RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
386 375 7 4 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF02:27:4520200:42:3820601:21:3929.3902:04:1721800:23:2800:00:4300:00:41
2 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF02:35:4425400:44:5526201:27:0327.5702:11:5823000:23:4600:01:2200:01:08
3 5179PAULA HUERTAS CASTECLUB NATACIO CALDESABF02:37:5222700:43:5329301:30:0726.6302:14:0023300:23:5200:00:4900:00:57
4 5755CRISTINA LOBACO VALCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:57:1335300:51:3833701:39:0124.2402:30:3931900:26:3400:01:1900:01:08
5 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT DISTANCE TRIATLOABF03:01:2834500:50:4336201:46:1422.5902:36:5726100:24:3100:00:4500:00:51
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF02:14:0610200:39:0510501:14:5732.0201:54:025400:20:0400:00:2500:00:38
2 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF02:14:4611900:39:2610401:14:4232.1301:54:087900:20:3800:00:4300:00:41
3 7001NEUS VIDAL PUCHADESINELEC - CLUB TRIATLÓ SUEABF02:27:0322800:43:5316501:19:2130.2502:03:1423200:23:4900:00:3400:00:29
4 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF02:37:0529600:46:3324301:24:5628.2602:11:2929300:25:3600:00:2700:00:38
5 5756ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:41:0830200:46:5028501:29:2726.8302:16:1727600:24:5100:00:5100:01:05
6 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:43:2227200:45:2631201:33:2125.7102:18:4726400:24:3500:00:5200:00:46
7 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:44:0430900:46:5829701:31:0226.3602:18:0030700:26:0400:01:0300:00:45
8 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF02:46:2830800:46:5832201:35:1225.2102:22:1024800:24:1800:01:0800:01:09
9 5751MIREYA CASANOVA RODITRIATLETES SOLIDARISABF02:57:3633100:48:4334801:40:5723.7702:29:4033900:27:5600:03:1100:01:40
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:33:0023200:44:0424501:25:2628.0902:09:3022000:23:3000:00:4800:00:48
2 1930YOLANDA LOPEZ BERDUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:41:1928900:46:1829601:30:5326.4102:17:1124200:24:0800:00:5400:00:46
3 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:43:4929400:46:3030101:31:4526.1602:18:1529000:25:3400:00:3900:01:34
4 7002LAURA MATA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABF02:59:2734700:50:5635301:41:5823.5402:32:5431700:26:3300:01:5100:01:16
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F02:24:1010500:39:0622301:23:3428.7202:02:4012600:21:3000:00:5300:00:46
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:25:0412000:39:2723401:24:1728.4802:03:4411900:21:2000:00:3500:00:53
3 39REGINA ANNA MOLA GIC.N. MATAROV1F02:25:3320000:42:3219001:20:5929.6402:03:3115300:22:0200:00:3300:00:41
4 5759DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F02:40:4227900:45:4729501:30:3626.4902:16:2325200:24:1900:00:4100:00:47
5 5164RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:42:4425600:44:5631101:33:1525.7402:18:1126200:24:3300:01:0300:01:04
6 1873ALEJANDRA FERNANDEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:47:5230300:46:5032501:35:5825.0102:22:4828100:25:0400:01:0700:00:55
7 5040BERYL BARBER MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:59:3335700:52:3233401:37:4824.5402:30:2035200:29:1300:01:0300:01:11
8 5767MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:10:1731900:47:4836501:57:0720.4902:44:5528700:25:2200:02:3300:01:23
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7010ANGEL GARRIDO GARCILLICENCIA DE DIAV1F02:27:2618700:42:1721401:22:1129.202:04:2819700:22:5800:00:5800:01:03
2 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F02:50:4834400:50:1731401:33:4025.6202:23:5732500:26:5100:01:0900:01:26
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM02:15:0710900:39:1110601:15:0631.9601:54:179000:20:5000:01:1700:01:12
2 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM02:39:0527700:45:3828101:29:0126.9602:14:3925700:24:2600:01:3600:01:46
3 1244IGNACIO GALLO FERREC.E.T. DISTANCEJNM02:42:4426000:45:0331601:33:5525.5502:18:5822900:23:4600:01:2600:01:23
4 5237ALEIX MORA SÁNCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM02:50:3031700:47:2233001:36:3124.8702:23:5332000:26:3700:01:2400:00:57
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM01:59:44700:34:26401:07:3435.5201:42:00600:17:4400:00:2100:00:28
2 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M02:08:136100:38:094401:10:5233.8701:49:012300:19:1200:00:2800:00:40
3 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M02:12:168200:38:417701:13:1032.801:51:516900:20:2500:00:2900:00:44
4 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M02:14:181200:34:2915001:17:3730.9201:52:0615800:22:1200:00:5100:00:47
5 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23M02:15:318900:38:5411801:15:5431.6201:54:488200:20:4300:00:5400:00:55
6 2019XABIER RODRÍGUEZ MAINDEPENDENTSUB23M02:19:1815100:40:2314601:17:2431.0101:57:4712700:21:3100:00:4800:00:54
7 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM02:21:0514400:40:208001:13:2032.7301:53:4033600:27:2500:00:2600:00:32
8 715XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBSUB23M02:23:1313200:39:5210901:15:2431.8301:55:1634100:27:5700:00:4500:00:43
9 7005SERGI SABI PEDRICOLLICENCIA DE DIASUB23M02:24:2920300:42:4016201:19:0030.3802:01:4018700:22:4900:01:5000:01:19
10 5405MIGUEL TRIGUERO MOLCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M02:26:2216500:41:0722501:23:3728.702:04:4413500:21:3800:01:3000:00:56
11 1664JOAN FONTANET GORDICERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:30:2223700:44:1319101:21:0029.6302:05:1328200:25:0900:01:2200:00:53
12 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M02:33:3621300:43:1011901:15:5531.6101:59:0537400:34:3100:00:3200:00:43
13 2354ALBERTO BERMEJO GOMINDEPENDENTSUB23M02:35:3928600:46:0624801:25:4927.9702:11:5522700:23:4400:00:5600:01:02
14 1040DÍDAC OSET CÉSPEDESINDEPENDENTSUB23M02:47:4730000:46:4230501:32:2825.9602:19:1034700:28:3700:01:2600:01:04
15 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM03:03:1824100:44:3135601:43:3223.1802:28:0337500:35:1500:01:0700:01:06
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM01:58:04100:32:51601:07:4235.4501:40:33300:17:3100:00:2000:00:32
2 1446ARNAU SUGRAÑES MATEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:59:19400:34:101401:07:5335.3501:42:03100:17:1600:00:4300:00:29
3 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM02:00:07800:34:28301:07:3135.5501:41:59800:18:0800:00:2300:00:25
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:01:101400:34:291201:07:5235.3601:42:211600:18:4900:00:2600:00:32
5 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM02:01:331900:35:38801:07:4435.4301:43:221000:18:1100:00:2400:00:25
6 1782CRISTIAN BAIZAN DIAC.N. VIC-ETBABM02:02:03000:00:00000:00:00001:43:341400:18:2900:00:0000:00:26
7 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM02:02:211600:35:301801:08:3335.0101:44:031100:18:1800:00:4200:00:48
8 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM02:02:541500:35:001901:08:5234.8501:43:522100:19:0200:00:4700:00:34
9 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:03:002300:35:57701:07:4235.4501:43:393000:19:2100:00:2400:00:29
10 1476ADRIAN MERINO FERNAC.T. S.J. ABADESSESABM02:03:57600:34:121701:08:1235.1901:42:2413000:21:3300:00:4000:00:41
11 388ELOY SERRANO RODRIGC.N. REUS PLOMSABM02:05:153200:36:222501:09:3234.5201:45:542800:19:2100:00:3400:00:39
12 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM02:08:064200:37:034201:10:4133.9501:47:446700:20:2200:00:2600:00:26
13 3074RICARD BURSET BUIRTRI+9 EL MASNOUABM02:08:174500:37:046101:11:5633.3601:49:002500:19:1700:00:4800:01:37
14 4967ALESANDER JAGOBA VIPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:08:296800:38:104101:10:4033.9601:48:503800:19:3900:00:3200:00:28
15 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM02:08:546200:38:094301:10:4333.9401:48:525300:20:0200:00:3400:00:34
16 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM02:10:4013900:40:052001:09:2134.6101:49:2610800:21:1400:00:3600:00:35
17 7031ALBERT IZARD ALBERILLICENCIA DE DIAABM02:11:148500:38:457601:13:0532.8401:51:503100:19:2400:00:4100:00:37
18 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM02:11:3011500:39:162801:09:4134.4401:48:5717900:22:3300:00:3400:00:37
19 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM02:12:575000:37:349001:13:5332.4801:51:2712500:21:3000:00:3100:00:36
20 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:15:136700:38:1012901:16:3031.3701:54:407500:20:3300:00:3500:00:43
21 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM02:16:037300:38:2710701:15:1631.8901:53:4316300:22:2000:01:1100:00:45
22 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM02:16:245100:37:3415301:17:5730.7901:55:319400:20:5300:00:2500:00:33
23 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM02:18:4915000:40:2314501:17:2331.0101:57:4610100:21:0300:01:1000:01:08
24 1404JOSEP MARIA GÜERA MABSOLUT SPORTABM02:20:2412200:39:3113501:16:4831.2501:56:1924000:24:0500:00:4800:00:50
25 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:21:3411200:39:1418201:20:3329.801:59:4714500:21:4700:01:4100:01:11
26 7033POL GELABERT PALOMALLICENCIA DE DIAABM02:23:4413800:40:0319801:21:1329.5502:01:1617400:22:2800:01:0200:00:51
27 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:23:4713700:40:0120001:21:1929.5102:01:2017100:22:2700:01:3800:01:36
28 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM02:27:2216000:40:5621801:23:0628.8802:04:0221300:23:2000:00:5300:01:02
29 2839ALBERTO ARIAS LOPEZTRIATLO PALLEJAABM02:29:3529500:46:3116401:19:1930.2602:05:5022800:23:4500:01:0200:01:03
30 4983RAFEL NADAL MOLLC.N. MOLINS DE REIABM02:30:3626300:45:1118901:20:5829.6402:06:0926000:24:2700:00:4000:00:42
31 3228ALBERTO MARTINEZ RECLUB TRI5UABM02:35:3925700:44:5726101:27:0027.5902:11:5722400:23:4200:01:3100:01:12
32 7035SERGIO DE GRACIA MALLICENCIA DE DIAABM02:37:1434900:51:1620101:21:2229.502:12:3826500:24:3600:00:0000:00:19
33 1607SAMUEL GOMEZ GARCIAC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM02:41:0732000:48:0926401:27:0827.5402:15:1730400:25:5000:00:4600:00:39
34 6103CARLOS SOLA JUAREZLLICENCIA DE DIAABM02:42:3530100:46:4327601:28:2927.1202:15:1233500:27:2300:01:0600:01:33
35 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM02:45:2835100:51:1817301:20:0829.9502:11:2637300:34:0200:00:4800:00:59
36 3677JAVIER PALMAR MALDOINDEPENDENTABM02:48:5833200:48:5028201:29:1326.902:18:0336400:30:5500:01:5600:01:10
37 7023JAVIER LOZANO TROYALLICENCIA DE DIAABM02:50:4335600:52:1127401:28:0627.2402:20:1736300:30:2600:01:0900:01:27
38 7011ALEX CAÑETE RÍOSLLICENCIA DE DIAABM03:01:3226600:45:1735801:45:0922.8202:30:2636600:31:0600:01:1300:01:24
39 7046FABIO BELNOMELLICENCIA DE DIAABM03:10:4936100:53:2736301:47:0022.4302:40:2736200:30:2200:00:4400:01:01
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM01:56:05300:33:13101:05:1636.7701:38:29400:17:3600:00:2400:00:26
2 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:59:49500:34:111501:07:5435.3501:42:05500:17:4400:00:2600:00:26
3 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:02:091700:35:341601:08:0735.2301:43:411300:18:2800:00:2600:00:25
4 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:03:452200:35:561301:07:5235.3601:43:484600:19:5700:00:2600:00:33
5 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM02:05:022600:36:122401:09:3234.5201:45:442600:19:1800:01:1000:00:27
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:06:173500:36:393701:10:2134.1201:47:002400:19:1700:00:2000:00:28
7 5552CARLOS RUIZ MARTÍNECLUB NATACIO RUBIABM02:06:421800:35:366401:12:0533.2901:47:412000:19:0100:00:4200:00:28
8 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM02:07:163000:36:195701:11:3233.5501:47:513300:19:2500:00:2400:00:32
9 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM02:07:334800:37:275301:11:1433.6901:48:411800:18:5200:00:3000:00:30
10 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM02:08:417600:38:313501:10:1234.1901:48:434700:19:5800:00:4600:00:28
11 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM02:09:338700:38:483601:10:1334.1801:49:017200:20:3200:00:4400:00:45
12 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM02:10:033800:36:535201:11:0733.7501:48:0015400:22:0300:00:2600:00:35
13 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:10:453900:36:5610301:14:4132.1401:51:372200:19:0800:00:3800:00:39
14 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMARESME TRIATLO CLUBABM02:10:482900:36:1810201:14:3432.1901:50:524400:19:5600:00:3500:00:36
15 1557DÍDAC DOMINGO CARRATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:11:297700:38:353901:10:3334.0201:49:0816400:22:2100:00:4500:00:41
16 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON CLUBABM02:11:345600:37:379101:13:5732.4501:51:345200:20:0000:00:3800:00:28
17 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM02:11:4411700:39:225001:11:0633.7601:50:2811300:21:1600:00:5000:01:30
18 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:12:197000:38:138501:13:3332.6301:51:467400:20:3300:01:4500:00:49
19 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:12:266300:38:098201:13:2732.6801:51:368900:20:5000:00:2700:00:32
20 5209DAVID RUBIO CERDÁNPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:12:419600:39:016901:12:2533.1401:51:2611200:21:1500:00:3200:00:32
21 469RUBEN RODRIGUEZ SEGCLUB NATACIO CALDESABM02:12:5810000:39:037101:12:4133.0201:51:4410700:21:1400:00:5000:00:43
22 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:13:075300:37:349201:13:5832.4501:51:3213200:21:3500:00:2800:00:30
23 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM02:14:045900:37:568901:13:5032.5101:51:4616200:22:1800:00:3400:00:36
24 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM02:14:078600:38:4511401:15:3631.7501:54:214100:19:4600:01:4900:00:52
25 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLOABM02:14:264100:36:5914901:17:3530.9301:54:344200:19:5200:00:3100:00:41
26 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM02:17:097800:38:3814301:17:1731.0501:55:5510900:21:1400:01:0200:00:35
27 2914NANO LOPEZ DOMINGUEBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:18:299500:39:0014801:17:3430.9401:56:3415100:21:5500:00:4700:01:06
28 1780JOAN RAMON PUJOL BACERRR IGUALADAABM02:18:3118200:42:009501:14:0732.3801:56:0716900:22:2400:01:0000:00:42
29 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:19:0819800:42:278401:13:2732.6801:55:5420800:23:1400:00:4900:00:35
30 1048CARLOS GARCIA BRULLCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM02:19:3414900:40:2213101:16:4131.301:57:0317700:22:3100:01:1900:01:06
31 1531JOSE MANUEL MARTIN C.E. PENEDES MARITIMABM02:20:1412700:39:4315201:17:4730.8501:57:3018400:22:4400:00:5300:00:37
32 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:21:2517800:41:5514401:17:1931.0401:59:1415600:22:1100:00:5300:00:54
33 2284DAVID BOSCH PEÑARROINDEPENDENTABM02:21:5810300:39:0520401:21:3929.3902:00:4411000:21:1400:01:3300:01:27
34 945JUAN JOSÉ ROBLES SAINDEPENDENTABM02:23:5422500:43:5015101:17:4230.8902:01:3216500:22:2200:00:4200:00:56
35 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM02:24:5815700:40:5021001:21:5729.2902:02:4715700:22:1100:00:5600:00:48
36 4786XAVI VALVERDE CARRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:25:09000:00:00000:00:00002:01:2622500:23:4300:00:0000:00:44
37 3665RAFAEL FERNANDEZ RATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:26:1622200:43:4016801:19:4030.1302:03:2019500:22:5600:01:2400:00:51
38 3106DAVID MARTINEZ MURCCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:26:2615500:40:3422401:23:3628.7102:04:1016000:22:1600:01:2900:01:01
39 7016ISAAC CANO PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:27:4317200:41:4022201:23:3428.7202:05:1417500:22:2900:01:5900:01:38
40 3761SERGI CANET CASASC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:29:3322900:43:5417601:20:2229.8602:04:1628400:25:1700:00:5500:00:56
41 2151JAVIER MARCO LOPEZC.E. SISTRELLSABM02:29:4917600:41:5222601:23:3828.702:05:3025100:24:1900:02:4100:01:45
42 3292LUIS ENRIQUE RAMOS TRIDIRABM02:30:1812400:39:3227301:28:0527.2502:07:3718300:22:4100:01:0200:01:13
43 6105ISRAEL GAYOSO PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:31:2424500:44:4022101:23:3228.7302:08:1220700:23:1200:00:0000:00:00
44 7041GUILLEM SANTIVERI PLLICENCIA DE DIAABM02:33:0618400:42:0927201:28:0127.2702:10:1019600:22:5600:02:0400:01:15
45 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM02:35:1526700:45:1724701:25:4427.9902:11:0124500:24:1400:01:2300:01:03
46 906XAVI LATORRE  CONEJCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM02:36:4929800:46:3723801:24:3428.3802:11:1129600:25:3800:01:2900:01:02
47 1795SERGIO MATIAS RUIZ CLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:37:0126900:45:1825101:26:0527.8802:11:2329700:25:3800:01:1600:00:41
48 2624MARIO SERRANO LAZARINDEPENDENTABM02:37:1224000:44:3026601:27:2427.4602:11:5428500:25:1800:00:5900:00:58
49 6115JAVIER JIMÉNEZ MARTLLICENCIA DE DIAABM02:38:3724700:44:4127701:28:4627.0402:13:2728300:25:1000:00:0000:00:00
50 6107BART VAN MILLLLICENCIA DE DIAABM02:39:0819300:42:2531501:33:4425.602:16:0919800:22:5900:01:2400:01:45
51 7025MANEL ESPINOSA GONZLLICENCIA DE DIAABM02:39:4318900:42:1831701:33:5825.5402:16:1621700:23:2700:02:2300:02:23
52 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM02:41:5832800:48:2929001:29:5426.702:18:2322200:23:3500:02:3500:02:20
53 6110RUBEN PARKINSON DELLLICENCIA DE DIAABM02:43:2618800:42:1733101:36:4424.8102:19:0125500:24:2500:01:2200:01:30
54 2638CARLES FARRES CISTEINDEPENDENTABM02:46:1933500:48:5328601:29:3726.7802:18:3033800:27:4900:01:0800:01:44
55 5737JUAN SEBASTIAN MORUEVOLUTRION SANT BOIABM02:49:1230600:46:5231301:33:3525.6502:20:2734800:28:4500:01:4400:01:41
56 5906DANIEL AMEZCUA SOLEINDEPENDENTABM02:51:47000:00:00000:00:00002:20:1436800:31:3300:00:0000:01:08
57 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB TRITRAININGABM02:54:4333900:49:3533301:37:0324.7302:26:3834400:28:0500:01:2800:01:17
58 7021JON AGUIRREGOMEZKORLLICENCIA DE DIAABM02:54:5332200:48:1334101:39:4024.0802:27:5332900:27:0000:01:2000:00:59
59 7032MARC MORELL DOLSLLICENCIA DE DIAABM02:55:1430400:46:5133801:39:0924.2102:26:0035300:29:1400:02:0400:01:50
60 7047ANGEL BLANCOLLICENCIA DE DIAABM03:01:3932100:48:1036101:46:1022.6102:34:2033400:27:1900:02:0200:01:00
61 5560ALEJANDRO VALERO COC.E. PENEDES MARITIMABM03:02:1435900:53:2534201:39:4624.0602:33:1135000:29:0300:01:2100:01:04
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:01200:32:52201:06:403601:39:32200:17:2900:00:2500:00:29
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:00:181100:34:29501:07:4035.4701:42:09900:18:0900:00:2400:00:31
3 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM02:02:31000:00:00000:00:00001:43:531500:18:3800:00:0000:00:34
4 4107XAVI QUERALT FORCAC.N. REUS PLOMSABM02:03:461000:34:285501:11:2433.6101:45:52700:17:5400:00:2700:00:40
5 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM02:05:512000:35:393301:10:0734.2301:45:465500:20:0500:00:2700:00:27
6 304ALBERT TORRENT MARTTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:06:073100:36:212201:09:2834.5501:45:496500:20:1800:00:3600:00:36
7 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:06:295400:37:352701:09:3534.4901:47:102700:19:1900:00:2600:00:31
8 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM02:07:032700:36:156201:11:5633.3601:48:111700:18:5200:00:4000:00:43
9 7003JAVIER DE LA FUENTECLUB TRIATLO BASILISCUSABM02:07:103600:36:405101:11:0633.7601:47:463200:19:2400:00:2400:00:25
10 691GABRIEL CARDEÑOSA ACERDANYOLA CHABM02:07:144600:37:063101:10:0034.2901:47:065800:20:0800:00:2400:00:29
11 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:07:244700:37:242601:09:3234.5201:46:567000:20:2800:00:2500:00:25
12 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM02:07:283700:36:504701:10:5933.8101:47:493900:19:3900:00:2600:00:29
13 4290RAMON NICOLAS SANCHCERRR IGUALADAABM02:07:45000:00:00000:00:00001:48:451900:19:0000:00:0000:00:25
14 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:08:015200:37:344901:11:0633.7601:48:402900:19:2100:00:2600:00:26
15 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM02:08:183400:36:395601:11:2533.6101:48:046300:20:1400:00:4000:00:41
16 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMABM02:08:222100:35:446601:12:1633.2101:48:006800:20:2200:00:3100:00:33
17 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLABM02:08:517200:38:253801:10:3334.0201:48:584300:19:5300:00:4000:00:35
18 363ALEX ZANUY FANALSPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:09:21000:00:00000:00:00001:48:388100:20:4300:00:0000:00:29
19 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:09:3011400:39:162101:09:2634.5701:48:428600:20:4800:00:5100:00:28
20 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:10:362500:36:109601:14:1632.3201:50:266100:20:1000:00:4600:01:00
21 7013RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAABM02:10:544900:37:316701:12:2033.1801:49:5110000:21:0300:00:3100:00:45
22 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM02:11:1312300:39:326501:12:0533.2901:51:373500:19:3600:01:0500:00:33
23 2780JUAN VALLS GARCÉSINDEPENDENTABM02:11:426400:38:098301:13:2732.6801:51:365700:20:0600:00:5000:00:36
24 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHABM02:11:5413500:39:542901:09:4234.4301:49:3616100:22:1800:01:0200:00:39
25 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM02:12:1710800:39:106801:12:2333.1601:51:338400:20:4400:00:5600:00:30
26 3144ERIC TORREJON COSTACLUB TRI5UABM02:12:2810600:39:077001:12:2833.1201:51:359300:20:5300:00:3100:00:40
27 7007JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM02:12:3112100:39:284001:10:3933.9701:50:0716700:22:2400:01:1000:01:06
28 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:379900:39:027401:12:5032.9501:51:5214200:21:4500:00:4200:00:39
29 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:14:156500:38:0912801:16:2931.3801:54:383700:19:3700:01:0300:00:40
30 5816MATTHIEU LOUISC.E. PICORNELLABM02:14:168800:38:4911201:15:2931.801:54:184800:19:5800:01:2800:01:11
31 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM02:14:3111100:39:129901:14:3032.2101:53:428700:20:4900:00:5300:00:36
32 1227JUAN ANTONIO HERNANTRIATLO L´HOSPITALETABM02:15:31000:00:00000:00:00001:54:399200:20:5200:00:0000:00:39
33 3376RAMSÉS RODRÍGUEZ ROCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:16:0916600:41:097801:13:1332.7801:54:2214400:21:4700:00:3300:00:36
34 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:16:219100:38:5711601:15:4731.6701:54:4413300:21:3700:00:4600:00:48
35 2267ÀNGEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:16:5411000:39:1213301:16:4531.2701:55:579800:20:5700:00:4300:00:52
36 7014SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:0715400:40:309401:14:0532.401:54:3517800:22:3200:00:3800:00:46
37 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM02:17:1114000:40:0711701:15:5131.6401:55:5810600:21:1300:00:3200:00:42
38 3129ORIOL RUBIO CARBOCLUB 226 LONG DISTANCEABM02:17:2217400:41:4710001:14:3232.201:56:1910200:21:0300:00:4300:01:02
39 5385XAVIER GALLARDO ROMC.N. SABADELLABM02:17:3613100:39:5113001:16:3631.3301:56:2710400:21:0900:00:5300:00:29
40 3158MARC GRATACOS MARTICLUB TRI5UABM02:17:5910700:39:0914101:17:0631.1301:56:1514100:21:4400:00:5500:00:50
41 1018FILIPPO FACCIC.E.T. DISTANCEABM02:18:1115900:40:5612001:15:5531.6101:56:5111800:21:2000:01:1000:00:49
42 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:18:2114200:40:1612401:16:2431.4101:56:4013700:21:4100:00:4700:00:44
43 150ALBERTO CUARESMA ALTRIATLO JOVENT 79ABM02:19:208100:38:4016301:19:0830.3301:57:4812900:21:3200:01:1000:00:57
44 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM02:19:347500:38:2918001:20:2929.8201:58:587700:20:3600:00:4700:00:43
45 1615MIGUEL GORDON CAÑIZGAVA TRIATLOABM02:19:5819700:42:2610801:15:1831.8701:57:4415900:22:1400:01:1700:00:57
46 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM02:20:0118600:42:1412201:16:0431.5501:58:1814000:21:4300:00:3700:00:42
47 5992EDUARDO DOZ GUZMANCERCLE SABADELLES 1856ABM02:20:2516100:40:5713801:16:5331.2201:57:5018200:22:3500:00:5900:00:47
48 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM02:20:3721500:43:1312101:15:5931.5901:59:1212200:21:2500:01:2200:00:45
49 7034ANGEL LAMAS QUIJADALLICENCIA DE DIAABM02:20:432400:36:0723601:24:3128.402:00:385600:20:0500:01:1000:00:44
50 7027OSCAR VIDAL MOLINALLICENCIA DE DIAABM02:20:479000:38:5618801:20:5729.6501:59:539600:20:5400:02:0300:00:50
51 4550PAULO SERVAIO PORTITRIATLO JOVENT 79ABM02:21:2711800:39:2318401:20:3829.7602:00:0112300:21:2600:01:2400:00:58
52 2640CARLES GARCIA DELGAC.T. S.J. ABADESSESABM02:22:545500:37:3719301:21:0429.6101:58:4124400:24:1300:00:4800:00:58
53 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:0214700:40:2117001:19:4830.0802:00:0919100:22:5300:00:4700:01:01
54 2555VICTOR DE SANTOS MAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM02:23:0410100:39:0313401:16:4731.2601:55:5033200:27:1400:01:0900:00:46
55 1451JAVI TRENCHS ALFONSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:23:1120800:43:0115601:18:2830.5902:01:2913900:21:4200:01:1100:01:15
56 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM02:23:4513400:39:5422001:23:2128.7902:03:157100:20:3000:01:1700:00:49
57 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM02:23:4916800:41:2018701:20:5129.6802:02:1113400:21:3800:00:5900:00:43
58 1032JOSE CAPILLA CAICEDCERRR IGUALADAABM02:24:077100:38:2424901:25:5927.9102:04:234000:19:4400:01:4500:01:19
59 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM02:24:1824200:44:3213201:16:4131.302:01:1320100:23:0500:00:3700:00:54
60 2523RUBEN NAVARRO GARCIPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:24:3118100:41:5716901:19:4430.102:01:4118800:22:5000:00:4600:01:11
61 373DANIEL CHARLES QUINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:25:2221100:43:0816101:18:5730.402:02:0521000:23:1700:00:4500:00:51
62 5952RUBEN FERNANDEZ ENCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:25:5119200:42:2219501:21:0629.5902:03:2816600:22:2300:01:3400:01:04
63 2970RAUL DIEZ FERRERCLUB TRIATLO SABADELLABM02:25:5926100:45:0715501:18:2530.6102:03:3217200:22:2700:01:3200:01:46
64 5630RAUL GARCIA DOMÍNGUC.E. PENEDES MARITIMABM02:26:0119500:42:2517901:20:2829.8302:02:5320600:23:0800:01:0700:00:54
65 7012ALEXIS SEGARRALLICENCIA DE DIAABM02:26:1019100:42:2119201:21:0429.6102:03:2518500:22:4500:01:3300:01:29
66 7006ALBERTO MARTIN PERELLICENCIA DE DIAABM02:26:5717500:41:5120501:21:3929.3902:03:3021600:23:2700:01:0400:01:05
67 7044ISAAC CAMPOS PELAEZLLICENCIA DE DIAABM02:27:3122100:43:3618601:20:4929.702:04:2520200:23:0600:01:1800:00:56
68 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:28:0121600:43:1918501:20:4529.7202:04:0423800:23:5700:00:4600:00:51
69 2977MIGUEL ANGEL CERRO CERRR IGUALADAABM02:28:2122600:43:5017201:19:5430.0402:03:4426700:24:3700:00:2800:00:38
70 5812ROGER ANTICH BRIBIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:28:5619600:42:2623101:24:0228.5602:06:2817300:22:2800:01:2300:01:04
71 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM02:29:2921200:43:0920301:21:3829.402:04:4726900:24:4200:00:3200:00:57
72 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM02:29:5528100:46:0016701:19:3130.1802:05:3125400:24:2400:01:0800:00:48
73 7020MARC LLOVERALLICENCIA DE DIAABM02:30:0917700:41:5422901:23:5028.6302:05:4425600:24:2500:02:0600:02:27
74 1754CARLOS DIEZ FERRERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:30:2527400:45:2715401:18:0630.7302:03:3332700:26:5200:01:1600:01:40
75 6109ALBERTO RAMÍREZ AMLLICENCIA DE DIAABM02:32:2225500:44:5523501:24:2028.4602:09:1520400:23:0700:01:4700:00:56
76 6112ORIOL SÁNCHEZ ROVIRLLICENCIA DE DIAABM02:32:2225300:44:5422801:23:4428.6602:08:3822600:23:4400:01:5100:01:12
77 3276CARLOS ENCINAS BERNCLUB TRITRAININGABM02:32:3634000:49:3720201:21:2929.4502:11:0612400:21:3000:02:0400:01:03
78 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:32:4526400:45:1320901:21:5029.3302:07:0329800:25:4200:02:2100:01:38
79 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUABM02:32:5026500:45:1424101:24:4428.3202:09:5819000:22:5200:01:0000:01:26
80 5998VICENT DOMÈNECH FERC.E. NO TE PARESABM02:34:0733400:48:5121601:22:1329.1902:11:0420000:23:0300:00:5400:01:18
81 6114FRANCESC RECASENS LLICENCIA DE DIAABM02:34:4824800:44:4225201:26:1327.8402:10:5523600:23:5300:01:3700:01:07
82 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:35:5622300:43:4825301:26:2027.802:10:0830100:25:4800:00:5100:01:27
83 7038JUAN JIMENEZ SALVADLLICENCIA DE DIAABM02:39:1229300:46:2927901:28:5027.0202:15:1923500:23:5300:02:2200:01:58
84 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:39:1831500:47:1425401:26:3027.7502:13:4429100:25:3400:01:5800:01:11
85 3351ORIOL MASCARÓ LAZARC.E.T. DISTANCEABM02:41:0227100:45:2328301:29:1326.902:14:3631300:26:2600:01:5600:01:45
86 7039JAVI JIMENEZ SALVADLLICENCIA DE DIAABM02:43:2029200:46:2828001:28:5027.0202:15:1834300:28:0200:02:1600:01:47
87 7024JOAN INVERS DE TENALLICENCIA DE DIAABM02:44:5422400:43:4932901:36:2924.8702:20:1826600:24:3600:02:5800:02:46
88 5736ALBERTO PULIDO CAMAEVOLUTRION SANT BOIABM02:45:1030500:46:5230001:31:3426.2102:18:2632200:26:4400:01:5200:01:43
89 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM02:48:2731200:47:0932001:35:0725.2302:22:1631000:26:1100:01:2800:01:06
90 2998NESTOR ANTON SANCHEC.E. NO TE PARESABM02:51:5533800:49:1432701:36:1524.9402:25:2931200:26:2600:02:2400:01:51
91 6119PEP REMOLA ESCOLANOLLICENCIA DE DIAABM02:53:4233000:48:4231901:35:0325.2502:23:4536000:29:5700:02:3000:02:16
92 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGAVA TRIATLOABM02:56:21000:00:00000:00:00002:23:2337100:32:5800:00:0000:02:41
93 6121SERGIO DE FELIPE DILLICENCIA DE DIAABM02:58:1125900:44:5935901:45:1522.802:30:1434000:27:5700:02:2400:02:27
94 6116JUAN ALEJANDRO NIETLLICENCIA DE DIAABM02:58:3332600:48:2134701:40:5423.7902:29:1535500:29:1800:01:4700:02:56
95 2116JUAN LUIS RODRIGUEZINDEPENDENTABM02:58:5633300:48:5135101:41:0423.7502:29:5534900:29:0100:02:1000:01:36
96 7017ALBERTO SEGURA PRADLLICENCIA DE DIAABM03:02:4635200:51:2034401:40:0523.9802:31:2536700:31:2100:02:1700:01:43
97 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM03:07:5535500:51:5335701:44:5922.8602:36:5236500:31:0300:01:2400:01:01
98 3879JORDI BARRIOINDEPENDENTABM03:21:5836200:54:4236401:55:3120.7802:50:1337000:31:4500:02:3200:01:32
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7036ALEX CARRERAS FABRELLICENCIA DE DIAV1M02:02:221300:34:29901:07:4435.4301:42:135900:20:0900:00:2100:00:30
2 2728SANTI PELLEJERO GACTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:222800:36:171101:07:4635.4201:44:0311700:21:1900:00:2700:00:38
3 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M02:06:033300:36:262301:09:2834.5501:45:546000:20:0900:00:2500:00:32
4 2001SANTI COLLELL LLEONB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M02:07:114400:37:033401:10:0934.2101:47:124900:19:5900:00:3900:00:34
5 537DAVID RIBAS MASIPU.C. SANT CUGATV1M02:08:134000:36:575901:11:4033.4901:48:373600:19:3600:01:0200:01:22
6 658ISMAEL AYESTARAN VEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:09:079200:38:583001:09:5434.3301:48:526400:20:1500:00:3200:00:35
7 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:11:3614300:40:195401:11:1833.6601:51:375000:19:5900:00:5000:00:47
8 488JOAN FABRE JORDANC.N. BADALONAV1M02:11:495800:37:469301:14:0332.4101:51:495100:20:0000:01:0100:00:43
9 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M02:11:5014500:40:204601:10:5833.8201:51:187300:20:3200:00:3000:00:30
10 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:13:598000:38:407901:13:1932.7301:51:5915200:22:0000:00:2900:00:47
11 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M02:14:199400:38:5911001:15:2431.8301:54:234500:19:5600:00:3400:00:57
12 3026AMANCIO CORDERO MASCLUB NATACIO CALDESV1M02:14:3514600:40:207201:12:4133.0201:53:0113100:21:3400:01:0600:00:51
13 7040ANTONIO VIÑAS PORTOLLICENCIA DE DIAV1M02:14:4616300:41:028601:13:3332.6301:54:356200:20:1100:00:5700:00:55
14 6104JOSE ANTONIO LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:14:5216400:41:056001:11:5533.3701:53:0014700:21:5200:01:1300:00:51
15 3976XAVIER DE BLAS GONZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:15:0416200:41:006301:11:5933.3401:52:5915500:22:0500:00:2900:00:40
16 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:15:4014100:40:118701:13:4432.5501:53:5514300:21:4500:00:4000:00:51
17 2692JOSE MARIA VELEZ ROTRIATLO PALLEJAV1M02:18:1713600:40:0014701:17:3330.9501:57:338300:20:4400:00:3900:00:41
18 2942ALBERT JUHE BRUGUETEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:18:228400:38:4515801:18:3630.5301:57:219900:21:0100:00:5000:00:50
19 3926RUBEN SERNA APARICTRIATLO JOVENT 79V1M02:18:3217100:41:339801:14:3032.2101:56:0317600:22:2900:00:4800:00:40
20 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M02:19:1618500:42:1111501:15:4631.6801:57:5711600:21:1900:00:3500:00:52
21 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M02:19:4416900:41:2512601:16:2631.401:57:5114800:21:5300:00:4600:00:52
22 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M02:19:4716700:41:1414201:17:1031.101:58:2412100:21:2300:00:3700:01:02
23 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M02:19:5115200:40:2415701:18:3030.5701:58:549700:20:5700:01:2300:00:53
24 4513JOAN HERRERA LOPEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:20:314300:37:0321501:22:1129.201:59:1411500:21:1700:00:4000:00:50
25 1614MIQUEL HUESO VILLACGAVA TRIATLOV1M02:20:32000:00:00000:00:00001:58:5313600:21:3900:00:0000:01:05
26 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M02:20:4610400:39:0619401:21:0529.602:00:117600:20:3500:00:5400:01:03
27 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M02:20:4915600:40:5013701:16:5231.2201:57:4220300:23:0700:00:5500:00:52
28 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M02:21:5019400:42:2510101:14:3332.1901:56:5827700:24:5200:00:3500:00:50
29 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:21:5515800:40:5517101:19:5230.0502:00:4710300:21:0800:00:5600:00:49
30 1263JORDI MARTINEZ SANTC.N. MATAROV1M02:23:1312900:39:5016601:19:2630.2101:59:1623900:23:5700:01:4500:01:02
31 6101CARLOS BURILLO CARCCLUB TRIATLON EUROPAV1M02:23:4218300:42:0015901:18:4230.502:00:4219900:23:0000:01:0100:00:46
32 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M02:23:4423300:44:0613601:16:4831.2502:00:5418900:22:5000:00:4000:00:46
33 1624SANTIAGO ANGUERA TACLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M02:23:5211600:39:1821301:22:0929.2102:01:2717000:22:2500:01:1200:00:48
34 1236ALBERT OLCINA PUIGDTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M02:24:1120700:43:0012501:16:2531.4101:59:2527200:24:4600:01:0600:01:29
35 2086JORDI CANALS ALMAZACERCLE SABADELLES 1856V1M02:26:4817900:41:5517701:20:2629.8402:02:2125900:24:2700:01:1600:01:30
36 5831JOSEP CARLES ANADONCERCLE SABADELLES 1856V1M02:27:0518000:41:5617501:20:1929.8802:02:1527400:24:5000:01:4800:01:46
37 2745JOSEP RICART ARENASCLUB TRI5UV1M02:27:149300:38:5925501:26:3327.7302:05:3213800:21:4200:00:4700:00:41
38 1636CARMELO COLACIOS GAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:27:3221000:43:0819601:21:0629.5902:04:1421100:23:1800:01:0100:00:58
39 5871ALVARO LECHUGA SAPIW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:27:5723100:44:0118301:20:3629.7802:04:3721200:23:2000:01:1700:01:05
40 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:28:4923800:44:2319901:21:1829.5202:05:4120500:23:0800:00:5600:00:53
41 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M02:29:07000:00:00000:00:00002:06:3218000:22:3500:00:0000:00:39
42 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M02:31:2228000:45:4821101:22:0429.2402:07:5222100:23:3000:01:0100:00:49
43 2263MARCOS COELLO MIGUECERDANYOLA CHV1M02:32:0221400:43:1324201:24:5328.2702:08:0623700:23:5600:01:2600:01:19
44 7028JUAN JOSE ESQUINA GLLICENCIA DE DIAV1M02:32:2821800:43:2823201:24:0928.5202:07:3727500:24:5100:01:0300:02:11
45 3497ANTONIO GARCIA MOLETRI2WINV1M02:34:0328300:46:0121701:22:2529.1202:08:2629500:25:3700:01:5900:02:15
46 475JAUME COMAS VIÑALSTRI2WINV1M02:34:0329000:46:2021201:22:0629.2302:08:2629400:25:3700:01:4400:02:10
47 6108CARLOS ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAV1M02:37:4225000:44:4326301:27:0327.5702:11:4630600:25:5600:02:0100:01:31
48 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:37:4421900:43:3028901:29:4826.7302:13:1825800:24:2600:01:4000:01:26
49 3145JORDI JIMENEZ REDONCLUB TRI5UV1M02:37:5225100:44:4427801:28:4927.0202:13:3324900:24:1900:01:1100:01:07
50 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCTRI2WINV1M02:38:1832900:48:3224401:25:0328.2202:13:3527000:24:4300:01:0200:01:03
51 2825ENRIQUE DEL REY PEDTRIATLO OLESAV1M02:38:3231400:47:1125601:26:4027.6902:13:5126800:24:4100:01:0700:01:21
52 6106DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M02:39:0027000:45:1827101:27:5427.302:13:1230200:25:4800:01:2900:01:18
53 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:40:5924900:44:4329901:31:2726.2402:16:1027300:24:4900:01:2400:01:07
54 1306FRODE HUSE GJENDEMC.E.T. DISTANCEV1M02:41:0332400:48:2026501:27:1027.5302:15:3028900:25:3300:01:3600:01:15
55 5905JORGE RODRIGUEZ GARCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:46:3834300:50:0427501:28:2527.1402:18:2934600:28:0900:00:4300:00:56
56 6102JOSE CARLOS BARRAL TRIATLON BAJO GALLEGOV1M02:47:1131600:47:1430301:31:5926.0902:19:1334200:27:5800:01:2100:01:15
57 5218HUGO AGUADO CANOW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:52:0333600:48:5332601:36:1324.9402:25:0632800:26:5700:01:2000:01:21
58 3634AGUSTÍ BARTRA YLLATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:52:4730700:46:5833501:38:3424.3502:25:3233300:27:1500:01:2000:01:08
59 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M02:52:5834200:50:0332101:35:1025.2202:25:1333700:27:4500:01:5200:01:20
60 764JAVIER JIMENEZ PUEYINDEPENDENTV1M02:56:5635000:51:1833901:39:1124.202:30:2931400:26:2700:01:1500:01:38
61 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:58:0432300:48:1734501:40:1323.9502:28:3035700:29:3400:01:4900:01:39
62 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M03:03:4135800:52:3434901:40:5723.7702:33:3136100:30:1000:02:0800:01:26
63 1457ALBERT GIMENEZ XAIXINDEPENDENTV1M03:15:1536501:00:1335201:41:5723.5402:42:1037200:33:0500:02:3200:02:55
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M02:00:38900:34:281001:07:4535.4201:42:131200:18:2500:00:3500:00:32
2 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M02:09:436000:38:004501:10:5333.8601:48:538800:20:5000:00:3200:00:32
3 7015ANTONIO VÁZQUEZ PASLLICENCIA DE DIAV1M02:10:509800:39:024801:11:0333.7801:50:058500:20:4500:01:1200:01:03
4 1128BERNARDO GONZALEZ MVILADECANS TRIATLOV1M02:11:247400:38:288101:13:2632.6801:51:543400:19:3000:00:3900:00:45
5 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:11:2713000:39:513201:10:0434.2501:49:5512800:21:3200:00:4300:00:52
6 3754FRAN ALCAIDE CARMONCEMEV1M02:12:255700:37:379701:14:2832.2301:52:056600:20:2000:00:5100:00:58
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M02:12:426900:38:118801:13:4932.5101:52:008000:20:4200:00:5100:01:04
8 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:13:009700:39:017301:12:4832.9701:51:4910500:21:1100:00:2600:00:36
9 922JOSE ALFONSO LORENTC.E. PICORNELLV1M02:16:337900:38:3814001:17:0431.1401:55:429100:20:5100:01:0100:00:45
10 1596JOSE MARIA MORALES C.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:19:2211300:39:1416001:18:4530.4801:57:5912000:21:2300:00:5700:00:49
11 2111MANUEL FERNANDEZ COINDEPENDENTV1M02:21:2520900:43:0311101:15:2731.8101:58:3019300:22:5500:01:0000:00:46
12 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:22:3322000:43:3611301:15:3431.7601:59:1021500:23:2300:01:0200:00:43
13 3359ANTONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M02:25:4713300:39:5321901:23:1928.8102:03:1218100:22:3500:01:2100:00:56
14 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV1M02:27:2312800:39:4726001:26:5927.5902:06:467800:20:3700:01:1800:01:05
15 5511TONI SAEZ FARRESINDEPENDENTV1M02:29:4427300:45:2617801:20:2629.8402:05:5223400:23:5200:01:2700:01:07
16 3007MANUEL NOGALES ALTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:30:5423900:44:2422701:23:4428.6602:08:0818600:22:4600:01:3200:01:26
17 1338VICTOR MIGUEL GABARTRIATLO PALLEJAV1M02:31:1921700:43:2725001:26:0127.902:09:2814600:21:5100:01:1400:01:04
18 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M02:32:1328700:46:1218101:20:3129.8102:06:4328800:25:3000:01:2600:00:58
19 5487XAVIER RECASENS DE C.N. BADALONAV1M02:32:2023000:44:0024001:24:4328.3302:08:4322300:23:3700:01:0100:00:45
20 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M02:33:3820400:42:4725701:26:4027.6902:09:2724300:24:1100:00:2800:00:51
21 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M02:35:2326200:45:1124601:25:3828.0302:10:4926300:24:3400:01:1500:01:14
22 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M02:36:4723600:44:1328701:29:4126.7602:13:5419200:22:5300:01:0800:01:02
23 7042GABRIEL PEREZ GARCILLICENCIA DE DIAV1M02:36:5317000:41:3130401:32:0026.0902:13:3121400:23:2200:02:1100:01:38
24 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:38:4228400:46:0225901:26:5427.6202:12:5629900:25:4600:00:4400:00:47
25 1332JOSE ANTONIO LOPEZ W3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:38:4424300:44:3329201:30:0526.6402:14:3824100:24:0600:01:2900:01:09
26 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:38:5024400:44:3726801:27:3427.4102:12:1132100:26:3900:01:1100:01:01
27 7009ANTONIO ENCINAS GAMLLICENCIA DE DIAV1M02:38:5417300:41:4230701:32:5525.8302:14:3724600:24:1700:01:5200:01:05
28 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M02:45:0727500:45:2730901:33:0725.7702:18:3431800:26:3300:01:1300:01:32
29 3440MIQUEL JODAR CORRERTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:46:2627600:45:3231801:34:4725.3202:20:1930800:26:0700:01:2400:01:46
30 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M02:48:1829900:46:4030601:32:3025.9502:19:1035100:29:0800:01:0000:01:51
31 2717LLUIS PLAZA CARBOW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:49:1628800:46:1533201:36:5224.7802:23:0730900:26:0900:01:5400:01:15
32 6111JAVIER MONTILLA BELLLICENCIA DE DIAV1M02:50:1928200:46:0134301:40:012402:26:0224700:24:1700:03:0400:02:07
33 3036ENRIC ALMIÑANA SERRSPINNINGDELBUENOV1M02:53:3132700:48:2732401:35:4925.0502:24:1635400:29:1500:01:1000:01:12
34 7029ALFREDO AMESTOY OLCLLICENCIA DE DIAV1M02:55:4031000:47:0234601:40:3323.8702:27:3534500:28:0500:03:0700:01:59
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M02:10:596600:38:105801:11:3333.5401:49:4311400:21:1600:00:3200:00:35
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M02:12:278300:38:427501:12:5132.9401:51:339500:20:5400:00:2500:00:31
3 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M02:23:4212600:39:3620701:21:4229.3802:01:1816800:22:2400:00:5600:00:46
4 3008MIGUEL MUÑOZ CRUZTRIATLO JOVENT 79V2M02:25:0320500:42:5517401:20:1529.9102:03:1014900:21:5300:00:5100:00:40
5 308JORDI COROMINAS PAGINDEPENDENTV2M02:26:3619900:42:2819701:21:1229.5602:03:4019400:22:5600:01:2300:00:00
6 4683JESUS GONZALEZ FARRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M02:27:1919000:42:2020801:21:4329.3702:04:0320900:23:1600:00:5400:00:48
7 7030ENRIC SANTOS DRAPERLLICENCIA DE DIAV2M02:29:0720600:42:5823301:24:1428.4902:07:1215000:21:5500:01:4100:01:20
8 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M02:29:4014800:40:2123901:24:3428.3802:04:5527100:24:4500:00:5200:01:02
9 2166MANOLO DEL VALLE CAC.E. PENEDES MARITIMV2M02:32:1120100:42:3623001:24:0028.5702:06:3629200:25:3500:02:0700:01:13
10 6113MARTÍ SÁNCHEZ JUNYLLICENCIA DE DIAV2M02:35:0024600:44:4023701:24:3328.3902:09:1330000:25:4700:03:0400:03:02
11 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:36:5823400:44:1025801:26:5327.6202:11:0330500:25:5500:01:2300:00:52
12 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:38:0325200:44:5328401:29:2326.8502:14:1623100:23:4700:02:0700:01:32
13 1269ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M02:38:3127800:45:4627001:27:4927.3302:13:3527900:24:5600:01:1500:01:11
14 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:39:4126800:45:1729101:30:0126.6602:15:1825300:24:2300:01:5600:01:02
15 7022XAVIER OLLE ESTRUCHLLICENCIA DE DIAV2M02:41:0925800:44:5929801:31:1226.3202:16:1128000:24:5800:01:5000:01:39
16 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M02:44:4231100:47:0629401:30:3526.4902:17:4133000:27:0100:01:0700:01:18
17 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M02:48:0523500:44:1133601:38:3524.3402:22:4628600:25:1900:00:3300:00:58
18 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M02:50:2334600:50:4830801:33:0525.7802:23:5331600:26:3000:01:2500:01:20
19 7043ANTONIO REYES GALVETRIATLO OLESAV2M02:51:2732500:48:2032801:36:1524.9402:24:3532600:26:5200:02:1700:02:32
20 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M02:55:5231800:47:4435501:43:1323.2502:30:5727800:24:5500:02:4700:02:03
21 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M03:09:0136000:53:2636001:46:0722.6202:39:3335600:29:2800:01:2500:01:35
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDEROC.T. S.J. ABADESSESV2M02:17:4612500:39:3513901:16:5631.201:56:3111100:21:1500:00:5900:01:18
2 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:20:2615300:40:2912701:16:2831.3901:56:5721900:23:2900:01:2400:01:02
3 5229CARLES MOREU HOSTENW3TRI CLUB ESPORTIUV2M02:40:3729700:46:3626901:27:3527.402:14:1131100:26:2600:02:0500:01:31
4 7045EUGENIO DEL OLMO MALLICENCIA DE DIAV2M02:43:5429100:46:2531001:33:1025.7602:19:3525000:24:1900:03:4600:01:50
5 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV2M02:47:1828500:46:0532301:35:2325.1602:21:2830300:25:5000:03:5000:01:35
6 7019FRANCISCO MARTORELLLLICENCIA DE DIAV2M02:59:1936300:55:3930201:31:5726.102:27:3636900:31:4300:01:3100:01:21
7 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:00:4034100:50:0235001:40:5823.7702:31:0035800:29:4000:01:2200:01:21
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M02:41:0231300:47:1026701:27:2527.4502:14:3531500:26:2700:01:3100:01:28
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:58:0735400:51:4134001:39:1624.1802:30:5733100:27:1000:01:1400:01:23
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M02:33:5734800:51:0712301:16:0531.5402:07:1232300:26:4500:01:1000:01:10
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M02:45:2133700:48:5428801:29:4226.7602:18:3632400:26:4500:01:2000:01:15
3 997LLUIS ENRIC FLORENSTRIATLO JOVENT 79V3M03:09:0936400:56:5335401:42:3523.402:39:2835900:29:4100:01:3400:01:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32