RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
656 582 554 22 6 750 18 5 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:439700:13:2616500:35:1130.700:48:3726000:22:0600:00:0000:00:00
2 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:13:109600:13:2524300:36:5029.3200:50:1530900:22:5500:00:0000:00:00
3 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:14:379800:13:2722500:36:2429.6700:49:5141400:24:4600:00:0000:00:00
4 6172SÍLVIA CONDE TRAGANCLUB NATACIO MINORISACDF01:22:1220300:14:5842000:41:322600:56:3045600:25:4200:00:0000:00:00
5 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:35:3849600:20:1050500:45:2923.7401:05:3953100:29:5900:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANCERDANYOLA CHJNF01:07:162300:12:0717500:35:1730.6100:47:249800:19:5200:00:0000:00:00
2 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:10:2926400:16:0217100:35:1530.6400:51:175700:19:1200:00:0000:00:00
3 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:11:2918300:14:3516700:35:1230.6800:49:4723300:21:4200:00:0000:00:00
4 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:15:4316600:14:2519100:35:4530.2100:50:1044900:25:3300:00:0000:00:00
5 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:18:1234200:17:0841300:41:2526.0800:58:338700:19:3900:00:0000:00:00
6 6173LAIA NAVARRO ANGULOC.E. SISTRELLSJNF01:26:5235900:17:2743800:42:2125.500:59:4849500:27:0400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:05:232200:12:0010600:33:4631.9800:45:468300:19:3700:00:0000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:07:2810800:13:3515500:34:5930.8700:48:344200:18:5400:00:0000:00:00
3 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:14:3019400:14:4428800:37:5828.4500:52:4224000:21:4800:00:0000:00:00
4 5200NOELIA RAMIREZ ARTITRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:17:3538000:17:453500:31:5333.8700:49:3850800:27:5700:00:0000:00:00
5 6111IRENE SANCHEZ ALBERCLUB ATLETIC CASTELLARSUB23F01:19:1220700:14:5942800:41:5925.7200:56:5827000:22:1400:00:0000:00:00
6 51NURIA GARCIA GINJAUW3TRIBCNABF01:19:3319300:14:4437300:40:0726.9200:54:5141300:24:4200:00:0000:00:00
7 6020ANDREA MORENO MUÑOZW3TRIBCNABF01:19:4332000:16:4039300:40:4726.4800:57:2727100:22:1600:00:0000:00:00
8 6074ANNA BOFARULL BALLÚCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:20:0227100:16:0639000:40:2926.6800:56:3534300:23:2700:00:0000:00:00
9 6119MARIA LLUELLES SÁNCCLUB TRIATLO ANDORRASUB23F01:23:0735000:17:1740000:40:5326.4200:58:1042100:24:5700:00:0000:00:00
10 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F01:25:4025000:15:5246400:43:0925.0300:59:0148800:26:3900:00:0000:00:00
11 8070MIRIAM MUÑOZ JUNYENLLICENCIA DE DIASUB23F01:29:1145600:18:5945600:42:5425.1701:01:5349800:27:1800:00:0000:00:00
12 8040CRISTINA ZARCO ALCALLICENCIA DE DIASUB23F01:30:4142000:18:1950400:45:2023.8201:03:3949400:27:0200:00:0000:00:00
13 8061CRISTINA AYGUASANOSLLICENCIA DE DIAABF01:32:0747200:19:2553700:49:3521.7801:09:0032400:23:0700:00:0000:00:00
14 7042MIREIA COYO ASENSIOLLICENCIA DE DIASUB23F01:39:0847400:19:2854200:50:3221.3701:10:0052400:29:0800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:09:125500:12:5117200:35:1630.6200:48:0718100:21:0500:00:0000:00:00
2 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:13:3315500:14:1318800:35:4030.2800:49:5335900:23:4000:00:0000:00:00
3 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:14:0325700:15:5517400:35:1730.6100:51:1230200:22:5100:00:0000:00:00
4 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:15:3721200:15:0130200:38:1228.2700:53:1328000:22:2400:00:0000:00:00
5 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:17:3439000:17:5227300:37:2928.8100:55:2126800:22:1300:00:0000:00:00
6 6127TALÍA SCHÜRMANN FERINDEPENDENTABF01:17:5428300:16:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6174FLOR ALONSO CABALLOC.E. PICORNELLABF01:17:5432200:16:4227900:37:3828.700:54:2035400:23:3400:00:0000:00:00
8 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:19:0820500:14:5835700:39:3327.3100:54:3140700:24:3700:00:0000:00:00
9 8118ARIADNA GONZALEZ FULLICENCIA DE DIAABF01:21:0635100:17:1739800:40:5226.4300:58:0931200:22:5700:00:0000:00:00
10 8034LAIA RUHÍ VALLSLLICENCIA DE DIAABF01:21:0935700:17:2638800:40:2726.700:57:5333200:23:1600:00:0000:00:00
11 7050LAURA SITJALLICENCIA DE DIAABF01:21:2433800:17:0741500:41:2926.0300:58:3629900:22:4800:00:0000:00:00
12 8023MARTA FONT BELMONTELLICENCIA DE DIAABF01:24:4640300:18:0444400:42:3025.4101:00:3438400:24:1200:00:0000:00:00
13 8087LAIA RAGUÉS PUJOLLLICENCIA DE DIAABF01:24:5244200:18:4145300:42:4525.2601:01:2634200:23:2600:00:0000:00:00
14 8017MIRIAM LÓPEZ CUERVALLICENCIA DE DIAABF01:25:5841400:18:1650000:44:5024.0901:03:0630600:22:5200:00:0000:00:00
15 7051ANABEL ROMERO RUIZLLICENCIA DE DIAABF01:30:1444800:18:4646000:43:0125.1101:01:4751600:28:2700:00:0000:00:00
16 1904DANIELA GOMIS PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABF01:30:2548000:19:3850100:44:5624.0401:04:3446200:25:5100:00:0000:00:00
17 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:33:0844600:18:4651100:46:1223.3801:04:5851200:28:1000:00:0000:00:00
18 8090SANDRA GÓMEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAABF01:33:3952500:21:5253200:48:5022.1201:10:4231400:22:5700:00:0000:00:00
19 4079LAURA LOPEZ GIRALDEC.E. SISTRELLSABF01:35:3839400:17:5353000:48:1822.3601:06:1152800:29:2700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:5126800:16:0420400:35:5830.0300:52:0215900:20:4900:00:0000:00:00
2 5112MIREIA ROMERO CRIADC.N. MOLINS DE REIABF01:16:2238400:17:4924200:36:5029.3200:54:3923700:21:4300:00:0000:00:00
3 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:18:1047900:19:3531300:38:2828.0800:58:0311200:20:0700:00:0000:00:00
4 3566SARA DE DIEGO NAVARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:19:0623500:15:3338100:40:1526.8300:55:4833300:23:1800:00:0000:00:00
5 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:19:1110400:13:3038000:40:1426.8400:53:4444600:25:2700:00:0000:00:00
6 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF01:19:4227900:16:1330800:38:1928.1900:54:3243300:25:1000:00:0000:00:00
7 5097GEMMA SAURET VIDALCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:21:4638500:17:4938500:40:2426.7300:58:1335200:23:3300:00:0000:00:00
8 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:21:4944300:18:4235200:39:2627.3900:58:0836400:23:4100:00:0000:00:00
9 5196NURIA BOFILL GUAÑAC.E. PICORNELLABF01:21:5633000:17:0041900:41:322600:58:3233900:23:2400:00:0000:00:00
10 4015VANESA VAZQUEZ RIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:25:5036900:17:3743700:42:1525.5600:59:5246600:25:5800:00:0000:00:00
11 7079KRISTINA RODEMANNLLICENCIA DE DIAABF01:30:4239900:17:5752000:46:5323.0401:04:5046300:25:5200:00:0000:00:00
12 6134ELISABET BRANCHAT C.E. PICORNELLABF01:34:4345100:18:5453600:49:1221.9501:08:0648700:26:3700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:5518000:14:3218300:35:3330.3800:50:0524200:21:5000:00:0000:00:00
2 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:12:3318900:14:4024100:36:4929.3300:51:2918000:21:0400:00:0000:00:00
3 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:18:1630400:16:3132600:38:4927.8200:55:2031000:22:5600:00:0000:00:00
4 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETABF01:18:3038900:17:5125600:37:0729.100:54:5834900:23:3200:00:0000:00:00
5 6099LORENA CARREÑO NAVAADDICT BIKES TEAM C.E.ABF01:21:3038200:17:4837600:40:0926.900:57:5735100:23:3300:00:0000:00:00
6 6031ROCIO DELGADO GARRIVILADECANS TRIATLOABF01:22:3935800:17:2641100:41:2126.1200:58:4736900:23:5200:00:0000:00:00
7 1917ISABEL CÓRDOBA VEGATRI2WINABF01:24:5448700:19:4741200:41:2426.0901:01:1136500:23:4300:00:0000:00:00
8 8081CHARO TALAVERA MOLILLICENCIA DE DIAABF01:28:0554800:25:3921700:36:1129.8501:01:5047700:26:1500:00:0000:00:00
9 8044ANNA FABREGAS BACHSLLICENCIA DE DIAABF01:30:1053100:22:0050700:45:4123.6401:07:4128400:22:2900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:17:4919700:14:4835100:39:2527.400:54:1335600:23:3600:00:0000:00:00
2 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:19:5031400:16:3831900:38:3927.9400:55:1740300:24:3300:00:0000:00:00
3 4JOANA CRUZ GALLARDOC.E. SISTRELLSV1F01:19:5931100:16:3732300:38:4227.9100:55:1941000:24:4000:00:0000:00:00
4 8107EVA POLVERINOLLICENCIA DE DIAV1F01:31:1553700:22:1623000:36:3329.5500:58:4954200:32:2600:00:0000:00:00
5 8108CLARA RUIZ RADIGALLLICENCIA DE DIAV1F01:31:3046200:19:0745700:42:5825.1401:02:0552700:29:2500:00:0000:00:00
6 8012MARTA PASCASIO ROURLLICENCIA DE DIAV1F01:32:1947100:19:2452900:48:0122.4901:07:2541800:24:5400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:16:1114300:14:0520800:36:0329.9600:50:0846900:26:0300:00:0000:00:00
2 3581MONTSE TORRENTS PONW3TRIBCNV1F01:22:0246100:19:0633500:39:0027.6900:58:0637000:23:5600:00:0000:00:00
3 4084INMA ENRIQUEZCLUB TRI5UV1F01:27:5445300:18:5840200:40:5326.4200:59:5151000:28:0300:00:0000:00:00
4 8101JANA HROMCOVÁ BIELALLICENCIA DE DIAV1F01:28:5353900:22:2540800:41:0926.2501:03:3444100:25:1900:00:0000:00:00
5 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:29:4445900:19:0446100:43:0425.0801:02:0850000:27:3600:00:0000:00:00
6 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:34:4548300:19:4551600:46:5023.0601:06:3551300:28:1000:00:0000:00:00
7 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:36:2249100:19:5352800:47:5322.5501:07:4651900:28:3600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7064CHARI GONZÁLEZ CORTLLICENCIA DE DIAV2F01:17:4024300:15:4434100:39:1127.5600:54:5529700:22:4500:00:0000:00:00
2 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:23:3442600:18:2940700:41:0526.2900:59:3437700:24:0000:00:0000:00:00
3 8094CONCHITA DE ALÓS ESLLICENCIA DE DIAV2F01:24:4241700:18:1745200:42:4525.2601:01:0236100:23:4000:00:0000:00:00
4 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV2F01:30:0650400:20:2849500:44:2724.301:04:5543600:25:1100:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:26:0840200:18:0148300:43:5424.601:01:5538800:24:1300:00:0000:00:00
2 8013DOLORS DOT BACHLLICENCIA DE DIAV2F01:34:1451100:20:3948900:44:1724.3901:04:5652600:29:1800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:38:3543700:18:3851700:46:5123.0501:05:2954400:33:0600:00:0000:00:00
2 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:40:5652900:21:5853300:48:5522.0801:10:5353200:30:0300:00:0000:00:00
GRUP: RELL
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7103JESSICA SERRANO MARRELLEUSRELL01:07:2610100:13:298400:33:1432.500:46:4315500:20:4300:00:0000:00:00
2 7104MARINA LUNA ROGRIGURELLEUSRELL01:22:1717600:14:3144900:42:3625.3500:57:0743200:25:1000:00:0000:00:00
3 7102SARAI RAMADA GUIJOSRELLEUSRELL01:32:4939100:17:5248100:43:4724.6701:01:3953500:31:1000:00:0000:00:00
4 7105MARGARITA GOMEZ-SALRELLEUSRELL01:49:4054700:24:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:03:021300:11:325200:32:2533.3200:43:575000:19:0500:00:0000:00:00
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:04:204000:12:267300:33:0132.7100:45:273900:18:5300:00:0000:00:00
3 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:05:329300:13:193700:31:5533.8400:45:1412600:20:1800:00:0000:00:00
4 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:06:485000:12:4515100:34:5530.9300:47:405400:19:0800:00:0000:00:00
5 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:06:564500:12:346200:32:3933.0800:45:1323500:21:4300:00:0000:00:00
6 3768VICTOR GARCÍA CASTRGAVA TRIATLOCDM01:08:029000:13:1314600:34:4831.0300:48:0110600:20:0100:00:0000:00:00
7 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:11:288400:13:0818000:35:2930.4400:48:3730400:22:5100:00:0000:00:00
8 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:11:2822900:15:2520000:35:5730.0400:51:2210900:20:0600:00:0000:00:00
9 8112PAU VENTURA MONTAÑALLICENCIA DE DIACDM01:18:3429600:16:2826000:37:1029.0600:53:3842000:24:5600:00:0000:00:00
10 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:21:2341300:18:1535300:39:2727.3800:57:4236200:23:4100:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM01:01:32400:10:555400:32:2733.2800:43:221500:18:1000:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM01:02:34800:11:235700:32:3233.200:43:552900:18:3900:00:0000:00:00
3 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:084600:12:353400:31:4833.9600:44:233300:18:4500:00:0000:00:00
4 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM01:04:27300:10:436900:32:4932.9100:43:3216500:20:5500:00:0000:00:00
5 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:04:38700:11:2211200:33:5631.8300:45:186600:19:2000:00:0000:00:00
6 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:04:568100:13:084200:32:0733.6300:45:159100:19:4100:00:0000:00:00
7 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:05:018200:13:084900:32:1733.4500:45:258100:19:3600:00:0000:00:00
8 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:06:2215900:14:166100:32:3833.0900:46:547100:19:2800:00:0000:00:00
9 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:06:583700:12:243600:31:5333.8700:44:1729000:22:4100:00:0000:00:00
10 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:08:0012100:13:4516800:35:1230.6800:48:574800:19:0300:00:0000:00:00
11 2587ARNAU COSTILLA AZNAC.N. MATAROCDM01:09:3019900:14:4912000:34:0531.6900:48:5414600:20:3600:00:0000:00:00
12 3390ARNAU BUHIGAS TORRECLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:1719100:14:4316900:35:1230.6800:49:5513500:20:2200:00:0000:00:00
13 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:5319600:14:4716000:35:0330.8100:49:5017900:21:0300:00:0000:00:00
14 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMCDM01:14:084700:12:3620900:36:0429.9400:48:4044700:25:2800:00:0000:00:00
15 7055ARNAU NÁJERA SANTANLLICENCIA DE DIAJNM01:15:1826700:16:0428900:37:5828.4500:54:0219500:21:1600:00:0000:00:00
16 7027NIL MARTINEZ CASTELLLICENCIA DE DIACDM01:15:3615100:14:1037200:40:0626.9300:54:1620000:21:2000:00:0000:00:00
17 825SERGI DEL BARRIO AGCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMCDM01:17:3241500:18:1622400:36:2329.6800:54:3930800:22:5300:00:0000:00:00
18 8033DAVID PUERTAS DÍAZLLICENCIA DE DIAJNM01:20:566300:12:5634800:39:1927.4700:52:1552000:28:4100:00:0000:00:00
19 7053MARC LABRADA BOSCHLLICENCIA DE DIAJNM01:23:3737300:17:4149700:44:3224.2501:02:1321100:21:2400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M00:59:32600:11:10700:30:2835.4500:41:38800:17:5400:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:421100:11:261100:30:5234.9900:42:18400:17:2400:00:0000:00:00
3 1587ALEJANDRO CORTIJO RC.N. MATAROSUB23M00:59:51900:11:241500:30:5434.9500:42:18500:17:3300:00:0000:00:00
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:00:451200:11:311400:30:5334.9700:42:242200:18:2100:00:0000:00:00
5 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:571000:11:262100:31:0234.800:42:282500:18:2900:00:0000:00:00
6 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:01:196800:13:012200:31:0534.7500:44:06200:17:1300:00:0000:00:00
7 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M01:01:425800:12:531600:30:5434.9500:43:47900:17:5500:00:0000:00:00
8 4140JAVIER RODRÍGUEZ MIC.N. TARRACOABM01:01:466700:13:001900:31:0034.8400:44:00600:17:4600:00:0000:00:00
9 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:474300:12:312800:31:1734.5200:43:481200:17:5900:00:0000:00:00
10 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANDORRASUB23M01:01:5911900:13:44600:29:5636.0800:43:402100:18:1900:00:0000:00:00
11 4462CARLOS MANCERA ROBLC.N. MATAROABM01:02:393300:12:193300:31:463400:44:052800:18:3400:00:0000:00:00
12 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:02:585600:12:522300:31:0534.7500:43:574700:19:0100:00:0000:00:00
13 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOSUB23M01:03:033200:12:183100:31:4134.0900:43:594900:19:0400:00:0000:00:00
14 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M01:03:166000:12:542600:31:1534.5600:44:095300:19:0700:00:0000:00:00
15 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:03:471900:11:484000:32:0133.7300:43:4910300:19:5800:00:0000:00:00
16 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:523800:12:263000:31:3034.2900:43:5610100:19:5600:00:0000:00:00
17 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:105100:12:462500:31:1234.6200:43:5811700:20:1200:00:0000:00:00
18 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:05:153400:12:2014300:34:4531.0800:47:051400:18:1000:00:0000:00:00
19 4241RICARD BOIXCLUB VO2 - SURALSUB23M01:05:257500:13:059400:33:2632.300:46:314100:18:5400:00:0000:00:00
20 725LAUREANO PANISELLO C.N. MATAROSUB23M01:06:2214500:14:079500:33:3032.2400:47:373200:18:4500:00:0000:00:00
21 4903CARLOS JIMENEZ VEGACLUB ESPORTIU DUETTRISUB23M01:08:0813400:13:5717000:35:1230.6800:49:094400:18:5900:00:0000:00:00
22 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M01:08:195700:12:5313400:34:3031.300:47:2316700:20:5600:00:0000:00:00
23 2370JAVIER YUS COBOC.E. VILA OLIMPICAABM01:08:3913000:13:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:09:1222700:15:2312900:34:1631.5200:49:397900:19:3300:00:0000:00:00
25 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:09:2920800:14:5918900:35:4330.2400:50:423400:18:4700:00:0000:00:00
26 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M01:09:5315400:14:137600:33:0532.6400:47:1828900:22:3500:00:0000:00:00
27 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:09:5530500:16:357800:33:0632.6300:49:4111900:20:1400:00:0000:00:00
28 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:10:518800:13:1215400:34:5830.8900:48:1029400:22:4100:00:0000:00:00
29 7074XAVIER RAMON ALOMALLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1442900:18:32300:27:3539.1500:46:0743000:25:0700:00:0000:00:00
30 441DAVID BAELL OLIVERATRIDIRSUB23M01:11:15200:10:2539200:40:3626.600:51:0112000:20:1400:00:0000:00:00
31 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:12:2313900:14:0425400:37:0429.1400:51:0819400:21:1500:00:0000:00:00
32 8036EDUARDO CAMPANARIO LLICENCIA DE DIASUB23M01:12:307700:13:0628600:37:5328.5100:50:5921700:21:3100:00:0000:00:00
33 2202ORIOL DEOSDAD CARRECERDANYOLA CHSUB23M01:12:3822600:15:2024600:36:5729.2300:52:1713100:20:2100:00:0000:00:00
34 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUC.E. SISTRELLSSUB23M01:12:4216500:14:2436200:39:4627.1600:54:102700:18:3200:00:0000:00:00
35 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M01:13:1014400:14:0627600:37:3328.7600:51:3921800:21:3100:00:0000:00:00
36 5916JORDI TRAVESSET SANTRI+9 EL MASNOUABM01:14:1124000:15:4125800:37:0829.0800:52:4920800:21:2200:00:0000:00:00
37 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESABM01:17:2828900:16:2433200:38:5927.700:55:2325900:22:0500:00:0000:00:00
38 7039ADRIÀ BUXEDA PEREZLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:5141200:18:1529200:38:0028.4200:56:1545300:25:3600:00:0000:00:00
39 8078FRANCESC OLIVARES BLLICENCIA DE DIAABM01:24:2651000:20:3739100:40:3026.6701:01:0733400:23:1900:00:0000:00:00
40 2625AITOR MORATA PERAC.N. MATAROABM01:26:0833300:17:0545800:42:5925.1301:00:0447100:26:0400:00:0000:00:00
41 8114JOAN SOLANS PUIGLLICENCIA DE DIASUB23M01:26:1843500:18:3641400:41:2726.0601:00:0347800:26:1500:00:0000:00:00
42 8113JAUME RUIZ-RUANO MALLICENCIA DE DIAABM01:26:3244500:18:4442100:41:3525.9701:00:1947500:26:1300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:222100:11:53800:30:3435.3300:42:27100:16:5500:00:0000:00:00
2 388ELOY SERRANO RODRIGC.N. TARRACOABM01:02:075900:12:541000:30:5035.0300:43:442300:18:2300:00:0000:00:00
3 2310ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:02:206100:12:551800:30:5734.8900:43:522400:18:2800:00:0000:00:00
4 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:02:446400:12:571300:30:5334.9700:43:504000:18:5400:00:0000:00:00
5 5546DANIEL GARCIA LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:05:2811300:13:3910100:33:3832.1100:47:171700:18:1100:00:0000:00:00
6 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:086600:12:5913000:34:1731.500:47:163700:18:5200:00:0000:00:00
7 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:3214900:14:098600:33:1632.4600:47:255200:19:0700:00:0000:00:00
8 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM01:07:1914800:14:094300:32:0733.6300:46:1617500:21:0300:00:0000:00:00
9 1716SERGI GRIFELL COLOMCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:08:219100:13:1412700:34:1531.5300:47:2916000:20:5200:00:0000:00:00
10 7036ALEJANDRO MONTAÑÉS LLICENCIA DE DIAABM01:08:3418400:14:366500:32:4233.0300:47:1819600:21:1600:00:0000:00:00
11 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLOABM01:08:4221600:15:077000:32:5032.8900:47:5715800:20:4500:00:0000:00:00
12 2252PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:08:4314200:14:058200:33:1132.5500:47:1621300:21:2700:00:0000:00:00
13 8058FERRAN MIÑARRO FERNLLICENCIA DE DIAABM01:08:433900:12:2624400:36:5129.3100:49:176700:19:2600:00:0000:00:00
14 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:08:4411200:13:389800:33:3332.1900:47:1122400:21:3300:00:0000:00:00
15 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:08:454200:12:2913200:34:2531.3800:46:5424300:21:5100:00:0000:00:00
16 2959RAUL GUILLAMON VALECLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:09:0510600:13:3215900:35:0230.8300:48:3414000:20:3100:00:0000:00:00
17 2627MANEL PARDO FABREGACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:09:1319800:14:4816300:35:0930.7300:49:576100:19:1600:00:0000:00:00
18 8109SEBASTIÀ FORTUNY POLLICENCIA DE DIAABM01:09:2120000:14:5418600:35:3730.3200:50:313600:18:5000:00:0000:00:00
19 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:09:327800:13:0717600:35:2230.5400:48:2917700:21:0300:00:0000:00:00
20 852VÍCTOR CORTINA HONRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:09:434400:12:3216400:35:0930.7300:47:4125600:22:0200:00:0000:00:00
21 2948JONATHAN VEGA SANCHCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:10:4022300:15:1918400:35:3430.3700:50:539300:19:4700:00:0000:00:00
22 2072ALBERTO DÍAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:5731500:16:3811800:34:0431.700:50:4212200:20:1500:00:0000:00:00
23 7043DAVID SALAZAR RIQUELLICENCIA DE DIAABM01:10:584900:12:4330000:38:0928.3100:50:5211000:20:0600:00:0000:00:00
24 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:108500:13:0920300:35:5830.0300:49:0725700:22:0300:00:0000:00:00
25 4134SERGI LINARES NOLLAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:3732800:16:599700:33:3132.2200:50:3018400:21:0700:00:0000:00:00
26 898JORDI FERRERAS JEREC.E. TRIATHLONBCNABM01:11:5112400:13:4922300:36:1629.7800:50:0523900:21:4600:00:0000:00:00
27 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:11:5728000:16:1313900:34:3831.1800:50:5118300:21:0600:00:0000:00:00
28 3340FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:11:5926000:15:5914800:34:503100:50:4919000:21:1000:00:0000:00:00
29 4431NICKY JOOSTENINDEPENDENTABM01:12:2423900:15:4019200:35:4630.200:51:2617000:20:5800:00:0000:00:00
30 8069ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM01:12:3131900:16:4016600:35:1230.6800:51:5215200:20:3900:00:0000:00:00
31 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:12:4121100:15:0117700:35:2330.5200:50:2427200:22:1700:00:0000:00:00
32 4169MIKKEL CARLSENC.E. TRIATHLONBCNABM01:12:5322100:15:1520200:35:5830.0300:51:1322900:21:4000:00:0000:00:00
33 7001PERE HERRERO PALAULLICENCIA DE DIAABM01:13:2116800:14:269900:33:3632.1400:48:0244000:25:1900:00:0000:00:00
34 4246ALEX ORTEGA PACHECOC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:13:593500:12:2131600:38:3128.0400:50:5232600:23:0700:00:0000:00:00
35 3947ARNAU FADÓ ANRICLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:2434100:17:0812400:34:1331.5600:51:2132100:23:0300:00:0000:00:00
36 7028ERNESTO RISCO MARTILLICENCIA DE DIAABM01:14:4028200:16:1519000:35:4430.2200:51:5929100:22:4100:00:0000:00:00
37 7085ADRIÁN LISÓN GONZÁLLLICENCIA DE DIAABM01:14:4020200:14:5724900:37:0229.1600:51:5929200:22:4100:00:0000:00:00
38 7086ALVARO GONZALEZ SANTRICOACHABM01:14:5328400:16:1523900:36:4729.3600:53:0224400:21:5100:00:0000:00:00
39 7009RUBÉN GARCÍA ARCASLLICENCIA DE DIAABM01:16:5125300:15:5326400:37:1828.9500:53:1136000:23:4000:00:0000:00:00
40 1115JAVIER NOTARIO PERIC.N. BADALONAABM01:16:566500:12:5736400:39:4927.1200:52:4638100:24:1000:00:0000:00:00
41 7069MIQUEL VIQUE GARROTLLICENCIA DE DIAABM01:19:0317700:14:3135800:39:3427.300:54:0542200:24:5800:00:0000:00:00
42 7075ALAIN LAZAR OSIPOVLLICENCIA DE DIAABM01:19:2940900:18:1129500:38:0328.3800:56:1433100:23:1500:00:0000:00:00
43 7073DANIEL GUTIERREZ MOLLICENCIA DE DIAABM01:19:4435500:17:2337500:40:0826.9100:57:3126600:22:1300:00:0000:00:00
44 957PAU SÁNCHEZ GARCIAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:21:3239800:17:5743500:42:1325.5801:00:1020600:21:2200:00:0000:00:00
45 7066JOEL ERES RIBESLLICENCIA DE DIAABM01:23:1638800:17:5140300:40:5526.400:58:4640100:24:3000:00:0000:00:00
46 2663JORDI NAVARRO MARTICLUB TRI5UABM01:23:1736400:17:3346700:43:2224.901:00:5527700:22:2200:00:0000:00:00
47 8038ALBERTO GARCIA HERALLICENCIA DE DIAABM01:23:2046400:19:1143600:42:1325.5801:01:2424900:21:5600:00:0000:00:00
48 8045SERGIO CARRIQUE SANLLICENCIA DE DIAABM01:23:2031800:16:4037100:40:0326.9700:56:4348600:26:3700:00:0000:00:00
49 7072DENNIS RAMOS ROTLLICENCIA DE DIAABM01:23:3326600:16:0347400:43:3024.8300:59:3337500:24:0000:00:0000:00:00
50 7080MICHAEL LIEBERHERRLLICENCIA DE DIAABM01:23:3443600:18:3841600:41:3126.0101:00:0934100:23:2500:00:0000:00:00
51 8100MANEL OLAYA RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:25:5147000:19:2342500:41:5325.7901:01:1640600:24:3500:00:0000:00:00
52 7048ALEXANDER BORREGO FLLICENCIA DE DIAABM01:26:1852300:21:3941800:41:322601:03:1132500:23:0700:00:0000:00:00
53 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:26:3245700:19:0040600:41:0426.301:00:0448300:26:2800:00:0000:00:00
54 7041ALVARO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:1137700:17:4347700:43:3524.7801:01:1850600:27:5300:00:0000:00:00
55 8115EDGAR PONS FORNLLICENCIA DE DIAABM01:31:0945400:18:5849300:44:2524.3201:03:2350400:27:4600:00:0000:00:00
56 8018ALBERT ASENSIO PUGELLICENCIA DE DIAABM01:32:1932300:16:4254400:51:1121.101:07:5339800:24:2600:00:0000:00:00
57 8072GUILLEM GRACIA PASCLLICENCIA DE DIAABM01:32:2451500:20:5250900:46:0623.4301:06:5844400:25:2600:00:0000:00:00
58 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:32:4143800:18:3951300:46:2023.3101:04:5950100:27:4200:00:0000:00:00
59 2927IVAN DUQUE GARCIACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:36:1346000:19:0554500:51:1921.0501:10:2445900:25:4900:00:0000:00:00
60 7061VICTOR GIMENEZ BARBLLICENCIA DE DIAABM01:36:4234300:17:0954300:50:4821.2601:07:5752100:28:4500:00:0000:00:00
61 3693FRANCISCO PEREZ LOPC.N. SABADELLABM01:37:1952100:21:2752700:47:4922.5901:09:1651100:28:0300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM01:01:534800:12:412700:31:1734.5200:43:581000:17:5500:00:0000:00:00
2 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM01:02:365200:12:462400:31:1034.6500:43:563000:18:4000:00:0000:00:00
3 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:03:273100:12:173200:31:4234.0700:43:597000:19:2800:00:0000:00:00
4 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:197100:13:031200:30:5334.9700:43:5613600:20:2300:00:0000:00:00
5 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:04500:10:5610700:33:4931.9400:44:4512800:20:1900:00:0000:00:00
6 8123GABRIEL ALARCON SABCLUB CICLISMO-TRIATLON POABM01:05:265300:12:4811300:33:5631.8300:46:443100:18:4200:00:0000:00:00
7 3424VÍCTOR PÉREZ FARGAC.N. MATAROABM01:07:1212600:13:5111000:33:5231.8900:47:437200:19:2900:00:0000:00:00
8 8059ALEXIS ACERO BAILENLLICENCIA DE DIAABM01:07:2418100:14:3310200:33:4232.0500:48:155600:19:0900:00:0000:00:00
9 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM01:07:2817500:14:309000:33:1932.4200:47:498900:19:3900:00:0000:00:00
10 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:08:1813700:14:008900:33:1932.4200:47:1917100:20:5900:00:0000:00:00
11 1317DÍDAC GARCIA VILARMCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:08:4711700:13:4214200:34:4431.0900:48:2613200:20:2100:00:0000:00:00
12 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:08:5614700:14:087500:33:0532.6400:47:1323600:21:4300:00:0000:00:00
13 7046ALBERTO VARON REDONLLICENCIA DE DIAABM01:09:1812900:13:5413300:34:2531.3800:48:1917200:20:5900:00:0000:00:00
14 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM01:10:2612200:13:4524800:36:5929.200:50:449200:19:4200:00:0000:00:00
15 4307CARLOS CASADO BUIGUCLUB NATACIO BARCELONAABM01:11:1121500:15:0621600:36:0829.8900:51:1410200:19:5700:00:0000:00:00
16 2209ADRIÀ NOGALES SÁNCHTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:11:5630000:16:2912300:34:1331.5600:50:4219300:21:1400:00:0000:00:00
17 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:12:1230300:16:3019600:35:5430.0800:52:249400:19:4800:00:0000:00:00
18 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:2525900:15:5718200:35:3130.4100:51:2816800:20:5700:00:0000:00:00
19 4285ADRIA GARCIA FONTCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:12:3620100:14:5525300:37:0429.1400:51:5914900:20:3700:00:0000:00:00
20 3189SERGIO VILLAMISAR VTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:12:4321800:15:1221800:36:1129.8500:51:2320200:21:2000:00:0000:00:00
21 8054DIDAC MARTINEZ MENGLLICENCIA DE DIAABM01:12:4731600:16:3919400:35:5030.1400:52:2912700:20:1800:00:0000:00:00
22 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLETRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:12:5433400:17:0617800:35:2730.4700:52:3312900:20:2100:00:0000:00:00
23 7040GUILLERMO SÁNCHEZ ALLICENCIA DE DIAABM01:13:4922400:15:1933600:39:0027.6900:54:197500:19:3000:00:0000:00:00
24 7045JORDI MUÑOZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:5653600:22:14200:27:2939.300:49:4338600:24:1300:00:0000:00:00
25 7021JONATHAN RAIMBAULTLLICENCIA DE DIAABM01:14:2419200:14:4329400:38:0128.4100:52:4423200:21:4000:00:0000:00:00
26 8066GABRIEL SALAS CUCARLLICENCIA DE DIAABM01:14:4426300:16:0222900:36:3329.5500:52:3526500:22:0900:00:0000:00:00
27 5994DANIEL GARCIA ORTIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:15:1930200:16:3012800:34:1531.5300:50:4540400:24:3400:00:0000:00:00
28 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:3027700:16:1232200:38:4227.9100:54:5414500:20:3600:00:0000:00:00
29 7077JONATHAN BERROCAL LLICENCIA DE DIAABM01:15:4446500:19:1216100:35:0430.800:54:1621400:21:2800:00:0000:00:00
30 8057EDUARDO OÑATE MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:15:4542700:18:2929100:37:5828.4500:56:276300:19:1800:00:0000:00:00
31 8104IVAN HARO CARDONA LLICENCIA DE DIAABM01:17:0932400:16:4534700:39:1627.500:56:0118700:21:0800:00:0000:00:00
32 8080FRANCISCO JAVIER COLLICENCIA DE DIAABM01:17:1446800:19:2124000:36:4829.3500:56:0918200:21:0500:00:0000:00:00
33 1669DANI AIXART SAHUNCLUB ESPORTIU LA CALAABM01:17:2836500:17:3428300:37:4628.600:55:2026200:22:0800:00:0000:00:00
34 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:17:3846600:19:1719300:35:5030.1400:55:0728600:22:3100:00:0000:00:00
35 8120JONATHAN OBADIA GILLLICENCIA DE DIAABM01:17:5711400:13:4039500:40:5026.4500:54:3034400:23:2700:00:0000:00:00
36 3128ISRAEL BLASCO MUÑOZW3TRIBCNABM01:18:0020900:15:0036700:39:5427.0700:54:5432300:23:0600:00:0000:00:00
37 8060JORDI VERDAGU ESPINLLICENCIA DE DIAABM01:18:4431300:16:3824500:36:5229.2900:53:3043800:25:1400:00:0000:00:00
38 491JONATAN PÉREZ FERNÁTRIATLO PALLEJAABM01:18:5223700:15:3832100:38:4227.9100:54:2040200:24:3200:00:0000:00:00
39 8085SERGI HERRADOR MARCLLICENCIA DE DIAABM01:19:4620400:14:5834500:39:1527.5200:54:1345000:25:3300:00:0000:00:00
40 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:20:0628700:16:2136500:39:4927.1200:56:1037100:23:5600:00:0000:00:00
41 4868PAU PALOMER VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:20:2421700:15:0935600:39:3127.3300:54:4045700:25:4400:00:0000:00:00
42 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:20:4336600:17:3533800:39:0327.6600:56:3837900:24:0500:00:0000:00:00
43 7078JAUME GRANE SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:4834600:17:1337900:40:1326.8500:57:2633500:23:2200:00:0000:00:00
44 7063JORDI FERNÁNDEZ ROSLLICENCIA DE DIAABM01:20:5344700:18:4628700:37:5528.4800:56:4138500:24:1200:00:0000:00:00
45 8082IOXE BARINAGA OLEALLICENCIA DE DIAABM01:21:0939700:17:5633300:38:5927.700:56:5538900:24:1400:00:0000:00:00
46 7014JUAN TAJÁNLLICENCIA DE DIAABM01:21:3514100:14:0446600:43:2124.9100:57:2538300:24:1000:00:0000:00:00
47 3937ALEX TRALLERO DOMECCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:22:1526100:16:0048500:44:0224.5301:00:0226900:22:1300:00:0000:00:00
48 3093MARC SANJUAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESABM01:22:1947300:19:2840500:41:0126.3301:00:2924100:21:5000:00:0000:00:00
49 4535DIDAC ZURITA PIÑOLSBR OPEN TEAMABM01:24:0250500:20:2837700:40:1226.8701:00:4033600:23:2200:00:0000:00:00
50 2936JAVIER RAMOS PEDRERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:25:3549400:20:0144200:42:2925.4201:02:3032200:23:0500:00:0000:00:00
51 7044FRANCESC XAVIER PIELLICENCIA DE DIAABM01:27:0536100:17:3249600:44:3024.2701:02:0242600:25:0300:00:0000:00:00
52 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:29:0645500:18:5953100:48:4422.1601:07:4320900:21:2300:00:0000:00:00
53 3290DIEGO MOLINERO RENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:2848400:19:4546800:43:2324.8901:03:0847900:26:2000:00:0000:00:00
54 8119PAOLO FELICELLICENCIA DE DIAABM01:30:4843200:18:3350300:45:1123.901:03:4449600:27:0400:00:0000:00:00
55 8116ISMAEL HERRERA GARCLLICENCIA DE DIAABM01:32:1949000:19:5146500:43:1924.9301:03:1052500:29:0900:00:0000:00:00
56 8062FRANCESC ROMAN LLICENCIA DE DIAABM01:35:4647600:19:3154000:50:1121.5201:09:4247000:26:0400:00:0000:00:00
57 7038MIGUEL ANGEL PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM01:36:0352700:21:5649400:44:2624.3101:06:2252900:29:4100:00:0000:00:00
58 7060JOSEP RIBESLLICENCIA DE DIAABM01:36:4250700:20:3052500:47:2622.7701:07:5652200:28:4600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:341600:11:36900:30:3935.2400:42:152000:18:1900:00:0000:00:00
2 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:01:301800:11:412000:31:0134.8200:42:423500:18:4800:00:0000:00:00
3 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:02:577200:13:044100:32:0333.700:45:07700:17:5000:00:0000:00:00
4 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM01:03:2212000:13:442900:31:2534.3800:45:091800:18:1300:00:0000:00:00
5 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:04:111500:11:355300:32:2633.300:44:0111600:20:1000:00:0000:00:00
6 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM01:04:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:592700:12:146400:32:4233.0300:44:5610800:20:0300:00:0000:00:00
8 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:05:075400:12:496300:32:4133.0400:45:308400:19:3700:00:0000:00:00
9 8122IGNACIO ORTIZ MARTIINDEPENDENTABM01:05:3012800:13:544800:32:1733.4500:46:116400:19:1900:00:0000:00:00
10 2176DAVID ALDEA PERONATRI PONS BCNABM01:05:347900:13:074700:32:1433.5100:45:2111800:20:1300:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:3513500:13:588000:33:0832.600:47:062600:18:2900:00:0000:00:00
12 1514CARLES CASANOVA CORSBR OPEN TEAMABM01:06:099500:13:224500:32:1133.5600:45:3314400:20:3600:00:0000:00:00
13 270JAVIER CIRCUJANO VAC.N. MATAROABM01:06:292900:12:1616200:35:0730.7500:47:235100:19:0600:00:0000:00:00
14 2640CARLES GARCIA DELGACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:3313100:13:557900:33:0832.600:47:037600:19:3000:00:0000:00:00
15 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:4113800:14:028100:33:1032.5600:47:127400:19:2900:00:0000:00:00
16 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:06:4811100:13:389100:33:2032.400:46:589600:19:5000:00:0000:00:00
17 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:06:5812700:13:539300:33:2632.300:47:198800:19:3900:00:0000:00:00
18 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM01:07:489900:13:287200:32:5932.7400:46:2720300:21:2100:00:0000:00:00
19 4477ANDREA CUOGHICLUB PROAMABM01:07:5815300:14:129200:33:2532.3200:47:3713300:20:2100:00:0000:00:00
20 4274ANTONIO ROCA PEREDOINDEPENDENTABM01:08:08100:10:1820100:35:5830.0300:46:1624500:21:5200:00:0000:00:00
21 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3412300:13:4713500:34:3031.300:48:1712400:20:1700:00:0000:00:00
22 863JOAN CALABUIG I GASINDEPENDENTABM01:08:376200:12:5614500:34:4631.0600:47:4216400:20:5500:00:0000:00:00
23 7008MING XULLICENCIA DE DIAABM01:08:3746900:19:23400:27:5238.7600:47:1520700:21:2200:00:0000:00:00
24 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:08:386900:13:0112100:34:0831.6400:47:0921500:21:2900:00:0000:00:00
25 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:1318700:14:3713800:34:3731.200:49:1410400:19:5900:00:0000:00:00
26 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:09:3122200:15:1810000:33:3632.1400:48:5414800:20:3700:00:0000:00:00
27 2733JOSE ALEJANDRIA AYAC.E. TRIATHLONBCNABM01:09:4117400:14:2921000:36:0429.9400:50:335500:19:0800:00:0000:00:00
28 7068RAULETE SANCHEZ CERLLICENCIA DE DIAABM01:09:4311800:13:4314400:34:4631.0600:48:2919200:21:1400:00:0000:00:00
29 480EDUARD COLLADO ALSITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:10:2915000:14:0910900:33:5131.9100:48:0028300:22:2900:00:0000:00:00
30 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM01:10:5033200:17:0422600:36:2629.6400:53:30300:17:2000:00:0000:00:00
31 4758ALBERT SERRA MINGORFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:3723100:15:2712200:34:1231.5800:49:3925100:21:5800:00:0000:00:00
32 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESABM01:12:5130100:16:3015800:35:0030.8600:51:3020400:21:2100:00:0000:00:00
33 4150HECTOR HERRERO FRANCLUB ATLETISME OLESAABM01:13:1634800:17:1413100:34:1831.4900:51:3223800:21:4400:00:0000:00:00
34 2565SALVADOR NOGALES SATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:13:2625600:15:5421900:36:1229.8300:52:0620100:21:2000:00:0000:00:00
35 312XAVI SALAZAR SANTIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:13:5329300:16:2619700:35:5530.0700:52:2122000:21:3200:00:0000:00:00
36 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:0337000:17:3822800:36:3129.5800:54:0910000:19:5400:00:0000:00:00
37 8025SERGIO ÁLVAREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:14:3124800:15:5134000:39:1127.5600:55:027300:19:2900:00:0000:00:00
38 4376MARCEL GALLACH BARRCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:14:5511000:13:3528200:37:4228.6500:51:1735800:23:3800:00:0000:00:00
39 7054ELOI MASSÓ FONTLLICENCIA DE DIAABM01:15:0325200:15:5326100:37:1628.9800:53:0924800:21:5400:00:0000:00:00
40 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLOABM01:15:0313600:14:0028000:37:3928.6900:51:3933800:23:2400:00:0000:00:00
41 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM01:15:0624700:15:5132400:38:4327.8900:54:3414200:20:3200:00:0000:00:00
42 7020DANI SANZ OCHOALLICENCIA DE DIAABM01:15:4340500:18:0914700:34:4831.0300:52:5729800:22:4600:00:0000:00:00
43 2645RAUL LOZANO GÁMEZCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:15:5037100:17:3922000:36:1229.8300:53:5125300:21:5900:00:0000:00:00
44 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:15:5720600:14:5828400:37:5128.5300:52:4932700:23:0800:00:0000:00:00
45 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:0819500:14:4625000:37:0229.1600:51:4839500:24:2000:00:0000:00:00
46 7019JAUME MARCO CASANOVLLICENCIA DE DIAABM01:16:2627000:16:0531100:38:2528.1100:54:3025000:21:5600:00:0000:00:00
47 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:16:3232500:16:4621100:36:0529.9300:52:5136300:23:4100:00:0000:00:00
48 2389HECTOR CARLOS FIBLASPINNINGDELBUENOABM01:16:3737500:17:4230900:38:2028.1700:56:0214300:20:3500:00:0000:00:00
49 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM01:16:3740000:17:5829800:38:0728.3300:56:0514100:20:3200:00:0000:00:00
50 8046DAVID BARBA MORAL LLICENCIA DE DIAABM01:17:0438300:17:4830300:38:1328.2600:56:0117800:21:0300:00:0000:00:00
51 2569RUBEN MONMANY PULICLUB VO2 - SURALABM01:17:5735300:17:1932500:38:4427.8800:56:0324700:21:5400:00:0000:00:00
52 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:18:1241600:18:1733900:39:1027.5700:57:2715700:20:4500:00:0000:00:00
53 8068ANDREU ROYO GUILLEMLLICENCIA DE DIAABM01:18:1345200:18:5623800:36:4729.3600:55:4328500:22:3000:00:0000:00:00
54 8092PABLO GARCIA TORRELLLICENCIA DE DIAABM01:18:31000:00:00000:00:00000:54:4436700:23:4700:00:0000:00:00
55 7076CARLOS TUDELA GILLLICENCIA DE DIAABM01:19:2339600:17:5430700:38:1828.200:56:1233000:23:1100:00:0000:00:00
56 2388XAVI XAMPENY RODRIGCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:19:4524200:15:4436000:39:4127.2200:55:2539400:24:2000:00:0000:00:00
57 7033JAVIER JIMÉNEZ SERRLLICENCIA DE DIAABM01:19:4729100:16:2532900:38:5527.7500:55:2039900:24:2700:00:0000:00:00
58 7023SERGIO DE FELIPE DILLICENCIA DE DIAABM01:20:1537600:17:4330100:38:1228.2700:55:5539300:24:2000:00:0000:00:00
59 8088DANIEL DOMÈNECH RODLLICENCIA DE DIAABM01:20:1544400:18:4343300:42:1225.5901:00:556500:19:2000:00:0000:00:00
60 8011MANUEL REINA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:20:3148200:19:4326300:37:1628.9800:56:5934800:23:3200:00:0000:00:00
61 7067FRANCESC GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:20:5647700:19:3232000:38:4227.9100:58:1429500:22:4200:00:0000:00:00
62 7017JOAN ORTEGA ROSALLICENCIA DE DIAABM01:20:5744100:18:4136600:39:5327.0800:58:3427900:22:2300:00:0000:00:00
63 8029PABLO MONTILLA IGLELLICENCIA DE DIAABM01:21:0750000:20:2029600:38:0528.3600:58:2529600:22:4200:00:0000:00:00
64 4402SERGIO FUENTES ROSAC.E. SISTRELLSABM01:21:0938600:17:5038400:40:2226.7500:58:1231300:22:5700:00:0000:00:00
65 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM01:21:4044000:18:4036900:39:5727.0300:58:3732000:23:0300:00:0000:00:00
66 472MATIAS MENEGHINFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:22:2050900:20:3230400:38:1528.2400:58:4735300:23:3300:00:0000:00:00
67 7083PABLO LÓPEZ OJEDALLICENCIA DE DIAABM01:23:0139300:17:5344000:42:2725.4401:00:2029300:22:4100:00:0000:00:00
68 8064JAVIER HERNANDEZ MALLICENCIA DE DIAABM01:23:1632600:16:5143400:42:1225.5900:59:0338700:24:1300:00:0000:00:00
69 8051ERIC SAMPER HURTADOLLICENCIA DE DIAABM01:23:3548600:19:4633700:39:0127.6800:58:4741600:24:4800:00:0000:00:00
70 8103PERE MURILLO ARANDALLICENCIA DE DIAABM01:23:3741100:18:1333000:38:5727.7300:57:1048200:26:2700:00:0000:00:00
71 8050DANIEL DAZALLICENCIA DE DIAABM01:23:5635600:17:2344700:42:3425.3700:59:5737400:23:5900:00:0000:00:00
72 8111EDUARDO VAQUERIZO RLLICENCIA DE DIAABM01:24:5143000:18:3249900:44:4624.1301:03:1822500:21:3300:00:0000:00:00
73 1304ALBERTO OLIVERAS FECLUB TRIATLO SABADELLABM01:24:5948900:19:5040100:40:5326.4201:00:4339100:24:1600:00:0000:00:00
74 8084JORDI RUIZ COLLADOLLICENCIA DE DIAABM01:25:0233100:17:0144100:42:2725.4400:59:2845200:25:3400:00:0000:00:00
75 8065DANIEL MUÑOZ ALONSOLLICENCIA DE DIAABM01:25:3229000:16:2443000:42:0225.6900:58:2649700:27:0600:00:0000:00:00
76 3891DANIEL VEGA PRADAC.E. VILA OLIMPICAABM01:25:5035400:17:2347300:43:2724.8601:00:5042300:25:0000:00:0000:00:00
77 8047OSCAR GIMÉNEZ SUÁRELLICENCIA DE DIAABM01:27:2440800:18:1047900:43:4224.7101:01:5244800:25:3200:00:0000:00:00
78 7070ALEJANDROL ZAMORA GLLICENCIA DE DIAABM01:27:4329500:16:2637000:40:0326.9700:56:2953700:31:1400:00:0000:00:00
79 8035DAVID AGUSTI MONTINLLICENCIA DE DIAABM01:27:5554300:23:1045100:42:4025.3101:05:5025800:22:0500:00:0000:00:00
80 4741MARCIAL ROSADO FARRTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:28:0543400:18:3446200:43:0425.0801:01:3848100:26:2700:00:0000:00:00
81 8075KÍLIAN FARRÉS SERRALLICENCIA DE DIAABM01:28:1947500:19:2846900:43:2424.8801:02:5244500:25:2700:00:0000:00:00
82 7026MARC BRONCHAL MORENLLICENCIA DE DIAABM01:28:5442300:18:2445400:42:4525.2601:01:0950300:27:4500:00:0000:00:00
83 8015ALBERTO GALLEGO ORTLLICENCIA DE DIAABM01:28:5944900:18:5049800:44:4524.1301:03:3544300:25:2400:00:0000:00:00
84 8049DANI PEDRAZA LORENZLLICENCIA DE DIAABM01:29:0252400:21:4648800:44:1524.4101:06:0131700:23:0100:00:0000:00:00
85 7062VICTOR RASTRILLA ANLLICENCIA DE DIAABM01:29:2248800:19:4848000:43:4524.6901:03:3346000:25:4900:00:0000:00:00
86 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:29:4851900:21:0948400:43:5724.5701:05:0641200:24:4200:00:0000:00:00
87 3995JUANMI GARCIA CABALINDEPENDENTABM01:30:4654500:23:3145900:43:0025.1201:06:3139000:24:1500:00:0000:00:00
88 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM01:31:1621400:15:0351400:46:2923.2301:01:3253000:29:4400:00:0000:00:00
89 8009IVAN SANCHEZ GIBELLLLICENCIA DE DIAABM01:39:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 8032JOAN DELGADO GARRIGLLICENCIA DE DIAABM01:39:1224600:15:5054100:50:2221.4401:06:1254300:33:0000:00:0000:00:00
91 7081JUAN PEDRO MURILLO LLICENCIA DE DIAABM01:40:1953200:22:0351900:46:5323.0401:08:5653900:31:2300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:01:442000:11:501700:30:5734.8900:42:474300:18:5700:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:02:011700:11:414400:32:1033.5800:43:511600:18:1000:00:0000:00:00
3 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:03:248000:13:084600:32:1233.5400:45:201300:18:0400:00:0000:00:00
4 322ROBERT MAYORAL SERRC.N. REUS PLOMSV1M01:04:033000:12:175800:32:3233.200:44:495800:19:1400:00:0000:00:00
5 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:04:204100:12:267400:33:0132.7100:45:273800:18:5300:00:0000:00:00
6 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:4410500:13:313900:31:5833.7900:45:296000:19:1500:00:0000:00:00
7 3185FRANCISCO ABARCA GOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:05:567600:13:065900:32:3333.1800:45:3912300:20:1700:00:0000:00:00
8 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:06:1313200:13:568700:33:1732.4500:47:134500:19:0000:00:0000:00:00
9 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:3615700:14:156800:32:4732.9400:47:028000:19:3400:00:0000:00:00
10 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:06:3822800:15:248500:33:1632.4600:48:401100:17:5800:00:0000:00:00
11 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:0517300:14:296600:32:4532.9800:47:149700:19:5100:00:0000:00:00
12 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:07:2611500:13:4110300:33:4332.0300:47:2410700:20:0200:00:0000:00:00
13 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:07:373600:12:235100:32:2533.3200:44:4830100:22:4900:00:0000:00:00
14 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:07:4110200:13:2910500:33:4332.0300:47:1213900:20:2900:00:0000:00:00
15 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:5616000:14:197100:32:5632.7900:47:1515400:20:4100:00:0000:00:00
16 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M01:08:4023400:15:299600:33:3132.2200:49:009000:19:4000:00:0000:00:00
17 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:08:5814000:14:0414100:34:4431.0900:48:4811500:20:1000:00:0000:00:00
18 7018DAVID LLOP ROIGLLICENCIA DE DIAV1M01:09:3810900:13:3514900:34:5230.9800:48:2719100:21:1100:00:0000:00:00
19 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:4922500:15:1910800:33:5031.9200:49:0915300:20:4000:00:0000:00:00
20 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:10:037300:13:0420500:36:0129.9900:49:0516900:20:5800:00:0000:00:00
21 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M01:10:2526900:16:0415000:34:5530.9300:50:596800:19:2600:00:0000:00:00
22 1045SIM VENTURA COMASTRI+9 EL MASNOUV1M01:10:3018500:14:3615700:35:0030.8600:49:3616300:20:5400:00:0000:00:00
23 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:10:3117200:14:2823100:36:3329.5500:51:017800:19:3000:00:0000:00:00
24 4257RAFAEL MARTINEZ GÓMC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:10:372800:12:1518500:35:3430.3700:47:4930000:22:4800:00:0000:00:00
25 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:11:1529200:16:2511100:33:5631.8300:50:2116100:20:5400:00:0000:00:00
26 1450SALVADOR BOSCH CAMPC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:11:278900:13:1319800:35:5530.0700:49:0827400:22:1900:00:0000:00:00
27 8020JAVIER FUENTES BLANLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2854400:23:22500:28:0738.4100:51:2910500:19:5900:00:0000:00:00
28 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB VO2 - SURALV1M01:12:0624400:15:4521400:36:0729.900:51:5212100:20:1400:00:0000:00:00
29 7024JORDI GATELL TORTAJLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0817900:14:3227100:37:2828.8300:52:0018500:21:0800:00:0000:00:00
30 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:13:2530700:16:3523500:36:4229.4300:53:1711300:20:0800:00:0000:00:00
31 1359FRANCISCO JAVIER ROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:14:1933700:17:0725100:37:0229.1600:54:0911400:20:1000:00:0000:00:00
32 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:14:2312500:13:4923200:36:3729.4900:50:2637300:23:5700:00:0000:00:00
33 8086DAVID FERNANDEZ FERLLICENCIA DE DIAV1M01:14:2627200:16:0628100:37:4228.6500:53:4815000:20:3800:00:0000:00:00
34 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:14:2813300:13:5634300:39:1327.5400:53:0919900:21:1900:00:0000:00:00
35 8117ANGEL SOLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:14:5928500:16:1522100:36:1329.8200:52:2828700:22:3100:00:0000:00:00
36 3188RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:15:0026200:16:0027200:37:2928.8100:53:2921900:21:3100:00:0000:00:00
37 1630CRISTOBAL DOMINGUEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1240600:18:0921500:36:0729.900:54:1616600:20:5600:00:0000:00:00
38 8006ARJEN MOLLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1821000:15:0028500:37:5128.5300:52:5128200:22:2700:00:0000:00:00
39 7005JOSE ANTONIO PÉREZ LLICENCIA DE DIAV1M01:15:291400:11:3444600:42:3225.3900:54:0621000:21:2300:00:0000:00:00
40 4598EDUARD SANCHEZ CAMPC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:15:5917000:14:2729300:38:0128.4100:52:2834700:23:3100:00:0000:00:00
41 1191MARCOS SALAZAR SALGCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:16:2031000:16:3629900:38:0728.3300:54:4322800:21:3700:00:0000:00:00
42 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:3924900:15:5231000:38:2528.1100:54:1727800:22:2200:00:0000:00:00
43 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 - SURALV1M01:16:5439200:17:5323400:36:4029.4500:54:3327600:22:2100:00:0000:00:00
44 8099RAFA ALVAREZ ALVARELLICENCIA DE DIAV1M01:17:4041900:18:1826200:37:1628.9800:55:3426100:22:0600:00:0000:00:00
45 243DAVID VERGES MARTÍNW3TRIBCNV1M01:18:1716900:14:2735400:39:2827.3600:53:5539600:24:2200:00:0000:00:00
46 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:18:2240100:18:0124700:36:5929.200:55:0033700:23:2200:00:0000:00:00
47 8043DAVID FERNANDEZ CORLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3724100:15:4335500:39:2927.3500:55:1234000:23:2500:00:0000:00:00
48 7071CRISTIANO FORTUNATILLICENCIA DE DIAV1M01:20:1729900:16:2938300:40:1726.8100:56:4634600:23:3100:00:0000:00:00
49 8102CARLES PUIG NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:20:2628800:16:2343900:42:2725.4400:58:5022600:21:3600:00:0000:00:00
50 4350JOAQUIM VALLS RODRISPINNINGDELBUENOV1M01:20:4034900:17:1431700:38:3128.0400:55:4541900:24:5500:00:0000:00:00
51 8031ABEL OLLER HUMETLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5843300:18:3426900:37:2428.8800:55:5846800:26:0000:00:0000:00:00
52 7049DARIO CASTAGNOLILLICENCIA DE DIAV1M01:22:3753500:22:1327500:37:3328.7600:59:4630300:22:5100:00:0000:00:00
53 8105RAIMON SEGUI DOMINGLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0323600:15:3747800:43:3724.7600:59:1436800:23:4900:00:0000:00:00
54 8052DAVID MONJE MILLALLICENCIA DE DIAV1M01:23:0833600:17:0739600:40:5026.4500:57:5743400:25:1100:00:0000:00:00
55 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:23:3049200:19:5334900:39:1927.4700:59:1239200:24:1800:00:0000:00:00
56 8083DAVID GALLARDO HERNLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4252000:21:1431500:38:2828.0800:59:4237600:24:0000:00:0000:00:00
57 2049DAVID BALSERA PEÑASCERDANYOLA CHV1M01:23:4742200:18:2440900:41:1326.200:59:3738200:24:1000:00:0000:00:00
58 5303GABI MENESESCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:23:4850200:20:2544300:42:2925.4201:02:5416200:20:5400:00:0000:00:00
59 8022JOAN DELGADO FERNÀNLLICENCIA DE DIAV1M01:24:1037400:17:4239700:40:5026.4500:58:3245400:25:3800:00:0000:00:00
60 5201JOSE COLOMAR HERGUIC.A. IGUALADAV1M01:24:4027400:16:0747500:43:3124.8200:59:3842500:25:0200:00:0000:00:00
61 8042MANEL HERMOSO DEL PLLICENCIA DE DIAV1M01:25:0134700:17:1336300:39:4627.1600:56:5950900:28:0200:00:0000:00:00
62 711MANUEL GARCIA MORALINDEPENDENTV1M01:25:3750600:20:3042200:41:3725.9501:02:0734500:23:3000:00:0000:00:00
63 4228JORDI VILLANUEVA ROINDEPENDENTV1M01:26:2348500:19:4634600:39:1627.500:59:0249900:27:2100:00:0000:00:00
64 8096RAFA BERMEJO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:26:2752200:21:3147000:43:2424.8801:04:5522100:21:3200:00:0000:00:00
65 8053GERARD MORALES LAGULLICENCIA DE DIAV1M01:27:1643100:18:3244500:42:3225.3901:01:0447300:26:1200:00:0000:00:00
66 8079ALBERT GALLEGO JANSLLICENCIA DE DIAV1M01:28:0242400:18:2550200:44:5724.0301:03:2240900:24:4000:00:0000:00:00
67 8091RUBÉN CALAVIA GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3941800:18:1852400:47:2522.7801:05:4331100:22:5600:00:0000:00:00
68 7052NICOLA PIRANILLICENCIA DE DIAV1M01:29:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 5207JORDI TRAVER ORRIOLW3TRIBCNV1M01:31:0545800:19:0150600:45:3523.6901:04:3648400:26:2900:00:0000:00:00
70 7065DANIEL CRUZ PÉREZLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4043900:18:3951800:46:5123.0501:05:3047200:26:1000:00:0000:00:00
71 7030JESUS OSORIO TORRENLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1152800:21:5847100:43:2524.8801:05:2349300:26:4800:00:0000:00:00
72 8016JOSEP ORIOL MARTÍNELLICENCIA DE DIAV1M01:33:4846700:19:1951500:46:4523.101:06:0450200:27:4400:00:0000:00:00
73 8019CONRADO PORTALLICENCIA DE DIAV1M01:35:3337200:17:3952300:47:1722.8401:04:5653400:30:3700:00:0000:00:00
74 4162ALBERT GARCIA GISBECLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:5849300:19:5552600:47:4322.6301:07:3851500:28:2000:00:0000:00:00
75 5664FRANCISCO JAVIER VECERDANYOLA CHV1M01:39:0647800:19:3253500:49:0921.9701:08:4153300:30:2500:00:0000:00:00
76 7022CARLES GUEVARA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:42:2237900:17:4554600:52:5120.4401:10:3654000:31:4600:00:0000:00:00
77 8014JAVIER AVILES VICOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:2351600:20:5453800:49:4021.7401:10:3454100:31:4900:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M01:03:492600:12:138800:33:1832.4300:45:311900:18:1800:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:012400:12:075000:32:2433.3300:44:317700:19:3000:00:0000:00:00
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:05:3616400:14:223800:31:5633.8200:46:186200:19:1800:00:0000:00:00
4 3378JAUME MEMBRIVE SERRCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:06:498700:13:1211500:33:5931.7800:47:118500:19:3800:00:0000:00:00
5 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:0610000:13:2811600:34:0031.7600:47:288600:19:3800:00:0000:00:00
6 4532EDUARD GARGALLO RENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:1619000:14:4113700:34:3431.2400:49:154600:19:0100:00:0000:00:00
7 1405ALBERTO MARTÍN COSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:08:2416100:14:2011400:33:5831.800:48:1811100:20:0600:00:0000:00:00
8 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:09:2214600:14:0712600:34:1431.5500:48:2117300:21:0100:00:0000:00:00
9 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M01:10:3224500:15:4610400:33:4332.0300:49:2917600:21:0300:00:0000:00:00
10 1663JAUME MORROS MARTINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:10:4216300:14:2211700:34:0231.7300:48:2427300:22:1800:00:0000:00:00
11 381CARLES CALLARISA FOCLUB PROAMV1M01:10:5118800:14:3823300:36:3729.4900:51:158200:19:3600:00:0000:00:00
12 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:11:0522000:15:1417900:35:2830.4500:50:4213700:20:2300:00:0000:00:00
13 3436ROBERT AMAT GARCIAC.N. BADALONAV1M01:11:3218600:14:3718700:35:3730.3200:50:1419800:21:1800:00:0000:00:00
14 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M01:11:4218200:14:3315200:34:5630.9200:49:2926700:22:1300:00:0000:00:00
15 2549JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:12:4621900:15:1320700:36:0329.9600:51:1621600:21:3000:00:0000:00:00
16 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV1M01:13:4528600:16:1619900:35:5630.0600:52:1222200:21:3300:00:0000:00:00
17 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:14:3927600:16:1125200:37:0229.1600:53:1321200:21:2600:00:0000:00:00
18 8039CÉSAR OCHOA DÍEZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4225100:15:5223600:36:4229.4300:52:3426400:22:0800:00:0000:00:00
19 1743JOSE LUIS VELEZ MORCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:5615200:14:1022200:36:1629.7800:50:2640000:24:3000:00:0000:00:00
20 4538BERNAT CAÑELLAS SOLC.N. TARRACOV1M01:15:0726500:16:0331200:38:2628.100:54:2915100:20:3800:00:0000:00:00
21 568PERE VENDRELL SOLSOC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:098300:13:0829000:37:5828.4500:51:0637800:24:0300:00:0000:00:00
22 512EDUARDO ROS FERNÁNDC.E. VILA OLIMPICAV1M01:15:3629800:16:2927400:37:3128.7900:54:0022700:21:3600:00:0000:00:00
23 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:15:387400:13:0526800:37:2228.900:50:2743500:25:1100:00:0000:00:00
24 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:15:5836200:17:3225500:37:0529.1200:54:3720500:21:2100:00:0000:00:00
25 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 - SURALV1M01:16:2431200:16:3835000:39:2527.400:56:0313000:20:2100:00:0000:00:00
26 896JOSEP MARIA CASANOVINDEPENDENTV1M01:16:2817100:14:2831400:38:2828.0800:52:5635000:23:3200:00:0000:00:00
27 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:17:0927300:16:0626600:37:2028.9300:53:2636600:23:4300:00:0000:00:00
28 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M01:19:0636700:17:3638900:40:2826.6900:58:0417400:21:0200:00:0000:00:00
29 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV1M01:19:0942100:18:2135900:39:4027.2300:58:0118600:21:0800:00:0000:00:00
30 8097MIQUEL GAMELL I MOYLLICENCIA DE DIAV1M01:19:3330800:16:3523700:36:4329.4100:53:1847600:26:1500:00:0000:00:00
31 8055JAUME CANELALLICENCIA DE DIAV1M01:19:3832900:16:5927800:37:3728.7100:54:3642400:25:0200:00:0000:00:00
32 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:20:1523300:15:2834400:39:1427.5300:54:4245100:25:3300:00:0000:00:00
33 7002CARLOS CINALLI PETRLLICENCIA DE DIAV1M01:20:2210700:13:3439400:40:4926.4600:54:2346700:25:5900:00:0000:00:00
34 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M01:20:3042800:18:3033100:38:5827.7200:57:2831900:23:0200:00:0000:00:00
35 3259TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV1M01:21:3725400:15:5333400:39:0027.6900:54:5349000:26:4400:00:0000:00:00
36 7059CHRISTIAN RECODER SLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0034400:17:1238600:40:2526.7200:57:3739700:24:2300:00:0000:00:00
37 8004JORDI RIBAS RENIULLICENCIA DE DIAV1M01:22:3850300:20:2637800:40:1326.8501:00:3925200:21:5900:00:0000:00:00
38 4294ANTONIO FRANCO MATEADDICT BIKES TEAM C.E.V1M01:24:0446300:19:1142400:41:5225.801:01:0331600:23:0100:00:0000:00:00
39 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:24:3116200:14:2149200:44:2324.3300:58:4445800:25:4700:00:0000:00:00
40 8021DAVID MUÑOZ CUADROSLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4948100:19:4142700:41:5725.7401:01:3832900:23:1100:00:0000:00:00
41 8007SALVA SELLES MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1651200:20:5043200:42:0725.6401:02:5727500:22:1900:00:0000:00:00
42 7006JUAN ANTONIO ROPEROLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3449500:20:0541000:41:1626.1701:01:2143700:25:1300:00:0000:00:00
43 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:26:5832700:16:5342300:41:4925.8300:58:4251400:28:1600:00:0000:00:00
44 4533DAVID COSTA BALSELLINDEPENDENTV1M01:27:3034000:17:0848700:44:1024.4501:01:1847400:26:1200:00:0000:00:00
45 8106SIXTO RODRIGO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:29:1353400:22:0942900:42:0025.7101:04:0942900:25:0400:00:0000:00:00
46 456JOSE VERDU LINARESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:29:2241000:18:1145000:42:3825.3301:00:4951800:28:3300:00:0000:00:00
47 509LLUIS REMON CASTELLC.N. MOLINS DE REIV1M01:31:0951800:20:5849000:44:1824.3801:05:1646400:25:5300:00:0000:00:00
48 8005ÓSCAR MANRIQUE ROMELLICENCIA DE DIAV1M01:32:4251700:20:5552100:47:0522.9401:08:0041100:24:4200:00:0000:00:00
49 8030ALBERT OLLER HUMETLLICENCIA DE DIAV1M01:34:1353800:22:1647200:43:2724.8601:05:4351700:28:3000:00:0000:00:00
50 7084TONI MOLINOS MARTOSLLICENCIA DE DIAV1M01:40:2055000:30:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:03:572500:12:115600:32:3233.200:44:435900:19:1400:00:0000:00:00
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:06:4417800:14:316700:32:4532.9800:47:166900:19:2800:00:0000:00:00
3 1123VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:06:579200:13:156000:32:3333.1800:45:4818800:21:0900:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:09:0415800:14:167700:33:0532.6400:47:2123400:21:4300:00:0000:00:00
5 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M01:09:069400:13:2111900:34:0531.6900:47:2623000:21:4000:00:0000:00:00
6 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:10:297000:13:0319500:35:5330.100:48:5622300:21:3300:00:0000:00:00
7 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M01:10:4023000:15:2514000:34:3931.1700:50:0414700:20:3600:00:0000:00:00
8 8095JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M01:11:3029400:16:2617300:35:1630.6200:51:429500:19:4800:00:0000:00:00
9 2715ANDREU IZQUIERDO VISPINNINGDELBUENOV2M01:11:5427800:16:1313600:34:3131.2900:50:4418900:21:1000:00:0000:00:00
10 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:13:3635200:17:1915600:34:5930.8700:52:1819700:21:1800:00:0000:00:00
11 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:4225800:15:5626500:37:1928.9400:53:1513800:20:2700:00:0000:00:00
12 2207SERGI RODRIGUEZ GIMCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:14:3225500:15:5318100:35:3130.4100:51:2432800:23:0800:00:0000:00:00
13 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:15:3340400:18:0727700:37:3428.7500:55:419900:19:5200:00:0000:00:00
14 951JOAN BENACH VALLVERTRIATLO JOVENT 79V2M01:16:4321300:15:0225700:37:0729.100:52:0940500:24:3400:00:0000:00:00
15 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:17:0032100:16:4230600:38:1628.2200:54:5825500:22:0200:00:0000:00:00
16 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:5836300:17:3332700:38:5027.8100:56:2335500:23:3500:00:0000:00:00
17 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:20:2836000:17:2826700:37:2128.9200:54:4945500:25:3900:00:0000:00:00
18 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:20:3937800:17:4429700:38:0628.3500:55:5041700:24:4900:00:0000:00:00
19 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:1031700:16:3937400:40:0726.9200:56:4644200:25:2400:00:0000:00:00
20 7031LLUIS SEBBAK I GIMELLICENCIA DE DIAV2M01:22:3729700:16:2843100:42:0325.6800:58:3138000:24:0600:00:0000:00:00
21 8089PEDRO HINAREJOS GOMLLICENCIA DE DIAV2M01:24:3251400:20:5231800:38:3727.9700:59:2942800:25:0300:00:0000:00:00
22 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M01:26:4250800:20:3239900:40:5226.4301:01:2443900:25:1800:00:0000:00:00
23 8067SANTOS ROMAGOSA LLOLLICENCIA DE DIAV2M01:29:2154000:22:3338200:40:1626.8201:02:4948500:26:3200:00:0000:00:00