RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
24 22 17 5 0 1900 110 21 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3268ADRIÀ GÓMEZ GRAUTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM07:05:29200:32:301104:35:5923.9105:08:291101:57:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM06:13:46300:33:13504:07:5326.6304:41:06101:32:4000:00:0000:00:00
2 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM06:24:39600:33:56604:16:5625.6904:50:52201:33:4700:00:0000:00:00
3 1298EDUARD PALAU BORREGCLUB TRIATLO PROSANABM06:33:541400:37:52304:05:2026.904:43:121001:50:4200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM06:19:271100:36:48404:07:0526.7104:43:53401:35:3400:00:0000:00:00
2 4576MARCEL CARRERAS SOLCLUB TRIATLO SUPERACIOABM06:20:011200:36:58204:01:2027.3504:38:18801:41:4300:00:0000:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM06:42:59400:33:17104:00:4227.4204:33:591702:09:0000:00:0000:00:00
4 5248JACINT CAROL BRUGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM06:44:52700:35:101004:29:3724.4805:04:47601:40:0500:00:0000:00:00
5 8040DAVID VENDRELL CUÑALLICENCIA DE DIAABM07:00:591000:36:25904:27:2724.6805:03:521201:57:0700:00:0000:00:00
6 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM07:10:29800:35:241204:36:1323.8905:11:371401:58:5200:00:0000:00:00
7 3969JAUME TORRA MATEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM07:11:581700:45:351404:43:3523.2705:29:10901:42:4800:00:0000:00:00
8 646XAVIER PENELLA BAROCLUB TRIATLO CERVERAABM07:42:57900:36:001605:01:4221.8805:37:421602:05:1500:00:0000:00:00
9 8041JORDI SOLÉ OLIVESLLICENCIA DE DIAABM07:47:441500:39:121705:11:1521.205:50:271301:57:1700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 342JORDI ARIAS SUNYERPRAT TRIATLO 1994V1M06:35:10100:30:18804:23:2425.0604:53:42701:41:2800:00:0000:00:00
2 8042ALEX SUÑER MORENOLLICENCIA DE DIAV1M07:04:131600:42:101504:46:2923.0405:28:39501:35:3400:00:0000:00:00
3 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M07:21:241300:37:051304:39:3523.6105:16:401502:04:4400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 212JESUS VALLADARES GOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M06:28:11500:33:55704:19:2725.4404:53:22301:34:4900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32