RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
168 156 135 21 0 1900 90 21 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSJNM06:12:167700:37:598103:22:0126.7304:00:0011002:12:1600:00:0000:00:00
2 7017PAU BRUNETLLICENCIA DE DIAJNM06:26:2412900:46:479003:27:0526.0804:13:5211102:12:3200:00:0000:00:00
3 257ALEIX MONMANY BALAGCERCLE SABADELLES 1856JNM07:14:5612000:44:3011003:42:3724.2604:27:0713002:47:4900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M04:30:141700:31:28202:35:0334.8303:06:31101:23:4300:00:0000:00:00
2 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994ABM04:49:01100:28:092002:49:2831.8603:17:371301:31:2400:00:0000:00:00
3 8013ADRIÀ CIURANA LANAULLICENCIA DE DIASUB23M05:14:43000:00:00000:00:00003:36:103001:38:3300:00:0000:00:00
4 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M05:20:411400:31:183902:59:0030.1703:30:185901:50:2300:00:0000:00:00
5 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M06:02:115400:34:527003:15:5227.5703:50:4410802:11:2700:00:0000:00:00
6 4600XAVI BRUMOS CARBONECLUB TRIATLO USK TEAMSUB23M07:38:457200:37:3613004:07:0521.8504:44:4113102:54:0400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF05:15:094400:34:013602:57:4130.3903:31:424101:43:2700:00:0000:00:00
2 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF05:53:282300:31:549103:27:1826.0503:59:127001:54:1600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8007DAVID ADANLLICENCIA DE DIAABM05:04:4912500:45:541502:48:2732.0603:34:211201:30:2800:00:0000:00:00
2 8008SES CORS FINESTRESLLICENCIA DE DIAABM05:09:08700:30:353102:56:3230.5903:27:073901:42:0100:00:0000:00:00
3 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM05:17:303400:32:554203:00:4529.8803:33:404301:43:5000:00:0000:00:00
4 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM05:48:494300:33:586703:14:0727.8203:48:059002:00:4400:00:0000:00:00
5 8018CRISTIAN MARQUEZ SELLICENCIA DE DIAABM06:35:0711800:44:109703:30:0725.704:14:1711602:20:5000:00:0000:00:00
6 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM06:43:228000:38:0610703:39:1724.6304:17:2312302:25:5900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF05:09:374600:34:083702:58:2930.2503:32:372701:37:0000:00:0000:00:00
2 5121MARTA BURGUES ROSCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF05:36:269900:40:098203:22:0926.7104:02:182201:34:0800:00:0000:00:00
3 3517CRISTINA SOLÉ MARCÉTRIDIRABF05:45:2510300:40:579503:28:3525.8904:09:322401:35:5300:00:0000:00:00
4 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:58:162400:31:574803:03:3929.403:35:3611902:22:4000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM04:38:46500:30:30602:42:3333.2203:13:03301:25:4300:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM04:43:35800:30:56902:44:5832.7303:15:54401:27:4100:00:0000:00:00
3 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM04:49:542500:32:021602:48:2832.0503:20:30801:29:2400:00:0000:00:00
4 1557DÍDAC DOMINGO CARRATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:54:063100:32:371402:47:5832.1503:20:352001:33:3100:00:0000:00:00
5 8009FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM04:57:263000:32:351902:49:1731.903:21:522301:35:3400:00:0000:00:00
6 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM05:00:42600:30:332102:50:0131.7603:20:343401:40:0800:00:0000:00:00
7 8010MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM05:01:555900:35:311702:48:5631.9703:24:272801:37:2800:00:0000:00:00
8 8003PABLO LOPEZ BAENALLICENCIA DE DIAABM05:02:013300:32:442702:55:2030.803:28:042101:33:5700:00:0000:00:00
9 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM05:17:31300:29:224303:01:0729.8203:30:295001:47:0200:00:0000:00:00
10 479ORIOL NOMEN ESCODAW3TRIBCNABM05:27:241500:31:224103:00:0229.9903:31:247501:56:0000:00:0000:00:00
11 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:31:545100:34:427503:17:5227.2903:52:343201:39:2000:00:0000:00:00
12 5584JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM05:33:1010100:40:175103:04:2529.2803:44:425501:48:2800:00:0000:00:00
13 7009MARC MOLINA ROIGLLICENCIA DE DIAABM06:07:0911700:43:578803:26:5826.0904:10:557601:56:1400:00:0000:00:00
14 7002SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM06:21:3713200:56:598703:26:3226.1504:23:318001:58:0600:00:0000:00:00
15 8019SERGI MARTINEZ CAPLLICENCIA DE DIAABM06:23:5111500:43:267903:20:0826.9804:03:3411502:20:1700:00:0000:00:00
16 7003JAUME GRANE SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM06:29:589000:39:2311103:44:0524.104:23:2810002:06:3000:00:0000:00:00
17 7013EDUARD SERRES LOPEZLLICENCIA DE DIAABM06:34:436800:36:5110503:38:4524.6904:15:3611402:19:0700:00:0000:00:00
18 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB ESPORTIU DUETTRIABM06:39:1210600:41:3912003:54:1123.0604:35:509702:03:2200:00:0000:00:00
19 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM06:46:0612600:46:138603:25:3226.2704:11:4512702:34:2100:00:0000:00:00
20 8015JAUME MORA MARSELLELLICENCIA DE DIAABM06:56:246300:36:2810003:34:1325.2104:10:4112902:45:4300:00:0000:00:00
21 7014JOSEP RIBES DUCHLLICENCIA DE DIAABM07:51:2912800:46:1812504:01:3122.3604:47:4913403:03:4000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF04:58:35900:30:591802:49:1131.9203:20:102901:38:2500:00:0000:00:00
2 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF06:12:399600:39:5310403:37:4124.8104:17:347301:55:0500:00:0000:00:00
3 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF06:34:0410200:40:3511403:45:5023.9104:26:2510202:07:3900:00:0000:00:00
4 3505NOEMI APARICIO CABAC.N. SABADELLABF07:18:5411300:43:1113304:14:4221.204:57:5311802:21:0100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARPRAT TRIATLO 1994ABM04:33:121200:31:15302:37:3634.2603:08:51201:24:2100:00:0000:00:00
2 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:42:451100:31:02502:41:3233.4303:12:341101:30:1100:00:0000:00:00
3 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM04:47:472100:31:40802:44:4032.7903:16:201401:31:2700:00:0000:00:00
4 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:48:312900:32:23702:43:3033.0303:15:531801:32:3800:00:0000:00:00
5 8022ERNESTO GIL TESACLUB DEPORTIVO HUESCAABM04:51:021000:31:001202:47:3432.2303:18:341601:32:2800:00:0000:00:00
6 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. PICORNELLABM04:51:343900:33:301002:44:5832.7303:18:281901:33:0600:00:0000:00:00
7 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSABM04:55:516700:36:381102:46:3632.4103:23:141701:32:3700:00:0000:00:00
8 8020JON TRIGUEROS ALVARYEPA! TRIATLOI KLUBAABM04:57:0010400:41:181302:47:5632.1603:29:14501:27:4600:00:0000:00:00
9 2636JORDI FERRE CAPAROTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:01:195200:34:503402:57:3230.4203:32:22701:28:5700:00:0000:00:00
10 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM05:01:581900:31:342302:53:4331.0903:25:172601:36:4100:00:0000:00:00
11 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM05:06:132600:32:032402:54:103103:26:133301:40:0000:00:0000:00:00
12 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:11:414900:34:273302:56:5430.5303:31:213601:40:2000:00:0000:00:00
13 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM05:12:192700:32:093002:56:2330.6203:28:324201:43:4700:00:0000:00:00
14 4194RUBEN OTERO VIÑALSCLUB TRIATLO USK TEAMABM05:14:175300:34:514703:03:0029.5103:37:512501:36:2600:00:0000:00:00
15 7004JOSE LABRADOR SAMPILLICENCIA DE DIAABM05:16:514500:34:052802:55:3530.7503:29:405101:47:1100:00:0000:00:00
16 7015ENEAS ARISTI IRUETATRIRUNNERS GETXOABM05:25:077500:37:562902:55:3830.7503:33:346101:51:3300:00:0000:00:00
17 8016OSCAR AYBARLLICENCIA DE DIAABM05:36:548600:38:586903:15:4327.5903:54:414001:42:1300:00:0000:00:00
18 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM05:37:094700:34:116303:11:1028.2503:45:216201:51:4800:00:0000:00:00
19 8011XAVIER OTIN CARBONELLICENCIA DE DIAABM05:39:249200:39:285403:05:5629.0403:45:246801:54:0000:00:0000:00:00
20 8002JAUME CHIVALLICENCIA DE DIAABM05:48:288500:38:187103:16:2927.4803:54:476701:53:4100:00:0000:00:00
21 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM05:56:0311600:43:406003:08:5828.5803:52:389802:03:2500:00:0000:00:00
22 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM05:56:153200:32:419203:27:3726.0104:00:187401:55:5700:00:0000:00:00
23 945JUAN JOSÉ ROBLES SAINDEPENDENTABM05:58:398200:38:099303:28:1025.9404:06:196501:52:2000:00:0000:00:00
24 771JOSE VIDAL GOMEZCLUB GASSS TRIATLOABM06:01:056200:35:566803:14:4727.7203:50:4310702:10:2200:00:0000:00:00
25 3067JUAN LUIS FERNANDEZGAVA TRIATLOABM06:08:537800:38:019403:28:1625.9304:06:179502:02:3600:00:0000:00:00
26 8006VICTOR PALOMAR ASENLLICENCIA DE DIAABM06:11:1610700:41:589803:30:0825.704:12:068101:59:1000:00:0000:00:00
27 193EDUARD AGUILERA CASINDEPENDENTABM06:12:0710000:40:1310103:34:1425.2104:14:277901:57:4000:00:0000:00:00
28 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM06:13:407600:37:5810303:36:1424.9704:14:128201:59:2800:00:0000:00:00
29 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM06:20:065600:35:079603:28:5925.8404:04:0611202:16:0000:00:0000:00:00
30 1188JORDI VERA RAEZASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM06:27:407400:37:547703:18:1527.2403:56:0912502:31:3100:00:0000:00:00
31 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM06:31:0010500:41:3510903:41:0124.4304:22:3610402:08:2400:00:0000:00:00
32 7012JUAN ANTONIO RUIZ VLLICENCIA DE DIAABM06:32:0112400:45:4211503:46:2123.8604:32:038601:59:5800:00:0000:00:00
33 3029EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM06:34:385500:35:0012303:59:3422.5404:34:348802:00:0400:00:0000:00:00
34 2201ANTONI BALAGUER BAU.C. SANT CUGATABM06:39:388700:39:0511903:52:4023.2104:31:4510302:07:5300:00:0000:00:00
35 4935FERRAN ARNALDO MAROINDEPENDENTABM07:18:2113300:59:2012904:06:5221.8705:06:1210902:12:0900:00:0000:00:00
36 7008DAVID MENDEZ HORMIGLLICENCIA DE DIAABM07:33:166900:36:5712203:57:1222.7704:34:0913302:59:0700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:17:316600:36:365803:08:3028.6503:45:061501:32:2500:00:0000:00:00
2 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F06:51:1711200:42:5311203:44:0624.104:26:5912102:24:1800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1259SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M04:51:454100:33:40102:31:2535.6603:05:054901:46:4000:00:0000:00:00
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:57:191300:31:163202:56:3330.5903:27:49901:29:3000:00:0000:00:00
3 8001XAVI VIDAL FOLCHC.T. EVASION CASTELLONV1M05:05:152800:32:182202:52:4431.2603:25:023501:40:1300:00:0000:00:00
4 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:10:407000:37:012602:54:5830.8603:31:593101:38:4100:00:0000:00:00
5 8021CARLOS GINER CHELETKOMANDO C.T.V1M05:22:341600:31:275503:06:122903:37:394601:44:5500:00:0000:00:00
6 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M05:23:178100:38:074403:01:1929.7803:39:264401:43:5100:00:0000:00:00
7 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:23:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M05:29:067900:38:025703:06:3528.9403:44:374501:44:2900:00:0000:00:00
9 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLV1M05:29:27200:28:164002:59:3630.0703:27:529302:01:3500:00:0000:00:00
10 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M05:30:144200:33:465903:08:5228.5903:42:385301:47:3600:00:0000:00:00
11 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M05:30:228300:38:144903:03:3929.403:41:535601:48:2900:00:0000:00:00
12 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M05:37:052200:31:476603:13:0227.9703:44:496401:52:1600:00:0000:00:00
13 7001JOSEP SEGUES SEGUESLLICENCIA DE DIAV1M05:38:2112700:46:175303:05:4929.0603:52:064801:46:1500:00:0000:00:00
14 4689GUILLEM BUJOSA PORTCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:41:046500:36:325203:04:5629.203:41:288301:59:3600:00:0000:00:00
15 1209JORDI MOLINS ROMEROW3TRIBCNV1M05:42:163600:33:096403:11:4428.1603:44:537801:57:2300:00:0000:00:00
16 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M05:48:021800:31:337303:16:4227.4503:48:158401:59:4700:00:0000:00:00
17 2899JORDI CARBO POUGAVA TRIATLOV1M05:48:418900:39:197803:18:5827.1403:58:176001:50:2400:00:0000:00:00
18 2646ALBERTO JOSE CAMPOSC.E. RAYOTEAMV1M05:50:348800:39:165603:06:2928.9603:45:459902:04:4900:00:0000:00:00
19 5544JORGE MERINO HERNÁNINDEPENDENTV1M05:51:5413000:47:147203:16:3527.4704:03:495401:48:0500:00:0000:00:00
20 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:53:367100:37:058003:21:5926.7303:59:047101:54:3200:00:0000:00:00
21 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M05:57:276000:35:396503:13:0027.9803:48:3910502:08:4800:00:0000:00:00
22 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M06:03:459100:39:278303:22:1126.7104:01:389402:02:0700:00:0000:00:00
23 1571DAVID SANS SOLERGAVA TRIATLOV1M06:13:399300:39:309903:31:1025.5704:10:409602:02:5900:00:0000:00:00
24 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M06:13:432000:31:387603:18:1327.2403:49:5112002:23:5200:00:0000:00:00
25 7006ALEXANDER KUBASOVLLICENCIA DE DIAV1M07:04:179400:39:3212403:59:4822.5204:39:2012202:24:5700:00:0000:00:00
26 219ALFONSO GALEANO GODINDEPENDENTV1M07:04:4312200:44:5111303:44:1524.0804:29:0612802:35:3700:00:0000:00:00
27 3977MIGUEL ANGEL MATASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M07:37:229700:40:0212604:02:0122.3104:42:0313202:55:1900:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7010GEMMA SALMERON ALSELLICENCIA DE DIAV1F06:26:0311400:43:2311603:48:2723.6404:31:506901:54:1300:00:0000:00:00
2 4004Mª JESUS SANTOS BLACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F06:38:113500:33:0112704:04:1122.1104:37:129102:00:5900:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4864JORDI GUZMAN PASCUACERRR IGUALADAV1M04:44:285000:34:34402:39:5833.7603:14:321001:29:5600:00:0000:00:00
2 2642JORDI BONILLA GONZAA.D. RUNNING VIGIAV1M05:08:117300:37:524503:01:4029.7203:39:32601:28:3900:00:0000:00:00
3 2606JOSEP VILADOMS BELC.N. REUS PLOMSV1M05:16:554000:33:372502:54:3230.9403:28:095701:48:4600:00:0000:00:00
4 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M05:17:194800:34:234603:01:5429.6903:36:173801:41:0200:00:0000:00:00
5 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M05:20:503700:33:183502:57:3630.4103:30:545801:49:5600:00:0000:00:00
6 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV1M05:40:136100:35:486203:09:4628.4603:45:347201:54:3900:00:0000:00:00
7 4410ANGEL VALERA MUÑOZSBR OPEN TEAMV1M05:40:216400:36:318403:23:3026.5404:00:013701:40:2000:00:0000:00:00
8 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M05:44:385700:35:076103:09:4028.4703:44:478501:59:5100:00:0000:00:00
9 3007MANUEL NOGALES ALTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:51:375800:35:138503:24:2226.4203:59:356301:52:0200:00:0000:00:00
10 7016ANDER ALKORTA URKIOC.D KAIROSCOREV1M05:55:2110800:42:018903:27:0526.0804:09:064701:46:1500:00:0000:00:00
11 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M06:19:399800:40:0810603:38:4924.6804:18:578902:00:4200:00:0000:00:00
12 4676JOSEP MANUEL CALVO INDEPENDENTV1M06:22:2111900:44:1110803:40:5124.4504:25:027701:57:1900:00:0000:00:00
13 8017RAMON OSCAR TORRELLLLICENCIA DE DIAV1M06:44:1811000:42:3211803:52:1023.2604:34:4210602:09:3600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:25:353800:33:273802:58:3230.2503:31:596601:53:3600:00:0000:00:00
2 4277JOSE MARIA PUIG BELCLUB TRIATLO PROSANV2M05:43:348400:38:175003:03:4929.3803:42:069202:01:2800:00:0000:00:00
3 8014RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M05:47:4811100:42:417403:17:4527.3104:00:265201:47:2200:00:0000:00:00
4 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M06:05:09400:30:2210203:34:4925.1404:05:118701:59:5800:00:0000:00:00
5 958VICENTE VALERO SANCCLUB TRIASME TRIATLOV2M07:05:0612100:44:4413204:13:0121.3404:57:4510102:07:2100:00:0000:00:00
6 1651THIERRY DAVINFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M07:07:249500:39:4112103:55:2122.9404:35:0212602:32:2200:00:0000:00:00
7 978PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M07:08:5910900:42:1012804:05:5821.9504:48:0811702:20:5100:00:0000:00:00
8 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M07:26:1513100:50:1813104:09:2521.6504:59:4312402:26:3200:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 900TOMAS AMADO CALVOINDEPENDENTV3M06:52:5112300:45:0311703:49:2623.5404:34:2911302:18:2200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32