RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
87 87 0 0 300 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:26:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM00:24:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM00:25:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM00:25:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:25:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:25:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 785ROGER MANYÀ VALENZUCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM00:25:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:25:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM00:25:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994CDM00:26:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994CDM00:26:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:26:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM00:28:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM00:28:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:34:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F00:25:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F00:26:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:23:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1084GUILLEM ROJAS MORENTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:24:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:24:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM00:25:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5273VÍCTOR GARRO OLIVERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:25:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4104ADRIA FUENTE CERVERC.N. VIC-ETBSUB23M00:25:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2879ESTEVE GONZALEZ CUXCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:26:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M00:26:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M00:26:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:27:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:23:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:24:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM00:24:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM00:25:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 - SURALABM00:26:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5529JOAN BASSEDA PERADACLUB VO2 - SURALABM00:27:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3041CARLES ALLÉS PONSC.E. INEF LLEIDAABM00:28:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4884JAVIER NAVARRO GUILTRIATLO PALLEJAABM00:28:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:28:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1115JAVIER NOTARIO PERIC.N. BADALONAABM00:29:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5418RUBEN MARTINEZ RIVEC.N. BADALONAABM00:31:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF00:27:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5181LEONOR FONT BALDUQUCLUB VO2 - SURALABF00:28:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF00:29:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF00:30:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF00:30:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5196NURIA BOFILL GUAÑAC.E. PICORNELLABF00:31:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5014NOELIA GALLARDO LINCLUB TRIATLO BLANESABF00:31:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5110GEMMA ABAD MARTORELCLUB VO2 - SURALABF00:34:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM00:23:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:24:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM00:24:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:25:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:25:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1454CRISTIAN GUILLAMOT C.E. PICORNELLABM00:25:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMARESME TRIATLO CLUBABM00:26:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM00:26:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM00:26:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:27:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM00:27:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:28:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF00:28:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4069SARAI NARBONA CONEJCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF00:31:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF00:34:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3533LIDIA EXTREMERA RUICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF00:37:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:24:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAABM00:25:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 489ENRIC HERNANDEZ MARTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:26:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFMARESME TRIATLO CLUBABM00:26:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:26:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1794JOSEP MARIA DELLUNDCLUB NATACIO BANYOLESABM00:27:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM00:28:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1477ANTONI PAREJA CARRICLUB TRIATLO BLANESABM00:28:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2559JUAN JOSE MARTINEZ TRIATLO PALLEJAABM00:29:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4205NARCÍS ROCA BALSELLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:29:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5111EMMA BOSCH GAMISANSCLUB VO2 - SURALV1F00:30:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F00:32:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 55SONIA RODRIGUEZ FRACLUB TRIATLO BLANESV1F00:35:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2728SANTI PELLEJERO GACTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:23:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2749XAVIER ANTEQUERA SÀMARESME TRIATLO CLUBV1M00:24:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5720DAVID MATEU BAGARIATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M00:25:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:25:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M00:26:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M00:27:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5455RUBÉN MORENO BURGUÉCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:32:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4067HELENA CANOVAS MORECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F00:37:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:31:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4814EDUARDO BURGUETE BACLUB NATACIO SITGESV2M00:26:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1340ALEX ALDOMA BRUFAUTRIATLO PALLEJAV2M00:27:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP M ESTEVA PAYTC.A. XALOCV3M00:31:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32