RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 183 181 1 1 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7004YANIRA SERRA CARRASLLICENCIA DE DIACDF00:35:3410100:10:20600:15:553769.6300:26:1512300:09:1900:00:0000:00:00
2 7006MIREIA PANIGUA SANCLLICENCIA DE DIACDF00:37:1112500:11:051500:16:553546.800:28:0011900:09:1100:00:0000:00:00
3 7009CLÀUDIA GIRALT PIDELLICENCIA DE DIACDF00:40:1915600:12:442200:17:163474.900:30:0015500:10:1900:00:0000:00:00
4 7005PAULA GONZALEZ SAN LLICENCIA DE DIACDF00:40:2715700:12:442300:17:163474.900:30:0015700:10:2700:00:0000:00:00
5 6184CARLA PÉREZ DE LA VCLUB NATACIO BARCELONACDF00:40:2910300:10:228600:20:572863.9600:31:1911700:09:1000:00:0000:00:00
6 7024CRISTINA BATLLES PRLLICENCIA DE DIACDF00:41:0212300:11:038000:20:292929.2100:31:3213000:09:3000:00:0000:00:00
7 7017EVA AMADO VALEROLLICENCIA DE DIACDF00:41:5015300:12:333800:18:133293.6900:30:4616800:11:0400:00:0000:00:00
8 7016ALEXANDRA SANTILUKKLLICENCIA DE DIACDF00:41:5716000:12:553400:17:583339.5200:30:5316700:11:0400:00:0000:00:00
9 7008PAULA MONTES DEL TOLLICENCIA DE DIACDF00:41:5915900:12:534100:18:263254.9700:31:1915900:10:4000:00:0000:00:00
10 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF00:42:4111100:10:4411600:23:042601.1600:33:4810100:08:5300:00:0000:00:00
11 7034MIREIA CAVERO SIBERLLICENCIA DE DIACDF00:42:4114200:11:437500:20:152962.9600:31:5816000:10:4300:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR C.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:32:381300:08:271300:16:413596.400:25:082000:07:3000:00:0000:00:00
2 7025ALEX PÉREZ GÓMEZLLICENCIA DE DIACDM00:33:063100:09:121200:16:40360000:25:521200:07:1400:00:0000:00:00
3 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:34:58000:00:00000:00:00000:27:073600:07:5100:00:0000:00:00
4 7002MARC JARAMILLO FERNLLICENCIA DE DIACDM00:36:058700:10:102600:17:223454.8900:27:328100:08:3300:00:0000:00:00
5 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:094100:09:164800:18:483191.4900:28:045100:08:0500:00:0000:00:00
6 7003PAU MAJÓ VALIENTELLICENCIA DE DIACDM00:36:519000:10:114000:18:203272.7300:28:316400:08:2000:00:0000:00:00
7 7032ADRIÀ MIQUEL ROCALLICENCIA DE DIACDM00:43:346800:09:5413400:24:592401.600:34:539000:08:4100:00:0000:00:00
8 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM00:43:5516400:13:086200:19:363061.2200:32:4417000:11:1100:00:0000:00:00
9 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEGAVA TRIATLOCDM00:44:5613800:11:2412100:23:382538.7900:35:0214100:09:5400:00:0000:00:00
10 7033MARTÍ DE DALMASES PLLICENCIA DE DIACDM00:59:4214300:11:4517000:37:071616.5200:48:5216300:10:5000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF00:36:477200:09:583600:18:053317.9700:28:039400:08:4400:00:0000:00:00
2 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:39:2810400:10:246700:19:533017.600:30:1711800:09:1100:00:0000:00:00
3 7037SANDRA GARCIA MARTILLICENCIA DE DIAJNF00:39:3815200:12:302000:17:003529.4100:29:3014800:10:0800:00:0000:00:00
4 6188LAURA BAYOD JAIMEC.N. TERRASSA-CICLES MORECDF00:39:5911500:10:466500:19:503025.2100:30:3612600:09:2300:00:0000:00:00
5 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:40:4910700:10:388800:21:052845.8500:31:4311400:09:0600:00:0000:00:00
6 8006MARTA MARTÍN-MORA SLLICENCIA DE DIACDF00:41:0212200:11:028100:20:302926.8300:31:3212900:09:3000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:31500:08:18800:15:583757.8300:24:161300:07:1500:00:0000:00:00
2 7015FRANCHO ARTAL MATEOLLICENCIA DE DIACDM00:31:443500:09:13100:14:434077.0100:23:563300:07:4800:00:0000:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM00:32:411900:08:361700:16:563543.3100:25:32800:07:0900:00:0000:00:00
4 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:484300:09:171100:16:363614.4600:25:534200:07:5500:00:0000:00:00
5 7019FRAN TORVISCO EREÑALLICENCIA DE DIACDM00:33:492500:09:012900:17:273438.400:26:281800:07:2100:00:0000:00:00
6 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:34:271100:08:254300:18:313240.3200:26:562100:07:3100:00:0000:00:00
7 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:34:46600:08:185600:19:143119.5800:27:321100:07:1400:00:0000:00:00
8 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:084000:09:165200:18:583163.4400:28:143800:07:5400:00:0000:00:00
9 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM00:36:442400:09:016800:19:573007.5200:28:583100:07:4600:00:0000:00:00
10 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:37:143900:09:167400:20:142965.400:29:302900:07:4400:00:0000:00:00
11 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM00:37:173400:09:137600:20:202950.8200:29:332800:07:4400:00:0000:00:00
12 7012AITOR PÉREZ COTSLLICENCIA DE DIACDM00:38:0210200:10:215900:19:203103.4500:29:416700:08:2100:00:0000:00:00
13 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:38:365700:09:418200:20:392905.5700:30:206300:08:1600:00:0000:00:00
14 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM00:40:22000:00:00000:00:00000:32:145500:08:0800:00:0000:00:00
15 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM00:41:20000:00:00000:00:00000:33:164800:08:0400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:33:423700:09:141400:16:523557.3100:26:062500:07:3600:00:0000:00:00
2 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F00:34:463000:09:112700:17:233451.5800:26:346100:08:1200:00:0000:00:00
3 7011MONTSERRAT ESTANY DLLICENCIA DE DIASUB23F00:41:056600:09:4911800:23:092591.7900:32:585300:08:0700:00:0000:00:00
4 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F00:44:3414100:11:4312000:23:122586.2100:34:5513500:09:3900:00:0000:00:00
5 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F00:45:0714700:12:0610400:22:172692.600:34:2316100:10:4400:00:0000:00:00
6 6204JÚLIA PASCUALCLUB PROAMSUB23F00:47:0914800:12:0612200:23:382538.7900:35:4417300:11:2500:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:09100:07:46500:15:453809.5200:23:31100:06:3800:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:30:57300:08:031000:16:073722.8500:24:10300:06:4700:00:0000:00:00
3 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:33:501000:08:244500:18:353228.700:26:59500:06:5100:00:0000:00:00
4 7036JORDI BOSCH PLANASLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:566900:09:56200:14:584008.9100:24:5410900:09:0200:00:0000:00:00
5 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M00:34:42400:08:175000:18:513183.0200:27:082400:07:3400:00:0000:00:00
6 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:35:072300:08:574600:18:373222.9200:27:342300:07:3300:00:0000:00:00
7 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M00:35:432100:08:445500:19:12312500:27:563200:07:4700:00:0000:00:00
8 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:36:35000:00:00000:00:00000:28:562600:07:3900:00:0000:00:00
9 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIINDEPENDENTSUB23M00:38:211200:08:258500:20:562866.2400:29:2110500:09:0000:00:0000:00:00
10 8009GUILLEM FONT LLACAYLLICENCIA DE DIASUB23M00:40:429400:10:139100:21:092836.8800:31:2212500:09:2000:00:0000:00:00
11 4442ALEXIS DAUPHINUNIO ATLETICA RUBISUB23M00:42:0011400:10:459900:21:442760.7400:32:2913100:09:3100:00:0000:00:00
12 8010IGNASI AYALA MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M00:44:518400:10:0815100:26:232274.1600:36:316500:08:2000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:36:227100:09:583200:17:453380.2800:27:438700:08:3900:00:0000:00:00
2 1960IVET FARRIOLS ARIMOSALTOKI TRIKIDEAKABF00:37:519300:10:125100:18:523180.2100:29:049700:08:4700:00:0000:00:00
3 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:406000:09:428400:20:532873.100:30:355200:08:0500:00:0000:00:00
4 6052SANDRA FUENTESECA BFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:40:359600:10:159600:21:272797.200:31:429900:08:5300:00:0000:00:00
5 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF00:43:1613100:11:1710300:22:112704.7300:33:2813900:09:4800:00:0000:00:00
6 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF00:47:1313000:11:1714400:26:012306.2100:37:1814300:09:5500:00:0000:00:00
7 7020SÍLVIA SAMPONS MIRALLICENCIA DE DIAABF00:50:0216300:13:0614100:25:322349.8700:38:3817200:11:2400:00:0000:00:00
8 7010ANA FERNANDEZ NICOLLLICENCIA DE DIAABF00:52:0117100:14:3413500:24:592401.600:39:3317600:12:2800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:17200:07:58300:15:333858.5200:23:31200:06:4600:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:30:20000:00:00000:00:00000:23:31400:06:4900:00:0000:00:00
3 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:46900:08:202100:17:13348500:25:331000:07:1300:00:0000:00:00
4 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:33:02800:08:202400:17:193464.8700:25:391900:07:2300:00:0000:00:00
5 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM00:34:083200:09:121800:16:593532.8800:26:114500:07:5700:00:0000:00:00
6 1115JAVIER NOTARIO PERIC.N. BADALONAABM00:36:058800:10:101600:16:553546.800:27:0510600:09:0000:00:0000:00:00
7 4837FREDDY CHILAN SANTCLUB NATACIO RUBIABM00:36:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:38:105100:09:336900:19:573007.5200:29:308900:08:4000:00:0000:00:00
9 8014ADRIÀ ALCALÀ BECERRLLICENCIA DE DIAABM00:40:073800:09:1511300:22:522623.9100:32:074700:08:0000:00:0000:00:00
10 7030DENNIS RAMOS ROTLLICENCIA DE DIAABM00:42:417400:09:5912700:24:122479.3400:34:117700:08:3000:00:0000:00:00
11 7027DANIEL GUTIERREZ MOLLICENCIA DE DIAABM00:42:497500:09:5912500:23:542510.4600:33:5310200:08:5600:00:0000:00:00
12 5418RUBEN MARTINEZ RIVEC.N. BADALONAABM00:44:3712400:11:0410900:22:402647.0600:33:4416600:10:5300:00:0000:00:00
13 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM00:44:5610900:10:4113200:24:372437.3700:35:1813400:09:3800:00:0000:00:00
14 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM00:45:152800:09:1015800:27:362173.9100:36:467400:08:2900:00:0000:00:00
15 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:46:169200:10:1214800:26:132288.6200:36:2514000:09:5100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGTRITEAM GIRONAABF00:35:534400:09:194700:18:393217.1600:27:584300:07:5500:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:39:107300:09:589000:21:082839.1200:31:064900:08:0400:00:0000:00:00
3 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF00:45:1911900:10:5614000:25:182371.5400:36:1411300:09:0500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM00:31:13700:08:19700:15:583757.8300:24:17700:06:5600:00:0000:00:00
2 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMTC CABRERA DE MARABM00:31:482000:08:40400:15:363846.1500:24:162200:07:3200:00:0000:00:00
3 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:33:262200:08:462500:17:223454.8900:26:081500:07:1800:00:0000:00:00
4 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:402700:09:073000:17:393399.4300:26:464000:07:5400:00:0000:00:00
5 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:464700:09:293700:18:073311.8700:27:365900:08:1000:00:0000:00:00
6 7023MANUEL GONZALEZ SANLLICENCIA DE DIAABM00:36:152600:09:036100:19:293079.5600:28:322700:07:4300:00:0000:00:00
7 1317DÍDAC GARCIA VILARMCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:36:515000:09:315400:19:113127.7200:28:425700:08:0900:00:0000:00:00
8 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:38:594900:09:319700:21:372775.6400:31:083700:07:5100:00:0000:00:00
9 3682JOSE ANTONIO GARCIATRIATLO JOVENT 79ABM00:39:073600:09:149400:21:162821.3200:30:308600:08:3700:00:0000:00:00
10 4285ADRIA GARCIA FONTCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:39:48000:00:00000:00:00000:31:079100:08:4100:00:0000:00:00
11 2671MAURICI SAMPONS MIRCLUB NATACIO RUBIABM00:40:4411200:10:448300:20:402903.2300:31:2412400:09:2000:00:0000:00:00
12 3204ORIOL MERCADE CANALC.E. TRIATHLONBCNABM00:41:045600:09:3712300:23:412533.4300:33:183000:07:4600:00:0000:00:00
13 8011IVAN HARO CARDONA LLICENCIA DE DIAABM00:41:248300:10:0811200:22:522623.9100:33:007000:08:2400:00:0000:00:00
14 2351ALBERTO CORONADO COTRIATLO L´HOSPITALETABM00:41:259100:10:1210800:22:382650.9600:32:508400:08:3500:00:0000:00:00
15 2936JAVIER RAMOS PEDRERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:43:246700:09:5113800:25:092385.6900:35:006900:08:2400:00:0000:00:00
16 7031RICARDO ANDRÉS NUÑOLLICENCIA DE DIAABM00:46:37000:00:00000:00:00000:37:0413300:09:3300:00:0000:00:00
17 2363ENDIKA RUIZ LLAMOSATRIATLO L´HOSPITALETABM00:46:467800:10:0115900:27:412167.3700:37:4211000:09:0400:00:0000:00:00
18 8008TONI MARTÍNEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM00:47:5012000:10:5816000:27:502155.6900:38:4810800:09:0200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:39:3111300:10:456600:19:533017.600:30:3810000:08:5300:00:0000:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:41:1810500:10:2610200:22:072712.8900:32:339500:08:4500:00:0000:00:00
3 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF00:45:1614000:11:2813100:24:352440.6800:36:0312100:09:1300:00:0000:00:00
4 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:4315100:12:1911700:23:082593.6600:35:2715400:10:1600:00:0000:00:00
5 8013MÓNICA DOMÍNGUEZ HELLICENCIA DE DIAABF00:47:1213500:11:2214500:26:072297.3800:37:2913700:09:4300:00:0000:00:00
6 7007PILAR CASTAÑO MARTILLICENCIA DE DIAABF00:57:4716500:13:0916900:33:481775.1500:46:5716500:10:5000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM00:33:324200:09:17900:16:033738.3200:25:206000:08:1200:00:0000:00:00
2 204LLIBERT FORTUNY I CFERRER HOTELS - M3TABM00:34:313300:09:122800:17:253444.9800:26:373900:07:5400:00:0000:00:00
3 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:164600:09:283300:17:533355.0800:27:214100:07:5500:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:481700:08:297000:19:593002.500:28:281700:07:2000:00:0000:00:00
5 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM00:36:574500:09:285800:19:203103.4500:28:485600:08:0900:00:0000:00:00
6 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:396500:09:495700:19:183108.8100:29:077900:08:3200:00:0000:00:00
7 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:37:435900:09:416000:19:233095.4400:29:048800:08:3900:00:0000:00:00
8 2223ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM00:37:517600:10:006400:19:443040.5400:29:445400:08:0700:00:0000:00:00
9 259ORIOL PLANS ROSSELLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM00:38:034800:09:307200:20:122970.300:29:426600:08:2100:00:0000:00:00
10 4787SANTIAGO MOLINA ALACERDANYOLA CHABM00:38:518100:10:067100:20:032992.5200:30:099200:08:4200:00:0000:00:00
11 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:118200:10:0710500:22:202686.5700:32:279300:08:4400:00:0000:00:00
12 7013JUAN OBRERO HERNANDLLICENCIA DE DIAABM00:43:598900:10:1013600:25:00240000:35:109800:08:4900:00:0000:00:00
13 2596ANDRES GONZALEZ ORCLUB TRITRAININGABM00:44:1710800:10:4012900:24:322445.6500:35:1211200:09:0500:00:0000:00:00
14 4402SERGIO FUENTES ROSAC.E. SISTRELLSABM00:45:329800:10:1614700:26:112291.5300:36:2711100:09:0500:00:0000:00:00
15 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994ABM00:48:5613300:11:2115600:27:242189.7800:38:4515100:10:1100:00:0000:00:00
16 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM00:49:3416700:13:3212400:23:472522.7800:37:1917500:12:1500:00:0000:00:00
17 8007RAFAEL CORTÉS MONTLLICENCIA DE DIAABM00:49:4214600:11:5116200:28:102130.1800:40:0113600:09:4100:00:0000:00:00
18 7001VICTOR RASTRILLA ANLLICENCIA DE DIAABM00:52:5417000:14:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7018XAVIER MANSILLA EROLLICENCIA DE DIAABM00:54:4615400:12:3516800:31:331901.7400:44:0815800:10:3800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:37:009700:10:153900:18:193275.7100:28:347300:08:2600:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:37:108500:10:094900:18:493188.6600:28:586200:08:1200:00:0000:00:00
3 35NOELIA CORBALAN MANC.N. BADALONAV1F00:48:5216800:13:4111500:22:582612.4800:36:3917400:12:1300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:32:431800:08:311900:17:003529.4100:25:31900:07:1200:00:0000:00:00
2 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:34:151500:08:294200:18:303243.2400:26:591400:07:1600:00:0000:00:00
3 1057GABI RODRIGUEZ CALLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:34:331600:08:295300:19:093133.1600:27:38600:06:5500:00:0000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:35:042900:09:113500:18:023327.1700:27:133400:07:5100:00:0000:00:00
5 4619ANT. JOSE HERNANDEZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:137700:10:003100:17:443383.4600:27:447600:08:2900:00:0000:00:00
6 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:37:109500:10:144400:18:313240.3200:28:457200:08:2500:00:0000:00:00
7 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:37:486300:09:446300:19:423045.6900:29:266800:08:2200:00:0000:00:00
8 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:39:478000:10:059300:21:132827.9700:31:187500:08:2900:00:0000:00:00
9 8001ALBERT CABALLERO RELLICENCIA DE DIAV1M00:40:201400:08:2713000:24:342442.3300:33:011600:07:1900:00:0000:00:00
10 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:40:2310000:10:208900:21:072841.3600:31:2710300:08:5600:00:0000:00:00
11 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:40:245300:09:3411000:22:402647.0600:32:145800:08:1000:00:0000:00:00
12 3131GUILLEM MASDEU SARRINDEPENDENTV1M00:40:2711600:10:487900:20:272933.9900:31:1512000:09:1200:00:0000:00:00
13 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M00:40:5312100:11:017800:20:242941.1800:31:2512800:09:2800:00:0000:00:00
14 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAV1M00:44:5013900:11:2611400:22:572614.3800:34:2315600:10:2700:00:0000:00:00
15 8004JAVIER VERA MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:45:468600:10:0915400:27:042216.7500:37:138200:08:3300:00:0000:00:00
16 1687ANTONIO SANTAMARIA TRIATLO L´HOSPITALETV1M00:46:467900:10:0216300:28:192118.8900:38:217100:08:2500:00:0000:00:00
17 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M00:47:0810600:10:3515700:27:252188.4500:38:0011500:09:0800:00:0000:00:00
18 7029DAVID MONJE MILLALLICENCIA DE DIAV1M00:48:0414400:11:4614900:26:182281.3700:38:0414500:10:0000:00:0000:00:00
19 7026OSCAR BERMUDEZ CABRLLICENCIA DE DIAV1M00:52:4616900:14:3114200:25:472327.0800:40:1817700:12:2800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:486100:09:4210100:22:062714.9300:31:484600:08:0000:00:0000:00:00
2 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F00:47:2315500:12:3613300:24:462422.6100:37:2214600:10:0100:00:0000:00:00
3 6198MIREIA VIDAL I VALLCERRR IGUALADAV1F00:50:3216100:13:0315000:26:232274.1600:39:2616900:11:0600:00:0000:00:00
4 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F00:53:0814900:12:0816700:30:481948.0500:42:5615200:10:1200:00:0000:00:00
5 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F00:54:0816600:13:2416600:29:542006.6900:43:1816400:10:5000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:35:46000:00:00000:00:00000:27:553500:07:5100:00:0000:00:00
2 8005ISRAEL REYES PALEROLLICENCIA DE DIAV1M00:37:106400:09:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3436ROBERT AMAT GARCIAC.N. BADALONAV1M00:40:455400:09:3610700:22:382650.9600:32:147800:08:3100:00:0000:00:00
4 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M00:41:3713600:11:228700:21:002857.1400:32:2212200:09:1500:00:0000:00:00
5 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M00:44:1915000:12:1510000:21:482752.2900:34:0315300:10:1600:00:0000:00:00
6 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M00:45:409900:10:1715200:26:372254.2300:36:549600:08:4600:00:0000:00:00
7 8003MANEL CALERO SEGURALLICENCIA DE DIAV1M00:45:4912600:11:0712800:24:322445.6500:35:3915000:10:1000:00:0000:00:00
8 3938MIQUEL SANROMA COMEPRAT TRIATLO 1994V1M00:46:3013400:11:2213900:25:132379.3800:36:3514200:09:5500:00:0000:00:00
9 2597FRANCISCO DAMASO GOA.D. RUNNING VIGIAV1M00:46:4714500:11:4713700:25:042393.6200:36:5114400:09:5600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F00:57:2317200:15:2616500:29:182047.7800:44:4417800:12:3900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:37:455500:09:377300:20:122970.300:29:494400:07:5600:00:0000:00:00
2 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M00:38:275200:09:337700:20:212948.400:29:548000:08:3300:00:0000:00:00
3 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M00:40:405800:09:4110600:22:252676.5800:32:068300:08:3400:00:0000:00:00
4 8002AVEL·LÍ MARTORELL ELLICENCIA DE DIAV2M00:43:3611700:10:5311100:22:422643.1700:33:3514700:10:0100:00:0000:00:00
5 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M00:43:476200:09:4314300:25:592309.1700:35:425000:08:0500:00:0000:00:00
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M00:43:5011000:10:4312600:24:052491.3500:34:4810700:09:0200:00:0000:00:00
7 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M00:47:4712700:11:0915300:26:532231.8700:38:0213800:09:4500:00:0000:00:00
8 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:48:0911800:10:5316100:27:522153.1100:38:4512700:09:2400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F00:41:3312900:11:179500:21:172819.1100:32:3410400:08:5900:00:0000:00:00
2 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:49:4615800:12:5114600:26:102292.9900:39:0116200:10:4500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M00:40:127000:09:569800:21:412767.100:31:378500:08:3500:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:42:3913200:11:199200:21:112832.4200:32:3014900:10:0900:00:0000:00:00
2 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M00:44:0713700:11:2411900:23:102589.9300:34:3413200:09:3300:00:0000:00:00
3 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:53:0016200:13:0616400:28:342100.3500:41:4017100:11:2000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:47:4212800:11:1515500:27:182197.800:38:3311600:09:0900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32