RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
286 280 6 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:22:3322100:20:3921100:50:5128.3201:11:3021900:11:0300:00:2900:00:33
2 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:23:3517400:19:0824700:54:4326.3201:13:5111800:09:4400:00:3000:00:35
3 5054SILVIA ROSENDO NAVAC.N. SABADELLCDF01:39:1523600:21:2027301:04:2822.3401:25:4826800:13:2700:00:4200:00:38
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:16:1614200:18:3217200:47:4630.1501:06:1814100:09:5800:00:3200:00:40
2 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOJNF01:26:2325600:22:2623000:52:2327.4901:14:4923700:11:3400:00:3800:00:30
3 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:30:5526300:23:0525200:55:4025.8701:18:4525400:12:1000:00:4200:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:13:3814300:18:3312500:45:3031.6501:04:0311000:09:3500:00:2400:00:27
2 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:13:5712400:18:1314700:46:3830.8801:04:515800:09:0600:00:2800:00:32
3 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:14:1515000:18:4313600:46:0031.301:04:4310300:09:3200:00:2400:00:26
4 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:22:1522500:20:5020800:50:4528.3701:11:3519800:10:4000:00:3000:00:42
5 5008MARINA GONZÁLEZ GUETRIATLO L´HOSPITALETABF01:32:4824800:21:4026800:59:3624.1601:21:1623600:11:3200:01:0100:01:19
6 51NURIA GARCIA GINJAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:33:0724100:21:2927001:00:2023.8701:21:4922800:11:1800:00:4300:00:37
7 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:38:1426700:23:3427101:01:0223.5901:24:3626900:13:3800:00:5300:01:03
8 5020NEREA MARTÍNEZ FRANTRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:43:2427000:24:4927501:04:5222.201:29:4127000:13:4300:01:1400:00:55
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:22:1722200:20:4221200:50:5528.2801:11:3719700:10:4000:00:4000:00:49
2 4011GEMMA MARTINEZ QUIRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:26:0025000:21:4523500:52:4827.2701:14:3323200:11:2700:00:4300:00:54
3 3528JOANA PASCUAL   NICPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:27:5825700:22:2724000:53:3326.8901:16:0024900:11:5800:00:3300:00:39
4 1880PATRICIA BENITEZ ROC.E. TRIATHLONBCNABF01:28:2223500:21:1625400:55:5425.7601:17:1022500:11:1200:00:4400:00:41
5 71ANNA MONTES CABOTT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:03:3227700:32:5727801:12:1219.9401:45:0927800:18:2300:01:2400:00:55
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO BLANESABF01:18:1520300:19:3918400:48:3329.6601:08:1214600:10:0300:00:3200:00:38
2 5756ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:23:2422000:20:3822400:51:5127.7701:12:2921200:10:5500:00:5000:00:31
3 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:25:0724300:21:3023300:52:3927.3501:14:0921500:10:5800:01:0100:00:56
4 1828RAQUEL MARTIN FERNAC.N. MATAROABF01:27:1426600:23:3020600:50:3928.4301:14:0926300:13:0500:00:3000:00:47
5 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:31:4024700:21:3926100:57:0125.2601:18:4026200:13:0000:00:4100:00:44
6 7007MIREIA PETIT PEDROLLLICENCIA DE DIAABF01:35:5826800:24:2126600:58:1124.7501:22:3226700:13:2600:01:2100:01:22
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF01:15:1814100:18:3214800:46:3830.8801:05:1015800:10:0800:00:2200:00:27
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:19:3520800:19:4919500:49:3729.0201:09:2616100:10:0900:00:3600:00:38
3 5770JUDITH LÓPEZ CANCHOINDEPENDENTABF01:20:5512500:18:1323800:53:0027.1701:11:1311700:09:4200:00:2500:00:23
4 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:24:4424200:21:2923600:52:4927.2601:14:1818200:10:2600:00:3000:00:48
5 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF01:25:3726000:22:4222100:51:4927.7901:14:3122100:11:0600:00:5400:00:59
6 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:26:3923800:21:2224400:54:1826.5201:15:4021600:10:5900:00:4100:00:37
7 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF01:30:3624500:21:3226200:57:1925.1201:18:5124300:11:4500:00:4200:00:39
8 5036CAROL MACETRIATLO L´HOSPITALETABF01:31:1721500:20:2526901:00:0423.9701:20:2920700:10:4800:00:4900:00:42
9 5023PATRICIA MONTIEL AT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:33:4125900:22:3326700:59:3424.1701:22:0723800:11:3400:01:1200:01:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:15:0016800:18:5813900:46:0731.2301:05:0513800:09:5500:00:2400:00:30
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:17:5120600:19:4817000:47:4230.1901:07:3017500:10:2100:00:4700:00:44
3 68MERCHE BONASTRE RODPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:20:0418200:19:1620700:50:4228.401:09:5815400:10:0600:00:4200:00:40
4 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:20:1920500:19:4720100:50:1028.701:09:5717600:10:2200:00:4800:00:41
5 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:20:3120000:19:3420300:50:2428.5701:09:5818800:10:3300:00:2700:00:32
6 5051ELISABET VILANOVA LCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:24:2022400:20:5022200:51:4927.7901:12:3924100:11:4100:00:5100:00:39
7 5040BERYL BARBER MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:34:3726900:24:4326000:56:5825.2801:21:4126000:12:5600:00:4700:00:46
8 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:39:4827500:27:3526500:57:4824.9101:25:2327400:14:2500:00:5900:00:56
9 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:40:4527400:25:4027201:01:4423.3301:27:2426600:13:2100:01:0700:00:48
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:4821400:20:1123400:52:4027.3401:12:5121400:10:5700:00:5300:00:44
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:25:2725100:21:4923200:52:3827.3601:14:2721800:11:0000:00:4900:00:54
3 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:26:1425500:22:2222800:51:5827.7101:14:2024500:11:5400:00:4900:00:48
4 5129JANA HROMCOVÁ BIELAINDEPENDENTV1F01:30:1626500:23:2125100:55:3325.9201:18:5423100:11:2200:00:2800:00:24
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5778MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F01:27:1523700:21:2124900:54:5726.2101:16:1821300:10:5700:01:0400:01:07
2 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:56:1627900:33:0127701:07:2521.3601:40:2627700:15:5000:01:3500:01:34
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:52:1227800:33:0027401:04:4522.2401:37:4527500:14:2700:01:1800:01:15
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:07:062900:15:594100:42:1034.1500:58:094800:08:5700:00:2300:00:31
2 3323VICTOR GONZALEZ MARC.N. REUS PLOMSCDM01:18:4621600:20:2717800:48:0729.9301:08:3416800:10:1200:00:4100:00:52
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:04:301400:15:26800:40:1935.7200:55:453600:08:4500:00:2200:00:25
2 3250VÍCTOR AGUILERA REVFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:441200:15:242200:41:1634.8900:56:40900:08:0400:00:2300:00:23
3 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:08:596600:17:034700:42:2933.900:59:329600:09:2700:00:3100:00:28
4 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:09:3810100:17:485800:43:0233.4601:00:504300:08:4800:00:4300:00:35
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:427500:17:299000:44:1832.5101:01:474600:08:5500:00:3300:00:36
6 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:12:286000:16:5711600:45:1331.8501:02:1017200:10:1800:00:3300:00:29
7 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:13:2815800:18:5111200:45:0831.9101:03:599800:09:2900:00:2600:00:26
8 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAINDEPENDENTJNM01:14:208300:17:3313500:45:5531.3601:03:2820800:10:5200:00:4700:00:34
9 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:14:5618000:19:1611700:45:1531.8201:04:3118000:10:2500:00:2800:00:34
10 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:17:4515100:18:4318700:48:4529.5401:07:2817100:10:1700:00:5300:01:06
11 5537ALEX GONZALEZ RAMIABSOLUT SPORTJNM01:18:5513300:18:2121500:51:0428.201:09:2510000:09:3000:00:4500:00:36
12 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:22:0620900:19:5021800:51:3127.9501:11:2120300:10:4500:00:2700:00:32
13 7001SERGIO RUIZ VARGASLLICENCIA DE DIAJNM01:25:0119100:19:2224500:54:1926.5101:13:4123000:11:2000:00:5900:00:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4743PHILIPP SCHWARZLABSOLUT SPORTABM01:03:52800:15:19900:40:2335.6600:55:421400:08:1000:00:2300:00:33
2 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM01:05:061700:15:292100:41:1534.9100:56:442000:08:2200:00:2400:00:25
3 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.N. TARRACOSUB23M01:05:131100:15:232500:41:2334.800:56:462200:08:2700:00:2300:00:26
4 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:05:272500:15:521400:40:4935.2800:56:413900:08:4600:00:2100:00:22
5 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:05:381500:15:272400:41:2334.800:56:504200:08:4800:00:2300:00:31
6 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:332700:15:573800:42:0734.1900:58:042600:08:2900:00:2400:00:24
7 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:07:405200:16:463000:41:5434.3700:58:405200:09:0000:00:2600:00:33
8 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M01:07:463500:16:103500:42:0334.2400:58:1310600:09:3300:00:2500:00:32
9 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:07:535300:16:473200:41:5634.3400:58:436700:09:1000:00:2500:00:28
10 4415BENJAMIN LATORRE DCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:08:036700:17:042600:41:3734.600:58:418700:09:2200:00:2300:00:30
11 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:09:484000:16:2510300:44:5032.1201:01:152800:08:3300:00:3800:00:43
12 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23M01:11:144500:16:3612700:45:3331.6101:02:095700:09:0500:00:3800:00:33
13 307JORDI MARCO JORDAN C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:11:4513600:18:228100:44:0032.7301:02:229200:09:2300:00:2400:00:33
14 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M01:13:0612100:18:097000:43:4032.9801:01:4922700:11:1700:00:2600:00:41
15 5649ADRIÀ CIURANA LANAUABSOLUT SPORTSUB23M01:15:1812200:18:0917100:47:4630.1501:05:559000:09:2300:00:2400:00:38
16 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:15:3712700:18:1417500:47:4930.1201:06:0310800:09:3400:00:3600:00:35
17 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:19:3017600:19:1019600:49:392901:08:4920000:10:4100:00:3900:00:38
18 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:19:3611900:18:0822500:51:5327.7501:10:0110900:09:3500:00:3000:00:47
19 2618AITOR MORATA PERAC.N. MATAROSUB23M01:29:2124900:21:4024800:54:5626.2101:16:3625900:12:4500:00:3200:00:41
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM01:02:52300:14:471200:40:3535.4800:55:22100:07:3000:00:2300:00:25
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:56200:14:471100:40:3235.5300:55:19200:07:3700:00:2400:00:00
3 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:03900:15:19400:39:5336.1100:55:12600:07:5100:00:2100:00:22
4 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM01:03:131000:15:20300:39:4836.1800:55:081000:08:0500:00:2000:00:23
5 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:03:542000:15:47500:39:5936.0200:55:461200:08:0800:00:2300:00:26
6 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:271600:15:282000:41:1334.9400:56:41500:07:4600:00:2500:00:25
7 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM01:05:041800:15:391900:41:0934.9900:56:481600:08:1600:00:3700:00:30
8 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON CLUBABM01:06:142200:15:494300:42:1634.0700:58:051300:08:0900:00:2900:00:24
9 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFASTTRIATLON CLUBABM01:06:25700:15:184900:42:3233.8600:57:502900:08:3500:00:3100:00:25
10 6102ORIOL FAURIA TORRENLLICENCIA DE DIAABM01:08:483100:16:026800:43:3633.0300:59:386800:09:1000:00:2200:00:25
11 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAC.E. TRIATHLONBCNABM01:09:094900:16:395900:43:0333.4500:59:429700:09:2700:00:3700:00:31
12 1459ELIAS ARJONA PURIFICLUB FIT GYMABM01:09:475700:16:557400:43:5032.8501:00:455500:09:0200:00:2400:00:26
13 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM01:10:044300:16:299900:44:3432.3101:01:035300:09:0100:00:1900:00:24
14 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:1210400:17:515700:43:0033.4901:00:518300:09:2100:00:2800:00:27
15 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM01:10:358000:17:326500:43:2633.1501:00:5811100:09:3700:00:2300:00:25
16 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:215600:16:488600:44:1332.5701:01:0117400:10:2000:00:3000:00:31
17 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM01:12:3212000:18:0911100:45:0831.9101:03:177600:09:1500:00:2600:00:39
18 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:5714500:18:377500:43:5332.8101:02:3018300:10:2700:00:4600:00:37
19 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:13:0114700:18:389100:44:1932.4901:02:5715000:10:0400:00:2700:00:30
20 6103JOSEP NIETO PEDESCOLLICENCIA DE DIAABM01:13:1312600:18:1312200:45:2231.7401:03:3511300:09:3800:00:4000:00:29
21 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:13:4115500:18:509400:44:2232.4601:03:1218400:10:2900:00:4600:00:49
22 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:14:1518900:19:207200:43:4632.901:03:0622300:11:0900:00:2700:00:33
23 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:15:4916300:18:5415800:47:1030.5301:06:0412200:09:4500:01:0600:01:11
24 5886ALEXANDRE MARTINEZ TRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:17:0415200:18:4716400:47:2430.3801:06:1120900:10:5300:00:3800:00:46
25 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLOABM01:17:5615600:18:5016900:47:3930.2201:06:2923300:11:2700:00:3200:00:45
26 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:18:1613500:18:2214900:46:3930.8701:05:0126500:13:1500:00:5100:01:11
27 4153EDUARD CAPDEVILA GUT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:18:3811500:18:0320900:50:4528.3701:08:4813000:09:5000:01:1200:01:13
28 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:18:5722900:20:5515500:46:5730.6701:07:5222000:11:0500:00:3700:00:38
29 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM01:19:1021800:20:3318200:48:2529.7401:08:5816700:10:1200:00:3600:00:45
30 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. NO TE PARESABM01:20:0520200:19:3719700:49:4328.9601:09:2020400:10:4500:00:5000:00:58
31 2945JAVIER BUILL VILCHEUNIO ATLETICA RUBIABM01:20:4519300:19:2320500:50:3628.4601:09:5920500:10:4600:00:3800:00:36
32 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:21:4925400:22:0514600:46:3730.8901:08:4226400:13:0700:00:2900:00:32
33 3470IGNASI BARBARROJA CINDEPENDENTABM01:24:5023400:21:1422300:51:5127.7701:13:0524200:11:4500:00:4700:00:53
34 338ELIAS DAPENA GONZAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:2522800:20:5323100:52:2627.4601:13:1925300:12:0600:00:3000:00:37
35 5942MARC JAUMA NURITRIATLO L´HOSPITALETABM01:29:4826400:23:1124600:54:4126.3301:17:5224600:11:5600:00:5800:00:56
36 7002JORDI VERDAGUER ESPLLICENCIA DE DIAABM01:32:0226100:22:5525700:56:2825.501:19:2325800:12:3900:00:5000:01:04
37 5979ALEJANDRO CAROL CAMTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:36:4327200:24:5626400:57:4824.9101:22:4427300:13:5900:00:5300:00:54
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM01:02:12100:14:46100:39:4336.2600:54:29400:07:4300:00:2200:00:24
2 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:11600:15:18600:39:5936.0200:55:17800:07:5400:00:2200:00:26
3 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:03:26500:15:08700:40:1135.8400:55:191100:08:0700:00:2200:00:24
4 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:562400:15:501300:40:4935.2800:56:391700:08:1700:00:2200:00:24
5 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM01:07:073300:16:055400:42:4933.6300:58:541500:08:1300:00:3300:00:34
6 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM01:07:143700:16:193700:42:0734.1900:58:264100:08:4800:00:2300:00:28
7 5210ALEJANDRO REAL SALAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:306300:17:002300:41:2234.8100:58:226300:09:0800:00:2700:00:24
8 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC.T. PARETS DEL VALLESABM01:07:553900:16:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00
9 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:064600:16:373900:42:0834.1800:58:458500:09:2100:00:2700:00:30
10 4476CARLES SERRANO GUASC.E. PICORNELLABM01:08:243800:16:206600:43:2733.1400:59:473100:08:3700:00:3400:00:37
11 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:08:555500:16:475500:42:5333.5800:59:407300:09:1500:00:3100:00:25
12 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:08:573400:16:065300:42:4233.7200:58:4816000:10:0900:00:2500:00:30
13 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:09:525000:16:408400:44:0732.6401:00:475600:09:0500:00:2900:00:30
14 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:554100:16:2610400:44:5032.1201:01:163200:08:3900:00:3100:00:32
15 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:586100:16:587700:43:5332.8101:00:515900:09:0700:00:2600:00:25
16 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:10:5210000:17:477900:43:5732.7601:01:446100:09:0800:00:3400:00:31
17 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:11:244200:16:288800:44:1432.5501:00:4220200:10:4200:00:2400:00:36
18 2601JAVIER IZQUIERDO DETRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:11:579600:17:4210500:44:5332.0801:02:358800:09:2200:00:3900:00:38
19 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:12:0511300:18:0110000:44:3832.2601:02:399500:09:2600:00:3100:00:38
20 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:1711100:17:5611400:45:1231.8601:03:086500:09:0900:00:3500:00:42
21 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:189800:17:469500:44:2532.4201:02:1115600:10:0700:00:2800:00:29
22 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:272600:15:5617900:48:1129.8901:04:071900:08:2000:00:3300:00:56
23 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:12:3013900:18:288500:44:1132.5901:02:3913100:09:5100:00:2600:00:29
24 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:12:507600:17:3011900:45:1731.801:02:4714800:10:0300:00:3700:00:32
25 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. TRIATHLONBCNABM01:13:2011700:18:0412600:45:3231.6301:03:3611900:09:4400:00:3900:00:38
26 3725ANDOR CANOVAS ALCALTRIATLO L´HOSPITALETABM01:13:258400:17:3315100:46:4330.8201:04:166600:09:0900:00:5200:00:40
27 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:13:5811200:18:0014000:46:1031.1901:04:1012500:09:4800:00:2800:00:35
28 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:1414900:18:4110700:44:5932.0101:03:4018900:10:3400:00:3300:00:41
29 5813MARC MAJORAL ANTICHC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:14:4916200:18:5313400:45:4331.501:04:3617000:10:1300:00:5100:00:40
30 3298JOAN VIVAS BRUGUERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:559700:17:4417600:47:5230.0801:05:367800:09:1900:00:4500:00:42
31 6105JORDI POU LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:15:3116500:18:5413700:46:0131.2901:04:5519300:10:3600:00:5400:00:52
32 4698LUIS GUIJARRO RUBINT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:16:2121300:20:0612800:45:3431.601:05:4019900:10:4100:00:4100:00:40
33 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:16:3519400:19:2714300:46:2131.0701:05:4820600:10:4700:00:2900:00:35
34 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:16:4117100:19:0615400:46:5630.6801:06:0219600:10:3900:00:4100:00:41
35 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:17:5218800:19:2018100:48:2029.7901:07:4016600:10:1200:00:4400:00:46
36 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:19:2319700:19:3119400:49:3029.0901:09:0117700:10:2200:00:4300:00:55
37 5881DAVID FONTANET BASSC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:21:1220700:19:4921000:50:4928.3401:10:3819100:10:3400:00:5400:00:53
38 3462KARLOS VIANA CATALATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:22:3317500:19:0923700:52:5227.2401:12:0118700:10:3200:00:5400:00:55
39 5971FERMIN BELLIDO MELC.T. PARETS DEL VALLESABM01:22:3724600:21:3619800:49:5228.8801:11:2822200:11:0900:00:4300:00:41
40 1314CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:4625800:22:2825000:55:1426.0701:17:4225200:12:0400:01:0700:01:07
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:08400:15:011000:40:2635.6100:55:27300:07:4100:00:3300:00:31
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:221300:15:251800:41:0635.0400:56:31700:07:5100:00:2300:00:27
3 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:05:002300:15:491500:40:5135.2500:56:401800:08:2000:00:2000:00:24
4 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:05:202800:15:581600:40:5535.1900:56:532300:08:2700:00:2500:00:25
5 5621JOHN MANUEL GALINDOPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:05:361900:15:421700:41:0335.0800:56:454400:08:5100:00:2300:00:24
6 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM01:07:062100:15:494600:42:2233.9900:58:114700:08:5500:00:2400:00:27
7 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:104800:16:382900:41:5234.3900:58:303400:08:4000:00:2400:00:25
8 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:07:155100:16:403300:41:5834.3100:58:383000:08:3700:00:2600:00:37
9 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:205800:16:552700:41:3834.5900:58:334000:08:4700:00:2500:00:27
10 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:314400:16:304400:42:1634.0700:58:463700:08:4500:00:3100:00:36
11 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:344700:16:384200:42:1334.1100:58:513500:08:4300:00:2800:00:29
12 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:239300:17:373600:42:0634.200:59:433300:08:4000:00:3500:00:39
13 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:278700:17:353100:41:5534.3500:59:305100:08:5700:00:3700:00:29
14 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:016900:17:055000:42:3433.8300:59:398600:09:2200:00:2700:00:31
15 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:426800:17:055100:42:3933.7600:59:4414000:09:5800:00:2500:00:31
16 2068JORDI GARCIA FERNANC.N. TARRACOABM01:09:453000:15:5912000:45:1831.7901:01:172400:08:2800:00:4000:00:42
17 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:10:0010700:17:525600:42:5933.501:00:516400:09:0900:00:3800:00:28
18 5313JONATHAN MORALES MUC.N. TARRACOABM01:10:057100:17:147800:43:5432.801:01:085000:08:5700:00:5200:00:41
19 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:087300:17:187100:43:4232.9501:01:006200:09:0800:00:2600:00:26
20 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:349400:17:386200:43:1633.2801:00:5411400:09:4000:00:2800:00:30
21 4206JOSE ANGEL NAVARRO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:10:489200:17:366400:43:2333.1901:00:5912700:09:4900:00:2500:00:29
22 2267ÀNGEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:11:249500:17:399800:44:3132.3501:02:107100:09:1400:00:3600:00:47
23 4373ALBERT VALBUENA RODC.N. SABADELLABM01:11:3210800:17:538200:44:0232.701:01:5511200:09:3700:00:2900:00:40
24 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM01:11:5314400:18:358300:44:0332.6901:02:387400:09:1500:00:3300:00:27
25 1767CARLOS ALBERTO VILEVILADECANS TRIATLOABM01:11:5513200:18:208700:44:1432.5501:02:348000:09:2100:00:4100:00:35
26 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:148900:17:3511300:45:0931.8901:02:4410100:09:3000:00:5200:00:39
27 3832ANDRÉS JIMENEZ VERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:2411000:17:5510900:45:0631.9301:03:019300:09:2300:00:3300:00:48
28 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:287000:17:1213800:46:0331.2701:03:157000:09:1300:00:4700:00:38
29 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:347700:17:3012100:45:1831.7901:02:4812300:09:4600:00:5400:00:35
30 5998VICENT DOMÈNECH FERC.E. NO TE PARESABM01:12:3416100:18:526700:43:2933.1201:02:2116900:10:1300:00:3800:00:33
31 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:088600:17:3413300:45:4231.5101:03:1613200:09:5200:00:4100:00:33
32 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:13:1512300:18:1212300:45:2331.7301:03:3511500:09:4000:00:3600:01:19
33 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:13:258200:17:3314400:46:3030.9701:04:038900:09:2200:00:5400:00:40
34 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:14:0916000:18:5211000:45:0731.9201:03:5916300:10:1000:00:3200:00:35
35 2559JUAN JOSE MARTINEZ TRIATLO PALLEJAABM01:14:209000:17:3616500:47:2630.3601:05:027700:09:1800:00:3300:00:53
36 1653ALBERT TRULLAS JIMEC.T. PARETS DEL VALLESABM01:14:2410200:17:4915900:47:1230.5101:05:019100:09:2300:00:5400:00:53
37 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:14:3612800:18:1514200:46:1931.0901:04:3414500:10:0200:00:3000:00:34
38 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM01:14:5517900:19:1513100:45:3731.5701:04:5214700:10:0300:00:2800:00:45
39 5713SERGIO GARCIA MANZAC.A. LES TORTUGUESABM01:15:1520400:19:4610600:44:5532.0601:04:4119200:10:3400:00:4200:00:40
40 7008RAFA CEREZUELA LORELLICENCIA DE DIAABM01:15:2821100:19:5813000:45:3531.5901:05:3313700:09:5500:00:5000:00:42
41 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:3619500:19:2814100:46:1431.1501:05:4213600:09:5400:00:3300:00:40
42 1357LUIS NUÑEZ PINEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:15:4011600:18:0417400:47:4830.1301:05:5212600:09:4800:00:5100:00:42
43 5721ALBERT BELLMUNT BELC.A. LES TORTUGUESABM01:15:4814000:18:2816000:47:1530.4801:05:4315200:10:0500:00:4900:00:39
44 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM01:16:0916900:18:5815200:46:4830.7701:05:4617800:10:2300:00:4300:00:45
45 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:16:2719600:19:3114500:46:3130.9601:06:0217900:10:2500:00:2900:00:42
46 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:16:4115700:18:5116300:47:1830.4401:06:0918600:10:3200:00:4200:00:40
47 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:4113100:18:2018500:48:3929.601:06:5911600:09:4200:00:3300:00:33
48 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:17:0217300:19:0816100:47:1830.4401:06:2619400:10:3600:00:3700:01:00
49 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESABM01:17:1217200:19:0617700:47:5830.0201:07:0415900:10:0800:00:5000:00:41
50 4791BRUNO RODRIGUEZ SUAUNIO ATLETICA RUBIABM01:17:1920100:19:3517300:47:4730.1401:07:2213900:09:5700:00:4100:00:33
51 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHABM01:18:3221000:19:5418000:48:1229.8801:08:0618100:10:2600:00:2600:00:31
52 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:18:5318700:19:1919300:49:2629.1301:08:4515700:10:0800:00:3900:00:43
53 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM01:19:0723000:20:5915700:47:0930.5401:08:0821700:10:5900:00:2600:00:44
54 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:19:2718300:19:1719000:49:1529.2401:08:3221100:10:5500:00:2400:00:28
55 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLOABM01:21:3923200:21:0319100:49:1729.2201:10:2022900:11:1900:00:3200:00:51
56 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UABM01:22:3518600:19:1921400:51:0428.201:10:2325500:12:1200:00:4000:00:51
57 4656MARIO SOLA GUTIERREVILADECANS TRIATLOABM01:23:0119900:19:3322000:51:4727.8101:11:2024000:11:4100:01:1000:00:35
58 444XAVI MENA PONSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:0224000:21:2821600:51:0728.1701:12:3525700:12:2700:00:4700:00:34
59 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTABM01:29:3523100:21:0225900:56:4325.3901:17:4524400:11:5000:00:5300:01:03
60 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:31:2025300:21:5925600:56:2425.5301:18:2326100:12:5700:00:4300:01:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:04:183200:16:02200:39:4636.2100:55:482700:08:3000:00:2400:00:27
2 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:033600:16:184500:42:2034.0200:58:382100:08:2500:00:2200:00:19
3 3794TONI SERRANO BARREIC.A. LES TORTUGUEST2M01:07:486500:17:022800:41:4934.4400:58:514900:08:5700:00:3400:00:30
4 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:08:397800:17:303400:42:0234.2600:59:326000:09:0700:00:3400:00:28
5 2902DAVID FORN FRIASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:516200:17:005200:42:3933.7600:59:396900:09:1200:00:3300:00:37
6 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:08:588500:17:344000:42:0934.1600:59:437500:09:1500:00:2300:00:34
7 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:197200:17:164800:42:3133.8700:59:4710500:09:3200:00:2300:00:35
8 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:577900:17:326300:43:2333.1901:00:555400:09:0200:00:2100:00:26
9 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:10:179900:17:466000:43:0633.4101:00:529400:09:2500:00:2400:00:29
10 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:297400:17:199700:44:2532.4201:01:443800:08:4500:00:3900:00:38
11 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:568100:17:327600:43:5332.8101:01:2510200:09:3100:00:3600:01:03
12 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. PICORNELLV1M01:11:106400:17:0110200:44:4832.1401:01:498100:09:2100:00:5900:00:39
13 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:2310500:17:528000:43:5732.7601:01:4910700:09:3400:00:3400:00:43
14 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:11:5511400:18:029200:44:2132.4701:02:2310400:09:3200:00:2700:00:30
15 2282JORDI GIMFERRER QUITRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:12:0312900:18:176900:43:3633.0301:01:5316400:10:1000:00:3300:00:37
16 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:12:248800:17:3512900:45:3431.601:03:097200:09:1500:00:3700:00:42
17 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:12:4416600:18:557300:43:4832.8801:02:4314400:10:0100:00:2400:00:33
18 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIV1M01:12:4814800:18:388900:44:1832.5101:02:5613300:09:5200:00:2700:00:36
19 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:13:4913700:18:2411800:45:1531.8201:03:3916200:10:1000:00:2800:00:44
20 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:15:099100:17:3616800:47:3530.2601:05:1114300:09:5800:00:3700:00:49
21 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:16:0014600:18:3816600:47:3330.2801:06:1112900:09:4900:00:3200:00:43
22 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:16:4719800:19:3215000:46:4130.8501:06:1319000:10:3400:00:4100:00:40
23 1274XAVIER GISPERT PORINDEPENDENTV1M01:17:1115400:18:4718800:49:0329.3601:07:508200:09:2100:00:4200:00:41
24 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:17:2416700:18:5516200:47:1830.4401:06:1322400:11:1100:00:3900:00:42
25 3396FROILAN TUTUSAUS LOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:17:3921700:20:3011500:45:1231.8601:05:4224800:11:5700:00:4600:00:52
26 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:17:4717700:19:1018300:48:3129.6801:07:4115500:10:0600:00:3000:00:44
27 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:17:5115300:18:4718900:49:1529.2401:08:0212800:09:4900:00:4900:00:47
28 347SALVADOR SABORIT BRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:20:1319000:19:2120400:50:3228.501:09:5317300:10:2000:01:1100:00:51
29 3004EDUARDO GUERRERO COCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M01:21:1418500:19:1820200:50:2128.601:09:3923900:11:3500:00:5900:00:42
30 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:21:3522700:20:5320000:50:0128.7901:10:5420100:10:4100:00:2700:00:39
31 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:24:0822300:20:4922900:52:0227.6701:12:5122600:11:1700:00:3900:00:44
32 1594JAVIER BELVIS ROMERCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:25:2723300:21:1422700:51:5827.7101:13:1225600:12:1500:01:0300:01:04
33 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:25:5723900:21:2623900:53:0327.1401:14:2923400:11:2800:00:3300:01:00
34 6104RICARD PLA QUESADALLICENCIA DE DIAV1M01:48:3727600:27:4827601:06:0321.801:33:5127600:14:4600:01:5200:01:54
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2642JORDI BONILLA GONZAA.D. RUNNING VIGIAV1M01:09:375400:16:479300:44:2232.4601:01:092500:08:2800:01:0100:00:48
2 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:3710600:17:526100:43:1533.2901:01:079900:09:3000:00:2600:00:30
3 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M01:11:435900:16:5712400:45:2631.6901:02:237900:09:2000:00:3100:00:31
4 5320MANUEL TORTOSA MARC.N. TARRACOV1M01:14:1716400:18:5413200:45:3931.5401:04:3312100:09:4400:00:2900:00:40
5 4765JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:14:5911800:18:0515600:47:0030.6401:05:0513500:09:5400:00:5800:00:55
6 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:15:3915900:18:5215300:46:5430.701:05:4613400:09:5300:00:3600:00:39
7 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M01:22:5317000:18:5924200:53:5626.701:12:5514200:09:5800:00:5600:00:53
8 4722INDALECIO BELMONTE INDEPENDENTV1M01:22:5922600:20:5321700:51:1228.1301:12:0521000:10:5400:00:5800:00:56
9 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:3525200:21:5125300:55:4225.8501:17:3325000:12:0200:00:5800:01:22
10 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:29:4821200:20:0526300:57:4724.9201:17:5224700:11:5600:01:0200:00:57
11 3981ANDRES BARRON BASTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:35:1727100:24:5425800:56:3725.4301:21:3127100:13:4600:01:0200:01:18
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:12:1510300:17:5010800:45:0431.9501:02:548400:09:2100:00:5400:00:32
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:3013000:18:189600:44:2532.4201:02:4312400:09:4700:00:4600:00:39
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:1613800:18:2710100:44:4532.1801:03:1215100:10:0400:00:3300:00:36
4 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:14:2210900:17:5416700:47:3430.2701:05:284500:08:5400:00:3000:00:41
5 680JOSÉ ANTONIO GALLARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:18:4318400:19:1719200:49:2129.1801:08:3815300:10:0500:00:4800:00:41
6 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:19:0413400:18:2121300:50:5928.2401:09:2012000:09:4400:01:0000:00:51
7 308JORDI COROMINAS PAGINDEPENDENTV2M01:19:1117800:19:1219900:49:5628.8401:09:0814900:10:0300:00:5700:00:51
8 7006MANUEL RODRÍGUEZ MALLICENCIA DE DIAV2M01:21:0618100:19:1621900:51:4027.8701:10:5616500:10:1000:01:0000:00:48
9 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:24:0819200:19:2224300:54:0826.601:13:3019500:10:3800:00:4900:00:55
10 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:24:5724400:21:3022600:51:5727.7201:13:2723500:11:3000:00:2800:00:40
11 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:35:2627300:25:3225500:56:0325.6901:21:3527200:13:5100:00:5800:00:55
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:11:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:19:4621900:20:3618600:48:4129.5801:09:1718500:10:2900:00:4400:00:44
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:28:5326200:23:0024100:53:5026.7501:16:5025100:12:0300:00:5200:01:19

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32