RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
361 326 29 6 3000 90 20 17 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5RAQUEL DEL AGUILA BTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF05:05:5115900:52:0315902:40:1833.6903:32:2115101:33:3000:00:5600:01:08
2 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF05:11:1518500:53:3321502:47:2532.2503:40:5811801:30:1700:01:3700:01:19
3 7030ELISABET GARCIA CRELLICENCIA DE DIAABF05:46:2312300:49:3824302:51:0431.5703:40:4230802:05:4100:01:5000:02:13
4 86LAURA CAMPS SOLÀCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF06:28:2822000:55:0631903:21:4426.7704:16:5031702:11:3800:02:3100:01:25
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7051NEUS VIDAL PUCHADESMORTES BIKES-VRP ELECTRICABF05:18:0614300:50:5512802:36:5734.4103:27:5227201:50:1400:00:5800:01:12
2 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF05:20:0812000:49:3519202:44:0632.9103:33:4125401:46:2700:01:2900:01:05
3 97YOLANDA LOPEZ RAMIRCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF05:28:4525900:57:1615802:40:1633.6903:37:3227501:51:1300:02:3700:01:40
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF04:54:448100:47:3712902:36:5734.4103:24:3411601:30:1000:01:3300:00:52
2 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF05:04:484500:45:5523702:49:5631.7803:35:519401:28:5700:01:3200:00:57
3 4013BEATRIZ AGUILAR PIQC.E. TRIATHLONBCNABF05:42:0331401:04:2729403:04:5929.1904:09:2614001:32:3700:02:2400:01:24
4 3502MARTA ALMUNI CALULLDAVID LLOYD LEISUREABF06:05:4728100:59:0530803:10:5428.2904:09:5928601:55:4800:03:0700:02:07
5 1949GEMMA CASULLERAS MAC.T. S.J. ABADESSESABF06:07:5327200:57:4631103:11:3328.1904:09:1929401:58:3400:02:1300:01:33
6 4036JUDITH PÉREZ SANSALT3R TRIATLOABF06:28:0527500:58:1932003:24:0726.4604:22:2630702:05:3900:06:2600:02:33
7 5103TERE GARRIGOSA CANTC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF06:28:3832201:09:2230603:10:4528.3104:20:0731202:08:3100:02:0700:01:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:06:5423600:55:4418102:43:1133.0903:38:558001:27:5900:01:2800:01:45
2 1873ALEJANDRA FERNANDEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F05:56:4129100:59:4630503:10:2828.3504:10:1425501:46:2700:02:0600:01:31
3 126BLANCA TRENAS HINOJTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F06:04:0830401:03:0930903:11:0028.2704:14:0927001:49:5900:02:0500:02:04
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F05:33:1324700:56:2528903:01:5329.6903:58:1816001:34:5500:01:5400:01:07
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F06:24:1531001:03:5331503:14:1127.8104:18:0430902:06:1100:02:4300:01:41
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F06:48:5131101:04:0132103:24:5526.3504:28:5632002:19:5500:03:2100:01:51
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM04:11:521400:43:41202:14:4540.0702:58:26101:13:2600:01:1100:01:09
2 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M04:41:322000:43:556702:29:3636.103:13:318101:28:0100:01:1400:01:16
3 7001AITZOL APALANTZA URAZKOITRI GSPORTABM05:05:4915600:51:538302:32:0435.5103:23:5721701:41:5200:01:1800:01:27
4 2436ALBERT SELLÉS DURANCLUB ESPORTIU IBERABM05:58:437300:47:1127602:57:0130.5103:44:1231802:14:3100:02:2400:01:21
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM04:22:24700:42:13402:17:2439.302:59:373101:22:4700:00:5300:01:05
2 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM04:32:276100:46:512202:22:2037.9403:09:113301:23:1600:01:1700:01:09
3 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM04:42:499200:48:426202:28:5136.2803:17:335201:25:1600:01:2500:00:47
4 2423MARC LOPEZ PEREZC.E. TRIATHLONBCNABM04:45:023600:44:549202:33:0635.2703:18:007101:27:0200:01:1300:01:09
5 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM04:47:559100:48:427702:31:1635.703:19:587801:27:5700:01:3900:01:05
6 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. TARRACOABM04:53:1619200:54:098602:32:1435.4703:26:237001:26:5300:01:2900:00:59
7 750ANDRES JOSE SUAREZ TEAM CALELLA TRIATHLONABM04:53:25800:42:2910302:34:0635.0403:16:3517801:36:5000:01:2000:01:31
8 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM04:54:2212500:49:4715402:39:4933.7903:29:364301:24:4600:01:1900:00:58
9 2030XAVIER BARGALLO SEVCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM04:54:413100:44:3216502:41:1133.503:25:439501:28:5800:01:2200:01:07
10 5337MARC GRAU CLAPERSCLUB NATACIO SALLENTABM04:55:3810700:49:0315702:40:0933.7203:29:126601:26:2600:02:2600:01:55
11 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO SABADELLABM04:56:1716500:52:1913502:37:4134.2503:30:006201:26:1700:02:2700:01:41
12 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRIATLO BERGAABM04:56:2919600:54:219002:32:5035.3303:27:1110001:29:1800:01:5300:01:10
13 1150FERRAN BONELL TORRC.E. NO TE PARESABM04:58:3811600:49:2614302:38:2834.0803:27:5412401:30:4400:02:0400:00:52
14 357LLUÍS BORRÀS RIERACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:59:5920200:54:2817602:42:3133.2303:36:593201:23:0000:01:3500:01:09
15 4835DIEGO CHAVERRI JOVÉC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:00:3311200:49:1018002:43:0433.1203:32:148701:28:1900:01:3300:01:47
16 4142ZEUS PEREZ LINEROESSENCIAL TRIATLOABM05:02:5712600:49:4717502:42:3033.2303:32:1712201:30:4000:02:2900:01:15
17 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:11:38900:42:4515502:39:5633.7603:22:4126301:48:5700:01:3800:01:59
18 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:13:0925200:56:5710002:33:4035.1403:30:3722401:42:3200:02:3900:01:28
19 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM05:23:4124400:56:0222602:48:463203:44:4819601:38:5300:01:5700:01:05
20 7043BORJA LOPEZ VILAENKARTERRI TRIATLOI.ABM05:34:0416400:52:1619002:43:4332.9803:35:5929301:58:0500:01:4100:00:56
21 4177DANIEL GALAN TAVARECLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:36:4930801:03:3223502:49:4631.8103:53:1823501:43:3100:02:3600:01:49
22 4457KARIM CACERES AZNARC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:48:5123700:55:4521102:46:3132.4303:42:1631002:06:3500:02:1100:02:11
23 5911DIEGO PRECIADO BORRCLUB TRIATLO SABADELLABM05:56:5418700:53:5024902:51:5531.4103:45:4531502:11:0900:01:5900:01:24
24 7025EDGAR BONET BONETLLICENCIA DE DIAABM05:58:0526200:57:2631703:19:2927.0704:16:5521201:41:1000:01:3300:00:59
25 1607SAMUEL GOMEZ GARCIAC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM06:04:4830001:02:2924402:51:1131.5503:53:4031402:11:0800:02:2100:02:01
26 2581DANIEL ESTORACH PELC.E.T. DISTANCEABM06:19:0626000:57:1931803:20:2626.9404:17:4529902:01:2100:03:1600:03:28
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM04:09:41200:38:25502:17:2639.2902:55:51201:13:5000:00:5500:01:04
2 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINFINITRIABM04:20:3810300:49:00102:13:3740.4103:02:37901:18:0100:01:3800:01:18
3 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB ESPORTIU IBERABM04:24:574700:46:111402:20:1438.5103:06:251101:18:3200:01:4300:00:51
4 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM04:25:221200:43:292302:22:2437.9203:05:531301:19:2900:01:2600:01:23
5 7014JUAN MINA JIMENEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:25:281000:43:091502:20:1638.503:03:252701:22:0300:01:0700:01:01
6 4204JAVIER MARTIN DEL MC.E. TRIATHLONBCNABM04:30:115400:46:274102:26:0136.9803:12:28801:17:4300:01:0900:01:26
7 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:34:045500:46:272102:22:1637.9603:08:435301:25:2100:00:5800:00:57
8 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM04:34:358600:47:574702:27:0736.7103:15:041401:19:3100:02:0100:00:53
9 7047HECTOR REVUELTA MIGCLUB TRIATLON EUROPAABM04:37:454400:45:462602:22:5537.7803:08:419601:29:0400:01:0100:01:02
10 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:38:241800:43:544202:26:0736.9603:10:018901:28:2300:01:1600:01:21
11 2214RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM04:40:041900:43:555502:27:5936.4903:11:548401:28:1000:01:4100:01:19
12 2584DANIEL ROYO TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM04:44:226400:46:552702:23:1637.6903:10:1115501:34:1100:01:0800:01:02
13 2393XAVI REYES SALAMANCC. TRIATLO MONTORNESABM04:44:5115100:51:235702:28:2136.403:19:444801:25:0700:01:1300:01:23
14 7007ION OTEIZA GERETAAZKOITRI GSPORTABM04:47:066500:47:006502:29:3036.1203:16:3012101:30:3600:01:1700:01:00
15 7032OCTAVIO CONTE MARTÍLLICENCIA DE DIAABM04:48:4011000:49:056802:29:4136.0803:18:4611201:29:5400:02:1300:01:18
16 2391CARLOS GALINDO ROONPRAT TRIATLO 1994ABM04:49:46300:39:2213402:37:3934.2503:17:0114201:32:4500:01:0000:01:15
17 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM04:52:0315800:52:014902:27:1636.6703:19:1714301:32:4600:01:5500:01:20
18 7022ENRIC GOMEZ MARINLLICENCIA DE DIAABM04:55:0918800:53:5614702:38:503403:32:462901:22:2300:02:2600:00:58
19 6114ARTURO GUERRA PARKILLICENCIA DE DIAABM04:56:3611700:49:2716302:40:4633.5903:30:136501:26:2300:02:0900:02:09
20 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:57:3616700:52:2811902:36:0334.603:28:319701:29:0500:01:5900:01:12
21 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM04:59:2119900:54:238802:32:4735.3403:27:1013601:32:1100:01:0900:01:08
22 5287GUILLEM OFERIL COMECLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:01:1919100:53:5910102:33:5035.103:27:4915201:33:3000:02:2200:01:26
23 4476CARLES SERRANO GUASC.E. PICORNELLABM05:02:3717900:53:0213302:37:3634.2603:30:3813301:31:5900:02:2700:01:28
24 6107FERNANDO MONTULL LATRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM05:04:0526400:57:3214502:38:3434.0603:36:067901:27:5900:01:5300:01:29
25 4370JORDI ESCARABAJAL ACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM05:05:1910800:49:0414802:38:5333.9903:27:5718401:37:2200:01:3800:01:16
26 2353DAVID CURTO RUEC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:05:487000:47:0417402:42:2333.2503:29:2717401:36:2100:02:2100:01:30
27 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:06:359400:48:4713002:36:5934.403:25:4620801:40:4900:01:1300:01:21
28 1780JOAN RAMON PUJOL BACERRR IGUALADAABM05:06:4516200:52:089502:33:2835.1903:25:3621101:41:0900:01:5900:01:04
29 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM05:09:3129000:59:4214202:38:2334.0903:38:0512901:31:2600:01:5200:01:12
30 7036MARCOS TOLOS SALVADC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:12:527200:47:0921302:47:0232.3303:34:1119401:38:4100:02:0400:01:18
31 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:13:214600:46:0820002:45:0632.7103:31:1422001:42:0700:02:0200:01:24
32 142ORIOL MACIA GARCIACEMEABM05:13:5917800:53:0113602:37:4434.2303:30:4523201:43:1400:01:2500:01:40
33 3411JESÚS MANZANO MARTÍGAVA TRIATLOABM05:14:0020300:54:3520902:46:0132.5303:40:3614901:33:2400:02:0700:01:25
34 4807EDGAR MANZANO PERARCLUB TRIATLO BERGAABM05:15:3626700:57:3910902:34:3434.9403:32:1323301:43:2300:02:1200:01:36
35 7003HARKAITZ ARRUTI EIZAZKOITRI GSPORTABM05:15:424000:45:0916702:41:2433.4603:26:3326601:49:0900:02:0400:01:03
36 2487JAVIER ELIZALDE HERC.E.T. DISTANCEABM05:16:4214100:50:4826702:55:1330.8203:46:0112301:30:4100:02:0900:01:07
37 6104AITOR BENEITEZ SAGAAZKOITRI GSPORTABM05:16:4921600:54:5323002:49:2431.8803:44:1713801:32:3200:01:3400:01:24
38 6106ROBERT BLANCH HUGUEINDEPENDENTABM05:18:488300:47:4024702:51:4531.4403:39:2520001:39:2300:01:5200:02:16
39 6115VICTOR GARCIA FERNALLICENCIA DE DIAABM05:19:0730301:02:4320702:45:5432.5503:48:3712001:30:3000:02:2300:01:50
40 6128ROGER REGUANT CODINLLICENCIA DE DIAABM05:19:2516300:52:0925002:52:0831.3703:44:1716301:35:0800:02:3500:01:57
41 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:22:3123000:55:3222402:48:443203:44:1618801:38:1500:02:1200:01:34
42 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM05:23:4517200:52:4517302:42:2233.2603:35:0726101:48:3800:02:4100:01:24
43 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:25:1521500:54:5217702:42:5333.1503:37:4525701:47:3000:01:4000:02:53
44 6113PERE BALSA ISERNLLICENCIA DE DIAABM05:25:3629701:01:1525202:53:0131.2103:54:1612701:31:2000:03:0700:01:14
45 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM05:27:0828500:59:2221002:46:0332.5203:45:2521501:41:4300:02:0900:01:48
46 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM05:27:105600:46:3826902:55:2930.7703:42:0724501:45:0300:01:3200:00:56
47 2619JORDI SERRANO MOLERC.N. MOLINS DE REIABM05:27:2410900:49:0425902:54:0131.0303:43:0523901:44:1900:02:0400:02:17
48 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDAABM05:29:2928800:59:3319302:44:1232.8903:43:4525101:45:4400:01:5200:01:00
49 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:29:3828700:59:3122002:48:0632.1203:47:3721901:42:0100:02:0600:01:34
50 6118RICARDO RAMÍREZ TORLLICENCIA DE DIAABM05:32:5219500:54:1925702:53:4831.0703:48:0724301:44:4500:02:1800:01:41
51 6116ORIOL RUBIO GOMALLICENCIA DE DIAABM05:32:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 638PAU CABANES MONTCUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM05:39:5031201:04:1123602:49:4731.8103:53:5825301:45:5200:02:0300:01:03
53 7037ADRIAN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM05:56:2622900:55:3129303:04:4429.2304:00:1528801:56:1100:01:5700:01:52
54 3978JOSE LORENZO CHAVESGAVA TRIATLOABM05:56:3412400:49:4628603:01:2329.7703:51:0930602:05:2500:02:5500:01:49
55 4197DANIEL HIDALGO BLANINDEPENDENTABM06:21:4531301:04:2432203:39:5624.5504:44:2018501:37:2500:03:0000:02:22
56 4460HEDER FERMIN GARCIAC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM06:28:3832101:09:2130703:10:4528.3104:20:0631302:08:3200:02:0900:02:29
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1617ALBERT REIG FLORENSCLUB TRIATLO PROSANABM04:12:08100:37:53702:18:0639.102:55:59501:16:0900:01:0000:01:03
2 178JOAN MONTGUILLOT HEC.E. PICORNELLABM04:14:32600:42:02602:17:2939.2802:59:31401:15:0100:01:0100:00:58
3 976ALBERT JIMENEZ GARPRAT TRIATLO 1994ABM04:17:433500:44:49302:16:1439.6403:01:03701:16:4000:01:0600:01:23
4 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM04:27:173700:44:553002:24:0437.4803:08:591001:18:1800:01:2900:01:09
5 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:27:287400:47:122902:23:5837.5103:11:10601:16:1800:01:3100:00:46
6 7006ANDONI IBARBIA AIZPAZKOITRI GSPORTABM04:29:255800:46:44902:19:0538.8303:05:493701:23:3600:01:2100:01:15
7 1692DANIEL SANCHEZ ROBLCLUB TRI5UABM04:30:441100:43:174002:25:563703:09:132101:21:3100:01:2200:01:44
8 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:31:511500:43:436402:29:1036.203:12:531201:18:5800:00:5100:01:15
9 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM04:32:421600:43:471202:19:5038.6203:03:379801:29:0500:01:0900:01:30
10 799EDGAR SARABIA BALDOCLUB TRIATLO PROSANABM04:33:3713600:50:222002:22:1337.9703:12:351901:21:0200:01:3800:01:12
11 2852RAFAEL BETHENCOURTTRIATLO JOVENT 79ABM04:33:464200:45:254802:27:1036.6903:12:352001:21:1100:01:2400:01:06
12 322ROBERT MAYORAL SERRCLUB TRI5UABM04:34:111300:43:373402:25:0037.2403:08:375501:25:3400:01:0700:01:09
13 7005HARITZ ELORZA LASAAZKOITRI GSPORTABM04:36:183200:44:343502:25:1537.1803:09:496701:26:2900:01:4100:02:05
14 3027ENRIQUE BARAJAS OJECLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM04:37:183300:44:437402:30:3635.8603:15:192401:21:5900:01:5900:01:36
15 6103JOEL RODRIGUEZ ALTUINDEPENDENTABM04:37:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:37:469300:48:465602:28:0736.4603:16:531801:20:5300:01:1200:01:10
17 304ALBERT TORRENT MARTTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM04:38:352300:43:596002:28:4836.2903:12:475701:25:4800:00:5800:01:05
18 7010GARIKOITZ UZKUDUN AAZKOITRI GSPORTABM04:38:384900:46:122402:22:5137.803:09:0310901:29:3500:02:0800:02:14
19 7004ROBERTO ANGULO RODRUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAABM04:39:0015200:51:251802:21:3438.1403:12:596001:26:0100:01:2300:02:09
20 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. PICORNELLABM04:39:333900:45:083302:24:5937.2503:10:0710501:29:2600:01:0900:01:17
21 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLABM04:40:22400:40:567902:31:2435.6703:12:208201:28:0200:01:1600:01:02
22 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:40:5617100:52:43802:18:4138.9403:11:2410601:29:3200:01:0300:01:05
23 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:41:106600:47:016902:29:4536.0603:16:464101:24:2400:01:4000:01:02
24 4506J. MANEL TORRALBA SC.N. SABADELLABM04:42:1214400:50:575002:27:1836.6603:18:153801:23:5700:01:0900:01:13
25 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM04:43:445000:46:147602:30:4135.8403:16:556901:26:4900:01:1200:00:58
26 7009IBON MONDRAGON ELCOARABA-TRI. C. TRIATLONABM04:44:1110400:49:018902:32:4935.3403:21:502801:22:2100:01:4400:01:48
27 7002JAVIER ALVAREZ NICOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:45:232400:43:599302:33:0835.2603:17:078601:28:1600:01:0200:01:15
28 2796JOAN ESCARRABILL TICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:45:466800:47:039902:33:3935.1403:20:424601:25:0400:01:3000:01:19
29 3620DAVID TUDÓ SANDESGAVA TRIATLOABM04:47:1714000:50:4516902:41:4433.3903:32:29301:14:4800:01:4300:00:52
30 7028ISRAEL FERRER VIRGÓSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:48:0517400:52:485402:27:5536.5103:20:437301:27:2200:01:1400:01:09
31 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:48:599800:48:515902:28:4136.3203:17:3213001:31:2700:01:1300:01:50
32 589HERMIES BUSQUE CALC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM04:49:005100:46:209402:33:1635.2303:19:3610201:29:2400:01:0000:01:12
33 2264TXEMA CORDOBA JIMENCERDANYOLA CHABM04:49:199900:48:5210602:34:2434.9703:23:166101:26:0300:02:2300:01:35
34 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:50:179600:48:488502:32:1035.4903:20:5810101:29:1900:01:2300:01:07
35 3166SERGIO GONZALEZ SANPRAT TRIATLO 1994ABM04:50:198000:47:359802:33:3435.1603:21:099901:29:1000:01:2800:02:06
36 3402RAUL SERRANO SORIAC.T. PARETS DEL VALLESABM04:50:4815700:52:0013102:37:1434.3403:29:142201:21:3400:01:4300:01:51
37 6119ELOI CIRERA EGEALLICENCIA DE DIAABM04:50:546300:46:535802:28:4036.3203:15:3316601:35:2100:01:0600:01:23
38 2895ANTONIO JAVIER MANESSENCIAL TRIATLOABM04:52:0413000:49:559702:33:3035.1803:23:259001:28:3900:01:2000:01:52
39 2299JESUS PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANABM04:53:5813900:50:418002:31:4935.5703:22:3013101:31:2800:01:0500:01:23
40 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:54:0524000:55:549602:33:3035.1803:29:244201:24:4100:02:4700:01:18
41 6101BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM04:55:4318000:53:0510702:34:2834.9603:27:338301:28:1000:01:4800:01:05
42 5816MATTHIEU LOUISC.E. PICORNELLABM04:56:1916100:52:0810202:34:0335.0503:26:1111501:30:0800:02:1500:01:45
43 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM04:58:1214500:51:1210502:34:2034.9903:25:3214101:32:4000:01:1500:00:45
44 6127EUGENI PRIETO SORIALLICENCIA DE DIAABM04:58:3421900:55:0115202:39:2433.8803:34:254001:24:0900:02:3000:01:28
45 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM04:59:5020000:54:2312602:36:3534.4903:30:589301:28:5200:02:5000:01:08
46 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM05:00:158900:48:3417902:43:0133.1303:31:359101:28:4000:02:3500:01:25
47 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM05:01:3819800:54:2118302:43:1633.0703:37:373901:24:0100:01:2000:01:01
48 4497EDUARD TEBA ALBANELCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:01:5411300:49:1912702:36:5434.4203:26:1316801:35:4100:03:0400:01:26
49 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM05:02:256200:46:5220802:45:5932.5303:32:5110801:29:3400:01:1000:01:25
50 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM05:03:3511900:49:2914902:39:0933.9303:28:3816101:34:5700:02:0200:00:56
51 1421MIQUEL TEIXIDO JULICLUB TRIATLO SABADELLABM05:03:4720800:54:4111202:34:4634.8903:29:2715601:34:2000:02:1000:01:49
52 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:04:4415500:51:4816402:40:5533.5603:32:4313401:32:0100:02:0300:01:23
53 2431XAVIER MICHAVILA ASC.E. PICORNELLABM05:05:1022800:55:2912502:36:3034.503:31:5914601:33:1100:01:1100:01:44
54 4639JUAN ANTONIO BERDÚNESSENCIAL TRIATLOABM05:05:4518100:53:0718202:43:1333.0803:36:2010301:29:2500:03:1100:01:22
55 3376RAMSÉS RODRÍGUEZ ROCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:07:1522600:55:255102:27:1936.6603:22:4424101:44:3100:01:2400:02:09
56 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM05:07:589000:48:3814402:38:3234.0603:27:1020701:40:4800:01:0200:01:22
57 1223IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:08:202900:44:2126202:54:2730.9503:38:4810701:29:3200:02:2900:01:41
58 1290EUSEBIO CARASUSAN PTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM05:09:1320600:54:4013702:37:5134.2103:32:3117701:36:4200:02:5000:02:09
59 3812XAVIER ESPINOSA ORTESSENCIAL TRIATLOABM05:09:5017700:52:5419102:43:4832.9703:36:4214501:33:0800:02:3600:02:26
60 4636IGNASI GAMEZ SALVADESSENCIAL TRIATLOABM05:09:5012700:49:4919602:44:1732.8703:34:0616901:35:4400:02:2000:02:03
61 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:10:0112200:49:3616202:40:4433.603:30:2020301:39:4100:01:4100:01:42
62 6123SALVA TORRENTE MARTLLICENCIA DE DIAABM05:10:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 3699RAUL ANGUITA FERNANCLUB TRIATLO SABADELLABM05:12:2812100:49:3623202:49:2831.8603:39:0415001:33:2400:03:4100:03:21
64 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM05:13:0021400:54:5012202:36:2434.5303:31:1421601:41:4600:01:3000:01:46
65 373DANIEL CHARLES QUINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:16:1024300:56:0111302:34:5034.8803:30:5124701:45:1900:01:4100:01:19
66 6129JOSE MIGUEL MONTOROLLICENCIA DE DIAABM05:16:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 7048RAUL AGUERRI TREGONCLUB TRIATLON EUROPAABM05:17:136900:47:0422802:49:1631.903:36:2020901:40:5300:01:1300:01:15
68 1583ALBERT FERRER CABANC.E. PICORNELLABM05:17:4424600:56:2315602:40:0033.7503:36:2321301:41:2100:01:3900:01:58
69 5503ALBERT ALBESA RUBIOC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:19:2720400:54:3917802:42:5433.1503:37:3321801:41:5400:02:0800:03:11
70 7023CARLOS CIERCO GARRILLICENCIA DE DIAABM05:22:2426600:57:3822102:48:1332.103:45:5117601:36:3300:02:0800:02:16
71 4187DAVID CARDONA MERCAC.E. TRIATHLONBCNABM05:27:4920700:54:4026402:54:4730.903:49:2718901:38:2200:02:3400:01:35
72 3876SALVADOR BARRIS PEÑTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM05:28:1725400:57:0011702:35:2534.7503:32:2528701:55:5200:03:4100:01:43
73 7015IKER SEGUROLA USBIAAZKOITRI GSPORTABM05:28:2118200:53:2225102:52:4331.2703:46:0522201:42:1600:02:3500:01:52
74 4552OSCAR LAYOS GARCIATRIATLO JOVENT 79ABM05:29:0025300:56:5925602:53:3531.1103:50:3419101:38:2600:02:4400:01:13
75 4205NARCÍS ROCA BALSELLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM05:29:0423200:55:3824002:50:3531.6603:46:1322801:42:5100:02:0800:01:35
76 5958BERNAT VINYALS VILAC.A. IGUALADAABM05:29:4417300:52:4719402:44:1432.8803:37:0127901:52:4300:02:0100:01:48
77 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:30:0127100:57:4529703:06:2328.9704:04:085801:25:5300:05:1600:02:27
78 2771FERRAN GIMENEZ AZAGTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM05:30:3222100:55:0725802:53:5731.0403:49:0421401:41:2800:01:2800:02:01
79 5612ROGER CASTILLO GARCCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:31:078500:47:4427702:57:5630.3503:45:4024901:45:2700:02:0900:01:23
80 2276JOAN HERMS CLAPERSC.N. VIC-ETBABM05:32:2026300:57:2627402:56:3030.5903:53:5619001:38:2400:02:2200:01:54
81 4108GERARD ROSÉS BARTÉSCLUB NATACIO SITGESABM05:34:1625700:57:0526302:54:3130.9403:51:3622601:42:4000:02:1400:01:41
82 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:34:3320900:54:4222302:48:2832.0503:43:1027601:51:2300:01:2700:01:50
83 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:35:0727000:57:4127802:57:5930.3403:55:4020101:39:2700:02:0700:01:34
84 2390IVAN PASTOR RECIOC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:35:5525000:56:4626802:55:2630.7803:52:1223601:43:4300:02:2500:02:16
85 4685JOSE ANTONIO TIRADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM05:36:2126500:57:3327302:56:2930.603:54:0222301:42:1900:02:1200:01:58
86 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:37:5229301:00:0220502:45:3932.603:45:4127801:52:1100:02:3200:01:08
87 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:37:5929601:00:5627002:55:5630.6903:56:5221001:41:0700:02:2100:01:41
88 2559JUAN JOSE MARTINEZ TRIATLO PALLEJAABM05:39:1330201:02:3728703:01:4329.7204:04:2015901:34:5300:02:2200:01:12
89 4637ISAAC FONTELLES CODCLUB TRITRAININGABM05:45:2328600:59:2728403:00:1029.9703:59:3725201:45:4600:02:4900:02:46
90 3386JORDI GALLARDO FERNCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:51:1919000:53:5828803:01:4629.7103:55:4428401:55:3500:02:2600:02:07
91 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:52:1232001:09:0326002:54:0731.0104:03:1026501:49:0200:01:4000:01:29
92 7026TONI MARTINEZ MARCOLLICENCIA DE DIAABM05:57:2631801:05:3230203:09:0928.5504:14:4122701:42:4500:03:3600:02:10
93 4815JOAN PÉREZ SÀNCHEZINDEPENDENTABM06:00:1528400:59:1729003:02:0929.6504:01:2629501:58:4900:03:2400:02:23
94 4852JHEISON PUNTES SIERC.N. VIC-ETBABM06:02:5718600:53:4031203:11:3528.1904:05:1529201:57:4200:04:4000:04:41
95 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:14:4123100:55:3429903:07:4228.7704:03:1631602:11:2500:02:4000:01:44
96 3692ERIK TORNER ALTIMIRCLUB TRIATLO SABADELLABM06:16:2328300:59:1428503:01:0429.8204:00:1831902:16:0500:03:4600:02:04
97 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM06:18:4831901:06:5830403:09:5528.4304:16:5330302:01:5500:01:5500:01:40
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7044AITOR TEJERIA AIZPUIRRINTZI-SMGV1M04:24:323400:44:441302:20:1338.5103:04:571501:19:3500:01:0200:01:03
2 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M04:28:542100:43:561702:21:3138.1603:05:273601:23:2700:01:1100:01:39
3 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M04:30:074100:45:221002:19:4138.6603:05:034701:25:0400:01:0700:01:08
4 2292MODESTO DURAN RIQUEC.T. TEAM 4 LIFE V1M04:30:21500:40:593202:24:2137.4103:05:204501:25:0100:00:4900:01:23
5 7011LUIS ROMERO PASCUALK-0 TRIATLOI TALDEAV1M04:32:065300:46:262802:23:3737.603:10:032601:22:0300:01:2300:01:41
6 6108JOSEBA KOLDO MADARIARITZATXU TRI.V1M04:34:2211800:49:282502:22:5437.7903:12:222501:22:0000:01:2300:01:37
7 4859DAVID GAS PANISELLOC.N. REUS PLOMSV1M04:36:115700:46:391902:22:073803:08:467401:27:2500:00:4900:01:32
8 1026CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:36:589500:48:473602:25:2537.1303:14:123001:22:4600:01:5700:01:08
9 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M04:38:1813500:50:151102:19:4938.6203:10:048501:28:1400:01:2600:00:59
10 7024ALEX CARRERAS FABRELLICENCIA DE DIAV1M04:39:0916000:52:074502:26:4836.7803:18:551701:20:1400:01:0400:01:44
11 7017ANTONIO JOSE ADELL CLUB ESPORTIU VINARÒSV1M04:40:327500:47:181602:20:3838.403:07:5613901:32:3600:01:1100:01:08
12 658ISMAEL AYESTARAN VEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:40:536700:47:024302:26:2336.8903:13:257501:27:2800:01:1200:00:53
13 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M04:44:028400:47:426102:28:5036.2803:16:327601:27:3000:02:0900:01:26
14 2588MANUEL CALATAYUD HAGAVA TRIATLOV1M04:44:394800:46:127802:31:2335.6703:17:357201:27:0400:01:1200:01:36
15 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. PICORNELLV1M04:44:563800:45:027302:30:2935.8803:15:3110401:29:2500:01:1700:01:20
16 2902DAVID FORN FRIASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M04:46:312200:43:574402:26:2336.8903:10:2017201:36:1100:01:2100:01:22
17 5284CARLES SANTASUSANA C.N. REUS PLOMSV1M04:47:5213100:50:048702:32:3935.3803:22:434901:25:0900:01:3800:00:55
18 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOCLUB NATACIO CALDESV1M04:50:212700:44:1216102:40:4133.6103:24:535401:25:2800:04:1100:01:15
19 3053JORDI POU CAMPSTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:50:222800:44:1511102:34:4234.9103:18:5712801:31:2500:02:1100:02:01
20 1004JOSEP CLAVERO DEL MCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M04:51:446000:46:506302:29:0036.2403:15:5017101:35:5400:01:4500:01:42
21 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:52:2212800:49:5111802:35:5134.6503:25:426801:26:4000:01:5600:01:21
22 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:56:0419300:54:138202:32:0235.5203:26:1511101:29:4900:01:5800:01:07
23 3926RUBEN SERNA APARICTRIATLO JOVENT 79V1M04:56:0710000:48:528402:32:0835.503:21:0016201:35:0700:01:5800:00:55
24 7019PAUL VILUMBRALES BUZUMEATARRA TALDEA TRIATLOV1M04:56:4811400:49:2011502:35:1034.803:24:3013701:32:1800:01:2500:01:20
25 3976XAVIER DE BLAS GONZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:57:0021100:54:463802:25:4537.0503:20:3117501:36:2900:01:2600:01:10
26 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M04:57:2414200:50:5211602:35:2034.7603:26:1212501:31:1200:02:2700:01:12
27 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M04:57:2918300:53:2512402:36:2934.5103:29:547701:27:3500:01:3100:01:03
28 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M04:57:3510500:49:0214002:38:1334.1303:27:1511901:30:2000:01:4100:00:54
29 755ALEJANDRO FRIAS CHIC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:59:0913800:50:2814602:38:4534.0203:29:1311301:29:5600:02:0900:01:38
30 651JUAN VALSERA  ROBLECLUB CICLISTA BANYOLESV1M05:00:0217600:52:5217002:41:5933.3403:34:515001:25:1100:02:4300:01:00
31 2029MARC BENAGES DUCH CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M05:00:2422700:55:2812102:36:1534.5603:31:439201:28:4100:02:2000:01:31
32 341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M05:00:2918900:53:5819802:44:4932.7603:38:472301:21:4200:01:5100:01:01
33 2793JOSEP MARIA COSTA STRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M05:03:0516900:52:418102:31:5335.5503:24:3419301:38:3100:03:0300:01:44
34 1624SANTIAGO ANGUERA TACLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:03:2825500:57:0113902:38:0434.1603:35:058801:28:2300:02:2500:01:15
35 1781CARLES ESCARRE ROMEC.N. VIC-ETBV1M05:05:1710600:49:0219902:45:0232.7203:34:0412601:31:1300:02:0600:01:38
36 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M05:05:4617000:52:4212002:36:0734.5903:28:4917901:36:5700:01:3300:01:41
37 3255MIGUEL GARCIA FORTOCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:06:0915000:51:1913202:37:3034.2903:28:4918301:37:2000:01:4900:01:39
38 7029ALEX MUÑOZ MACIALLICENCIA DE DIAV1M05:06:1222400:55:1920102:45:1632.6703:40:355601:25:3700:03:0300:02:35
39 4286JOSEP BONET OLIVARTASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M05:07:0727700:58:3212302:36:2934.5103:35:0113501:32:0600:01:5800:01:31
40 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESV1M05:07:3413400:50:1419502:44:1732.8703:34:3114401:33:0300:01:5300:01:19
41 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:08:0924900:56:3514102:38:2234.103:34:5714701:33:1200:01:1800:01:26
42 7008SANTIAGO MATAMOROS C.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:09:329700:48:4916602:41:1233.503:30:0120201:39:3100:01:5600:01:09
43 7031FERNANDO DEAN VIDARINDEPENDENTV1M05:10:2927900:58:5416802:41:2533.4503:40:1911701:30:1000:02:0000:01:08
44 2324CARLOS LEON GARCIACLUB TRIATLO BLANESV1M05:18:015200:46:2227202:56:2030.6203:42:4216501:35:1900:02:3000:02:06
45 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M05:20:1914800:51:1717102:41:5933.3403:33:1625601:47:0300:03:2100:01:54
46 1209JORDI MOLINS ROMEROTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M05:21:158800:48:1218802:43:373303:31:4926701:49:2600:02:2400:01:57
47 7049RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M05:21:5931701:05:3010402:34:1934.9903:39:4922101:42:1000:02:1600:01:31
48 743JORDI ABAD GIMENEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M05:23:3025800:57:0521202:46:3932.403:43:4420501:39:4600:01:1700:01:07
49 7039IMANOL ARRUTI EZEITLLICENCIA DE DIAV1M05:23:5123300:55:4019702:44:4632.7703:40:2623401:43:2500:03:0600:02:20
50 7050ALFREDO PLANAS MUÑOCLUB TRIATLON EUROPAV1M05:26:3315400:51:4615002:39:0933.9303:30:5528501:55:3800:01:2800:01:15
51 1096JAVIER GARCÍA RODRÍU.C. SANT CUGATV1M05:31:4620500:54:3923102:49:2631.8703:44:0525801:47:4100:02:1700:01:24
52 3405MIGUEL ANGEL GARCIAC.T. PARETS DEL VALLESV1M05:34:1727400:58:0124602:51:3331.4803:49:3424201:44:4300:02:1400:02:06
53 6102MARC GARCIA GARCIAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:34:2523400:55:4117202:42:0533.3203:37:4629001:56:3900:01:4400:02:14
54 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:37:2011100:49:0925302:53:0431.203:42:1328301:55:0700:02:0300:01:17
55 745DANIEL VILLENA FRESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:37:2426900:57:4026102:54:103103:51:5025001:45:3400:02:2100:01:57
56 6111JOAN BUENAFUENTE SALLICENCIA DE DIAV1M05:38:3329200:59:5628202:58:5530.1803:58:5120401:39:4200:03:1800:02:12
57 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M05:39:3424500:56:0525402:53:0931.1903:49:1427301:50:2000:01:0200:01:41
58 4147JORDI CUEVAS MATILLTRIATLO JOVENT 79V1M05:40:0130901:03:3421602:47:2732.2503:51:0126401:49:0000:01:5900:01:39
59 3464JOAN ANTON MIRET GAC.N. TARRACOV1M05:40:3422300:55:1624202:51:0031.5803:46:1628101:54:1800:01:5500:00:58
60 1086IVAN CAPO COSIALLSCLUB NATACIO SITGESV1M05:42:0710100:48:5324802:51:5031.4303:40:4330002:01:2400:01:3900:02:34
61 7035JORDI VIURA C.E. PICORNELLV1M05:43:5124800:56:2730003:08:0928.704:04:3619901:39:1500:03:1500:02:29
62 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M05:45:3813700:50:2629803:07:1628.8403:57:4226001:47:5600:02:4700:01:02
63 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M05:47:0025100:56:5525502:53:2731.1303:50:2228901:56:3800:03:1900:01:36
64 6110RAMON GARRIGOSA CANLLICENCIA DE DIAV1M05:54:0929501:00:5028102:58:4430.2103:59:3428201:54:3500:02:1200:02:23
65 1294DAVID TRULLENQUE IBINDEPENDENTV1M06:00:3121800:54:5631403:12:4928.0104:07:4528001:52:4600:03:1100:01:31
66 764JAVIER JIMENEZ PUEYINDEPENDENTV1M06:07:4826100:57:2231003:11:0028.2704:08:2229601:59:2600:03:2000:02:20
67 3473FRANCESC FONTANILLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M06:44:5126800:57:4031603:16:3327.4704:14:1332102:30:3800:01:3500:02:33
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7021ARISTIDES MIRANDA BLLICENCIA DE DIAV1M04:35:137900:47:285302:27:4236.5603:15:101601:20:0300:01:2800:00:49
2 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV1M04:36:082500:44:044602:26:5336.7603:10:575101:25:1100:01:3200:00:57
3 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M04:38:007800:47:263102:24:1437.4403:11:406401:26:2000:01:0500:01:23
4 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M04:39:595900:46:467002:29:4736.0503:16:333501:23:2600:00:5500:01:21
5 1302RUBEN CAMINAL SALLECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M04:46:1421000:54:443702:25:3637.0903:20:205901:25:5400:01:3300:00:49
6 7046ALEX GARCIA-GASCON LLICENCIA DE DIAV1M04:49:4013200:50:0610802:34:3434.9403:24:404401:25:0000:01:3800:01:28
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M04:55:1924200:55:589102:33:0135.2903:28:596301:26:2000:01:4700:01:01
8 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M04:58:4419400:54:185202:27:2936.6103:21:4718001:36:5700:02:2700:01:24
9 922JOSE ALFONSO LORENTC.E. PICORNELLV1M05:02:1418400:53:2820402:45:2632.6403:38:543401:23:2000:02:0500:01:03
10 4601J. MOISES GONZALEZ CLUB TRIATLO BERGAV1M05:03:1216600:52:2811402:34:5434.8603:27:2217001:35:5000:01:3700:02:36
11 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M05:03:433000:44:247102:29:4936.0403:14:1326801:49:3000:01:5000:01:13
12 3378JAUME MEMBRIVE SERRCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M05:05:417700:47:2222202:48:2232.0703:35:4411401:29:5700:01:5300:01:20
13 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M05:08:3720100:54:2515302:39:4733.803:34:1215801:34:2500:02:3200:01:34
14 4351JOAN CARLES ROSELLA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M05:11:2823800:55:4916002:40:2333.6703:36:1216401:35:1600:01:5100:01:03
15 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M05:13:094300:45:3321402:47:2332.2603:32:5620601:40:1300:01:4900:01:16
16 1422GUILLERMO TUÑI PICAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M05:13:157600:47:1913802:38:0234.1703:25:2125901:47:5400:02:2200:02:08
17 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M05:13:5021200:54:4611002:34:3834.9203:29:2424001:44:2600:01:4400:01:08
18 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:15:3711500:49:2618602:43:3133.0203:32:5722501:42:4000:01:2100:01:34
19 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M05:17:4114600:51:1521802:47:4132.203:38:5619501:38:4500:02:4000:01:35
20 1135GREGORI VENEGAS RUCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:18:1029401:00:4821702:47:4032.2103:48:2811001:29:4200:01:1000:01:35
21 5504VICENÇ ALBIOL ALBESC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:18:4317500:52:5122702:48:5031.9803:41:4118101:37:0200:03:0300:02:16
22 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:18:5023900:55:5122902:49:1831.903:45:0915301:33:4100:01:3800:01:26
23 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV1M05:18:5921700:54:5524102:50:4731.6203:45:4214801:33:1700:02:2000:02:07
24 1663JAUME MORROS MARTINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M05:20:5619700:54:2118902:43:383303:37:5923101:42:5700:01:3900:01:56
25 3007MANUEL NOGALES ALTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:22:3012900:49:5223402:49:4431.8103:39:3622901:42:5400:02:3000:01:06
26 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M05:23:0322500:55:2422502:48:443203:44:0819701:38:5500:02:3400:01:41
27 1134ANTONI RIBAS I ARENC.N. MATAROV1M05:23:1610200:48:5918402:43:1833.0703:32:1727401:50:5900:01:1100:01:53
28 3413ANDRES HERRERA MAZACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:23:5723500:55:4223802:50:0731.7403:45:4918701:38:0800:02:3000:01:32
29 1609FRANCESC MIQUEL VAQC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:25:4713300:50:1023902:50:2631.6803:40:3624601:45:1100:03:2300:01:42
30 7034ALBERT LAHOZ CASTELLLICENCIA DE DIAV1M05:30:5724100:55:5623302:49:3831.8303:45:3424801:45:2300:04:2100:02:01
31 2904CARLES VIDAL TERRESCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M05:31:5714700:51:1629203:02:1429.6303:53:3019201:38:2700:04:5000:02:45
32 467DAVID CERVERA MARTIGAVA TRIATLOV1M05:32:0122200:55:0920202:45:2132.6603:40:3027701:51:3100:01:2400:01:28
33 7041ANDRES MILLAN RODRILLICENCIA DE DIAV1M05:41:128700:48:0730303:09:1328.5403:57:2023701:43:5200:01:5200:02:19
34 4781CHRISTOPH ZOTTINDEPENDENTV1M05:41:5725600:57:0418702:43:3633.0103:40:4029802:01:1700:03:5900:02:42
35 3036ENRIC ALMIÑANA SERRSPINNINGDELBUENOV1M05:50:0228900:59:3929603:06:0529.0204:05:4423801:44:1800:03:1600:02:47
36 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:54:5027300:57:5327502:56:3130.5903:54:2429702:00:2600:02:1400:01:30
37 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M05:55:1227600:58:3226502:55:0030.8603:53:3230202:01:4000:03:2900:01:43
38 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M06:00:0230501:03:1028303:00:0229.9904:03:1229101:56:5000:02:3200:01:45
39 3938MIQUEL SANROMA COMEPRAT TRIATLO 1994V1M06:08:4227800:58:4829503:05:2429.1304:04:1230502:04:3000:03:3500:02:11
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M04:45:402600:44:073902:25:5337.0203:10:0016701:35:4000:01:4100:01:31
2 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M04:53:3714900:51:197502:30:4135.8403:22:0013201:31:3700:02:0900:01:00
3 1729ENRIC PINTADO BOIXACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M04:56:3116800:52:317202:29:5336.0303:22:2415401:34:0700:02:3700:02:09
4 4277JOSE MARIA PUIG BELCLUB TRIATLO PROSANV2M05:02:5928000:59:036602:29:3536.103:28:3815701:34:2100:02:1600:01:23
5 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M05:03:301700:43:5418502:43:1833.0703:27:1217301:36:1800:01:1400:01:23
6 7012JOSEP MANUEL POMADAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M05:03:527100:47:0915102:39:1033.9303:26:1918601:37:3300:01:2800:01:34
7 6109IGNACIO ESCRIBANO PLLICÈNCIA DE DIAV2M05:12:038200:47:4020302:45:2432.6503:33:0419801:38:5900:02:3400:02:33
8 3056JOSEP SOLE LLOVETCLUB TRIATLO PROSANV2M05:33:5330701:03:2520602:45:4132.5903:49:0624401:44:4700:02:5100:01:50
9 1269ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M05:35:3029901:01:5627102:56:1530.6403:58:1118201:37:1900:03:0100:01:45
10 1660BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M05:43:0829801:01:5127902:58:2030.2804:00:1123001:42:5700:03:2600:02:57
11 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIÓ SITGESV2M05:43:4430101:02:3324502:51:3031.4903:54:0326901:49:4100:01:3600:02:19
12 4882JORDI ZABALETA GASCGAVA TRIATLOV2M05:44:2728200:59:1026602:55:0930.8303:54:1927101:50:0800:02:3500:01:43
13 6105FERNANDO ARANDA TUCC EL GARBÍV2M05:48:3815300:51:3030103:08:2628.6603:59:5626201:48:4200:04:2200:02:11
14 4933SANDRO DE MATTEIFASTTRIATLON CLUBV2M05:49:5021300:54:4921902:47:4232.203:42:3131102:07:1900:02:1900:01:31
15 6117JOSEP FLAQUE GIMENELLICENCIA DE DIAV2M06:16:4630601:03:2431303:11:5828.1304:15:2230102:01:2400:03:4500:01:29
16 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M06:43:2231501:05:1328002:58:2130.2804:03:3432202:39:4800:02:4200:02:09
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M06:10:4831601:05:2329103:02:1129.6404:07:3430402:03:1400:03:1500:01:28

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32