RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
196 183 5 8 750 20 5 25 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:12:342700:11:354600:38:2831.200:50:039400:22:3100:01:0600:00:30
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOJNF01:18:005100:13:049600:42:2728.2700:55:319300:22:2900:01:4900:00:33
2 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:23:3810800:15:0811200:44:0827.1900:59:1612700:24:2200:01:4600:00:52
3 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF01:27:217600:14:1113000:46:1225.9701:00:2315500:26:5800:01:5500:00:41
4 6036LAURA NÒRIA SANTAMALLICENCIA DE DIACDF01:29:156900:14:0313700:46:4625.6601:00:4916400:28:2600:02:1300:00:46
5 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉABSOLUT SPORTJNF01:34:1513900:16:0716100:50:0723.9401:06:1416200:28:0100:01:5600:01:03
6 5150IRINA CUVIELLA MÉNDGAVA TRIATLOCDF01:39:4613000:15:3817200:54:5421.8601:10:3216700:29:1400:01:4000:01:00
7 3535CARLA DE SÁRRAGA PUGAVA TRIATLOJNF01:44:3715300:16:5717600:56:1421.3401:13:1117500:31:2600:03:0100:00:50
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F01:20:124000:12:2411700:44:4626.8100:57:1010300:23:0200:01:5700:00:42
2 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:21:3613400:15:4511900:44:4726.801:00:325700:21:0400:01:1800:00:56
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7048MIREN ANDUEZA ARINACLUB TRIATLON EUROPAABF01:13:133500:12:086600:40:2629.6800:52:344600:20:3900:01:1600:00:33
2 7017PILAR PEREZ GONZALELLICENCIA DE DIAABF01:23:288100:14:1514300:47:2725.2901:01:427200:21:4600:02:3000:01:02
3 5037SANDRA BORDA FORTUNC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABF01:24:528700:14:2713300:46:2825.8201:00:5512100:23:5700:02:0200:00:48
4 5144SILVIA GARCIA LANUZCLUB TRIATLO I RUN WITH LABF01:29:2214800:16:3014000:47:0125.5201:03:3114500:25:5100:02:3500:01:00
5 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:30:066200:13:4315700:49:1724.3501:03:0015600:27:0600:01:5100:00:57
6 5032ELI SALA MARTÍNEZC.A. RIBAGORÇANAABF01:31:0017700:20:3214500:47:4025.1701:08:129900:22:4800:01:3600:00:44
7 6004ELSA CARRERA FEBASLLICENCIA DE DIAABF01:33:25000:00:00000:00:00001:05:5216000:27:3300:00:0000:00:48
8 5133ESTHER MARTINEZ SANTRI2WINABF01:37:2116600:17:5015900:49:5224.0601:07:4216800:29:3900:03:2700:01:19
9 7011MIREILLE LAPEÑA CALLLICENCIA DE DIAABF01:39:2616500:17:4616300:51:1723.401:09:0317300:30:2300:02:3500:01:32
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001GEMMA ANGUERA SARREA300W ELCHE T.C.ABF01:15:0512400:15:256300:40:2129.7400:55:462500:19:1900:02:1400:00:38
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:20:064500:12:3211500:44:3126.9600:57:0310400:23:0300:01:4900:00:37
3 5097GEMMA SAURET VIDALINFINITRIABF01:21:3010500:15:0411300:44:0927.1800:59:138600:22:1700:02:1100:01:01
4 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:21:566700:13:5411000:43:5627.3100:57:5012400:24:0600:01:2900:00:41
5 5024RAQUEL GARSABALL VIC.A. RIBAGORÇANAABF01:24:3913600:15:4713200:46:2625.8401:02:139000:22:2600:01:4900:00:56
6 3514SANDRA RODRIGUEZ ORCLUB TRIATLO PROSANABF01:25:116600:13:5212300:45:1626.5100:59:0814700:26:0300:02:0500:00:48
7 6041IRENE CAMARON MARQUC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓABF01:27:295700:13:2414400:47:2825.2801:00:5215300:26:3700:02:0400:00:54
8 3563MARI SANFELIUC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:28:595600:13:2315600:49:0824.4201:02:3115200:26:2800:02:1000:00:56
9 6038JORDI AGUILAR ORTEGLLICENCIA DE DIAABF01:39:5514400:16:1716800:52:5422.6801:09:1117400:30:4400:03:3300:01:57
10 6037JENNI MERCADÉ SÁNCHLLICENCIA DE DIAABF01:44:3913300:15:4417701:00:4919.7301:16:3316300:28:0600:03:0700:01:14
11 5067ROSER MEJIAS CORNADCLUB ESPORTIU DUETTRIABF01:46:1715400:17:0117300:55:2121.6801:12:2218000:33:5500:01:5400:01:18
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1902Mª ANGELS MARZO GOMCLUB NATACIÓ SITGESABF01:15:493300:12:046400:40:2129.7400:52:2510900:23:2400:01:4000:00:39
2 94ANNA SAURA VIVASC.A. RIBAGORÇANAABF01:19:4112600:15:269200:42:1928.3600:57:457900:21:5600:02:0000:00:42
3 6031SANDRA PÉREZ GARCÍALLICENCIA DE DIAABF01:22:2517500:18:588500:41:5128.6701:00:496900:21:3600:01:4900:00:56
4 78LAURA GIL CASQUETETRI2WINABF01:32:1614100:16:1215800:49:4224.1401:05:5415100:26:2200:02:1300:01:17
5 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:33:0413700:15:4916000:49:5924.0101:05:4815900:27:1600:02:0200:00:57
6 6043JESSICA FRAU GILLLICENCIA DE DIAABF01:33:2112900:15:3416500:52:1422.9701:07:4814200:25:3300:02:1100:01:16
7 7007CONXI GIMENEZ GUARDLLICENCIA DE DIAABF01:50:1118000:23:1416900:53:1822.5101:16:3217800:33:3900:03:3900:01:16
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:23:3414500:16:1812000:44:5126.7601:01:098900:22:2500:02:3300:01:11
2 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:27:1713800:16:0612200:45:1126.5601:01:1714600:26:0000:02:5200:01:17
3 6018ADA ANGLÈS LORCALLICENCIA DE DIAV1F01:28:1116200:17:2714900:48:1624.8601:05:439200:22:2800:02:4400:01:40
4 6045ALICIA EUGENIA SALILLICENCIA DE DIAV1F01:35:0712800:15:3117100:54:1722.1101:09:4813800:25:1900:05:0600:03:03
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:28:3115600:17:0713100:46:1525.9501:03:2213600:25:0900:01:5300:00:50
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7027JULIANA FERNANDEZ FLLICENCIA DE DIAV2F01:28:1916400:17:4514100:47:0425.501:04:4911200:23:3000:03:0500:01:08
2 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F01:44:3415700:17:1017500:55:4021.5601:12:5017600:31:4400:02:1900:01:10
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. TRILERCAVONS TERRES CDM01:03:47700:10:30900:34:5134.4300:45:211500:18:2600:01:2300:00:30
2 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:04:17900:10:311600:35:0434.2200:45:351800:18:4200:01:0200:00:37
3 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:14:499900:14:535300:39:1330.600:54:064700:20:4300:01:1700:00:35
4 6046FRAN GRIMA GAMEZLLICENCIA DE DIACDM01:21:3411600:15:1812100:44:5226.7501:00:106700:21:2400:02:4400:00:30
5 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:23:223000:11:5412900:45:5526.1300:57:4914300:25:3300:01:4000:00:48
6 1242EDUARD PARAREDA ROCCLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDM01:27:3712500:15:2513800:47:0025.5301:02:2513700:25:1200:02:3800:00:54
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:03:322600:11:33300:34:1435.0500:45:47700:17:4500:01:2000:00:00
2 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:03:581800:11:051100:34:5334.400:45:581000:18:0000:01:4000:00:32
3 5349ROGER ACIN SALAPRAT TRIATLO 1994CDM01:05:131300:10:49500:34:2534.8700:45:143600:19:5900:01:0300:00:25
4 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:08:112300:11:16800:34:4534.5300:46:018300:22:1000:01:1100:00:35
5 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM01:09:381700:11:041300:34:5834.3200:46:0211600:23:3600:01:3100:00:36
6 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM01:10:394400:12:302300:36:3432.8200:49:046800:21:3500:01:4100:00:32
7 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:451900:11:052900:37:0032.4300:48:059800:22:4000:01:2300:00:42
8 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:11:102800:11:364000:38:1531.3700:49:516100:21:1900:01:4100:00:36
9 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSCDM01:12:5710200:14:562800:36:5932.4500:51:555500:21:0200:01:1600:00:26
10 1616JORDI JIMENEZ OLMEDGAVA TRIATLOJNM01:20:324100:12:249800:42:4028.1300:55:0414100:25:2800:01:4000:00:42
11 4259XAVIER MORA ORTEGACLUB ESPORTIU DUETTRICDM01:20:507200:14:0510400:43:2527.6400:57:3010700:23:2000:02:5100:00:48
12 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESCDM01:21:5212300:15:248600:41:5628.6200:57:2013000:24:3200:01:3200:00:30
13 6016VICTOR MIR AGUSTILLICENCIA DE DIACDM01:23:0310600:15:0413400:46:3625.7501:01:406600:21:2300:02:4100:00:57
14 2786JORGE MELENDO ARRUFCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNM01:23:2915800:17:1311400:44:1527.1201:01:288100:22:0100:01:3900:00:39
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6010GUILLEM SOLER BUADETRIATLÓ XTREM CALVIÀSUB23M01:04:06800:10:30000:00:00000:00:00000:00:0000:01:1000:00:00
2 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M01:05:024200:12:291900:35:1734.0100:47:46500:17:1600:00:5400:00:29
3 3818SALVADOR ZURITA RIEFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:06:132100:11:12400:34:1535.0400:45:274900:20:4600:01:0200:00:29
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:06:321400:10:573000:37:0032.4300:47:571700:18:3500:01:4500:00:36
5 7046MARTI VERDEJO AMENGXTREMCALVIÀSUB23M01:12:594300:12:302700:36:5832.4600:49:2811300:23:3100:00:5900:00:51
6 7044ORIOL ALEJO VALLELLICENCIA DE DIASUB23M01:16:0411800:15:207900:41:2728.9500:56:472400:19:1700:01:5600:00:45
7 6011CARLOS CORRAL ALFRALLICENCIA DE DIASUB23M01:18:109100:14:3610600:43:3027.5900:58:063900:20:0400:02:0700:00:56
8 7015ALEIX PORQUERES BOSLLICENCIA DE DIAABM01:23:0710300:15:027300:41:1729.0700:56:1915400:26:4800:02:0700:00:55
9 6022DANIEL SANJUÁN SÁNCLLICENCIA DE DIASUB23M01:27:0413100:15:3815300:48:5024.5701:04:289700:22:3600:04:1900:01:44
10 4508ANDRÉS MADERAL CALEC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M01:27:0412100:15:2214800:48:0824.9301:03:3011500:23:3400:04:0900:02:46
11 2586GERARD JUAREZ ALMENGAVA TRIATLOSUB23M01:28:589300:14:4014700:48:0324.9701:02:4315000:26:1500:02:1200:01:22
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM01:00:08400:10:22100:32:4636.6200:43:08300:17:0000:01:0100:00:25
2 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM01:02:30100:09:522000:35:2533.8800:45:17400:17:1300:01:2800:00:29
3 7035ARMANDO GARCIA VIDACLUB CICLISTA MONZONABM01:09:427100:14:053900:37:5131.700:51:56900:17:4600:01:3100:00:45
4 4646JOAN MARC SALA FERNCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:164700:12:374200:38:2231.2800:50:594300:20:1700:01:5900:00:42
5 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:12:119700:14:493400:37:1332.2400:52:024100:20:0900:01:2400:00:35
6 6013PAU GALLART SIRVENTLLICENCIA DE DIAABM01:15:403200:11:578100:41:3028.9200:53:278500:22:1300:03:0500:01:24
7 7016ALBERT JIMENEZ CAMPLLICENCIA DE DIAABM01:16:227700:14:117100:41:0829.1700:55:195600:21:0300:03:0500:00:42
8 529JOAN SOTOS SANTANDETRI2WINABM01:18:0210100:14:559400:42:2128.3400:57:165000:20:4600:02:5400:01:05
9 3451JUAN SANCHEZ SANTOFASTTRIATLON CLUBABM01:19:445400:13:158000:41:3028.9200:54:4513500:24:5900:02:1100:00:52
10 7034FRAN CARRILLO SERRALLICENCIA DE DIAABM01:20:393100:11:5612500:45:1926.4800:57:1511100:23:2400:02:2700:00:57
11 6030JOSEP FORNOS VENTURLLICENCIA DE DIAABM01:30:0317200:18:2912700:45:2326.4401:03:5214800:26:1100:03:2100:01:09
12 6035MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:30:54000:00:00000:00:00001:02:0516600:28:4900:00:0000:01:31
13 7024ORIOL BROTO SALGUEILLICENCIA DE DIAABM01:32:4016300:17:3313500:46:3625.7501:04:0916500:28:3100:02:4000:01:08
14 7018JAUME MORA MARSELLELLICENCIA DE DIAABM01:35:0117100:18:2516600:52:1622.9601:10:4112600:24:2000:03:3800:01:52
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7047RICARDO SIMON GONICLUB TRIATLON EUROPAABM01:01:49500:10:25200:33:1136.1600:43:361300:18:1300:00:5800:00:26
2 7036PABLO SICILIA LOPEZMONEGROSMAN TRIATLONABM01:02:182500:11:24600:34:2634.8500:45:50100:16:2800:01:0100:00:28
3 876MARC COMELLAS GONZACLUB GASSS TRIATLOABM01:03:141000:10:311200:34:5734.3300:45:28800:17:4600:01:3600:00:28
4 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM01:03:43300:10:191800:35:1234.0900:45:311200:18:1200:01:4600:00:30
5 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:583700:12:143100:37:0032.4300:49:14600:17:4400:01:2900:00:41
6 6032ISRAEL TENA BRAVOLLICENCIA DE DIAABM01:09:095000:12:562200:36:223300:49:183200:19:5100:01:1300:00:37
7 4180ALEX BUITRAGO FIGOLCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:13:0113500:15:473500:37:2832.0300:53:152800:19:4600:01:5000:00:38
8 1257ERIC GIMENO GONZALEINDEPENDENTABM01:13:4211300:15:164900:38:3431.1100:53:503300:19:5200:02:0100:01:12
9 7028CHRISTIAN GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABM01:14:267300:14:095600:39:3430.3300:53:434800:20:4300:01:5100:00:58
10 7008JORDI MASIP ESCOLALLICENCIA DE DIAABM01:14:397400:14:094300:38:2331.2600:52:328200:22:0700:01:0500:00:32
11 1100ALBERT ALGADO ENSEÑCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:15:0611500:15:175900:39:5930.0100:55:163000:19:5000:02:1400:00:48
12 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:198200:14:157700:41:2129.0200:55:367100:21:4300:02:4000:00:59
13 6006ERNEST DOMENECH MIRLLICENCIA DE DIAABM01:17:4210400:15:046100:40:0329.9600:55:079500:22:3500:01:5400:01:27
14 6029FERRAN VELA RIBESLLICENCIA DE DIAABM01:17:428500:14:257600:41:1929.0400:55:448000:21:5800:03:1900:01:15
15 6009GERMAN ALAIZ GÜERREC.C. BOSCOS MONZONABM01:18:0811000:15:105500:39:3430.3300:54:4411000:23:2400:01:3400:00:47
16 7010ALEX MORENO LARALLICENCIA DE DIAABM01:18:1911900:15:206700:41:0429.2200:56:247700:21:5500:01:3300:01:05
17 7043MANEL MOLA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:19:4516000:17:228700:42:0128.5600:59:234400:20:2200:02:1100:00:58
18 7019XAVI TORRENT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:21:0316800:18:079000:42:0928.4701:00:165100:20:4700:02:1400:01:04
19 7021ALBERT MAESTRO VÉLELLICENCIA DE DIAABM01:21:439600:14:499500:42:2528.2900:57:1412800:24:2900:01:4300:01:16
20 4394SERGI VILCHEZ MUDARCLUB NATACIO MINORISAABM01:22:446000:13:355200:38:5630.8200:52:3117200:30:1300:01:4800:00:56
21 664CHECHU MUÑOZ DANIELC.A. RIBAGORÇANAABM01:24:1814700:16:2610300:43:1927.700:59:4513100:24:3300:01:3800:00:40
22 7045AGUSTI ARBONES CABALLICENCIA DE DIAABM01:25:4317600:19:2010000:43:0127.901:02:2110800:23:2200:03:1400:00:44
23 7042RAMON BOBET MOJONERLLICENCIA DE DIAABM01:25:5211400:15:1715200:48:4524.6201:04:027500:21:5000:03:2800:01:23
24 7032RAÜL COMAPOSADA GARLLICENCIA DE DIAABM01:27:0817000:18:1810500:43:2827.6101:01:4613900:25:2200:02:4400:00:30
25 7022ALBERT MAZA MILLERALLICENCIA DE DIAABM01:33:1415500:17:0215400:48:5924.501:06:0115700:27:1300:02:2200:00:59
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 322ROBERT MAYORAL SERRCLUB TRI5UABM01:04:09600:10:291700:35:0634.1900:45:351600:18:3400:01:3600:00:34
2 7039GUILLERMO MINGUEZ CTRIESPORT ROQUETTEABM01:06:373400:12:072100:35:4833.5200:47:551900:18:4200:01:1500:00:34
3 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:283600:12:122600:36:5432.5200:49:061400:18:2200:01:3200:00:33
4 3164JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:34200:09:534500:38:2731.2100:48:202300:19:1400:01:2100:00:34
5 2658JOSE RAMON MOTA MORCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:12:194800:12:534100:38:2131.2900:51:145800:21:0500:02:0700:00:48
6 1449ALBERT GISBERT BRULFASTTRIATLON CLUBABM01:12:222200:11:136000:40:0329.9600:51:165900:21:0600:01:4200:00:30
7 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:14:396300:13:453700:37:4831.7500:51:3310500:23:0600:01:3400:00:53
8 609PEDRO CARMONA FERNACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:15:454900:12:565700:39:5630.0500:52:5210000:22:5300:02:0900:01:04
9 6017MIGUEL ÁNGEL MIR PALLICENCIA DE DIAABM01:16:418600:14:269300:42:1928.3600:56:453500:19:5600:03:1700:00:37
10 5790OSCAR TORRES FALOMIC.A. IGUALADAABM01:16:528400:14:237000:41:0729.1900:55:306400:21:2200:01:4700:00:36
11 7038ALBERTO LUCAS LAHOZMONEGROSMAN TRIATLONABM01:17:2212000:15:226500:40:2229.7300:55:447000:21:3800:02:2900:00:31
12 7006JOAN EROLES VILESLLICENCIA DE DIAABM01:17:4710700:15:077500:41:1829.0600:56:256500:21:2200:02:1700:01:05
13 5343OSCAR MIR PIQUECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:067000:14:036900:41:0529.2100:55:0810100:22:5800:02:2000:00:54
14 6015EDUARDO LOPEZ LAZCALLICENCIA DE DIAABM01:19:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7002RICARD GARCIA PARESLLICENCIA DE DIAABM01:20:115800:13:2510700:43:3127.5800:56:5610600:23:1500:02:1200:00:54
16 6025RAUL GUARDIOLA ROCALLICENCIA DE DIAABM01:23:0516700:17:5710100:43:1327.7701:01:107800:21:5500:02:4200:01:06
17 7009ROBERTO MARTINEZ PELLICENCIA DE DIAABM01:23:4617400:18:3710800:43:4727.4101:02:246300:21:2200:01:2100:00:34
18 6007SERGI MIRANDALLICENCIA DE DIAABM01:24:2710900:15:0912600:45:2226.4501:00:3112000:23:5600:01:5400:01:05
19 1602LLUÍS SANCHEZ MACIATRI2WINABM01:29:3216100:17:2713600:46:4025.7101:04:0714000:25:2500:02:0000:01:55
20 6012TOMAS PUEYO FARRASLLICENCIA DE DIAABM01:34:1617900:21:1715000:48:2924.7501:09:4612900:24:3000:03:0900:01:54
21 6026ABEL GUERRERO YESTELLICENCIA DE DIAABM01:41:3614000:16:1117400:55:3321.601:11:4417000:29:5200:02:3200:03:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:211100:10:361000:34:5234.4200:45:282000:18:5300:01:2000:00:31
2 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:04:502400:11:202400:36:3632.7900:47:56200:16:5400:01:4400:00:30
3 1308PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:05:101600:11:011500:35:0234.2500:46:032200:19:0700:01:3800:00:36
4 1598FERRAN VINYALS CORNC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:09:223800:12:222500:36:5132.5600:49:134000:20:0900:01:3100:00:43
5 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:193900:12:234800:38:3131.1600:50:542600:19:2500:01:2100:00:35
6 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:10:582900:11:423200:37:0632.3500:48:488400:22:1000:01:2600:00:58
7 6027MARC LOPEZ TALARNLLICENCIA DE DIAV1M01:11:045500:13:233600:37:3831.8900:51:013800:20:0300:01:3400:00:38
8 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:11:445200:13:073800:37:4931.7300:50:565200:20:4800:01:3000:00:36
9 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M01:14:037900:14:134700:38:3031.1700:52:436200:21:2000:01:5800:00:40
10 7037PAULO CORREIA AC TRIATLÓNV1M01:14:178800:14:275800:39:5930.0100:54:263100:19:5100:01:4300:00:49
11 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:14:315300:13:098200:41:3328.8800:54:422900:19:4900:02:0000:01:03
12 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:16:237800:14:127400:41:1729.0700:55:295300:20:5400:02:4000:00:48
13 7014DAVID GÓMEZ RODRÍGULLICENCIA DE DIAV1M01:17:509400:14:429700:42:3328.200:57:154500:20:3500:01:5900:00:40
14 6019HÈCTOR ALABART ALCALLICENCIA DE DIAV1M01:18:577500:14:099100:42:1328.4200:56:229600:22:3500:02:1400:00:57
15 1213DAVID PÉREZ SANTOSINDEPENDENTV1M01:20:2011100:15:126800:41:0529.2100:56:1712300:24:0300:02:0900:00:55
16 7049ROGELIO FLORES CARMLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1310000:14:548300:41:3328.8800:56:2713300:24:4600:02:1800:01:11
17 1146ALFONSO MEDINA ROMEINDEPENDENTV1M01:22:529000:14:3412400:45:1826.4900:59:5210200:23:0000:03:1900:01:21
18 6033ANTONIO DOLSET ARTALLICENCIA DE DIAV1M01:24:3416900:18:1110900:43:5527.3201:02:069100:22:2800:03:5600:00:42
19 7012OSKAR GIL BARRIOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:219500:14:4712800:45:5226.1601:00:3913200:24:4200:03:0300:01:22
20 7031JESUS VINDEL IBARSLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5715100:16:4213900:47:0125.5201:03:4315800:27:1400:02:5200:01:48
21 6044ERNESTO GERMÁN BENTLLICENCIA DE DIAV1M01:33:0614300:16:1616400:51:5823.0901:08:1413400:24:5200:03:5900:01:15
22 7005LLUIS JIMENEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:37:2617300:18:3215500:49:0824.4201:07:4016900:29:4600:02:4700:01:08
23 6020JAVIER FAURO FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:47:509800:14:5317801:02:4819.1101:17:4117100:30:0900:02:5800:01:14
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:03:241200:10:44700:34:2934.800:45:131100:18:1100:01:0100:00:26
2 2531JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:11:184600:12:345000:38:4430.9800:51:183700:20:0000:01:4100:01:02
3 6040DAVID LAHERA AVILAC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓV1M01:13:588300:14:196200:40:0829.900:54:272700:19:3100:02:1600:01:10
4 7040NACHO REVENGA MARTICLUB CICLISTA MONZONV1M01:14:525900:13:345400:39:3030.3800:53:047400:21:4800:03:0000:01:40
5 6023XAVI GARCIA TARRESLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3915200:16:468400:41:3728.8300:58:234200:20:1600:02:2900:01:24
6 7025CARLOS GREGORI SALSLLICENCIA DE DIAV1M01:19:0113200:15:427800:41:2628.9600:57:087600:21:5300:02:4300:01:09
7 5291JAUME POLO ESCUDÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAV1M01:19:146400:13:509900:43:0027.9100:56:508800:22:2400:02:0000:01:24
8 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARC.E. INEF LLEIDAV1M01:21:1115900:17:218900:42:0328.5400:59:247300:21:4700:02:3300:00:46
9 7029XAVIER MONTAÑOLALLICENCIA DE DIAV1M01:23:316100:13:38000:00:00000:00:00000:00:0000:03:5500:00:00
10 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:26:2914200:16:1414600:47:5225.0701:04:068700:22:2300:01:5200:01:07
11 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:30:1712200:15:2314200:47:1725.3801:02:4016100:27:3700:02:5400:00:51
12 2758JOSE LUIS GASPAR NACLUB NATACIO SITGESV1M01:38:1315000:16:3915100:48:3324.7201:05:1217700:33:0100:02:1900:01:00
13 6039JAMES DILL LANZONLLICENCIA DE DIAV1M01:40:3117800:20:5117000:53:5522.2601:14:4614400:25:4500:03:5500:01:28
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M01:05:051500:11:011400:35:0034.2900:46:012100:19:0400:01:4100:00:34
2 4683JESUS GONZALEZ FARRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:13:598000:14:145100:38:4530.9700:52:595400:21:0000:01:4000:01:25
3 4933SANDRO DE MATTEIFASTTRIATLON CLUBV2M01:14:546800:14:023300:37:0932.300:51:1111800:23:4300:01:2500:00:40
4 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:16:136500:13:517200:41:1229.1300:55:036000:21:1000:01:4600:00:37
5 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:16:319200:14:368800:42:0228.5500:56:383400:19:5300:01:5400:00:54
6 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:068900:14:284400:38:2631.2200:52:5414900:26:1200:01:4900:00:42
7 7023JOSEP MARIA COSCULLLLICENCIA DE DIAV2M01:19:502000:11:1111600:44:3726.900:55:4812200:24:0200:03:0300:01:17
8 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:22:2812700:15:2810200:43:1527.7500:58:4311900:23:4500:02:1400:00:45
9 6042PACO JORDAN ONCINSLLICENCIA DE DIAV2M01:24:1214900:16:3511100:44:0427.2301:00:3911400:23:3300:02:1600:01:08
10 7026JAUME SOLE CAMARASALLICENCIA DE DIAV2M01:30:1014600:16:1916200:50:0823.9401:06:2711700:23:4300:02:5500:00:46
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1113ISIDRE GUITART PERECLUB NATACIO MINORISAV2M01:41:3111200:15:1316700:52:3722.8101:07:5017900:33:4100:04:0100:01:31
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:24:2311700:15:1911800:44:4726.801:00:0612500:24:1700:02:5400:01:02

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32