RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
172 167 2 3 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:09:422800:18:203800:42:1034.1501:00:301200:09:1200:00:0000:00:00
2 558RUBEN GARCIA TALLANC.N. SABADELLCDM01:24:5212700:23:1311300:49:1529.2401:12:2812500:12:2400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6003MARTA AGUILERA VICELLICENCIA DE DIAJNF01:33:4114800:24:1515400:56:3425.4601:20:4913700:12:5200:00:0000:00:00
2 6023MARIA LLUELLES SANCLLICENCIA DE DIAJNF01:33:4114700:24:1515500:56:3525.4501:20:5013600:12:5100:00:0000:00:00
3 4091PAULA VEGA SANCHEZCLUB ESPORTIU SHISSECDF01:45:2916400:27:2916401:01:1723.501:28:4616600:16:4300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:06:22700:17:301400:39:4136.2900:57:111000:09:1100:00:0000:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:10:052900:18:204400:42:1834.0401:00:382700:09:2700:00:0000:00:00
3 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:10:364700:18:573600:41:4334.5201:00:404500:09:5600:00:0000:00:00
4 6026XAVIER SALORT ESTARLLICENCIA DE DIAJNM01:13:214200:18:457700:45:1231.8601:03:572300:09:2400:00:0000:00:00
5 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:13:305000:19:017400:45:0331.9601:04:042600:09:2600:00:0000:00:00
6 6024MARC DIAZ DEL CAMPOLLICENCIA DE DIACDM01:13:553400:18:228800:45:5531.3601:04:173500:09:3800:00:0000:00:00
7 3160CARLES MANICH VALLÈDISTANCE LA SALLECDM01:13:585900:19:296800:44:3432.3101:04:034300:09:5500:00:0000:00:00
8 5467ESTEVE ALFARAS ALTECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:16:239000:20:566300:44:2132.4701:05:178800:11:0600:00:0000:00:00
9 6027DAVID SOTERAS PARISLLICENCIA DE DIAJNM01:22:5910000:21:1912200:50:2228.5901:11:419300:11:1800:00:0000:00:00
10 6015PERE VENTURALLICENCIA DE DIACDM01:30:1013700:23:3214200:54:4626.2901:18:1810800:11:5200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7019SÍLVIA ABELLA PÉREZLLICENCIA DE DIASUB23F01:39:1915400:25:0916000:59:2524.2401:24:3416000:14:4500:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:05:56400:17:032000:40:0335.9600:57:06300:08:5000:00:0000:00:00
2 4415BENJAMIN LATORRE DCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:06:242100:17:56500:39:1236.7300:57:081500:09:1600:00:0000:00:00
3 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:26800:17:311600:39:4236.2700:57:131300:09:1300:00:0000:00:00
4 2439BORJA ALVAREZ CARRACERDANYOLA CHSUB23M01:06:31900:17:331500:39:4236.2700:57:151600:09:1600:00:0000:00:00
5 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:07:073300:18:22300:38:4237.2100:57:044900:10:0300:00:0000:00:00
6 4691ANGEL FUERTES MURCICLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:052300:17:593300:41:3234.6700:59:313100:09:3400:00:0000:00:00
7 4713ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:09:051400:17:453900:42:1234.1200:59:57800:09:0800:00:0000:00:00
8 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:10:143100:18:214200:42:1534.0801:00:363400:09:3800:00:0000:00:00
9 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:10:306400:19:372400:41:0035.1201:00:374200:09:5300:00:0000:00:00
10 1380JORDI COROMINAS JODCLUB ESPORTIU TEAM CALELLSUB23M01:13:226700:19:563500:41:4234.5301:01:3810500:11:4400:00:0000:00:00
11 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCSUB23M01:14:597800:20:235500:43:3932.9901:04:028200:10:5700:00:0000:00:00
12 6012CLÉMENT GERAUDLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:155800:19:269900:46:5230.7301:06:184700:09:5700:00:0000:00:00
13 3930DIEGO MORAL MARTELINDEPENDENTSUB23M01:19:338400:20:369400:46:4230.8401:07:1812200:12:1500:00:0000:00:00
14 2818RICARD DOGA MEDINYÀCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:22:4912100:22:3910300:47:2530.3701:10:0413300:12:4500:00:0000:00:00
15 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLSUB23M01:23:5811600:22:1111200:49:0829.3101:11:1912900:12:3900:00:0000:00:00
16 1392DIDAC MEMBRIVES BARCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:26:2314900:24:1811800:49:5628.8401:14:1411700:12:0900:00:0000:00:00
17 6010ISMAEL ORDÓÑEZ REYLLICENCIA DE DIASUB23M01:34:3113900:23:4915700:56:5425.3101:20:4315200:13:4800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5026ESTEFANIA GOMEZ DUETRITEAM GIRONAABF01:24:3211200:21:5612400:50:2728.5401:12:2311600:12:0900:00:0000:00:00
2 5089JÚLIA BREIZ PELLICEC.E. TRIATHLONBCNABF01:29:2613200:23:1913600:53:1927.0101:16:3813400:12:4800:00:0000:00:00
3 7016SILVIA GARCÍA LANUZLLICENCIA DE DIAABF01:39:1315300:24:5916200:59:3924.1401:24:3815700:14:3500:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:25100:16:27100:37:0138.900:53:28500:08:5700:00:0000:00:00
2 6031ERNEST LUCAS GRAULLICENCIA DE DIAABM01:06:131000:17:331300:39:4036.300:57:13600:09:0000:00:0000:00:00
3 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFASTTRIATLON CLUBABM01:06:16500:17:032300:40:1835.7300:57:21400:08:5500:00:0000:00:00
4 3148JORDI RIERA VARGASCLAROU TEAM ATTITUDEABM01:06:321800:17:52600:39:1836.6400:57:102100:09:2200:00:0000:00:00
5 6019ORIOL FAURIA TORRENLLICENCIA DE DIAABM01:10:002000:17:555000:42:5833.5101:00:53700:09:0700:00:0000:00:00
6 5296ALBERT COT MATASCLUB ESPORTIU TORDERAABM01:10:023600:18:282500:41:0735.0200:59:356400:10:2700:00:0000:00:00
7 5428RAÜL PUJOL CALVETTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:10:094400:18:513700:41:4434.501:00:353000:09:3400:00:0000:00:00
8 3683UNAI URIARTE MASGRAINDEPENDENTABM01:11:345200:19:034800:42:3633.801:01:394400:09:5500:00:0000:00:00
9 4113EDGAR FORNER CASADOC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:12:054800:18:594900:42:4633.6701:01:455800:10:2000:00:0000:00:00
10 5337MARC GRAU CLAPERSCLUB NATACIO SALLENTABM01:14:304500:18:528100:45:2131.7501:04:135600:10:1700:00:0000:00:00
11 2252PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:15:379300:20:585600:43:4232.9501:04:408100:10:5700:00:0000:00:00
12 6028EDUARD VILLANUEVA LLICENCIA DE DIAABM01:17:368900:20:547000:44:4132.2301:05:3511300:12:0100:00:0000:00:00
13 6007MIQUEL MARCEN PIERALLICENCIA DE DIAABM01:17:437300:20:1410100:47:0030.6401:07:146500:10:2900:00:0000:00:00
14 3681JOAN MARC GRUART BIC.A. XALOCABM01:17:508000:20:299300:46:4130.8501:07:107100:10:4000:00:0000:00:00
15 5987ARNAU GALÍ CASTROCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:19:186200:19:3311400:49:1829.2101:08:516300:10:2700:00:0000:00:00
16 3847ALEX PUIGVERT GONZACLUB TRIATLO BLANESABM01:23:5310300:21:3712500:50:3528.4701:12:1210100:11:4100:00:0000:00:00
17 6021JORDI NIERGA QUESADLLICENCIA DE DIAABM01:23:597600:20:1913300:51:5827.7101:12:1710300:11:4200:00:0000:00:00
18 3303JUAN ANTONIO GÓMEZ TRITEAM GIRONAABM01:25:5212500:22:4711700:49:5228.8801:12:3914500:13:1300:00:0000:00:00
19 6020ROGER BUSQUETS HUIXLLICENCIA DE DIAABM01:25:5311500:22:0612700:50:5428.2901:13:0013800:12:5300:00:0000:00:00
20 2925MARC GONZÁLEZ MARIMTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:26:4614000:23:4912100:50:2028.6101:14:0912800:12:3700:00:0000:00:00
21 2779ANTONIO JAVIER LORECLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:30:2911300:21:5814700:55:0926.1101:17:0714800:13:2200:00:0000:00:00
22 6030POL BERNAT VERDAGUELLICENCIA DE DIAABM01:31:1514300:23:5814000:54:1726.5301:18:1514000:13:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5185ERICA CALATRAVA ZOMCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:22:3813100:23:189800:46:5230.7301:10:1012600:12:2800:00:0000:00:00
2 7028MARÍA RUIZ PEYRÓLLICENCIA DE DIAABF01:28:4512000:22:3113900:54:1226.5701:16:4311400:12:0200:00:0000:00:00
3 5107RAQUEL GARCIA SANSC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:32:1114100:23:5114100:54:2526.4601:18:1615300:13:5500:00:0000:00:00
4 5198ELISABET ARRIBAS DOCLUB TRIATLO SPARTRIANSABF01:33:0814600:24:0214300:54:5126.2501:18:5315500:14:1500:00:0000:00:00
5 7031MONTSE GONZÁLEZ DÍALLICENCIA DE DIAABF01:36:5015500:25:1115800:58:0724.7801:23:1815000:13:3200:00:0000:00:00
6 5170MARISA GONZÁLEZ GARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:52:0916700:27:5916701:08:3820.9801:36:3716300:15:3200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4514DIEGO RIBAO RODRIGUTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:06:01200:16:582200:40:1635.7600:57:14200:08:4700:00:0000:00:00
2 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:06:10600:17:081900:39:5336.1100:57:01900:09:0900:00:0000:00:00
3 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:06:171300:17:44800:39:2236.5800:57:061100:09:1100:00:0000:00:00
4 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:06:211200:17:42700:39:2036.6100:57:021900:09:1900:00:0000:00:00
5 2184FELIU CORONADO JUSTTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:06:462400:18:001100:39:2436.5500:57:242200:09:2200:00:0000:00:00
6 7021ORIOL IZARD ALBERICLLICENCIA DE DIAABM01:07:481500:17:461700:39:4336.2600:57:295700:10:1900:00:0000:00:00
7 531XAVIER HERENCIA SANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:09:272600:18:163100:41:2934.7100:59:453700:09:4200:00:0000:00:00
8 2604MARC RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:485300:19:052900:41:1934.8501:00:246000:10:2400:00:0000:00:00
9 328JAUME AGUILERA LOPECLUB TRIATLO SPARTRIANSABM01:11:053500:18:224300:42:1734.0601:00:396200:10:2600:00:0000:00:00
10 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM01:11:154100:18:395100:43:0833.3801:01:472800:09:2800:00:0000:00:00
11 1020EDU HERNANDEZ REVITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:11:445100:19:024700:42:3333.8401:01:355100:10:0900:00:0000:00:00
12 3461ÀNGEL HERNÀNDEZ MARC.A. XALOCABM01:11:465400:19:074500:42:2533.9501:01:325500:10:1400:00:0000:00:00
13 1370RAMIR COMA PUIGCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:14:113200:18:228700:45:5131.4101:04:134800:09:5800:00:0000:00:00
14 4418MANUEL ANGEL RODRIGCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:266300:19:366600:44:2932.3701:04:055900:10:2100:00:0000:00:00
15 3922ALBERT RUIZ RODRIGUCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:346100:19:316700:44:3132.3501:04:026700:10:3200:00:0000:00:00
16 4208DANIEL MARTIN PINOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:15:099700:21:105700:43:4932.8601:04:595400:10:1000:00:0000:00:00
17 7033XAVI SILVA GALANLLICENCIA DE DIAABM01:15:147200:20:135900:44:0232.701:04:158400:10:5900:00:0000:00:00
18 3813JORDI MARTI SAN JOSABSOLUT SPORTABM01:17:147100:20:119200:46:1831.101:06:297400:10:4500:00:0000:00:00
19 2965CARLES MALLOL NABOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:17:5710400:21:387900:45:1631.8101:06:548600:11:0300:00:0000:00:00
20 5251DAVID COLL PELLICERCLUB VO2ABM01:18:067900:20:259600:46:4830.7701:07:137700:10:5300:00:0000:00:00
21 6018DAVID CARRIÓN FERNÁLLICENCIA DE DIAABM01:18:468200:20:359500:46:4630.7901:07:219500:11:2500:00:0000:00:00
22 638PAU CABANES MONTCUSFACVAC TRIATLOABM01:19:1011100:21:567800:45:1431.8301:07:1011200:12:0000:00:0000:00:00
23 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:20:5410700:21:479700:46:4930.7601:08:3612300:12:1800:00:0000:00:00
24 1215CARLES PERARNAU VELINDEPENDENTABM01:21:029500:21:0711100:49:0529.3401:10:127500:10:5000:00:0000:00:00
25 6025ALBERT GARCIA BORRÀLLICENCIA DE DIAABM01:23:5713000:23:1710700:48:2529.7401:11:4212100:12:1500:00:0000:00:00
26 6013ERIC PROHIASLLICENCIA DE DIAABM01:26:0414400:23:5810900:49:0129.3801:12:5914200:13:0500:00:0000:00:00
27 3225XAVIER ESTRADERA MAC.N. SANTA PERPETUAABM01:26:2510900:21:5213200:51:5127.7701:13:4313000:12:4200:00:0000:00:00
28 7030ALBERT RUIZ RAMIÓLLICENCIA DE DIAABM01:29:2113800:23:3313500:52:5527.2101:16:2813900:12:5300:00:0000:00:00
29 7022JAUME TOMÉ CONEJOLLICENCIA DE DIAABM01:29:4412800:23:1514600:55:0326.1601:18:189600:11:2600:00:0000:00:00
30 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:39:1315200:24:5916100:59:3824.1501:24:3715800:14:3600:00:0000:00:00
31 6008JOSEP ORIOL MIQUELLLICENCIA DE DIAABM01:40:2315600:25:2016301:00:2023.8701:25:4015900:14:4300:00:0000:00:00
32 6004DANI SERRA SCHLOSSLLICENCIA DE DIAABM01:45:2916100:26:0816501:03:1422.7701:29:2216500:16:0700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:05:49300:17:032100:40:1135.8400:57:14100:08:3500:00:0000:00:00
2 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESABM01:06:401700:17:521000:39:2436.5500:57:162500:09:2400:00:0000:00:00
3 3000CARLOS PEREZ RAMIRCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:06:421600:17:471200:39:3136.4400:57:182400:09:2400:00:0000:00:00
4 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM01:06:484300:18:45200:38:2737.4500:57:123300:09:3600:00:0000:00:00
5 4717EMILIO MOLINA GOMEZTRITEAM GIRONAABM01:09:013700:18:322700:41:1034.9800:59:421800:09:1900:00:0000:00:00
6 2254SERGI POLO GUTIERRETRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:09:113000:18:203200:41:2934.7100:59:492000:09:2200:00:0000:00:00
7 3277VICTOR GONZALEZ MUÑGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:09:343900:18:343000:41:1934.8500:59:533600:09:4100:00:0000:00:00
8 3147SERGI PRADOS SANCHETRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:09:562500:18:094600:42:3033.8801:00:391700:09:1700:00:0000:00:00
9 422OSCAR BARRIENTOS PEINDEPENDENTABM01:13:021900:17:528500:45:3731.5701:03:292900:09:3300:00:0000:00:00
10 3710ALBERT RIGAT VILAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:15:438500:20:386000:44:0632.6501:04:448300:10:5900:00:0000:00:00
11 420MARC UBACH MORERAINDEPENDENTABM01:15:537000:20:078000:45:1631.8101:05:236600:10:3000:00:0000:00:00
12 7023ALBERT SOLÀ TRALLERLLICENCIA DE DIAABM01:15:577400:20:157200:44:4632.1701:05:018000:10:5600:00:0000:00:00
13 1794JOSEP MARIA DELLUNDCLUB NATACIO BANYOLESABM01:16:115500:19:218900:45:5731.3401:05:187600:10:5300:00:0000:00:00
14 389JOSEP COMPANYÓ DONAC.A. XALOCABM01:16:5010600:21:445200:43:3033.101:05:1410000:11:3600:00:0000:00:00
15 236FERRAN HEREDIA POVEC.E. PICORNELLABM01:17:296800:19:5710000:46:5430.701:06:517000:10:3800:00:0000:00:00
16 6032JAVIER SANCHO ALFAYLLICENCIA DE DIAABM01:18:4910100:21:258600:45:4931.4301:07:149900:11:3500:00:0000:00:00
17 1136JOSEP CURTO GRANELLC.N. TARRACOABM01:19:3110800:21:508200:45:2731.6801:07:1712000:12:1400:00:0000:00:00
18 7026XAVIER PERICH HERRELLICENCIA DE DIAABM01:19:368600:20:4010500:48:0129.9901:08:417900:10:5500:00:0000:00:00
19 3306RUBEN GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:22:3912900:23:1710200:47:0330.6101:10:2012400:12:1900:00:0000:00:00
20 3136JOAN CARLES GONZALETRITEAM GIRONAABM01:23:1212400:22:4610600:48:2129.7801:11:0711500:12:0500:00:0000:00:00
21 6017VICENT REVERT SANCHLLICENCIA DE DIAABM01:25:1814200:23:5312300:50:2528.5601:14:188500:11:0000:00:0000:00:00
22 3152DAVID ALVAREZ POZOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:26:2113400:23:2311600:49:4228.9701:13:0514600:13:1600:00:0000:00:00
23 6001JORDI GOL TAMARITLLICENCIA DE DIAABM01:31:5613600:23:2815100:55:5725.7401:19:2512700:12:3100:00:0000:00:00
24 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:31:5714500:23:5914500:54:5326.2401:18:5214400:13:0500:00:0000:00:00
25 7017JESÚS MUÑOZ VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:32:2213300:23:2114900:55:4225.8501:19:0314700:13:1900:00:0000:00:00
26 7015MIQUEL FIGAROLA GARLLICENCIA DE DIAABM01:37:3116300:27:0715200:56:0225.701:23:0915600:14:2200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6009JOAN COLOME PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:06:381100:17:341800:39:4936.1700:57:231400:09:1500:00:0000:00:00
2 686SERGI MIRÓ PUIGVENTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:07:102200:17:59900:39:2336.5600:57:224000:09:4800:00:0000:00:00
3 6011MIGUEL ANGEL AGÜEROLLICENCIA DE DIAV1M01:07:354000:18:36400:38:4937.100:57:255300:10:1000:00:0000:00:00
4 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:09:343800:18:332800:41:1334.9400:59:464100:09:4800:00:0000:00:00
5 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:10:072700:18:194100:42:1434.101:00:333200:09:3400:00:0000:00:00
6 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:10:205600:19:232600:41:0934.9901:00:323900:09:4800:00:0000:00:00
7 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:13:174900:19:005800:43:5232.8301:02:526100:10:2500:00:0000:00:00
8 3240ANTONIO SUBIAS MILLINDEPENDENTV1M01:14:486900:20:056100:44:0932.6201:04:146800:10:3400:00:0000:00:00
9 3420SEBASTIA MONCUSI ROTRITEAM GIRONAV1M01:15:077700:20:215400:43:3633.0301:03:579000:11:1000:00:0000:00:00
10 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:589400:21:075300:43:3233.0801:04:399400:11:1900:00:0000:00:00
11 7024ALBERT BECERRA PALLICENCIA DE DIAV1M01:16:156600:19:498400:45:3231.6301:05:217800:10:5400:00:0000:00:00
12 690ALBERT ROBLEDA C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:16:397500:20:187600:45:0831.9101:05:269200:11:1300:00:0000:00:00
13 3287CARLOS HUERTAS NADATRITEAM GIRONAV1M01:16:458100:20:317300:44:4732.1501:05:189700:11:2700:00:0000:00:00
14 3401VICTOR BLANQUEZ MARTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:18:349900:21:156200:44:1432.5501:05:2914300:13:0500:00:0000:00:00
15 5266JOSEP SALMORAL GONZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:519200:20:579100:46:1131.1801:07:0810400:11:4300:00:0000:00:00
16 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:19:2510500:21:428300:45:3031.6501:07:1211900:12:1300:00:0000:00:00
17 4799CARLES SOLÀ BELDAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:21:018300:20:3611500:49:4128.9801:10:177300:10:4400:00:0000:00:00
18 6029JORDI SALÓ MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:21:539800:21:1411000:49:0429.3501:10:189800:11:3500:00:0000:00:00
19 6002EDU FIGUERAS MUNDOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:339100:20:5712600:50:4328.3901:11:4010900:11:5300:00:0000:00:00
20 3666OSCAR TORNER ALTIMICAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:23:4910200:21:2513000:51:1228.1301:12:379100:11:1200:00:0000:00:00
21 7027MARIANO VICENTE DOMLLICENCIA DE DIAV1M01:24:1015100:24:2610800:48:3629.6301:13:028900:11:0800:00:0000:00:00
22 1461DAVID FERNANDEZ CORC.E. SISTRELLSV1M01:26:4412200:22:4013100:51:1928.0601:13:5913200:12:4500:00:0000:00:00
23 5986VÍCTOR HERNÁNDEZ AZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:28:0511700:22:1313800:53:5426.7201:16:0711100:11:5800:00:0000:00:00
24 6006JORDI TURON SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:28:5411800:22:1814400:54:5126.2501:17:0910700:11:4500:00:0000:00:00
25 7029XAVIER FRANCO MORENLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0012300:22:4415300:56:3225.4701:19:1613100:12:4400:00:0000:00:00
26 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M01:32:5816200:26:3613400:52:2627.4601:19:0215400:13:5600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2773GERARD BOSCH MARTORC.A. XALOCV1M01:10:214600:18:533400:41:4134.5501:00:343800:09:4700:00:0000:00:00
2 811MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV1M01:11:596500:19:374000:42:1434.101:01:515000:10:0800:00:0000:00:00
3 657JOSE R. BERTOLIN EDC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:14:066000:19:306900:44:4032.2401:04:104600:09:5600:00:0000:00:00
4 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:16:258800:20:546500:44:2732.401:05:218700:11:0400:00:0000:00:00
5 2974TONI VIDAL OLIVERASC.A. XALOCV1M01:21:2911000:21:5510400:47:5030.101:09:4510600:11:4400:00:0000:00:00
6 3743JAVIER NICOLAS GARCCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:32:4816000:25:4413700:53:3926.8401:19:2314900:13:2500:00:0000:00:00
7 7018JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:39:0315900:25:3015900:58:1424.7301:23:4416200:15:1900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2955JUAN CARLOS DEL BARC.T. S.J. ABADESSESV2M01:14:175700:19:267100:44:4232.2101:04:085200:10:0900:00:0000:00:00
2 4941XAVIER CASORRAN SOLCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V2M01:15:498700:20:546400:44:2132.4701:05:156900:10:3400:00:0000:00:00
3 940GUSTAU RALUY BRUGUETRIATHELITEV2M01:17:539600:21:089000:46:0431.2601:07:127200:10:4100:00:0000:00:00
4 6022JORDI COROMINAS JULLLICENCIA DE DIAV2M01:19:2311400:22:067500:45:0431.9501:07:1011800:12:1300:00:0000:00:00
5 6016ALFREDO GONZALEZ LALLICENCIA DE DIAV2M01:27:1415000:24:2112000:50:0428.7601:14:2513500:12:4900:00:0000:00:00
6 3950JAVIER ALMELA OLLERCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:27:1812600:23:1112900:51:0628.1801:14:1714100:13:0100:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3182ANTONI ISASI-ISASMEDISTANCE LA SALLEV2M01:24:2611900:22:3011900:50:0128.7901:12:3111000:11:5500:00:0000:00:00
2 7020ALVARO GIMENO SANTOLLICENCIA DE DIAV2M01:26:0013500:23:2412800:50:5528.2801:14:1910200:11:4100:00:0000:00:00
3 4101ENRIC ROCA SERRANOINDEPENDENTV2M01:35:5315800:25:2715600:56:4225.401:22:0915100:13:4400:00:0000:00:00
4 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:2715700:25:2615000:55:5125.7801:21:1716100:15:1000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6014RICHARD EDWARDSLLICENCIA DE DIAV3M01:41:1316500:27:3014800:55:1326.0801:22:4316700:18:3000:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:50:1716600:27:3616601:06:4821.5601:34:2416400:15:5300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32