RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
104 95 9 0 6 22 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF02:31:586800:25:006701:53:5311.5902:18:536800:13:0500:00:4100:01:03
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:00:36300:18:582901:31:3914.401:50:371400:09:5900:00:5900:01:07
2 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM02:14:434700:23:033701:38:3813.3802:01:416700:13:0200:00:4500:00:38
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:15:432900:20:524901:44:0012.6902:04:523100:10:5100:01:0100:00:45
4 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:17:324300:22:314601:42:3012.8802:05:015500:12:3100:00:4600:00:40
5 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:20:515700:24:165001:44:0112.6902:08:175800:12:3400:00:0000:00:42
6 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNJNM02:40:498900:28:166901:56:1211.3602:24:288900:16:2100:01:0800:01:21
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F03:00:337800:26:359002:20:209.4102:46:557500:13:3800:00:2700:00:33
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:50:501500:19:50501:21:0916.2701:40:59900:09:5100:00:0000:00:00
2 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:52:311600:19:52701:22:4215.9601:42:341100:09:5700:00:4100:00:46
3 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM01:56:59200:18:552001:28:2514.9301:47:20600:09:3900:00:3400:00:00
4 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M02:02:292000:20:072601:31:2614.4401:51:333400:10:5600:01:0300:00:41
5 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:17:174800:23:124701:43:0512.8102:06:173500:11:0000:00:3000:00:49
6 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYASUB23M02:45:473500:21:348102:08:5410.2402:30:288500:15:1900:00:5000:00:53
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:17:366600:24:494001:39:5513.2102:04:446300:12:5200:00:4400:00:45
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:26500:18:59101:17:1217.101:36:11300:09:1500:00:3600:00:26
2 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:26600:19:03401:20:3616.3801:39:39800:09:4700:00:5100:00:34
3 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:53:07700:19:051201:25:0815.5101:44:13100:08:5400:00:4800:00:00
4 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:58:171900:20:011801:27:3715.0701:47:382800:10:3900:01:4500:00:39
5 4117CARLES SOLÀ BARDERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:11:253200:21:163901:39:3513.2602:00:512600:10:3400:01:1500:00:44
6 2136KIRIAN MARTORELL CAA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:13:125300:23:553201:36:5213.6302:00:475300:12:2500:00:4500:00:38
7 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM02:16:475800:24:214101:40:1213.1702:04:335000:12:1400:00:5100:00:42
8 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:56:368000:26:418402:14:179.8302:40:588600:15:3800:00:4500:01:03
9 6001XAVIER ANTÓ RIUSLLICENCIA DE DIAABM03:25:468300:27:159302:40:578.203:08:129300:17:3400:01:3200:01:15
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF02:15:204600:22:534401:41:1913.0302:04:123800:11:0800:00:4500:01:32
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:32:177900:26:366601:52:4211.7102:19:186600:12:5900:00:5500:00:55
3 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:42:438700:27:557402:01:1210.8902:29:077400:13:3600:00:5500:00:53
4 1957BARBARA GINER HINTEPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:46:278800:28:127702:03:4210.6702:31:548300:14:3300:00:3900:00:37
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:53:18900:19:181001:24:4415.5801:44:02400:09:1600:00:0000:00:00
2 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:53:471000:19:29801:24:1215.6801:43:411600:10:0600:00:0000:00:39
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:54:501200:19:381101:25:0215.5201:44:401900:10:1000:01:1400:00:44
4 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:55:411300:19:461401:26:1715.301:46:03500:09:3800:00:4500:01:00
5 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:55:561100:19:381301:25:4415.401:45:222500:10:3400:00:0000:00:36
6 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:57:021400:19:491601:27:2915.0901:47:18700:09:4400:00:0000:00:35
7 1534SERGI PESARRODONA RVEC CYCLING & RUNABM01:58:562600:20:411701:27:3215.0801:48:132900:10:4300:00:4700:00:49
8 1524JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM02:00:212300:20:312101:28:3614.901:49:073900:11:1400:00:0000:01:17
9 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:01:422700:20:432301:29:5714.6701:50:403600:11:0200:01:0600:01:21
10 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM02:02:122100:20:192501:31:2214.4501:51:412200:10:3100:00:0000:00:40
11 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM02:05:002200:20:313101:33:3514.1101:54:063200:10:5400:01:4000:00:48
12 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM02:08:093000:21:023301:36:5713.6201:57:591800:10:1000:00:1600:00:51
13 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM02:19:185200:23:494201:41:0713.0502:04:568200:14:2200:00:3000:01:02
14 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:19:415600:24:154801:43:5412.702:08:094100:11:3200:00:0000:00:37
15 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM02:21:09000:00:00000:00:00002:08:584900:12:1100:00:0000:00:00
16 325FERRAN BARCELO BADIC.N. CATALUNYAABM02:23:473400:21:335901:50:3311.9402:12:064500:11:4100:00:4600:01:00
17 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:24:004000:22:155801:48:5912.1102:11:146200:12:4600:02:4100:00:52
18 4315JORDI LLAVEROLA VIDCERRR IGUALADAABM02:30:557600:26:296101:51:3311.8302:18:026500:12:5300:00:4800:00:49
19 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM02:31:047300:26:046501:52:4011.7202:18:445200:12:2000:00:0000:00:00
20 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:40:218600:27:287201:59:2911.0502:26:577200:13:2400:00:5600:00:49
21 3826ANTONI JANDULA NOGUVEC CYCLING & RUNABM02:48:268200:27:108002:07:1110.3802:34:218100:14:0500:01:0400:00:58
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF02:28:305900:24:246201:51:3711.8302:16:015400:12:2900:01:1600:00:54
2 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF03:06:589200:31:228602:19:039.4902:50:259200:16:3300:00:4100:01:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:45:17400:18:59201:17:1717.0801:36:16200:09:0100:00:3400:00:27
2 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:48:38100:18:55301:19:4416.5601:38:391300:09:5900:01:0700:00:37
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:24800:19:10601:21:1416.2501:40:241500:10:0000:00:3400:00:37
4 5880DAVID MALAGON LOPEC.T. S.J. ABADESSESABM01:56:053800:21:37901:24:3415.6101:46:111000:09:5400:00:5200:00:38
5 2133DAVID GALVANY JIMENC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:121700:19:581501:27:0615.1501:47:041700:10:0800:01:5300:00:41
6 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:02:303900:21:462201:29:5414.6801:51:403000:10:5000:00:5000:00:43
7 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:02:542800:20:502701:31:2914.4301:52:192700:10:3500:00:0000:00:37
8 3213PASCUAL RODRIGUEZ RC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:212500:20:382801:31:3614.4101:52:143700:11:0700:03:4000:00:48
9 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:05:552400:20:373001:33:0914.1701:53:464800:12:0900:00:0000:00:43
10 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM02:10:463600:21:343801:38:4013.3802:00:142400:10:3200:00:4700:00:40
11 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM02:12:324100:22:183401:38:1513.4402:00:334700:11:5900:00:4500:01:13
12 6003DAVID MIR VILALLICENCIA DE DIAABM02:24:595400:24:115501:48:1212.202:12:235900:12:3600:00:1300:00:00
13 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM02:32:176100:24:366801:54:3211.5302:19:087000:13:0900:00:4400:01:06
14 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:54:467100:25:488302:12:349.9602:38:229100:16:2400:00:5800:00:53
15 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOABM02:55:237200:26:028502:15:179.7602:41:198000:14:0400:01:2400:00:00
16 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM03:27:019000:30:239202:40:158.2403:10:389000:16:2300:01:3500:01:23
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:26:476900:25:425701:48:3112.1602:14:135700:12:3400:00:4800:00:53
2 41MONTSE ARANDA CASTAPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:37:477400:26:187001:58:0711.1802:24:257100:13:2200:00:4500:00:51
3 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:49:067000:25:448202:09:3610.1902:35:207700:13:4600:01:0800:00:55
4 5172MONICA OLIVER HERREPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:06:099300:31:298802:19:419.4502:51:108400:14:5900:01:0500:00:56
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:58:381800:19:591901:28:1714.9501:48:162100:10:2200:01:5400:00:35
2 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:02:543100:21:072401:31:1614.4601:52:232300:10:3100:00:3700:01:06
3 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:13:324500:22:423501:38:3013.402:01:125100:12:2000:00:4000:00:52
4 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:21:204900:23:175101:46:2312.4102:09:404400:11:4000:00:5500:00:58
5 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M02:28:175100:23:376301:51:4811.8102:15:256400:12:5200:01:0200:01:07
6 1604MATTEO MASTRONARDIINDEPENDENTV1M02:40:106400:24:417502:01:5410.8302:26:357300:13:3500:00:4600:01:11
7 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:44:377700:26:357902:06:2910.4402:33:044200:11:3300:00:0000:00:45
8 4634ALBERT AGUIRRE RIAC.A. IGUALADAV1M03:02:378100:26:478902:20:109.4202:46:578800:15:4000:01:1100:01:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1887MERITXELL GIMENEZ DC.N. REUS PLOMSV1F02:24:166500:24:415201:46:5812.3402:11:396000:12:3700:00:5100:00:45
2 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F03:13:569400:32:539102:23:269.202:56:199400:17:3700:01:2200:00:57
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:10:563300:21:233601:38:3813.3802:00:013300:10:5500:01:3900:01:05
2 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M02:14:474400:22:354501:41:5212.9602:04:272000:10:2000:00:1700:00:41
3 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:27:256200:24:386001:51:3211.8402:16:104000:11:1500:00:0000:00:47
4 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:35:048400:27:226401:52:0411.7802:19:268700:15:3800:00:5000:00:54
5 5317JAUME PLANES OCAÑACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M02:37:486300:24:397302:00:011102:24:406900:13:0800:00:5700:01:27
6 7005JOAN CARLES HERNÁNDLLICENCIA DE DIAV1M02:43:148500:27:257602:01:5710.8202:29:227800:13:5200:01:1200:01:17
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F03:30:539100:30:419402:42:268.1303:13:079500:17:4600:01:1300:01:15
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M02:12:443700:21:354301:41:1013.0502:02:451200:09:5900:00:4100:00:59
2 811MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV2M02:22:234200:22:215601:48:2612.1702:10:474300:11:3600:02:1800:00:56
3 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M02:25:316700:24:575401:47:5112.2402:12:486100:12:4300:01:2800:00:53
4 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:45:057500:26:277802:04:3810.5902:31:057900:14:0000:01:0200:00:52
5 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M02:57:356000:24:308702:19:219.4702:43:517600:13:4400:00:4500:00:56
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:22:085000:23:235301:47:0012.3402:10:234600:11:4500:01:2300:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:35:575500:24:127101:59:1111.0802:23:235600:12:3400:01:1600:01:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32