RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
393 383 9 1 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BAREINDEPENDENTCDF01:17:1521600:22:0031300:42:3328.201:04:3318700:12:4200:00:0000:00:00
2 5177LAURA GIMENO NOGUERC.T. S.J. ABADESSESCDF01:21:02000:00:00000:00:00001:07:1028100:13:5200:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF01:01:382500:17:218400:34:1934.9700:51:402000:09:5800:00:0000:00:00
2 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:23:3527700:23:0234900:46:3625.7501:09:3828800:13:5700:00:0000:00:00
3 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF01:25:0334900:25:5632300:43:3427.5401:09:3035200:15:3300:00:0000:00:00
4 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:25:2435300:26:0431900:43:0427.8601:09:0836200:16:1600:00:0000:00:00
5 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. NO TE PARESJNF01:28:2233500:24:4936300:48:5224.5601:13:4131500:14:4100:00:0000:00:00
6 7065JÚLIA ORTIZ PALETLLICENCIA DE DIAJNF01:37:3436400:27:5536900:52:3822.801:20:3337000:17:0100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:01:234400:18:134500:32:4836.5900:51:013300:10:2200:00:0000:00:00
2 3576PAULA LOPEZ CASTILLCASBOI TRIATLOSUB23F01:17:2823400:22:2129800:42:0828.4801:04:2921300:12:5900:00:0000:00:00
3 7062SARA PÉREZ CAMPILLOLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:5833600:24:5335400:47:1325.4101:12:0632300:14:5200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4050ANNA OLIVÉ MARTÍINDEPENDENTABF01:17:4226700:22:4928900:41:3328.8801:04:2224000:13:2000:00:0000:00:00
2 7064SILVIA GARCIA LANUZLLICENCIA DE DIAABF01:25:1131800:24:1134700:46:2125.8901:10:3231400:14:3900:00:0000:00:00
3 5003PAULA BORRÀS PONSW3TRI CLUB ESPORTIUABF01:29:2736100:26:5834400:45:5126.1701:12:4936500:16:3800:00:0000:00:00
4 7068GABI QUINTANA ORTEGLLICENCIA DE DIAABF01:30:0735500:26:2835600:47:3025.2601:13:5836000:16:0900:00:0000:00:00
5 6002ANAHI CASTILLA CATALLICENCIA DE DIAABF01:36:4236700:29:1336500:49:4224.1401:18:5537500:17:4700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:02:444800:18:286100:33:2135.9800:51:495400:10:5500:00:0000:00:00
2 7061NEUS VIDAL PUCHADESMORTES BIKES-VRP ELECTRICABF01:11:15000:00:00000:00:00000:58:0622300:13:0900:00:0000:00:00
3 4077MARTA MARTIN ALEGREC.E. SISTRELLSABF01:14:4017000:20:5826800:40:5929.2801:01:5718900:12:4300:00:0000:00:00
4 6005NURIA PUIG COMASLLICENCIA DE DIAABF01:14:58000:00:00000:00:00001:03:0512100:11:5300:00:0000:00:00
5 3591LARA GUTIERREZ MORETRIATLO PALLEJAABF01:18:4131000:23:5627400:41:0729.1901:05:0326900:13:3800:00:0000:00:00
6 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF01:21:0828600:23:1733000:44:0527.2201:07:2227700:13:4600:00:0000:00:00
7 6003GEMMA MALLOFRÉ VENTLLICENCIA DE DIAABF01:23:2034000:24:5932200:43:2727.6201:08:2632400:14:5400:00:0000:00:00
8 1977CRISTINA ORTIZ FONTFASTTRIATLON CLUBABF01:23:2933300:24:4733400:44:3526.9201:09:2229300:14:0700:00:0000:00:00
9 4059SANDRA MESA MANSOCLUB TRIATLO I RUN WITH LABF01:25:5431900:24:1235200:47:0325.501:11:1531300:14:3900:00:0000:00:00
10 4083IRINA AGRA CALATRAVW3TRI CLUB ESPORTIUABF01:26:4634600:25:4833800:45:0626.6101:10:5435800:15:5200:00:0000:00:00
11 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:27:15000:00:00000:00:00001:12:0533500:15:1000:00:0000:00:00
12 4062MIRIAM GARCÍA ROLDCERCLE SABADELLES 1856ABF01:39:3637000:30:1636800:50:1323.901:20:2938100:19:0700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8MARTA BASSA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:12:4320200:21:4621600:38:2631.2201:00:1217200:12:3100:00:0000:00:00
2 4023DIANA LOPEZ MARTINECLUB ATLETIC CASTELLARABF01:13:1017700:21:0824400:39:2530.4401:00:3317800:12:3700:00:0000:00:00
3 5012MAITE ROSADO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:15:1521000:21:5126100:40:2729.6701:02:1820900:12:5700:00:0000:00:00
4 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF01:16:5230800:23:5024300:39:2530.4401:03:1526700:13:3700:00:0000:00:00
5 3504NURIA AVILEO POZOCERCLE SABADELLES 1856ABF01:16:5924600:22:2730000:42:1328.4201:04:4015500:12:1900:00:0000:00:00
6 6006MELANIE MIRABELLLICENCIA DE DIAABF01:22:3235200:26:0427100:41:0429.2201:07:0834900:15:2400:00:0000:00:00
7 3533LIDIA EXTREMERA RUICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:34:0836300:27:5236600:49:5324.0601:17:4536300:16:2300:00:0000:00:00
8 7067ANNA TORNE FERNANDELLICENCIA DE DIAABF01:39:5736800:30:1337000:53:0022.6401:23:1336700:16:4400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:06:398400:19:0514800:36:1433.1200:55:197000:11:2000:00:0000:00:00
2 5164RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:16:2315600:20:4031400:42:4228.101:03:2221800:13:0100:00:0000:00:00
3 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F01:17:3822900:22:1730900:42:2828.2601:04:4520800:12:5300:00:0000:00:00
4 5007CARLOTA CELMA NEIRACERCLE SABADELLES 1856V1F01:20:1026000:22:4433200:44:272701:07:1121400:12:5901:07:1100:00:00
5 4085MARIA JOSÉ ARCAS GAW3TRI CLUB ESPORTIUV1F01:21:3730700:23:4932600:43:3727.5101:07:2629600:14:1100:00:0000:00:00
6 7066EVA FLOTATSLLICENCIA DE DIAV1F01:21:5927900:23:0434200:45:3226.3501:08:3624400:13:2300:00:0000:00:00
7 3507CRISTINA ZORRILLA NW3TRI CLUB ESPORTIUV1F01:22:5634300:25:2529700:42:0828.4801:07:3334800:15:2300:00:0000:00:00
8 7063NÚRIA JARABO FIDALGLLICENCIA DE DIAV1F01:23:3728800:23:2234600:46:0126.0801:09:2330200:14:1400:00:0000:00:00
9 5005EVA CALERO BALLBECERCLE SABADELLES 1856V1F01:25:4529100:23:2735700:47:5425.0501:11:2130700:14:2400:00:0000:00:00
10 4089GEMA SEVILLANO ORDÓCLUB VO2 - SURALT1F01:30:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 6001ROSA JIMENEZ MOLINALLICENCIA DE DIAV1F01:32:2436000:26:5636000:48:3124.7301:15:2736900:16:5700:00:0000:00:00
12 4066ISABEL CRIACH DOS SCERCLE SABADELLES 1856V1F01:36:4237100:30:1636100:48:4124.6501:18:5737400:17:4500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 84CLODAGH TWOMEYCERCLE SABADELLES 1856V1F01:24:2231600:24:1033700:45:0526.6201:09:1533100:15:0700:00:0000:00:00
2 1974MARIA JOSÉ GOMEZ GAFASTTRIATLON CLUBV1F01:27:4634700:25:5034800:46:3525.7601:12:2534500:15:2100:00:0000:00:00
3 4067HELENA CANOVAS MORECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:28:2434800:25:5235500:47:2325.3301:13:1533300:15:0900:00:0000:00:00
4 6004MARGARITA MARTÍ VILLLICENCIA DE DIAV1F01:35:1136900:30:1535300:47:0425.501:17:1937600:17:5200:00:0000:00:00
5 1998ANA MARIA SABATER MCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:40:2136600:28:5437100:54:1722.1101:23:1137200:17:1000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5778MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F01:19:1828300:23:1331100:42:3128.2201:05:4425900:13:3400:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3703JORDI LARRUY GILABEGAVA TRIATLOCDM01:07:115400:18:3618100:37:2732.0400:56:036200:11:0800:00:0000:00:00
2 3768VICTOR GARCÍA CASTRGAVA TRIATLOCDM01:12:2118600:21:1822100:38:3331.1300:59:5117000:12:3000:00:0000:00:00
3 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:1219200:21:3222700:38:4231.0101:00:1421000:12:5800:00:0000:00:00
4 3626GUILLEM VILLANUEVA GAVA TRIATLOCDM01:19:2828000:23:1027300:41:0529.2101:04:1533800:15:1300:00:0000:00:00
5 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTCDM01:20:1327300:22:5831500:42:4628.0601:05:4430900:14:2900:00:0000:00:00
6 5536JANKEL PARADA CINTAEUROPA SPORTS CENTRECDM01:21:4031500:24:0229000:41:3928.8101:05:4135900:15:5900:00:0000:00:00
7 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:22:3323100:22:1834100:45:2826.3901:07:4632000:14:4700:00:0000:00:00
8 2191JORDI PINO CONTRERAGAVA TRIATLOCDM01:23:1032600:24:2632000:43:0927.8101:07:3535400:15:3500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7003NIL RIUDAVETS VICTOTRIATLÓ XTREM CALVIÀJNM00:58:161700:16:59300:31:1338.4400:48:122600:10:0400:00:0000:00:00
2 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB TRIATLO BERGAJNM00:59:022100:17:043100:31:5737.5600:49:012300:10:0100:00:0000:00:00
3 2910BERNAT COROMINAS OLC.N. CATALUNYACDM00:59:392700:17:291200:31:3238.0500:49:013900:10:3800:00:0000:00:00
4 1206JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT DISTANCE TRIATLOJNM01:00:072400:17:182000:31:4637.7800:49:045900:11:0300:00:0000:00:00
5 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:044000:18:035500:33:0936.200:51:125000:10:5200:00:0000:00:00
6 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:203900:18:025300:33:0936.200:51:116300:11:0900:00:0000:00:00
7 5349ROGER ACIN SALAPRAT DISTANCE TRIATLOCDM01:02:256300:18:463600:32:1737.1700:51:037500:11:2200:00:0000:00:00
8 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:05:337300:18:5510000:34:5034.4500:53:4511300:11:4800:00:0000:00:00
9 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAINDEPENDENTJNM01:07:509900:19:2813700:35:4733.5400:55:1517700:12:3500:00:0000:00:00
10 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUCDM01:09:1512300:19:5817500:37:1632.200:57:1412800:12:0100:00:0000:00:00
11 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLOCDM01:09:2318500:21:1811100:35:0634.1900:56:2421100:12:5900:00:0000:00:00
12 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:09:274300:18:115200:33:0636.2500:51:1737800:18:1000:00:0000:00:00
13 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:10:093500:17:5827700:41:1629.0800:59:145300:10:5500:00:0000:00:00
14 5537ALEX GONZALEZ RAMIABSOLUT SPORTJNM01:10:2212500:20:0021000:38:1531.3700:58:1514100:12:0700:00:0000:00:00
15 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:10:2717800:21:0915400:36:3232.8500:57:4119700:12:4600:00:0000:00:00
16 3422JAIME GUTIERREZ MAREUROPA SPORTS CENTRECDM01:17:2023500:22:2130800:42:2628.2801:04:4717500:12:3300:00:0000:00:00
17 5237ALEIX MORA SÁNCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:22:2528100:23:1033600:44:5926.6801:08:0930400:14:1600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 503DANIEL GONZALEZ JIMC.N. MATAROSUB23M00:57:23600:16:241900:31:4637.7800:48:10300:09:1300:00:0000:00:00
2 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:57:471300:16:311700:31:4237.8500:48:131100:09:3400:00:0000:00:00
3 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:551200:16:302200:31:4837.7400:48:181200:09:3700:00:0000:00:00
4 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:57:56900:16:252800:31:5137.6800:48:161600:09:4000:00:0000:00:00
5 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.N. TARRACOSUB23M00:58:091400:16:312300:31:4837.7400:48:191800:09:5000:00:0000:00:00
6 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M00:58:141600:16:471300:31:3537.9900:48:221900:09:5200:00:0000:00:00
7 7005BEÑAT EZQUERRA ZUDASALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:58:33000:00:00000:00:00000:48:143000:10:1900:00:0000:00:00
8 7001IGNACIO BARRANCO FRDEPORAMA TRIATLON SORIANOSUB23M00:58:45000:00:00000:00:00000:48:223400:10:2300:00:0000:00:00
9 2046TONI LLULL AMERCERDANYOLA CHSUB23M00:59:021800:17:003300:32:0137.4800:49:012400:10:0100:00:0000:00:00
10 7006EGOITZ ZABALZA OLAISALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:59:332900:17:39800:31:2338.2400:49:023700:10:3100:00:0000:00:00
11 2019XABIER RODRÍGUEZ MAINDEPENDENTSUB23M01:02:116500:18:464200:32:3836.7700:51:244600:10:4700:00:0000:00:00
12 7007DIEGO IBAÑEZ BUENOSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:03:004900:18:284800:32:5236.5100:51:2010500:11:4000:00:0000:00:00
13 5465XAVIER MAS GARCIACLUB VO2 - SURALABM01:04:157500:18:577600:33:5235.4300:52:498300:11:2600:00:0000:00:00
14 4894VICTOR CANAL GARCIACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:04:576900:18:489500:34:3934.6300:53:278500:11:3000:00:0000:00:00
15 4520ADÁN GONZÁLEZ DOMÍNABSOLUT SPORTABM01:06:165700:18:3914400:36:0133.3200:54:409500:11:3600:00:0000:00:00
16 5649ADRIÀ CIURANA LANAUABSOLUT SPORTSUB23M01:06:3110600:19:3612200:35:2533.8800:55:018900:11:3000:00:0000:00:00
17 1017CARLOS SALGADO PIZACLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:06:409700:19:2711300:35:1034.1200:54:3713600:12:0300:00:0000:00:00
18 3925CARLOS MOLINA GUISAABSOLUT SPORTABM01:06:5211200:19:4111800:35:1833.9900:54:5911900:11:5300:00:0000:00:00
19 5405MIGUEL TRIGUERO MOLCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:08:508600:19:0817700:37:2432.0900:56:3215400:12:1800:00:0000:00:00
20 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:10:4211600:19:4321200:38:1831.3300:58:0118400:12:4100:00:0000:00:00
21 7035MARC FRAGOSO BRUIXLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1212400:19:5823500:39:0530.700:59:0314400:12:0900:00:0000:00:00
22 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:11:5017300:21:0018500:37:3131.9900:58:3123700:13:1900:00:0000:00:00
23 7034POL FADÓ ANRILLICENCIA DE DIASUB23M01:11:5625700:22:4113500:35:4533.5700:58:2625200:13:3000:00:0000:00:00
24 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:12:048900:19:1726700:40:5229.3601:00:0912300:11:5500:00:0000:00:00
25 5354MARC MAJÓ ROBLESW3TRI CLUB ESPORTIUSUB23M01:16:2128900:23:2220500:38:0431.5201:01:2632500:14:5500:00:0000:00:00
26 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:16:5327400:22:5925100:39:4330.2101:02:4229700:14:1100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:57:38300:16:232500:31:4837.7400:48:11600:09:2700:00:0000:00:00
2 7010JOSEP GOMEZ SARRIAC.E.A. BÉTERAABM00:57:40500:16:242900:31:5137.6800:48:15500:09:2500:00:0000:00:00
3 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:57:451100:16:291400:31:3637.9700:48:051500:09:4000:00:0000:00:00
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:57:48400:16:232100:31:4737.7600:48:101300:09:3800:00:0000:00:00
5 7008SAMUEL GIL REDONDOC.E.A. BÉTERAABM00:57:592200:17:05200:31:0938.5200:48:141700:09:4500:00:0000:00:00
6 6025ALVARO SANZ ROMERODEPORAMA TRIATLON SORIANOABM00:58:03800:16:253400:32:0737.3600:48:32700:09:3100:00:0000:00:00
7 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:58:56000:00:00000:00:00000:48:572100:09:5900:00:0000:00:00
8 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM00:59:161900:17:023200:31:5937.5200:49:012900:10:1500:00:0000:00:00
9 7012ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:00:304100:18:09900:31:2538.200:49:345500:10:5600:00:0000:00:00
10 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:013700:17:596500:33:3035.8200:51:293800:10:3200:00:0000:00:00
11 6024RYAN PARRYLLICENCIA DE DIAABM01:03:429300:19:215900:33:1936.0200:52:405800:11:0200:00:0000:00:00
12 696ORIOL DELBLANCH SOLCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:04:159600:19:265700:33:1236.1400:52:389800:11:3700:00:0000:00:00
13 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:5014500:20:286000:33:203600:53:4813100:12:0200:00:0000:00:00
14 2840DANI RIVERA MONGEFASTTRIATLON CLUBABM01:06:179200:19:1911900:35:1933.9800:54:3810300:11:3900:00:0000:00:00
15 1404JOSEP MARIA GÜERA MABSOLUT SPORTABM01:06:1911000:19:399300:34:3834.6500:54:1713000:12:0200:00:0000:00:00
16 5987ARNAU GALÍ CASTROCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:07:1712100:19:5512500:35:2933.8200:55:2412000:11:5300:00:0000:00:00
17 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:07:2013800:20:1310400:34:5434.3800:55:0714900:12:1300:00:0000:00:00
18 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. NO TE PARESABM01:08:1313300:20:0513600:35:4633.5500:55:5116200:12:2200:00:0000:00:00
19 5449MIGUEL VICENTE PONSABSOLUT SPORTABM01:08:2112000:19:5317400:37:1232.2600:57:056700:11:1600:00:0000:00:00
20 2508MIGUEL JUAREZ FONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:09:1215500:20:4015100:36:2632.9400:57:0614000:12:0600:00:0000:00:00
21 7017SERGIO DE GRACIA MALLICENCIA DE DIAABM01:09:3222300:22:079900:34:4734.500:56:5417900:12:3800:00:0000:00:00
22 6022CRISTIAN MORENO FERLLICENCIA DE DIAABM01:11:4819100:21:3018200:37:2732.0400:58:5720200:12:5100:00:0000:00:00
23 6020POL RUEDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:11:5113500:20:0723400:39:0530.700:59:1218000:12:3900:00:0000:00:00
24 3947ARNAU FADÓ ANRICLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:5623900:22:2317100:36:5232.5500:59:1518300:12:4100:00:0000:00:00
25 5204IGNASI LAFARGA VICAW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:12:1419600:21:3621300:38:1831.3300:59:5415800:12:2000:00:0000:00:00
26 1562ELOY JORGE DE LA FUABSOLUT SPORTABM01:13:4023200:22:1919000:37:3631.9100:59:5527500:13:4500:00:0000:00:00
27 3451JUAN SANCHEZ SANTOFASTTRIATLON CLUBABM01:14:0322800:22:1520900:38:1231.4101:00:2726400:13:3600:00:0000:00:00
28 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:14:0530500:23:4611200:35:1034.1200:58:5633200:15:0900:00:0000:00:00
29 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM01:14:5526900:22:5222800:38:4330.9901:01:3523900:13:2000:00:0000:00:00
30 2528JONATAN NAVARRETE JC.E. SISTRELLSABM01:15:0124300:22:2523200:39:0330.7301:01:2825800:13:3300:00:0000:00:00
31 5338ALBERTO MILLAN MARTC.E. RAYOTEAMABM01:15:0831400:24:0219400:37:4731.7601:01:4923800:13:1900:00:0000:00:00
32 4733ALEX OTERO LOPEZCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:17:0320500:21:4930100:42:1528.401:04:0421200:12:5900:00:0000:00:00
33 3470IGNASI BARBARROJA CINDEPENDENTABM01:17:2829300:23:3025200:39:4530.1901:03:1529900:14:1300:00:0000:00:00
34 6019JORDI PINO TAMAYOLLICENCIA DE DIAABM01:17:3425000:22:2930400:42:2028.3501:04:4919600:12:4500:00:0000:00:00
35 3677JAVIER PALMAR MALDOINDEPENDENTABM01:18:2033400:24:4820400:38:0231.5501:02:5035100:15:3000:00:0000:00:00
36 7049ALEX BEJARANO ESTEBLLICENCIA DE DIAABM01:18:4127200:22:5829200:41:5028.6901:04:4828300:13:5300:00:0000:00:00
37 6021CRISTIAN MORTE GONZLLICENCIA DE DIAABM01:19:0527600:23:0128500:41:2528.9701:04:2631200:14:3900:00:0000:00:00
38 5377EMIRSON ARICAPA CARABSOLUT SPORTABM01:21:4933900:24:5927600:41:1029.1501:06:0935500:15:4000:00:0000:00:00
39 7053ALEJANDRO MARSAL MILLICENCIA DE DIAABM01:21:5033000:24:4330500:42:2028.3501:07:0331900:14:4700:00:0000:00:00
40 2893JORDI BELTRAN MARTIABSOLUT SPORTABM01:27:4035400:26:2432900:44:0227.2501:10:2637300:17:1400:00:0000:00:00
41 4529ALEX ALVAREZ GUIRAOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:29:5936200:27:4534300:45:4926.1901:13:3436400:16:2500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM00:57:17200:16:233000:31:5337.6400:48:16100:09:0100:00:0000:00:00
2 7013SERGIO CRUZ FERREROC.D. LOS TRIATLETINESABM00:57:19700:16:242400:31:4837.7400:48:12200:09:0700:00:0000:00:00
3 639ALBERT FERNANDEZ CACERDANYOLA CHABM00:57:51000:00:00000:00:00000:48:18900:09:3300:00:0000:00:00
4 7002DOMINGO MUÑOZ MORENTRIDIMONISABM00:57:551000:16:262700:31:5137.6800:48:171400:09:3800:00:0000:00:00
5 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTEC.N. VIC-ETBABM00:58:582600:17:231100:31:3138.0800:48:542700:10:0400:00:0000:00:00
6 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM00:59:033000:17:39500:31:1738.3600:48:562800:10:0700:00:0000:00:00
7 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:59:523100:17:451800:31:4537.800:49:303200:10:2200:00:0000:00:00
8 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:00:222800:17:311000:31:2638.1800:48:578000:11:2500:00:0000:00:00
9 3148JORDI RIERA VARGAST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:01:294200:18:103900:32:2836.9600:50:384700:10:5100:00:0000:00:00
10 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:01:536800:18:483700:32:2037.1100:51:084200:10:4500:00:0000:00:00
11 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:01:554700:18:274900:32:5736.4200:51:243500:10:3100:00:0000:00:00
12 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON CLUBABM01:02:064600:18:185600:33:1036.1800:51:284000:10:3800:00:0000:00:00
13 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:02:133300:17:506600:33:3735.700:51:274400:10:4600:00:0000:00:00
14 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:03:277800:18:583800:32:2537.0200:51:2313700:12:0400:00:0000:00:00
15 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:04:013400:17:566800:33:3835.6800:51:3416700:12:2700:00:0000:00:00
16 3985JORDI BELLART SALMECLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:04:025300:18:359700:34:4034.6200:53:154500:10:4700:00:0000:00:00
17 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:1810400:19:335400:33:0936.200:52:429700:11:3600:00:0000:00:00
18 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM01:04:307900:18:596900:33:3935.6600:52:3811800:11:5200:00:0000:00:00
19 393ORIOL FARRE VILACLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:587400:18:569600:34:4034.6200:53:367400:11:2200:00:0000:00:00
20 5972MARC RIGUILLO BUTJC.T. PARETS DEL VALLESABM01:05:0313200:20:056400:33:3035.8200:53:358400:11:2800:00:0000:00:00
21 6010ANTONIO MARTOS MARTLLICENCIA DE DIAABM01:05:587200:18:5112600:35:3133.7900:54:229300:11:3600:00:0000:00:00
22 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:005200:18:3412100:35:2433.900:53:5813200:12:0200:00:0000:00:00
23 2151JAVIER MARCO LOPEZC.E. SISTRELLSABM01:06:248500:19:0713100:35:3933.6600:54:4610100:11:3800:00:0000:00:00
24 5835DAVID GUERRERO HERNCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:06:3415000:20:307300:33:5035.4700:54:2015100:12:1400:00:0000:00:00
25 3298JOAN VIVAS BRUGUERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:385900:18:4315700:36:3232.8500:55:157800:11:2300:00:0000:00:00
26 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM01:06:5511300:19:4112900:35:3733.6900:55:1810000:11:3700:00:0000:00:00
27 7016ROGER GUAL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:07:0112900:20:0411400:35:1434.0600:55:1810800:11:4300:00:0000:00:00
28 1100ALBERT ALGADO ENSEÑCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:07:0610200:19:3213000:35:3833.6800:55:1012500:11:5600:00:0000:00:00
29 4901DAVID LANCHA GOMEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:07:3915200:20:3412800:35:3333.7600:56:079100:11:3200:00:0000:00:00
30 5259ANGEL GALVEZ LINEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:08:0913600:20:1115500:36:3232.8500:56:438200:11:2600:00:0000:00:00
31 3207ISMAEL CALLEJAS MAYCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:08:1911700:19:4716000:36:3632.7900:56:2312400:11:5600:00:0000:00:00
32 863JOAN CALABUIG I GASINDEPENDENTABM01:08:4014700:20:2913200:35:4133.6300:56:1017100:12:3000:00:0000:00:00
33 4270JAVIER MORALES MATAC.E. RAYOTEAMABM01:09:2714900:20:3014600:36:0933.200:56:3919800:12:4800:00:0000:00:00
34 5587MARCOS MUELAS MORENPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:09:4116100:20:4417000:36:5232.5500:57:3613900:12:0500:00:0000:00:00
35 1656ALBERTO BENEITEZ ASINDEPENDENTABM01:10:3217500:21:0117200:36:5932.4500:58:0017400:12:3200:00:0000:00:00
36 2761POL UBACH TRABALINDEPENDENTABM01:11:1118000:21:1016500:36:4632.6400:57:5623000:13:1500:00:0000:00:00
37 6017RUBEN LUQUE RUEDALLICENCIA DE DIAABM01:11:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 5245ABEL JOVÉ DOLZW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:11:4616000:20:4421100:38:1731.3500:59:0119400:12:4500:00:0000:00:00
39 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM01:11:4616700:20:5119700:37:5231.6900:58:4322000:13:0300:00:0000:00:00
40 2645RAUL LOZANO GÁMEZCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:11:4918900:21:2517900:37:2532.0700:58:5021500:12:5900:00:0000:00:00
41 2984SANTIAGO CANO MORATC.E. SISTRELLSABM01:12:1124100:22:2515600:36:3232.8500:58:5722800:13:1400:00:0000:00:00
42 7036MIGUEL PÉREZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:12:1921500:21:5916400:36:4132.7100:58:4027200:13:3900:00:0000:00:00
43 4599JAVIER GORDILLO CABC.T. PARETS DEL VALLESABM01:12:2318100:21:1023000:38:5130.8901:00:0116000:12:2200:00:0000:00:00
44 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:2523800:22:2318900:37:3531.9300:59:5816600:12:2700:00:0000:00:00
45 5339JAVIER CENALMOR MARTRIENJOY TEAMABM01:12:4317400:21:0121800:38:3231.1400:59:3322600:13:1000:00:0000:00:00
46 1795SERGIO MATIAS RUIZ CLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:13:4323300:22:2118700:37:3431.9400:59:5527900:13:4800:00:0000:00:00
47 4376MARCEL GALLACH BARRCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:13:4426200:22:4519500:37:4931.7301:00:3422400:13:1000:00:0000:00:00
48 5301NACHO PARERA RUIZINDEPENDENTABM01:14:0216300:20:4723300:39:0430.7200:59:5129500:14:1100:00:0000:00:00
49 2950XAVIER CAPDEVILA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:0523000:22:1722500:38:4131.0201:00:5822200:13:0700:00:0000:00:00
50 5419RAUL SÁNCHEZ GARCÍAI3 TRIATHLONABM01:14:4222500:22:1124900:39:4030.2501:01:5120400:12:5100:00:0000:00:00
51 5971FERMIN BELLIDO MELC.T. PARETS DEL VALLESABM01:14:4630000:23:3818800:37:3531.9301:01:1325600:13:3300:00:0000:00:00
52 7040DANIEL MARCO ALSINALLICENCIA DE DIAABM01:14:4929700:23:3522900:38:4430.9801:02:1916900:12:3000:00:0000:00:00
53 834JORDI TERRADAS LOZAINDEPENDENTABM01:15:4724500:22:2724500:39:2630.4301:01:5328600:13:5400:00:0000:00:00
54 3964ANTONIO GALLARDO MUCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:15:5017100:20:5931200:42:3228.2101:03:3115600:12:1900:00:0000:00:00
55 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB TRITRAININGABM01:16:1024000:22:2326300:40:3229.6101:02:5522900:13:1500:00:0000:00:00
56 5648FERRAN BUJ JULIÀINDEPENDENTABM01:16:3020800:21:5027900:41:1829.0601:03:0824300:13:2200:00:0000:00:00
57 5219FERRAN MECA CARBALLW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:17:2327000:22:5428800:41:2828.9401:04:2221600:13:0100:00:0000:00:00
58 7046OSCAR MARTÍN LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:3032100:24:1322200:38:3331.1301:02:4631700:14:4400:00:0000:00:00
59 2961IVOR URDIALES ARANDCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:17:3621100:21:5131000:42:2928.2501:04:2023100:13:1600:00:0000:00:00
60 7056JONATHAN MARÍN DEL LLICENCIA DE DIAABM01:17:4021800:22:0025900:40:2029.7501:02:2034400:15:2000:00:0000:00:00
61 7043JAVIER SALINAS ORTELLICENCIA DE DIAABM01:18:1017200:21:0032400:43:3427.5401:04:3426300:13:3600:00:0000:00:00
62 1676JAUME ARNALOT GARCÍCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:19:0728700:23:1828200:41:2428.9901:04:4230800:14:2500:00:0000:00:00
63 6023NICANOR LUMILLO GUTLLICENCIA DE DIAABM01:20:0031300:24:0127000:41:0329.2301:05:0432600:14:5600:00:0000:00:00
64 7024PAU SOLANO GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:4031100:23:5728700:41:2828.9401:05:2534000:15:1500:00:0000:00:00
65 7047MIQUEL BURGUÈS DUCALLICENCIA DE DIAABM01:21:2132800:24:3528400:41:2428.9901:05:5934600:15:2200:00:0000:00:00
66 7052MIQUEL NOVELL BARDALLICENCIA DE DIAABM01:21:2129800:23:3631600:42:4628.0601:06:2232800:14:5900:00:0000:00:00
67 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON CLUBABM01:26:5034500:25:3734000:45:2826.3901:11:0535600:15:4500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1267ROGER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM00:56:45100:16:07700:31:2138.2800:47:28400:09:1700:00:0000:00:00
2 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:491500:16:381600:31:3937.9100:48:17800:09:3200:00:0000:00:00
3 7011DAVID AGUILERA VALEMORVEDRE TRIATLONABM00:58:192000:17:02400:31:1538.400:48:172500:10:0200:00:0000:00:00
4 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMABM00:59:272300:17:182600:31:4837.7400:49:063100:10:2100:00:0000:00:00
5 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM00:59:594500:18:16100:31:0338.6500:49:194100:10:4000:00:0000:00:00
6 7004MIGUEL IVÁN RODRÍGUC.D. TRIATLON ERESMAABM00:59:593200:17:49600:31:1838.3400:49:074900:10:5200:00:0000:00:00
7 796OLIVER GARRIDO LUQUCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:00:313600:17:581500:31:3837.9300:49:365200:10:5500:00:0000:00:00
8 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:02:456200:18:454300:32:3836.7700:51:237300:11:2200:00:0000:00:00
9 7019RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAABM01:02:497100:18:504100:32:3836.7700:51:287200:11:2100:00:0000:00:00
10 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:03:176000:18:446300:33:2535.9100:52:096100:11:0800:00:0000:00:00
11 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM01:03:546400:18:468200:34:0735.1700:52:535700:11:0100:00:0000:00:00
12 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:03:596100:18:457400:33:5135.4500:52:367700:11:2300:00:0000:00:00
13 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:04:035100:18:345100:33:0636.2500:51:4016400:12:2300:00:0000:00:00
14 2640CARLES GARCIA DELGAC.T. S.J. ABADESSESABM01:04:185600:18:388600:34:2434.8800:53:026800:11:1600:00:0000:00:00
15 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:328100:19:036700:33:3835.6800:52:4111700:11:5100:00:0000:00:00
16 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOABM01:04:339100:19:197200:33:4435.5700:53:038700:11:3000:00:0000:00:00
17 7042SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:0210700:19:376200:33:2235.9600:52:5913400:12:0300:00:0000:00:00
18 5992EDUARDO DOZ GUZMANCERCLE SABADELLES 1856ABM01:05:0811400:19:417100:33:4335.5900:53:2411000:11:4400:00:0000:00:00
19 4206JOSE ANGEL NAVARRO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:158200:19:047900:33:5935.3100:53:0314800:12:1200:00:0000:00:00
20 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM01:05:237000:18:4810800:34:5934.300:53:479600:11:3600:00:0000:00:00
21 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:416700:18:4713800:35:4933.500:54:366000:11:0500:00:0000:00:00
22 7026MARC LLOVERALLICENCIA DE DIAABM01:05:419000:19:1810300:34:5334.400:54:118800:11:3000:00:0000:00:00
23 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:06:1012200:19:5711700:35:1634.0300:55:135600:10:5700:00:0000:00:00
24 5226FERRAN TERMES PIJOAI3 TRIATHLONABM01:06:1410100:19:308900:34:3234.7500:54:0214700:12:1200:00:0000:00:00
25 2360DANIEL ALTABELLA AGPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:06:1910900:19:389800:34:4434.5500:54:2212600:11:5700:00:0000:00:00
26 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:06:299800:19:2811000:35:0434.2200:54:3212700:11:5700:00:0000:00:00
27 5952RUBEN FERNANDEZ ENCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:3910000:19:2813300:35:4133.6300:55:098600:11:3000:00:0000:00:00
28 4338RUBÉN BENISA OTALORCLUB NATACIO RUBIABM01:07:1116500:20:509200:34:3734.6700:55:2711100:11:4400:00:0000:00:00
29 3465OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:07:1613900:20:1410900:35:0034.2900:55:1413300:12:0200:00:0000:00:00
30 4205NARCÍS ROCA BALSELLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:07:269400:19:2214100:35:5733.3800:55:1914200:12:0700:00:0000:00:00
31 3383JOSE LUIS GARZON LACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:07:3112700:20:0211500:35:1534.0400:55:1715000:12:1400:00:0000:00:00
32 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:07:4614300:20:229000:34:3334.7300:54:5520300:12:5100:00:0000:00:00
33 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:5211100:19:4012400:35:2833.8300:55:0819200:12:4400:00:0000:00:00
34 5936PERE ROCA ROSCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:08:0118300:21:158300:34:1834.9900:55:3316800:12:2800:00:0000:00:00
35 1455ALEJANDRO MARTINEZ C. TRIATLO MONTORNESABM01:08:0313400:20:0614700:36:1233.1500:56:1811200:11:4500:00:0000:00:00
36 5415IGNACIO BALLANO ALECLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:08:0718200:21:148500:34:2134.9300:55:3517300:12:3200:00:0000:00:00
37 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:08:1715300:20:3512000:35:1933.9800:55:5416300:12:2300:00:0000:00:00
38 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:08:3516800:20:5310500:34:5434.3800:55:4719900:12:4800:00:0000:00:00
39 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:3814400:20:2313900:35:5533.4100:56:1815700:12:2000:00:0000:00:00
40 6007JUAN CARLOS RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:08:418800:19:1619800:37:5231.6900:57:089200:11:3300:00:0000:00:00
41 4682JORDI GUARDIOLA HECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:08:4914800:20:3016600:36:4832.6100:57:189000:11:3100:00:0000:00:00
42 4237RODRIGO MIGUEL DIEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:09:3316600:20:5015800:36:3432.8200:57:2414500:12:0900:00:0000:00:00
43 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:10:2515800:20:4215300:36:2732.9200:57:0923200:13:1600:00:0000:00:00
44 477GONÇAL LÓPEZ VALORTRIATLO JOVENT 79ABM01:10:3213000:20:0521400:38:1931.3200:58:2414300:12:0800:00:0000:00:00
45 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:11:188700:19:1326000:40:2529.6900:59:3810400:11:4000:00:0000:00:00
46 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:12:1218800:21:2118000:37:2632.0600:58:4724600:13:2500:00:0000:00:00
47 4827SEBASTIEN MIRABELINDEPENDENTABM01:12:1419800:21:3819600:37:5131.700:59:2919500:12:4500:00:0000:00:00
48 4808JOSE LUIS HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:12:1722600:22:1216100:36:3732.7700:58:4924900:13:2800:00:0000:00:00
49 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:2721400:21:5817300:37:0532.3600:59:0324500:13:2400:00:0000:00:00
50 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTABM01:12:3026400:22:4514500:36:0733.2300:58:5227000:13:3800:00:0000:00:00
51 4706ALEX LECEA LOPEZTRIATLO JOVENT 79ABM01:12:5829400:23:3114000:35:5633.400:59:2725400:13:3100:00:0000:00:00
52 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON CLUBABM01:13:4122400:22:1020200:37:5431.6601:00:0426600:13:3700:00:0000:00:00
53 4796ALBERT AMADOR SORIACERCLE SABADELLES 1856ABM01:14:0423700:22:2220600:38:0631.501:00:2826200:13:3600:00:0000:00:00
54 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:2820700:21:4924100:39:2330.4701:01:1223300:13:1600:00:0000:00:00
55 7051MANEL DELGADO FERNALLICENCIA DE DIAABM01:14:3921300:21:5623700:39:1730.5501:01:1324800:13:2600:00:0000:00:00
56 3484DAVID GONZALEZ MORAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:14:5122200:22:0423800:39:1730.5501:01:2125300:13:3000:00:0000:00:00
57 5533RICARDO BERGARA ETXINDEPENDENTABM01:15:0022700:22:1324600:39:2630.4301:01:3924200:13:2100:00:0000:00:00
58 4685JOSE ANTONIO TIRADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:0320100:21:4519900:37:5331.6800:59:3835000:15:2500:00:0000:00:00
59 7028ROGER TURRÓ JOVERLLICENCIA DE DIAABM01:15:2226500:22:4723900:39:1830.5301:02:0523400:13:1700:00:0000:00:00
60 6018JORDI ROCASALBASLLICENCIA DE DIAABM01:15:4030600:23:4619300:37:4131.8401:01:2730100:14:1300:00:0000:00:00
61 7038JUAN JIMÉNEZ GRANADLLICENCIA DE DIAABM01:16:3627100:22:5625600:40:1129.8601:03:0725000:13:2900:00:0000:00:00
62 188OSCAR MUÑOZ SANTOSCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:17:0928400:23:1626200:40:2829.6501:03:4424700:13:2500:00:0000:00:00
63 4398TONI MARTIN LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:17:5727800:23:0224800:39:3830.2801:02:4034300:15:1700:00:0000:00:00
64 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:18:0027500:23:0028100:41:2229.0101:04:2227100:13:3800:00:0000:00:00
65 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTABM01:18:1724800:22:2929400:41:5428.6401:04:2328400:13:5400:00:0000:00:00
66 7054PABLO MONTILLA IGLELLICENCIA DE DIAABM01:18:4529200:23:2928600:41:2528.9701:04:5428000:13:5100:00:0000:00:00
67 7041JAVIER HERNANDEZ MALLICENCIA DE DIAABM01:18:4830200:23:4027500:41:0729.1901:04:4729100:14:0100:00:0000:00:00
68 3943DIEGO GARCIA VICENTCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:20:0021900:22:0233100:44:1627.1101:06:1827300:13:4200:00:0000:00:00
69 2569RUBEN MONMANY PULIC.E. RAYOTEAMABM01:20:3028500:23:1731800:43:0027.9101:06:1729800:14:1300:00:0000:00:00
70 3638LLUÍS CAMPINS BERNACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:20:4630900:23:5129100:41:4428.7501:05:3533600:15:1100:00:0000:00:00
71 4940ALBERTO SEGURA PRACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:21:0533700:24:5628000:41:1929.0401:06:1532100:14:5000:00:0000:00:00
72 5272FÉLIX GRANADERO PIEC.E. SISTRELLSABM01:21:2232200:24:1829300:41:5028.6901:06:0833900:15:1400:00:0000:00:00
73 7021DAVID GARCIA GALVEZLLICENCIA DE DIAABM01:21:2329900:23:3730700:42:2328.3101:06:0034700:15:2300:00:0000:00:00
74 7030CARMELO TERUEL ROYOLLICENCIA DE DIAABM01:21:3426600:22:4833500:44:4226.8501:07:3029200:14:0400:00:0000:00:00
75 7029ANGEL PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:21:4732300:24:1830200:42:1728.3801:06:3533700:15:1200:00:0000:00:00
76 5664FRANCISCO JAVIER VECERDANYOLA CHABM01:28:3633800:24:5735100:46:5725.5601:11:5436600:16:4200:00:0000:00:00
77 4162ALBERT GARCIA GISBECLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:3835600:26:3133900:45:2126.4601:11:5236800:16:4600:00:0000:00:00
78 6013DAVID MUÑOZ ALBOLLICENCIA DE DIAABM01:31:2134100:25:0436700:50:0723.9401:15:1136100:16:1000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:59:38000:00:00000:00:00000:49:372200:10:0100:00:0000:00:00
2 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M01:01:493800:18:015800:33:1736.0500:51:183600:10:3100:00:0000:00:00
3 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. PICORNELLV1M01:02:105500:18:364600:32:4936.5700:51:254300:10:4500:00:0000:00:00
4 4267FERNANDO DEL BARRIOINDEPENDENTV1M01:02:156600:18:474000:32:3436.8500:51:215100:10:5400:00:0000:00:00
5 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:02:247700:18:583500:32:1537.2100:51:136500:11:1100:00:0000:00:00
6 4444DANIEL LLAMBRICH GAFASTTRIATLON CLUBT1M01:03:179500:19:244400:32:3836.7700:52:026600:11:1500:00:0000:00:00
7 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:375000:18:337000:33:4235.6100:52:157600:11:2200:00:0000:00:00
8 2029MARC BENAGES DUCH CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:04:225800:18:428800:34:2934.800:53:116400:11:1100:00:0000:00:00
9 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:05:438000:19:0210700:34:5934.300:54:0110600:11:4200:00:0000:00:00
10 7027SERGIO MALDONADO CULLICENCIA DE DIAV1M01:06:4112600:20:029400:34:3834.6500:54:4012900:12:0100:00:0000:00:00
11 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:06:4316200:20:458000:34:0435.2300:54:4912200:11:5400:00:0000:00:00
12 7037JORDI MONTASELLLLICENCIA DE DIAV1M01:06:4512800:20:0410600:34:5934.300:55:0310700:11:4200:00:0000:00:00
13 6015ARTURO MARTINEZ RODLLICENCIA DE DIAV1M01:06:4716400:20:497800:33:5535.3800:54:4413500:12:0300:00:0000:00:00
14 2086JORDI CANALS ALMAZACERCLE SABADELLES 1856V1M01:07:0714600:20:289100:34:3434.7200:55:0213800:12:0500:00:0000:00:00
15 7048ALEJANDRO PONS SOLELLICENCIA DE DIAV1M01:07:5015700:20:418700:34:2834.8200:55:0918100:12:4100:00:0000:00:00
16 6008LUIS ORTIZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:2014200:20:2012300:35:2633.8700:55:4617600:12:3400:00:0000:00:00
17 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZEUROPA SPORTS CENTREV1M01:08:2513700:20:1214200:35:5833.3600:56:1015200:12:1500:00:0000:00:00
18 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M01:09:4815100:20:3217800:37:2532.0700:57:5711500:11:5100:00:0000:00:00
19 5789FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M01:11:2525600:22:4010100:34:5134.4300:57:3128500:13:5400:00:0000:00:00
20 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M01:11:3419700:21:3714300:36:0133.3200:57:3828700:13:5600:00:0000:00:00
21 3916DAVID SABARIEGOS CATRIATLO OLESAV1M01:11:3821200:21:5516800:36:5132.5600:58:4620600:12:5200:00:0000:00:00
22 3974SEGUNDO LOPEZ TOLEDW3TRI CLUB ESPORTIUV1M01:11:4719000:21:2920300:37:5631.6300:59:2516100:12:2200:00:0000:00:00
23 5493DAVID RUBIO PEÑAEUROPA SPORTS CENTREV1M01:11:4819300:21:3418600:37:3331.9600:59:0718200:12:4100:00:0000:00:00
24 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB VO2 - SURALV1M01:11:5115400:20:3724000:39:2330.4701:00:0011600:11:5100:00:0000:00:00
25 4367JONATAN JIMENEZ-VERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:11:5618700:21:1920100:37:5431.6600:59:1319000:12:4300:00:0000:00:00
26 3862SANTIAGO DEL RIO REC.E. RAYOTEAMV1M01:12:1926300:22:4516900:36:5232.5500:59:3718500:12:4200:00:0000:00:00
27 4359JORDI PARDINA LESEDC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:12:2520900:21:5017600:37:1732.1900:59:0723500:13:1800:00:0000:00:00
28 2646ALBERTO JOSE CAMPOSC.E. RAYOTEAMV1M01:12:3526100:22:4518400:37:2932.0101:00:1415900:12:2100:00:0000:00:00
29 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:12:5920300:21:4621700:38:2931.1801:00:1519100:12:4400:00:0000:00:00
30 2994JOSE GALO AREVALO TRIDIRV1M01:13:4822100:22:0320800:38:0931.4501:00:1226100:13:3600:00:0000:00:00
31 733CARLOS GONZALEZ MEMINDEPENDENTV1M01:13:4924200:22:2519200:37:3831.8901:00:0327600:13:4600:00:0000:00:00
32 1096JAVIER GARCÍA RODRÍU.C. SANT CUGATV1M01:14:0525500:22:4020700:38:0631.501:00:4623600:13:1900:00:0000:00:00
33 2979JOAN ESCUDERO GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0625200:22:3224200:39:2430.4601:01:5622500:13:1000:00:0000:00:00
34 1066JORDI VALLDEPERAS YCASBOI TRIATLOV1M01:15:5225400:22:3725000:39:4230.2301:02:1925700:13:3300:00:0000:00:00
35 5455RUBÉN MORENO BURGUÉCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:16:0317900:21:1029500:42:0128.5601:03:1120500:12:5200:00:0000:00:00
36 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:16:3825800:22:4422400:38:3831.0601:01:2234100:15:1600:00:0000:00:00
37 7050ALBERTO BATALLA GARLLICENCIA DE DIAV1M01:16:4124700:22:2826900:41:0029.2701:03:2822700:13:1300:00:0000:00:00
38 4254RAUL RUBIO ALONSOCLUB TRI5UV1M01:16:5728200:23:1025400:39:4930.1401:02:5928900:13:5800:00:0000:00:00
39 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:17:0530300:23:4124700:39:3730.2901:03:1827800:13:4700:00:0000:00:00
40 5417JORDI ALVAREZ SANCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:17:1025900:22:4426600:40:4929.401:03:3326500:13:3700:00:0000:00:00
41 7025MIGUEL ANGEL LAS HELLICENCIA DE DIAV1M01:17:1524900:22:2926400:40:4729.4201:03:1629000:13:5900:00:0000:00:00
42 3961STEFANO DEL LATTEFASTTRIATLON CLUBV1M01:18:5032900:24:4025300:39:4930.1401:04:2930600:14:2100:00:0000:00:00
43 2049DAVID BALSERA PEÑASCERDANYOLA CHV1M01:20:0229500:23:3130300:42:1828.3701:05:4930000:14:1300:00:0000:00:00
44 7055JUAN DOMINGO TRINIDLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5425100:22:3032700:43:4927.3901:06:1931000:14:3500:00:0000:00:00
45 7031XAVIER FRANCO MORENLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5531200:24:0029600:42:0828.4801:06:0831800:14:4700:00:0000:00:00
46 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:24:0935900:26:5329900:42:1028.4601:09:0333000:15:0600:00:0000:00:00
47 7018ALBERT OLLER HUMETLLICENCIA DE DIAV1M01:33:0535800:26:4435800:48:002501:14:4437900:18:2100:00:0000:00:00
48 6009ALBERT SANZ LAGRANJLLICENCIA DE DIAV1M01:36:1936500:28:2936200:48:4324.6301:17:1238000:19:0700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M00:57:41000:00:00000:00:00000:48:071000:09:3400:00:0000:00:00
2 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV1M01:04:5111500:19:427500:33:5135.4500:53:336900:11:1800:00:0000:00:00
3 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:05:018300:19:048100:34:0735.1700:53:1111400:11:5000:00:0000:00:00
4 1596JOSE MARIA MORALES C.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:06:1310300:19:3211600:35:1534.0400:54:478100:11:2600:00:0000:00:00
5 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV1M01:06:167600:18:5715200:36:2732.9200:55:244800:10:5200:00:0000:00:00
6 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV1M01:08:2320000:21:407700:33:5435.400:55:3420000:12:4900:00:0000:00:00
7 462RAFAEL GIMENO GARCIC.T. S.J. ABADESSESV1M01:09:3716900:20:5715000:36:2332.9800:57:2015300:12:1700:00:0000:00:00
8 1799KIKO CARMONA CEREZOCASBOI TRIATLOV1M01:09:5019400:21:3412700:35:3233.7700:57:0619300:12:4400:00:0000:00:00
9 3952DAVID PROS CRUSATCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:11:2014000:20:1422600:38:4131.0200:58:5516500:12:2500:00:0000:00:00
10 7033JOSÉ LUIS BARAHONA LLICENCIA DE DIAV1M01:11:3222000:22:0216200:36:3732.7700:58:3920700:12:5300:00:0000:00:00
11 7015ANTONIO ENCINAS GAMLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0513100:20:0525700:40:1829.7801:00:2318600:12:4200:00:0000:00:00
12 1332JOSE ANTONIO LOPEZ W3TRI CLUB ESPORTIUV1M01:13:0720600:21:4922300:38:3631.0901:00:2518800:12:4200:00:0000:00:00
13 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M01:13:3323600:22:2219100:37:3731.900:59:5926000:13:3400:00:0000:00:00
14 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:13:3919500:21:3522000:38:3231.1401:00:0725500:13:3200:00:0000:00:00
15 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:13:5921700:22:0021500:38:2231.2801:00:2226800:13:3700:00:0000:00:00
16 6011FRANCISCO PÉREZ ESPLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4529600:23:3418300:37:2832.0301:01:0227400:13:4300:00:0000:00:00
17 532CARLES BOU MIRÓPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:15:3132400:24:2216700:36:4832.6101:01:1030500:14:2100:00:0000:00:00
18 3075MANEL GUTIERREZ ROGAVA TRIATLOV1M01:15:3818400:21:1727800:41:1729.0701:02:3422100:13:0400:00:0000:00:00
19 2968PEDRO LUIS BLAYA GIFASTTRIATLON CLUBV1M01:18:5030400:23:4525500:40:0229.9801:03:4732900:15:0300:00:0000:00:00
20 2670ADELARDO GALLEGO GICLUB NATACIO RUBIV1M01:23:2233100:24:4433300:44:2826.9901:09:1229400:14:1000:00:0000:00:00
21 6012JUAN CORTÉS PRIETOLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3132000:24:1236400:49:0224.4701:13:1434200:15:1700:00:0000:00:00
22 4284PERE FORTUÑO RODRIGABSOLUT SPORTV1M01:28:5835100:25:5834500:45:5526.1301:11:5337100:17:0500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:04:0311800:19:484700:32:5036.5500:52:387900:11:2500:00:0000:00:00
2 2470XAVIER DURAN JUVINYC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:04:1610800:19:375000:33:0236.3300:52:399900:11:3700:00:0000:00:00
3 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:06:3810500:19:3313400:35:4433.5800:55:177100:11:2100:00:0000:00:00
4 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV2M01:06:5014100:20:1810200:34:5334.400:55:1110200:11:3900:00:0000:00:00
5 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:10:2619900:21:4015900:36:3532.800:58:1514600:12:1100:00:0000:00:00
6 2622RAFAEL CHUECA BLASCABSOLUT SPORTV2M01:11:3517600:21:0623100:38:5330.8600:59:599400:11:3600:00:0000:00:00
7 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:11:4225300:22:3314900:36:1933.0400:58:5220100:12:5000:00:0000:00:00
8 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:12:0715900:20:4320000:37:5431.6600:58:3725100:13:3000:00:0000:00:00
9 5433ERNEST CARRETERO SECENTRE ATLETIC LAIETANIAV2M01:17:1526800:22:5028300:41:2428.9901:04:1421700:13:0100:00:0000:00:00
10 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M01:18:0729000:23:2526500:40:4929.401:04:1428200:13:5300:00:0000:00:00
11 4171FERNANDO VELASCO MCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M01:21:1534200:25:1327200:41:0529.2101:06:1832700:14:5700:00:0000:00:00
12 3935RICARD LLONCH FONTACERCLE SABADELLES 1856V2M01:22:0732500:24:2231700:42:5427.9701:07:1632200:14:5100:00:0000:00:00
13 3950JAVIER ALMELA OLLERCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:23:1331700:24:1032100:43:1827.7101:07:2835700:15:4500:00:0000:00:00
14 1164XAVIER CARRACEDO METRIDIRV2M01:24:4034400:25:3132500:43:3527.5301:09:0635300:15:3400:00:0000:00:00
15 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:27:2832700:24:3335900:48:1824.8401:12:5131100:14:3700:00:0000:00:00
16 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M01:28:0135000:25:5635000:46:5525.5801:12:5133400:15:1000:00:0000:00:00
17 3743JAVIER NICOLAS GARCCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:28:4335700:26:3632800:43:5827.2901:10:3437700:18:0900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1605JOAN BOADA SOLERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:11:5011900:19:4925800:40:1829.7801:00:0710900:11:4300:00:0000:00:00
2 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.T. S.J. ABADESSESV2M01:13:2220400:21:4821900:38:3231.1401:00:2021900:13:0200:00:0000:00:00
3 5229CARLES MOREU HOSTENW3TRI CLUB ESPORTIUV2M01:14:5424400:22:2623600:39:0730.6801:01:3324100:13:2100:00:0000:00:00
4 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:14:5930100:23:3916300:36:3932.7401:00:1831600:14:4100:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH TRIATLO OLESAV3M01:21:2333200:24:4530600:42:2228.3201:07:0730300:14:1600:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32