RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
116 106 103 3 0 1900 90 21 17 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF04:57:428500:01:001803:22:5826.6103:23:582201:33:4400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3062BORJA LÓPEZ VILACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:02:163200:01:003203:30:1825.6803:31:181501:30:5800:00:0000:00:00
2 8019DIDAC LORENTE GRACILLICENCIA DE DIAABM05:39:158800:01:004203:37:0024.8803:38:007802:01:1500:00:0000:00:00
3 8020ALBERTO MILLAN MARTX3MABM05:44:221200:01:006303:51:0923.3603:52:096901:52:1300:00:0000:00:00
4 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM05:49:075500:01:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM06:05:142800:01:007904:00:0122.504:01:018302:04:1300:00:0000:00:00
6 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM06:22:106700:01:008504:03:3222.1704:04:329502:17:3800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:18:099400:01:002803:28:5025.8603:29:505801:48:1900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 - SURALABM04:25:134300:01:00303:02:1329.6403:03:13301:22:0000:00:0000:00:00
2 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM04:53:255100:01:001703:20:2926.9303:21:291901:31:5600:00:0000:00:00
3 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM05:00:00900:01:001903:23:1126.5803:24:112701:35:4900:00:0000:00:00
4 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:04:235200:01:003403:33:1225.3303:34:121401:30:1100:00:0000:00:00
5 8010XAVIER VIDAL FERNANLLICENCIA DE DIAABM05:09:314200:01:001203:17:4927.303:18:496301:50:4200:00:0000:00:00
6 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM05:09:598700:01:002103:23:5226.4903:24:524801:45:0700:00:0000:00:00
7 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM05:29:405300:01:004003:36:5524.8903:37:556801:51:4500:00:0000:00:00
8 7185ANTONIO JAVIER PUERCLUB TRANSIZIONABM05:30:10700:01:006603:53:5623.0803:54:562601:35:1400:00:0000:00:00
9 5471MARC SELLS LÓPEZCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:33:229500:01:006203:51:0123.3703:52:014101:41:2100:00:0000:00:00
10 7177GONZALO PÉREZ CORRALLICENCIA DE DIAABM05:36:249800:01:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8013ADAM VALLÉS MARÍLLICENCIA DE DIAABM05:41:50200:01:008304:01:4322.3404:02:433401:39:0700:00:0000:00:00
12 3101DANIEL CAYÓN GRAUCLUB GASSS TRIATLOABM05:50:08500:01:005203:46:0523.8803:47:058202:03:0300:00:0000:00:00
13 3222JOAN CASTELLANOS ALC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM05:50:181700:01:007103:55:1222.9603:56:127101:54:0600:00:0000:00:00
14 7172JOSEP OLIVART I LLOLLICENCIA DE DIAABM06:02:567400:01:006803:54:3823.0103:55:388702:07:1800:00:0000:00:00
15 8018ÀLEX TREPAT TREPATLLICENCIA DE DIAABM06:12:453100:01:008804:10:0221.604:11:027902:01:4300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:20:122400:01:00102:56:0930.6602:57:09501:23:0300:00:0000:00:00
2 398ARNAU BELLAPART LASC.N. VIC-ETBABM04:26:296500:01:00403:04:0229.3403:05:02201:21:2700:00:0000:00:00
3 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM04:27:128100:01:00203:00:5729.8403:01:57901:25:1500:00:0000:00:00
4 8023ISRAEL FERRER VIRGÓSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:31:467500:01:00603:05:5429.0503:06:54801:24:5200:00:0000:00:00
5 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM04:40:011900:01:00803:09:5228.4403:10:521201:29:0900:00:0000:00:00
6 2299JESUS PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANABM04:40:454900:01:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 799EDGAR SARABIA BALDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM04:41:124500:01:00903:10:4128.3203:11:411301:29:3100:00:0000:00:00
8 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMABM04:43:202500:01:001303:18:3827.1903:19:38701:23:4200:00:0000:00:00
9 8024RUBEN ALMENDRO ENRIINDEPENDENTABM04:44:119700:01:001003:14:3227.7603:15:321001:28:3900:00:0000:00:00
10 236RUBEN SANCHEZ NACIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:48:569200:01:001103:16:4827.4403:17:481701:31:0800:00:0000:00:00
11 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM04:53:516100:01:001603:20:2226.9503:21:222001:32:2900:00:0000:00:00
12 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM05:10:246000:01:003703:34:4625.1403:35:462401:34:3800:00:0000:00:00
13 7178NANO ROMIA JOVÉLLICENCIA DE DIAABM05:13:094700:01:003803:36:1624.9703:37:162801:35:5300:00:0000:00:00
14 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM05:21:396200:01:003103:30:0225.7103:31:026201:50:3700:00:0000:00:00
15 7176ERNEST FARGUES LLORLLICENCIA DE DIAABM05:26:327900:01:006503:53:4423.103:54:441801:31:4800:00:0000:00:00
16 4154DIEGO CUERDA BRIONGCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM05:31:137700:01:005103:46:0223.8903:47:024601:44:1100:00:0000:00:00
17 3749ORIOL GONZÁLEZ MISEINDEPENDENTABM05:39:556400:01:005903:49:3023.5303:50:305901:49:2500:00:0000:00:00
18 8005JOSE MANUEL PEREZ BLLICENCIA DE DIAABM05:41:095900:01:005003:43:2824.1603:44:287601:56:4100:00:0000:00:00
19 8008JAVIER DIAZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM05:42:168300:01:005403:46:0923.8803:47:097301:55:0700:00:0000:00:00
20 8012JOAN EROLES VILESLLICENCIA DE DIAABM05:43:552600:01:006403:52:2623.2303:53:266101:50:2900:00:0000:00:00
21 4160DANIEL CHICO LOPEZCLUB NATACIO SITGESABM05:50:341600:01:007703:59:0522.5904:00:056001:50:2900:00:0000:00:00
22 7182EDUARDO JESUS CATALCLUB TRANSIZIONABM05:53:339900:01:007803:59:2022.5604:00:207001:53:1300:00:0000:00:00
23 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM05:59:205600:01:007303:55:4322.9103:56:438102:02:3700:00:0000:00:00
24 7183JORDI ALAMAN BUSQUELLICENCIA DE DIAABM06:02:028900:01:008704:05:2122.0104:06:217401:55:4100:00:0000:00:00
25 7174MARCOS FEBAS FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM06:24:401500:01:008604:03:5922.1304:04:599602:19:4100:00:0000:00:00
26 7179MOISES MEZCUA GOMEZLLICENCIA DE DIAABM06:30:49600:01:008904:12:4821.3604:13:489402:17:0100:00:0000:00:00
27 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM06:38:112000:01:009604:30:5219.9404:31:528502:06:1900:00:0000:00:00
28 8007JORDI BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAABM06:57:221000:01:009304:26:2920.2604:27:299802:29:5300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:11:453800:01:004503:41:3824.3603:42:381101:29:0700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1259SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M04:23:093300:01:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:28:519100:01:00503:04:2229.2903:05:22601:23:2900:00:0000:00:00
3 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M04:30:083600:01:00703:08:0728.7103:09:07101:21:0100:00:0000:00:00
4 4173RAMON ULLDEMOLINS SINDEPENDENTV1M04:50:442200:01:001403:18:3827.1903:19:381601:31:0600:00:0000:00:00
5 3819JOSE MARIA ESQUINASITRIATLETES SOLIDARISV1M04:56:569600:01:003503:33:5025.2503:34:50401:22:0600:00:0000:00:00
6 569DAVID ORPI FERNANDEC.E. TRIATLO.CATV1M05:04:5010200:01:002903:28:5325.8503:29:532501:34:5700:00:0000:00:00
7 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHV1M05:05:348000:01:001503:19:0527.1203:20:054901:45:2900:00:0000:00:00
8 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M05:05:504400:01:002703:28:4625.8703:29:462901:36:0400:00:0000:00:00
9 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M05:05:573700:01:002003:23:4226.5103:24:424001:41:1500:00:0000:00:00
10 5459RAIMON GARRIGACLUB ESPORTIU BONASPORTV1M05:11:294600:01:003303:30:2825.6603:31:283701:40:0100:00:0000:00:00
11 7171RAMÓN LÓPEZ MENDIZALLICENCIA DE DIAV1M05:11:537800:01:004103:36:5924.8903:37:592301:33:5400:00:0000:00:00
12 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M05:12:0010000:01:002203:24:2926.4103:25:295501:46:3100:00:0000:00:00
13 4222MANUEL TORRES DOMINTRIATLO JOVENT 79V1M05:21:501800:01:004703:42:2824.2703:43:283201:38:2200:00:0000:00:00
14 2646ALBERTO JOSE CAMPOSC.E. RAYOTEAMV1M05:26:06800:01:003603:33:5625.2403:34:566501:51:1000:00:0000:00:00
15 5544JORGE MERINO HERNÁNINDEPENDENTV1M05:29:527600:01:004903:42:4824.2403:43:485001:46:0400:00:0000:00:00
16 7175MANUEL HEREDIA VELALLICENCIA DE DIAV1M05:29:598600:01:005503:46:1123.8703:47:114301:42:4800:00:0000:00:00
17 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M05:30:294800:01:006003:50:2123.4403:51:213501:39:0800:00:0000:00:00
18 879ALEIX CARBONELL GARC.A. IGUALADAV1M05:30:346900:01:007503:56:3322.8303:57:332101:33:0100:00:0000:00:00
19 4487LLUIS XAVIER GARRETCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:30:573000:01:004803:42:4224.2503:43:425601:47:1500:00:0000:00:00
20 7181FRANCISCO JAVIER MACLUB TRANSIZIONV1M05:36:157200:01:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 5573JESÚS ÁNGEL GALVÁN GAVA TRIATLOV1M05:41:548200:01:007403:55:4922.903:56:494701:45:0500:00:0000:00:00
22 1571DAVID SANS SOLERGAVA TRIATLOV1M05:41:554100:01:007003:54:472303:55:475101:46:0800:00:0000:00:00
23 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M05:43:04300:01:006103:50:2723.4303:51:276701:51:3700:00:0000:00:00
24 8001JOFRE RIOS OSIALLICENCIA DE DIAV1M05:50:033400:01:005603:46:3923.8303:47:398002:02:2400:00:0000:00:00
25 7173CARLOS MULETLLICENCIA DE DIAV1M05:50:306600:01:007603:58:1822.6603:59:186601:51:1200:00:0000:00:00
26 7180JORDI SORIANO GOMALLICENCIA DE DIAV1M05:57:339000:01:009104:13:5821.2604:14:584201:42:3500:00:0000:00:00
27 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:57:442900:01:008004:00:2922.4504:01:297501:56:1500:00:0000:00:00
28 1478VICTORIANO CARRASCOC.E. RAYOTEAMV1M06:10:0510100:01:007203:55:4122.9103:56:419202:13:2400:00:0000:00:00
29 1141JORDI VERDU BARBEA.E. EKKE V1M06:29:176800:01:008204:00:5622.4104:01:569702:27:2100:00:0000:00:00
30 7184ALBERT AUSAS CORTADLLICENCIA DE DIAV1M06:36:06100:01:009504:27:3420.1804:28:348802:07:3200:00:0000:00:00
31 8014JOAN TARSÂ BUENAVENLLICENCIA DE DIAV1M06:37:058400:01:009404:26:3620.2604:27:368902:09:2900:00:0000:00:00
32 8009JOSE MARIA VICENTE LLICENCIA DE DIAV1M06:38:086300:01:009704:30:5619.9304:31:568402:06:1200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6144ROSSANA MAS MARINTRIATLO JOVENT 79V1F06:15:052100:01:009204:15:0221.1704:16:027701:59:0300:00:0000:00:00
2 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV1F06:42:107100:01:009804:34:4419.6604:35:448602:06:2600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8021RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M05:06:592700:01:002403:25:2126.303:26:213801:40:3800:00:0000:00:00
2 8017DIEGO CASTILLO GAMBLLICENCIA DE DIAV1M05:08:495800:01:002503:27:5525.9703:28:553601:39:5400:00:0000:00:00
3 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M05:25:17400:01:003903:36:4524.9103:37:455701:47:3200:00:0000:00:00
4 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M05:26:254000:01:004603:42:1024.3103:43:104501:43:1500:00:0000:00:00
5 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:27:239300:01:005803:49:2823.5303:50:283001:36:5500:00:0000:00:00
6 3075MANEL GUTIERREZ ROGAVA TRIATLOV1M05:41:5410300:01:006903:54:3923.0103:55:395201:46:1500:00:0000:00:00
7 291JAVIER QUINTANA APACERDANYOLA CHV1M05:42:151300:01:005303:46:0823.8803:47:087201:55:0700:00:0000:00:00
8 8022RUBEN GUZMAN RUIZCT HDGV1M05:48:152300:01:008104:00:4522.4304:01:455401:46:3000:00:0000:00:00
9 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M05:54:203900:01:004403:41:2624.3903:42:269002:11:5400:00:0000:00:00
10 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:16:251100:01:008404:02:1622.2904:03:169102:13:0900:00:0000:00:00
11 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:31:285000:01:009004:13:3221.304:14:329302:16:5600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M05:03:187000:01:002303:25:1526.3103:26:153101:37:0300:00:0000:00:00
2 4277JOSE MARIA PUIG BELCLUB TRIATLO PROSANV2M05:08:385400:01:003003:29:0825.8203:30:083301:38:3000:00:0000:00:00
3 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M05:15:591400:01:002603:28:4325.8703:29:435301:46:1600:00:0000:00:00
4 8006VICTOR BERGA ABELLALLICENCIA DE DIAV2M05:29:455700:01:004303:37:4224.803:38:426401:51:0300:00:0000:00:00
5 1660BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M05:36:103500:01:006703:54:1923.0503:55:193901:40:5100:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M05:32:367300:01:005703:48:3623.6203:49:364401:43:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32