RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
414 375 370 5 0 7 33 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:48:4212900:26:5914701:08:3528.8701:35:3412800:13:0800:00:5800:00:00
2 5080PAULA BATLLE I PLANCERDANYOLA CHJNF01:52:3517100:28:1419301:11:2727.7101:39:4110800:12:5400:00:5500:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:43:078600:26:029601:04:5230.5201:30:546700:12:1300:00:5000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:51:266900:25:1322301:13:4626.8401:38:598200:12:2700:03:3600:00:00
3 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F02:01:3022600:29:4026601:17:4525.4701:47:2520100:14:0500:01:2500:00:00
4 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:05:4927300:31:0929801:20:2024.6501:51:2921900:14:2000:01:1600:00:00
5 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF02:11:5523700:30:0333701:27:2622.6501:57:2922400:14:2600:01:2400:00:00
6 5158MIREIA JOANPERE SALTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF02:12:2233700:33:4031801:22:3723.9701:56:1729900:16:0500:01:2400:00:00
7 6021ANNA BONET ORDÉRIZTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F02:19:0333600:33:4034901:29:3122.1202:03:1129300:15:5200:01:1700:00:00
8 1847JULIA ORTIZ PALETC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F02:19:5434500:34:3234601:28:5622.2602:03:2831300:16:2600:01:5100:00:00
9 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F02:29:0034000:34:0136001:36:4120.4802:10:4235800:18:1800:01:5900:00:00
10 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F02:35:5235900:37:1936101:38:2020.1402:15:3936600:20:1300:01:3600:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:51:0716100:27:5617201:09:5728.3101:37:5313800:13:1400:00:5800:00:00
2 5031TERESA PASCUAL GODAT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:06:3830700:32:3327601:19:0125.0601:51:3425500:15:0400:01:3600:00:00
3 6216MARINA MARTÍNEZ RASCERDANYOLA CHABF02:08:1230900:32:4129501:20:0724.7101:52:4827600:15:2400:01:3400:00:00
4 6089MERITXELL SOLE AGUSC.N. SABADELLABF02:11:3932600:33:0232301:23:2023.7601:56:2226700:15:1700:01:4200:00:00
5 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:12:2335100:35:2429001:19:5624.7701:55:2033700:17:0300:02:5600:00:00
6 6003MARI CARMEN GÓMEZ RGAVA TRIATLOABF02:17:0831300:32:4933601:27:1622.6902:00:0533800:17:0300:01:4400:00:00
7 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF02:20:0735300:35:5533801:27:2722.6402:03:2232600:16:4500:01:2600:00:00
8 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF02:25:0336000:38:2934401:28:1922.4202:06:4835700:18:1500:01:3000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:52:4916800:28:0819601:11:4727.5801:39:5510900:12:5400:00:5900:00:00
2 112NURIA PUBILL LLEONACERRR IGUALADAABF01:53:1820100:28:5318101:10:3928.0301:39:3218100:13:4600:01:2100:00:00
3 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:57:2323600:30:0221701:12:5527.1501:42:5722600:14:2600:01:2100:00:00
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:57:3317400:28:1924401:15:4426.1401:44:0315600:13:3000:01:0000:00:00
5 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:57:3925900:30:3121201:12:3327.2901:43:0423500:14:3500:01:0100:00:00
6 4071ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:59:0020600:28:5824701:15:5626.0801:44:5420200:14:0600:01:0000:00:00
7 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF02:03:0020700:29:0328801:19:5024.801:48:5320300:14:0700:02:1800:00:00
8 4051CLARA SEGUES VIDALTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:04:1423200:29:5928601:19:4624.8201:49:4522900:14:2900:01:0700:00:00
9 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:04:5029600:32:0426201:17:3825.501:49:4226000:15:0800:01:1800:00:00
10 5123LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 - SURALABF02:05:3326300:30:4330501:20:4724.5101:51:3019900:14:0300:01:2300:00:00
11 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF02:06:5632300:32:5926901:17:5925.3901:50:5829400:15:5800:01:3300:00:00
12 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:21:2635200:35:5433901:27:2722.6402:03:2135500:18:0500:01:5600:00:00
13 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF02:24:1833800:33:4135401:33:0821.2602:06:4934700:17:2900:01:2500:00:00
14 4068CRISTINA LOBACO VALCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:25:1636200:38:3234201:28:1322.4402:06:4536000:18:3100:01:1600:00:00
15 6030CRISTINA GARCIA ARACAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:25:1636100:38:3234301:28:1522.4402:06:4735900:18:2900:01:0700:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:3920800:29:0620601:12:2127.3701:41:2720900:14:1200:01:0300:00:00
2 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:4028300:31:2929601:20:1224.6901:51:4125000:14:5900:01:0400:00:00
3 8MARTA BASSA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABF02:07:4527200:31:0828501:19:4524.8301:50:5333100:16:5200:01:0600:00:00
4 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF02:09:0129700:32:0430801:20:5524.4701:52:5929700:16:0200:01:1000:00:00
5 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:10:0533200:33:2129701:20:1824.6601:53:3931200:16:2600:01:2500:00:00
6 5023PATRICIA MONTIEL AT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:16:3734300:34:2333101:25:2823.1701:59:5132700:16:4600:01:4000:00:00
7 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:18:4533300:33:2134801:29:0922.2102:02:3030800:16:1500:01:4800:00:00
8 6096LAIA CALVET SOTOC.A. LES TORTUGUESABF02:22:4932000:32:5835301:32:3921.3702:05:3734200:17:1200:01:2900:00:00
9 6056MÒNICA MOLINA MORANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:29:0735400:36:2335701:35:0120.8402:11:2435000:17:4300:01:4700:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8014SANDRA SARDINA FUENLLICENCIA DE DIAV1F01:55:4724600:30:1017001:09:4728.3701:39:5729000:15:5000:01:4600:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:4925700:30:2318401:11:0027.8901:41:2322500:14:2600:01:1300:00:00
3 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:4424500:30:0926401:17:4325.4801:47:5224500:14:5200:01:3200:00:00
4 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:05:3622700:29:4231101:21:2224.3301:51:0423200:14:3200:01:2400:00:00
5 6073M. VICTORIA LEON ROINDEPENDENTV1F02:09:0028100:31:2331701:22:1524.0701:53:3827100:15:2200:01:3600:00:00
6 1800DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F02:10:4629900:32:0632201:23:0723.8201:55:1328000:15:3300:01:2600:00:00
7 6048PAT PERPINYÀ COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:15:4730100:32:2433501:26:4122.8401:59:0532500:16:4200:01:4100:00:00
8 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:18:3934800:35:0133001:24:5023.3401:59:5136200:18:4800:01:4700:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:05:3832400:33:0124801:16:092601:49:1031600:16:2800:01:4300:00:00
2 6038MONTSERRAT ARAÚZ RETG TRIATLO SITGESV1F02:11:0331800:32:5731401:21:5024.201:54:4730900:16:1600:02:1600:00:00
3 3581MONTSE TORRENTS PONW3TRIBCNV1F02:12:5432900:33:1532101:23:0723.8201:56:2232200:16:3200:01:4100:00:00
4 4032VIRGINIA IZQUIERDO CERDANYOLA CHV1F02:20:2134700:35:0134101:28:0022.502:03:0134400:17:2000:01:4800:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV2F02:02:0227400:31:1125601:17:0425.6901:48:1518300:13:4700:01:0400:00:00
2 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:07:3827900:31:2131201:21:2624.3101:52:4724400:14:5100:01:4600:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:06:5329400:32:0327801:19:0625.0301:51:0928600:15:4400:01:1800:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:32:452500:23:371700:57:4434.301:21:212900:11:2400:00:4500:00:00
2 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:39:406200:24:585201:02:2731.7101:27:257200:12:1500:00:5200:00:00
3 7101ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIAJNM01:41:27000:00:00000:00:00001:28:3011300:12:5700:00:0000:00:00
4 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:52:2612200:26:4221501:12:4427.2201:39:2612000:13:0000:01:1700:00:00
5 8040JORGE MELENDO ARRUFLLICENCIA DE DIAJNM02:30:4335500:36:3035801:35:1220.802:11:4236300:19:0100:01:3200:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:31:50700:22:292800:58:5133.6401:21:20300:10:3000:00:4500:00:00
2 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. VIC-ETBSUB23M01:31:531900:23:151600:57:4434.301:20:591100:10:5400:00:5200:00:00
3 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:121500:23:032000:57:5934.1501:21:021500:11:1000:00:4900:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINC.N. TARRACOSUB23M01:32:251800:23:151900:57:4934.2501:21:042500:11:2100:00:4900:00:00
5 8037GUILLEM SOLER BUADEXTREMCALVIÀSUB23M01:32:302400:23:361400:57:4134.3301:21:171700:11:1300:00:4700:00:00
6 344ALEX LLAVERIA JIMENPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:36:501700:23:076701:03:1231.3301:26:19400:10:3100:00:5400:00:00
7 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANDORRASUB23M01:37:194100:24:203101:00:5732.4901:25:175700:12:0200:01:0500:00:00
8 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:29000:00:00000:00:00001:26:112100:11:1800:00:0000:00:00
9 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M01:38:134500:24:213601:01:4932.0301:26:105900:12:0300:00:4900:00:00
10 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:174300:24:2010001:05:1130.3801:29:314500:11:4600:00:4600:00:00
11 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:42:1912000:26:426001:03:0231.4101:29:448500:12:3500:00:5400:00:00
12 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:42:2115100:27:283301:01:3332.1701:29:0114500:13:2000:00:5800:00:00
13 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:43:3011600:26:386601:03:0931.3501:29:4717400:13:4300:00:5400:00:00
14 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:44:136600:25:0811801:06:5129.6201:31:596900:12:1400:00:5800:00:00
15 7108ANDREU MORENO MARTILLICENCIA DE DIASUB23M01:46:206400:25:0317601:10:1128.2101:35:141300:11:0600:01:0400:00:00
16 2922JOSEP BADIA CALDEROCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:48:5516300:27:5613701:08:0429.0901:36:0011000:12:5500:00:5500:00:00
17 3996CARLES SALA PIQUÉCERRR IGUALADASUB23M01:51:2719600:28:4817301:10:0428.2601:38:528600:12:3500:01:2300:00:00
18 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:58:0924400:30:0817101:09:5028.3501:39:5835600:18:1100:00:5600:00:00
19 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M02:01:5318000:28:3127401:18:5325.101:47:2423000:14:2900:01:0900:00:00
20 7115FRANCISCO JOSE EZQULLICENCIA DE DIASUB23M02:02:2927500:31:1223501:14:4926.4601:46:0131500:16:2800:02:4500:00:00
21 5916JORDI TRAVESSET SANTRI+9 EL MASNOUABM02:04:2328000:31:2227901:19:0825.0201:50:3018900:13:5300:00:5500:00:00
22 8036MARTI VERDEJO AMENGXTREMCALVIÀSUB23M02:22:1634100:34:0734701:29:0422.2302:03:1136400:19:0500:01:0900:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM01:32:05800:22:292200:58:0934.0501:20:383200:11:2700:00:4700:00:00
2 5909MARC PUIG AMIELTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:32:473200:23:54600:57:0934.6501:21:034400:11:4400:00:5000:00:00
3 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM01:32:531200:23:032300:58:1533.9901:21:183800:11:3500:00:4400:00:00
4 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:33:083900:24:16200:56:4234.9201:20:586500:12:1000:00:4600:00:00
5 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:38:393400:24:047001:03:1431.3101:27:182600:11:2100:00:5700:00:00
6 7116GERARD MOLIST PALOMLLICENCIA DE DIAABM01:39:314000:24:196201:03:0431.401:27:236400:12:0800:01:0100:00:00
7 8042ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:41:195700:24:508101:04:0930.8701:28:597700:12:2000:00:5100:00:00
8 5529JOAN BASSEDA PERADACLUB VO2 - SURALABM01:42:516700:25:0810701:05:4230.1401:30:505600:12:0100:00:5700:00:00
9 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:43:0410000:26:288701:04:2230.7601:30:506800:12:1400:00:5900:00:00
10 4967ALESANDER JAGOBA VIPRAT TRIATLO 1994ABM01:43:057300:25:2810201:05:2530.2701:30:536600:12:1200:00:5500:00:00
11 526HECTOR HERRERA ROCC.E. RAYOTEAMABM01:43:1412800:26:597901:04:0030.9401:30:597100:12:1500:01:4800:00:00
12 5470FERNANDO MORENO BARCLUB VO2 - SURALABM01:44:1910600:26:328501:04:1630.8101:30:4816100:13:3100:01:0900:00:00
13 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:45:389800:26:2711301:06:1329.901:32:4011700:12:5800:01:2700:00:00
14 1143JÉRÔME G.R. SEGUINBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:47:098100:25:5113301:07:5229.1701:33:4315300:13:2600:01:2200:00:00
15 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:47:2412500:26:4412801:07:2829.3501:34:1213500:13:1200:01:2200:00:00
16 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:0118900:28:4610801:05:4330.1301:34:2916300:13:3200:01:2900:00:00
17 2627MANEL PARDO FABREGACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:49:2611700:26:4015801:09:2928.501:36:0914300:13:1700:01:1900:00:00
18 2828XEVI GALLART GARANGTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:50:059200:26:1417901:10:2128.1401:36:3515800:13:3000:01:2800:00:00
19 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:50:3412300:26:4317801:10:2028.1501:37:0315900:13:3100:01:2400:00:00
20 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:5018500:28:3418901:11:1727.7801:39:5124900:14:5900:01:2200:00:00
21 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:55:3824200:30:0716801:09:4328.401:39:5028800:15:4800:01:0800:00:00
22 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:56:2225400:30:2018301:10:5927.8901:41:1925300:15:0300:01:0200:00:00
23 5477POL GELABERT PALOMABARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:57:1115500:27:4223901:15:2026.2801:43:0220500:14:0900:01:3600:00:00
24 2842ALBERT LOPEZ FAUCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:57:3425600:30:2320201:12:0027.501:42:2326200:15:1100:01:1800:00:00
25 7111GUILLEM PARES PANAMLLICENCIA DE DIAABM02:06:1225300:30:1931601:22:1024.101:52:2917300:13:4300:00:0000:00:00
26 3700FRANCESC GAMITO GARGAVA TRIATLOABM02:07:3125100:30:1725201:16:4625.7901:47:0336700:20:2800:01:3500:00:00
27 8018SANTI PELAEZ SALALLICENCIA DE DIAABM02:12:3232700:33:0231301:21:4624.2201:54:4835200:17:4400:02:0600:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM01:30:57500:22:261500:57:4134.3301:20:071000:10:5000:00:4700:00:00
2 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:44600:22:292600:58:3433.8101:21:03700:10:4100:00:4600:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:521300:23:032400:58:1633.9801:21:19500:10:3300:00:4700:00:00
4 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM01:31:53300:22:132900:59:0433.5201:21:17600:10:3600:00:4400:00:00
5 8015PABLO LOPEZ BAENALLICENCIA DE DIAABM01:32:442600:23:371800:57:4634.2801:21:232700:11:2100:00:5900:00:00
6 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIO BANYOLESABM01:32:543700:24:11500:57:0334.7101:21:144200:11:4000:00:4600:00:00
7 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM01:38:485500:24:405401:02:4031.601:27:203300:11:2800:00:5400:00:00
8 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:072900:23:477201:03:3231.1601:27:194700:11:4800:00:4700:00:00
9 2795FRANCISCO JAVIER DICLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:39:084800:24:245701:02:5131.501:27:155200:11:5300:00:5900:00:00
10 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:39:5810900:26:333001:00:4432.601:27:179400:12:4100:01:0100:00:00
11 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:004400:24:217801:03:5730.9601:28:184300:11:4200:00:4700:00:00
12 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM01:40:287100:25:224501:02:0331.9101:27:2512400:13:0300:00:5500:00:00
13 5210ALEJANDRO REAL SALAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:439600:26:173201:01:0432.4201:27:2114800:13:2200:01:1600:00:00
14 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:40:487400:25:285601:02:5031.5101:28:188300:12:3000:01:2700:00:00
15 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM01:41:025100:24:348801:04:2630.7301:29:005800:12:0200:00:5800:00:00
16 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:41:155800:24:517601:03:4531.0601:28:369100:12:3900:00:5400:00:01
17 8003MARC PRAT CIRERALLICENCIA DE DIAABM01:41:387900:25:417101:03:2031.2601:29:019000:12:3700:01:3000:00:00
18 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:41:455900:24:529501:04:5230.5201:29:445500:12:0100:00:5200:00:00
19 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:42:007000:25:189001:04:2830.7101:29:467000:12:1400:00:5300:00:00
20 5603ORIOL VILAPLANA VILCERRR IGUALADAABM01:42:286000:24:5411201:06:0929.9301:31:033000:11:2500:00:5200:00:00
21 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:43:4615600:27:446101:03:0231.4101:30:4611900:13:0000:00:5500:00:00
22 2620MARTÍ BOSCH VILAMALC.N. VIC-ETBABM01:44:598000:25:4611401:06:1529.8901:32:0111600:12:5800:01:0800:00:00
23 2822EDUARD BATLLOSERA BTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:47:0516700:28:0611001:06:0329.9801:34:0911100:12:5600:01:1400:00:00
24 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2 - SURALABM01:47:1310500:26:3113801:08:0629.0701:34:378800:12:3600:01:1000:00:00
25 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:47:209300:26:1514001:08:1429.0201:34:2910500:12:5100:01:0400:00:00
26 5587MARCOS MUELAS MORENPRAT TRIATLO 1994ABM01:47:3410200:26:2813901:08:1329.0301:34:4110700:12:5300:01:0500:00:00
27 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:47:5218400:28:3311101:06:0629.9501:34:3913700:13:1300:01:0400:00:00
28 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:48:0213900:27:1412601:07:1829.4201:34:3215700:13:3000:01:0600:00:00
29 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:48:3416900:28:0911601:06:3029.7701:34:3919100:13:5500:01:0000:00:00
30 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:50:1319700:28:4912301:07:0929.4901:35:5821100:14:1500:01:1000:00:00
31 7103ISAAC COLOMER GONZLLICENCIA DE DIAABM01:50:2617500:28:2212901:07:3729.2801:35:5922700:14:2700:02:0500:00:00
32 2437DANIEL CARRASCO LUQCLUB TRIATLO SABADELLABM01:51:0518800:28:3914401:08:2628.9301:37:0519800:14:0000:01:2700:00:00
33 2308XAVIER DURAN CARVAJTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:51:3420900:29:0814601:08:2928.9101:37:3719500:13:5700:01:4000:00:00
34 8019CARLES ROCHA CUTILLLLICENCIA DE DIAABM01:51:3914400:27:1718001:10:3028.0901:37:4718700:13:5200:01:3000:00:00
35 8016ARTURO LÓPEZ CRESPOLLICENCIA DE DIAABM01:51:5114100:27:1514801:08:4728.7901:36:0228900:15:4900:02:0400:00:00
36 7107SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM01:51:579000:26:1319701:11:4827.5801:38:0119300:13:5600:01:3700:00:00
37 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:52:1115800:27:4616701:09:4328.401:37:2924000:14:4200:00:5800:00:00
38 7105NICOLAS MADRID HERNLLICENCIA DE DIAABM01:52:2619300:28:4714901:08:4828.7801:37:3524300:14:5100:01:3800:00:00
39 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:3716400:27:5716401:09:3528.4601:37:3225600:15:0500:01:0700:00:00
40 5581ALBERTO CARRASCO GACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:53:4918300:28:3218501:11:0127.8801:39:3321300:14:1600:01:1000:00:00
41 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:55:2615300:27:3822701:13:5126.8101:41:2919400:13:5700:01:0200:00:00
42 2413MARC SERRA MARIMONC.N. VIC-ETBABM01:55:4519900:28:5222001:13:0827.0701:42:0017800:13:4500:01:1800:00:00
43 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:57:4220200:28:5419801:11:5427.5401:40:4833300:16:5400:01:0900:00:00
44 849PERE GAY SERRAC.A. LES TORTUGUESABM01:59:1217700:28:2723701:14:5926.4101:43:2628700:15:4600:02:0500:00:00
45 7104MARC CATALÀ CAMARALLICENCIA DE DIAABM02:00:4326200:30:4222401:13:4826.8301:44:3030700:16:1300:01:4800:00:00
46 8012ENRIC DOMINGO SANCHLLICENCIA DE DIAABM02:00:5715000:27:2828301:19:3824.8601:47:0618400:13:5100:01:3100:00:00
47 521CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:01:1227000:31:0524201:15:2626.2501:46:3123900:14:4100:01:4300:00:00
48 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:03:3229300:32:0023401:14:2826.5901:46:2833900:17:0400:01:1800:00:00
49 4698LUIS GUIJARRO RUBINT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:03:3830400:32:2922601:13:5126.8101:46:2034300:17:1800:01:1200:00:00
50 8024DAVID REYES CORONELLLICENCIA DE DIAABM02:03:5621100:29:0930201:20:3724.5601:49:4620700:14:1000:01:4600:00:00
51 8006DAVID COSTA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:05:3331400:32:4925001:16:3125.8801:49:2030600:16:1300:01:3000:00:00
52 5478MARCOS LOPEZ RUBIOTRIATLO PALLEJAABM02:07:5632500:33:0127001:18:0725.3501:51:0832800:16:4800:01:2000:00:00
53 3801CEDRIC ESCORIZA REDC.E. NO TE PARESABM02:15:3230300:32:2633401:26:3522.8701:59:0131900:16:3100:02:2600:00:00
54 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:19:1734600:34:3634001:27:3722.602:02:1334000:17:0400:01:5900:00:00
55 8026VICTOR VALVERDE RIVLLICENCIA DE DIAABM02:24:0135600:36:3134501:28:2522.3902:04:5636500:19:0500:02:1800:00:00
56 7112JAVI GARCÍA QUIRÓS LLICENCIA DE DIAABM02:27:1035700:36:3135601:33:4421.1202:10:1533400:16:5500:02:2400:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:29:33100:21:57700:57:1134.6301:19:08200:10:2500:00:4400:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:58200:21:58800:57:1234.6201:19:10900:10:4800:00:4500:00:00
3 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM01:30:302300:23:35100:55:3535.6201:19:102300:11:2000:00:5400:00:00
4 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:31:24400:22:152700:58:4633.6901:21:01100:10:2300:00:4500:00:00
5 976ALBERT JIMENEZ GARPRAT TRIATLO 1994ABM01:32:062200:23:311300:57:3434.3901:21:051200:11:0100:00:5800:00:00
6 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:32:132100:23:301200:57:2834.4501:20:581800:11:1500:00:4900:00:00
7 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:231100:23:022100:58:0134.1301:21:032400:11:2000:00:4900:00:00
8 4375FÈLIX CASTILLO RAYATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:32:333100:23:531100:57:2834.4501:21:211600:11:1200:00:5900:00:00
9 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:402700:23:371000:57:2534.4801:21:024100:11:3800:01:0100:00:00
10 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM01:37:193000:23:515001:02:1931.7701:26:101400:11:0900:01:0400:00:00
11 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM01:37:27900:23:016401:03:0831.3601:26:092000:11:1800:00:4700:00:00
12 589HERMIES BUSQUE CALC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:37:394900:24:244101:01:523201:26:162800:11:2300:00:5300:00:00
13 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM01:37:505300:24:383401:01:3632.1401:26:143900:11:3600:00:5200:00:00
14 2453OSCAR MARTINEZ LARITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:38:004600:24:223801:01:5032.0201:26:124600:11:4800:00:5600:00:00
15 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:38:004700:24:223501:01:4932.0301:26:114800:11:4900:00:4700:00:00
16 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:38:133300:23:564901:02:1831.7801:26:145400:11:5900:00:5000:00:00
17 8034RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM01:38:131000:23:026301:03:0731.3701:26:096000:12:0400:00:5500:00:00
18 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:38:505400:24:395501:02:4231.5801:27:213400:11:2900:00:5400:00:00
19 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:006100:24:575101:02:2631.7101:27:234000:11:3700:00:5600:00:00
20 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:016300:24:584701:02:1431.8201:27:124900:11:4900:00:5000:00:00
21 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM01:39:107800:25:303901:01:5032.0201:27:205000:11:5000:00:5500:00:00
22 1753ALAN SALVADOR RODRITRI+9 EL MASNOUABM01:41:488200:25:537701:03:5031.0201:29:436100:12:0500:01:0700:00:00
23 2780JUAN VALLS GARCÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:42:416800:25:089901:05:0730.4101:30:158100:12:2600:00:5700:00:00
24 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:42:4311500:26:376801:03:1431.3101:29:5110600:12:5200:01:0100:00:00
25 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:43:0211100:26:346501:03:0831.3601:29:4214600:13:2000:01:0400:00:00
26 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:43:0811400:26:368401:04:1530.8201:30:517300:12:1700:01:0900:00:00
27 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM01:43:277500:25:2810101:05:2330.2801:30:518900:12:3600:00:4800:00:00
28 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑCLUB GASSS TRIATLOABM01:44:0612400:26:448301:04:1530.8201:30:5912700:13:0700:01:0800:00:00
29 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:258500:26:0110601:05:4130.1401:31:429700:12:4300:00:5800:00:00
30 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:44:4214500:27:189401:04:3830.6301:31:5610100:12:4600:00:5400:00:00
31 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:44:567200:25:2310501:05:3530.1901:30:5819600:13:5800:01:1400:00:00
32 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:45:0710800:26:3310301:05:2530.2701:31:5813000:13:0900:01:0100:00:00
33 8010ALBERTO RODRIGUEZ PLLICENCIA DE DIAABM01:45:279100:26:1310901:05:5230.0601:32:0515000:13:2200:01:2900:00:00
34 8013VÍCTOR GONZÁLEZ MULLICENCIA DE DIAABM01:45:278900:26:1111901:06:5429.601:33:057800:12:2200:01:1100:00:00
35 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:45:495000:24:2816001:09:3028.4901:33:585100:11:5100:01:2800:00:00
36 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:46:165200:24:3414301:08:2628.9301:33:0014100:13:1600:00:5200:00:00
37 2176DAVID ALDEA PERONATRI PONS BCNABM01:46:3810700:26:3312001:06:5629.5801:33:2912900:13:0900:01:0300:00:00
38 3922ALBERT RUIZ RODRIGUCLUB TRIATLO BLANESABM01:46:4614000:27:1411501:06:1729.8701:33:3113900:13:1500:00:5900:00:00
39 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:46:568300:25:5314101:08:1529.0101:34:0810300:12:4800:01:0100:00:00
40 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:47:4514800:27:2414501:08:2828.9201:35:525300:11:5300:01:1600:00:00
41 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:0613800:27:1312501:07:1529.4401:34:2816800:13:3800:01:0400:00:00
42 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:5617000:28:1213101:07:4629.2201:35:5811500:12:5800:01:3200:00:00
43 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:2315200:27:3714201:08:2328.9501:36:0015100:13:2300:01:1400:00:00
44 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNABM01:49:4118100:28:3212701:07:2529.3701:35:5717500:13:4400:01:0500:00:00
45 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 - SURALABM01:50:2914600:27:2016901:09:4528.3901:37:0515200:13:2400:01:0100:00:00
46 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:50:4018200:28:3215101:08:5128.7601:37:2314400:13:1700:01:2700:00:00
47 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:51:0215400:27:4217501:10:0928.2301:37:5113400:13:1100:00:5900:00:00
48 3713ANTONI FRANCO GRAUJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:51:1119100:28:4615201:08:5828.7101:37:4415400:13:2700:01:1800:00:00
49 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:51:3117800:28:3015701:09:2328.5401:37:5317000:13:3800:00:5900:00:00
50 3904JORDI GARCIA IGLESICLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:52:1822800:29:4813201:07:5029.1901:37:3823800:14:4000:01:4400:00:00
51 1583ALBERT FERRER CABANC.E. PICORNELLABM01:52:2821600:29:2615601:09:1628.5901:38:4218000:13:4600:01:0700:00:00
52 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:52:3213000:27:0120401:12:0927.4401:39:1014900:13:2200:01:2700:00:00
53 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM01:52:5514900:27:2720701:12:2127.3701:39:4812600:13:0700:01:0800:00:00
54 4150HECTOR HERRERO FRANCLUB ATLETISME OLESAABM01:53:2724000:30:0416101:09:3128.4801:39:3518600:13:5200:01:0700:00:00
55 8038HIBAI BASKONES LLANENKARTERRI TRIATLOI.ABM01:53:5215900:27:4719901:11:5527.5301:39:4220800:14:1000:01:1600:00:00
56 3714CARLOS SAN FELIPE AJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:55:1619000:28:4618701:11:0827.8401:39:5427200:15:2200:01:3100:00:00
57 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:55:3718700:28:3621401:12:4227.2401:41:1821500:14:1900:01:1600:00:00
58 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:55:4217600:28:2719201:11:2527.7201:39:5229100:15:5000:01:1700:00:00
59 8017JAUME CHIVA RODENASLLICENCIA DE DIAABM01:55:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:4621700:29:2622201:13:2826.9501:42:5418800:13:5200:01:3200:00:00
61 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:56:5013600:27:1226001:17:1625.6301:44:287900:12:2200:01:4100:00:00
62 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:56:5219200:28:4723301:14:2726.601:43:1416900:13:3800:02:1200:00:00
63 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:0626100:30:3618801:11:1027.8201:41:4627000:15:2000:01:0100:00:00
64 2592ISAAC GARCIA TOROA.D. RUNNING VIGIAABM01:57:2925800:30:2621301:12:3927.2501:43:0522100:14:2400:01:3300:00:00
65 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM01:57:4625200:30:1921601:12:4827.201:43:0723700:14:3900:01:0700:00:00
66 4310JOSE LUIS LOPEZ FERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:58:14000:00:00000:00:00001:43:5421700:14:2000:00:0000:00:00
67 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:59:1321200:29:1624101:15:2126.2801:44:3723600:14:3600:01:4400:00:00
68 7119JOAN REIG PLANTALECLLICENCIA DE DIAABM01:59:2922100:29:3524001:15:2026.2801:44:5523400:14:3400:01:2500:00:00
69 8011VICTOR HERRERO FRALLICENCIA DE DIAABM02:01:5526500:30:5124901:16:1125.9901:47:0224600:14:5300:01:3800:00:00
70 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM02:02:5528900:31:4123001:14:1626.6601:45:5733600:16:5800:01:0800:00:00
71 4265SERGIO BARTOLOME LOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:03:2424100:30:0427301:18:3025.2201:48:3424200:14:5000:01:3200:00:00
72 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:03:4828500:31:3125401:17:0025.7101:48:3126600:15:1700:01:2900:00:00
73 8029JOSE MANUEL RACERO LLICENCIA DE DIAABM02:04:1127800:31:2025901:17:1325.6401:48:3328300:15:3800:01:1300:00:00
74 3431JUAN MIGUEL ALBA ROCLUB NATACIO SITGESABM02:04:1928800:31:3625501:17:0125.7101:48:3728400:15:4200:01:0900:00:00
75 925ALFRED LIEURY BOHETEAM CALELLA TRIATHLONABM02:04:2623000:29:5730401:20:4424.5301:50:4117600:13:4500:01:3800:00:00
76 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:05:0428400:31:3127101:18:1025.3301:49:4127300:15:2300:02:0600:00:00
77 8023MARKOS PARADINAS ARLLICENCIA DE DIAABM02:05:4927600:31:1827201:18:2125.2701:49:3930200:16:1000:01:4800:00:00
78 605HECTOR MEDRANO MARTTRI+9 EL MASNOUABM02:06:5229100:31:5728701:19:4924.8101:51:4625700:15:0600:00:5800:00:00
79 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM02:07:0028200:31:2729301:20:0224.7401:51:2927800:15:3100:01:4500:00:00
80 8032MANEL DELGADO FERNALLICENCIA DE DIAABM02:08:5629500:32:0430601:20:4824.501:52:5229800:16:0400:01:5500:00:00
81 8035OMAR CASADO I TAHIRC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM02:13:5328700:31:3233201:25:4923.0701:57:2132100:16:3200:01:4500:00:00
82 4935FERRAN ARNALDO MAROINDEPENDENTABM02:23:1934900:35:0435201:31:4821.5702:06:5231400:16:2700:02:0200:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:101600:23:042500:58:1933.9501:21:23800:10:4700:00:4900:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:173500:24:06300:56:5434.801:21:001900:11:1700:00:5200:00:00
3 2728SANTI PELLEJERO GACCLUB VO2 - SURALV1M01:32:353600:24:10400:56:5534.7901:21:053500:11:3000:00:5200:00:00
4 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:36:532000:23:304001:01:523201:25:223700:11:3100:00:5000:00:00
5 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M01:37:344200:24:204201:01:5531.9801:26:152200:11:1900:00:4800:00:00
6 497PAU BUSQUETS GILTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:37:373800:24:164401:01:5631.9701:26:123100:11:2500:01:0200:00:00
7 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 - SURALV1M01:39:286500:25:054801:02:1731.7901:27:226200:12:0600:00:5800:00:00
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:285600:24:465301:02:3531.6401:27:216300:12:0700:00:5500:00:00
9 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:42:237600:25:298001:04:0930.8701:29:3810000:12:4500:01:1200:00:00
10 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:43:1010400:26:318201:04:1330.8301:30:448000:12:2600:01:0100:00:00
11 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:43:199900:26:279201:04:3330.6701:31:007500:12:1900:01:1000:00:00
12 8039DAVID RIBAS MASIPLLICENCIA DE DIAV1M01:43:228400:25:568901:04:2730.7201:30:2311800:12:5900:02:0000:00:00
13 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M01:43:4410300:26:309101:04:3130.6901:31:019800:12:4300:00:5700:00:00
14 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:43:5413500:27:117401:03:4131.0901:30:5212200:13:0200:01:0200:00:00
15 1636CARMELO COLACIOS GAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:45:28000:00:00000:00:00001:32:558400:12:3300:00:0000:00:00
16 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:47:1613300:27:0712201:06:5929.5601:34:0613200:13:1000:00:5800:00:00
17 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:48:1320500:28:5810401:05:3330.2101:34:3117200:13:4200:01:0400:00:00
18 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:48:1611900:26:4113601:08:0229.101:34:4316400:13:3300:01:1300:00:00
19 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:48:1714700:27:2312401:07:1529.4401:34:3817100:13:3900:01:1400:00:00
20 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M01:48:2714300:27:1613401:07:5429.1601:35:1014200:13:1700:01:2000:00:00
21 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:48:4312700:26:5715301:09:1028.6301:36:078700:12:3600:01:2700:00:00
22 4214EDUARD TORRES ROSINDEPENDENTV1M01:51:0616200:27:5616301:09:3328.4701:37:2916700:13:3700:01:1900:00:00
23 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:51:1821400:29:2513501:07:5729.1401:37:2219200:13:5600:01:2100:00:00
24 1624SANTIAGO ANGUERA TACLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M01:52:2112600:26:5520101:11:5827.5101:38:5315500:13:2800:01:0400:00:00
25 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:52:2517200:28:1519001:11:2027.7601:39:3510400:12:5000:01:1000:00:00
26 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:52:4912100:26:4221901:13:0527.0901:39:4712100:13:0200:01:2500:00:00
27 1630CRISTOBAL DOMINGUEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:52:5014200:27:1520801:12:2227.3601:39:3713600:13:1300:01:0600:00:00
28 444XAVI MENA PONSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:3724900:30:1415501:09:1528.5901:39:2920400:14:0800:01:4200:00:00
29 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB VO2 - SURALV1M01:53:4818600:28:3519101:11:2227.7401:39:5718500:13:5100:01:3800:00:00
30 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:5724700:30:1015901:09:2928.501:39:3921400:14:1800:01:2000:00:00
31 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:55:1522200:29:3515401:09:1528.5901:38:5031100:16:2500:01:0400:00:00
32 8007LINO L. DOSOUTO LLICENCIA DE DIAV1M01:55:1711200:26:3524301:15:3526.201:42:1012500:13:0700:01:3700:00:00
33 8028OSCAR SÁNCHEZ ARRIBLLICENCIA DE DIAV1M01:55:5320300:28:5521801:12:5927.1301:41:5419700:13:5900:01:2900:00:00
34 2463LLORENÇ ARNAU GUITAC.E. PICORNELLV1M01:56:1723300:30:0020001:11:5727.5201:41:5721800:14:2000:01:5000:00:00
35 1520VICENÇ CLARENA RIERC.N. SABADELLV1M01:56:2823100:29:5819401:11:3727.6501:41:3524700:14:5300:01:1000:00:00
36 674AGUSTI PEREZ CAPDEVTRICBMV1M01:56:4624300:30:0819501:11:3727.6501:41:4525100:15:0100:01:1800:00:00
37 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 - SURALV1M01:56:5922400:29:3720901:12:2427.3501:42:0124800:14:5800:01:3800:00:00
38 8001DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:57:2722300:29:3521101:12:3227.301:42:0726900:15:2000:01:4300:00:00
39 4595ANTONIO JOSE GOMEZ CLUB NATACIO SITGESV1M01:57:5221300:29:2223201:14:2126.6301:43:4320600:14:0900:01:1400:00:00
40 2336ROBERT TRENCH I GARTRIATLO JOVENT 79V1M01:58:0221500:29:2523801:15:0626.3601:44:3116000:13:3100:01:3700:00:00
41 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:58:1826700:30:5520301:12:0527.4701:43:0026800:15:1800:01:3100:00:00
42 3711ALBERTO TORIJA DE LJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:58:3219800:28:5124601:15:5526.0801:44:4618200:13:4600:01:3900:00:00
43 8031ARTURO MEDINA BAREALLICENCIA DE DIAV1M01:58:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:58:4321000:29:0823101:14:1926.6401:43:2726500:15:1600:01:2300:00:00
45 8033DANIEL AUTET GUBIERLLICENCIA DE DIAV1M02:02:1633100:33:2121001:12:2627.3401:45:4731700:16:2900:01:2000:00:00
46 8009RAÚL GONZÁLEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M02:03:3517900:28:3030101:20:3224.5901:49:0223300:14:3300:01:1100:00:00
47 7117XEVI IGLESIAS MATEOLLICENCIA DE DIAV1M02:04:4923400:30:0026701:17:5625.4101:47:5633200:16:5300:02:5300:00:00
48 943JUAN ANTONIO DE GEATEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:4023900:30:0330001:20:3124.5901:50:3425800:15:0600:02:1700:00:00
49 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:5130800:32:3625701:17:0425.6901:49:4030300:16:1100:01:2300:00:00
50 7110JOAN BARBANY BUFÍLLICENCIA DE DIAV1M02:06:1329800:32:0527501:18:5925.0701:51:0426100:15:0900:01:1200:00:00
51 2737ALVAR PELLEJERO MONCLUB VO2 - SURALV1M02:06:1726400:30:5030301:20:4224.5401:51:3224100:14:4500:01:4300:00:00
52 4925JOAN GORDILLO GARCÍTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:07:3428600:31:3229901:20:2524.6201:51:5728200:15:3700:01:4900:00:00
53 2234JOSEP GONFAUSCLUB TRIATLO BERGAV1M02:08:0329000:31:5328001:19:2024.9601:51:1333000:16:5000:01:0800:00:00
54 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:09:4931900:32:5828901:19:5324.7901:52:5133500:16:5800:01:4100:00:00
55 3863CARLES MOLINA ESCRTG TRIATLO SITGESV1M02:10:2131500:32:5131501:21:5424.1801:54:4528100:15:3600:01:2000:00:00
56 5246ALBERT GANDARILLAS CLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:10:5732100:32:5829201:20:0224.7401:53:0035300:17:5700:01:4700:00:00
57 3687PEDRO BORGEO MATC.E. PICORNELLV1M02:14:1832800:33:1232601:24:0123.5701:57:1334100:17:0500:02:5300:00:00
58 482DAVID CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M02:14:5634400:34:2832701:24:1623.501:58:4430500:16:1200:01:5700:00:00
59 8025BLAI LUJAN FERNANDELLICENCIA DE DIAV1M02:15:0731200:32:4832901:24:3523.4101:57:2335100:17:4400:02:0200:00:00
60 8005DAVID PELEGRÍN MORALLICENCIA DE DIAV1M02:19:4730200:32:2535101:31:2121.6702:03:4629500:16:0100:02:1800:00:00
61 8004SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M02:31:1633500:33:3736201:41:0719.5802:14:4432000:16:3200:02:3400:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.N. REUS PLOMSV1M01:32:312800:23:38900:57:2334.501:21:013600:11:3000:00:5300:00:00
2 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:38:571400:23:036901:03:1431.3101:26:179300:12:4000:01:2800:00:00
3 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:41:0411000:26:334601:02:1331.8201:28:467400:12:1800:01:0600:00:00
4 131RICARD VIOLA MONSENC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:42:0513200:27:063701:01:4932.0301:28:5513100:13:1000:01:1900:00:00
5 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:42:3811800:26:415901:03:0031.4301:29:4111400:12:5700:01:0100:00:00
6 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV1M01:43:5911300:26:368601:04:2130.7701:30:5712300:13:0200:01:4800:00:00
7 7106JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:44:2610100:26:289301:04:3730.6401:31:0514700:13:2100:01:2100:00:00
8 2282JORDI GIMFERRER QUIC.A. LES TORTUGUESV1M01:45:1913100:27:019801:05:0730.4101:32:0813300:13:1100:01:1000:00:00
9 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:45:2219500:28:485801:03:0031.4301:31:4816600:13:3400:01:0100:00:00
10 5320MANUEL TORTOSA MARC.N. TARRACOV1M01:47:2613700:27:1312101:06:5729.5701:34:1014000:13:1600:01:0300:00:00
11 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M01:48:329400:26:1516501:09:3528.4601:35:509500:12:4200:01:1400:00:00
12 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:49:539700:26:2618201:10:4028.0201:37:0610200:12:4700:01:0200:00:00
13 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:53:3115700:27:4520501:12:1427.4101:39:5916200:13:3200:01:1800:00:00
14 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M01:54:0021800:29:2717701:10:1328.201:39:4021600:14:2000:01:1500:00:00
15 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:54:0322000:29:3417401:10:0728.2401:39:4122000:14:2200:01:2300:00:00
16 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:55:3020400:28:5518601:11:0327.8701:39:5827900:15:3200:01:4800:00:00
17 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M01:56:4519400:28:4822801:13:5426.7901:42:4220000:14:0300:01:4200:00:00
18 3075MANEL GUTIERREZ ROGAVA TRIATLOV1M01:58:4821900:29:2923601:14:5426.4401:44:2322300:14:2500:01:5500:00:00
19 8030OSCAR DURAN QUÍLEZLLICENCIA DE DIAV1M02:00:14000:00:00000:00:00001:47:1811200:12:5600:00:0000:00:00
20 1332JOSE ANTONIO LOPEZ W3TRIBCNV1M02:01:2925500:30:2225101:16:3525.8501:46:5723100:14:3200:01:4200:00:00
21 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:01:5025000:30:1424501:15:5326.0901:46:0728500:15:4300:01:5300:00:00
22 3973BRUNO JOURDANINDEPENDENTV1M02:02:2626000:30:3625301:16:4825.7801:47:2425200:15:0200:01:2700:00:00
23 8041DAVID GAZO GIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:3924800:30:1226101:17:2025.601:47:3225900:15:0700:03:1600:00:00
24 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:04:0526900:31:0325801:17:1025.6601:48:1329200:15:5200:01:2700:00:00
25 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M02:04:5226800:30:5826501:17:4425.4701:48:4230100:16:1000:01:1900:00:00
26 2231JAVIER MONTILLA BELINDEPENDENTV1M02:05:0223800:30:0328201:19:3224.901:49:3527700:15:2700:02:0900:00:00
27 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:05:2626600:30:5329401:20:0524.7201:50:5822800:14:2800:01:4100:00:00
28 1275JOSEP FIGUEREO BAULTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:5929200:31:5726301:17:4025.4901:49:3731000:16:2200:01:3000:00:00
29 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:06:3830600:32:3327701:19:0225.0501:51:3525400:15:0300:01:3700:00:00
30 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:10:0233400:33:2529101:19:5824.7601:53:2332300:16:3900:01:2900:00:00
31 8002FRANCISCO ROLDAN ORLLICENCIA DE DIAV1M02:10:1530000:32:0831001:21:1924.3501:53:2732900:16:4800:02:2600:00:00
32 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV1M02:11:3031000:32:4232401:23:3423.6901:56:1626400:15:1400:01:2600:00:00
33 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M02:13:44000:00:00000:00:00001:57:4329600:16:0100:00:0000:00:00
34 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:22:4527100:31:0735901:36:1520.5702:07:2227500:15:2300:01:3200:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:087700:25:294301:01:5531.9801:27:249900:12:4400:01:0000:00:00
2 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:42:078700:26:057501:03:4231.0801:29:477600:12:2000:00:5400:00:00
3 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:43:428800:26:069701:04:5630.4901:31:029200:12:4000:01:0600:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:51:4416500:28:0016201:09:3128.4801:37:3121000:14:1300:01:0600:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:52:3822500:29:4013001:07:4429.2301:37:2426300:15:1400:01:0200:00:00
6 3956ALFRED AGUILAR COLLCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M01:53:5222900:29:5716601:09:4028.4201:39:3721200:14:1500:01:2400:00:00
7 308JORDI COROMINAS PAGCLUB TRI-BUV2M01:55:4616600:28:0622101:13:1527.0301:41:2122200:14:2500:01:4200:00:00
8 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:55:5117300:28:1622501:13:5026.8201:42:0617900:13:4500:01:1300:00:00
9 2340FERNANDO PRUÑONOSA CLUB VO2 - SURALV2M02:06:1731700:32:5726801:17:5725.401:50:5427400:15:2300:01:4300:00:00
10 8021JOSEP SANTISO LÓPEZLLICENCIA DE DIAV2M02:07:0927700:31:1828401:19:3924.8601:50:5730400:16:1200:01:4700:00:00
11 8020XAVIER FERRER BALLELLICENCIA DE DIAV2M02:10:3431600:32:5230901:21:1324.3801:54:0531800:16:2900:01:3200:00:00
12 4882JORDI ZABALETA GASCGAVA TRIATLOV2M02:11:0230500:32:3230701:20:5424.4701:53:2634900:17:3600:01:2300:00:00
13 8022JORDI PARERA MARTINLLICENCIA DE DIAV2M02:12:5433000:33:1532001:22:5923.8601:56:1432400:16:4000:02:1600:00:00
14 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M02:13:0932200:32:5931901:22:4923.9101:55:4834500:17:2100:01:1200:00:00
15 2516JORDI DE LA FUENTE CLUB NATACIO MINORISAV2M02:16:1034200:34:1932501:23:5123.6101:58:1035400:18:0000:02:5700:00:00
16 7113LLUIS ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M02:22:1533900:33:5635001:29:3422.1102:03:3036100:18:4500:01:5200:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:42:309500:26:157301:03:3331.1601:29:489600:12:4200:00:5500:00:00
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:48:1416000:27:5511701:06:4629.6601:34:4116500:13:3300:01:2500:00:00
3 8008JAVIER DEL AGUILA RLLICENCIA DE DIAV2M02:05:3423500:30:0128101:19:2424.9401:49:2530000:16:0900:02:2000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:4113400:27:0815001:08:4828.7801:35:5617700:13:4500:01:4100:00:00
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:56:4120000:28:5222901:13:5526.7901:42:4719000:13:5400:01:3600:00:00
3 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M02:18:5935000:35:0633301:26:2322.9202:01:2934800:17:3000:02:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:14:3031100:32:4432801:24:2323.4601:57:0734600:17:2300:01:3300:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M02:31:2635800:36:4435501:33:4321.1302:10:2736800:20:5900:02:1300:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32