RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
132 125 120 5 0 5 2 5 28 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:22:257900:22:423600:36:053.3300:58:477600:23:3800:00:2300:00:23
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:16:115800:21:171700:33:223.600:54:394300:21:3200:00:2800:00:24
2 8014MARCEL CUADROS BROCLLICENCIA DE DIACDM01:27:557400:22:177800:44:342.6901:06:513600:21:0400:00:4300:01:13
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:16:444900:21:001800:33:333.5800:54:336000:22:1100:00:2100:00:24
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM01:08:56700:18:17800:31:093.8500:49:261200:19:3000:00:1600:00:22
2 1174VICTOR GOMEZ PEÑAABSOLUT SPORTCDM01:11:462900:20:25500:29:354.0600:50:004900:21:4600:00:2300:00:29
3 7110FRANCISCO TORVISCO LLICENCIA DE DIACDM01:13:134100:20:48600:30:423.9100:51:304700:21:4300:00:1700:00:41
4 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADAJNM01:14:23900:18:184100:37:053.2400:55:23900:19:0000:00:2300:00:27
5 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:14:302700:20:231000:32:083.7300:52:315400:21:5900:00:2800:00:26
6 3323VICTOR GONZALEZ MARC.N. REUS PLOMSCDM01:17:585200:21:023700:36:173.3100:57:192700:20:3900:00:2500:00:32
7 4133JAVIER BONNIN JORDPRAT TRIATLO 1994JNM01:21:214400:20:565200:38:483.0900:59:444400:21:3700:00:4800:00:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8017MARTA MARÍ FERNÁNDELLICENCIA DE DIASUB23F01:42:2810800:27:188600:46:382.5701:13:5610300:28:3200:00:3100:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:04:38500:17:40200:28:434.1800:46:23400:18:1500:00:2000:00:18
2 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M01:05:58300:16:55300:29:254.0800:46:201300:19:3800:00:1400:00:16
3 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:06:28000:00:00000:00:00000:47:31800:18:5700:00:0000:00:19
4 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:09:38000:00:00000:00:00000:51:23500:18:1500:00:0000:00:23
5 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:14:22400:17:304300:37:423.1800:55:121000:19:1000:00:1700:00:26
6 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M01:15:401600:19:333800:36:183.3100:55:511500:19:4900:00:3900:00:24
7 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:17:463200:20:292100:33:533.5400:54:227500:23:2400:00:1700:00:24
8 4489RAMON VILADOT ORTIZC.A. IGUALADAABM01:22:183800:20:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
9 7113JOEL SUBIRANALLICENCIA DE DIASUB23M01:22:529400:23:51700:31:093.8500:55:0010200:27:5200:00:2700:01:08
10 8008FRANKI MARSAL SOLALLICENCIA DE DIASUB23M01:26:235100:21:026200:40:222.9701:01:249000:24:5900:00:1800:00:00
11 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUSUB23M01:26:317100:21:557000:42:382.8101:04:335300:21:5800:00:3300:00:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:15:315000:21:011900:33:343.5700:54:353300:20:5600:00:2600:00:25
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:434300:20:495000:38:243.1300:59:134200:21:3000:00:2000:00:24
3 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:45:1810000:25:229300:52:392.2801:18:0110000:27:1700:00:3900:00:55
4 6177LAIA ALARCON VILAMC.N. REUS PLOMSABF01:46:5111000:28:438300:45:462.6201:14:2910600:32:2200:01:0100:01:01
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:03:07000:00:00000:00:00000:44:54300:18:1300:00:0000:00:22
2 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:15000:00:00000:00:00000:48:28100:17:4700:00:0000:00:19
3 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:08:16000:00:00000:00:00000:48:062000:20:1000:00:0000:00:19
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:02200:16:543000:35:013.4300:51:55200:18:0700:00:1800:00:24
5 1562ELOY JORGE DE LA FUABSOLUT SPORTABM01:12:44000:00:00000:00:00000:52:212400:20:2300:00:0000:00:21
6 4246ALEX ORTEGA PACHECOC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:17:026000:21:191100:32:263.700:53:457300:23:1700:00:1800:00:36
7 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDVILADECANS TRIATLOABM01:20:362600:20:214600:37:523.1700:58:136300:22:2300:00:2900:00:43
8 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM01:23:363300:20:306500:40:512.9401:01:216100:22:1500:00:2300:00:28
9 7111MARC GOMEZ RIBALTALLICENCIA DE DIAABM01:27:368500:23:015700:39:313.0401:02:329100:25:0400:00:2200:00:38
10 8012JORDI SOLER GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:38:501700:19:36000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGTRITEAM GIRONAABF01:15:141900:19:392900:34:583.4300:54:372600:20:3700:00:2500:00:50
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:22:327000:21:475300:38:553.0801:00:425100:21:5000:00:3600:00:38
3 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF01:36:3310500:26:216600:40:592.9301:07:2010400:29:1300:00:2200:00:39
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2391CARLOS GALINDO ROONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:38100:16:53400:29:264.0800:46:19600:18:1900:00:1400:00:12
2 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMTC CABRERA DE MARABM01:07:461200:19:13100:28:224.2300:47:352100:20:1100:00:2200:00:21
3 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:13:581800:19:371500:33:053.6300:52:424000:21:1600:00:2800:00:26
4 3089IVAN SANCHEZ ALCARATG TRIATLO SITGESABM01:15:531300:19:303100:35:103.4100:54:403900:21:1300:00:1400:00:34
5 7114JOSEP MATEU ARBO LLICENCIA DE DIAABM01:15:57000:00:00000:00:00000:55:551900:20:0200:00:0000:00:33
6 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:18:501000:19:005900:39:57300:58:571600:19:5300:00:3200:00:35
7 7102JUAN PABLO MARTIN TLLICENCIA DE DIAABM01:20:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7118VICTOR GARASA QUEROLLICENCIA DE DIAABM01:21:553400:20:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
9 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM01:22:026800:21:423900:36:303.2900:58:128200:23:5000:00:4200:00:36
10 7106JORDI FABREGAT SUMALLICENCIA DE DIAABM01:24:286100:21:224700:37:563.1600:59:189200:25:1000:00:4900:00:50
11 7115MATIAS NICOLAS GUZMLLICENCIA DE DIAABM01:24:386500:21:336800:41:202.901:02:534800:21:4500:00:3500:00:33
12 2671MAURICI SAMPONS MIRCLUB NATACIO RUBIABM01:26:379100:23:184800:38:003.1601:01:189300:25:1900:00:3800:00:27
13 2936JAVIER RAMOS PEDRERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:27:413600:20:418000:44:582.6701:05:395500:22:0200:00:2100:00:32
14 4588JORDI MASIP ESCOLÂA.E. EKKE ABM01:29:488900:23:096900:42:222.8301:05:318400:24:1700:00:2700:00:29
15 2638CARLES FARRES CISTEINDEPENDENTABM01:30:215700:21:168500:46:342.5801:07:506500:22:3100:00:4200:00:58
16 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:31:108200:22:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
17 8004RAUL GOMEZ PRIETOLLICENCIA DE DIAABM01:33:336700:21:419000:48:542.4501:10:357000:22:5800:00:4700:00:59
18 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:34:299700:24:307200:42:532.801:07:239800:27:0600:00:3200:00:56
19 7107HUGO LÓPEZ PELAYOLLICENCIA DE DIAABM01:43:2210700:26:488900:48:522.4601:15:4010100:27:4200:00:4000:01:24
20 8006MOISES BAREA CARRILLLICENCIA DE DIAABM01:55:4710300:25:579701:02:351.9201:28:329900:27:1500:00:4200:01:39
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:39:3710100:25:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2900:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM01:10:36000:00:00000:00:00000:51:131100:19:2300:00:0000:00:23
2 8015IÑIGO SARDON BLANCOYEPA! TRIATLOI KLUBAABM01:11:04800:18:171400:33:053.6300:51:221400:19:4200:00:1800:00:21
3 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:032500:20:172300:33:593.5300:54:163100:20:4700:00:2900:00:25
4 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:16:553000:20:272400:34:093.5100:54:366200:22:1900:00:2200:00:27
5 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM01:17:295300:21:032600:34:373.4700:55:405000:21:4900:00:1900:00:23
6 863JOAN CALABUIG I GASINDEPENDENTABM01:17:512800:20:253200:35:223.3900:55:475600:22:0400:00:2700:00:29
7 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM01:18:031400:19:314900:38:053.1500:57:362500:20:2700:00:2300:00:34
8 8016ALBERT ACOSTA VÁZQULLICENCIA DE DIAABM01:21:292000:19:396400:40:462.9401:00:253500:21:0400:00:3400:00:41
9 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM01:24:052200:19:497100:42:382.8101:02:274500:21:3800:00:3200:01:34
10 2565SALVADOR NOGALES SATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:24:175500:21:076700:41:022.9201:02:095800:22:0800:00:3400:00:39
11 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:25:285600:21:087600:44:092.7201:05:172200:20:1100:00:4900:00:57
12 7101MARIANO TEJERO FERNLLICENCIA DE DIAABM01:25:358000:22:445400:39:073.0701:01:517900:23:4400:00:0000:00:00
13 5588OLIVER LLAMAZARES PC.N. REUS PLOMSABM01:26:263700:20:418400:45:472.6201:06:281700:19:5800:00:1900:00:33
14 8005FERNANDO LOPEZ PRATLLICENCIA DE DIAABM01:27:056300:21:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5500:24:00
15 1232JORDI SEGADE QUINTEPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:028800:23:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2900:25:40
16 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM01:28:119900:24:454500:37:513.1701:02:369500:25:3500:00:1900:00:39
17 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:29:448600:23:017300:42:572.7901:05:588100:23:4600:00:3200:00:43
18 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:459500:23:585800:39:513.0101:03:499700:25:5600:00:5900:01:09
19 8011JORDI RIUS ROMANLLICENCIA DE DIAABM01:32:589300:23:267900:44:432.6801:08:098900:24:4900:00:4700:01:22
20 7108JUAN CAMPOY LOZANOLLICENCIA DE DIAABM01:33:515900:21:179100:49:202.4301:10:377200:23:1400:00:3100:00:36
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:22:089600:24:131600:33:093.6200:57:228800:24:4600:00:4600:00:31
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:26:543500:20:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2600:00:00
3 1949GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F01:41:1910200:25:30000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
4 8010ARANTXA ABILLAR ENJLLICENCIA DE DIAV1F01:44:4510400:26:179400:52:402.2801:18:579600:25:4800:00:3800:01:15
5 7119CLARE MCCRYSTALLLICENCIA DE DIAV1F01:46:218700:23:049500:58:392.0501:21:438600:24:3800:00:2200:00:33
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:07:51600:18:10900:31:213.8300:49:31700:18:2000:00:1900:00:33
2 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:15:232300:19:532700:34:423.4600:54:353200:20:4800:00:1900:00:28
3 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:16:27000:00:00000:00:00000:55:263400:21:0100:00:0000:00:24
4 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:16:482400:20:043300:35:373.3700:55:413800:21:0700:00:2300:00:31
5 7112JORDI SANCHIS I DOMLLICENCIA DE DIAV1M01:18:367200:21:582200:33:543.5400:55:526800:22:4400:00:3800:00:43
6 879ALEIX CARBONELL GARC.A. IGUALADAV1M01:19:081500:19:325600:39:183.0500:58:502300:20:1800:00:2600:00:41
7 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:186400:21:333500:35:583.3400:57:316900:22:4700:00:3000:00:37
8 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:21:137600:22:263400:35:373.3700:58:037100:23:1000:00:2700:00:35
9 8001CLAUDI RAMOS AGUILELLICENCIA DE DIAV1M01:21:344200:20:486000:40:052.9901:00:532800:20:4100:00:4700:01:14
10 8013MIQUEL PASCUAL TORRLLICENCIA DE DIAV1M01:25:106200:21:236300:40:302.9601:01:537400:23:1700:01:0700:01:32
11 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M01:26:018100:22:455100:38:373.1101:01:228700:24:3900:00:2800:00:26
12 8009LLUIS LAZARO LAHUERLLICENCIA DE DIAV1M01:29:546600:21:378100:45:412.6301:07:186600:22:3600:00:2000:01:09
13 8007SERXIO VARELA SUÁRELLICENCIA DE DIAV1M01:30:328400:22:567500:43:572.7301:06:537700:23:3900:00:4600:00:55
14 1294DAVID TRULLENQUE IBINDEPENDENTV1M01:30:448300:22:557400:43:562.7301:06:518300:23:5300:00:5600:01:22
15 7120ALFONSO GARCIA PUVILLICENCIA DE DIAV1M01:42:119000:23:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
16 564JUAN BORRELL MARTINC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:58:4910900:28:249601:00:08201:28:3210500:30:1700:00:4500:01:22
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7117IGNACIO DIAZ-CRESPOINDEPENDENTV1M01:17:116900:21:462500:34:093.5100:55:554100:21:1600:00:3500:00:50
2 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M01:18:253100:20:294200:37:153.2200:57:442900:20:4100:00:3500:00:34
3 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:21:487700:22:374000:36:313.2900:59:086700:22:4000:00:2600:00:38
4 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M01:23:244800:21:006100:40:192.9801:01:195700:22:0500:00:2000:00:34
5 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV1M01:24:097800:22:414400:37:423.1801:00:238000:23:4600:00:3800:00:56
6 8018JOAN ORIOL ORPINELLLLICENCIA DE DIAV1M01:27:551100:19:138700:48:442.4601:07:571800:19:5800:00:2700:00:50
7 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M01:33:395400:21:06000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:13:232100:19:431300:32:583.6400:52:413000:20:4200:00:2000:00:30
2 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M01:15:264000:20:461200:32:463.6600:53:325200:21:5400:00:2600:00:39
3 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:16:194500:20:572000:33:413.5600:54:384600:21:4100:00:3100:00:33
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:18:024700:20:572800:34:553.4400:55:525900:22:1000:00:2500:00:26
5 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M01:22:243900:20:455500:39:113.0600:59:566400:22:2800:00:3900:00:37
6 7116RAMON CUADROS CLÀRILLICENCIA DE DIAV2M01:27:547300:22:167700:44:322.6901:06:483700:21:0600:00:3500:01:11
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:31:077500:22:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
8 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M01:33:224600:20:578800:48:452.4601:09:427800:23:4000:00:4200:00:52
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:35:559800:24:448200:45:442.6201:10:289400:25:2700:00:4900:00:37
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:31:5110600:26:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4500:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:37:449200:23:209200:49:502.4101:13:108500:24:3400:00:4200:00:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32