:00:3300:00:31
12 8007RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAV1M02:11:089600:39:026601:11:2033.6401:50:229000:20:4600:00:4800:00:52
13 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. PICORNELLV1M02:11:476600:37:578301:12:5032.9501:50:4710600:21:0000:00:5200:00:36
14 8035DAVID RIBAS MASIPLLICENCIA DE DIAV1M02:12:087200:38:208201:12:4732.9701:51:0710800:21:0100:01:0500:01:17
15 2267ÀNGEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:12:4610900:39:198601:13:0432.8501:52:237600:20:2300:01:0100:01:02
16 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M02:14:048600:38:479101:13:2232.7101:52:0914800:21:5500:00:3400:00:27
17 488JOAN FABRE JORDANCLUB TRI5UV1M02:14:117300:38:2112401:15:4031.7201:54:017100:20:1000:00:5400:01:09
18 4444DANIEL LLAMBRICH GAFASTTRIATLON - C.N. MONTJT1M02:14:1215300:40:556901:11:2633.601:52:2114400:21:5100:00:5000:00:36
19 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M02:15:0011200:39:2910201:14:2032.2901:53:4912100:21:1100:00:5200:00:53
20 4833MARTÍ TORREBELLA NATEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:16:3813500:40:2413801:16:1831.4501:56:425900:19:5600:01:0300:00:42
21 4205NARCÍS ROCA BALSELLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:18:109200:38:5517001:18:1130.701:57:0611100:21:0400:01:1200:00:57
22 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M02:18:2319600:42:289801:13:4132.5701:56:0916200:22:1400:00:5500:01:01
23 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:18:3515100:40:5312801:15:4631.6801:56:3915000:21:5600:01:0100:00:51
24 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M02:19:3920100:42:3710901:14:5132.0601:57:2816100:22:1100:00:3700:00:35
25 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M02:20:2513300:40:1616201:17:3830.9101:57:5417800:22:3100:00:5800:00:55
26 7021JOSEP MARIA MORROS LLICENCIA DE DIAV1M02:20:5314200:40:4118201:19:1130.3101:59:5210700:21:0100:01:4700:01:00
27 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:21:2014300:40:4117801:18:5830.3901:59:3913400:21:4100:00:4000:00:41
28 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M02:22:1320300:42:4114901:17:0031.1701:59:4117900:22:3200:01:0000:01:06
29 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:23:5218000:41:5618001:19:0530.3502:01:0119400:22:5100:00:5000:00:52
30 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M02:25:1024000:44:2416101:17:3430.9402:01:5820700:23:1200:01:0000:00:57
31 320ALEX MEROÑO SALVATIABSOLUT SPORTV1M02:25:1715900:41:0117501:18:4430.4801:59:4529600:25:3200:00:4300:00:44
32 5391JOSE CARLOS ARREBOLTRIATLO PALLEJAV1M02:25:2220600:42:4520201:20:5629.6502:03:4113500:21:4100:01:1800:01:42
33 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:25:4022400:43:3715501:17:1331.0802:00:5027800:24:5000:00:5900:00:45
34 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.N. VIC-ETBV1M02:25:4825900:44:4916701:18:0130.7602:02:5019800:22:5800:01:3000:00:44
35 8034XAVIER VILLANUEVA NLLICENCIA DE DIAV1M02:28:0021200:43:0821701:22:1929.1602:05:2718100:22:3300:01:5200:01:41
36 7013SERGI FONTS MESTRELLICENCIA DE DIAV1M02:29:5818700:42:0224001:24:1428.4902:06:1623200:23:4200:01:1300:00:58
37 1212TONI RODRIGUEZ HERRCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSV1M02:30:5227600:45:1920601:21:1729.5302:06:3626000:24:1600:01:4400:01:28
38 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M02:31:1223900:44:1824601:24:3328.3902:08:5116400:22:2100:01:0800:01:03
39 5482JAUME POBLET TORREFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M02:34:0927500:45:1824801:24:4328.3302:10:0125600:24:0800:01:3800:01:35
40 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M02:35:0931500:47:4723201:23:2328.7802:11:1025000:23:5900:00:5200:00:46
41 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:36:1522500:43:4025501:25:0528.2102:08:4533200:27:3000:01:0300:00:53
42 8059VICTOR EDISON CHICALLICENCIA DE DIAV1M02:36:3622000:43:3029901:28:5526.9902:12:2525900:24:1100:01:4500:01:12
43 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M02:36:4423500:44:0429601:28:4927.0202:12:5323900:23:5100:00:3300:00:57
44 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M02:37:0422800:43:5031201:30:3626.4902:14:2618600:22:3800:01:0700:00:59
45 2392DAVID GARCIA MANZANTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:37:1630300:46:5524201:24:2028.4602:11:1530900:26:0100:01:1600:01:40
46 7001DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M02:37:2027000:45:1027601:26:3727.7102:11:4729800:25:3300:01:1100:00:59
47 2639PERE PAHISA PRADESCLUB TRI5UV1M02:37:3623700:44:1430101:29:0326.9502:13:1726200:24:1900:01:0800:01:01
48 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:37:5428600:46:0230301:29:1526.8902:15:1718400:22:3700:01:5800:00:52
49 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M02:38:2231700:47:5125101:24:5028.2902:12:4130200:25:4100:01:2700:00:59
50 243DAVID VERGES MARTÍNW3TRIBCNV1M02:38:3132900:48:4424901:24:4628.3102:13:3028600:25:0100:00:4500:00:57
51 4324TONI GARCIA CORONADITRIATLETES SOLIDARISV1M02:38:4430600:47:2628101:26:5527.6102:14:2126600:24:2300:00:5900:01:29
52 8061JORGE RODRÍGUEZ GARLLICENCIA DE DIAV1M02:39:2733400:48:5425001:24:5028.2902:13:4430300:25:4300:00:5100:01:08
53 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCTRI2WINV1M02:41:4232800:48:4427501:26:3627.7102:15:2031500:26:2200:00:5100:00:58
54 8024SALVA PEÑALVER SEGOLLICENCIA DE DIAV1M02:48:2831100:47:4232801:35:1325.2102:22:5529700:25:3300:01:3200:01:42
55 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M02:48:5332500:48:3331901:33:3125.6602:22:0432100:26:4900:01:2500:02:26
56 8063JESÚS MARTÍNEZ PASTLLICENCIA DE DIAV1M02:49:2924800:44:3834601:40:5323.7902:25:3124800:23:5800:02:3100:01:41
57 2002DAVID MOLINA FERREINDEPENDENTV1M02:53:1433500:49:0132901:35:2025.1702:24:2134300:28:5300:00:5300:00:38
58 7015JAVIER GOMEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M03:04:4035900:54:2833601:37:5724.502:32:2535600:32:1500:01:2600:01:42
59 8027ISMAEL ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M03:11:5535500:52:0834801:43:4223.1402:35:5036000:36:0500:01:5000:01:44
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:59:481000:34:471301:06:4335.9701:41:30900:18:1800:00:2600:00:26
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:09:0512200:39:541901:08:0835.2301:48:0211000:21:0300:00:3000:00:39
3 8013ARISTIDES MIRANDA BLLICENCIA DE DIAV1M02:14:579900:39:1010701:14:3032.2101:53:4012500:21:1700:01:0900:00:35
4 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV1M02:15:3413700:40:299201:13:2332.701:53:5213600:21:4200:01:1300:00:58
5 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M02:16:1819500:42:276501:11:1733.6701:53:4418200:22:3400:00:3600:00:48
6 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M02:17:1819100:42:138001:12:3933.0401:54:5216800:22:2600:00:5300:00:53
7 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M02:18:007900:38:3018501:19:1730.2701:57:477200:20:1300:01:2900:00:46
8 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M02:18:1814900:40:5213101:15:5331.6301:56:4513000:21:3300:00:5500:00:54
9 8032ANTONIO VIÑAS PORTOLLICENCIA DE DIAV1M02:18:3515600:40:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
10 8048FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:21:0516100:41:0814601:16:4731.2601:57:5520500:23:1000:01:1500:00:54
11 1596JOSE MARIA MORALES CERDANYOLA CHV1M02:22:0113200:40:1219801:20:4029.7502:00:5211800:21:0900:00:4600:00:44
12 2745JOSEP RICART ARENASCLUB TRI5UV1M02:24:4613900:40:3221601:22:1629.1702:02:4815600:21:5800:00:5800:00:37
13 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M02:25:3219400:42:2419001:19:3830.1402:02:0222200:23:3000:00:5900:00:56
14 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:25:3522100:43:3415801:17:2431.0102:00:5827200:24:3700:01:0900:00:48
15 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M02:25:3517600:41:5420001:20:5529.6602:02:4918900:22:4600:00:5500:00:52
16 2295CARLOS LACORT ARTERCLUB ATLETISME OLESAV1M02:25:3614800:40:5121401:22:0229.2602:02:5318700:22:4300:00:5700:01:01
17 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV1M02:26:3011600:39:3726201:25:3828.0302:05:1512300:21:1500:01:1500:01:43
18 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:26:4916300:41:2022401:23:0028.9202:04:2017400:22:2900:00:4400:00:59
19 3498ALBERTO CANAL VEGACLUB VO2 - SURALV1M02:26:5621800:43:2819101:19:5730.0202:03:2522400:23:3100:01:1400:01:18
20 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV1M02:28:2621500:43:2319301:20:0429.9802:03:2728300:24:5900:01:2900:01:12
21 8025XAVIER RECASENSLLICENCIA DE DIAV1M02:28:5421600:43:2322501:23:0428.8902:06:2717200:22:2700:01:1000:01:16
22 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:29:0521000:43:0619401:20:1029.9402:03:1630700:25:4900:01:0600:00:57
23 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:29:0628500:46:0119701:20:3929.7602:06:4016900:22:2600:01:0600:00:52
24 3973BRUNO JOURDANINDEPENDENTV1M02:30:3624100:44:2622001:22:3729.0502:07:0322600:23:3300:01:0700:01:08
25 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M02:31:0225300:44:4320801:21:2829.4602:06:1127900:24:5100:01:3500:01:02
26 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M02:32:1522900:43:5023001:23:1728.8202:07:0728900:25:0800:01:5300:01:13
27 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M02:34:5718300:41:5928201:26:5727.602:08:5631000:26:0100:01:1100:00:59
28 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M02:35:0425600:44:4727401:26:3527.7202:11:2223100:23:4200:02:2900:01:52
29 1332JOSE ANTONIO LOPEZ W3TRIBCNV1M02:35:2826000:44:5027801:26:4127.6902:11:3124500:23:5700:01:3600:01:10
30 2653DAVID GOMEZ VALBUENINDEPENDENTV1M02:35:3130900:47:3523601:23:5828.5802:11:3324600:23:5800:01:2300:01:14
31 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:36:1032600:48:3823401:23:3928.6902:12:1724200:23:5300:01:2700:01:05
32 5484JORDI PARADELL RUESCLUB TRI5UV1M02:36:2125800:44:4929001:27:3927.3802:12:2824300:23:5300:01:0400:01:01
33 1275JOSEP FIGUEREO BAULTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:36:4128400:45:5126101:25:3728.0302:11:2829100:25:1300:01:3800:01:05
34 8017JOAN ROIG PUIGLLICENCIA DE DIAV1M02:37:4630100:46:4026501:25:5327.9402:12:3329200:25:1300:01:4600:01:15
35 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:39:0129700:46:2629301:28:3027.1202:14:5625300:24:0500:01:0200:00:43
36 8003LLUIS PLAZA CARBOLLICENCIA DE DIAV1M02:40:1829800:46:2729501:28:3627.0902:15:0329300:25:1500:01:1700:01:14
37 7016FEDE MARTINEZ RODRILLICENCIA DE DIAV1M02:40:2032200:48:1019901:20:4729.7102:08:5735400:31:2300:01:3500:00:59
38 8028OSCAR PIERA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M02:44:2329900:46:3029801:28:542702:15:2434500:28:5900:01:4700:01:05
39 8010FRANCISCO ROLDAN ORLLICENCIA DE DIAV1M02:44:2627100:45:1030901:29:5926.6702:15:0934900:29:1700:01:3000:01:11
40 1319ISRAEL RODRIGUEZ USCLUB TRI5UV1M02:45:2128900:46:0632601:34:3625.3702:20:4227400:24:3900:01:5000:02:37
41 2231JAVIER MONTILLA BELINDEPENDENTV1M02:47:0525500:44:4633301:37:3324.602:22:1927600:24:4600:02:2400:01:25
42 4784MAURO BRAVO DOMÍNGUCLUB TRI5UV1M02:47:5235700:53:0428801:27:2927.4302:20:3333100:27:1900:01:4400:01:20
43 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M02:48:01000:00:00000:00:00002:15:2135700:32:4000:00:0000:00:52
44 2814CARLOS PEREZ BARRALGAVA TRIATLOV1M02:48:2129200:46:1533501:37:5024.5302:24:0526100:24:1600:02:2000:01:24
45 8044EMILIO GONZALEZ MORLLICENCIA DE DIAV1M02:51:3735600:52:2931401:31:2626.2502:23:5533500:27:4200:01:4000:01:28
46 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:54:1835400:51:3232301:34:0725.502:25:3933900:28:3900:01:1300:01:13
47 141LLUIS FABRE DOLSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M02:54:4231800:47:5433101:35:4225.0802:23:3635300:31:0600:01:4900:01:40
48 3849ORIOL GUILERA MARTIINDEPENDENTV1M02:57:5729600:46:2235401:47:0622.4102:33:2826700:24:2900:02:2800:01:43
49 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M02:58:1434100:49:3832401:34:0825.502:23:4635900:34:2800:01:2300:01:01
50 1457ALBERT GIMENEZ XAIXINDEPENDENTV1M03:13:1536000:59:1134401:40:3523.8602:39:4635800:33:2900:02:2700:02:25
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M02:11:5210800:39:187001:11:3533.5301:50:5310300:20:5900:00:5800:00:44
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:19:0720400:42:428701:13:0832.8201:55:5021200:23:1700:00:4600:00:36
3 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M02:23:1717900:41:5616401:17:5230.8201:59:4822100:23:2900:00:4400:00:57
4 3260JOAN JOSEP ALBALADECLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:25:1814700:40:4821901:22:3329.0702:03:2115300:21:5700:01:2900:01:12
5 3305MANUEL MORENO CADENINDEPENDENTV2M02:27:1629300:46:1815301:17:0731.1202:03:2524000:23:5100:01:0200:00:57
6 308JORDI COROMINAS PAGCLUB TRI-BUV2M02:30:0319000:42:0623701:24:0728.5302:06:1323800:23:5000:01:2000:00:57
7 3956ALFRED AGUILAR COLLCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M02:31:4126200:45:0122801:23:1628.8202:08:1721800:23:2400:01:0400:01:10
8 426FRANCISCO GARCIA LACLUB INFERNO TRIATLONV2M02:32:2423400:44:0025901:25:3028.0702:09:3019600:22:5400:02:0300:01:14
9 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M02:32:4025200:44:4024701:24:3828.3602:09:1821500:23:2200:01:3500:01:00
10 680JOSÉ ANTONIO GALLARW3TRIBCNV2M02:32:4217700:41:5426901:26:1227.8402:08:0627100:24:3600:01:0500:01:10
11 1269ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M02:34:5927900:45:2526701:25:5827.9202:11:2322800:23:3600:00:4300:01:06
12 8016ENRIC SANTOS DRAPERLLICENCIA DE DIAV2M02:35:0625700:44:4827901:26:4727.6602:11:3522300:23:3100:01:4600:01:03
13 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M02:40:2730000:46:3330501:29:2326.8502:15:5626900:24:3100:01:2200:01:04
14 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:46:5428000:45:3632701:34:3925.3602:20:1531900:26:3900:00:5200:01:22
15 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M02:47:3532400:48:2631101:30:2226.5602:18:4834200:28:4700:01:0100:01:10
16 7024JESUS CABALLERO TEJLLICENCIA DE DIAV2M02:48:1934300:49:5031501:31:3526.2102:21:2532200:26:5400:01:2100:01:24
17 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M03:12:3335800:54:2735301:46:0422.6302:40:3135500:32:0200:01:4300:01:34
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M02:11:3510500:39:186301:11:1233.7101:50:3011300:21:0500:00:2800:00:29
2 2240JAUME GUBERN BOIXCLUB TRI5UV2M02:34:4528800:46:0622701:23:1528.8302:09:2129500:25:2400:01:2400:00:59
3 3077JOSÉ MANUEL HARO ONTRICBMV2M02:43:4133100:48:4631001:30:0126.6602:18:4728000:24:5400:01:1700:01:07
4 3073FRANCISCO MARTORELLTRICBMV2M02:44:4133200:48:4628601:27:1627.502:16:0233800:28:3900:01:0600:02:08
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M02:35:1727800:45:2526301:25:4727.9802:11:1225200:24:0500:00:5100:00:46
2 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:37:3229400:46:1826001:25:3428.0502:11:5230100:25:4000:01:0900:00:51
3 7023FRANCESC XAVIER SUBLLICENCIA DE DIAV3M02:40:1534400:50:0222901:23:1628.8202:13:1832300:26:5700:01:0300:01:07
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M02:28:1732100:48:0910301:14:2232.2702:02:3130500:25:4600:00:5400:00:52
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M02:42:4733000:48:4527201:26:3227.7302:15:1733300:27:3000:01:2200:00:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32