RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 196 8 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADAJNF02:20:5515000:30:4311501:30:3914.5602:01:2213100:19:3300:00:4800:00:56
2 4006FLORINA IVANOVA PETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:54:4816500:31:4618302:00:4210.9402:32:2816900:22:2000:01:1600:01:07
3 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF03:28:3719400:41:0419202:17:099.6202:58:1319500:30:2400:01:0400:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F03:02:1316300:31:4518402:00:4510.9302:32:3019200:29:4300:00:3100:00:40
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:15:2413100:29:539701:26:5415.1901:56:4711400:18:3700:00:5100:00:41
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF02:05:298900:27:416701:20:4516.3501:48:267200:17:0300:00:4400:00:43
2 1957BARBARA GINER HINTEPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:29:2716900:32:2513801:37:1013.5802:09:3513600:19:5200:00:4300:00:37
3 5139LESLIE REKOW REPULLPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:33:2913800:30:0016101:44:2512.6402:14:2512100:19:0400:00:5700:00:44
4 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:41:2117300:33:1016301:45:5912.4502:19:0916700:22:1200:00:5300:00:38
5 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:57:4118800:36:2918101:57:1911.2502:33:4818000:23:5300:01:0500:01:09
6 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF03:06:5418400:35:1518702:07:5510.3202:43:1017800:23:4400:00:5000:00:00
7 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF03:17:3719300:40:1518902:10:5610.0802:51:1118700:26:2600:01:1600:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6021DINA PRATS CASEROLLICENCIA DE DIAABF01:58:404900:25:584701:16:3517.2401:42:334600:16:0700:00:0000:00:00
2 1896ESTER VALLEJO I COSC.N. VIC-ETBABF03:01:5218000:34:1418502:04:4610.5802:39:0017300:22:5200:03:0500:02:15
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:15:0714000:30:089401:26:4315.2201:56:5110500:18:1600:00:5500:00:43
2 3560NURIA ESPINOSA VENDCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:23:3617900:34:0010101:27:2615.102:01:2616600:22:1000:00:5400:00:53
3 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:40:0816700:31:5916801:48:2412.1802:20:2313300:19:4500:01:0600:01:05
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:12:3811700:29:158901:25:4515.3901:55:008700:17:3800:01:0000:00:40
2 1887MERITXELL GIMENEZ DC.N. REUS PLOMSV1F02:16:2212500:29:399901:27:1315.1301:56:5213000:19:3000:00:5100:00:46
3 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:35:2517800:33:4215101:40:5413.0802:14:3614700:20:4900:01:0300:00:57
4 7005ALÍCIA BOFARULL CASFEECV1F03:20:3618900:36:4419402:21:399.3202:58:2316800:22:1300:01:2200:00:00
5 1884MONICA CORNUDELLA QPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:31:4719600:46:0319102:15:539.7103:01:5619300:29:5100:01:0400:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:37:1918600:35:2314801:40:1513.1702:15:3816000:21:4100:01:0200:01:20
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:50:46300:22:553201:13:3417.9401:36:29400:14:1700:00:4800:00:46
2 6023JAUME PLANS COTSLLICENCIA DE DIAJNM02:00:275700:26:334101:15:4117.4401:42:1410300:18:1300:00:4400:00:39
3 6024NIL GARCIA CASADOLLICENCIA DE DIAJNM02:06:018300:27:265501:19:2416.6201:46:5012500:19:1100:00:5100:00:26
4 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:08:474100:25:4610001:27:1515.1301:53:013600:15:4600:01:0100:00:43
5 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:10:436200:26:4310301:27:3615.0701:54:195700:16:2400:00:2200:00:35
6 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM02:15:368100:27:2412101:32:0014.3501:59:245100:16:1200:00:5400:00:50
7 1561ANTONIO ALCANTARA T-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:16:0715100:30:557201:21:3916.1701:52:3417600:23:3300:00:4400:00:59
8 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:16:5011500:29:129001:25:5415.3701:55:0616200:21:4400:00:5300:00:37
9 6012ALEIX PLANCHERIA MOLLICENCIA DE DIAJNM02:17:0715700:31:218201:25:1215.4901:56:3314500:20:3400:01:0100:01:19
10 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:21:5013500:29:5510801:30:0814.6402:00:0316400:21:4700:00:3800:00:34
11 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:53:5514200:30:1118201:57:3811.2202:27:4918500:26:0600:00:5900:01:14
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:111100:24:01101:04:4320.401:28:442900:15:2700:00:3800:00:32
2 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:46:061500:24:07701:07:5419.4401:32:01200:14:0500:00:3900:00:35
3 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:48:332200:24:30601:07:3519.5301:32:056100:16:2800:00:5300:00:27
4 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:51:502900:25:012101:11:5218.3701:36:531600:14:5700:00:4800:00:35
5 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:52:343300:25:101801:11:3718.4301:36:473700:15:4700:00:4400:00:31
6 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:05:411200:24:038501:25:2315.4601:49:265300:16:1500:00:4400:00:33
7 3254DAVID LASCORZ MORENC.E. PENEDES MARITIMSUB23M02:06:468000:27:237301:21:4116.1601:49:048900:17:4200:00:5300:00:38
8 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:11:5010300:28:207901:24:4615.5701:53:0611800:18:4400:00:4700:00:40
9 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:13:158500:27:3510201:27:2915.0901:55:049900:18:1100:00:5100:00:33
10 1664JOAN FONTANET GORDICERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:27:4712400:29:3614501:39:4813.2302:09:2411000:18:2300:01:1100:01:01
11 1403QUIM EGEA VIADERC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:33:2312700:29:4114701:39:5513.2102:09:3617900:23:4700:01:1000:01:06
12 6022POL TORTRAS RAVENTÓLLICENCIA DE DIASUB23M02:33:4413200:29:5316201:45:3012.5102:15:2310800:18:2100:00:4300:00:54
13 7018CARLES CUNYATLLICENCIA DE DIASUB23M03:08:4117500:33:2118802:08:4710.2502:42:0818800:26:3300:02:2700:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:49:092400:24:521101:08:4019.2201:33:323400:15:3700:00:3700:00:27
2 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:281600:24:081301:10:3418.7101:34:421300:14:4600:00:4000:00:36
3 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:50:004300:25:48801:07:5419.4401:33:425400:16:1800:00:3900:00:35
4 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:50:10900:23:402301:11:5818.3401:35:38900:14:3200:00:4200:00:31
5 3471CARLOS DELGADO GARCTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:53:012500:24:552201:11:5618.3501:36:514700:16:1000:00:3800:00:31
6 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:53:353500:25:122701:12:4818.1301:38:003300:15:3500:00:5000:00:37
7 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:58:396700:26:473901:15:1917.5301:42:066200:16:3300:00:4100:00:38
8 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:58:595100:26:144801:16:4517.201:42:594100:16:0000:00:4400:00:37
9 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:59:214600:25:554601:16:3017.2501:42:256900:16:5600:00:5600:00:56
10 2136KIRIAN MARTORELL CAA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:05:116000:26:357101:21:1316.2501:47:488100:17:2300:00:5400:00:34
11 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM02:08:204500:25:549301:26:3515.2501:52:293800:15:5100:00:5600:00:42
12 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM02:13:072600:24:5812201:33:0914.1701:58:071700:15:0000:00:2800:00:23
13 7002PEDRO J. RAMOS RAMOCLUB TRIATLÓN SALAMANCAABM02:21:191000:23:4815201:41:1213.0402:05:005500:16:1900:00:2600:00:34
14 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM02:25:2113300:29:5414001:39:0013.3302:08:545900:16:2700:01:0600:00:49
15 4764RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:25:3417000:32:2611901:31:2514.4402:03:5116100:21:4300:01:0300:00:45
16 7020JOSÉ CARLOS BARTOLOLLICENCIA DE DIAABM02:29:0411100:29:0512301:33:1214.1602:02:1719000:26:4700:00:4800:00:42
17 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM02:35:139600:28:0114901:40:3613.1202:08:3718900:26:3600:00:4800:00:41
18 6014EDUARD PINTO LLICENCIA DE DIAABM02:37:2318200:34:2513901:37:1713.5702:11:4218300:25:4100:01:3300:01:51
19 6015MIGUEL ENRÍQUEZ EXPLLICENCIA DE DIAABM02:38:229100:27:4217301:50:4111.9302:18:2313800:19:5900:01:0800:01:25
20 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:42:0118500:35:1515401:43:1212.7902:18:2717700:23:3400:01:1300:01:00
21 7016MARC BARÓ TENALLICENCIA DE DIAABM02:46:2816000:31:3017701:53:4411.6102:25:1415200:21:1400:01:1500:01:10
22 6017ALFONS TRISTAN MARTLLICENCIA DE DIAABM02:50:5718100:34:1517501:53:3711.6202:27:5217400:23:0500:00:4900:01:02
23 6016PAU CAMPOLIER BASSALLICENCIA DE DIAABM03:13:3318700:36:0319002:12:239.9702:48:2618200:25:0700:01:0200:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:43400:23:181001:08:0619.3801:31:24600:14:1900:00:3700:00:31
2 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:241300:24:03901:08:0319.401:32:06500:14:1800:00:3700:00:29
3 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:47:01700:23:381201:09:0019.1301:32:38700:14:2300:00:4200:00:30
4 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:54:001400:24:043801:15:1217.5501:39:161100:14:4400:01:1100:00:41
5 6028ARITZ ZUÑIGA MONREALLICENCIA DE DIAABM01:55:097000:26:512901:12:5618.101:39:472700:15:2200:01:0200:01:12
6 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:55:503900:25:393501:14:3217.7101:40:113500:15:3900:00:4000:00:36
7 2045SERGIO BERNABE ALICAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:067500:27:092601:12:4618.1401:39:555000:16:1100:00:5900:00:43
8 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:57:221900:24:254901:18:0116.9201:42:261500:14:5600:00:3800:00:40
9 1765JOAN SERRA RODRIGUECLUB TRI-BUABM01:59:035200:26:234001:15:4117.4401:42:047000:16:5900:00:5000:00:34
10 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM02:00:162800:25:005801:19:4416.5601:44:443000:15:3200:00:5700:00:42
11 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM02:00:547900:27:224201:15:4117.4401:43:039100:17:5100:00:3800:00:36
12 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM02:00:556500:26:465001:18:0416.9101:44:504300:16:0500:00:5300:00:42
13 1458JOSE MIGUEL DIAZ BUCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:01:033400:25:125201:18:4816.7501:44:007100:17:0300:00:4600:00:41
14 790ANDRES BARBERO SANCINDEPENDENTABM02:02:083800:25:326301:20:2516.4101:45:574900:16:1100:00:3800:00:34
15 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM02:04:143600:25:147001:21:0716.2701:46:219300:17:5300:01:0100:00:58
16 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:04:147100:26:526501:20:3416.3801:47:266600:16:4800:00:4900:00:56
17 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:05:591800:24:187701:23:5315.7401:48:119000:17:4800:00:5000:00:53
18 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:12:009400:27:508601:25:3215.4301:53:2211500:18:3800:00:5500:00:47
19 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM02:12:1913900:30:057601:23:3815.7801:53:4311300:18:3600:01:0600:00:55
20 847JORDI ARTAU PLENACOCLUB TRI-BUABM02:12:2812600:29:398701:25:4015.4101:55:197700:17:0900:01:0600:00:49
21 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:14:099000:27:4210601:28:0614.9801:55:4810900:18:2100:00:5800:00:54
22 4775JORDI GONZALEZ TELLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:14:5513700:29:589501:26:4515.2201:56:4310100:18:1200:01:0300:00:44
23 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:17:568800:27:4112501:33:2014.1402:01:016800:16:5500:00:5000:00:39
24 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:18:147400:27:0512401:33:1314.1602:00:189400:17:5600:01:0500:00:41
25 1780JOAN RAMON PUJOL BACERRR IGUALADAABM02:20:1712900:29:4511301:30:3514.5702:00:2013700:19:5700:00:4300:00:36
26 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM02:26:369200:27:4714401:39:2913.2702:07:1612700:19:2000:01:2200:01:34
27 378MARCEL CARRERAS SOLPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:26:405600:26:3215501:43:1612.7802:09:486700:16:5200:00:5400:00:53
28 4315JORDI LLAVEROLA VIDCERRR IGUALADAABM02:27:0315300:31:0712801:34:4113.9402:05:4815300:21:1500:00:5700:00:54
29 3636JORGE EDWARD RODRIGPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:29:089800:28:0414301:39:1913.2902:07:2316300:21:4500:00:5300:00:51
30 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:29:5617100:32:4713601:36:5713.6202:09:4414100:20:1200:01:1300:01:37
31 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:31:4418300:34:3012901:35:5613.7602:10:2615600:21:1800:01:2200:00:47
32 5587MARCOS MUELAS MORENPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:36:2211300:29:0916901:49:2112.0702:18:309200:17:5200:01:0200:00:38
33 7022IGNASI SAU VALLSLLICENCIA DE DIAABM02:36:5217400:33:1116001:44:1912.6502:17:3012800:19:2200:01:4700:01:06
34 2035JOSEP LECHUGA ALONSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:43:0414800:30:3517101:49:5512.0102:20:3017100:22:3400:01:2100:01:15
35 7023CARLES VILÀ PASCUALLLICENCIA DE DIAABM03:28:0019000:36:4619302:21:119.3502:57:5719400:30:0300:01:2600:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:42:57600:23:27201:05:1620.2201:28:43300:14:1400:00:3100:00:31
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:47200:22:55401:06:4219.7901:29:372200:15:1000:00:3200:00:28
3 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:46:462100:24:29501:07:3319.5401:32:021200:14:4400:00:3000:00:27
4 938GABRIEL CROSAS SALVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:45100:22:311701:11:3618.4401:34:07100:13:3800:00:2800:00:28
5 1437ROGER ARGELAGUER MAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:48:507600:27:16301:06:2619.8701:33:422000:15:0800:00:5400:00:34
6 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:50:522000:24:282001:11:4518.401:36:131000:14:3900:00:4600:00:35
7 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:14800:23:403101:13:0918.0501:36:49800:14:2500:00:4000:00:30
8 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:51:40500:23:243001:13:0318.0701:36:272400:15:1300:00:4100:00:33
9 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:52:052700:24:592401:11:5818.3401:36:572100:15:0800:00:4200:00:33
10 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:53:184400:25:531501:11:3118.4601:37:243900:15:5400:00:5300:00:35
11 6026DAVID MALAGON LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:54:196100:26:361401:11:0618.5701:37:426300:16:3700:00:5000:00:47
12 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:54:574200:25:472501:12:3118.201:38:186500:16:3900:00:4300:00:34
13 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:55:213700:25:243701:14:5717.6101:40:211800:15:0000:01:1900:00:43
14 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:56:195300:26:263301:13:4617.8901:40:124500:16:0700:00:4800:00:41
15 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:513200:25:094401:16:2317.2801:41:322500:15:1900:01:0700:00:35
16 2172XAVI ROCA CANALSC.N. REUS PLOMSABM01:58:2910400:28:262801:12:5318.1101:41:197900:17:1000:00:5200:00:37
17 1547DAVID LUIS PERELLOPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:00:564700:25:566001:20:0916.4701:46:051400:14:5100:00:4400:00:37
18 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM02:02:035000:26:006901:20:5216.3201:46:522300:15:1100:01:0200:00:37
19 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:03:538400:27:324501:16:3017.2501:44:0213500:19:5100:00:5200:00:49
20 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESABM02:04:459900:28:055401:19:1116.6701:47:168400:17:2900:01:0600:00:40
21 6013JOAN MASSUET VILAMAFEECABM02:05:545500:26:327401:22:1616.0501:48:487600:17:0600:00:5900:00:52
22 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM02:07:106800:26:505601:19:2416.6201:46:1414800:20:5600:00:4800:00:53
23 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:08:293000:25:0610501:27:5015.0301:52:563100:15:3300:00:4800:00:44
24 2187ISMAEL MARTINEZ PONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:10:369500:27:588301:25:1515.4801:53:138200:17:2300:00:4800:00:39
25 7012ALEIX PRAT UBACHFEECABM02:14:056400:26:4611001:30:1414.6301:57:007500:17:0500:00:4800:01:09
26 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM02:14:4816600:31:566101:20:1016.4701:52:0617200:22:4200:00:5600:00:37
27 5731CARLOS ALAVEDRA CAYCERCLE SABADELLES 1856ABM02:17:3711800:29:1811601:30:4014.5601:59:588800:17:3900:01:2800:01:44
28 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:18:5912100:29:3011801:31:1814.4602:00:489800:18:1100:00:5300:00:43
29 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM02:21:2811000:29:0312701:34:2413.9802:03:279500:18:0100:01:1000:00:48
30 1690JOSE ENCISO SANCHECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:22:0717700:33:299801:27:0515.1602:00:3415700:21:3300:01:0400:01:09
31 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:25:495800:26:3315301:43:1112.7902:09:444400:16:0500:01:2800:00:45
32 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:26:1415200:31:0413001:36:0613.7402:07:1012200:19:0400:00:5600:00:42
33 2200CARLOS ALBERTO ANGUSOC ATLETICA CORBERAABM02:26:5814100:30:0913101:36:2613.6902:06:3514200:20:2300:00:5100:00:54
34 6025IVAN FELIPE BASALLICENCIA DE DIAABM02:29:3616100:31:3113701:36:5813.6102:08:2915100:21:0700:00:5900:00:45
35 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:36:4210900:29:0215901:44:1512.6602:13:1717500:23:2500:00:5800:00:54
36 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUABM02:38:0416200:31:3516401:46:4112.3702:18:1613400:19:4800:00:5900:00:50
37 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOABM02:46:1716800:32:0317601:53:4111.6102:25:4414400:20:3300:00:5100:00:58
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2059FERRAN ROS RAMENTOLB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:51:462300:24:481601:11:3518.4401:36:232800:15:2300:00:4300:00:34
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:52:474000:25:441901:11:4218.4101:37:262600:15:2100:00:4600:00:30
3 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:54:421700:24:123401:14:1017.801:38:225600:16:2000:00:5100:00:34
4 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:54:503100:25:083601:14:3917.6801:39:471900:15:0300:00:4000:00:42
5 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M02:01:464800:25:586201:20:1516.4501:46:133200:15:3300:00:3800:00:36
6 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M02:04:046300:26:455301:19:0716.6801:45:5210200:18:1200:00:4600:00:39
7 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:04:117700:27:175701:19:2716.6101:46:448300:17:2700:00:4800:00:46
8 2168JOSEP LLUIS ESTEBANC. TRIATLO MONTORNESV1M02:05:2010200:28:195101:18:4116.7801:47:0010700:18:2000:00:5100:00:37
9 6011MARIO CANTERO AYALAFEECV1M02:08:1310500:28:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7008FERRAN BOFILL BARGUFEECV1M02:08:259700:28:037501:22:4515.9501:50:488600:17:3700:00:4500:00:44
11 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M02:10:228700:27:378801:25:4115.4101:53:187400:17:0400:01:2900:01:02
12 3079ANGEL PAVON GARCIALA SALLE SPORTV1M02:10:458600:27:358001:24:5215.5501:52:2710600:18:1800:00:5800:01:04
13 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M02:13:289300:27:4910701:28:3514.901:56:247300:17:0400:01:0200:01:11
14 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:13:4410600:28:449201:26:2115.2901:55:0511700:18:3900:00:5800:00:38
15 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:19:2811900:29:1811201:30:2614.601:59:4413200:19:4400:00:4600:00:39
16 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:19:4012300:29:3212001:31:2914.4302:01:0111600:18:3900:00:5600:00:49
17 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M02:22:4813000:29:4612601:34:1514.0102:04:0111900:18:4700:01:1800:00:57
18 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:24:1411400:29:1113501:36:3613.6602:05:4711100:18:2700:01:0200:00:53
19 2605GABRIEL PUIG ROMAGOPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:27:3614400:30:2313301:36:2913.6802:06:5214600:20:4400:00:5500:00:48
20 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:30:1611200:29:0515801:44:0212.6902:13:077800:17:0900:01:4400:00:49
21 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:31:3114600:30:3214101:39:0713.3202:09:3916500:21:5200:01:0900:00:54
22 6020EMMANUEL GENTISLLICENCIA DE DIAV1M02:34:5417600:33:2514601:39:5013.2202:13:1515900:21:3900:01:1100:01:04
23 6027OSCAR ARTAL BELENGULLICENCIA DE DIAV1M02:40:0816400:31:4616501:46:4412.3702:18:3015800:21:3800:01:4700:01:08
24 6018QUIM SOLANICH COLLELLICENCIA DE DIAV1M02:43:0112800:29:4317401:52:0211.7802:21:4515500:21:1600:00:0000:00:00
25 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:45:0413400:29:5517901:55:0811.4602:25:0314000:20:0100:01:0700:01:01
26 7011ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:45:2214300:30:1417001:49:2612.0602:19:4018400:25:4200:00:5900:00:52
27 7024SERGI MAÑOSA DIVISÓLLICENCIA DE DIAV1M02:46:5314700:30:3418001:55:4611.402:26:2014300:20:3300:00:4900:00:50
28 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:50:2019100:37:4917201:49:591202:27:4817000:22:3200:01:3100:00:59
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:58:565400:26:304301:16:1417.3201:42:445200:16:1200:00:4200:00:53
2 411RAMON BORRELL DANIELA SALLE SPORTV1M02:04:237200:26:546801:20:5216.3201:47:466400:16:3700:00:5600:00:41
3 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M02:07:295900:26:348101:24:5715.5401:51:314000:15:5800:00:5200:00:53
4 4765JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:08:476900:26:516601:20:4016.3601:47:3115400:21:1600:01:2200:00:43
5 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV1M02:11:218200:27:2410401:27:4615.0401:55:104800:16:1100:01:0500:00:48
6 2496VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:12:2610000:28:099601:26:4615.2101:54:558500:17:3100:00:5100:00:45
7 153JOSEP MARIA ALSINASOC ATLETICA CORBERAV1M02:13:0510800:28:469101:26:1715.301:55:039600:18:0200:00:4700:00:43
8 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:14:247300:26:5611701:31:0214.501:57:585800:16:2600:01:0300:00:44
9 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:16:0015500:31:168401:25:2215.4601:56:3812900:19:2200:00:5000:00:39
10 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:18:2312200:29:3011401:30:3914.5602:00:0910400:18:1400:00:4700:00:41
11 3997CARLES GARCIA PANTRCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:19:4714500:30:2411101:30:1914.6202:00:4312000:19:0400:00:5300:00:43
12 644ALBERT BOSCH RIERAC.T. S.J. ABADESSESV1M02:23:5811600:29:1513401:36:3113.6802:05:4610000:18:1200:01:0100:01:07
13 1766EMILIO BLANCO NEBREPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:28:1813600:29:5614201:39:1213.3102:09:0812400:19:1000:01:0200:00:56
14 7009JOSEP ANTONI TROYA LLICENCIA DE DIAV1M02:34:0614900:30:3615701:43:3112.7502:14:0713900:19:5900:01:5000:01:39
15 1662GABRIEL SÁNCHEZ FACERCLE SABADELLES 1856V1M02:37:4415800:31:2816601:47:0912.3202:18:3712300:19:0700:01:0200:00:42
16 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV1M02:40:0815600:31:1916701:47:4912.2402:19:0814900:21:0000:01:3000:01:46
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M02:02:436600:26:475901:19:5316.5201:46:404200:16:0300:00:5900:00:44
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:04:207800:27:206401:20:3316.3901:47:536000:16:2700:00:5100:00:42
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:16:5710100:28:1010901:30:1114.6401:58:2111200:18:3600:00:5300:00:42
4 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:33:1415900:31:2915001:40:3913.1102:12:0815000:21:0600:01:3500:01:24
5 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:33:5215400:31:0715601:43:2612.7602:14:3312600:19:1900:01:2000:00:55
6 7007JORDI BELTRAN ANDUJLLICENCIA DE DIAV2M02:52:1117200:33:0417801:54:0211.5802:27:0618100:25:0500:03:2700:01:37
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:10:0610700:28:467801:24:0415.701:52:508000:17:1600:00:4500:00:37
2 7017JORDI CUNYATLLICENCIA DE DIAV2M03:12:3119200:38:2318602:07:0810.3802:45:3119100:27:0000:01:4900:00:00
3 7006ALEX SANCHEZ SEBASTFEECV2M03:31:5619500:41:4219502:23:509.1803:05:3218600:26:2400:01:0200:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:24:0312000:29:2513201:36:2713.6902:05:529700:18:1100:01:0900:00:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32