RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
108 105 2 1 750 22 5 0 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:47:516300:13:2910002:01:3910.8502:15:0810300:32:4300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:52:263300:11:543401:18:4816.7501:30:423800:21:4400:00:0000:00:00
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM01:59:531100:10:425801:27:3915.0601:38:213500:21:3200:00:0000:00:00
3 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:10:598700:14:476201:28:4314.8801:43:309100:27:2900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:19:456200:13:268501:42:2712.8801:55:537000:23:5200:00:0000:00:00
2 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT TRIATLO 1994ABF02:25:514800:12:588901:46:2712.401:59:258600:26:2600:00:0000:00:00
3 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F03:17:249600:16:2610502:22:079.2902:38:3310500:38:5100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:31:261500:11:14101:01:5921.301:13:13100:18:1300:00:0000:00:00
2 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:49:05300:09:103901:19:5616.5101:29:061500:19:5900:00:0000:00:00
3 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:00:185800:13:215201:23:1615.8501:36:376600:23:4100:00:0000:00:00
4 6106NIL ALBETS MINGUELLLLICENCIA DE DIASUB23M02:16:1910500:21:137301:32:4414.2301:53:574700:22:2200:00:0000:00:00
5 6111MARC MARTÍ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:34:028400:14:269601:55:0211.4702:09:287600:24:3400:00:0000:00:00
6 6101DANIEL LASA CAICEDLLICENCIA DE DIASUB23M02:39:285900:13:249701:55:3311.4202:08:5710000:30:3100:00:0000:00:00
7 6105JOSEP-MARIA VAZQUEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:51:458100:14:1910302:05:3810.5102:19:5710200:31:4800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:08500:09:58201:03:1620.8601:13:14400:18:5400:00:0000:00:00
2 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:36:46700:10:24401:06:2419.8801:16:481400:19:5800:00:0000:00:00
3 222ALBERT ROVIRA CENARCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:211400:11:05701:07:2319.5901:18:281100:19:5300:00:0000:00:00
4 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAPRAT TRIATLO 1994ABM01:41:59200:09:002001:14:4017.6801:23:40200:18:1900:00:0000:00:00
5 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM01:42:142800:11:381101:10:2918.7301:22:071700:20:0700:00:0000:00:00
6 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:44:052000:11:271501:12:5618.101:24:23900:19:4200:00:0000:00:00
7 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:44:392100:11:311401:12:2818.2201:23:592200:20:4000:00:0000:00:00
8 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:45:273400:12:091301:11:5818.3401:24:073100:21:2000:00:0000:00:00
9 1549RAMIRO CASTROPRAT TRIATLO 1994ABM01:47:071600:11:192401:16:1317.3201:27:32800:19:3500:00:0000:00:00
10 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM01:49:541800:11:242301:16:0917.3301:27:334600:22:2100:00:0000:00:00
11 4317CARLOS CARRASCO ROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:55:321300:11:024801:21:5316.1201:32:555200:22:3700:00:0000:00:00
12 3268ADRIÀ GÓMEZ GRAUTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:55:423600:12:204701:21:4416.1501:34:043700:21:3800:00:0000:00:00
13 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:57:21100:08:595601:25:3815.4101:34:375500:22:4400:00:0000:00:00
14 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM02:01:037300:13:545401:24:1315.6701:38:075700:22:5600:00:0000:00:00
15 3110ERIC VENDRELL MUNSPRAT TRIATLO 1994ABM02:04:252900:11:406801:30:3314.5801:42:134200:22:1200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:55:254100:12:373601:19:0916.6801:31:466500:23:3900:00:0000:00:00
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:06:248000:14:135901:27:4415.0501:41:577400:24:2700:00:0000:00:00
3 1957BARBARA GINER HINTEPRAT TRIATLO 1994ABF02:07:453900:12:336901:30:4314.5501:43:167500:24:2900:00:0000:00:00
4 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:24:467000:13:478601:42:2912.8801:56:169600:28:3000:00:0000:00:00
5 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:40:055700:13:179801:58:0711.1802:11:249700:28:4100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:444200:12:431601:13:0318.0701:25:461300:19:5800:00:0000:00:00
2 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:582300:11:321901:14:2817.7301:26:002400:20:5800:00:0000:00:00
3 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:48:55900:10:322701:17:1017.1101:27:422800:21:1300:00:0000:00:00
4 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:277500:14:011701:13:3517.9401:27:363900:21:5100:00:0000:00:00
5 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:06:182600:11:377101:31:1014.4801:42:476300:23:3100:00:0000:00:00
6 6108DAVID CABRERA BORRELLICENCIA DE DIAABM02:07:329200:15:376501:29:2814.7501:45:055000:22:2700:00:0000:00:00
7 3951JORDI MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:08:506600:13:387201:32:1014.3201:45:485800:23:0200:00:0000:00:00
8 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:11:148800:14:506701:30:1814.6201:45:088300:26:0600:00:0000:00:00
9 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:12:2510100:18:046001:27:4415.0501:45:488900:26:3700:00:0000:00:00
10 7005XAVI TORRENT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:12:327600:14:027701:36:1313.7201:50:154400:22:1700:00:0000:00:00
11 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:21:2410400:19:127801:36:3713.6601:55:498200:25:3500:00:0000:00:00
12 7008ADRIÀ VENDRELL CUÑALLICENCIA DE DIAABM02:26:02600:10:109001:48:1312.201:58:239200:27:3900:00:0000:00:00
13 562ROGER TRILLA OLIVACERRR IGUALADAABM02:48:518200:14:239902:01:0410.902:15:2710400:33:2400:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:37:233700:12:24301:05:4920.0601:18:13600:19:1000:00:0000:00:00
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:524000:12:33601:07:1519.6301:19:48500:19:0400:00:0000:00:00
3 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:40:18400:09:281001:09:3218.9801:19:003000:21:1800:00:0000:00:00
4 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:217100:13:50901:09:0219.1201:22:52700:19:2900:00:0000:00:00
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:43:372400:11:331201:10:5318.6201:22:262700:21:1100:00:0000:00:00
6 259ORIOL PLANS ROSSELLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:47:301200:10:472601:16:5217.1701:27:391000:19:5100:00:0000:00:00
7 5785JESUS SORROCHE GOMENATS SPORT SAABM01:49:157200:13:532201:15:2717.501:29:201200:19:5500:00:0000:00:00
8 3717ROMÁN IGLESIAS VERNC.N. REUS PLOMSABM01:52:155000:13:072901:17:391701:30:463400:21:2900:00:0000:00:00
9 149ENRIC SALVANS MORATC.N. VIC-ETBABM01:52:203100:11:423701:19:2316.6301:31:052900:21:1500:00:0000:00:00
10 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:52:414400:12:493301:18:3016.8201:31:193200:21:2200:00:0000:00:00
11 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:018600:14:373001:18:0516.9101:32:421800:20:1900:00:0000:00:00
12 7002JORDI TRUYOLS MORETLLICENCIA DE DIAABM01:53:062700:11:384501:21:2716.2101:33:051600:20:0100:00:0000:00:00
13 2187ISMAEL MARTINEZ PONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:54:426400:13:334101:20:1816.4401:33:512300:20:5100:00:0000:00:00
14 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:55:118900:15:122801:17:3517.0101:32:474800:22:2400:00:0000:00:00
15 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:075400:13:155001:22:1816.0401:35:333600:21:3400:00:0000:00:00
16 3284SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:58:397700:14:034901:22:1216.0601:36:154900:22:2400:00:0000:00:00
17 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:00:365500:13:155301:23:3515.7901:36:506700:23:4600:00:0000:00:00
18 2535DAVID MARTINEZ GARCPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:305100:13:097401:33:4314.0901:46:525300:22:3800:00:0000:00:00
19 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:10:4610000:17:445701:27:3015.0901:45:148100:25:3200:00:0000:00:00
20 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:17:243800:12:268201:39:5013.2201:52:168000:25:0800:00:0000:00:00
21 7006FRANCESC ALMIRA PUJLLICENCIA DE DIAABM02:21:409400:16:118301:40:5313.0801:57:047700:24:3600:00:0000:00:00
22 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:30:256000:13:259401:53:3311.6202:06:586100:23:2700:00:0000:00:00
23 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:32:038500:14:309201:51:1511.8702:05:458400:26:1800:00:0000:00:00
24 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM02:33:009500:16:139101:48:2912.1702:04:429500:28:1800:00:0000:00:00
25 6104JOSE MANUEL FERNÁNDLLICENCIA DE DIAABM02:49:5910300:18:5310102:01:5710.8202:20:509800:29:0900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:446800:13:475501:25:1915.4701:39:066400:23:3800:00:0000:00:00
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:13:345600:13:168001:37:4913.4901:51:055100:22:2900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:38:011000:10:38501:06:5819.7101:17:362000:20:2500:00:0000:00:00
2 427SEBASTIÀ CATLLA FERP.C. BONAVISTAV1M01:38:131900:11:25801:07:5719.4301:19:22300:18:5100:00:0000:00:00
3 2527JOSEP MIQUEL SALVADC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:48:181700:11:232101:14:5817.6101:26:214000:21:5700:00:0000:00:00
4 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:263000:11:412501:16:1517.3101:27:562100:20:3000:00:0000:00:00
5 6110MARC LÓPEZ TALARNLLICENCIA DE DIAV1M01:53:594500:12:504001:20:0216.4901:32:522600:21:0700:00:0000:00:00
6 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:024300:12:463201:18:2216.8401:31:087100:23:5400:00:0000:00:00
7 1112JOSE MARIA RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:59:393200:11:494401:21:1516.2501:33:048800:26:3500:00:0000:00:00
8 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M02:06:425300:13:136401:29:2514.7601:42:387200:24:0400:00:0000:00:00
9 1604MATTEO MASTRONARDIINDEPENDENTV1M02:11:019700:16:437001:30:5214.5301:47:356000:23:2600:00:0000:00:00
10 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:12:562500:11:367901:37:3113.5401:49:076900:23:4900:00:0000:00:00
11 4439MOISES CERVERA CAMPCERRR IGUALADAV1M02:15:587400:14:007601:35:3013.8201:49:308700:26:2800:00:0000:00:00
12 7009TONI MATEO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:22:127900:14:108801:45:2012.5301:59:305400:22:4200:00:0000:00:00
13 6102RUBEN OLIVA ALIBAULLICENCIA DE DIAV1M02:24:399900:17:178401:42:1712.9101:59:347900:25:0500:00:0000:00:00
14 6103TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:35:289300:15:449301:53:2411.6402:09:088500:26:2000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:18:206500:13:368101:37:5213.4901:51:289000:26:5200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:48:375200:13:121801:14:2717.7301:27:392500:20:5800:00:0000:00:00
2 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:55:237800:14:073501:19:0016.7101:33:074300:22:1600:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:56:112200:11:314601:21:3516.1801:33:065900:23:0500:00:0000:00:00
4 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV1M02:03:548300:14:266101:28:011501:42:273300:21:2700:00:0000:00:00
5 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M02:08:379100:15:306601:30:1614.6201:45:465600:22:5100:00:0000:00:00
6 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:12:024600:12:546301:29:2314.7701:42:179900:29:4500:00:0000:00:00
7 7003CARLOS GREGORI SALSLLICENCIA DE DIAV1M02:14:409000:15:187501:34:191401:49:377800:25:0300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:44:216900:13:4710402:06:0810.4702:19:557300:24:2600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:274700:12:553101:18:1316.8801:31:081900:20:1900:00:0000:00:00
2 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:55:22800:10:255101:22:3715.9801:33:024500:22:2000:00:0000:00:00
3 811MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV2M01:55:554900:13:054201:20:5016.3301:33:554100:22:0000:00:0000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:01:273500:12:184301:20:5216.3201:33:109400:28:1700:00:0000:00:00
5 7007JOSEP CARDONA ALMACLLICENCIA DE DIAV2M02:35:586700:13:439501:54:3111.5302:08:149300:27:4400:00:0000:00:00
6 6107JACINT SOLÉ VILAJOSLLICENCIA DE DIAV2M02:51:459800:16:5210202:04:0810.6302:21:0010100:30:4500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:56:536100:13:263801:19:4016.5701:33:066800:23:4700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:25:2610200:18:288701:43:3112.7502:01:596200:23:2700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32