RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
89 84 81 1 2 2500 1000 2500 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF00:41:113800:10:511900:18:273252.0300:29:183800:11:5300:00:0000:00:00
2 27ÈLIA IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF00:41:183900:10:561800:18:273252.0300:29:233900:11:5500:00:0000:00:00
3 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:47:354600:11:096900:24:262455.6600:35:354100:12:0000:00:0000:00:00
4 6110CLARA PESO DOMINGUEPRAT TRIATLO 1994CDF00:51:047200:13:045200:22:392649.0100:35:437800:15:2100:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:37:301800:10:02600:16:573539.8200:26:591100:10:3100:00:0000:00:00
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM00:37:58800:09:311300:17:573342.6200:27:28900:10:3000:00:0000:00:00
3 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:38:332300:10:071000:17:393399.4300:27:461600:10:4700:00:0000:00:00
4 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM00:38:43600:09:281700:18:153287.6700:27:431900:11:0000:00:0000:00:00
5 7009PAU CASAS SERRATSLLICENCIA DE DIACDM00:43:053200:10:323700:20:402903.2300:31:123700:11:5300:00:0000:00:00
6 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM00:45:121500:09:506400:23:342545.9700:33:243600:11:4800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:46:556400:12:084500:21:322786.3800:33:405900:13:1500:00:0000:00:00
2 7008LAURA FABREGAS CUADLLICENCIA DE DIAJNF00:48:447500:13:194200:21:022852.6100:34:217200:14:2300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:36:54200:09:22700:17:193464.8700:26:41300:10:1300:00:0000:00:00
2 7006FRAN TORVISCO EREÑALLICENCIA DE DIACDM00:37:27900:09:331100:17:473373.9500:27:20200:10:0700:00:0000:00:00
3 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM00:38:402800:10:20500:16:513560.8300:27:113100:11:2900:00:0000:00:00
4 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRAPRAT TRIATLO 1994JNM00:39:281300:09:441400:18:073311.8700:27:513400:11:3700:00:0000:00:00
5 7010SERGI ESPINAR CUELLLLICENCIA DE DIAJNM00:39:523600:10:49400:16:483571.4300:27:374800:12:1500:00:0000:00:00
6 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM00:43:381100:09:435900:23:162578.800:32:591200:10:3900:00:0000:00:00
7 7007PAU ARENAS PUJOLLLICENCIA DE DIAJNM00:50:335500:11:417000:25:042393.6200:36:456600:13:4800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8005MARÇAL BARRERALLICENCIA DE DIAABM00:42:083500:10:452700:19:213100.7800:30:064200:12:0200:00:0000:00:00
2 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:43:481200:09:436100:23:212569.5900:33:041400:10:4400:00:0000:00:00
3 8003MIGUEL SÁNCHEZ RECHLLICENCIA DE DIASUB23M00:46:124300:11:066500:23:422531.6500:34:482900:11:2400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF00:44:145000:11:263600:20:392905.5700:32:054400:12:0900:00:0000:00:00
2 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:50:026500:12:084100:20:582861.6900:33:068100:16:5600:00:0000:00:00
3 6142ADRIANA QUINTANILLAPRAT TRIATLO 1994ABF00:51:417600:13:374900:22:242678.5700:36:018000:15:4000:00:0000:00:00
4 6177LAIA ALARCON VILAMC.N. REUS PLOMSABF00:55:447800:13:527500:26:422247.1900:40:347500:15:1000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:35:04100:09:00100:16:093715.1700:25:09100:09:5500:00:0000:00:00
2 1179ALBERT BONILLA SOLECLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM00:39:101000:09:371500:18:083308.8200:27:453000:11:2500:00:0000:00:00
3 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:42:471400:09:485100:22:392649.0100:32:27500:10:2000:00:0000:00:00
4 898JORDI FERRERAS JEREC.E. TRIATHLONBCNABM00:48:446700:12:195000:22:382650.9600:34:576500:13:4700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGTRITEAM GIRONAABF00:41:013000:10:272600:19:203103.4500:29:472500:11:1400:00:0000:00:00
2 8004LAURA RAMIREZ LOZANLLICENCIA DE DIAABF00:47:025400:11:395300:22:462635.4300:34:255200:12:3700:00:0000:00:00
3 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:51:157400:13:076300:23:282556.8200:36:357300:14:4000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMTC CABRERA DE MARABM00:36:13700:09:30200:16:143696.100:25:44800:10:2900:00:0000:00:00
2 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:39:092200:10:061200:17:573342.6200:28:032300:11:0600:00:0000:00:00
3 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM00:46:025600:11:423900:20:512877.700:32:336200:13:2900:00:0000:00:00
4 7001IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM00:53:212500:10:178100:30:421954.400:40:594900:12:2200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF00:43:425100:11:293500:20:382907.9200:32:073200:11:3500:00:0000:00:00
2 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:46:106200:12:034000:20:582861.6900:33:015700:13:0900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM00:38:192600:10:19300:16:483571.4300:27:072400:11:1200:00:0000:00:00
2 3164JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:38:472700:10:19800:17:333418.800:27:521800:10:5500:00:0000:00:00
3 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM00:39:37500:09:262900:19:513022.6700:29:17600:10:2000:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:40:16400:09:243200:20:272933.9900:29:51700:10:2500:00:0000:00:00
5 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:162900:10:202400:18:523180.2100:29:124300:12:0400:00:0000:00:00
6 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM00:41:442400:10:173000:20:082980.1300:30:252800:11:1900:00:0000:00:00
7 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM00:42:122100:10:063100:20:102975.2100:30:164000:11:5600:00:0000:00:00
8 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM00:43:592000:10:045700:23:042601.1600:33:081700:10:5100:00:0000:00:00
9 3175CARLES MALLOL NABOTTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:44:465700:11:423800:20:422898.5500:32:245000:12:2200:00:0000:00:00
10 4787SANTIAGO MOLINA ALACERDANYOLA CHABM00:44:494700:11:164400:21:212810.300:32:374600:12:1200:00:0000:00:00
11 480EDUARD COLLADO ALSITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:45:164800:11:244300:21:072841.3600:32:315300:12:4500:00:0000:00:00
12 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:47:425200:11:326200:23:222567.7600:34:545400:12:4800:00:0000:00:00
13 4422GERARD QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:49:465300:11:376800:24:172470.8300:35:546700:13:5200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:42:254900:11:242300:18:493188.6600:30:134700:12:1200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:37:18300:09:23900:17:373405.8700:27:00400:10:1800:00:0000:00:00
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:38:381600:09:551600:18:133293.6900:28:081000:10:3000:00:0000:00:00
3 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:333300:10:332100:18:433205.700:29:162600:11:1700:00:0000:00:00
4 4619ANT. JOSE HERNANDEZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:40:564400:11:062200:18:463197.1600:29:522200:11:0400:00:0000:00:00
5 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M00:41:411700:10:003400:20:372910.2700:30:372000:11:0400:00:0000:00:00
6 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:42:574500:11:092800:19:373058.6200:30:464500:12:1100:00:0000:00:00
7 2077JORDI IZQUIERDO MARG EXC ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:43:581900:10:045800:23:102589.9300:33:141500:10:4400:00:0000:00:00
8 5369DAVID QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M00:45:213700:10:505400:22:552618.1800:33:453300:11:3600:00:0000:00:00
9 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:47:445800:11:435600:22:582612.4800:34:415600:13:0300:00:0000:00:00
10 7011XAVIER HERNANDEZ FOLLICENCIA DE DIAV1M00:48:546600:12:096000:23:182575.1100:35:276100:13:2700:00:0000:00:00
11 8002DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M00:53:356000:11:477900:28:462085.7500:40:335500:13:0200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:45:414200:11:055500:22:572614.3800:34:023500:11:3900:00:0000:00:00
2 5134MONTSERRAT DOMINGUEC.N. CATALUNYAV1F00:57:507900:13:567800:28:372096.6800:42:337600:15:1700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7002MARC JURADOLLICENCIA DE DIAV1M00:40:503100:10:312500:19:153116.8800:29:462100:11:0400:00:0000:00:00
2 3938MIQUEL SANROMA COMEPRAT TRIATLO 1994V1M00:51:216100:12:027200:25:412336.1500:37:436300:13:3800:00:0000:00:00
3 903PERE MONCAS MIRALLEINDEPENDENTV1M00:51:437000:12:557100:25:242362.200:38:196000:13:2400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:39:563400:10:342000:18:403214.2900:29:141300:10:4200:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:43:534000:10:584600:21:382773.500:32:362700:11:1700:00:0000:00:00
3 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:47:276800:12:473300:20:292929.2100:33:166800:14:1100:00:0000:00:00
4 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M00:49:005900:11:436700:24:062489.6300:35:495800:13:1100:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:56:568000:14:207700:27:022219.4800:41:227900:15:3400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M00:45:374100:11:054800:21:572733.4900:33:025100:12:3500:00:0000:00:00
2 920JORDI CODINA SANTOLCLUB NATACIO MINORISAV2M00:53:397300:13:057600:26:552229.100:40:006400:13:3900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:49:077100:13:034700:21:422764.9800:34:457100:14:2200:00:0000:00:00
2 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M00:50:556900:12:496600:23:542510.4600:36:436900:14:1200:00:0000:00:00
3 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:52:256300:12:077300:26:032303.2600:38:107000:14:1500:00:0000:00:00
4 8001ÀNGEL BORDAS ARNAULLICENCIA DE DIAV3M00:56:398100:14:437400:26:372254.2300:41:207700:15:1900:00:0000:00:00
5 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:59:257700:13:518000:30:321965.0700:44:237400:15:0200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32