RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
81 80 79 1 0 6 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF02:00:236300:27:485401:17:4515.4301:45:336800:14:5000:00:5600:01:07
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLECLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:27:39100:19:451100:58:4020.4501:18:25100:09:1400:00:4900:00:43
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:41:321300:21:383601:08:2317.5501:30:012600:11:3100:00:3200:00:29
3 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:47:314000:24:174301:10:1617.0801:34:335000:12:5800:00:3700:00:36
4 7005ADRIÀ COLS CAMPRUBILLICENCIA DE DIAJNM01:47:493100:22:514401:10:1717.0701:33:086700:14:4100:00:4100:00:47
5 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM02:01:405000:24:556301:23:4014.3401:48:355300:13:0500:01:2000:01:56
GRUP: G20-23
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:09:396100:26:306401:24:1114.2501:50:417800:18:5800:00:4900:00:56
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8002MARIO SINUÉS MICÓLLICENCIA DE DIASUB23M01:29:37600:20:37800:57:3420.8501:18:112400:11:2600:00:4000:00:32
2 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:39:064200:24:201801:01:5319.3901:26:134800:12:5300:00:3700:00:35
3 3322JOAN QUINTANA CASANCLUB TRI-BUABM01:40:193000:22:492601:04:5618.4801:27:454200:12:3400:00:5100:00:34
4 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:422600:22:383001:06:3518.0201:29:132500:11:2900:00:3400:00:31
5 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:43000:00:00000:00:00001:31:165600:13:2700:00:0000:00:48
6 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:45:493400:23:344501:10:4316.9701:34:172700:11:3200:00:5900:00:49
7 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:46:102900:22:474601:10:5116.9401:33:384000:12:3200:00:5500:00:37
8 7001JOSE LUIS ABUELO ABLLICENCIA DE DIASUB23M02:04:134300:24:216901:25:3814.0101:49:596300:14:1400:01:2400:00:38
9 7002DUNCAN CARSE SANCHELLICENCIA DE DIASUB23M02:20:455900:26:207201:36:0812.4802:02:287500:18:1700:02:0800:02:15
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:47:035100:25:133801:09:0417.3701:34:174500:12:4600:00:4600:00:41
2 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF02:42:097600:33:097401:50:1410.8902:23:237700:18:4600:00:4500:00:53
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:24:33400:20:16100:54:2022.0901:14:36200:09:5700:00:3300:00:26
2 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:51200:19:59300:54:4621.9101:14:45500:10:0600:00:3300:00:28
3 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:51300:20:15200:54:2522.0501:14:401700:11:1100:00:3300:00:31
4 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:02700:20:38500:55:1821.701:15:56600:10:0600:00:3300:00:35
5 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:28:47900:20:51900:57:5020.7501:18:41400:10:0600:00:2900:00:31
6 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:29:461700:21:46700:56:4321.1601:18:292100:11:1700:00:4100:00:40
7 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:32:271500:21:451300:59:2120.2201:21:062200:11:2100:00:3100:00:33
8 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉINDEPENDENTABM01:33:391400:21:421701:00:5619.6901:22:381400:11:0100:00:5200:00:46
9 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:111200:21:292001:02:0119.3501:23:30900:10:4100:00:4400:00:35
10 2136KIRIAN MARTORELL CAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:053500:23:392301:03:4318.8301:27:223200:11:4300:00:4200:00:30
11 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:03:346500:28:025801:20:5214.8401:48:546600:14:4000:00:5500:00:55
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:06:047400:31:085501:19:1315.1501:50:216900:15:4300:00:5800:00:51
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:57800:20:46400:55:1121.7501:15:57300:10:0000:00:3100:00:37
2 8003JORDI ESCLUSA PRATLLICENCIA DE DIAABM01:31:321900:21:591000:58:1920.5801:20:181800:11:1400:00:5200:00:37
3 702JOAN SERRA PONSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:35:391100:21:272201:03:1318.9801:24:401300:10:5900:00:4500:00:36
4 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:42:122400:22:183501:08:1917.5701:30:372900:11:3500:00:4000:00:42
5 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:53:123900:24:065101:16:2615.701:40:324300:12:4000:00:3400:00:54
6 4315JORDI LLAVEROLA VIDCERRR IGUALADAABM01:55:366400:28:004901:13:4416.2701:41:445900:13:5200:00:4300:00:47
7 3314MIQUEL SOLÉ AIXÁSC. TRIATLO MONTORNESABM02:01:115800:26:055901:20:5314.8401:46:586200:14:1300:00:5200:01:20
8 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM02:09:516700:29:096601:24:3514.1901:53:447000:16:0700:00:4600:00:59
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:03:346600:28:056101:20:5914.8201:49:046500:14:3000:00:4500:00:50
2 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:12:537100:30:336701:24:5414.1301:55:277300:17:2600:00:4500:00:47
3 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:40:337200:30:417501:53:2210.5902:24:037100:16:3000:00:5200:01:13
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:041000:21:041200:59:0520.3101:20:091200:10:5500:00:3500:00:26
2 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:35:552700:22:412101:02:0419.3301:24:451600:11:1000:00:3600:00:36
3 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:062800:22:451901:01:5619.3801:24:413800:12:2500:00:4000:00:50
4 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:142500:22:372501:04:5418.4901:27:313100:11:4300:00:3700:00:48
5 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:39:361600:21:453301:07:1917.8301:29:04800:10:3200:00:4500:00:50
6 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:383300:23:063101:06:5217.9501:29:583000:11:4000:00:4700:00:34
7 7004LLUIS TORROELLA PARLLICENCIA DE DIAABM01:41:54000:00:00000:00:00001:29:483300:12:0600:00:0000:00:35
8 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:46:274100:24:194001:09:5617.1601:34:153500:12:1200:00:4600:00:43
9 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:48:294400:24:304101:09:5817.1501:34:286000:14:0100:00:4800:00:54
10 3302JONATAN CARDENAS PEA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:54:205700:26:025001:15:1815.9401:41:205100:13:0000:01:1000:00:59
11 3203DANIEL SANCHEZ GONZC.N. REUS PLOMSABM01:55:175200:25:205201:17:2415.501:42:444100:12:3300:00:3900:00:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:51:245500:25:244801:13:0616.4201:38:304900:12:5400:00:4500:00:44
2 8001PILAR GUTÉS NAVARROLLICENCIA DE DIAV1F02:04:556000:26:276501:24:1914.2301:50:466100:14:0900:01:2100:01:09
3 5172MONICA OLIVER HERREPRAT TRIATLO 1994V1F02:18:087300:30:477101:29:4613.3702:00:337400:17:3500:01:2100:01:01
4 1949GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F02:35:167000:30:21000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:21500:20:17600:56:3321.2201:16:50700:10:3100:00:3600:00:36
2 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:032100:22:141501:00:3519.8101:22:491900:11:1400:00:3600:00:35
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:34:071800:21:581601:00:4719.7401:22:452300:11:2200:00:2800:00:25
4 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:36:35000:00:00000:00:00001:25:481000:10:4700:00:0000:00:41
5 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:38:572000:22:072901:05:1718.3801:27:242800:11:3300:00:4100:00:41
6 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:45:334900:24:533401:08:1017.601:33:033900:12:3000:01:0500:01:01
7 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:314600:24:475701:20:2714.9201:45:145500:13:1700:00:5100:00:51
8 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:01:125400:25:236201:23:2714.3801:48:503700:12:2200:01:0400:00:55
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:33:433200:23:021400:59:3320.1501:22:351500:11:0800:00:3600:00:47
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:252300:22:182401:03:5118.7901:26:092000:11:1600:00:3100:00:33
3 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:41:063700:23:462801:05:0918.4201:28:553400:12:1100:00:3800:00:43
4 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M01:47:064800:24:523901:09:1417.3301:34:065200:13:0000:00:5000:00:42
5 2273FRANCESC PADRO BAROT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:48:435300:25:214201:10:0517.1201:35:265400:13:1700:00:5600:00:41
6 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M02:01:476200:27:345601:20:2414.9301:47:585800:13:4900:01:1100:01:24
7 7006SANTI MADUELL CREUSFEECV1M02:12:546800:29:097001:27:0213.7901:56:117200:16:4300:01:3200:01:30
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:35:547500:31:147301:46:0111.3202:17:157600:18:3900:01:1100:01:14
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:072200:22:142701:05:0018.4601:27:141100:10:5300:00:4400:00:41
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:43:403600:23:433201:07:0617.8801:30:494700:12:5100:00:4300:00:43
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:44:553800:24:033701:08:3917.4801:32:423600:12:1300:00:4400:00:41
4 4765JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV2M01:50:204700:24:504701:12:4616.4901:37:364400:12:4400:00:5900:01:10
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:04:455600:26:016801:25:1614.0701:51:175700:13:2800:00:5300:00:59
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:58:204500:24:326001:20:5814.8201:45:304600:12:5000:01:0200:01:13
2 7003FRANCESC XAVIER SUBFEECV3M02:01:136900:29:255301:17:2715.4901:46:526400:14:2100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32