RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
197 170 167 3 0 5 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:13:209500:19:3411000:44:5826.6901:04:328000:08:4800:00:3200:00:36
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:16:3813300:21:3412100:45:5326.1501:07:2710100:09:1100:00:3300:00:00
3 1838MARIA ANDREU OLIVERC.N. MATAROCDF01:20:1612800:21:0314100:48:5524.5301:09:5814200:10:1800:00:5400:00:52
4 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:25:0914900:22:4915200:51:4523.1901:14:3414900:10:3500:00:4800:00:54
5 1843BERTA CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDF01:28:2116000:24:5915300:52:4122.7801:17:4015500:10:4100:00:4500:00:00
6 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:29:2314500:22:2716000:56:2521.2701:18:5214600:10:3100:00:4900:01:20
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:03:243700:17:252400:38:0231.5500:55:272900:07:5700:00:3200:00:34
2 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:03:283500:17:192500:38:0631.500:55:253500:08:0300:00:3100:00:31
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:06:154100:17:385700:40:0829.900:57:466100:08:2900:00:3900:00:00
4 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:07:376300:18:186300:40:3229.6100:58:507500:08:4700:00:3800:00:37
5 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:397600:18:425400:40:0229.9800:58:448800:08:5500:00:3600:00:33
6 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:08:178100:18:565800:40:0929.8900:59:0510300:09:1200:00:4000:00:41
7 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:10:5011400:20:227800:41:4928.701:02:116700:08:3900:00:3700:00:45
8 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:568300:18:569100:43:0327.8701:01:599100:08:5700:00:3600:00:46
9 600SERGI MARTINEZ VALINDEPENDENTCDM01:13:208200:18:5611300:45:1126.5601:04:0710400:09:1300:00:3700:00:46
10 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:13:416400:18:1812300:46:4125.7101:04:596900:08:4200:00:4300:00:44
11 8005ÀLEX CATALÁN RAMÍRELLICENCIA DE DIACDM01:16:347700:18:4314300:49:0324.4601:07:467800:08:4800:01:2900:00:57
12 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:16:397000:18:3013500:48:1224.901:06:4212900:09:5700:00:4400:00:49
13 5363CESAR POZAS HERNANDCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:22:1614100:22:2314600:49:4624.1101:12:0913600:10:0700:00:4100:00:38
14 1360ALEX MORALES BOSCHC.N. MATAROCDM01:22:1813400:21:3514400:49:1424.3701:10:4916400:11:2900:00:5200:00:52
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:11:506500:18:2111400:45:1426.5301:03:354600:08:1500:00:5500:00:33
2 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:19:0212300:20:5213700:48:3324.7201:09:2511900:09:3700:00:5000:00:40
3 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:25:0612100:20:4915700:54:0722.1701:14:5613800:10:1000:00:5300:01:04
4 1878PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994JNF01:32:0014400:22:2616100:59:0720.301:21:3314400:10:2700:00:5800:00:47
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:131000:16:16100:35:1833.9900:51:341300:07:3900:00:2600:00:30
2 3890ERNEST LOPEZ PUIGVECLUB NATACIO OLOTJNM00:59:27500:15:54600:36:1033.1800:52:04600:07:2300:00:3100:00:00
3 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM01:00:12300:15:541100:36:5632.4900:52:50500:07:2200:00:3200:00:32
4 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:33900:16:05900:36:5032.5800:52:551100:07:3800:00:2800:00:33
5 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:192700:16:513100:38:3731.0700:55:282300:07:5100:00:3900:00:32
6 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:03:243200:17:062900:38:2031.300:55:263100:07:5800:00:3000:00:36
7 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:03:323300:17:062800:38:1731.3500:55:234200:08:0900:00:3200:00:32
8 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:03:534600:17:482300:37:4931.7300:55:375000:08:1600:00:3800:00:45
9 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:322600:16:504500:39:1930.5200:56:095600:08:2300:00:2700:00:42
10 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:05:346900:18:303800:38:5730.8100:57:273900:08:0700:00:3300:00:31
11 2534MARC GARCIA MEDINACLUB ATLETIC PALAFRUGELLJNM01:05:395000:17:574700:39:2630.4300:57:235300:08:1600:00:3000:00:33
12 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:06:364800:17:545300:39:4730.1600:57:418700:08:5500:00:3000:00:37
13 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:06:533000:17:047100:41:1629.0800:58:206500:08:3300:00:4500:01:10
14 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:504700:17:537000:41:1229.1300:59:057200:08:4500:00:3200:00:38
15 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM01:09:048400:18:567400:41:3028.9201:00:266600:08:3800:00:3400:00:40
16 3390ARNAU BUHIGAS TORRECLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:556200:18:118900:42:4628.0601:00:579200:08:5800:00:5000:00:51
17 2978PAU QUINTANA CASANOCLUB TRI-BUCDM01:12:0911500:20:227300:41:2428.9901:01:4614300:10:2300:00:3800:00:00
18 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:14:406700:18:2312700:47:0225.5101:05:2510600:09:1500:00:4800:00:52
19 3646ÀLEX VILACLARA LOPECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:16:0811600:20:2511800:45:3626.3201:06:0113500:10:0700:00:3500:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:09:075900:18:098500:42:4228.101:00:514900:08:1600:00:3600:00:37
2 6074ANNA BOFARULL BALLÚCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:23:1215200:23:0314900:50:0723.9401:13:1013300:10:0200:01:0300:00:56
3 6011MARTA SIMON ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:25:2415300:23:0415000:51:1123.4501:14:1516000:11:0900:01:0400:00:54
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:58:21100:15:07500:36:0233.300:51:09100:07:1200:00:2900:00:29
2 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M00:59:06700:16:00300:35:5333.4400:51:53200:07:1300:00:3000:00:28
3 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:00:09200:15:541200:36:5632.4900:52:50400:07:1900:00:3200:00:33
4 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:00:592200:16:381300:36:5632.4900:53:34800:07:2500:00:3200:00:31
5 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:102000:16:373300:38:4730.9400:55:241800:07:4600:00:3100:00:37
6 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:03:205400:18:051600:37:1332.2400:55:183400:08:0200:00:2700:00:31
7 2533HERIBERT CUBELLS I G EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:05:074500:17:454200:39:1230.6100:56:574300:08:1000:00:3500:00:39
8 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:453800:17:285900:40:1029.8800:57:384000:08:0700:00:3200:00:00
9 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:07:218000:18:535100:39:3830.2800:58:318200:08:5000:00:3000:00:32
10 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:08:538600:19:027200:41:2129.0201:00:236200:08:3000:00:3500:00:35
11 2827PERE LLADÓ SUREDATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:09:368700:19:177500:41:3328.8801:00:507400:08:4600:00:4300:00:46
12 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:09:413900:17:289600:43:3327.5501:01:016800:08:4000:00:3100:00:43
13 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:13:1710500:19:5710100:44:2027.0701:04:179300:09:0000:00:3800:00:00
14 3998MARC VILLALBA LAZARC.E.T. DISTANCESUB23M01:13:3611300:20:219800:43:5927.2801:04:2010700:09:1600:00:5100:00:48
15 2922JOSEP BADIA CALDEROCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:14:1911100:20:1810700:44:3826.8901:04:5611100:09:2300:00:4400:00:44
16 5916JORDI TRAVESSET SANTRI+9 EL MASNOUABM01:14:2111200:20:1810900:44:5426.7301:05:1210000:09:0900:00:4900:00:00
17 7006ERIC GARCIA CRESPOLLICENCIA DE DIAABM01:24:5214200:22:2313800:48:4224.6401:11:0516700:13:4700:01:0700:01:36
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8006ELISE MAURYLLICENCIA DE DIAABF01:08:486800:18:288000:42:1128.4501:00:394100:08:0900:00:4400:00:40
2 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:21:1612600:21:0114800:50:0123.9901:11:0213900:10:1400:00:4500:00:53
3 6083BERTA ALSIUS VIVESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:24:07000:00:00000:00:00001:13:3814500:10:2900:00:0000:00:51
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:29600:15:59400:36:0033.3300:51:591000:07:3000:00:2800:00:31
2 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZTRIATLO PALAFRUGELLABM01:03:113400:17:072600:38:1031.4400:55:172800:07:5400:00:3200:00:35
3 7005GERARD MOLIST PALOMLLICENCIA DE DIAABM01:04:132300:16:384400:39:1730.5500:55:555500:08:1800:00:4000:00:46
4 2553CRISTHIAN ACEVEDO CCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:405800:18:074300:39:1630.5600:57:235400:08:1700:00:3500:00:34
5 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:06:035700:18:075200:39:4030.2500:57:475100:08:1600:00:4300:00:43
6 7001EDUARD ARADAS XARGALLICENCIA DE DIAABM01:07:125300:18:046500:40:4129.500:58:455900:08:2700:00:0000:00:00
7 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM01:07:175500:18:056400:40:4029.5100:58:456400:08:3200:00:3600:00:38
8 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:07:377200:18:346100:40:1729.7900:58:517300:08:4600:00:3600:00:37
9 3495CARLOS CRUZ GALLEGOTRIATLO PALAFRUGELLABM01:09:309900:19:396800:41:0129.2601:00:408100:08:5000:01:0300:00:40
10 2548ALEXIS GUILLÉN LERRCLUB VO2 - SURALABM01:15:4511800:20:3111900:45:4126.2701:06:1211400:09:3300:00:4900:00:44
11 2529JORGE GOMEZ NUÑEZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:18:559100:19:3114700:49:4824.101:09:1911700:09:3600:00:4500:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8004MÍRIAM RODRÍGUEZ HLLICENCIA DE DIAABF01:11:539300:19:329500:43:3027.5901:03:028300:08:5100:00:4300:00:50
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:0310800:20:0110000:44:0727.201:04:088900:08:5500:00:3800:00:45
3 7002CRISTINA ROIG ANTONLLICENCIA DE DIAABF01:31:3515700:23:3115900:56:1821.3101:19:4916600:11:4600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:51400:15:542100:37:4131.8400:53:35300:07:1600:00:3100:00:33
2 2391CARLOS GALINDO ROONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:01:00800:16:031900:37:3331.9600:53:36700:07:2400:00:3100:00:31
3 5603ORIOL VILAPLANA VILCERRR IGUALADAABM01:03:061500:16:343700:38:5430.8500:55:281200:07:3800:00:3300:00:38
4 2522ANDREU DE JUAN BARDINDEPENDENTABM01:03:094300:17:422200:37:4731.7600:55:291500:07:4000:00:3300:00:45
5 5210ALEJANDRO REAL SALAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:094400:17:422000:37:3931.8700:55:212100:07:4800:00:3200:00:35
6 5523JOAN CUCURELL RAVETCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:172400:16:433200:38:4231.0100:55:252600:07:5200:00:2900:00:35
7 5635RICARD ALVAREZ HERMABSOLUT SPORTABM01:03:213100:17:053000:38:2331.2600:55:282700:07:5300:00:3400:00:35
8 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:271200:16:294100:39:1030.6400:55:392200:07:4800:00:3400:00:32
9 688JONATAN GALLARDOTRICBMABM01:04:022500:16:444000:39:0530.700:55:494500:08:1300:00:3800:00:38
10 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:101900:16:373400:38:4930.9100:55:267100:08:4400:00:3400:00:38
11 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:05:375100:18:004600:39:2530.4400:57:254400:08:1200:00:3000:00:31
12 3932JULIÀ BERNABE FELIU3DYNAMICABM01:05:543600:17:216200:40:2929.6400:57:503800:08:0400:00:5800:00:38
13 5371ROBERT JUANOLA JUANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:06:005600:18:065000:39:3830.2800:57:444800:08:1600:00:3700:00:36
14 4807EDGAR MANZANO PERARCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:09:417500:18:408200:42:1928.3601:00:597000:08:4200:00:5300:00:47
15 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:09:5210900:20:036600:40:4629.4401:00:499500:09:0300:00:3600:00:39
16 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:10:307100:18:339300:43:0927.8101:01:427700:08:4800:00:4100:00:45
17 1020EDU HERNANDEZ REVITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:11:049600:19:348600:42:4328.0901:02:177600:08:4700:00:4600:00:44
18 2305DAVID PUIGVERT BERGCLUB NATACIO OLOTABM01:12:2510600:19:578100:42:1428.4101:02:1114000:10:1400:01:0800:00:54
19 5318IVAN FERNANDEZ PONFA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:13:329800:19:3810800:44:4326.8401:04:2110200:09:1100:00:4100:00:43
20 3777GERARD MUÑOZ CASTROG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:13:3310100:19:4910400:44:2527.0201:04:1410900:09:1900:00:5500:00:59
21 7003NICOLAS MADRID HERLLICENCIA DE DIAABM01:14:5512200:20:5010300:44:2327.0401:05:1312200:09:4200:01:1100:01:04
22 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:0210300:19:5612200:46:0526.0401:06:019400:09:0100:00:5900:00:45
23 2666MARC CASADEMONT FONCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:15:5414700:22:279000:42:4828.0401:05:1515200:10:3900:00:5000:00:57
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1931ANDREA DI BELLACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:34:02000:00:00000:00:00001:22:3816300:11:2400:00:0000:00:53
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑTRIATLO 3MPORDAABM01:00:431100:16:16700:36:3632.7900:52:522400:07:5100:00:2700:00:00
2 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:162800:16:53800:36:3732.7700:53:301700:07:4600:00:3000:00:32
3 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:01:471400:16:301700:37:1832.1700:53:483200:07:5900:00:3600:00:41
4 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM01:02:321600:16:352700:38:1131.4300:54:461900:07:4600:00:3100:00:00
5 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:305200:18:031800:37:2332.100:55:263700:08:0400:00:3100:00:33
6 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:162900:17:036000:40:1329.8400:57:163300:08:0000:00:2900:00:35
7 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:05:334200:17:395500:40:0329.9600:57:422500:07:5100:00:5000:00:43
8 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROTRIATLO PALAFRUGELLABM01:08:367400:18:396700:40:5029.3900:59:299900:09:0700:00:4300:00:47
9 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:09:266600:18:227900:41:5928.5801:00:219800:09:0500:00:3900:00:48
10 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:09:389200:19:326900:41:1229.1301:00:448600:08:5400:00:3200:00:37
11 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:097800:18:467700:41:4328.7701:00:2912000:09:4000:00:3600:00:42
12 602ENRIC TEIXIDOR BOSCC.N. VIC-ETBABM01:10:25000:00:00000:00:00001:01:546300:08:3100:00:0000:00:44
13 3164JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:11:4110700:19:589400:43:1427.7601:03:126000:08:2900:00:3800:00:42
14 7004PERE BOADA PLAJALLICENCIA DE DIAABM01:12:258900:19:209200:43:0527.8501:02:2513100:10:0000:01:0800:01:01
15 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:5512000:20:4610500:44:3226.9501:05:1811800:09:3700:00:4200:00:41
16 2291DANIEL FABREGA COLOCLUB NATACIO OLOTABM01:17:4314000:22:2011500:45:1626.5101:07:3613700:10:0700:00:5700:01:01
17 3175CARLES MALLOL NABOTTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:19:3714800:22:4612600:47:0225.5101:09:4812400:09:4900:01:0800:01:01
18 7007JOAN REIG PLANTALECLLICENCIA DE DIAABM01:19:4812900:21:0713900:48:4724.601:09:5412800:09:5400:00:5200:01:13
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5111EMMA BOSCH GAMISANSC.N. MATAROV1F01:18:1814300:22:2512000:45:5226.1601:08:1713200:10:0100:00:5600:00:44
2 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:21:0913800:22:0814000:48:5524.5301:11:0313400:10:0600:00:4900:00:52
3 3555 PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:29:2015600:23:2915800:54:2022.0901:17:4916500:11:3100:00:4600:00:57
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:59:482100:16:37200:35:2433.900:52:012000:07:4700:00:3300:00:33
2 941ALVARO RANCE GIMENECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:00:581300:16:291400:37:0232.400:53:31900:07:2700:00:2800:00:31
3 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M01:01:141800:16:361000:36:5332.5400:53:291600:07:4500:00:3000:00:30
4 3764IÑIGO LAMBARRI YAGCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:524000:17:373500:38:5030.900:56:275700:08:2500:00:3400:00:36
5 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:577300:18:343900:38:5830.800:57:325800:08:2500:00:3800:00:36
6 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:278500:19:025600:40:0529.9400:59:0711000:09:2000:00:3300:00:40
7 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:414900:17:568300:42:3028.2401:00:264700:08:1500:00:3800:00:41
8 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:09:528800:19:197600:41:3928.8101:00:588500:08:5400:00:5200:00:38
9 3188RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:13:579400:19:3411700:45:1826.4901:04:529700:09:0500:00:4900:00:41
10 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:18:0113100:21:3012400:46:4925.6301:08:1912300:09:4200:00:4000:00:57
11 8001DAVID GARCIA TRULLALLICENCIA DE DIAV1M01:18:1413000:21:2512800:47:1425.4101:08:3911600:09:3500:00:4000:00:48
12 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M01:18:4913500:21:3912900:47:2125.3401:09:0012500:09:4900:00:4100:00:46
13 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:1213600:22:0113100:47:3025.2601:09:3115400:10:4100:00:4200:00:00
14 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:21:4115000:22:5313600:48:1324.8901:11:0615000:10:3500:01:0700:01:04
15 7010DAVID BASSAGANYA VLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0315500:23:2013400:47:5525.0401:11:1515900:10:4800:00:4300:01:20
16 7009GUILLEM FELIU SOLÀLLICENCIA DE DIAV1M01:26:03000:00:00000:00:00001:15:2515100:10:3800:00:0000:01:34
17 8003TXUS LLAMAS SUÑELLICENCIA DE DIAV1M01:26:2714600:22:2715500:53:1622.5301:15:4315700:10:4400:01:2100:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:01:201700:16:351500:37:0632.3500:53:411400:07:3900:00:3600:00:37
2 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M01:12:5012400:20:558400:42:3928.1401:03:3410800:09:1600:00:5900:01:01
3 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:13:2010400:19:579700:43:5227.3601:03:4911300:09:3100:00:4200:01:00
4 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:14:0710200:19:5010600:44:3626.9101:04:2612100:09:4100:01:4700:01:06
5 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:4912700:21:0210200:44:2227.0501:05:2411200:09:2500:00:4500:00:48
6 1405ALBERTO MARTÍN COSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:16:3611900:20:4412500:46:5625.5701:07:409000:08:5600:00:4300:00:44
7 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:25:3316100:25:1514200:48:5924.501:14:1416200:11:1900:01:0900:00:56
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:05:416000:18:104900:39:3430.3300:57:443000:07:5700:00:4100:00:43
2 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:437900:18:493600:38:5130.8900:57:403600:08:0300:00:3200:00:43
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:596100:18:104800:39:3330.3400:57:435200:08:1600:00:5600:00:42
4 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:11:369700:19:368800:42:4628.0601:02:2210500:09:1400:00:5300:00:57
5 308JORDI COROMINAS PAGCLUB TRI-BUV2M01:13:359000:19:2511200:45:0626.6101:04:319600:09:0400:01:1000:00:54
6 3305MANUEL MORENO CADENINDEPENDENTV2M01:15:5513700:22:029900:44:0027.2701:06:0212700:09:5300:00:3800:00:44
7 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:17:4211000:20:0513200:47:3925.1801:07:4413000:09:5800:01:1100:00:48
8 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:21:5911700:20:2915100:51:4023.2301:12:0912600:09:5000:01:1700:01:18
9 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:23:0815100:23:0214500:49:3524.201:12:3714700:10:3100:01:0700:01:01
10 8002XAVIER FERRER BALLELLICENCIA DE DIAV2M01:27:3215800:23:4815400:52:5822.6601:16:4615800:10:4600:01:0500:01:24
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2486ALFONS ESQUIUS MIQUCLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:31000:00:00000:00:00001:00:398400:08:5200:00:0000:00:39
2 4961ANTONI LINARES TORRCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:16:2912500:20:5711600:45:1626.5101:06:1314100:10:1600:00:5200:00:54
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:11:1210000:19:418700:42:4328.0901:02:247900:08:4800:01:1300:00:54
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:18:2913200:21:3313000:47:2325.3301:08:5611500:09:3300:01:0000:00:51
3 7008FRANCESC XAVIER SUBLLICENCIA DE DIAV3M01:18:5615400:23:1211100:45:0226.6501:08:1415600:10:4200:01:0200:01:22
4 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:20:3613900:22:1013300:47:4725.1101:09:5715300:10:3900:01:1600:01:05
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:15:43000:00:00000:00:00001:05:1114800:10:3200:00:0000:00:54
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:29:1815900:24:1815600:53:4222.3501:18:0016100:11:1800:01:0000:01:20

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32