RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
37 34 32 2 0 6 21 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADAJNF02:04:112700:31:522401:18:0016.1501:49:523000:14:1900:01:0100:00:38
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:14:223000:33:532801:27:3314.3902:01:262700:12:5600:01:0200:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:34:24400:23:51401:00:2420.8601:24:15700:10:0900:00:2600:00:28
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 321PAU BOTELLA TARRESGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:37:371000:25:23501:01:3020.4901:26:531100:10:4400:00:4500:00:28
2 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:41:061300:26:141001:04:1119.6301:30:251000:10:4100:00:4200:00:23
3 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:43:261100:25:241301:07:0318.7901:32:271400:10:5900:00:3800:00:27
4 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:44:331600:27:191201:05:2219.2801:32:411900:11:5200:00:3300:00:33
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:51:291900:28:222001:11:5117.5401:40:131600:11:1600:00:4700:00:38
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:02:472600:31:382501:18:1816.0901:49:562600:12:5100:00:5700:00:41
3 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:20:503200:36:113101:28:1314.2802:04:243200:16:2600:00:5200:00:46
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:36:55500:24:13701:02:4320.0901:26:56500:09:5900:00:3900:00:29
2 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:39:47800:24:461101:04:2419.5701:29:10900:10:3700:00:3600:00:28
3 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:48:222000:28:251601:07:3318.6501:35:582400:12:2400:00:4300:00:37
4 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:01:042300:28:512701:20:1815.6901:49:092000:11:5500:01:0200:00:47
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:13:442800:32:132901:27:5414.3302:00:072800:13:3700:00:5700:00:44
2 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF02:15:112900:33:213001:28:0814.302:01:292900:13:4200:00:3800:00:31
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:29:51100:22:41100:57:3621.8801:20:17100:09:3400:00:3400:00:27
2 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:32:38200:23:48200:59:0621.3201:22:54300:09:4400:00:2700:00:27
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:01300:23:50300:59:1521.2701:23:05400:09:5600:00:3200:00:30
4 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:12600:24:14601:01:5120.3701:26:05600:10:0700:00:3100:00:30
5 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM01:46:211700:27:271501:07:3018.6701:34:571700:11:2400:00:3600:00:33
6 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:47:482200:28:341401:07:0618.7801:35:402300:12:0800:00:5400:00:30
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:58:142500:31:052201:14:2816.9201:45:332500:12:4100:00:4200:00:39
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:55900:24:56901:03:2619.8601:28:22800:10:3300:00:3600:00:31
2 3214DANI CUARTERO PASTOT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:44:40700:24:361701:10:2517.8901:35:01200:09:3900:01:1300:01:10
3 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:48:471500:26:371901:11:2417.6501:38:011200:10:4600:00:4100:00:46
4 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:581400:26:281801:11:2317.6501:37:511500:11:0700:00:3700:00:31
5 743JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDENTV1M01:59:362100:28:312601:19:0515.9301:47:362200:12:0000:00:3300:00:34
6 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:21:263100:34:523201:31:4113.7402:06:333100:14:5300:01:0200:00:59
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:42:171800:27:30801:03:0419.9801:30:341800:11:4300:00:2800:00:31
2 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:53:031200:26:142301:15:5516.601:42:091300:10:5400:00:4200:00:41
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:53:402400:29:132101:12:2917.3801:41:422100:11:5800:00:4100:00:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32