RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
450 432 15 3 750 20 5 17 14

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BAREINDEPENDENTCDF01:11:542600:08:4024200:41:5728.6100:50:3727700:21:1700:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:13:0511800:10:2521700:40:5729.300:51:2229900:21:4300:00:0000:00:00
3 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:14:4616700:11:2124700:42:0928.4700:53:3027200:21:1600:00:0000:00:00
4 27ÈLIA IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF01:17:548000:09:5236600:47:0025.5300:56:5225700:21:0200:00:0000:00:00
5 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:20:5016400:11:1732400:44:5426.7300:56:1139500:24:3900:00:0000:00:00
6 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONACDF01:26:0814000:10:4840700:50:5023.6101:01:3839200:24:3000:00:0000:00:00
7 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:26:085300:09:2541300:52:0123.0701:01:2639600:24:4200:00:0000:00:00
8 5054SILVIA ROSENDO NAVAC.N. SABADELLCDF01:30:393600:08:5941000:51:2323.3501:00:2242900:30:1700:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:07:499700:10:0714900:38:5630.8200:49:039900:18:4600:00:0000:00:00
2 5080PAULA BATLLE I PLANFASTTRIATLON CLUBJNF01:08:266900:09:3915000:38:5730.8100:48:3617600:19:5000:00:0000:00:00
3 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF01:16:097900:09:5229400:43:4427.4400:53:3633300:22:3300:00:0000:00:00
4 7059ANDREA SOLDEVILA SALLICENCIA DE DIAJNF01:16:4932200:12:5711200:37:4931.7300:50:4641400:26:0300:00:0000:00:00
5 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:18:597500:09:4936900:47:1625.3900:57:0530600:21:5400:00:0000:00:00
6 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:22:5921800:11:5133600:45:3226.3500:57:2340800:25:3600:00:0000:00:00
7 1868CLAUDIA MAYNE CUSELCLUB NATACIO BARCELONACDF01:23:008600:09:5537600:47:4425.1400:57:3940500:25:2100:00:0000:00:00
8 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. NO TE PARESJNF01:23:1221700:11:5137900:47:5525.0400:59:4636100:23:2600:00:0000:00:00
9 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:23:1936800:14:1034100:45:4326.2500:59:5336200:23:2600:00:0000:00:00
10 3506ALEJANDRA PALOMARESC.N. CASTELLET TRIATLÓJNF01:23:2912400:10:3233800:45:4126.2700:56:1342200:27:1600:00:0000:00:00
11 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉABSOLUT SPORTJNF01:31:2436400:13:5940500:50:3923.6901:04:3841800:26:4600:00:0000:00:00
12 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF01:32:3333200:13:1642000:52:5422.6801:06:1041700:26:2300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:04:192700:08:418400:36:5032.5800:45:3110200:18:4800:00:0000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:04:393800:09:077500:36:2832.9100:45:3511800:19:0400:00:0000:00:00
3 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:05:552400:08:398600:37:0032.4300:45:3921100:20:1600:00:0000:00:00
4 5124IVETTE MOLINO RAMÍRC.N. VIC-ETBABF01:12:4813800:10:4720000:40:3129.6200:51:1828800:21:3000:00:0000:00:00
5 6017ADA SILVIA PRUÑONOSLLICENCIA DE DIASUB23F01:34:0240600:15:1941900:52:5422.6801:08:1341000:25:4900:00:0000:00:00
6 5156MARINA OBRADORS CANCLUB TRI5USUB23F01:34:2337400:14:2641400:52:0323.0501:06:2942500:27:5400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON CLUBABF01:12:2714900:10:5918500:39:5930.0100:50:5828700:21:2900:00:0000:00:00
2 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:12:5714100:10:4922700:41:1629.0800:52:0524600:20:5200:00:0000:00:00
3 5171CRISTINA CLERIES VICLUB TRIATLO BLANESABF01:18:1228600:12:2727500:43:0527.8500:55:3233700:22:4000:00:0000:00:00
4 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:1316000:11:1434700:46:0626.0300:57:2024800:20:5300:00:0000:00:00
5 7050ANA MORACHO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:22:0430400:12:4036200:46:5125.6100:59:3133200:22:3300:00:0000:00:00
6 7038PILAR PÉREZ GONZÁLELLICENCIA DE DIAABF01:23:1624100:12:0340400:50:3323.7401:02:3623400:20:4000:00:0000:00:00
7 7049MIREILLE LAPEÑA CALLLICENCIA DE DIAABF01:30:1239900:14:5438800:48:5724.5101:03:5141600:26:2100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:06:0728100:12:256200:36:0233.300:48:274200:17:4000:00:0000:00:00
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO BLANESABF01:11:1421500:11:4916700:39:2030.5100:51:0919400:20:0500:00:0000:00:00
3 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF01:13:3523900:12:0320300:40:3729.5400:52:4025000:20:5500:00:0000:00:00
4 3534ALICIA MONTORO ORTACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:5125400:12:1025300:42:2428.300:54:3427500:21:1700:00:0000:00:00
5 4077MARTA MARTIN ALEGREC.E. SISTRELLSABF01:17:2530700:12:4329800:43:5527.3200:56:3824100:20:4700:00:0000:00:00
6 3524IRENE CASADO NAVARRTRIENJOY TEAMABF01:18:5235700:13:4930500:44:0827.1900:57:5724900:20:5500:00:0000:00:00
7 1828RAQUEL MARTIN FERNAC.N. MATAROABF01:19:5920900:11:4628300:43:2427.6500:55:1039800:24:4900:00:0000:00:00
8 5014NOELIA GALLARDO LINCLUB TRIATLO BLANESABF01:21:1432500:13:0432700:44:5726.700:58:0135500:23:1300:00:0000:00:00
9 6028SHEILA MARTÍNEZ COLLLICENCIA DE DIAABF01:22:04000:00:00000:00:00000:59:0034600:23:0400:00:0000:00:00
10 6005KATHRYN EZRALLICENCIA DE DIAABF01:23:1631100:12:4539300:49:4824.101:02:3323700:20:4300:00:0000:00:00
11 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:24:1939100:14:4337200:47:2525.3101:02:0831800:22:1100:00:0000:00:00
12 4015VANESA VAZQUEZ RIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:25:3629100:12:3039400:49:5324.0601:02:2335600:23:1300:00:0000:00:00
13 7052JUDITH BUENO GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:26:4739800:14:5337300:47:2825.2801:02:2138800:24:2600:00:0000:00:00
14 4059SANDRA MESA MANSOCLUB TRIATLO I RUN WITH LABF01:32:3841300:15:4241500:52:112301:07:5339700:24:4500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:5320400:11:4221600:40:5629.3200:52:3820800:20:1500:00:0000:00:00
2 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:17:3621400:11:4831800:44:3726.900:56:2526500:21:1100:00:0000:00:00
3 5023PATRICIA MONTIEL AT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:21:0423600:12:0034500:45:5826.1100:57:5835000:23:0600:00:0000:00:00
4 78LAURA GIL CASQUETETRI2WINABF01:26:2638100:14:3337100:47:2325.3301:01:5639100:24:3000:00:0000:00:00
5 7051ANTONIA GUERRERO GOLLICENCIA DE DIAABF01:26:4737600:14:2839900:50:1023.9201:04:3831600:22:0900:00:0000:00:00
6 6006LAURA VILLARET IZQULLICENCIA DE DIAABF01:28:2442300:17:1634300:45:4626.2201:03:0240600:25:2200:00:0000:00:00
7 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF01:31:1841200:15:3938000:47:5825.0201:03:3742400:27:4100:00:0000:00:00
8 6027INMA RODRIGUEZ LIMALLICENCIA DE DIAABF01:33:2042200:17:0440900:51:1123.4501:08:1539900:25:0500:00:0000:00:00
9 7026MARTA MILÁN TARRAGÓLLICENCIA DE DIAABF01:40:1242800:20:5642601:00:2319.8701:21:1910900:18:5300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:20:0136600:14:0728500:43:2927.600:57:3632700:22:2500:00:0000:00:00
2 7036JUDITH RIERA BORRASLLICENCIA DE DIAV1F01:24:3541400:15:4533200:45:2426.4301:01:0936300:23:2600:00:0000:00:00
3 5165ZAIDA CARRERAS MEDIC.E. NO TE PARESV1F01:27:3141100:15:3737000:47:1825.3701:02:5539400:24:3600:00:0000:00:00
4 4049ISABEL LLOPIS JURADCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F01:29:1539300:14:4640200:50:2223.8301:05:0838300:24:0700:00:0000:00:00
5 6024RAQUEL MARTÍN IBÁÑELLICENCIA DE DIAV1F01:29:5440200:15:0440600:50:4523.6501:05:4938000:24:0500:00:0000:00:00
6 6020GEMMA SABATÉ BOVÉLLICENCIA DE DIAV1F01:31:0042400:17:1842400:54:4421.9201:12:0211100:18:5800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:14:3114500:10:5519900:40:3129.6200:51:2634900:23:0500:00:0000:00:00
2 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:4827500:12:2226300:42:3828.1500:55:0030100:21:4800:00:0000:00:00
3 5153M.ANGELES CHAMORRO CLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F01:25:1639700:14:5338500:48:1224.901:03:0531900:22:1100:00:0000:00:00
4 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:25:2838200:14:3337700:47:4825.101:02:2135100:23:0700:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:01:316500:09:353200:34:2934.800:44:043800:17:2700:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:49500:07:586100:35:5733.3800:43:555100:17:5400:00:0000:00:00
3 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:04:223300:08:4710100:37:2532.0700:46:126900:18:1000:00:0000:00:00
4 3323VICTOR GONZALEZ MARC.N. REUS PLOMSCDM01:07:016800:09:3712500:38:1031.4400:47:4713200:19:1400:00:0000:00:00
5 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM01:07:401300:08:2220400:40:3829.5300:49:009500:18:4000:00:0000:00:00
6 2587ARNAU COSTILLA AZNAC.N. MATAROCDM01:09:0113400:10:4615100:38:5730.8100:49:4313300:19:1800:00:0000:00:00
7 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:2216600:11:2021400:40:5429.3400:52:1412300:19:0800:00:0000:00:00
8 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:11:3410400:10:1119000:40:0929.8900:50:2027000:21:1400:00:0000:00:00
9 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:12:0111400:10:2020700:40:4229.4800:51:0225300:20:5900:00:0000:00:00
10 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:13:365500:09:2628000:43:1927.700:52:4524500:20:5100:00:0000:00:00
11 7039AXEL BADIA CELMA LLICENCIA DE DIACDM01:13:4719500:11:3625200:42:2328.3100:53:5917200:19:4800:00:0000:00:00
12 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:17:5427300:12:2025500:42:2528.2900:54:4535300:23:0900:00:0000:00:00
13 2494POL VERDAGUER SANCHCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:19:343400:08:4729200:43:3627.5200:52:2342100:27:1100:00:0000:00:00
14 2504BERNAT MARCILLA JIMC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:20:197200:09:4233500:45:3126.3600:55:1340100:25:0600:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:504400:09:191600:33:3935.6600:42:581900:16:5200:00:0000:00:00
2 2910BERNAT COROMINAS OLC.N. CATALUNYACDM01:00:171400:08:233500:34:4834.4800:43:112300:17:0600:00:0000:00:00
3 1206JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:224000:09:133100:34:2534.8700:43:381800:16:4400:00:0000:00:00
4 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB TRIATLO BERGAJNM01:00:273500:08:503900:34:5734.3300:43:471400:16:4000:00:0000:00:00
5 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:01:086600:09:352300:33:5535.3800:43:304100:17:3800:00:0000:00:00
6 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROCDM01:02:042000:08:354400:35:1334.0700:43:487200:18:1600:00:0000:00:00
7 1587ALEJANDRO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:02:512800:08:4210900:37:4231.8300:46:241200:16:2700:00:0000:00:00
8 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM01:03:191900:08:357900:36:3732.7700:45:126400:18:0700:00:0000:00:00
9 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:456700:09:366900:36:1833.0600:45:544600:17:5100:00:0000:00:00
10 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:03:492500:08:409300:37:0832.3200:45:485600:18:0100:00:0000:00:00
11 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:105800:09:318200:36:4732.6200:46:184800:17:5200:00:0000:00:00
12 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:05:184300:09:175900:35:5333.4400:45:1019800:20:0800:00:0000:00:00
13 5349ROGER ACIN SALAPRAT TRIATLO 1994CDM01:06:163700:09:058800:37:0132.4200:46:0620100:20:1000:00:0000:00:00
14 3178POL FERNÁNDEZ LOSADPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:414700:09:219900:37:1932.1600:46:4018900:20:0100:00:0000:00:00
15 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994CDM01:07:441700:08:3116100:39:1030.6400:47:4119200:20:0300:00:0000:00:00
16 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:07:5113100:10:4511800:38:0131.5700:48:4611900:19:0500:00:0000:00:00
17 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994CDM01:08:391500:08:2616900:39:2430.4600:47:5024400:20:4900:00:0000:00:00
18 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSCDM01:09:1231700:12:529200:37:0832.3200:50:0012800:19:1200:00:0000:00:00
19 2076LUIS SANZ FIGUERASC.N. TARRACOCDM01:09:145100:09:2519500:40:1829.7800:49:4315000:19:3100:00:0000:00:00
20 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM01:09:2118500:11:3312100:38:0631.500:49:3916700:19:4200:00:0000:00:00
21 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM01:09:4823200:11:5815700:39:0430.7200:51:029800:18:4600:00:0000:00:00
22 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:10:133100:08:4315800:39:0530.700:47:4832800:22:2500:00:0000:00:00
23 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:10:5710100:10:1012600:38:1231.4100:48:2233500:22:3500:00:0000:00:00
24 4903CARLOS JIMENEZ VEGAINDEPENDENTJNM01:12:1812700:10:3826900:42:5427.9700:53:3210000:18:4600:00:0000:00:00
25 1118ROGER MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDM01:13:2626800:12:1721800:40:5829.2900:53:1520300:20:1100:00:0000:00:00
26 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUC.E. SISTRELLSJNM01:14:3023500:12:0021300:40:5329.3500:52:5329400:21:3700:00:0000:00:00
27 3646ÀLEX VILACLARA LOPECLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:2228700:12:2823300:41:3528.8600:54:0328000:21:1900:00:0000:00:00
28 6029SIGFRID ROVIRA RUBILLICENCIA DE DIAJNM01:16:2631800:12:5327300:43:0127.900:55:5422500:20:3200:00:0000:00:00
29 4371MARC CURET MOLINERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:19:4415500:11:0731500:44:3126.9600:55:3838200:24:0600:00:0000:00:00
30 7041PAU TORROELLA SEISLLICENCIA DE DIAJNM01:20:1633300:13:1734600:45:5826.1100:59:1525500:21:0100:00:0000:00:00
31 6012TONI RUS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM01:25:1641500:15:4739200:49:3724.1901:05:2417900:19:5200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:54:47700:08:02100:31:4837.7400:39:50100:14:5700:00:0000:00:00
2 503DANIEL GONZALEZ JIMC.N. MATAROSUB23M00:56:02300:07:56400:32:4136.7200:40:37300:15:2500:00:0000:00:00
3 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:56:02400:07:58300:32:4036.7300:40:38200:15:2400:00:0000:00:00
4 1084GUILLEM ROJAS MORENTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:57:51100:07:43600:32:5436.4700:40:372500:17:1400:00:0000:00:00
5 3818SALVADOR ZURITA RIEFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:194800:09:222500:34:0035.2900:43:22700:15:5700:00:0000:00:00
6 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:236100:09:322000:33:4935.4900:43:21800:16:0200:00:0000:00:00
7 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M00:59:358200:09:541500:33:3435.7500:43:281000:16:0700:00:0000:00:00
8 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:59:373000:08:432600:34:0135.2800:42:442000:16:5300:00:0000:00:00
9 4475POL GIMENO FONQUERNC.N. CATALUNYASUB23M01:00:115600:09:272400:34:0035.2900:43:271700:16:4400:00:0000:00:00
10 1380JORDI COROMINAS JODCERRR IGUALADAABM01:01:421100:08:174000:35:0234.2500:43:198100:18:2300:00:0000:00:00
11 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M01:02:309300:10:04800:33:2135.9800:43:2512000:19:0500:00:0000:00:00
12 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:02:419100:10:032900:34:2234.9200:44:257100:18:1600:00:0000:00:00
13 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:02:497800:09:509500:37:1032.2900:47:00600:15:4900:00:0000:00:00
14 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:02:548400:09:544100:35:0734.1700:45:015000:17:5300:00:0000:00:00
15 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:018800:10:005600:35:4833.5200:45:482400:17:1300:00:0000:00:00
16 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANYOSPARKSUB23M01:03:1310500:10:123800:34:5434.3800:45:066200:18:0700:00:0000:00:00
17 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:3813300:10:465700:35:4833.5200:46:342200:17:0400:00:0000:00:00
18 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:575900:09:319000:37:0432.3700:46:353200:17:2200:00:0000:00:00
19 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:04:025200:09:254500:35:1734.0100:44:4213600:19:2000:00:0000:00:00
20 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:04:1214700:10:574700:35:2333.9100:46:204900:17:5200:00:0000:00:00
21 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:4012800:10:435800:35:5333.4400:46:365900:18:0400:00:0000:00:00
22 3482JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:0010800:10:157400:36:2732.9200:46:427400:18:1800:00:0000:00:00
23 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:3914200:10:515200:35:3833.6800:46:2912400:19:1000:00:0000:00:00
24 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:5510000:10:0910600:37:3631.9100:47:456800:18:1000:00:0000:00:00
25 1179ALBERT BONILLA SOLECLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:06:103900:09:108300:36:4932.5900:45:5920200:20:1100:00:0000:00:00
26 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESSUB23M01:06:2715600:11:087600:36:3032.8800:47:3810400:18:4900:00:0000:00:00
27 4894VICTOR CANAL GARCIACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:459500:10:057200:36:2432.9700:46:2921200:20:1600:00:0000:00:00
28 1172JORDI BRUNET PONSINDEPENDENTSUB23M01:08:0013200:10:4511600:37:5631.6300:48:4113400:19:1900:00:0000:00:00
29 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:09:2823800:12:0210400:37:303200:49:3218100:19:5600:00:0000:00:00
30 5649ADRIÀ CIURANA LANAUABSOLUT SPORTSUB23M01:10:0021600:11:4916300:39:1530.5700:51:0411000:18:5600:00:0000:00:00
31 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 - SURALABM01:11:329200:10:0322400:41:1029.1500:51:1321500:20:1900:00:0000:00:00
32 4996MARTÍ OLIVEIRA VICECLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:11:3924200:12:0418100:39:5830.0300:52:0215900:19:3700:00:0000:00:00
33 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:11:599600:10:0525600:42:2528.2900:52:3014700:19:2900:00:0000:00:00
34 4995JORDI FORTIÀ BATALLCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:12:2322400:11:5518900:40:0829.900:52:0321700:20:2000:00:0000:00:00
35 2165CARLOS BUJALANCE LUC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:12:4019400:11:3621900:41:0229.2400:52:3819100:20:0200:00:0000:00:00
36 6022FERNANDO HERRERO SELLICENCIA DE DIASUB23M01:13:1014800:10:5726000:42:3028.2400:53:2716800:19:4300:00:0000:00:00
37 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:14:2242000:16:429800:37:1932.1600:54:0121800:20:2100:00:0000:00:00
38 5712DANIEL ARNAU MONTERC.N. SABADELLSUB23M01:14:5229600:12:3522000:41:0429.2200:53:3926800:21:1300:00:0000:00:00
39 7013PERE RECHE QUINTANALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:1126400:12:1529600:43:5227.3600:56:0725800:21:0400:00:0000:00:00
40 7014MARC SÁNCHEZ OLIVARLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:3018600:11:3331700:44:3426.9300:56:0728400:21:2300:00:0000:00:00
41 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M01:18:3933100:13:1432100:44:4126.8600:57:5523800:20:4400:00:0000:00:00
42 1162JAUME GENÉ SALGADOINDEPENDENTSUB23M01:21:0725600:12:1138900:49:0724.4301:01:1817400:19:4900:00:0000:00:00
43 6008CARLES MARTINEZ RUBLLICENCIA DE DIAABM01:24:0618800:11:3539700:50:0423.9701:01:3932900:22:2700:00:0000:00:00
44 7047JAVIER VIZCARRA CALLLICENCIA DE DIAABM01:26:5542500:17:3234200:45:4426.2401:03:1637000:23:3900:00:0000:00:00
45 7029KEVIN PEREZ PIZARROLLICENCIA DE DIAABM01:28:3927800:12:2339000:49:1224.3901:01:3542000:27:0400:00:0000:00:00
46 7015POL TALTAVULL CUESLLICENCIA DE DIASUB23M01:33:0140100:15:0241700:52:4222.7701:07:4440300:25:1700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM00:55:26600:08:02200:31:5537.600:39:57400:15:2900:00:0000:00:00
2 303ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:58:00200:07:55500:32:4636.6200:40:412900:17:1900:00:0000:00:00
3 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON CLUBABM00:59:095000:09:251100:33:2835.8600:42:531100:16:1600:00:0000:00:00
4 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON CLUBABM00:59:431800:08:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3187GERARD FIGUERAS DOMGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:59:461600:08:283000:34:2434.8800:42:522100:16:5400:00:0000:00:00
6 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:124500:09:20900:33:2635.8900:42:463700:17:2600:00:0000:00:00
7 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:01:414900:09:222800:34:0935.1400:43:316700:18:1000:00:0000:00:00
8 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:037100:09:411900:33:4535.5600:43:269300:18:3700:00:0000:00:00
9 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:02:071000:08:163300:34:3734.6700:42:5313100:19:1400:00:0000:00:00
10 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:53800:08:0515600:39:0430.7200:47:09500:15:4400:00:0000:00:00
12 4967ALESANDER JAGOBA VIPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:3715400:11:076300:36:0433.2700:47:113600:17:2600:00:0000:00:00
13 2409MARC CUADRENCH FRANC.N. VIC-ETBABM01:05:1311500:10:216400:36:0633.2400:46:279700:18:4600:00:0000:00:00
14 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM01:05:4412000:10:286700:36:1633.0900:46:4411200:19:0000:00:0000:00:00
15 3384ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:05:5910200:10:119700:37:1632.200:47:278600:18:3200:00:0000:00:00
16 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:06:0519300:11:366500:36:0933.200:47:457500:18:2000:00:0000:00:00
17 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:06:4815300:11:0610800:37:3831.8900:48:446000:18:0400:00:0000:00:00
18 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:4015800:11:1212300:38:0831.4700:49:207600:18:2000:00:0000:00:00
19 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:07:5312900:10:445100:35:3833.6800:46:2229100:21:3100:00:0000:00:00
20 2648XAVIER SALARICH BAUC.N. VIC-ETBABM01:08:1118400:11:329100:37:0732.3300:48:3915200:19:3200:00:0000:00:00
21 1562ELOY JORGE DE LA FUABSOLUT SPORTABM01:08:137000:09:3913600:38:4530.9700:48:2417500:19:4900:00:0000:00:00
22 3788NIL VIDAL PUBILLINDEPENDENTABM01:08:3623300:12:0012900:38:1831.3300:50:187300:18:1800:00:0000:00:00
23 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:3932700:13:0510200:37:2932.0100:50:346100:18:0500:00:0000:00:00
24 7009HÉCTOR PARRA CARRASLLICENCIA DE DIAABM01:08:5521100:11:4613800:38:4630.9500:50:328200:18:2300:00:0000:00:00
25 6014MARCO FABBRILLICENCIA DE DIAABM01:09:0724800:12:0810300:37:2932.0100:49:3714900:19:3000:00:0000:00:00
26 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLOABM01:09:5327400:12:2010500:37:3531.9300:49:5518400:19:5800:00:0000:00:00
27 3681JOAN MARC GRUART BIC.A. XALOCABM01:09:569800:10:0717400:39:3530.3200:49:4220700:20:1400:00:0000:00:00
28 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:10:1825000:12:0913700:38:4630.9500:50:5514100:19:2300:00:0000:00:00
29 4820ROGER LLORET CABOTINDEPENDENTABM01:11:0527200:12:2014100:38:4730.9400:51:0718600:19:5800:00:0000:00:00
30 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 - SURALABM01:11:3326700:12:1616500:39:1730.5500:51:3318700:20:0000:00:0000:00:00
31 3415JUAN CARLOS MARIN SCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:11:4335100:13:4418200:39:5830.0300:53:425400:18:0100:00:0000:00:00
32 3731SAUL TORRES PRADOSCLUB VO2 - SURALABM01:12:0223700:12:0117000:39:2530.4400:51:2622700:20:3600:00:0000:00:00
33 2319LLUÍS VILA TORREBADCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:12:4032000:12:5517900:39:5630.0500:52:5117300:19:4900:00:0000:00:00
34 6016DAVID DEL AMO PERALLLICENCIA DE DIAABM01:13:277300:09:4628400:43:2827.6100:53:1420600:20:1300:00:0000:00:00
35 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:14:0326100:12:1426400:42:4628.0600:55:0011400:19:0300:00:0000:00:00
36 2262DANIEL GALERA RUIZINDEPENDENTABM01:14:2324000:12:0322800:41:2428.9900:53:2725100:20:5600:00:0000:00:00
37 7020CARLES PONS PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:14:3618100:11:3124500:42:0328.5400:53:3425600:21:0200:00:0000:00:00
38 6019LANDER FERNANDEZ DELLICENCIA DE DIAABM01:14:4314600:10:5631600:44:3426.9300:55:3012900:19:1300:00:0000:00:00
39 3451JUAN SANCHEZ SANTOFASTTRIATLON CLUBABM01:15:0520600:11:4323800:41:4528.7400:53:2829600:21:3700:00:0000:00:00
40 7010ÓSCAR PÉREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM01:15:2617000:11:2526500:42:4728.0500:54:1226900:21:1400:00:0000:00:00
41 7024JORDI DESCARREGA ROLLICENCIA DE DIAABM01:15:3727900:12:2427400:43:0427.8600:55:2820000:20:0900:00:0000:00:00
42 4390SANTIAGO LLAUGER GICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:4116800:11:2230700:44:1427.1300:55:3619500:20:0500:00:0000:00:00
43 6001JAVIER LOPEZ LAREDOLLICENCIA DE DIAABM01:15:5722200:11:5322900:41:2928.9300:53:2233400:22:3500:00:0000:00:00
44 7048JORDI MARTIN TARRESLLICENCIA DE DIAABM01:16:2317300:11:2628600:43:2927.600:54:5528600:21:2800:00:0000:00:00
45 6025TONI HERNANDEZ ALVALLICENCIA DE DIAABM01:17:2823400:12:0030200:44:0727.200:56:0728200:21:2100:00:0000:00:00
46 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:17:3634700:13:4217100:39:2630.4300:53:0838900:24:2800:00:0000:00:00
47 4884JAVIER NAVARRO GUILTRIATLO PALLEJAABM01:17:472900:08:4238600:48:2424.7900:57:0623600:20:4100:00:0000:00:00
48 7046MARC TORRENTS GONZALLICENCIA DE DIAABM01:19:0127100:12:1934800:46:0626.0300:58:2522800:20:3600:00:0000:00:00
49 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:3539400:14:4723400:41:3928.8100:56:2635200:23:0900:00:0000:00:00
50 6034MIHAIL KUBASOVLLICENCIA DE DIAABM01:20:0025100:12:1035800:46:3225.7900:58:4227800:21:1800:00:0000:00:00
51 5378MARC RIAL CERVERAVEC CYCLING & RUNABM01:21:4718300:11:3135200:46:1525.9500:57:4637800:24:0100:00:0000:00:00
52 4921JOSEP GARCIA GARCIACLUB TRITRAININGABM01:22:1232900:13:1033700:45:3526.3300:58:4536400:23:2700:00:0000:00:00
53 6031ERIC FERRER BLANESLLICENCIA DE DIAABM01:25:445400:09:2642200:54:0422.1901:03:3032300:22:1400:00:0000:00:00
54 7056PABLO SOLIS RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:26:2322900:11:5841200:51:3823.2401:03:3634100:22:4700:00:0000:00:00
55 6021ALBERT BRU LLONGUELLICENCIA DE DIAABM01:26:5635500:13:4735100:46:1425.9601:00:0141900:26:5500:00:0000:00:00
56 7031ISRA GUTIERREZ CAÑALLICENCIA DE DIAABM01:28:3137000:14:1339600:49:5724.0201:04:1038600:24:2100:00:0000:00:00
57 6004GUILLEM MARTINEZ ALLICENCIA DE DIAABM01:39:3141800:16:3642300:54:322201:11:0842600:28:2300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM00:59:415700:09:291200:33:2935.8400:42:581500:16:4300:00:0000:00:00
2 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:59:489900:10:08700:32:5636.4400:43:041600:16:4400:00:0000:00:00
3 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:00:398100:09:521000:33:2635.8900:43:183100:17:2100:00:0000:00:00
4 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:384100:09:154900:35:2633.8700:44:415300:17:5700:00:0000:00:00
5 2795FRANCISCO JAVIER DICLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:03:3612500:10:335500:35:4733.5400:46:202600:17:1600:00:0000:00:00
6 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM01:03:4316900:11:253700:34:5334.400:46:183500:17:2500:00:0000:00:00
7 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON CLUBABM01:03:589000:10:027800:36:3632.7900:46:383000:17:2000:00:0000:00:00
8 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:04:2917500:11:275300:35:4033.6400:47:073300:17:2200:00:0000:00:00
9 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:05:0211900:10:266600:36:1533.100:46:417800:18:2100:00:0000:00:00
10 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:1813600:10:477300:36:2432.9700:47:116500:18:0700:00:0000:00:00
11 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:05:2914400:10:556000:35:5533.4100:46:509400:18:3900:00:0000:00:00
12 2060GAËTAN VANHEESCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM01:05:4813700:10:477000:36:1833.0600:47:059600:18:4300:00:0000:00:00
13 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0215700:11:0810700:37:3631.9100:48:442800:17:1800:00:0000:00:00
14 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:06:2112300:10:314800:35:2433.900:45:5522200:20:2600:00:0000:00:00
15 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:06:3410300:10:118000:36:3732.7700:46:4817100:19:4600:00:0000:00:00
16 6009IVÁN PEREA JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:1211100:10:1913200:38:3231.1400:48:517900:18:2100:00:0000:00:00
17 7023AMADEO ROTTIER ESTALLICENCIA DE DIAABM01:08:3211700:10:2513100:38:2631.2200:48:5116500:19:4100:00:0000:00:00
18 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM01:08:4015000:10:5917300:39:3430.3300:50:336300:18:0700:00:0000:00:00
19 3636JORGE EDWARD RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABM01:09:0419100:11:3512700:38:1631.3600:49:5113000:19:1300:00:0000:00:00
20 834JORDI TERRADAS LOZAINDEPENDENTABM01:09:1929400:12:331800:33:4235.6100:46:1534700:23:0400:00:0000:00:00
21 2308XAVIER DURAN CARVAJTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:09:3017200:11:2613300:38:3331.1300:49:5915100:19:3100:00:0000:00:00
22 4963ALEJANDRO GIL BAYOCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:09:4118200:11:3115500:39:0430.7200:50:3512200:19:0600:00:0000:00:00
23 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:042100:08:3722300:41:1029.1500:49:4721300:20:1700:00:0000:00:00
24 309POL NIN MORANTRIATLO OLESAABM01:10:1725800:12:1313000:38:2431.2500:50:3716400:19:4000:00:0000:00:00
25 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:10:467400:09:4817600:39:4030.2500:49:2827900:21:1800:00:0000:00:00
26 5351SANTIAGO FERNANDEZ TEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:5128300:12:2517800:39:5030.1300:52:159000:18:3600:00:0000:00:00
27 5616DAVID BLANCO VIVARC.T. TRIOMF TEAMABM01:11:0021900:11:5122500:41:1529.0900:53:065200:17:5400:00:0000:00:00
28 5950JOSE GARCIA CUENCAC.T. ATENEU LES BASESABM01:12:1528800:12:2823200:41:3428.8700:54:027000:18:1300:00:0000:00:00
29 7054LLUIS SULLASTRES LLICENCIA DE DIAABM01:12:2312200:10:3019300:40:1129.8600:50:4129800:21:4200:00:0000:00:00
30 3813JORDI MARTI SAN JOSABSOLUT SPORTABM01:12:3628400:12:2620200:40:3629.5600:53:0215500:19:3400:00:0000:00:00
31 7060ALBERTO RACIONERO MLLICENCIA DE DIAABM01:13:0317100:11:2621100:40:5229.3600:52:1824000:20:4500:00:0000:00:00
32 7044JUAN JOSÉ BARROSO RLLICENCIA DE DIAABM01:13:0735300:13:4619800:40:3029.6300:54:1610800:18:5100:00:0000:00:00
33 2645RAUL LOZANO GÁMEZCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:13:1137100:14:1616600:39:2030.5100:53:3615700:19:3500:00:0000:00:00
34 3350RAFAEL GONZÁLEZ SAMC.E. SISTRELLSABM01:13:2027700:12:2222200:41:0829.1700:53:3017700:19:5000:00:0000:00:00
35 5301NACHO PARERA RUIZINDEPENDENTABM01:13:3820000:11:3923700:41:4428.7500:53:2320900:20:1500:00:0000:00:00
36 1153MAXIM TRIAY FLORITINDEPENDENTABM01:13:4026200:12:1519600:40:2829.6500:52:4325200:20:5700:00:0000:00:00
37 7058DANIEL MARCO ALSINALLICENCIA DE DIAABM01:14:1626600:12:1623600:41:4028.800:53:5621600:20:2000:00:0000:00:00
38 7007XAVIER TORRENTS ALLLICENCIA DE DIAABM01:15:1724600:12:0828200:43:2427.6500:55:3217000:19:4500:00:0000:00:00
39 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:15:1927000:12:1824000:41:4728.7200:54:0527100:21:1400:00:0000:00:00
40 2984SANTIAGO CANO MORATC.E. SISTRELLSABM01:15:1924400:12:0617500:39:3830.2800:51:4436700:23:3500:00:0000:00:00
41 3772JOAN FONTBERNAT MACCLUB NATACIO BANYOLESABM01:15:2531000:12:4526200:42:3428.1900:55:1919700:20:0600:00:0000:00:00
42 2151JAVIER MARCO LOPEZC.E. SISTRELLSABM01:15:4120100:11:4030000:44:0027.2700:55:4019000:20:0100:00:0000:00:00
43 1170ROBERT FLORES SERRAINDEPENDENTABM01:16:2130800:12:4429300:43:3927.4900:56:2318500:19:5800:00:0000:00:00
44 4599JAVIER GORDILLO CABC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:3833800:13:2925000:42:2128.3400:55:5024200:20:4800:00:0000:00:00
45 5245ABEL JOVÉ DOLZW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:17:4324300:12:0528100:43:2127.6800:55:2632400:22:1700:00:0000:00:00
46 4914MANUEL INTILIC.N. TARRACOABM01:17:4926000:12:1331000:44:1627.1100:56:2928100:21:2000:00:0000:00:00
47 5971FERMIN BELLIDO MELC.T. PARETS DEL VALLESABM01:18:0835000:13:4324800:42:1228.4400:55:5532200:22:1300:00:0000:00:00
48 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM01:18:3831300:12:4627100:42:5827.9300:55:4434300:22:5400:00:0000:00:00
49 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:19:5742100:16:4923000:41:3128.900:58:2029500:21:3700:00:0000:00:00
50 2961IVOR URDIALES ARANDCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:20:2829500:12:3436000:46:4325.6900:59:1726400:21:1100:00:0000:00:00
51 1314CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:0934200:13:3333300:45:2826.3900:59:0131500:22:0800:00:0000:00:00
52 6010FACUNDO LAVINO ZONLLICENCIA DE DIAABM01:21:3526500:12:1537500:47:4125.1700:59:5629700:21:3900:00:0000:00:00
53 7027MANUEL LAMA CAMACHOLLICENCIA DE DIAABM01:21:3922700:11:5737400:47:2925.2700:59:2632100:22:1300:00:0000:00:00
54 7057MIQUEL NOVELL BARDALLICENCIA DE DIAABM01:21:5036900:14:1133000:45:0126.6600:59:1233600:22:3800:00:0000:00:00
55 4879EDGAR BUCH SAINZC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:23:0234400:13:4034400:45:5426.1400:59:3436500:23:2800:00:0000:00:00
56 7037JORDI FLORENSA GAMULLICENCIA DE DIAABM01:23:3835900:13:5133400:45:3026.3700:59:2138400:24:1700:00:0000:00:00
57 1654ORIOL PORTA MAQUEDAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:4030500:12:4136800:47:1525.400:59:5637300:23:4400:00:0000:00:00
58 7045RICARDO VIZCARRA CALLICENCIA DE DIAABM01:26:1033900:13:3038300:48:0924.9201:01:3939300:24:3100:00:0000:00:00
59 6026EMILIO MUÑOZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:26:5034800:13:4339500:49:5724.0201:03:4035400:23:1000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DC.N. TARRACOABM00:58:362200:08:382200:33:5335.4200:42:31900:16:0500:00:0000:00:00
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM00:59:264200:09:161400:33:3135.800:42:471300:16:3900:00:0000:00:00
3 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:581200:08:194200:35:0734.1700:43:268800:18:3200:00:0000:00:00
4 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:03:2710900:10:173600:34:4834.4800:45:058000:18:2200:00:0000:00:00
5 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:03:513200:08:456800:36:1733.0700:45:0210500:18:4900:00:0000:00:00
6 5877MARÇAL FORNER PEDC.E. PICORNELLABM01:04:054600:09:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3164JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:04:19900:08:1211900:38:0431.5200:46:165700:18:0300:00:0000:00:00
8 4206JOSE ANGEL NAVARRO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:2615200:11:034600:35:2233.9300:46:255500:18:0100:00:0000:00:00
9 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:3111300:10:208500:36:5432.5200:47:142700:17:1700:00:0000:00:00
10 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:06:0512600:10:358700:37:0032.4300:47:358500:18:3000:00:0000:00:00
11 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM01:06:0711000:10:189600:37:1232.2600:47:309200:18:3700:00:0000:00:00
12 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:07:3611600:10:229400:37:0932.300:47:3119600:20:0500:00:0000:00:00
13 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:2513000:10:4412200:38:0631.500:48:5015600:19:3500:00:0000:00:00
14 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:08:5117600:11:2711000:37:4631.7700:49:1316000:19:3800:00:0000:00:00
15 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:09:0626300:12:1511100:37:4831.7500:50:0311700:19:0300:00:0000:00:00
16 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:10:1620800:11:4515900:39:0630.6900:50:5114200:19:2500:00:0000:00:00
17 5834ALEIX BARCONS I SOLTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:10:216200:09:3215200:39:0130.7600:48:3330200:21:4800:00:0000:00:00
18 5577LLUIS BAUSELA AUTILC.T. ATENEU LES BASESABM01:10:2817800:11:2914700:38:5530.8400:50:2419300:20:0400:00:0000:00:00
19 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:10:3731200:12:4618600:40:003000:52:464700:17:5100:00:0000:00:00
20 422OSCAR BARRIENTOS PEINDEPENDENTABM01:10:4136300:13:5816000:39:0730.6800:53:054000:17:3600:00:0000:00:00
21 5415IGNACIO BALLANO ALECLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:10:4716200:11:1514600:38:5530.8400:50:1022900:20:3700:00:0000:00:00
22 1064JORDI PUIGDOLLERS NLA SALLE SPORTABM01:10:5222000:11:5219100:40:1029.8800:52:0210700:18:5000:00:0000:00:00
23 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:11:1520300:11:4218400:39:5930.0100:51:4115400:19:3400:00:0000:00:00
24 2912GERARD BLASCO MARTC.E. PICORNELLABM01:11:516000:09:3120800:40:4529.4500:50:1629200:21:3500:00:0000:00:00
25 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:12:1732600:13:0514200:38:5030.900:51:5521900:20:2200:00:0000:00:00
26 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:12:2024700:12:0819400:40:1529.8100:52:2318300:19:5700:00:0000:00:00
27 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:12:4138300:14:3313500:38:3831.0600:53:1114800:19:3000:00:0000:00:00
28 3383JOSE LUIS GARZON LACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:13:0234600:13:4118700:40:003000:53:4113800:19:2100:00:0000:00:00
29 5652GERARD HINOJO DOMEC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:13:3928900:12:2819700:40:3029.6300:52:5823500:20:4100:00:0000:00:00
30 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:13:4430900:12:4420100:40:3329.5900:53:1722300:20:2700:00:0000:00:00
31 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:0719600:11:3718800:40:0229.9800:51:3933000:22:2800:00:0000:00:00
32 7001ALBERT GRAU ESCARRECIDADE DE LUGO FLUVIALABM01:15:4137900:14:3121500:40:5429.3400:55:2521000:20:1600:00:0000:00:00
33 6033JOAQUIN DE ABREU NALLICENCIA DE DIAABM01:16:0325500:12:1126100:42:3128.2200:54:4228300:21:2100:00:0000:00:00
34 4682JORDI GUARDIOLA HECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:16:1930600:12:4229900:43:5627.3100:56:3816600:19:4100:00:0000:00:00
35 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:16:2322500:11:5725800:42:2828.2600:54:2530900:21:5800:00:0000:00:00
36 7021FERNANDO MUÑOZ HERNLLICENCIA DE DIAABM01:17:3535200:13:4429000:43:3327.5500:57:1721400:20:1800:00:0000:00:00
37 4510BERNAT FERNÁNDEZ PIINDEPENDENTABM01:17:3921200:11:4728700:43:3027.5900:55:1732500:22:2200:00:0000:00:00
38 7005PACO ACOSTA SIVERALLICENCIA DE DIAABM01:17:5026900:12:1835400:46:2125.8900:58:3912700:19:1100:00:0000:00:00
39 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:17:5519000:11:3530300:44:0727.200:55:4232000:22:1300:00:0000:00:00
40 1233JORDI NOMDEDEU HERNC.N. SANTA PERPETUAABM01:18:0028000:12:2432900:44:5926.6800:57:2323000:20:3700:00:0000:00:00
41 3091XAVIER TURON MIRANDINDEPENDENTABM01:18:0839500:14:4827000:42:5627.9500:57:4422000:20:2400:00:0000:00:00
42 1286MARIO TAPIA GARCIAC.N. SABADELLABM01:18:1333600:13:2527200:42:5927.9200:56:2430400:21:4900:00:0000:00:00
43 4704PEDRO ANTONIO EXPOSINDEPENDENTABM01:18:2736100:13:5223500:41:4028.800:55:3234400:22:5500:00:0000:00:00
44 4598EDUARD SANCHEZ CAMPC.T. PARETS DEL VALLESABM01:18:3915100:11:0030600:44:1327.1400:55:1336000:23:2600:00:0000:00:00
45 7055JORDI HERNANDO GUITLLICENCIA DE DIAABM01:18:4731600:12:5131200:44:2027.0700:57:1129300:21:3600:00:0000:00:00
46 7017MARIANO MATAS PAREJLLICENCIA DE DIAABM01:18:5637700:14:2824900:42:1728.3800:56:4531700:22:1100:00:0000:00:00
47 7008RAMON TALAMAS TAPIOLLICENCIA DE DIAABM01:19:0131500:12:5030900:44:1627.1100:57:0630700:21:5500:00:0000:00:00
48 515EDUARDO GALEANO PARCLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:5933400:13:1935000:46:1125.9800:59:3022400:20:2900:00:0000:00:00
49 7030ALEXIS SEGARRA URIOLLICENCIA DE DIAABM01:20:2636200:13:5729500:43:4827.400:57:4533800:22:4100:00:0000:00:00
50 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTABM01:21:2929300:12:3136500:46:5825.5500:59:2931000:22:0000:00:0000:00:00
51 1083JOSEP TRENCH ROCAINDEPENDENTABM01:21:4219800:11:3834000:45:4226.2600:57:2038700:24:2200:00:0000:00:00
52 5736ALBERTO PULIDO CAMAC.E. EVOLUTRION SANT BOIABM01:22:2539600:14:5036100:46:4725.6501:01:3724300:20:4800:00:0000:00:00
53 7042VICTOR GARCIA CERALLICENCIA DE DIAABM01:22:5634500:13:4038700:48:3124.7301:02:1123900:20:4500:00:0000:00:00
54 7025MARCIAL VÁZQUEZ MÉNLLICENCIA DE DIAABM01:23:4933000:13:1035900:46:3325.7800:59:4338100:24:0600:00:0000:00:00
55 5347ANTONIO OCTAVIO GONINDEPENDENTABM01:26:0137200:14:2435600:46:2325.8701:00:4740200:25:1400:00:0000:00:00
56 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM01:27:0438900:14:4238200:48:0424.9701:02:4638500:24:1800:00:0000:00:00
57 5323LUIS ROMERO PORTAC.E. SISTRELLSABM01:28:1341700:16:1240800:50:5723.5501:07:0925900:21:0400:00:0000:00:00
58 3256ALBERT SANZ GALLARDCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:30:5338000:14:3241600:52:3222.8401:07:0437500:23:4900:00:0000:00:00
59 2379SERGI CRESPO RODRIGINDEPENDENTT2M01:34:1233700:13:2940300:50:3223.7501:04:0142800:30:1100:00:0000:00:00
60 7003DEMÉTRIUS PEREIRA DLLICENCIA DE DIAABM01:35:2242700:19:1640100:50:1523.8801:09:3141200:25:5100:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:01:158500:09:551300:33:3135.800:43:264400:17:4900:00:0000:00:00
2 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:3612100:10:293400:34:3934.6300:45:083900:17:2800:00:0000:00:00
3 349JULIO CARDO CAÑADASPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:452300:08:392700:34:0635.1900:42:4518800:20:0000:00:0000:00:00
4 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:546400:09:354300:35:1034.1200:44:456600:18:0900:00:0000:00:00
5 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:02:588700:09:581700:33:4135.6300:43:3913500:19:1900:00:0000:00:00
6 1362DAVID PARRA VILLALOPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:406300:09:347100:36:1933.0400:45:5310100:18:4700:00:0000:00:00
7 3794TONI SERRANO BARREIC.A. LES TORTUGUEST2M01:05:2513500:10:467700:36:3632.7900:47:225800:18:0300:00:0000:00:00
8 2282JORDI GIMFERRER QUITRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:06:369400:10:048900:37:0432.3700:47:0814500:19:2800:00:0000:00:00
9 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:0916100:11:1411300:37:5031.7200:49:0412100:19:0500:00:0000:00:00
10 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:2823100:11:5811500:37:5431.6600:49:529100:18:3600:00:0000:00:00
11 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:08:5216300:11:1612400:38:0831.4700:49:2414600:19:2800:00:0000:00:00
12 7004ABEL RAMOS FELEZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:5821300:11:4811700:37:5931.5900:49:4712500:19:1100:00:0000:00:00
13 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:0419900:11:3914300:38:5130.8900:50:308900:18:3400:00:0000:00:00
14 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:09:2328200:12:2510000:37:2132.1300:49:4615800:19:3700:00:0000:00:00
15 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:10:4513900:10:4814000:38:4730.9400:49:3526300:21:1000:00:0000:00:00
16 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:0017400:11:2614800:38:5530.8400:50:2123300:20:3900:00:0000:00:00
17 5258ALBERT AYUSO MOLLONC.N. MOLINS DE REIV1M01:11:4125200:12:1019200:40:1129.8600:52:2113700:19:2000:00:0000:00:00
18 1274XAVIER GISPERT PORINDEPENDENTV1M01:12:0722600:11:5720900:40:4729.4200:52:4414000:19:2300:00:0000:00:00
19 3420SEBASTIA MONCUSI ROTRITEAM GIRONAV1M01:12:5520200:11:4014500:38:5330.8600:50:3332600:22:2200:00:0000:00:00
20 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M01:13:0438700:14:3515400:39:0330.7300:53:3814300:19:2600:00:0000:00:00
21 7033LUIS ORTIZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:3424900:12:0922600:41:1629.0800:53:2519900:20:0900:00:0000:00:00
22 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M01:13:4930200:12:3923100:41:3128.900:54:1016200:19:3900:00:0000:00:00
23 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M01:14:1322100:11:5222100:41:0529.2100:52:5727300:21:1600:00:0000:00:00
24 5690ALVARO QUINTERO GALINDEPENDENTV1M01:14:2740500:15:105000:35:3233.7700:50:4237400:23:4500:00:0000:00:00
25 3931ALBERT GORDILLO ALFCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:14:2921000:11:4626800:42:512800:54:3717800:19:5200:00:0000:00:00
26 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0734300:13:3621200:40:5329.3500:54:2923100:20:3800:00:0000:00:00
27 7032JOSE GARCÍA CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1419700:11:3725400:42:2528.2900:54:0226600:21:1200:00:0000:00:00
28 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:16:2022800:11:5731900:44:3926.8800:56:3616900:19:4400:00:0000:00:00
29 4306XAVIER FERNANDEZ LOCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:16:3735600:13:4930100:44:0027.2700:57:4910300:18:4800:00:0000:00:00
30 7006MARC LAZARO BORDANOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:5534900:13:4328800:43:3227.5700:57:1516300:19:4000:00:0000:00:00
31 6011PATRICK COVENEYLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0020700:11:4424100:41:5028.6900:53:3435900:23:2600:00:0000:00:00
32 4799CARLES SOLÀ BELDAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:17:0027600:12:2231400:44:2627.0100:56:4820400:20:1200:00:0000:00:00
33 3650JOSE MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M01:17:1238500:14:3527600:43:0527.8500:57:4015300:19:3200:00:0000:00:00
34 6015RAFA GIMENO-BAYÓN DLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2118700:11:3426600:42:4728.0500:54:2137700:24:0000:00:0000:00:00
35 7034CESC BATLLÓ FARRIOLLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3030300:12:4032300:44:4526.8200:57:2526000:21:0500:00:0000:00:00
36 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:18:3938400:14:3429700:43:5327.3500:58:2720500:20:1200:00:0000:00:00
37 4866FRANCESC CALVO GONZITRIATLETES SOLIDARISV1M01:19:3110600:10:1333900:45:4126.2700:55:5436900:23:3700:00:0000:00:00
38 4221ALEXANDER KUBASOVCLUB TRIATLO BLANESV1M01:20:0131400:12:4827800:43:0827.8200:55:5637900:24:0500:00:0000:00:00
39 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:2140800:15:2527900:43:1327.7700:58:3830000:21:4300:00:0000:00:00
40 4367JONATAN JIMENEZ-VERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:20:3341900:16:3726700:42:4928.0300:59:2626100:21:0700:00:0000:00:00
41 2979JOAN ESCUDERO GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:4329700:12:3734900:46:1125.9800:58:4830800:21:5500:00:0000:00:00
42 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:21:3336500:14:0630400:44:0827.1900:58:1435700:23:1900:00:0000:00:00
43 2472PEP COMAS AMIGÓCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:21:4539200:14:4531100:44:1827.0900:59:0333900:22:4200:00:0000:00:00
44 5417JORDI ALVAREZ SANCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:21:5641000:15:3132500:44:5526.7201:00:2628900:21:3000:00:0000:00:00
45 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:21:5840000:14:5632600:44:5626.7100:59:5231400:22:0600:00:0000:00:00
46 7012DANIEL GAMEZ CAZORLLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1025300:12:1035700:46:2625.8400:58:3636600:23:3400:00:0000:00:00
47 6018DAVID SANCHEZ LORENLLICENCIA DE DIAV1M01:24:2037800:14:3036700:47:0225.5101:01:3234200:22:4800:00:0000:00:00
48 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTV1M01:24:5733500:13:2439100:49:3024.2401:02:5431300:22:0300:00:0000:00:00
49 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:28:2540400:15:0838400:48:1124.901:03:1940000:25:0600:00:0000:00:00
50 4507DAVID GARRIDO VALENINDEPENDENTV1M01:29:0040300:15:0535300:46:1825.9201:01:2342300:27:3700:00:0000:00:00
51 4804DAVID LÓPEZ GIMENOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:29:2131900:12:5440000:50:1423.8901:03:0841500:26:1300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:01:247600:09:492100:33:4935.4900:43:384300:17:4600:00:0000:00:00
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:01:50000:00:00000:00:00000:43:278300:18:2300:00:0000:00:00
3 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:2311200:10:195400:35:4333.600:46:027700:18:2100:00:0000:00:00
4 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:1810700:10:1316200:39:1530.5700:49:284500:17:5000:00:0000:00:00
5 1596JOSE MARIA MORALES C.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:09:4630100:12:3912000:38:0531.5100:50:4411300:19:0200:00:0000:00:00
6 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:10:148300:09:5412800:38:1831.3300:48:1231100:22:0200:00:0000:00:00
7 3248ROMÀ RAHOLA I ALBIOCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:11:2417900:11:3015300:39:0130.7600:50:3124700:20:5300:00:0000:00:00
8 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV1M01:11:4815900:11:1217200:39:2730.4200:50:3926200:21:0900:00:0000:00:00
9 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M01:11:5625900:12:1320500:40:4029.5100:52:5311600:19:0300:00:0000:00:00
10 5671BARTOLOME LOPERA RACLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEV1M01:12:2632800:13:0621000:40:5029.3900:53:568400:18:3000:00:0000:00:00
11 7019QUIM CIURANA GAYLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5823000:11:5818300:39:5830.0300:51:5631200:22:0200:00:0000:00:00
12 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:0317700:11:2824600:42:0928.4700:53:3722100:20:2600:00:0000:00:00
13 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M01:14:4330000:12:3820600:40:4129.500:53:1928500:21:2400:00:0000:00:00
14 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:15:298900:10:0023900:41:4728.7200:51:4737200:23:4200:00:0000:00:00
15 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:15:4029800:12:3724400:42:0228.5500:54:3925400:21:0100:00:0000:00:00
16 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M01:17:0934100:13:3125100:42:2228.3200:55:5327400:21:1600:00:0000:00:00
17 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:17:5936000:13:5228900:43:3227.5700:57:2422600:20:3500:00:0000:00:00
18 3457MANEL GÓMEZ LÓPEZ CLUB TRIATLO MALGRATV1M01:19:2434000:13:3131300:44:2327.0400:57:5429000:21:3000:00:0000:00:00
19 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:1536700:14:0930800:44:1527.1200:58:2430500:21:5100:00:0000:00:00
20 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:21:2132300:13:0033100:45:0126.6600:58:0135800:23:2000:00:0000:00:00
21 1597JORDI VERDAGUER MASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:25:2440700:15:2139800:50:0923.9301:05:3018000:19:5400:00:0000:00:00
22 4284PERE FORTUÑO RODRIGABSOLUT SPORTV1M01:26:23000:00:00000:00:00001:00:4740900:25:3600:00:0000:00:00
23 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:27:3632400:13:0342100:53:2122.4901:06:2426700:21:1200:00:0000:00:00
24 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PECLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:29:1742600:17:5436300:46:5325.601:04:4739000:24:3000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3618000:11:318100:36:4232.700:48:133400:17:2300:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:527700:09:5011400:37:5131.700:47:4112600:19:1100:00:0000:00:00
3 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:09:2816500:11:1816800:39:2030.5100:50:3810600:18:5000:00:0000:00:00
4 7002JESÚS ALBERTO ALONSINDEPENDENTV2M01:10:4724500:12:0816400:39:1630.5600:51:2413900:19:2300:00:0000:00:00
5 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:11:2818900:11:3518000:39:5730.0400:51:3218200:19:5600:00:0000:00:00
6 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:11:5029900:12:3713400:38:3531.100:51:1223200:20:3800:00:0000:00:00
7 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:2629000:12:2825700:42:2628.2800:54:548700:18:3200:00:0000:00:00
8 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:15:3137500:14:2724300:42:0128.5600:56:2811500:19:0300:00:0000:00:00
9 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5829200:12:3025900:42:2928.2500:54:5934500:22:5900:00:0000:00:00
10 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV2M01:18:3735400:13:4629100:43:3427.5400:57:2027600:21:1700:00:0000:00:00
11 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:19:0038800:14:3832200:44:4326.8400:59:2116100:19:3900:00:0000:00:00
12 5747MIQUEL GATNAU NAVARCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:19:0622300:11:5432000:44:4026.8700:56:3433100:22:3200:00:0000:00:00
13 5525JORDI CUMELLAS RUIZCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M01:20:5328500:12:2627700:43:0727.8300:55:3340400:25:2000:00:0000:00:00
14 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:5339000:14:4235500:46:2225.8801:01:0430300:21:4900:00:0000:00:00
15 6032FRANCISCO LOPEZ PINLLICENCIA DE DIAV2M01:25:3035800:13:5038100:47:5825.0201:01:4837100:23:4200:00:0000:00:00
16 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:27:4838600:14:3537800:47:5025.0901:02:2540700:25:2300:00:0000:00:00
17 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:28:2232100:12:5641100:51:3323.2801:04:2937600:23:5300:00:0000:00:00
18 581ALBERT ABULI NUÑEZINDEPENDENTV2M01:28:5341600:16:0036400:46:5525.5801:02:5541300:25:5800:00:0000:00:00
19 1289JUAN SALVADOR VILLACLUB TRITRAININGV2M01:39:1537300:14:2442500:55:0221.801:09:2642700:29:4900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2955JUAN CARLOS DEL BARC.T. S.J. ABADESSESV2M01:09:5620500:11:4213900:38:4730.9400:50:2914400:19:2700:00:0000:00:00
2 2629LLUÍS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:13:2214300:10:5417700:39:4430.200:50:3834000:22:4400:00:0000:00:00
3 3232JOAN GRAS CABUTÍTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:14:0519200:11:3614400:38:5230.8700:50:2836800:23:3700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:20:1725700:12:1332800:44:5926.6800:57:1234800:23:0500:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:34:0640900:15:2641800:52:5022.7101:08:1641100:25:5000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32