RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
104 101 3 0 6 21 2 7 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:36:54100:22:201001:04:5619.401:27:16200:09:3800:00:4300:00:51
2 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:46:273100:26:091801:08:1518.4601:34:244600:12:0300:00:3700:00:27
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:49:02900:24:093301:14:1216.9801:38:211600:10:4100:01:0100:00:33
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:50:241100:24:253401:15:0916.7701:39:342100:10:5000:00:1900:00:19
5 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:51:452400:25:254101:16:0216.5701:41:27900:10:1800:01:0500:00:50
6 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:55:513500:26:394501:16:4816.4101:43:275900:12:2400:00:5400:00:35
7 6024MARC ROTA COLLELLFEECJNM02:03:014400:27:265501:22:2715.2801:49:537300:13:0800:00:4400:00:35
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:37:58400:23:47401:03:4719.7501:27:341100:10:2400:00:4500:00:28
2 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:20600:24:03701:04:4319.4701:28:46100:09:3400:00:3700:00:27
3 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:39:01700:24:03801:04:5019.4301:28:53600:10:0800:00:3400:00:25
4 4893MARC SORIANO AMORESTRIATLO OLESASUB23M02:13:496500:30:367901:31:0613.8302:01:425000:12:0700:01:2200:01:02
5 6017CARLOS NÚÑEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:19:196000:29:308501:34:3513.3202:04:058700:15:1400:00:5600:00:42
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:37300:23:27601:04:2419.5701:27:51300:09:4600:00:3800:00:27
2 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:39:251000:24:24501:04:1719.601:28:411800:10:4400:00:3200:00:25
3 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:39:401900:25:05301:03:3519.8201:28:402300:11:0000:00:3300:00:29
4 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:42:031300:24:301401:06:5818.8201:31:281400:10:3500:00:3700:00:31
5 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:53:074600:27:393001:13:3217.1401:41:114300:11:5600:01:1200:00:43
6 7012SERGI AGUILAR BASÉSLLICENCIA DE DIAABM02:00:514100:27:085201:21:4915.401:48:574100:11:5400:01:0600:00:52
7 6021CARLOS BLANES ARROYLLICENCIA DE DIAABM02:07:545900:29:206201:26:1514.6101:55:355800:12:1900:00:5900:00:34
8 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM02:09:136800:30:536101:26:1314.6101:57:065100:12:0700:00:3300:00:20
9 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:11:276300:30:296701:27:3814.3801:58:077600:13:2000:00:5900:00:34
10 889SERGI RETAMAL NIETOC.T. PARETS DEL VALLESABM02:17:478900:32:357801:31:0313.8402:03:388100:14:0900:00:5100:00:47
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:12:488500:32:106601:27:1314.4501:59:237700:13:2500:00:5400:00:38
2 5073MARTA SEGURA RIUSC.N. REUS PLOMSABF02:20:207500:31:138801:36:3513.0502:07:486400:12:3200:00:4800:00:37
3 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:26:499600:37:158201:33:3413.4702:10:499000:16:0000:00:5400:00:42
4 4026SARA GANDIA DOMINGUCLUB ATLETIC CASTELLARABF03:11:319800:39:039902:15:149.3202:54:179600:17:1400:01:3500:00:31
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:41:412500:25:291101:04:5919.3901:30:282900:11:1300:00:3400:00:26
2 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:44:062300:25:241601:07:2018.7101:32:443200:11:2200:00:3300:00:32
3 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:51:003700:26:422701:12:0617.4801:38:485300:12:1200:00:4300:00:41
4 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:56:165300:28:134201:16:1616.5201:44:294000:11:4700:00:3900:00:46
5 6020ANTONIO MOLINA LEALLLICENCIA DE DIAABM02:02:474200:27:105701:23:0615.1601:50:166300:12:3100:01:2400:00:51
6 1261MIQUEL GARCÍA FERRCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:08:184500:27:277201:28:1014.2901:55:376600:12:4100:01:1600:01:03
7 6019JAUME VILARO CARDONLLICENCIA DE DIAABM02:10:074900:28:047501:29:5714.0101:58:014800:12:0600:01:1400:01:18
8 6014JAUME GARCIA CAÑIZALLICENCIA DE DIAABM02:10:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3207ISMAEL CALLEJAS MAYCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:12:263600:26:418301:34:0013.402:00:413700:11:4500:01:0600:01:01
10 6016ALEX SANTASUSANA PALLICENCIA DE DIAABM02:29:396100:29:349301:43:5912.1202:13:339100:16:0600:00:3900:00:47
11 3226MARC BARRANCO PONSTRIATLO OLESAABM02:29:437300:31:079201:42:1512.3202:13:229200:16:2100:01:0400:01:12
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF02:14:507900:31:217701:30:2413.9402:01:457200:13:0500:00:4500:00:28
2 1947PATRICIA ARAMBURU ZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:46:489900:39:229501:49:0511.5502:28:279800:18:2100:01:1200:00:48
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:18200:22:22101:02:5920.0101:25:21400:09:5700:00:3000:00:30
2 5880DAVID MALAGON LOPEC.T. S.J. ABADESSESABM01:38:171500:24:44201:03:2419.8701:28:08800:10:0900:00:4600:00:32
3 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:39:12800:24:08901:04:5519.4101:29:03700:10:0900:00:5100:00:44
4 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:123200:26:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
5 259ORIOL PLANS ROSSELLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:45:111200:24:282301:10:1617.9301:34:441300:10:2700:00:4600:00:42
6 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:461600:24:532101:09:4618.0601:34:392800:11:0700:00:4100:00:36
7 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:46:112800:25:472201:09:4718.0601:35:341500:10:3700:00:5000:00:39
8 796OLIVER GARRIDO LUQUCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:48:412600:25:412801:12:1517.4401:37:561900:10:4500:00:5000:00:37
9 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM01:50:253900:26:572601:11:3117.6201:38:284400:11:5700:01:0900:00:51
10 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:51:393300:26:353101:13:4717.0801:40:223100:11:1700:00:3800:00:39
11 7011LLUÍS TORROELLA PARLLICENCIA DE DIAABM01:55:023800:26:464001:15:4716.6301:42:336100:12:2900:00:5000:00:36
12 7006XAVIER TARTER HOMSFEECABM01:57:005600:28:274301:16:2016.5101:44:475400:12:1300:00:5800:00:52
13 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM02:01:255800:29:164801:19:4015.8201:48:566200:12:2900:00:5600:00:40
14 7007DAVID QUINTERO FUNELLICENCIA DE DIAABM02:01:534800:27:505601:22:4715.2201:50:373000:11:1600:00:5600:01:07
15 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:02:348100:31:274601:18:4915.9901:50:165700:12:1800:00:5800:00:41
16 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:06:258300:31:535401:22:2515.2901:54:184900:12:0700:00:4500:00:42
17 6011JOAN COLOMER I MASLLICENCIA DE DIAABM02:09:396200:30:186301:26:3514.5501:56:536700:12:4600:01:2800:01:00
18 1441ALBERTO MITJANS AGUCLUB ATLETIC CASTELLARABM02:13:015700:29:068101:31:5213.7202:00:584500:12:0300:00:3400:00:28
19 6013MARÇAL DENCAS RIGOLLICENCIA DE DIAABM02:13:406600:30:387401:29:2414.0902:00:027800:13:3800:01:4000:01:14
20 6025JORDI ROCASALBAS ARLLICENCIA DE DIAABM02:20:239500:36:446801:27:4314.3602:04:278900:15:5600:01:2900:01:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:11:357000:30:597301:28:2514.2501:59:245200:12:1100:00:5900:00:40
2 6022NÚRIA MORA BOADALLICENCIA DE DIAV1F02:27:549400:36:348401:34:1413.3702:10:489500:17:0600:01:0600:00:43
3 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:01:3710000:41:039702:02:3110.2802:43:349700:18:0300:01:0400:00:47
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:39:43500:23:481301:05:5319.1201:29:41500:10:0200:00:3300:00:30
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:41:231700:24:551201:05:3519.2101:30:302200:10:5300:00:2900:00:27
3 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:43:531400:24:331701:08:1418.4701:32:472600:11:0600:00:3100:00:37
4 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:44:041800:24:592001:08:4518.3301:33:441000:10:2000:00:0000:00:34
5 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:45:323000:26:081501:07:2018.7101:33:284700:12:0400:00:3800:00:28
6 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:54:384700:27:453501:15:1016.7601:42:553500:11:4300:00:5400:00:37
7 4408MIQUEL LLEVAT MATALSBR OPEN TEAMV1M01:57:274000:27:024701:18:5715.9601:45:593400:11:2800:01:0600:00:47
8 1408OSCAR MARTINEZ MARTCLUB ATLETIC CASTELLARV1M02:09:408600:32:115801:24:3114.9101:56:427100:12:5800:01:1700:01:07
9 6023PERE FLORENSA LLUSALLICENCIA DE DIAV1M02:11:106900:30:556901:27:4614.3601:58:416000:12:2900:00:5700:00:55
10 7010OSCAR GALAN SANTANOFEECV1M02:14:508400:32:087001:27:4614.3601:59:548600:14:5600:01:4600:01:12
11 7009RAFA GÓMEZ TORRESFEECV1M02:19:567800:31:168701:35:4613.1602:07:027000:12:5400:01:3800:00:27
12 6018VÍCTOR MARTIN LLAGALLICENCIA DE DIAV1M02:25:078700:32:278901:38:1912.8202:10:468300:14:2100:01:4100:01:15
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:16:318800:32:327601:30:1413.9602:02:467900:13:4500:00:5800:00:51
2 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:33:589700:37:349001:39:5112.6202:17:259300:16:3300:01:0500:00:45
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:44:222100:25:211901:08:1818.4501:33:391700:10:4300:00:4100:00:34
2 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:50:105000:28:062401:10:2017.9101:38:263600:11:4400:00:4600:00:37
3 7014BIEL SECALL ROCAFEECV1M01:51:582000:25:213801:15:3316.6801:40:542500:11:0400:00:4000:00:40
4 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M01:53:113400:26:353701:15:3016.6901:42:052700:11:0600:00:5700:00:44
5 2242JOAN FRANCESC AUBETVEC CYCLING & RUNV1M01:55:044300:27:243601:15:2416.7101:42:485600:12:1600:00:4100:00:52
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:55:595500:28:203901:15:4416.6401:44:044200:11:5500:00:4600:00:36
7 1128BERNARDO GONZALEZ MVILADECANS TRIATLOV1M01:56:512700:25:455001:20:2115.6801:46:062000:10:4500:00:5800:00:44
8 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:06:008200:31:444901:19:4315.8101:51:278400:14:3300:00:4800:00:36
9 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV1M02:09:566400:30:306401:26:3514.5501:57:056900:12:5100:01:1800:00:43
10 2484DAVID PARDO ESTADELINDEPENDENTV1M02:20:516700:30:498601:35:2913.202:06:188500:14:3300:00:5300:01:44
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:36:329200:34:099401:46:5811.7802:21:078800:15:2500:01:1900:00:56
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:46:162200:25:232501:10:2917.8801:35:521200:10:2400:00:4300:00:40
2 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:49:232900:26:042901:12:1717.4301:38:212400:11:0200:00:4100:00:37
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:305100:28:114401:16:3216.4601:44:433900:11:4700:00:4700:01:13
4 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:09:347700:31:155901:24:5914.8301:56:147500:13:2000:01:0100:00:47
5 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:11:257400:31:107101:28:0114.3201:59:115500:12:1400:01:1400:00:51
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1935ISABEL GANDIA MARTÍC.E. SISTRELLSV2F02:10:398000:31:226001:26:0314.6401:57:257400:13:1400:01:3100:01:11
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:53:495400:28:143201:14:081701:42:223300:11:2700:00:3900:00:50
2 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV2M02:15:067600:31:148001:31:1213.8202:02:266500:12:4000:00:5300:00:39
3 3182ANTONI ISASI-ISASMEC.E.T. DISTANCEV2M02:31:489000:32:559101:42:1412.3202:15:099400:16:3900:00:5400:01:10
4 7013XAVIER VICENTE ALEMFEECV2M02:38:389100:33:219601:50:5911.3502:24:208200:14:1800:01:2500:00:52
5 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV2M02:57:299300:36:049802:02:4410.2702:38:489900:18:4100:00:4300:00:44
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:01:425200:28:125101:21:4515.4101:49:573800:11:4500:01:0000:00:57
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:06:527100:31:055301:21:5915.3701:53:048000:13:4800:00:5900:00:52
3 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M02:10:397200:31:056501:26:4814.5201:57:536800:12:4600:01:1100:01:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32