RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
198 186 12 0 750 24 5 25 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:32:499200:14:0011900:55:1726.0501:09:178600:23:3200:01:1300:00:37
2 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:45:388200:13:3915701:03:4022.6201:17:1915200:28:1900:01:1600:00:48
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF01:26:546000:12:509500:52:5627.201:05:462900:21:0800:00:5600:00:31
2 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF01:45:288800:13:44000:00:00000:00:00000:00:0000:01:3200:00:00
3 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:45:4011400:15:08000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2900:00:00
4 4018LAIA MATEO AGUILARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESJNF01:48:148900:13:4516001:04:3122.3201:18:1616000:29:5800:01:0900:00:58
5 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉABSOLUT SPORTJNF01:55:0113700:15:5116701:08:0921.1301:24:0016800:31:0100:01:2200:01:10
6 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF02:01:1715600:17:1217101:13:1619.6501:30:2816600:30:4900:01:3900:01:06
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:22:26800:10:465500:49:0929.300:59:556300:22:3100:00:4700:00:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:37:449500:14:0513600:56:4825.3501:10:5313500:26:5100:00:5700:00:36
2 5171CRISTINA CLERIES VICLUB TRIATLO BLANESABF01:39:3314600:16:1412900:56:2025.5601:12:3413700:26:5900:01:0600:00:49
3 4025JUDIT BALTRONS OLICLUB TRIATLO BLANESABF01:42:3814100:15:5614600:59:2224.2601:15:1814300:27:2000:01:2100:00:57
4 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF01:43:459900:14:1714800:59:3424.1701:13:5115900:29:5400:01:2900:00:58
5 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:07:2818300:21:50000:00:00000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF01:35:5611600:15:1011500:54:3526.3801:09:4512500:26:1100:01:3400:01:03
2 1828RAQUEL MARTIN FERNAC.N. MATAROABF01:48:2012100:15:1514500:59:0024.4101:14:1517200:34:0500:01:1900:01:18
3 5014NOELIA GALLARDO LINCLUB TRIATLO BLANESABF01:49:3413100:15:3716501:06:1021.7601:21:4714800:27:4700:01:1100:01:16
4 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF01:51:3410700:14:48000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2800:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF01:29:224400:12:2810200:53:202701:05:488700:23:3400:01:0700:00:35
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:34:2511900:15:1311300:54:1926.5101:09:3210600:24:5300:01:0800:00:47
3 1858ANNA POBLET CASANOVCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:36:086900:13:0413500:56:3825.4301:09:4213000:26:2600:01:2400:01:03
4 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:42:2611200:15:0215301:00:5823.6201:16:0013100:26:2600:01:2600:00:52
5 1949GEMMA CASULLERAS MAC.T. S.J. ABADESSESABF01:44:2414300:16:0115401:01:2223.4701:17:2313800:27:0100:02:0800:01:08
6 1930YOLANDA LOPEZ BERDUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:46:1716900:18:06000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2700:00:00
7 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:46:496500:13:0116301:05:5521.8501:18:5614900:27:5300:01:1400:00:53
8 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF01:49:4917000:18:1315501:01:3723.3701:19:5016100:29:5900:01:5200:01:09
9 3505NOEMI APARICIO CABAC.N. SABADELLABF02:02:0217300:18:3817001:12:5519.7501:31:3316400:30:2900:02:3100:01:24
10 3565RAQUEL SANTANO CARRC.A. LES TORTUGUESABF02:07:2818200:21:36000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0100:00:00
11 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF02:07:2818100:21:36000:00:00000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:39:2013300:15:3714400:58:3524.5801:14:1211100:25:0800:01:3100:00:47
2 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:45:1714200:16:00000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
3 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:54:3713000:15:3616901:11:5520.0201:27:3113900:27:0600:01:1600:01:18
4 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:5617700:18:5216801:08:2621.0401:27:1817000:31:3800:01:3800:01:11
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:39:569600:14:1013900:57:1025.1901:11:2015500:28:3600:01:1500:00:52
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM01:19:20300:10:224000:47:4430.1700:58:063300:21:1400:00:5900:00:30
2 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:19:393700:12:091800:45:2231.7400:57:315100:22:0800:00:5000:00:33
3 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM01:22:17500:10:325300:48:4529.5400:59:177600:23:0000:01:0300:00:38
4 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:22:271800:11:255000:48:3929.601:00:045900:22:2300:00:5600:00:32
5 3323VICTOR GONZALEZ MARC.N. REUS PLOMSCDM01:30:465000:12:3610000:53:1327.0601:05:4910700:24:5700:01:0400:00:42
6 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:33:3112200:15:179400:52:5327.2301:08:1011400:25:2100:01:0600:00:43
7 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM01:37:0913600:15:4313700:56:5725.2901:12:409900:24:2900:01:1700:00:44
8 5653ALVARO DIEZ BERENGEC.T. ATENEU LES BASESCDM01:38:2414400:16:0214300:57:5324.8801:13:5510000:24:2900:01:1600:00:51
9 2504BERNAT MARCILLA JIMC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:44:295700:12:4716401:06:0921.7701:18:5611700:25:3300:01:4800:00:52
10 2191JORDI PINO CONTRERAGAVA TRIATLOCDM01:48:437400:13:1115801:03:4222.6101:16:5317100:31:5000:01:4700:01:31
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:15:171200:11:02700:44:1632.5300:55:18500:19:5900:00:4600:00:29
2 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISAJNM01:15:53200:10:181000:44:3832.2600:54:562200:20:5700:00:4900:00:27
3 1206JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM01:17:502200:11:292300:46:0131.2900:57:301300:20:2000:00:4500:00:30
4 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:18:112600:11:351200:44:3932.2500:56:144700:21:5700:00:4700:00:31
5 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROCDM01:19:111000:10:553000:46:3530.9100:57:304100:21:4100:00:4700:00:33
6 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:24:125500:12:407300:50:1928.6201:02:593200:21:1300:00:5100:00:29
7 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:25:577600:13:206500:50:0028.801:03:206600:22:3700:01:0300:00:44
8 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:26:125400:12:387700:50:4028.4201:03:187400:22:5400:00:5400:00:42
9 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:26:447100:13:058400:51:262801:04:315600:22:1300:00:5200:00:33
10 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:26:519100:13:575700:49:1629.2301:03:138900:23:3800:01:1200:00:43
11 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:26:529000:13:556100:49:2829.1101:03:238300:23:2900:01:2700:00:52
12 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:27:495100:12:377800:50:4228.401:03:1910100:24:3000:01:1200:00:45
13 5349ROGER ACIN SALAPRAT TRIATLO 1994CDM01:28:234000:12:196200:49:3729.0201:01:5613200:26:2700:00:5200:00:28
14 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994CDM01:29:201100:10:5912800:56:1625.5901:07:154900:22:0500:00:5900:00:32
15 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:30:1015700:17:137200:50:1728.6401:07:306800:22:4000:01:1400:00:51
16 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLOCDM01:34:3110800:14:4910300:53:2326.9701:08:1212700:26:1900:01:1000:00:46
17 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:37:4312800:15:3010100:53:1427.0501:08:4415700:28:5900:00:5500:01:08
18 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:37:5210600:14:4512700:56:0125.7101:10:4614000:27:0600:01:0900:00:58
19 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM01:38:4514000:15:5512100:55:1926.0301:11:1414400:27:3100:01:1700:00:56
20 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:40:1710400:14:4311400:54:3426.3901:09:1716700:31:0000:00:5600:00:40
21 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM02:00:1710900:14:50000:00:00000:00:00000:00:0000:01:3900:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:14:51700:10:39900:44:3732.2700:55:16200:19:3500:00:4200:00:26
2 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:15:34600:10:381100:44:3932.2500:55:171100:20:1700:00:4400:00:26
3 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M01:16:372400:11:34800:44:2132.4700:55:551700:20:4200:00:4200:00:27
4 4475POL GIMENO FONQUERNC.N. CATALUNYASUB23M01:17:352500:11:341300:44:4132.2300:56:153600:21:2000:00:5400:00:33
5 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:18:215200:12:382800:46:2631.0100:59:04100:19:1700:00:5100:00:28
6 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:20:111400:11:132700:46:2331.0500:57:366400:22:3500:00:5200:00:35
7 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:20:194600:12:292100:45:3931.5400:58:085500:22:1100:00:5500:00:33
8 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:20:232800:11:483800:47:2030.4200:59:083400:21:1500:00:4600:00:34
9 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:20:433500:12:044400:47:5930.0101:00:031600:20:4000:00:5200:00:32
10 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M01:21:313400:12:012500:46:0331.2700:58:048200:23:2700:00:5100:00:32
11 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:21:362700:11:374800:48:3229.6701:00:093700:21:2700:00:5500:00:41
12 4834GUILLEM FERNANDEZ VT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:187900:13:343500:47:0330.6101:00:377000:22:4100:01:0300:00:54
13 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:25:134300:12:274100:47:4430.1701:00:1111000:25:0200:00:5200:00:39
14 4458MARCEL ARAGONES I MC.N. MATAROSUB23M01:25:255900:12:497900:50:4428.3801:03:334600:21:5200:00:5400:01:01
15 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:25:4512400:15:195900:49:1929.201:04:382800:21:0700:01:0100:00:41
16 3925CARLOS MOLINA GUISAABSOLUT SPORTABM01:31:0315800:17:214600:48:1229.8801:05:3311500:25:3000:01:0000:00:38
17 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:33:1113800:15:528900:52:1027.601:08:0211200:25:0900:01:1800:00:35
18 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:37:3214700:16:1712400:55:3325.9201:11:5012000:25:4200:00:5500:00:53
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1782CRISTIAN BAIZAN DIAC.N. VIC-ETBABM01:14:02400:10:25200:43:1733.2700:53:421400:20:2000:00:4200:00:26
2 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM01:16:151900:11:261500:44:4632.1700:56:12800:20:0300:00:4500:00:30
3 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:16:593300:12:00100:43:1533.2900:55:154300:21:4400:00:4300:00:26
4 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:19:081700:11:252200:45:5931.3200:57:244200:21:4400:00:5500:00:32
5 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:19:273100:11:563700:47:1330.500:59:091200:20:1800:00:4900:00:32
6 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:19:462900:11:50600:44:1532.5400:56:059000:23:4100:00:4500:00:35
7 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:20:467300:13:083400:46:5430.701:00:021900:20:4400:01:0400:00:32
8 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:20:507000:13:053200:46:3930.8700:59:442600:21:0600:00:5200:00:30
9 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM01:22:394900:12:353600:47:0830.5500:59:437500:22:5600:00:5200:00:33
10 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:23:478500:13:413300:46:4130.8501:00:228100:23:2500:01:0300:00:53
11 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:25:443200:11:584500:48:1229.8801:00:1011800:25:3400:01:0000:00:37
12 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:26:556300:12:589300:52:5127.2501:05:492500:21:0600:01:2300:00:56
13 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:29:0116300:17:367100:50:1428.6701:07:503100:21:1100:00:5500:00:32
14 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:31:1812300:15:188800:52:0427.6601:07:229200:23:5600:01:0600:00:42
15 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:32:594700:12:3012500:55:4125.8601:08:1110400:24:4800:00:5500:00:40
16 4836ROGER ALBADALEJO CAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:113800:12:169900:53:0627.1201:05:2215600:28:4900:01:0000:00:35
17 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:35:5213500:15:419100:52:2427.4801:08:0514700:27:4700:01:0900:00:42
18 4317CARLOS CARRASCO ROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:588700:13:438700:51:5927.701:05:4216900:31:1600:01:1400:00:35
19 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:1016200:17:3111000:53:5426.7201:11:2514600:27:4500:01:3200:00:45
20 5330MARC HERNANDEZ GONZC.E. RAYOTEAMABM01:39:5516400:17:3714100:57:3025.0401:15:0710500:24:4800:02:3000:00:50
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:15:592000:11:271400:44:4532.1800:56:12400:19:4700:00:4500:00:00
2 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM01:16:234500:12:28500:43:4732.8900:56:15900:20:0800:00:4800:00:34
3 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:17:115600:12:42300:43:2033.2300:56:023000:21:0900:00:4600:00:32
4 639ALBERT FERNANDEZ CACERDANYOLA CHABM01:18:275300:12:382600:46:0931.200:58:47300:19:4000:00:5500:00:37
5 876MARC COMELLAS GONZACLUB GASSS TRIATLOABM01:18:292300:11:322400:46:0231.2800:57:342100:20:5500:00:5900:00:34
6 413IGNASI GIRONES PUJACLUB TRIATLO BLANESABM01:20:082100:11:284200:47:4730.1400:59:152000:20:5300:01:0800:00:40
7 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:20:496700:13:031600:45:2131.7500:58:246000:22:2500:01:0100:00:50
8 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:22:067700:13:232900:46:3530.9100:59:585300:22:0800:01:0600:00:31
9 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:22:217200:13:083900:47:3330.2801:00:414000:21:4000:00:5500:01:10
10 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM01:23:335800:12:485600:49:1429.2501:02:023900:21:3100:00:5300:00:32
11 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:25:329400:14:047500:50:2628.5501:04:302300:21:0200:01:0200:00:34
12 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-C.E. RAYOTEAMABM01:25:5811700:15:118000:50:4428.3801:05:55700:20:0300:01:1400:00:52
13 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:26:1511500:15:107400:50:2628.5501:05:361500:20:3900:00:5200:00:36
14 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:26:384800:12:327600:50:2928.5201:03:018800:23:3700:00:5000:00:34
15 3954DANIEL RIVERA ALAMOC.N. REUS PLOMSABM01:28:414100:12:2210600:53:3826.8501:06:006900:22:4100:01:1700:00:54
16 4180ALEX BUITRAGO FIGOLCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:30:1316700:17:425800:49:1629.2301:06:587900:23:1500:01:0400:00:39
17 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:32:3510200:14:368300:51:1828.0701:05:5413400:26:4100:01:3600:00:54
18 2601JAVIER IZQUIERDO DETRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:32:4510300:14:4110900:53:5326.7201:08:349600:24:1100:01:1400:00:59
19 483JOSÉ MARÍA CASTROCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:36:0614800:16:2411700:55:0826.1201:11:3210200:24:3400:01:2400:00:44
20 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:40:1313200:15:3713200:56:2825.501:12:0515100:28:0800:01:1900:00:53
21 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:40:2816500:17:3913300:56:3325.4601:14:1212600:26:1600:01:4900:00:58
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:19:226200:12:541900:45:2331.7300:58:172400:21:0500:01:0600:00:42
2 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLABM01:20:081300:11:053100:46:3730.8900:57:426100:22:2600:00:4900:00:36
3 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM01:22:14900:10:494700:48:2029.7900:59:097700:23:0500:00:5200:00:45
4 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:23:293600:12:076600:50:0228.7801:02:093500:21:2000:01:0700:00:35
5 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:23:431600:11:246400:49:5828.8201:01:225800:22:2100:01:0500:00:37
6 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:25:599700:14:116300:49:4128.9801:03:525000:22:0700:01:0100:00:44
7 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:26:4112600:15:227000:50:1328.6801:05:352700:21:0600:00:5600:00:34
8 2360DANIEL ALTABELLA AGPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:5310000:14:238600:51:4427.8401:06:077300:22:4600:01:1300:00:58
9 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:29:4313400:15:406800:50:0828.7201:05:489100:23:5500:01:3700:00:37
10 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:187800:13:3110800:53:4726.7701:07:1810900:25:0000:01:0100:00:53
11 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:32:3011100:15:009000:52:1127.601:07:1111300:25:1900:01:2700:00:47
12 1072PABLO DANIEL CAMPOSC.N. REUS PLOMSABM01:33:139800:14:1412300:55:3025.9501:09:448400:23:2900:01:2100:00:57
13 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM01:33:4617400:18:408100:51:0528.1901:09:459300:24:0100:01:3000:01:02
14 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:35:3716600:17:4113100:56:2825.501:14:093800:21:2800:02:2500:01:41
15 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:35:5717500:18:459800:53:0527.1301:11:509400:24:0700:01:4300:00:49
16 1520VICENÇ CLARENA RIERC.N. SABADELLABM01:36:5212500:15:2111200:54:1426.5501:09:3514100:27:1700:01:3000:00:49
17 4693JORDI EXTREMERA VAZC.A. XALOCABM01:38:0311800:15:1211600:54:5726.2101:10:0915000:27:5400:01:2000:01:20
18 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:38:1612000:15:1413800:57:0725.2101:12:2112100:25:5500:01:3200:01:18
19 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTICERDANYOLA CHABM01:39:5317100:18:2313400:56:3325.4601:14:5610800:24:5700:01:2300:01:28
20 5721ALBERT BELLMUNT BELC.A. LES TORTUGUESABM01:45:4115900:17:2715201:00:3923.7401:18:0614500:27:3500:01:1800:01:05
21 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:5315000:16:2715101:00:1523.901:16:4215800:29:1100:01:5200:00:58
22 3836JOFRE CIURANS MALLOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:16000:00:00000:00:00001:24:1412200:26:0200:00:0000:01:00
23 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM01:51:2617200:18:2415901:04:3122.3201:22:5515300:28:3100:01:5100:01:19
24 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:4616800:17:5616601:06:1621.7301:24:1215400:28:3400:02:1900:01:13
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:363000:11:51400:43:3233.0800:55:231000:20:1300:00:5500:00:31
2 2728SANTI PELLEJERO GACTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:17:46100:10:171700:45:2131.7500:55:385200:22:0800:00:4500:01:07
3 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M01:21:446600:13:025100:48:4029.5901:01:42600:20:0200:01:1800:00:37
4 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:22:233900:12:184300:47:4930.1201:00:075700:22:1600:00:5700:00:50
5 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:22:486400:12:585400:49:0629.3301:02:041800:20:4400:01:1500:00:33
6 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:24:588600:13:426000:49:2629.1301:03:084500:21:5000:00:5700:00:38
7 1124JAUME ALMIRALL MATACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:25:398300:13:395200:48:4429.5501:02:238000:23:1600:00:5800:00:48
8 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:27:377500:13:146700:50:0628.7401:03:209700:24:1700:00:5300:00:45
9 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:27:4910100:14:286900:50:1128.6901:04:397800:23:1000:01:0300:00:37
10 2355CARLES TABERNE BARRC.A. LES TORTUGUESV1M01:31:0713900:15:5410500:53:2526.9601:09:194400:21:4800:01:4900:01:04
11 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:32:5412700:15:2811800:55:1626.0601:10:445400:22:1000:01:2000:00:42
12 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:34:3910500:14:4413000:56:2325.5401:11:078500:23:3200:01:4200:00:43
13 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:36:0014900:16:2512200:55:2625.9801:11:519500:24:0900:01:3400:01:11
14 2510JAVI BARRERA TOROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:37:2415200:16:5412600:55:4725.8101:12:4110300:24:4300:01:3300:01:37
15 2266JOAN GONZALEZ CAPARCERDANYOLA CHV1M01:39:138000:13:3715000:59:5724.0201:13:3411900:25:3900:01:5700:00:58
16 1646RAFEL PLANAS MAYOLACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:51:0417900:20:2516201:04:3422.301:24:5912400:26:0500:02:2500:00:55
17 1700JOAN RUBIROLA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:51:0418000:20:2616101:04:3322.3101:24:5912300:26:0500:02:2500:00:55
18 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M02:00:1714500:16:14000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0400:00:00
19 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:04:5218500:23:18000:00:00000:00:00000:00:0000:01:4500:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:21:116800:13:032000:45:2431.7200:58:277100:22:4400:00:5900:00:51
2 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV1M01:21:521500:11:144900:48:3929.600:59:534800:21:5900:00:5300:00:40
3 3378JAUME MEMBRIVE SERRCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:28:206100:12:529700:52:5927.1801:05:516200:22:2900:00:5800:00:46
4 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:29:178400:13:398200:51:1028.1401:04:499800:24:2800:01:0800:00:47
5 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M01:30:5415100:16:338500:51:4227.8501:08:156700:22:3900:01:1700:00:55
6 540JOAN JUNCAROL REGUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:35:5012900:15:349600:52:5727.201:08:3114200:27:1900:01:4100:01:03
7 4213OSCAR RUIZ GOMEZCERDANYOLA CHV1M01:36:4816000:17:2910700:53:4626.7801:11:1511600:25:3300:01:1400:00:49
8 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:38:319300:14:0311100:54:0626.6201:08:0916300:30:2200:01:2100:00:44
9 845JOSUE FERNANDEZ ARICERDANYOLA CHV1M01:40:3915400:17:0414000:57:1325.1701:14:1712800:26:2200:02:0900:00:51
10 1648MIGUEL ANGEL ESTEBC.T. ATENEU LES BASESV1M01:46:0315500:17:1215601:01:5823.2401:19:1013600:26:5300:01:2800:00:54
11 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:56:3317800:19:15000:00:00000:00:00000:00:0000:02:5900:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:28:264200:12:2610400:53:2526.9601:05:516500:22:3500:01:0700:00:48
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:3711300:15:059200:52:4727.2801:07:527200:22:4500:01:2600:01:11
3 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M01:37:368100:13:3814200:57:3525.0101:11:1312900:26:2300:01:3300:00:55
4 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:52:0618400:22:0514700:59:3224.1901:21:3716500:30:2900:01:2800:00:56
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:40:3617600:18:4612000:55:1826.0401:14:0413300:26:3200:02:3900:01:09
2 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:46:5915300:16:5614900:59:5524.0301:16:5116200:30:0800:02:5200:01:54
3 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:54:1011000:15:00000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2071VICENÇ CLOTET ANTUNCLUB NATACIO MINORISAV3M01:57:4916100:17:31000:00:00000:00:00000:00:0000:02:1700:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32