RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
191 177 13 1 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4006FLORINA IVANOVA PETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:43:1614100:29:1516001:59:509.0102:29:0513600:14:1100:01:3900:00:58
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:56:496300:24:227501:19:1013.6401:43:3211300:13:1700:01:0200:00:34
2 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:57:077300:24:537201:18:4513.7101:43:3811500:13:2900:00:5800:01:01
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:00:085600:23:599001:24:2112.801:48:206700:11:4800:00:2600:00:21
4 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:02:273300:23:1010901:29:0412.1301:52:14900:10:1300:00:5600:00:36
5 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:12:5010100:26:1711501:30:5111.8901:57:0815500:15:4200:00:5400:00:40
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4030MARTA TORA MILAC.N. REUS PLOMSSUB23F02:46:1117200:35:0915501:53:159.5402:28:2416500:17:4700:01:0300:00:41
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:281500:22:22401:03:0817.1101:25:303200:10:5800:00:4700:00:30
2 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:36:371000:21:581001:05:0816.5801:27:06300:09:3100:00:3300:00:30
3 6002UNAI ARTOLA USANDIZIRRINTZI-SMGSUB23M01:41:202800:22:511901:07:2516.0201:30:163600:11:0400:00:0000:00:00
4 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:41:502400:22:492301:08:2015.801:31:092300:10:4100:00:4500:00:33
5 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:45:043000:22:574001:11:5115.0301:34:481200:10:1600:00:4400:00:33
6 6006EKAIZ LOIS LAISECAINDEPENDENTSUB23M01:52:155300:23:485601:16:3714.101:40:256900:11:5000:00:5500:00:43
7 184FERRAN CALERO GONZACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:54:564900:23:457601:19:3913.5601:43:245700:11:3200:00:5300:00:43
8 6014JULEN ROZAS CLEMENTFEECSUB23M01:55:302100:22:338501:22:2713.101:45:001900:10:3000:00:4200:00:39
9 6021JULIO CESAR GAONA NLLICENCIA DE DIAABM02:04:349200:25:529801:25:4812.5901:51:409800:12:5400:00:0000:00:00
10 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M02:08:2111000:26:589601:25:4612.5901:52:4415300:15:3700:00:4400:01:17
11 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M02:08:439700:26:0910801:28:5212.1501:55:0112200:13:4200:00:5900:01:12
12 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJASUB23M02:24:1715300:30:2113301:39:4610.8302:10:0713500:14:1000:00:4400:00:43
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:03:0412900:27:568401:22:1313.1401:50:0910000:12:5500:00:5000:00:38
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1476ADRIAN MERINO FERNAC.T. S.J. ABADESSESABM01:34:36200:21:11301:03:0417.1201:24:151700:10:2100:00:3300:00:33
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:35:501400:22:20501:03:0917.101:25:291600:10:2100:00:3400:00:28
3 3471CARLOS DELGADO GARCTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:37:301600:22:26801:04:5216.6501:27:18800:10:1200:00:3900:00:26
4 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:33900:21:571401:05:3916.4501:27:36400:09:5700:00:4000:00:35
5 6026RUBEN ZABALETA APAOLLICENCIA DE DIAABM01:39:553400:23:111201:05:3016.4901:28:414600:11:1400:00:0000:00:00
6 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:41:345200:23:471601:06:1216.3101:29:596000:11:3500:00:4900:00:35
7 5908ALBERT MENDOZA SILLCLUB TRI-BUABM01:42:156600:24:271301:05:3216.4801:29:597800:12:1600:00:5600:00:53
8 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:513500:23:192701:09:5515.4501:33:142100:10:3700:00:5200:00:58
9 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:45:054500:23:403501:10:5715.2201:34:371800:10:2800:00:3900:00:30
10 6001ENEKO GURRUTXAGA UGIRRINTZI-SMGABM01:46:039500:25:582201:07:4115.9601:33:398400:12:2400:00:0000:00:00
11 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:48:326100:24:114401:12:4714.8401:36:585800:11:3400:01:1400:01:00
12 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM01:51:022500:22:496401:17:2913.9401:40:182400:10:4400:00:4500:00:53
13 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:51:055900:24:065501:16:1114.1801:40:172600:10:4800:01:0200:00:53
14 6019IBAN SANJUAN ARRIETLLICENCIA DE DIAABM01:51:324700:23:435801:16:4214.0801:40:253800:11:0700:00:4800:00:52
15 357LLUÍS BORRÀS RIERACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:51:581700:22:276801:18:2213.7801:40:494200:11:0900:00:2900:00:27
16 2136KIRIAN MARTORELL CAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:53:507100:24:466201:17:1713.9701:42:036600:11:4700:00:5100:00:31
17 6012OSCAR ARROYO FEIXASFEECABM01:53:537200:24:486301:17:2613.9501:42:146200:11:3900:00:4800:00:42
18 4764RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:05:3112700:27:548901:24:0012.8601:51:5411900:13:3700:00:5900:01:27
19 6022JESUS PONS FAVALLICENCIA DE DIAABM02:48:5415200:30:1315901:59:349.0302:29:4717300:19:0700:01:1100:01:17
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:22:4014900:29:5413001:38:4110.9402:08:3513100:14:0500:00:5700:00:47
2 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:29:5115400:30:5714301:43:3810.4202:14:3515000:15:1600:00:5400:00:45
3 5139LESLIE REKOW REPULLPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:31:2414200:29:1815001:48:139.9802:17:3112700:13:5300:01:2000:00:56
4 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:57:0417300:35:1516302:05:098.6302:40:2416200:16:4000:00:5900:00:58
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7004JULEN LARRUCEA LOROURDAITRI T.T.ABM01:33:08100:21:05201:02:3617.2501:23:41200:09:2700:00:3200:00:27
2 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:39500:21:301101:05:0916.5801:26:39600:10:0000:00:3200:00:26
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:241100:21:59601:04:3616.7201:26:352700:10:4900:00:3800:00:36
4 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:38:01800:21:521501:05:5316.3901:27:451100:10:1600:00:2700:00:25
5 6029ARITZ ZUÑIGA MONREALLICENCIA DE DIAABM01:42:216500:24:261801:06:4016.201:31:064700:11:1500:00:4800:00:36
6 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:063100:23:052601:09:4415.4901:32:491400:10:1700:00:3200:00:33
7 6003IBAN URDANGARIN AGITRIGOI T.T.ABM01:44:372700:22:503801:11:2815.1101:34:181500:10:1900:00:0000:00:00
8 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:46:031300:22:144301:12:4014.8601:34:544100:11:0900:00:5000:00:41
9 7003ION KORTA ARREGUIBAXURDE TXIKI USURBILABM01:46:031200:22:134201:12:2214.9201:34:355400:11:2800:00:3200:00:27
10 6005LIHER ETXEBERRIA ARTOLOSALDEKO T.T.ABM01:46:041900:22:313601:11:1115.1701:33:428200:12:2200:00:3700:00:44
11 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:46:216200:24:183101:10:2415.3401:34:426100:11:3900:00:4900:00:33
12 790ANDRES BARBERO SANCINDEPENDENTABM01:47:232900:22:564601:13:1214.7501:36:084800:11:1500:00:3600:00:35
13 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:47:473600:23:204501:12:5614.8101:36:165600:11:3100:00:4400:00:40
14 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM01:49:236700:24:284901:14:0314.5801:38:313100:10:5200:00:4800:00:34
15 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:51:037900:25:015001:14:2814.501:39:295900:11:3400:00:3300:00:50
16 6032PASQUAL CANALS FLIXLLICENCIA DE DIAABM01:56:589400:25:566501:18:0813.8201:44:049900:12:5400:00:0000:00:00
17 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:58:277600:24:568101:21:1813.2801:46:147600:12:1300:01:0000:00:38
18 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:59:549600:26:057701:20:3613.401:46:4111000:13:1300:00:4300:00:37
19 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:01:478500:25:139301:24:5112.7301:50:046400:11:4300:00:3800:00:34
20 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:06:0110300:26:189501:25:4212.601:52:0013000:14:0100:00:4300:00:35
21 4775JORDI GONZALEZ TELLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:06:1411800:27:359701:25:4612.5901:53:219600:12:5300:00:5500:00:45
22 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:06:169000:25:3710701:28:3812.1901:54:157300:12:0100:00:5600:00:53
23 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:07:5211100:27:0410201:27:0412.401:54:0812400:13:4400:00:5200:00:48
24 6017ALEXANDRE PINEAULLICENCIA DE DIAABM02:47:4816400:33:3915801:58:019.1502:31:4015800:16:0800:00:0000:00:00
25 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:17:5116200:33:2617402:29:277.2303:02:5314700:14:5800:01:3100:00:50
26 7013RAUL GONZALEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM03:31:2217500:37:3617602:33:237.0403:10:5917600:20:2300:02:2400:01:03
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6010DINA PRATS CASEROLLICENCIA DE DIAABF01:49:445500:23:505101:14:4214.4601:38:324500:11:1200:00:5900:00:35
2 77MARIONA CATEDRA FERC.T. S.J. ABADESSESABF02:15:3114000:29:1111701:32:1111.7202:01:2213400:14:0900:01:0900:00:51
3 7005SAIOA OLITE CALVOSALTOKI TRIKIDEAKABF02:25:1611400:27:1414501:45:2310.2502:12:378900:12:3900:01:1300:00:44
4 4035ESTER IBÁÑEZ VILAC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:55:3616000:31:5216602:08:198.4202:40:1115100:15:2500:01:1500:02:52
5 5155FRANCESCA PONS BENEC.T. S.J. ABADESSESABF02:58:3414700:29:4817002:14:228.0402:44:1014100:14:2400:01:1900:00:48
6 5022SUSAN HERNANDEZ HERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:17:5116300:33:2617302:29:217.2303:02:4714800:15:0400:00:4600:00:44
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:33:07300:21:11101:02:3017.2801:23:41100:09:2600:00:2700:00:28
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:282200:22:35701:04:3716.7101:27:121300:10:1600:00:3300:00:24
3 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:41:57600:21:313001:10:1315.3801:31:441000:10:1300:00:4300:00:35
4 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:244300:23:392001:07:291601:31:084900:11:1600:00:4200:00:37
5 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:552600:22:502401:09:0615.6301:31:563300:10:5900:00:4800:00:31
6 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:095100:23:462101:07:3315.9901:31:196800:11:5000:00:4800:00:40
7 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:44:232300:22:423301:10:5015.2501:33:322900:10:5100:00:4700:00:28
8 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:44:594100:23:382901:10:1315.3801:33:514000:11:0800:00:4400:00:37
9 938GABRIEL CROSAS SALVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:45:05400:21:164701:13:5014.6301:35:06500:09:5900:00:2700:00:37
10 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:215800:23:592801:10:0315.4201:34:025100:11:1900:00:4700:00:41
11 6025ENEKO GARITAGOITIA LLICENCIA DE DIAABM01:45:303700:23:223701:11:1815.1501:34:402800:10:5000:00:0000:00:00
12 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:48:225400:23:504101:12:2114.9301:36:117500:12:1100:01:0300:00:45
13 6023IÑIGO YURREBASO BERLLICENCIA DE DIAABM01:48:433200:23:085201:14:4314.4501:37:513000:10:5200:00:0000:00:00
14 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:52:015700:23:595701:16:4014.0901:40:395200:11:2200:00:5500:00:40
15 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:54:024200:23:386901:18:2413.7801:42:027200:12:0000:00:4900:01:04
16 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:54:366800:24:307101:18:3813.7301:43:085300:11:2800:00:4900:00:36
17 6024SERGI MIRANDA I SABLLICENCIA DE DIAABM01:55:2614800:29:503401:10:5215.2401:40:4214600:14:4400:00:4600:01:10
18 7017XAVI MARÍN MORALLICENCIA DE DIAABM01:56:258700:25:267001:18:2813.7601:43:548700:12:3100:01:0800:01:03
19 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:373800:23:2910301:27:0612.401:50:353400:11:0200:00:5700:00:55
20 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM02:02:038300:25:126601:18:1213.8101:43:2417200:18:3900:00:5700:00:44
21 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM02:04:1713800:29:067801:20:3913.3901:49:4514400:14:3200:00:4900:00:46
22 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM02:05:527700:25:0010601:28:3512.1901:53:357900:12:1700:00:4800:00:46
23 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:06:5310400:26:3410401:27:5312.2901:54:278500:12:2600:00:5500:00:50
24 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM02:13:009300:25:5412101:34:0611.4802:00:0010200:13:0000:00:5200:00:47
25 6020DAVID DÍAZ LOZANOLLICENCIA DE DIAABM02:13:4715000:30:1111001:29:1312.1101:59:2414000:14:2300:00:0000:00:00
26 6018JOSEBA GORTAZAR ASTLLICENCIA DE DIAABM02:14:4012500:27:4811901:33:1411.5802:01:0212000:13:3800:00:0000:00:00
27 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:15:0212400:27:4712001:33:5911.4902:01:4611200:13:1600:00:5000:00:33
28 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:26:4913500:28:3513801:42:0710.5802:10:4215700:16:0700:00:5500:00:44
29 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:28:0311600:27:1714701:46:1210.1702:13:2914500:14:3400:00:5000:00:43
30 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAABM02:31:5013400:28:3115101:48:489.9302:17:1914300:14:3100:00:3100:00:28
31 6011JOSEP BORRAS HUGUETLLICENCIA DE DIAABM02:40:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 6016XAVI MONTESÓ FALCÓLLICENCIA DE DIAABM02:47:4816500:33:3915701:58:009.1502:31:3915900:16:0900:00:0000:00:00
33 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDENTABM03:24:2316700:34:0717502:32:067.103:06:1316800:18:1000:01:1000:01:05
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:04:2212100:27:458801:23:2812.9401:51:1310800:13:0900:00:4900:00:42
2 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:41:089900:26:1316202:02:198.8302:28:328800:12:3600:00:5900:01:08
3 5172MONICA OLIVER HERREPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:50:3816800:34:1216102:00:098.9902:34:2116000:16:1700:01:2800:01:01
4 4046NOEMÍ MONCAYO REVERC.E. TRILERCAVONS TERRES V1F02:57:2417000:35:0016502:06:448.5202:41:4415400:15:4000:01:0800:01:06
5 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:04:2716900:34:1916902:12:208.1602:46:3916600:17:4800:01:1100:01:06
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7002JOSE ANTONIO GARRIDURBIKO TT BASAUV1M01:37:381800:22:30901:05:0016.6201:27:30700:10:0800:00:4000:00:37
2 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:38:40700:21:381701:06:2716.2501:28:052000:10:3500:00:3800:00:37
3 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:44:002000:22:323201:10:4315.2701:33:152500:10:4500:00:5600:00:38
4 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:44:305000:23:452501:09:4115.501:33:263700:11:0400:00:4200:00:49
5 7001CARLOS OSUNA JIMNENGALDAKAOKO MOZOILO TRIATHV1M01:47:387800:25:003901:11:2815.1101:36:284300:11:1000:00:3800:00:31
6 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:50:364400:23:404801:13:5914.601:37:3910100:12:5700:00:4000:00:45
7 461DANIEL SAGRERA VULALA SALLE SPORTV1M01:51:184600:23:435401:16:0614.1901:39:495500:11:2900:00:4500:00:47
8 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:52:024800:23:446101:17:081401:40:524400:11:1000:00:3600:00:33
9 3079ANGEL PAVON GARCIALA SALLE SPORTV1M01:52:337000:24:375301:15:2914.3101:40:068600:12:2700:00:5700:00:45
10 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:54:208600:25:245901:16:4714.0701:42:117400:12:0900:00:4500:00:44
11 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:55:013900:23:348001:20:4613.3701:44:202200:10:4100:00:3900:00:41
12 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:56:207400:24:536701:18:1913.7901:43:1210700:13:0800:00:5900:00:34
13 6031PEDRO LUIS ALVAREZ LLICENCIA DE DIAV1M02:02:2210700:26:488701:22:4513.0501:49:339300:12:4900:00:0000:00:00
14 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:03:3910200:26:189201:24:3612.7701:50:549200:12:4500:00:5500:01:01
15 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:04:574000:23:3711101:29:2612.0801:53:037000:11:5400:00:3200:00:50
16 6013ISMAEL LÓPEZ VEGAFEECV1M02:06:109800:26:129901:26:2712.4901:52:3911600:13:3100:00:0000:00:00
17 4652ANTONIO GARCIA GARCCERDANYOLA CHV1M02:08:466900:24:3511601:31:5011.7601:56:258100:12:2100:01:0500:00:59
18 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:15:2510900:26:5312401:35:4111.2902:02:349500:12:5100:01:0300:00:55
19 2692JOSE MARIA VELEZ ROTRIATLO PALLEJAV1M02:15:3911200:27:0512201:35:2111.3302:02:2611100:13:1300:00:2500:00:32
20 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M02:15:3910800:26:4912501:36:0611.2402:02:559100:12:4400:00:5300:00:45
21 6004MERITXEL HENALES BUTRIATLON SANTANDERV1M02:17:1012300:27:4612301:35:3911.2902:03:2512500:13:4500:01:0200:00:52
22 6009JUAN ZUBIA GOIKOETXLLICENCIA DE DIAV1M02:17:1012200:27:4612601:36:1911.2102:04:0510400:13:0500:00:0000:00:00
23 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:20:4311700:27:2713201:39:4310.8302:07:1011700:13:3300:01:1300:01:13
24 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:24:2313300:28:2914201:42:4810.5102:11:1710500:13:0600:00:5600:00:44
25 7007UNAI YUS KEREJETASALTOKI TRIKIDEAKV1M02:25:1611300:27:1314601:45:2410.2502:12:379000:12:3900:01:1100:00:50
26 5905JORGE RODRIGUEZ GARCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:32:5714500:29:4114901:47:2510.0502:17:0615600:15:5100:00:5800:00:47
27 1658MANUEL RUANO RODRÍGCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:33:4713100:28:2615201:48:589.9102:17:2416100:16:2300:01:5400:01:28
28 6008JULIO CHASCO DOMINGLLICENCIA DE DIAV1M02:41:1917400:36:3114801:46:5410.102:23:2516700:17:5400:01:4100:01:24
29 7014DAVID MARQUEZ VILANLLICENCIA DE DIAV1M03:09:1116600:33:4517102:16:527.8902:50:3717000:18:3400:00:0000:00:00
30 3131GUILLEM MASDEU SARRINDEPENDENTV1M03:16:5315600:31:0517202:25:477.4102:56:5217500:20:0100:00:3900:00:36
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:07:2611500:27:1610101:27:0312.4101:54:1910600:13:0700:01:1300:00:36
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:30:1315900:31:5214101:42:4710.5102:14:3915200:15:3400:01:1300:00:59
3 1884MONICA CORNUDELLA QPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:06:5317600:41:4316402:06:328.5402:48:1517100:18:3800:01:1300:00:47
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:57:228900:25:307301:19:0213.6701:44:329400:12:5000:00:4300:00:34
2 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M01:58:086400:24:248601:22:3613.0801:47:003900:11:0800:01:0400:00:53
3 4765JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:368800:25:268201:21:2613.2601:46:526500:11:4400:01:0700:00:42
4 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV1M02:01:428000:25:059401:25:3412.6201:50:393500:11:0300:00:5800:00:40
5 2531JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M02:05:588100:25:0710501:27:5812.2801:53:059700:12:5300:00:4300:00:54
6 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:09:5913700:29:0610001:26:3612.4701:55:4213900:14:1700:00:5300:00:39
7 1611DAVID DOMINGUEZ NAC.N. VIC-ETBV1M02:12:3413000:27:5811401:30:3811.9201:58:3612800:13:5800:00:5600:00:52
8 6015JORDI GIL NAVASLLICENCIA DE DIAV1M02:16:4014600:29:4611801:32:4111.6502:02:2713800:14:1300:01:2300:01:03
9 1460RAMON PUJOL DANOTCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M02:19:4912000:27:4413101:39:0310.902:06:4710300:13:0200:00:4300:00:41
10 7009MIGUEL ABAD VEGALLICENCIA DE DIAV1M02:22:0715100:30:1212701:36:4011.1702:06:5214900:15:1500:01:3100:01:25
11 7016JOSE MANUEL RUIZ MOLLICENCIA DE DIAV1M02:22:3910600:26:4413601:41:4710.6102:08:3113300:14:0800:01:2400:00:59
12 7015JOSEP ANTONI TROYA LLICENCIA DE DIAV1M02:23:2811900:27:4013701:41:5010.6102:09:3012900:13:5800:02:3300:01:14
13 7010JOAN DEL TORMO I MALLICENCIA DE DIAV1M02:41:1914400:29:4015601:53:579.4802:23:3716400:17:4200:01:2500:01:48
14 7012JOSE JORDANA SALAZALLICENCIA DE DIAV1M02:44:5717100:35:0715301:51:269.6902:26:3316900:18:2400:01:2600:00:51
15 7008XAVIER SUÑÉ PRIETOLLICENCIA DE DIAV1M03:01:0015800:31:4216702:09:278.3402:41:0917400:19:5100:01:1100:01:41
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6028YOLANDA NAVARRO DEMLLICENCIA DE DIAV2F02:21:5913200:28:2713401:39:5610.8102:08:2311800:13:3600:01:0800:00:53
2 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:28:3716100:31:5913901:42:3210.5302:14:3113200:14:0600:01:0500:01:27
3 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:55:4015700:31:0916802:10:208.2902:41:2913700:14:1100:00:3300:00:36
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:52:286000:24:096001:17:0014.0301:41:095000:11:1900:00:5800:00:48
2 2470XAVIER DURAN JUVINYC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:57:567500:24:557901:20:4113.3901:45:368000:12:2000:00:5300:00:39
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:58:348200:25:118301:21:4013.2201:46:516300:11:4300:00:4500:00:41
4 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M02:10:1710000:26:1611201:30:1711.9601:56:3312300:13:4400:00:4900:00:39
5 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:20:3713600:28:3912901:38:121102:06:5112600:13:4600:01:3200:01:17
6 1575CECILIO MONTAVEZ LAINDEPENDENTV2M02:22:0512600:27:5313501:40:4810.7102:08:4111400:13:2400:01:2200:01:08
7 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:23:4512800:27:5514001:42:4010.5202:10:3510900:13:1000:00:5700:00:47
8 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:26:5313900:29:0714401:44:0410.3802:13:1112100:13:4200:01:1800:01:15
9 7018JORDI BELTRAN ANDUJLLICENCIA DE DIAV2M02:39:0514300:29:3515401:52:299.602:22:0416300:17:0100:02:5900:01:41
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:56:328400:25:137401:19:0413.6601:44:177700:12:1500:01:0000:00:44
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:02:5410500:26:349101:24:2512.7901:50:597100:11:5500:00:3800:00:39
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:08:479100:25:5011301:30:3411.9201:56:248300:12:2300:00:5700:00:55
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:22:1615500:31:0412801:36:4511.1602:07:4914200:14:2700:01:1200:01:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32