RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
364 362 2 0 5 19 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:15:4428200:21:4628200:42:3926.7301:04:2528500:11:1900:00:3100:00:42
2 5054SILVIA ROSENDO NAVAC.N. SABADELLCDF01:24:5830600:22:3834000:50:2022.6501:12:5831500:12:0000:01:0200:00:58
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF01:06:325100:17:0822500:40:0528.4400:57:1313200:09:1900:00:2900:00:37
2 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:08:2518200:19:2421400:39:3828.7600:59:0213700:09:2300:00:3000:00:42
3 5080PAULA BATLLE I PLANFASTTRIATLON CLUBJNF01:13:5924100:20:3528700:43:0426.4701:03:3921200:10:2000:00:3400:00:59
4 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOJNF01:21:2832800:23:4031800:46:0724.7201:09:4730300:11:4100:00:4100:01:16
5 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:22:2532700:23:4031900:46:1924.6101:09:5933100:12:2600:01:0600:01:20
6 128SAMANTHA ARISTA RIVC.N. SABADELLJNF01:35:4135000:26:1235200:53:3721.2601:19:4935900:15:5200:00:4800:00:56
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:11:5523500:20:2924000:40:4827.9401:01:1723300:10:3800:00:5400:00:54
2 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F01:12:4125400:20:5924800:40:5927.8201:01:5824300:10:4300:00:3200:00:55
3 5124IVETTE MOLINO RAMÍRC.N. VIC-ETBABF01:16:3828600:21:5627400:42:2126.9201:04:1732900:12:2100:00:4100:00:37
4 3576PAULA LOPEZ CASTILLCASBOI TRIATLOSUB23F01:19:5527700:21:3832700:46:5624.2901:08:3428600:11:2100:00:3700:00:41
5 5008MARINA GONZÁLEZ GUETRIATLO L´HOSPITALETABF01:24:1929900:22:3234100:50:2522.6101:12:5728700:11:2200:01:1700:01:08
6 5020NEREA MARTÍNEZ FRANTRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:46:3435500:30:0835601:00:5118.7301:30:5935700:15:3500:01:0500:00:56
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:11:3026000:21:0624300:40:5327.8801:01:5914500:09:3100:00:5300:00:51
2 4091CATERINA CAPDEVILAC.T. S.J. ABADESSESABF01:12:0025700:21:0023000:40:1628.3101:01:1624500:10:4400:01:0100:00:54
3 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:13:3825000:20:4728400:42:5426.5701:03:4118000:09:5700:00:2700:00:58
4 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON CLUBABF01:15:2929400:22:1027000:42:0927.0501:04:1927400:11:1000:00:3700:00:38
5 4011GEMMA MARTINEZ QUIRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:16:2931400:23:0327200:42:1127.0201:05:1427800:11:1500:00:4700:00:40
6 4008MIRIAM COMAS SERRATTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:16:5328000:21:4230200:44:0625.8501:05:4827000:11:0500:01:2000:01:15
7 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF01:17:0530700:22:4928000:42:3226.801:05:2130400:11:4400:00:5200:01:07
8 5194ANNA YMBERN JIMENEC.A. XALOCABF01:21:4032400:23:3332000:46:2024.601:09:5330900:11:4700:01:0700:00:50
9 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:30:0534100:24:5635000:52:2221.7701:17:1833900:12:4700:01:1000:03:50
10 71ANNA MONTES CABOTT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:43:2135700:31:0835500:56:3620.1401:27:4435800:15:3700:01:2900:01:04
11 5009LAIA HERNÀNDEZ GÓMETRIATLO L´HOSPITALETABF01:46:3435600:30:0835701:00:5518.7101:31:0335600:15:3100:00:5900:00:59
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO BLANESABF01:09:3322700:20:1721300:39:3428.8100:59:5115700:09:4200:00:3700:00:44
2 5117SÍLVIA MÍGUEZ SÀNCHTRIATLO 3MPORDAABF01:13:0825600:21:0025100:41:0927.701:02:0926500:10:5900:00:5600:00:56
3 5139LESLIE REKOW REPULLPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:16:3629100:22:0427900:42:3126.8101:04:3531600:12:0100:01:0300:00:48
4 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:16:4130800:22:4927800:42:2926.8301:05:1828900:11:2300:00:4400:00:44
5 7003ROSA MATAMALA VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:19:2625900:21:0632400:46:3924.4401:07:4530200:11:4100:01:3500:01:11
6 5014NOELIA GALLARDO LINCLUB TRIATLO BLANESABF01:20:3230200:22:3432100:46:2724.5401:09:0129400:11:3100:00:4400:00:43
7 1982LAIA RIERA GONZALEZC.A. LES TORTUGUESABF01:20:3833500:24:1830100:44:0425.8701:08:2232400:12:1600:00:3100:00:43
8 1897EMMA ANDERSON CRYNST-BIKES CLUB TRIATLOABF01:24:3833400:24:0933200:47:5023.8301:11:5933700:12:3900:01:2000:01:05
9 122INES MESTRE CARRASCCLUB TRIATLO BLANESABF01:25:2634000:24:5433300:48:0423.7201:12:5833200:12:2800:00:4700:00:55
10 5100ROSALIA MANSILLA MOCASBOI TRIATLOABF01:28:5834200:25:0134400:50:3622.5301:15:3734600:13:2100:01:1200:01:04
11 4024SONIA MARTINEZ TIJECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:29:0934300:25:0134800:51:3622.0901:16:3733600:12:3200:01:0600:01:01
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5770JUDITH LÓPEZ CANCHOC.T. S.J. ABADESSESABF01:10:3413800:18:4028100:42:3526.7701:01:1513000:09:1900:00:4400:00:49
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:1925200:20:5025000:41:0627.7401:01:5621300:10:2300:00:5300:00:55
3 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF01:20:2632100:23:2831200:45:2325.1201:08:5129700:11:3500:01:2000:00:50
4 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF01:21:2529800:22:2833000:47:302401:09:5829100:11:2700:00:5400:00:52
5 5085CONS GONZALEZ VAN HT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:25:1234400:25:1632300:46:3824.4501:11:5434500:13:1800:01:1700:01:02
6 4099ANABEL PIMENTEL DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:31:1035200:26:3134600:51:2422.1801:17:5534400:13:1500:01:1000:01:44
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:07:5913000:18:3322900:40:1028.3800:58:4312500:09:1600:00:3400:00:41
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:08:3321500:20:0619600:38:4529.4200:58:5115800:09:4200:00:2800:00:42
3 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:09:5722200:20:1121600:39:4028.7400:59:5119400:10:0600:00:3700:00:47
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:10:1925300:20:5220200:39:0029.2300:59:5222000:10:2700:00:5400:00:49
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:14:4021900:20:0930600:44:2025.7101:04:2920200:10:1100:00:5500:00:43
6 1905CAROLINA VALMAÑA PIC.N. CATALUNYAV1F01:14:4627800:21:3827100:42:1027.0401:03:4826200:10:5800:00:4300:00:51
7 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F01:14:4627900:21:3926900:42:0827.0601:03:4726600:10:5900:00:4000:00:49
8 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:18:5628800:21:5930900:44:5525.3801:06:5431800:12:0200:00:4400:00:43
9 5077MERCE COSTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:19:1732300:23:3129600:43:3826.1301:07:0932100:12:0800:01:0600:01:01
10 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:30:2835400:28:0733700:48:1823.601:16:2535300:14:0300:01:0000:01:07
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F01:12:4323800:20:3123700:40:432801:01:1429300:11:2900:00:5000:00:56
2 6019CRISTINA REBULL SANLLICENCIA DE DIAV1F01:29:1830300:22:3535300:55:2520.5701:18:0028100:11:1800:01:3800:01:06
3 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:35:2834800:25:5335400:55:3420.5201:21:2735200:14:0100:01:1200:00:58
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5778MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F01:19:3528700:21:5732200:46:3624.4601:08:3326700:11:0200:01:1900:01:03
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:24:4830900:22:5034500:50:4122.4901:13:3127900:11:1700:01:1200:01:04
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:31:3734600:25:2535100:52:2721.7301:17:5234900:13:4500:01:0700:01:23
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F01:26:1334700:25:3133100:47:4223.901:13:1334300:13:0000:01:2700:01:11
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:29:4135300:27:1733800:48:3823.4401:15:5535000:13:4600:00:3900:00:36
2 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:31:1634900:26:0334700:51:2622.1601:17:2935100:13:4700:01:0100:01:10
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7019PAU CABAÑÉS SAGUÉSLLICENCIA DE DIACDM01:03:187100:17:3814400:36:5130.9400:54:298600:08:4900:01:1000:00:33
2 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:1513700:18:3910900:35:5231.7800:54:3116200:09:4400:00:3800:00:33
3 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:09:3717300:19:1323400:40:2828.1700:59:4117800:09:5600:01:0900:00:45
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:57:121900:16:17800:33:0234.5100:49:191700:07:5300:00:2200:00:23
2 1587ALEJANDRO CORTIJO RC.N. MATAROJNM00:57:151300:15:572000:33:4433.7900:49:41400:07:3400:00:2600:00:42
3 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB TRIATLO BERGAJNM00:59:514100:17:026100:34:4732.7700:51:492200:08:0200:00:3000:00:29
4 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:00:185500:17:125100:34:3632.9500:51:485400:08:3000:00:4400:00:32
5 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:264900:17:085600:34:4332.8400:51:516200:08:3500:00:3100:00:31
6 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:174000:16:569300:35:2832.1400:52:249100:08:5300:00:4400:00:55
7 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:255200:17:0910400:35:4931.8300:52:584800:08:2700:00:3700:00:38
8 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:01:5011500:18:204800:34:333300:52:539900:08:5700:00:3600:00:39
9 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:126800:17:3412100:36:0531.5900:53:395700:08:3300:00:3000:00:31
10 5558SERGI MATAS LARGOPRAT DISTANCE TRIATLOJNM01:02:4713600:18:3810800:35:5131.800:54:293400:08:1800:00:4300:00:32
11 5349ROGER ACIN SALAPRAT DISTANCE TRIATLOCDM01:02:5610700:18:1210600:35:5031.8100:54:029200:08:5400:00:3100:00:28
12 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:1512200:18:284700:34:333300:53:0127600:11:1400:00:3500:00:33
13 1420DIDAC PURTI GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:04:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7017FERRAN CAMPS RUSIÑOLLICENCIA DE DIAJNM01:05:406500:17:2921700:39:4228.7200:57:115000:08:2900:00:5100:00:57
15 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:05:4114100:18:4214800:37:0630.7300:55:4817600:09:5300:00:4300:00:35
16 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:07:1517500:19:1516800:37:5530.0700:57:1019300:10:0500:00:5600:00:57
17 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:2713300:18:3720700:39:1429.0600:57:5115000:09:3600:00:3900:00:39
18 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:09:26000:00:00000:00:00000:58:0728400:11:1900:00:4900:00:44
19 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:09:3021000:20:0022000:39:4828.6400:59:4816000:09:4200:01:0300:00:56
20 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOJNM01:10:2822100:20:1021800:39:4428.6900:59:5422900:10:3400:01:1600:00:51
21 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:10:5123300:20:2623300:40:2728.1801:00:5318200:09:5800:00:4500:00:50
22 1244IGNACIO GALLO FERREC.E.T. DISTANCEJNM01:14:3019300:19:3531700:46:0524.7401:05:408800:08:5000:01:1100:01:00
23 4296ESTEBAN AVILA GONZAC. TRIATLO MONTORNESCDM01:15:2219100:19:2931600:46:0324.7601:05:3217100:09:5000:00:4200:01:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:55:45100:15:31400:32:4634.7900:48:17100:07:2800:00:2500:00:24
2 4743PHILIPP SCHWARZLABSOLUT SPORTABM00:57:131400:16:002100:33:4433.7900:49:44200:07:2900:00:3100:00:45
3 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:581700:16:172700:34:0333.4800:50:20700:07:3800:00:2800:00:30
4 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:401100:15:449900:35:4531.8900:51:292800:08:1100:00:2700:00:22
5 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:59:453000:16:437500:35:0432.5100:51:472000:07:5800:00:2500:00:23
6 3818SALVADOR ZURITA RIEFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:501600:16:013300:34:2033.200:50:2114300:09:2900:00:2700:00:32
7 4415BENJAMIN LATORRE DCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:00:226000:17:243600:34:2133.1900:51:456800:08:3700:00:3100:00:31
8 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:00:456300:17:263900:34:2333.1600:51:499700:08:5600:00:2600:00:36
9 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:01:253200:16:4412400:36:1631.4300:53:004000:08:2500:00:3100:00:27
10 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:01:419900:18:036600:34:5132.7100:52:548100:08:4700:00:3400:00:43
11 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:4510800:18:134400:34:3033.0400:52:4310300:09:0200:00:3100:00:30
12 4834GUILLEM FERNANDEZ VT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:159700:18:027400:35:0432.5100:53:0611300:09:0900:00:3800:01:00
13 4894VICTOR CANAL GARCIACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:03:0012400:18:3011700:35:5931.6800:54:295500:08:3100:00:3300:00:43
14 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:03:2514800:18:528600:35:2332.2200:54:1511500:09:1000:00:3600:00:30
15 5273VÍCTOR GARRO OLIVERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:04:1012600:18:3011800:36:0131.6500:54:3115600:09:3900:00:5800:00:33
16 715XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:4015300:18:5812900:36:2231.3500:55:2013300:09:2000:00:4200:00:34
17 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M01:06:5018700:19:2812700:36:1931.3900:55:4726800:11:0300:00:4300:00:38
18 1403QUIM EGEA VIADERC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:09:3519000:19:2921900:39:4728.6600:59:1620900:10:1900:01:0200:00:54
19 4995JORDI FORTIÀ BATALLCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:09:5024300:20:3818000:38:1929.7500:58:5726000:10:5300:00:4200:00:45
20 4996MARTÍ OLIVEIRA VICECLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:10:0024700:20:4019800:38:5229.3300:59:3222100:10:2800:00:3800:00:39
21 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:11:3024900:20:4519500:38:4429.4300:59:2931700:12:0100:01:0200:00:51
22 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:12:1116000:19:0627600:42:2526.8801:01:3123900:10:4000:00:4200:00:54
23 1398JOSE CARRERA HENRÍQCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:16:4924800:20:4131300:45:3724.9901:06:1822300:10:3100:00:4200:01:06
24 7015JAVIER RIOS HEREDIALLICENCIA DE DIASUB23M01:21:3833900:24:4829700:43:5625.9501:08:4434200:12:5400:01:1000:01:18
25 7016MARC CASTRO TIRADOLLICENCIA DE DIASUB23M01:26:0633300:23:5833900:49:5522.8401:13:5332300:12:1300:00:4900:00:42
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM00:56:05300:15:36500:32:4734.7700:48:231100:07:4200:00:2000:00:31
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:56:36200:15:35700:32:5334.6700:48:282600:08:0800:00:2400:00:32
3 303ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:57:09700:15:361900:33:4333.8100:49:191500:07:5000:00:2400:00:22
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:10500:15:362400:33:5533.6100:49:31800:07:3900:00:5000:00:33
5 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM00:57:202100:16:181100:33:0734.4200:49:251900:07:5500:00:4400:00:31
6 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:58:001800:16:172800:34:0533.4500:50:22600:07:3800:00:2300:00:34
7 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM00:58:032000:16:182900:34:0733.4100:50:25500:07:3800:00:4000:00:33
8 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM00:58:224700:17:061200:33:0734.4200:50:132700:08:0900:00:2800:00:27
9 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:58:255600:17:131500:33:1934.2200:50:321600:07:5300:00:3000:00:45
10 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:59:432700:16:268700:35:2332.2200:51:491800:07:5400:00:3000:00:33
11 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:00:153700:16:547600:35:0432.5100:51:583200:08:1700:00:5000:00:41
12 3187GERARD FIGUERAS DOMGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:00:214400:17:045400:34:4132.8700:51:456500:08:3600:00:4400:00:31
13 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:00:483400:16:479700:35:3632.0200:52:234100:08:2500:00:4200:00:56
14 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON CLUBABM01:00:516600:17:333800:34:2333.1600:51:569400:08:5500:00:3200:00:31
15 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:01:0111400:18:165500:34:4132.8700:52:572500:08:0400:00:3800:00:34
16 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:01:136400:17:278300:35:1932.2800:52:464400:08:2700:00:4300:00:33
17 5502XAVI TOMASA SERRANCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:215800:17:209600:35:3232.0800:52:525100:08:2900:00:3800:00:36
18 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:01:227300:17:398000:35:1432.3600:52:535200:08:2900:00:4300:00:27
19 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM01:01:263800:16:5511600:35:5831.700:52:535800:08:3300:00:2400:00:28
20 1459ELIAS ARJONA PURIFICLUB FIT GYMABM01:01:318100:17:466500:34:5132.7100:52:379300:08:5400:00:2900:00:31
21 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:029000:17:577300:35:0232.5400:52:5910500:09:0300:00:3300:00:30
22 2805DAVID RIERA MALLOLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:075300:17:1010100:35:4631.8700:52:5611700:09:1100:00:3200:00:30
23 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:02:0711700:18:224900:34:3432.9800:52:5611600:09:1100:00:4400:00:30
24 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:189300:18:009400:35:2932.1300:53:298500:08:4900:00:3700:00:35
25 4603ERNEST ROURA PUIGDECLUB TRIATLO MALGRATABM01:02:249200:17:599800:35:4431.900:53:437400:08:4100:00:5600:00:31
26 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:377800:17:4511100:35:5531.7400:53:4010000:08:5700:00:3900:00:31
27 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:5910200:18:0413100:36:2731.2800:54:3114200:09:2800:00:3800:00:33
28 4836ROGER ALBADALEJO CAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:04:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:4615000:18:5613000:36:2731.2800:55:2313800:09:2300:01:0200:00:35
30 6020BERNAT COSTA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:05:2517900:19:1811500:35:5831.700:55:1619700:10:0900:00:4700:00:36
31 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON CLUBABM01:06:083600:16:546400:34:5132.7100:51:4535400:14:2300:00:2400:00:37
32 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:06:2718900:19:2915800:37:2030.5400:56:4915300:09:3800:00:3100:00:41
33 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:06:3315600:19:0116600:37:5030.1300:56:5116100:09:4200:00:4500:00:42
34 6015CARLOS MARTIN ACOSTLLICENCIA DE DIAABM01:07:1011800:18:2420100:39:0029.2300:57:2416400:09:4600:01:1200:00:50
35 4962ANDREU JAILE ANDRESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:3414900:18:5517800:38:1529.800:57:1021400:10:2400:01:0500:00:57
36 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:07:5017600:19:1718900:38:3629.5300:57:5317900:09:5700:00:4000:00:41
37 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:07:5916300:19:0820300:39:0129.2200:58:0916900:09:5000:00:4500:00:41
38 3681JOAN MARC GRUART BIC.A. XALOCABM01:08:1518400:19:2619700:38:4729.3900:58:1318800:10:0200:00:5800:00:42
39 5987ARNAU GALÍ CASTROCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:08:3616500:19:0922100:39:5228.600:59:0114900:09:3500:01:0400:01:02
40 689LLUÍS BONET OSORIOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:08:4721100:20:0118600:38:3029.6100:58:3120800:10:1600:00:3700:00:43
41 3757SERGI LLAGOSTERA MAC.N. VIC-ETBABM01:09:0324600:20:4015900:37:3230.3700:58:1225600:10:5100:00:4900:00:44
42 4928VICTOR DOBLAS DIAZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:09:3214300:18:4424600:40:5627.8500:59:4017300:09:5200:01:1000:00:44
43 7008QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:10:1420500:19:5022300:39:5328.5800:59:4322400:10:3100:01:1500:00:49
44 7004ALEIX SANTAMARIA SELLICENCIA DE DIAABM01:12:5624400:20:3826300:41:3827.3801:02:1623700:10:4000:01:1200:00:49
45 3486JUAN RUIZ COMASPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:13:1029200:22:0523500:40:3628.0801:02:4122200:10:2900:00:4800:00:56
46 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:2927500:21:2725400:41:1327.6601:02:4025400:10:4900:00:3900:00:57
47 3451JUAN SANCHEZ SANTOFASTTRIATLON CLUBABM01:13:5028100:21:4223800:40:432801:02:2529000:11:2500:00:5900:00:42
48 7012JORDI ARGEMI MASLLICENCIA DE DIAABM01:15:1523100:20:2630400:44:1125.801:04:3723400:10:3800:00:4400:01:01
49 5942MARC JAUMA NURITRIATLO L´HOSPITALETABM01:19:3431200:22:5930500:44:1825.7301:07:1732500:12:1700:01:0400:01:00
50 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:20:2533600:24:3729500:43:3126.201:08:0832600:12:1700:01:1200:01:11
51 2893JORDI BELTRAN MARTIABSOLUT SPORTABM01:27:0234500:25:2333500:48:0523.7101:13:2834800:13:3400:01:0000:01:21
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNFASTTRIATLON CLUBABM00:56:02800:15:37300:32:4234.8600:48:191200:07:4300:00:2200:00:28
2 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM00:56:19600:15:36100:32:4034.900:48:162300:08:0300:00:3000:00:25
3 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:56:411000:15:43200:32:4134.8800:48:243100:08:1700:00:2300:00:30
4 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:57:11900:15:372300:33:5233.6600:49:291000:07:4200:00:2700:00:30
5 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:462300:16:19900:33:0434.4800:49:233900:08:2300:00:2700:00:28
6 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:57:472500:16:201300:33:1234.3400:49:323000:08:1500:00:2300:00:33
7 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM00:57:532600:16:261000:33:0634.4400:49:323800:08:2100:00:2700:00:31
8 2391CARLOS GALINDO ROONPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:58:511500:16:014000:34:2433.1400:50:254300:08:2600:00:2900:00:32
9 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:59:083500:16:531700:33:3633.9300:50:296900:08:3900:00:3300:00:36
10 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM00:59:534800:17:076900:34:5632.6300:52:031400:07:5000:00:3200:00:44
11 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:118000:17:453000:34:0833.400:51:533300:08:1800:00:4300:00:33
12 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:156200:17:243500:34:2033.200:51:445600:08:3100:00:4200:00:29
13 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:00:465000:17:086700:34:5232.700:52:007900:08:4600:00:4300:00:37
14 4986CLIMENT DOMINGOTRIATLO 3MPORDAABM01:00:487400:17:404300:34:2633.1100:52:067500:08:4200:00:4500:00:47
15 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:01:208800:17:567100:34:5832.600:52:544200:08:2600:00:3600:00:26
16 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:302400:16:198500:35:2232.2300:51:4116700:09:4900:00:2500:00:33
17 2795FRANCISCO JAVIER DICLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:01:336900:17:368400:35:2132.2500:52:576600:08:3600:00:5200:00:28
18 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:01:397600:17:438100:35:1632.3300:52:597300:08:4000:00:3100:00:28
19 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:5413900:18:413100:34:0933.3800:52:5010700:09:0400:00:2800:00:30
20 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:02:0614700:18:485900:34:4532.8100:53:336000:08:3300:00:3300:00:30
21 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:177700:17:4411000:35:5431.7500:53:387200:08:3900:00:3900:00:31
22 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM01:02:208900:17:5610300:35:4831.8400:53:446300:08:3600:00:5600:00:31
23 1503DAVID ALONSO VAZQUEC.E. PENEDES MARITIMABM01:02:2011600:18:217800:35:0932.4300:53:308700:08:5000:00:2900:00:31
24 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:02:2913400:18:376200:34:4832.7600:53:2510800:09:0400:00:4500:00:38
25 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:02:448600:17:5510200:35:4631.8700:53:4110600:09:0300:00:3800:00:31
26 2748JORDI HERNANDEZ MARTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:02:4610000:18:039100:35:2732.1600:53:3012400:09:1600:00:5800:00:38
27 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:02:5111100:18:158800:35:2432.200:53:3911800:09:1200:00:4200:00:32
28 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:533100:16:4316300:37:4330.2300:54:264600:08:2700:00:3100:00:39
29 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:04:3410500:18:0815100:37:1230.6500:55:2012100:09:1400:00:4100:00:34
30 4869GUNTHER ELOY BLEY CPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:05:109400:18:0115400:37:1530.600:55:1617700:09:5400:00:4000:00:35
31 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:1212700:18:3115700:37:1930.5500:55:5013400:09:2200:00:4100:00:35
32 1531JOSE MANUEL MARTIN C.E. PENEDES MARITIMABM01:05:2314200:18:4314900:37:0730.7100:55:5014800:09:3300:00:3500:00:39
33 6011ANDRAITX BRUNET DELLLICENCIA DE DIAABM01:06:0014500:18:4615000:37:1030.6700:55:5619200:10:0400:00:5500:00:36
34 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:06:1014600:18:4715500:37:1630.5900:56:0319500:10:0700:00:3400:00:37
35 2236HUGO BERMUDEZ CARPICLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:3118000:19:1914000:36:4031.0900:55:5922500:10:3200:01:0700:00:37
36 4786XAVI VALVERDE CARRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:06:5016200:19:0816500:37:4530.200:56:5318100:09:5700:00:4300:00:38
37 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM01:07:0115500:19:0019900:38:5229.3300:57:5211400:09:0900:00:4400:00:39
38 3298JOAN VIVAS BRUGUERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:2812900:18:3220900:39:1829.0100:57:5015400:09:3800:01:0200:00:39
39 3725ANDOR CANOVAS ALCALTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:4012000:18:2522700:40:0928.3900:58:3411000:09:0600:01:0400:00:39
40 4990ADRIÁN ALCALÁ SAN MITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:4218100:19:2018300:38:2929.6200:57:4917500:09:5300:00:5900:00:40
41 2833DAVID QUINTANA SANCCLUB NATACIO BANYOLESABM01:07:4716800:19:1116400:37:4430.2100:56:5525700:10:5200:00:5700:00:49
42 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:08:5320200:19:4819100:38:3929.500:58:2721600:10:2600:00:4900:00:43
43 3636JORGE EDWARD RODRIGPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:09:1523600:20:2918800:38:3129.600:59:0020500:10:1500:00:4700:00:44
44 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:09:5720400:19:5021100:39:2728.900:59:1723800:10:4000:00:3500:00:50
45 2624MARIO SERRANO LAZARINDEPENDENTABM01:10:3019400:19:3523900:40:4527.9801:00:2020100:10:1000:01:1900:00:49
46 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:10:4818500:19:2624500:40:5627.8501:00:2221800:10:2600:00:3900:00:50
47 2218CARLES COROMINOLA C.N. VIC-ETBABM01:11:3126200:21:1019200:38:4029.4800:59:5030100:11:4100:00:4800:00:52
48 2984SANTIAGO CANO MORATC.E. SISTRELLSABM01:11:3727000:21:1419000:38:3829.5100:59:5230600:11:4500:00:4200:00:52
49 7010JORDI BATET GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:11:5222800:20:1721200:39:2928.8700:59:4632000:12:0600:01:3200:00:54
50 2363ENDIKA RUIZ LLAMOSATRIATLO L´HOSPITALETABM01:13:1120100:19:4728600:42:5926.5201:02:4621500:10:2500:01:0400:00:56
51 3772JOAN FONTBERNAT MACCLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:4826400:21:1126100:41:3127.4601:02:4227100:11:0600:01:0100:00:58
52 6022JOSEP MARIA MIRET CLLICENCIA DE DIAABM01:13:4827300:21:1925500:41:1627.6301:02:3527500:11:1300:01:2300:00:58
53 6021MARC PASTOR PLANASLLICENCIA DE DIAABM01:15:3227400:21:1929000:43:1026.4101:04:2926900:11:0300:01:2600:01:02
54 3462KARLOS VIANA CATALATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:5124500:20:3930800:44:2525.6701:05:0425100:10:4700:01:1600:00:37
55 2804ALBERT SAAVEDRA MICCLUB NATACIO BANYOLESABM01:16:4830400:22:3525600:41:2527.5301:04:0034000:12:4800:01:0200:01:05
56 7007ENRIQUE PEÑA GODOYLLICENCIA DE DIAABM01:22:4432500:23:3832500:46:4724.3701:10:2532700:12:1900:01:0100:00:55
57 5560ALEJANDRO VALERO COC.E. PENEDES MARITIMABM01:23:3333200:23:5432900:47:1424.1401:11:0833000:12:2500:01:1700:01:18
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:56400:15:36600:32:4934.7400:48:25300:07:3100:00:2400:00:31
2 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑTRIATLO 3MPORDAABM00:57:251200:15:561800:33:4133.8400:49:371300:07:4800:00:3000:00:36
3 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:012200:16:182600:34:0333.4800:50:21900:07:4000:00:2400:00:32
4 2193FERRAN BOSCH MASOLICLUB NATACIO OLOTABM00:58:572800:16:312200:33:5033.6900:50:216700:08:3600:00:3100:00:30
5 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:59:494500:17:055800:34:4432.8200:51:492100:08:0000:00:3300:00:28
6 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:00:145900:17:214600:34:3233.0100:51:533700:08:2100:00:3300:00:35
7 7002MIGUEL IVÁN RODRÍGUC.D. TRIATLON ERESMAABM01:00:365700:17:145300:34:3832.9200:51:527800:08:4400:00:2800:00:33
8 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:00:454300:17:046000:34:4632.7900:51:509600:08:5500:00:2700:00:34
9 489ENRIC HERNANDEZ MARTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:00:578400:17:532500:33:5733.5800:51:5011100:09:0700:00:3500:00:32
10 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:0411900:18:241600:33:2134.1800:51:4513100:09:1900:00:2900:00:31
11 3299MANEL TORRES VELASCCLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:188500:17:557000:34:5632.6300:52:514500:08:2700:00:3100:00:25
12 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:399800:18:035700:34:4432.8200:52:479000:08:5200:00:3100:00:28
13 3277VICTOR GONZALEZ MUÑGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:01:40000:00:00000:00:00000:52:518300:08:4900:00:3800:00:29
14 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:509600:18:026800:34:5232.700:52:549800:08:5600:00:2900:00:30
15 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:1010400:18:066300:34:5032.7300:52:5612200:09:1400:00:3200:00:30
16 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:02:4015700:19:013700:34:2233.1700:53:2312700:09:1700:00:3200:00:34
17 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:529100:17:5813400:36:3531.1600:54:333600:08:1900:00:4700:00:32
18 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM01:02:5410300:18:0612200:36:0931.5400:54:157100:08:3900:00:3800:00:34
19 2559JUAN JOSE MARTINEZ TRIATLO PALLEJAABM01:03:0510900:18:1412600:36:1831.400:54:325900:08:3300:00:4500:00:33
20 1554AMADOR DEL RIO ANDRC.N. VIC-ETBABM01:03:1514000:18:4210700:35:5031.8100:54:327700:08:4300:00:4300:00:33
21 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:03:578700:17:5513800:36:3931.1100:54:3413500:09:2300:00:5400:00:33
22 2415CRISTIAN MARTÍNEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM01:04:0512800:18:3111400:35:5831.700:54:2915100:09:3600:00:4800:00:47
23 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:2010100:18:0315300:37:1530.600:55:1810400:09:0200:00:5100:00:34
24 4373ALBERT VALBUENA RODC.N. SABADELLABM01:04:3516600:19:1012300:36:1331.4800:55:2312000:09:1200:00:3900:00:34
25 1767CARLOS ALBERTO VILEVILADECANS TRIATLOABM01:05:1515900:19:0413700:36:3931.1100:55:4314600:09:3200:00:3800:00:35
26 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:3018800:19:2812800:36:2031.3800:55:4815900:09:4200:00:3900:00:37
27 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUETRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:05:3323000:20:238200:35:1832.2900:55:4117200:09:5200:00:5100:00:36
28 3365XAVIER SOLER RODRIGC.T. S.J. ABADESSESABM01:06:0516100:19:0614300:36:5030.9500:55:5619600:10:0900:00:4400:00:40
29 5998VICENT DOMÈNECH FERC.E. NO TE PARESABM01:06:3720300:19:4914600:37:0130.800:56:5016600:09:4700:00:5100:00:37
30 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:06:4417800:19:1815600:37:1630.5900:56:3420000:10:1000:00:5300:00:43
31 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESABM01:06:5915400:18:5916700:37:5030.1300:56:4919800:10:1000:00:5700:00:44
32 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:07:1215800:19:0317400:38:0829.900:57:1118700:10:0100:00:4000:01:00
33 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:07:2416700:19:1016100:37:4130.2500:56:5122600:10:3300:00:3700:00:44
34 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:2022600:20:1617000:38:0129.9900:58:1718900:10:0300:00:4300:00:42
35 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:2120900:19:5817700:38:1329.8300:58:1119900:10:1000:00:4700:00:42
36 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3218600:19:2718200:38:2229.7100:57:4924400:10:4300:00:4000:00:42
37 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:08:3519200:19:3220400:39:0329.1900:58:3518500:10:0000:00:3200:00:42
38 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:5322300:20:1217100:38:0229.9700:58:1423600:10:3900:01:0800:00:43
39 3465OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:09:0920700:19:5122400:39:5528.5600:59:4613600:09:2300:01:0600:01:00
40 1455ALEJANDRO MARTINEZ C. TRIATLO MONTORNESABM01:09:1720600:19:5021500:39:3828.7600:59:2816800:09:4900:00:3700:00:35
41 6010CARLOS JOSE CORTINAC.C. BOSCOS MONZONABM01:09:2623700:20:3019400:38:4429.4300:59:1420300:10:1200:00:5200:00:44
42 5713SERGIO GARCIA MANZAC.A. LES TORTUGUESABM01:09:3026100:21:0715200:37:1330.6300:58:2027200:11:1000:00:5800:00:59
43 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTICERDANYOLA CHABM01:09:3423200:20:2618400:38:2929.6200:58:5523500:10:3900:00:4000:00:45
44 5867CARLOS OLIVARES GONCASBOI TRIATLOABM01:10:1421400:20:0322600:40:0728.4201:00:1019100:10:0400:01:1200:00:48
45 2592ISAAC GARCIA TOROA.D. RUNNING VIGIAABM01:10:3526500:21:1119300:38:4229.4600:59:5324000:10:4200:00:5200:00:50
46 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM01:10:5317200:19:1326400:41:4127.3501:00:5418300:09:5900:00:5000:00:51
47 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:13:3429300:22:0723100:40:1728.301:02:2427300:11:1000:00:4400:00:36
48 7006JOSE RACERO ORTEGALLICENCIA DE DIAABM01:13:5827100:21:1724900:41:0527.7501:02:2229900:11:3600:00:3800:00:37
49 6012GERARD QUER GUICHLLICENCIA DE DIAABM01:15:0127200:21:1828900:43:1026.4101:04:2822700:10:3300:01:1100:01:00
50 3392ANTONIO GARCIA NIETCERDANYOLA CHABM01:16:1331100:22:5726000:41:3127.4601:04:2830700:11:4500:00:3500:01:04
51 4724DAVID PRAT BORRISSECLUB NATACIO BANYOLESABM01:18:4429000:22:0031100:45:1625.1801:07:1629200:11:2800:02:1800:01:55
52 3229VICTOR IBAÑEZ FERNATRIATLO L´HOSPITALETABM01:19:3328900:22:0031000:45:0225.3101:07:0233500:12:3100:00:3800:01:11
53 7018DAVID GARCIA GALVEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:1031700:23:1732800:47:0524.2101:10:2234100:12:4800:01:1300:01:43
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:59:074600:17:061400:33:1234.3400:50:188400:08:4900:00:2900:00:31
2 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M00:59:524200:17:035200:34:3632.9500:51:392900:08:1300:00:3400:00:34
3 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:00:132900:16:429000:35:2732.1600:52:092400:08:0400:00:3500:00:24
4 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:00:133900:16:557200:34:5932.5900:51:543500:08:1900:00:2900:00:26
5 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:00:183300:16:447700:35:0532.4900:51:495300:08:2900:00:2700:00:27
6 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:00:556100:17:244500:34:3133.0300:51:5510200:09:0000:00:3100:00:33
7 2015JOSEP MARTOS CASTILCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:00:577200:17:384100:34:2433.1400:52:029500:08:5500:00:4200:00:39
8 3794TONI SERRANO BARREIC.A. LES TORTUGUEST2M01:01:088200:17:493200:34:1133.3500:52:0011200:09:0800:00:4800:00:35
9 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:01:407000:17:378900:35:2432.200:53:017000:08:3900:00:5000:00:29
10 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. PICORNELLV1M01:02:107500:17:4111900:36:0231.6400:53:434700:08:2700:00:3200:00:31
11 4513JOAN HERRERA LOPEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:02:145400:17:1113200:36:3031.2300:53:416100:08:3300:00:3800:00:31
12 6018MIGUEL ANGEL AGÜEROLLICENCIA DE DIAV1M01:02:4112300:18:294200:34:2633.1100:52:5516500:09:4600:01:0100:00:31
13 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:02:4211300:18:159200:35:2732.1600:53:4210100:09:0000:00:3200:00:31
14 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:02:4815100:18:575000:34:3432.9800:53:3112800:09:1700:00:3200:00:32
15 4594SANTI GIL CASADEVALTRIATLO 3MPORDAV1M01:03:1511200:18:1513300:36:3231.200:54:474900:08:2800:01:1200:01:08
16 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:03:2113100:18:3411200:35:5631.7300:54:308900:08:5100:00:3400:00:33
17 1646RAFEL PLANAS MAYOLACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:3013200:18:3610500:35:4931.8300:54:2510900:09:0500:00:4700:00:42
18 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M01:05:0621200:20:0310000:35:4531.8900:55:4812900:09:1800:00:3300:00:35
19 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:05:2715200:18:5714700:37:0130.800:55:5814400:09:2900:01:0500:00:41
20 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:05:3818300:19:2513500:36:3531.1600:56:0015500:09:3800:00:5600:00:36
21 2897FRANCISCO REYES RAMVILADECANS TRIATLOV1M01:05:5916400:19:0914200:36:5030.9500:55:5918600:10:0000:00:4800:00:36
22 2355CARLES TABERNE BARRC.A. LES TORTUGUESV1M01:06:2510600:18:0920500:39:0429.1800:57:1311900:09:1200:01:0100:01:02
23 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:06:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:5612100:18:2520800:39:1629.0300:57:4112300:09:1500:00:3900:00:38
25 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:07:3016900:19:1116200:37:4330.2300:56:5423100:10:3600:00:4500:00:41
26 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M01:07:4419800:19:3918500:38:2929.6200:58:0815200:09:3600:00:3700:00:40
27 5517DAVID VIVAR LABRADOINDEPENDENTV1M01:07:4512500:18:3021000:39:2328.9500:57:5317400:09:5200:01:0500:00:41
28 301LLUIS FIGUERAS CASACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:08:5326300:21:1014500:36:5330.9100:58:0325500:10:5000:00:3000:00:43
29 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:1019900:19:4222800:40:0928.3900:59:5121100:10:1900:00:5900:00:51
30 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:4923900:20:3122200:39:5228.601:00:2321700:10:2600:00:3700:00:50
31 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:12:0822400:20:1325200:41:1027.6901:01:2324800:10:4500:01:0900:00:55
32 7014LLUÍS NEGRE PIGEMLLICENCIA DE DIAV1M01:12:2124200:20:3624200:40:5227.901:01:2826100:10:5300:01:0200:00:54
33 6014EDU FIGUERASLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3923400:20:2724700:40:5727.8401:01:2427700:11:1500:01:1600:00:55
34 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:13:0720800:19:5827500:42:2326.901:02:2125000:10:4600:00:5700:00:58
35 3781ARTUR VALBUENA RODRC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:13:3226800:21:1325700:41:2627.5101:02:3925900:10:5300:01:0300:00:57
36 2472PEP COMAS AMIGÓCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:14:2428300:21:4824100:40:5027.9201:02:3830800:11:4600:01:1200:00:59
37 6017ENRIC ESTRADA RAMIRLLICENCIA DE DIAV1M01:14:3522500:20:1427700:42:2526.8801:02:3931200:11:5600:02:2500:01:00
38 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:15:3229700:22:2426500:41:5127.2401:04:1528000:11:1700:00:5500:00:49
39 823DANIEL GARCIA NIETOCERDANYOLA CHV1M01:15:4531000:22:5725900:41:2927.4801:04:2628300:11:1900:00:3900:01:04
40 1066JORDI VALLDEPERAS YCASBOI TRIATLOV1M01:16:1228500:21:5129300:43:2226.2901:05:1326300:10:5900:01:1000:00:42
41 6013JOAN RUBIROLA BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:16:1526600:21:1130700:44:2125.701:05:3224200:10:4300:00:5800:01:05
42 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:21:2933100:23:4831400:45:3724.9901:09:2531900:12:0400:01:4300:01:23
43 5547JAUME COGUL LEIVAC.N. MOLINS DE REIV1M01:26:1731800:23:1834300:50:3022.5701:13:4833400:12:2900:01:3100:01:21
44 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M01:26:1731900:23:1834200:50:3022.5701:13:4833300:12:2900:01:1300:01:20
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:01:4413500:18:383400:34:2033.200:52:588000:08:4600:00:2700:00:29
2 2785OSCAR DONIGA FRAILETRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:02:499500:18:029500:35:3032.1100:53:3212600:09:1700:01:0300:00:32
3 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:02:5911000:18:1411300:35:5731.7100:54:118200:08:4800:00:4000:00:30
4 2642JORDI BONILLA GONZAA.D. RUNNING VIGIAV1M01:03:017900:17:4513900:36:4031.0900:54:256400:08:3600:00:4700:00:32
5 5342JORDI TÍÓ MITJAVILAC.N. VIC-ETBV1M01:04:4517700:19:1712000:36:0431.6100:55:2114000:09:2400:00:4800:00:34
6 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M01:05:208300:17:5217200:38:0329.9600:55:5514100:09:2500:00:4200:00:35
7 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:06:2017400:19:1416000:37:3430.3500:56:4814700:09:3200:00:4000:00:42
8 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:06:4921300:20:0314100:36:4730.9900:56:5018400:09:5900:00:4600:00:46
9 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:08:0419700:19:3917500:38:0929.8800:57:4820700:10:1600:00:5800:00:41
10 462RAFAEL GIMENO GARCIC.T. S.J. ABADESSESV1M01:08:2521600:20:0717300:38:0529.9300:58:1220400:10:1300:00:3200:00:42
11 5511TONI SAEZ FARRESINDEPENDENTV1M01:08:5121800:20:0816900:38:0129.9900:58:0924100:10:4200:01:2800:00:43
12 1799KIKO CARMONA CEREZOCASBOI TRIATLOV1M01:12:3827600:21:3323200:40:2128.2501:01:5424600:10:4400:00:5200:00:55
13 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:1424000:20:3226800:42:0627.0801:02:3823200:10:3600:01:1000:00:56
14 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:13:2022900:20:2127300:42:1426.9901:02:3524900:10:4500:01:0400:00:57
15 3952DAVID PROS CRUSATCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:14:5421700:20:0829900:44:0125.901:04:0924700:10:4500:01:3700:01:00
16 7009JAVIER MONTILLA BELLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0325500:21:0029400:43:2926.2201:04:2922800:10:3400:01:5100:01:05
17 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:15:5329600:22:2326600:41:5927.1501:04:2229500:11:3100:00:4500:01:04
18 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:18:1833000:23:4429100:43:1526.3601:06:5928200:11:1900:00:5800:01:09
19 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PECLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:18:1829500:22:1730000:44:0225.8901:06:1931400:11:5900:00:5300:01:10
20 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M01:19:0633700:24:3730300:44:1025.8101:08:4721000:10:1900:01:1200:00:55
21 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:20:2533800:24:3728800:43:0826.4301:07:4533800:12:4000:01:1700:01:15
22 4999JUAN FERNANDEZ ORTICLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:22:3630100:22:3333400:48:0423.7201:10:3731300:11:5900:01:1700:01:09
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:306700:17:347900:35:1432.3600:52:487600:08:4200:00:3600:00:36
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:05:4319500:19:3612500:36:1731.4200:55:5317000:09:5000:00:4500:00:36
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:05:5317000:19:1213600:36:3831.1200:55:5019000:10:0300:00:5500:00:36
4 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:07:1814400:18:4620600:39:0829.1300:57:5413900:09:2400:00:5200:00:39
5 7005JAUME TERES COSTALLICENCIA DE DIAV2M01:08:5019600:19:3820000:38:5729.2700:58:3520600:10:1500:00:5700:00:43
6 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:3317100:19:1223600:40:3728.0700:59:4916300:09:4400:00:4700:00:52
7 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:09:4725100:20:4918700:38:3129.600:59:2021900:10:2700:00:5200:00:43
8 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:09:5725800:21:0218100:38:2029.7400:59:2223000:10:3500:00:3700:00:29
9 3305MANUEL MORENO CADENCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:10:3026900:21:1317900:38:1829.7700:59:3126400:10:5900:00:3200:00:35
10 308JORDI COROMINAS PAGINDEPENDENTV2M01:11:4020000:19:4225300:41:1027.6901:00:5225200:10:4800:01:0100:01:00
11 669IGNASI LOPEZ DE SAGC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V2M01:13:3128400:21:4924400:40:5427.8701:02:4325300:10:4800:00:4100:00:57
12 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:0022000:20:0929800:43:5925.9201:04:0825800:10:5200:01:1500:01:00
13 4961ANTONI LINARES TORRCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:15:4226700:21:1228500:42:5526.5601:04:0729600:11:3500:01:3800:01:03
14 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M01:17:4032900:23:4326700:42:0527.0901:05:4831000:11:5200:01:1300:01:08
15 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:18:1731500:23:0529200:43:1726.3401:06:2231100:11:5500:00:3600:01:09
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3198ALEX CAMARERO PONSCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV2M01:18:1431300:23:0328300:42:5026.6101:05:5332800:12:2100:01:0800:01:08
2 4101ENRIC ROCA SERRANOINDEPENDENTV2M01:22:0032000:23:2432600:46:5224.3201:10:1630500:11:4400:00:5900:01:27
3 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:25:1032600:23:3833600:48:1023.6701:11:4834700:13:2200:01:0200:00:57
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:15:3330000:22:3226200:41:3827.3801:04:1028800:11:2300:01:1800:01:02
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:21:2832200:23:3031500:45:4624.9101:09:1632200:12:1200:00:5600:01:16
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:13:0031600:23:1117600:38:1029.8701:01:2130000:11:3900:00:5400:00:55
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:15:4130500:22:3825800:41:2727.501:04:0529800:11:3600:01:1300:01:02
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:33:4735100:26:2734900:51:492201:18:1635500:15:3100:01:1000:01:09

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32