RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
366 336 316 14 6 2200 80 20 21 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF04:46:214800:34:199202:34:3231.0603:08:5113101:37:3000:00:0000:00:00
2 6076OPAL ROBLES ZENDRERCLUB TRI5UABF05:20:2910200:36:4325803:00:5626.5303:37:3917201:42:5000:00:0000:00:00
3 6140GIOVANNA PAOLA UBIDPRAT TRIATLO 1994ABF05:33:4328300:45:3824902:59:0726.803:44:4522501:48:5800:00:0000:00:00
4 6089MERITXELL SOLE AGUSC.N. SABADELLABF05:48:1130100:48:4227403:08:2125.4803:57:0324001:51:0800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF04:57:553500:33:3616302:43:0429.4403:16:4015701:41:1500:00:0000:00:00
2 62MIREIA RODRIGUEZ CAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF05:00:0813200:37:4811702:37:1630.5203:15:0419901:45:0400:00:0000:00:00
3 48ADA CARRASCO JIMENECERDANYOLA CHABF05:05:0015000:39:1820002:48:1728.5203:27:3513001:37:2500:00:0000:00:00
4 8032MAR QUERA BOFARULLLLICENCIA DE DIAABF05:08:1112000:37:2020302:48:3628.4703:25:5616601:42:1500:00:0000:00:00
5 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF05:10:2820200:40:4517902:45:4028.9703:26:2518501:44:0300:00:0000:00:00
6 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF05:13:0921400:41:3123802:55:3527.3403:37:0611801:36:0300:00:0000:00:00
7 5121MARTA BURGUES ROSCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF05:13:1022500:41:4324402:57:1427.0803:38:579501:34:1300:00:0000:00:00
8 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF05:46:496800:35:1228403:12:0324.9903:47:1527101:59:3400:00:0000:00:00
9 1950BEA RODRIGUEZ RODRICLUB TRIBANDA TRIATLOABF05:49:0029900:47:2528703:13:3224.804:00:5721901:48:0300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF05:34:1023800:42:2026303:03:2626.1703:45:4622101:48:2400:00:0000:00:00
2 8034ANNA SICART DOMECLLICENCIA DE DIAABF05:58:2621700:41:3629503:23:4823.5504:05:2424501:53:0200:00:0000:00:00
3 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF06:04:2731300:55:3128003:11:1225.104:06:4326101:57:4400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F05:00:4818700:40:1015202:41:3429.7103:21:4413601:39:0400:00:0000:00:00
2 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F05:12:0429000:46:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1907MIREIA SANCHEZ SALARICHARD CALLE TRIATLO CLUV1F05:17:484500:34:0925502:59:3626.7303:33:4518601:44:0300:00:0000:00:00
4 6107SANDRA MOSQUERA PAZCLUB TRITRAININGV1F05:52:0030000:48:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F05:12:3811600:37:1320602:49:0828.3803:26:2120301:46:1700:00:0000:00:00
2 1916EMI DOSTA CAIRERICHARD CALLE TRIATLO CLUV1F05:33:3925100:43:2626403:03:2826.1603:46:5420701:46:4500:00:0000:00:00
3 1874MONTSE ROVIRA ZURRIRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1F05:37:4225300:43:2826903:04:5925.9503:48:2722601:49:1500:00:0000:00:00
4 5153M.ANGELES CHAMORRO CLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F05:46:3429100:46:2028903:15:3124.5504:01:5119701:44:4300:00:0000:00:00
5 5086SUSANNE MARTINEZ GACLUB TRITRAININGV1F05:58:0323000:41:4929003:16:1224.4603:58:0127302:00:0200:00:0000:00:00
6 1862EUGENIA GONZALEZ TAI3 TRIATHLONV1F06:00:5322600:41:4827803:09:1025.3703:50:5829202:09:5500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1893ANGELS BOSCH CAMPRECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F05:32:1815300:39:2227703:09:0625.3803:48:2818001:43:5000:00:0000:00:00
2 1891BEATRIZ MOLERO BELTRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2F05:37:4222100:41:3924202:57:0527.1103:38:4426601:58:5800:00:0000:00:00
3 75FLO TELLEZ GONZALEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2F05:47:4329500:46:5827903:09:4325.303:56:4123901:51:0200:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7062SUTRA MARIANNELLICENCIA DE DIAV2F05:36:4315400:39:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM04:17:09300:28:281002:19:1934.4502:47:475101:29:2200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:22:313000:33:308502:33:2931.2703:06:59201:15:3200:00:0000:00:00
2 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M04:38:014100:33:516202:30:4531.8403:04:368501:33:2500:00:0000:00:00
3 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M04:50:421500:31:216702:31:2231.7103:02:4321701:47:5900:00:0000:00:00
4 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M04:55:0214700:39:102802:25:5132.9103:05:0123201:50:0100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 321PAU BOTELLA TARRESGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:05:481400:31:15402:15:4535.3602:47:00701:18:4800:00:0000:00:00
2 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:25:01400:28:349102:34:2931.0703:03:031201:21:5800:00:0000:00:00
3 2198MARC SADURNÍ DE LA TEAM CALELLA TRIATHLONABM04:26:1423200:41:581402:21:2333.9503:03:211401:22:5300:00:0000:00:00
4 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM04:26:189000:35:481502:21:5933.8102:57:474201:28:3100:00:0000:00:00
5 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM04:31:394700:34:104502:28:2032.3603:02:304701:29:0900:00:0000:00:00
6 1150FERRAN BONELL TORRC.E. NO TE PARESABM04:34:154400:34:0110102:35:1630.9103:09:172501:24:5800:00:0000:00:00
7 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:35:326000:35:003202:26:5132.6903:01:518901:33:4100:00:0000:00:00
8 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM04:36:421600:31:289702:34:5830.9703:06:265901:30:1600:00:0000:00:00
9 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:37:232800:33:278602:33:3131.2703:06:586101:30:2500:00:0000:00:00
10 5470FERNANDO MORENO BARCLUB VO2 - SURALABM04:38:327600:35:264902:28:4832.2603:04:149601:34:1800:00:0000:00:00
11 8019TONI ORTEGA GARCIALLICENCIA DE DIAABM04:42:161300:31:139002:34:1631.1103:05:2912301:36:4700:00:0000:00:00
12 7080RUBÉN ARAGÓN GUTIÉRLLICENCIA DE DIAABM04:42:56500:29:215002:29:0332.202:58:2419401:44:3200:00:0000:00:00
13 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:48:521700:31:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7061COUDERT FLORENTLLICENCIA DE DIAABM04:51:4510800:37:0412402:37:5330.403:14:5712401:36:4800:00:0000:00:00
15 1404JOSEP MARIA GÜERA MABSOLUT SPORTABM04:51:5525600:43:4712502:37:5530.403:21:425701:30:1300:00:0000:00:00
16 4283CARLES SOLE PIZARROCLUB ESPORTIU DUETTRIABM04:53:1725900:43:538802:33:5131.203:17:4411201:35:3300:00:0000:00:00
17 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM04:59:2327800:45:079502:34:5330.9903:20:0014101:39:2300:00:0000:00:00
18 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 - SURALABM05:08:4117100:39:5014802:41:0629.803:20:5621501:47:4500:00:0000:00:00
19 180SERGIO SANTERVAS NUCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:11:0717400:39:533402:26:5332.6803:06:4628002:04:2100:00:0000:00:00
20 3340FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM05:13:3420300:40:4721102:51:0228.0603:31:4916301:41:4500:00:0000:00:00
21 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2 - SURALABM05:19:5427700:45:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM05:22:1714100:38:0812702:38:2230.3103:16:3028502:05:4700:00:0000:00:00
23 3947ARNAU FADÓ ANRICLUB TRIATLO SABADELLABM05:22:2428700:45:5119302:46:5928.7503:32:5022701:49:3400:00:0000:00:00
24 3748CARLOS ALEIX HITOS CLUB TRIBANDA TRIATLOABM06:09:5730800:51:1024602:57:4926.9903:48:5929502:20:5800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM03:51:41100:27:13202:09:4936.9802:37:02101:14:3900:00:0000:00:00
2 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 - SURALABM04:04:493800:33:41302:15:0435.5402:48:45301:16:0400:00:0000:00:00
3 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIO BANYOLESABM04:11:493200:33:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM04:19:163300:33:31902:19:1334.4802:52:443301:26:3200:00:0000:00:00
5 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM04:20:164600:34:101602:22:1233.7602:56:221801:23:5400:00:0000:00:00
6 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:23:054900:34:202402:25:0533.0802:59:251701:23:4000:00:0000:00:00
7 8001PABLO LOPEZ BAENALLICENCIA DE DIAABM04:24:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8047GABRIEL ALARCON SABCLUB CICLISMO-TRIATLON POABM04:26:054300:33:574102:28:0232.4303:01:592001:24:0600:00:0000:00:00
9 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM04:28:475400:34:355702:29:3832.0803:04:132101:24:3400:00:0000:00:00
10 8046OCTAVIO CONTE MARTILLICENCIA DE DIAABM04:29:087100:35:173102:26:3032.7603:01:473701:27:2100:00:0000:00:00
11 5397JORDI REYES IMBERMÓCLUB TRITRAININGABM04:29:312700:33:216802:31:2931.6903:04:502301:24:4100:00:0000:00:00
12 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM04:30:1610100:36:343802:27:3832.5103:04:122901:26:0400:00:0000:00:00
13 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:34:457800:35:286102:30:3731.8703:06:054301:28:4000:00:0000:00:00
14 228APOLO RODRIGUEZ PERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:34:556600:35:094302:28:0832.403:03:176901:31:3800:00:0000:00:00
15 3266ALVARO MERALLO PEREINDEPENDENTABM04:36:046100:35:066002:30:0431.9903:05:106401:30:5400:00:0000:00:00
16 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM04:37:2218300:40:046602:31:1931.7203:11:232801:25:5900:00:0000:00:00
17 5626MARC SANGRA LLUCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:38:022100:32:337702:32:3231.4703:05:058201:32:5700:00:0000:00:00
18 3371MANUEL JOSE BELTRANCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:38:459800:36:152702:25:3932.9603:01:5412501:36:5100:00:0000:00:00
19 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM04:40:397400:35:237502:32:1231.5403:07:358401:33:0400:00:0000:00:00
20 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM04:41:0115200:39:211302:21:1833.9703:00:3914901:40:2200:00:0000:00:00
21 5826CARLOS CLARÀ FERRERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:43:0610900:37:0610402:35:4530.8203:12:515801:30:1500:00:0000:00:00
22 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:43:1010500:36:576502:31:1431.7403:08:1110301:34:5900:00:0000:00:00
23 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM04:44:203100:33:3014102:39:5730.0103:13:276301:30:5300:00:0000:00:00
24 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2 - SURALABM04:45:3917300:39:528902:34:0431.1603:13:567101:31:4300:00:0000:00:00
25 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM04:46:0512500:37:383902:27:4632.4803:05:2415101:40:4100:00:0000:00:00
26 4302CARLOS BELLIDO MONTCLUB TRITRAININGABM04:47:4216300:39:4211102:36:2030.703:16:027001:31:4000:00:0000:00:00
27 696ORIOL DELBLANCH SOLCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM04:48:5117200:39:514702:28:2932.3303:08:2015001:40:3100:00:0000:00:00
28 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM04:50:4427300:44:4411802:37:3030.4803:22:144001:28:3000:00:0000:00:00
29 7078ROBERT COMAMALA SERLLICENCIA DE DIAABM04:51:34800:30:2612802:38:2330.3103:08:4917101:42:4500:00:0000:00:00
30 7081GERALD MALENSTEINLLICENCIA DE DIAABM04:53:1225400:43:3110302:35:4230.8303:19:139301:33:5900:00:0000:00:00
31 860URKO ELORZA LERACLUB TRI5UABM04:54:4011400:37:1115702:42:2329.5603:19:3410601:35:0600:00:0000:00:00
32 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM04:55:2829400:46:333602:27:1632.5903:13:4916101:41:3900:00:0000:00:00
33 4129MIA MIRET COSTABELLCLUB NATACIO BANYOLESABM04:56:4219300:40:148102:33:1431.3203:13:2817601:43:1400:00:0000:00:00
34 8002DANIEL GALINDO MOLELLICENCIA DE DIAABM04:56:5113800:37:5914602:40:5129.8403:18:5013201:38:0100:00:0000:00:00
35 5371ROBERT JUANOLA JUANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM04:57:2024900:43:065602:29:3432.0903:12:4019501:44:4000:00:0000:00:00
36 726ROBERT CAMPOS SOTERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:57:349500:35:5912002:37:3930.4503:13:3818301:43:5600:00:0000:00:00
37 327XAVI PERDIGUER ROVIC.A. IGUALADAABM04:59:0219400:40:1519502:47:4928.603:28:046501:30:5800:00:0000:00:00
38 953JUAN ANTONIO LOPEZ C.E. RAYOTEAMABM05:02:1514500:38:5717102:44:1329.2303:23:1013801:39:0500:00:0000:00:00
39 2437DANIEL CARRASCO LUQCLUB TRIATLO SABADELLABM05:03:2623600:42:1511602:37:1630.5203:19:3118201:43:5500:00:0000:00:00
40 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM05:05:2417900:40:0015102:41:1529.7703:21:1519001:44:0900:00:0000:00:00
41 2738RICARDO VIÑEGLAS COTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:07:0922200:41:3918702:46:1528.8703:27:5413901:39:1500:00:0000:00:00
42 7065MARC MOLINA ROIGLLICENCIA DE DIAABM05:08:1622900:41:4918602:46:1028.8903:27:5914801:40:1700:00:0000:00:00
43 8030JUAN IGNACIO PIERASLLICENCIA DE DIAABM05:10:1012900:37:4119702:47:5928.5703:25:4019301:44:3000:00:0000:00:00
44 8033DAVID LOPEZ PARDOLLICENCIA DE DIAABM05:11:4829200:46:2820802:49:5128.2603:36:1911101:35:2900:00:0000:00:00
45 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM05:15:3817800:39:5813002:38:4430.2403:18:4225801:56:5600:00:0000:00:00
46 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLETRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:17:0026800:44:1720402:48:4728.4403:33:0418401:43:5600:00:0000:00:00
47 431CRISTIAN MONTERO CLCLUB TRI5UABM05:17:2721200:41:2615902:42:4829.4803:24:1424601:53:1300:00:0000:00:00
48 2909CARLOS BENITEZ ANDRCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:17:5828000:45:2724802:58:4426.8603:44:119101:33:4700:00:0000:00:00
49 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM05:22:0024600:42:5117002:43:5529.2803:26:4625301:55:1400:00:0000:00:00
50 4625JORDI SURANELL ARAGVILADECANS TRIATLOABM05:24:0522700:41:4822902:54:2527.5203:36:1321601:47:5200:00:0000:00:00
51 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM05:24:0623500:42:1424502:57:452703:39:5918801:44:0700:00:0000:00:00
52 8009ALEX PATINO ACOSTALLICENCIA DE DIAABM05:26:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 8050JONATHAN OBADIALLICENCIA DE DIAABM05:30:139600:36:0223102:54:3727.4903:30:3927001:59:3400:00:0000:00:00
54 2351ALBERTO CORONADO COTRIATLO L´HOSPITALETABM05:31:5314600:39:0226003:02:3626.2903:41:3823501:50:1500:00:0000:00:00
55 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM05:42:0319800:40:2426503:03:3226.1503:43:5626301:58:0700:00:0000:00:00
56 4599JAVIER GORDILLO CABC.T. PARETS DEL VALLESABM05:47:0224700:42:5625302:59:2826.7503:42:2428102:04:3800:00:0000:00:00
57 8027ALEXANDRE CENTELLESLLICENCIA DE DIAABM06:21:5631200:54:0329403:20:0423.9904:14:0728802:07:4900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑTRIATLO 3MPORDAABM03:56:23600:29:40102:07:0637.7702:36:461001:19:3700:00:0000:00:00
2 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:06:032300:32:48502:15:4735.3502:48:35601:17:2800:00:0000:00:00
3 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:06:541100:30:591102:19:3434.3902:50:33401:16:2100:00:0000:00:00
4 445XAVIER BELLON SOLANPRAT TRIATLO 1994ABM04:15:323600:33:381202:19:4734.3402:53:251301:22:0700:00:0000:00:00
5 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:15:342500:33:101802:22:5733.5802:56:07901:19:2700:00:0000:00:00
6 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:20:092900:33:29702:17:2534.9302:50:544901:29:1500:00:0000:00:00
7 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM04:20:582000:32:292602:25:1233.0602:57:411601:23:1700:00:0000:00:00
8 4216DAVID MARTINEZ GARCCLUB TRIATLO SUPERACIOABM04:23:216500:35:092102:24:1433.2802:59:231901:23:5800:00:0000:00:00
9 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM04:24:1916400:39:453502:27:0632.6303:06:51501:17:2800:00:0000:00:00
10 304ALBERT TORRENT MARTTRICBMABM04:27:54900:30:271702:22:5433.5902:53:219901:34:3300:00:0000:00:00
11 7070RUBÉN DE LA FUENTE LLICENCIA DE DIAABM04:28:4512100:37:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM04:29:026200:35:065102:29:0832.1903:04:142401:24:4800:00:0000:00:00
13 8048JORDI BARRACHINA ROLLICENCIA DE DIAABM04:29:3924400:42:463702:27:3832.5103:10:24801:19:1500:00:0000:00:00
14 5579ROBERTO NICOLÁS FERTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:29:458800:35:452202:24:2733.2303:00:125201:29:3300:00:0000:00:00
15 3816MANEL ARNAU CROSASINDEPENDENTABM04:29:496700:35:114402:28:1932.3603:03:303101:26:1900:00:0000:00:00
16 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM04:31:568100:35:365302:29:2832.1103:05:043501:26:5200:00:0000:00:00
17 531XAVIER HERENCIA SANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:33:138000:35:352902:26:1332.8303:01:486801:31:2500:00:0000:00:00
18 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑCLUB GASSS TRIATLOABM04:34:592400:32:523302:26:5332.6802:59:4510901:35:1400:00:0000:00:00
19 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUETRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM04:35:099200:35:532002:23:4933.3802:59:4211001:35:2700:00:0000:00:00
20 4468JOSE PRIETO GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:36:0718200:40:025202:29:0832.1903:09:103601:26:5700:00:0000:00:00
21 1767CARLOS ALBERTO VILEVILADECANS TRIATLOABM04:38:039700:36:115802:29:4632.0503:05:577401:32:0600:00:0000:00:00
22 2155EDUARD SADURNI DE LCLUB ESPORTIU DUETTRIABM04:38:4016500:39:471902:23:0833.5403:02:5511601:35:4500:00:0000:00:00
23 2807CARLES RIBOT BERNABTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM04:40:1024000:42:237402:31:5531.603:14:182701:25:5200:00:0000:00:00
24 546PABLO VAZQUEZ JUSTETRI PONS BCNABM04:40:333900:33:4311002:36:1730.7103:10:006201:30:3300:00:0000:00:00
25 7083DAVID GOMEZ LEONC.T. CAMALEÓNABM04:41:581900:32:0811302:36:5030.6103:08:588301:33:0000:00:0000:00:00
26 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:45:458600:35:4316702:43:3329.3503:19:163201:26:2900:00:0000:00:00
27 2643MARÇAL ESPARCH BORRCLUB TRI5UABM04:45:5122400:41:439402:34:5330.9903:16:364801:29:1500:00:0000:00:00
28 523JAVIER GOMEZ GUTIERCLUB TRI5UABM04:46:479400:35:5515802:42:3929.5103:18:343901:28:1300:00:0000:00:00
29 3029EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM04:48:2811300:37:108002:32:4231.4303:09:5213401:38:3600:00:0000:00:00
30 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:48:4316800:39:4713102:38:5230.2103:18:395601:30:0400:00:0000:00:00
31 8040TIAGO CORDASLLICENCIA DE DIAABM04:49:448400:35:4112902:38:2930.2903:14:1011301:35:3400:00:0000:00:00
32 1081GERARD PONS RODRIGUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM04:49:582600:33:1415402:41:4529.6803:14:5910401:34:5900:00:0000:00:00
33 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:50:2110300:36:4313702:39:1830.1303:16:019701:34:2000:00:0000:00:00
34 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM04:51:26700:29:477102:31:4431.6303:01:3123001:49:5500:00:0000:00:00
35 1466ALEX TENA CARDENASC.E. EVOLUTRION SANT BOIABM04:52:2816600:39:4714502:40:1729.9503:20:047701:32:2400:00:0000:00:00
36 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM04:52:3910600:37:0015502:42:1129.603:19:118701:33:2800:00:0000:00:00
37 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM04:53:0726300:44:105502:29:3132.103:13:4114301:39:2600:00:0000:00:00
38 4226RAFA GONZÁLVEZ JORDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:54:1013500:37:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 2505MANEL ARANDA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM04:55:4811900:37:1610902:36:1730.7103:13:3316701:42:1500:00:0000:00:00
40 1290EUSEBIO CARASUSAN PRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:55:5219600:40:1910602:35:5130.803:16:1014601:39:4200:00:0000:00:00
41 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:57:2913100:37:4613902:39:5330.0203:17:3914701:39:5000:00:0000:00:00
42 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM04:58:3213600:37:5420202:48:2728.503:26:217601:32:1100:00:0000:00:00
43 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM04:59:4518900:40:1117302:44:5229.1103:25:0310101:34:4200:00:0000:00:00
44 193EDUARD AGUILERA CASINDEPENDENTABM05:02:358200:35:3718002:45:4428.9603:21:2115601:41:1400:00:0000:00:00
45 3922ALBERT RUIZ RODRIGUCLUB TRIATLO BLANESABM05:02:508700:35:448402:33:2331.2903:09:0724701:53:4300:00:0000:00:00
46 7079DANI RODRIGUEZ GARCLLICENCIA DE DIAABM05:03:3023700:42:1917702:45:312903:27:5011501:35:4000:00:0000:00:00
47 3888NACHO PARERA RUIZT3R TRIATLOABM05:04:255500:34:3920502:49:0328.3903:23:4215201:40:4300:00:0000:00:00
48 2596ANDRES GONZALEZ ORCLUB TRITRAININGABM05:04:5920500:41:0316402:43:0529.4303:24:0815301:40:5100:00:0000:00:00
49 8035YVES COHENLLICENCIA DE DIAABM05:05:1114900:39:1716102:42:5629.4603:22:1317301:42:5800:00:0000:00:00
50 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM CALELLA TRIATHLONABM05:05:5714000:38:0014202:39:5730.0103:17:5721801:48:0000:00:0000:00:00
51 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM05:09:045900:35:0020702:49:4128.2903:24:4119101:44:2300:00:0000:00:00
52 875JUAN JOSE BODI FONTCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM05:10:1317700:39:5512102:37:4030.4403:17:3524301:52:3800:00:0000:00:00
53 4661MARC CLAVE GUERREROVILADECANS TRIATLOABM05:10:3217600:39:5521402:51:3327.9803:31:2813701:39:0400:00:0000:00:00
54 2711ORIOL BARRIS FONTCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:13:3015100:39:1919002:46:4228.7903:26:0121301:47:2900:00:0000:00:00
55 4666JORDI RODRIGUEZ GARVILADECANS TRIATLOABM05:13:3830900:51:1416602:43:2429.3803:34:3813501:39:0000:00:0000:00:00
56 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM05:15:3921900:41:3618202:45:4828.9503:27:2422001:48:1500:00:0000:00:00
57 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM05:15:3923900:42:2116502:43:1729.403:25:3823101:50:0100:00:0000:00:00
58 3144ERIC TORREJON COSTACLUB TRI5UABM05:17:3920600:41:0315302:41:3529.7103:22:3825201:55:0100:00:0000:00:00
59 4174RUBEN DE LA PEÑA GAADDICT BIKES TEAM C.E.ABM05:18:5423300:42:0515602:42:1729.5803:24:2225001:54:3200:00:0000:00:00
60 3745JOSEP ORIOL CANALS CLUB VO2 - SURALABM05:19:5419100:40:1314002:39:5630.0103:20:0927201:59:4500:00:0000:00:00
61 1753ALAN SALVADOR RODRITRI+9 EL MASNOUABM05:21:4614200:38:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 547WALTER MUÑOZ PIETRECLUB TRITRAININGABM05:23:0118400:40:0518502:46:0828.8903:26:1325701:56:4800:00:0000:00:00
63 2811DAVID CARRIÓN FERNÁTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM05:24:4930500:49:1822002:52:5427.7603:42:1217001:42:3700:00:0000:00:00
64 4786XAVI VALVERDE CARRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:28:0226000:43:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:33:0126700:44:1421202:51:0928.0503:35:2325901:57:3800:00:0000:00:00
66 8031CARLOS APARICIO FERLLICENCIA DE DIAABM05:34:0928500:45:4318802:46:2828.8303:32:1127502:01:5800:00:0000:00:00
67 4506J. MANEL TORRALBA SC.N. SABADELLABM05:35:1419900:40:2728603:13:1824.8303:53:4516001:41:2900:00:0000:00:00
68 3955TONI GONZALEZ RODRICLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:44:1419500:40:1727103:06:0925.7903:46:2626201:57:4800:00:0000:00:00
69 4656MARIO SOLA GUTIERREVILADECANS TRIATLOABM05:44:2728400:45:4024002:56:3427.1903:42:1427602:02:1300:00:0000:00:00
70 8016MIGUEL MUÑOZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM05:44:5020700:41:1528503:13:1524.8403:54:3023601:50:2000:00:0000:00:00
71 4637ISAAC FONTELLES CODCLUB TRITRAININGABM06:04:1227100:44:2629603:26:4623.2104:11:1224401:53:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:08:531000:30:33602:17:1134.9902:47:441101:21:0900:00:0000:00:00
2 3366RAFAEL ESPINAR PUIINDEPENDENTV1M04:13:575700:34:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO OLOTV1M04:22:26200:27:14802:18:5134.5702:46:0512001:36:2100:00:0000:00:00
4 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:25:525600:34:492302:24:5033.1402:59:393001:26:1300:00:0000:00:00
5 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M04:33:1616000:39:382502:25:0833.0703:04:464101:28:3000:00:0000:00:00
6 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M04:33:551800:31:365902:29:5432.0203:01:307801:32:2500:00:0000:00:00
7 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:35:1814800:39:103002:26:2732.7803:05:375501:29:4100:00:0000:00:00
8 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M04:36:021200:31:126302:30:5031.8203:02:029401:34:0000:00:0000:00:00
9 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M04:36:204200:33:524802:28:3432.3103:02:269201:33:5400:00:0000:00:00
10 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M04:37:596400:35:087202:31:4431.6303:06:526601:31:0700:00:0000:00:00
11 8006ALEX MUÑOZ MACIALLICENCIA DE DIAV1M04:38:1424300:42:397602:32:1931.5103:14:581501:23:1600:00:0000:00:00
12 5934SERGI PERARNAU TORNCLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:38:295000:34:2610002:35:1230.9303:09:384501:28:5100:00:0000:00:00
13 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M04:39:337000:35:176402:30:5131.8203:06:088601:33:2500:00:0000:00:00
14 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M04:39:3810000:36:238702:33:3731.2503:10:005401:29:3800:00:0000:00:00
15 959JORDI TRIADU BORRASTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M04:40:396900:35:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 4185SERGIO JAREÑO CUADRSBR OPEN TEAMV1M04:40:4912300:37:335402:29:3032.1103:07:039001:33:4600:00:0000:00:00
17 5667MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M04:41:542200:32:477902:32:3831.4503:05:2512201:36:2900:00:0000:00:00
18 8039CARLES MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M04:42:595300:34:327002:31:3531.6703:06:0712601:36:5200:00:0000:00:00
19 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M04:44:077500:35:247802:32:3731.4503:08:0111901:36:0600:00:0000:00:00
20 3132ALBERT FELIX ROSASCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:45:4812400:37:3413302:39:0630.1703:16:404601:29:0800:00:0000:00:00
21 8038JOAQUÍN LAVADO TRALLICENCIA DE DIAV1M04:47:1416900:39:489602:34:5830.9703:14:468001:32:2800:00:0000:00:00
22 1781CARLES ESCARRE ROMEC.N. VIC-ETBV1M04:47:487300:35:2213802:39:4930.0303:15:118101:32:3700:00:0000:00:00
23 3180DIEGO NAVARRO GALIAA.D. RUNNING VIGIAV1M04:50:1427600:45:0410502:35:4830.8103:20:525001:29:2200:00:0000:00:00
24 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M04:50:4424200:42:3314302:40:0729.9803:22:403801:28:0400:00:0000:00:00
25 2556XAVI CASTILLERO LOCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:52:2918600:40:0715002:41:1129.7803:21:186701:31:1100:00:0000:00:00
26 8029MARCO ANTONIO ESTRALLICENCIA DE DIAV1M04:53:2213000:37:4412602:38:1930.3203:16:0312801:37:1900:00:0000:00:00
27 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M04:53:415100:34:277302:31:5231.6103:06:1921101:47:2200:00:0000:00:00
28 991GENIS LEYVA CUEVASC.E. NO TE PARESV1M04:54:4811200:37:1013602:39:1730.1303:16:2713301:38:2100:00:0000:00:00
29 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:55:085200:34:2911202:36:4930.6103:11:1817901:43:5000:00:0000:00:00
30 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M04:55:5825800:43:5217602:45:2529.0203:29:173401:26:4100:00:0000:00:00
31 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:57:3519000:40:1212202:37:4330.4303:17:5514501:39:4000:00:0000:00:00
32 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M04:59:2615700:39:3212302:37:4430.4303:17:1616501:42:1000:00:0000:00:00
33 5500BORJA MARCOSCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:00:3913400:37:5313502:39:1430.1403:17:0717701:43:3200:00:0000:00:00
34 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M05:02:0725200:43:2816902:43:3629.3403:27:0410501:35:0300:00:0000:00:00
35 2343XAVIER ACOSTA JULIACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:08:2724100:42:2411502:37:0830.5503:19:3222401:48:5500:00:0000:00:00
36 2899JORDI CARBO POUGAVA TRIATLOV1M05:10:0721300:41:2919402:47:2628.6703:28:5515501:41:1200:00:0000:00:00
37 749EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:10:1016100:39:3818402:46:0528.903:25:4319201:44:2700:00:0000:00:00
38 7071ALEJANDRO IÑARETA SLLICENCIA DE DIAV1M05:10:3414400:38:3325402:59:3526.7303:38:087901:32:2600:00:0000:00:00
39 8041GORKA RODRIGUEZ SANLLICENCIA DE DIAV1M05:12:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 675ALEX ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:12:0511800:37:1422802:53:5927.5903:31:1315401:40:5200:00:0000:00:00
41 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M05:12:414000:33:4714402:40:1129.9703:13:5826501:58:4300:00:0000:00:00
42 8045ROGER GRANE FARELLLLICENCIA DE DIAV1M05:13:0118800:40:1021002:50:3128.1503:30:4116801:42:2000:00:0000:00:00
43 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UV1M05:13:3627500:44:5922202:53:0327.7403:38:0211401:35:3400:00:0000:00:00
44 450QUIM BASSOLS DACHSC.E.T. DISTANCEV1M05:14:178500:35:4320102:48:2228.5103:24:0523401:50:1200:00:0000:00:00
45 8003ORIOL FONT BELLARTLLICENCIA DE DIAV1M05:15:2515600:39:2721602:52:0427.903:31:3118101:43:5400:00:0000:00:00
46 8015MARC MONTOLIO CORTELLICENCIA DE DIAV1M05:15:5812200:37:2824102:56:4727.1503:34:1516201:41:4300:00:0000:00:00
47 2737ALVAR PELLEJERO MONCLUB VO2 - SURALV1M05:21:2723400:42:0923002:54:3627.4903:36:4519601:44:4200:00:0000:00:00
48 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M05:21:3321000:41:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 7085VICTOR GOMEZ MONTENLLICENCIA DE DIAV1M05:22:0022300:41:4121502:51:5127.9303:33:3222201:48:2800:00:0000:00:00
50 1096JAVIER GARCÍA RODRÍU.C. SANT CUGATV1M05:22:2618000:40:0023502:55:1527.3903:35:1521001:47:1100:00:0000:00:00
51 8014RAFA ALVAREZ ALVARELLICENCIA DE DIAV1M05:22:4526500:44:1222702:53:3927.6403:37:5119801:44:5400:00:0000:00:00
52 3931ALBERT GORDILLO ALFCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:24:2022800:41:4922102:52:5427.7603:34:4322801:49:3700:00:0000:00:00
53 8013DANIEL REYEROLLICENCIA DE DIAV1M05:25:2811000:37:0626103:02:4526.2703:39:5120101:45:3700:00:0000:00:00
54 8017DAVID MARTIN GONZALLLICENCIA DE DIAV1M05:25:3225000:43:1726803:04:5625.9603:48:1312901:37:1900:00:0000:00:00
55 943JUAN ANTONIO DE GEATEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:26:4421100:41:2125002:59:1326.7803:40:3420201:46:1000:00:0000:00:00
56 8044JOAN LLOBET YLLLLICENCIA DE DIAV1M05:29:079300:35:5526703:04:4025.9903:40:3522301:48:3200:00:0000:00:00
57 7084ÒSCAR MORADELL FRANLLICENCIA DE DIAV1M05:37:0029800:47:2123402:55:0527.4203:42:2625101:54:3400:00:0000:00:00
58 5458CARLOS ALMOR MORUJOINDEPENDENTV1M05:37:4929300:46:3128303:11:4825.0303:58:1914401:39:3000:00:0000:00:00
59 7075DAVID ALMODÓVAR MORLLICENCIA DE DIAV1M05:40:2027200:44:3723902:56:2027.2203:40:5726901:59:2300:00:0000:00:00
60 5822ÓSCAR WONG RODRÍGUCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M05:42:2319700:40:2025903:02:0026.3703:42:2027402:00:0300:00:0000:00:00
61 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTV1M05:45:0928800:46:0127503:08:2725.4703:54:2823701:50:4100:00:0000:00:00
62 4189PATRICK PASCO SURIOCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:50:4527900:45:2225602:59:3726.7203:44:5928402:05:4600:00:0000:00:00
63 3094DÍDAC MORENO NAVARRC.E. NO TE PARESV1M06:05:0628100:45:3528103:11:1925.0903:56:5428902:08:1200:00:0000:00:00
64 7077JORDI CAÑON MALLENLLICENCIA DE DIAV1M06:43:5431100:53:1229303:18:3024.1804:11:4229602:32:1200:00:0000:00:00
65 8025ÒSCAR RUBINAT MIQUELLICENCIA DE DIAV1M06:47:025800:34:5629703:31:1622.7204:06:1229702:40:5000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 212JESUS VALLADARES GOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:26:453700:33:394602:28:2732.3303:02:062201:24:3900:00:0000:00:00
2 237ALBERT HERNANDEZ FACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:32:348900:35:464202:28:0332.4203:03:494401:28:4500:00:0000:00:00
3 4783FRANCISCO GARCÍA-MOINDEPENDENTV1M04:38:3511500:37:114002:27:5032.4703:05:018801:33:3400:00:0000:00:00
4 8023CARLES REDONDO MARFLLICENCIA DE DIAV1M04:45:0411700:37:1410202:35:4030.8403:12:547501:32:1000:00:0000:00:00
5 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV1M04:46:3411100:37:099302:34:4231.0303:11:5110201:34:4300:00:0000:00:00
6 8049JOSEP PLANAS VICENTLLICENCIA DE DIAV1M04:46:486300:35:0611402:37:0330.5603:12:0910001:34:3900:00:0000:00:00
7 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M04:48:0824500:42:478202:33:1731.3103:16:047301:32:0400:00:0000:00:00
8 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M04:49:267700:35:2711902:37:3430.4603:13:0112101:36:2500:00:0000:00:00
9 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M04:51:0010400:36:566902:31:3431.6703:08:3016901:42:3000:00:0000:00:00
10 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M04:51:5116700:39:4718902:46:4228.7903:26:292601:25:2200:00:0000:00:00
11 3843FRANCESC POVEDA UBACERDANYOLA CHV1M04:54:2526200:44:099802:35:0430.9503:19:1310801:35:1200:00:0000:00:00
12 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M04:58:213400:33:3414902:41:1029.7803:14:4417801:43:3700:00:0000:00:00
13 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M05:00:0019200:40:1317502:45:2429.0203:25:379801:34:2300:00:0000:00:00
14 7073WILLEM VAN BREUKELELLICENCIA DE DIAV1M05:01:4815800:39:3413202:39:0130.1903:18:3517501:43:1300:00:0000:00:00
15 7072URCI RODIEL RUIZLLICENCIA DE DIAV1M05:02:0516200:39:4216202:43:0429.4403:22:4614001:39:1900:00:0000:00:00
16 3248ROMÀ RAHOLA I ALBIOCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:02:3912800:37:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4288JOSE A LEO MEGIASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M05:05:449100:35:5118102:45:4428.9603:21:3518901:44:0900:00:0000:00:00
18 536JOAQUIM BRUNED ADRAU.C. SANT CUGATV1M05:06:5414300:38:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7082ALEX GIRALT PORTUSALLICENCIA DE DIAV1M05:13:2713900:37:5921302:51:242803:29:2318701:44:0400:00:0000:00:00
20 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M05:13:4130200:49:0116002:42:5429.4703:31:5516401:41:4600:00:0000:00:00
21 4784MAURO BRAVO DOMÍNGUCLUB TRI5UV1M05:14:5613300:37:5117802:45:3428.9903:23:2524101:51:3100:00:0000:00:00
22 2653DAVID GOMEZ VALBUENINDEPENDENTV1M05:15:2521800:41:3619902:48:1628.5303:29:5220001:45:3300:00:0000:00:00
23 8010DAVID GAZO GIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M05:17:0820800:41:1619802:48:0928.5503:29:2521401:47:4300:00:0000:00:00
24 4306XAVIER FERNANDEZ LOCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:17:1528900:46:0923302:55:0427.4203:41:1311701:36:0200:00:0000:00:00
25 4781CHRISTOPH ZOTTINDEPENDENTV1M05:18:2115900:39:3617202:44:4329.1403:24:1924801:54:0200:00:0000:00:00
26 5484JORDI PARADELL RUESCLUB TRI5UV1M05:18:3017500:39:5424302:57:0827.103:37:0215901:41:2800:00:0000:00:00
27 8004XAVIER SERRADESANFELLICENCIA DE DIAV1M05:21:1721500:41:3524702:58:2126.9103:39:5615801:41:2100:00:0000:00:00
28 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M05:22:3020400:40:5218302:45:5028.9403:26:4225401:55:4800:00:0000:00:00
29 8042XAVIER RECASENSLLICENCIA DE DIAV1M05:23:0715500:39:2622602:53:3127.6603:32:5723301:50:1000:00:0000:00:00
30 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV1M05:24:2120900:41:1719202:46:5228.7703:28:0925501:56:1200:00:0000:00:00
31 4722INDALECIO BELMONTE INDEPENDENTV1M05:24:3426100:44:0222302:53:0427.7303:37:0621201:47:2800:00:0000:00:00
32 448XAVI PERTEGÁS SENDEINDEPENDENTV1M05:33:379900:36:2322402:53:1627.703:29:3927902:03:5800:00:0000:00:00
33 4137PACO GARRIDO SALIDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:37:3326600:44:1220902:50:3128.1503:34:4327702:02:5000:00:0000:00:00
34 8020ALEJANDRO GIMÉNEZ ILLICENCIA DE DIAV1M05:48:4312600:37:3828203:11:4525.0303:49:2326801:59:2000:00:0000:00:00
35 241MIGUEL RODRIGUEZ NIVILADECANS TRIATLOV1M05:55:1029700:47:1626203:02:5526.2403:50:1128202:04:5900:00:0000:00:00
36 1275JOSEP FIGUEREO BAULTEAM CALELLA TRIATHLONV1M06:08:2330700:49:4025202:59:2426.7603:49:0429302:19:1900:00:0000:00:00
37 4294ANTONIO FRANCO MATEADDICT BIKES TEAM C.E.V1M06:11:3028600:45:4929203:17:0824.3504:02:5729102:08:3300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:43:3510700:37:0210802:36:1430.7203:13:166001:30:1900:00:0000:00:00
2 8043JOSEP FABREGAS GELALLICENCIA DE DIAV2M04:49:387200:35:1813402:39:1330.1503:14:3110701:35:0700:00:0000:00:00
3 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M04:57:2624800:43:0017402:44:5229.1103:27:525301:29:3400:00:0000:00:00
4 1729ENRIC PINTADO BOIXACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M04:59:2313700:37:579902:35:0530.9503:13:0220401:46:2100:00:0000:00:00
5 4933SANDRO DE MATTEIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M05:02:4317000:39:4910702:36:0830.7403:15:5720801:46:4600:00:0000:00:00
6 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M05:05:1523100:41:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7076JORDI PALOULLICENCIA DE DIAV2M05:10:4318100:40:0114702:40:5429.8303:20:5522901:49:4800:00:0000:00:00
8 4882JORDI ZABALETA GASCGAVA TRIATLOV2M05:14:0825700:43:5116802:43:3429.3503:27:2520601:46:4300:00:0000:00:00
9 4602JORDI SANLLEEHI MANCLUB NATACIO MINORISAV2M05:16:2330300:49:0423702:55:3327.3403:44:377201:31:4600:00:0000:00:00
10 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV2M05:20:5420000:40:4222502:53:2527.6803:34:0720901:46:4700:00:0000:00:00
11 7063CARLES VILOSA BUXOLLICENCIA DE DIAV2M05:33:0027400:44:4727603:08:4825.4203:53:3514201:39:2500:00:0000:00:00
12 5977XAVIER VILALTA ISANCLUB NATACIO MINORISAV2M05:33:0629600:47:1119102:46:5228.7703:34:0326701:59:0300:00:0000:00:00
13 978PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M05:36:4126400:44:1123202:54:5227.4503:39:0326001:57:3800:00:0000:00:00
14 5747MIQUEL GATNAU NAVARCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:41:2712700:37:4027303:07:1425.6403:44:5425601:56:3300:00:0000:00:00
15 8028XAVIER LLADÓ MANAUTLLICENCIA DE DIAV2M05:42:0825500:43:4627203:06:3225.7303:50:1824201:51:5000:00:0000:00:00
16 3423LLUÍS CARRERAS SALECLUB TRIATLO BERGAV2M05:44:2720100:40:4323602:55:2027.3803:36:0329002:08:2400:00:0000:00:00
17 1651THIERRY DAVINFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M05:46:4121600:41:3625702:59:5726.6703:41:3328302:05:0800:00:0000:00:00
18 5433ERNEST CARRETERO SECENTRE ATLETIC LAIETANIAV2M05:48:3828200:45:3526603:04:392603:50:1426401:58:2400:00:0000:00:00
19 7064NARCIS ROURA AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M05:51:0922000:41:3827003:06:0225.803:47:4027802:03:2900:00:0000:00:00
20 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M05:52:5518500:40:0621902:52:4327.7903:32:4929402:20:0600:00:0000:00:00
21 3929JORDI POUS ALOU.C. SANT CUGATV2M06:12:1530600:49:3528803:15:2524.5604:05:0028702:07:1500:00:0000:00:00
22 7074LLUIS ROVIRA ROSLLICENCIA DE DIAV2M06:15:3831000:52:2329103:16:3224.4204:08:5528602:06:4300:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 842JAVIER CATASUS BRISC.N. CATALUNYAV2M04:45:498300:35:378302:33:1831.3103:08:5512701:36:5400:00:0000:00:00
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV2M05:11:047900:35:3021802:52:2727.8303:27:5717401:43:0700:00:0000:00:00
3 1495JAVIER CHAVERRI MARC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M05:18:4626900:44:1919602:47:5328.5903:32:1220501:46:3400:00:0000:00:00
4 2240JAUME GUBERN BOIXCLUB TRI5UV2M05:27:3127000:44:2521702:52:0827.8903:36:3323801:50:5800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 912ANTONI TAMAYO MILLAINDEPENDENTV3M05:42:4430400:49:1825102:59:1526.7803:48:3324901:54:1100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32