RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
94 93 1 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2820ALBERTO CASADO AROCFASTTRIATLON CLUBJNM01:28:062300:25:232500:57:2820.8801:22:513200:05:1500:00:0000:00:00
2 3354DAVID ROSSICH MATACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:28:352600:26:002300:57:1520.9601:23:153600:05:2000:00:0000:00:00
3 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON CLUBJNM01:41:322100:25:236201:11:1316.8501:36:362100:04:5600:00:0000:00:00
4 620PAU PALLÀS NAVARROCLUB ESPORTIU SHISSEJNM01:44:364000:27:216001:10:3816.9901:37:597600:06:3700:00:0000:00:00
5 6038XAVIER OLIACH ALASÀLLICENCIA DE DIAJNM01:52:424600:27:487601:18:2815.2901:46:167000:06:2600:00:0000:00:00
6 6035ALEX RODRIGUEZ PARELLICENCIA DE DIAJNM01:59:346700:30:358401:23:0314.4501:53:386300:05:5600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:13:54100:21:55200:47:4925.101:09:44100:04:1000:00:0000:00:00
2 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:15:42500:22:22300:49:1024.4101:11:32200:04:1000:00:0000:00:00
3 566JOSEP TERMENS NADALCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:24:241700:25:051600:54:2522.0501:19:301900:04:5400:00:0000:00:00
4 4382ARNAU ESTEFANELL PRCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:26:252200:25:232000:56:1421.3401:21:371400:04:4800:00:0000:00:00
5 7026MARC MIRANDA BUXONAFEECSUB23M01:39:245900:29:104401:04:2818.6101:33:385400:05:4600:00:0000:00:00
6 6028PAU LÓPEZ FRUCTUOSOLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:373600:27:125501:08:5417.4201:36:064300:05:3100:00:0000:00:00
7 6036SALVADOR IBAÑEZ VARLLICENCIA DE DIASUB23M02:06:538900:35:088701:25:0814.102:00:167700:06:3700:00:0000:00:00
8 7020GERARD SABATE ARROYLLICENCIA DE DIASUB23M02:06:538800:35:078801:25:0814.102:00:157800:06:3800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4026SARA GANDIA DOMINGUCLUB SIGE SPORT CASTELLARABF02:12:079100:37:578901:27:1513.7502:05:128400:06:5500:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 222ALBERT ROVIRA CENARDISTANCE LA SALLEABM01:18:401100:24:11600:49:5424.0501:14:05700:04:3500:00:0000:00:00
2 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM01:20:17400:22:141200:53:4422.3301:15:58400:04:1900:00:0000:00:00
3 3249ALBERT SUBIRATS CALT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:153000:26:201900:55:2921.6301:21:493800:05:2600:00:0000:00:00
4 5963RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:556200:30:004001:02:4419.1301:32:446800:06:1100:00:0000:00:00
5 6022ANTONIO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:39:204400:27:404901:06:0218.1701:33:424900:05:3800:00:0000:00:00
6 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:41:526900:30:594701:05:1018.4101:36:095200:05:4300:00:0000:00:00
7 3809ENRIQUE MIR FUERTESINDEPENDENTABM01:54:086100:29:227501:18:0415.3701:47:268100:06:4200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:28:442700:26:002700:57:4820.7601:23:482000:04:5600:00:0000:00:00
2 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:32:111400:24:374101:02:5519.0701:27:321100:04:3900:00:0000:00:00
3 4042MONTSE GALBANY SOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:56:128200:33:437001:15:4815.8301:49:318000:06:4100:00:0000:00:00
4 4023DIANA LOPEZ MARTINECLUB SIGE SPORT CASTELLARABF02:00:297700:32:478101:20:0914.9701:52:569000:07:3300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3910XAVIER SANCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM01:28:402400:25:292800:57:5320.7301:23:223400:05:1800:00:0000:00:00
2 7017JAVIER GARCIA PACHELLICENCIA DE DIAABM01:29:553700:27:132400:57:2320.9101:24:363500:05:1900:00:0000:00:00
3 6024JOAQUIM MAYORAL CLAFEECABM01:32:513100:26:443601:00:5419.701:27:382900:05:1300:00:0000:00:00
4 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:34:304700:27:533701:01:1619.5901:29:093700:05:2100:00:0000:00:00
5 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:41:225300:28:335301:07:0117.9101:35:345500:05:4800:00:0000:00:00
6 6026JOSEP BOVÉ ROSLLICENCIA DE DIAABM01:47:236000:29:216401:12:1016.6301:41:315700:05:5200:00:0000:00:00
7 6023ANTONIO POCH SAIZLLICENCIA DE DIAABM01:54:187000:31:217401:18:0115.3801:49:222200:04:5600:00:0000:00:00
8 6037JORDI BOU COROMINASFEECABM01:54:299000:35:276501:12:1316.6201:47:408200:06:4900:00:0000:00:00
9 7016FABIÁN DRAMISLLICENCIA DE DIAABM01:56:247200:31:277301:17:5715.3901:49:248500:07:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6027NURIA GARCIA PARRAGLLICENCIA DE DIAABF01:53:237400:31:367101:15:5315.8101:47:295900:05:5400:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:13:48200:22:12100:47:2525.3101:09:37300:04:1100:00:0000:00:00
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:17:17700:22:50500:49:4924.0901:12:39800:04:3800:00:0000:00:00
3 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:19:32600:22:47700:52:102301:14:57600:04:3500:00:0000:00:00
4 6039OSCAR CARRASCO ORRILLICENCIA DE DIAABM01:20:48800:23:061000:53:1122.5601:16:17500:04:3100:00:0000:00:00
5 796OLIVER GARRIDO LUQUCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:21:26900:23:56900:52:4922.7201:16:451200:04:4100:00:0000:00:00
6 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM01:22:191600:24:52800:52:3522.8201:17:271500:04:5200:00:0000:00:00
7 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:491200:24:111400:53:5922.2301:18:101000:04:3900:00:0000:00:00
8 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:25:451000:24:102100:56:3121.2301:20:412400:05:0400:00:0000:00:00
9 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESABM01:28:093800:27:141800:55:2021.6901:22:344700:05:3500:00:0000:00:00
10 143LLUIS TORROELLA PART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:28:371500:24:453200:58:5920.3401:23:441700:04:5300:00:0000:00:00
11 6021MANUEL JIMENEZ JALDLLICENCIA DE DIAABM01:29:172800:26:073100:58:0520.6601:24:122500:05:0500:00:0000:00:00
12 608PAU JOSEPH CUSACHSCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:33:013500:27:123501:00:2219.8801:27:344200:05:2700:00:0000:00:00
13 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:38:505600:29:004301:04:2318.6401:33:234000:05:2700:00:0000:00:00
14 4715JOSEP GARCIA PITARQCLUB NATACIO CALDESABM01:39:105400:28:444601:04:3618.5801:33:205600:05:5000:00:0000:00:00
15 1335ALEXIS CONTRERAS FOCLUB SIGE SPORT CASTELLARABM01:39:153200:27:005001:06:1918.0901:33:196200:05:5600:00:0000:00:00
16 3836JOFRE CIURANS MALLOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:234900:28:164801:05:2618.3401:33:425100:05:4100:00:0000:00:00
17 6034JORDI SANS OTEROLLICENCIA DE DIAABM01:48:387100:31:236101:11:0616.8801:42:296600:06:0900:00:0000:00:00
18 6042DAVID COLOMER ALTIMLLICENCIA DE DIAABM01:49:355500:28:556701:14:2716.1201:43:226900:06:1300:00:0000:00:00
19 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:59:558000:33:207901:19:3215.0901:52:528600:07:0300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F01:33:015100:28:283300:59:0220.3301:27:304400:05:3100:00:0000:00:00
2 5172MONICA OLIVER HERREC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:55:308600:34:246901:14:3516.0901:48:597500:06:3100:00:0000:00:00
3 4027IMMACULADA GUTIERRECLUB SIGE SPORT CASTELLARV1F02:20:469200:39:389101:33:3812.8202:13:168900:07:3000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:16:22300:22:13400:49:3024.2401:11:43900:04:3900:00:0000:00:00
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:23:251800:25:061100:53:2122.4901:18:272300:04:5800:00:0000:00:00
3 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:23:431300:24:301500:54:2122.0801:18:511600:04:5200:00:0000:00:00
4 5899JOSEP LLEONART SUBIDISTANCE LA SALLEV1M01:26:162500:25:591700:55:0521.7901:21:042800:05:1200:00:0000:00:00
5 6032JOSEP BUDALLÉS SALALLICENCIA DE DIAV1M01:26:414100:27:251300:53:4422.3301:21:094600:05:3200:00:0000:00:00
6 6040DIEGO MEDINA RUEDALLICENCIA DE DIAV1M01:29:283300:27:022200:57:1220.9801:24:143000:05:1400:00:0000:00:00
7 1758ANTONIO JIMENEZ ESTSOC ATLETICA CORBERAV1M01:30:333400:27:112600:57:4720.7701:24:584800:05:3500:00:0000:00:00
8 5716FERRAN GONZÀLEZ CASINDEPENDENTV1M01:30:454300:27:362900:57:5920.701:25:352700:05:1000:00:0000:00:00
9 6033ENRIC BALLESCÀ ARBULLICENCIA DE DIAV1M01:31:431900:25:183801:01:3119.5101:26:491800:04:5400:00:0000:00:00
10 7025YANN RIALLANDLLICENCIA DE DIAV1M01:34:332000:25:204501:04:2918.6101:29:491300:04:4400:00:0000:00:00
11 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:42:034500:27:405701:08:5717.401:36:373900:05:2600:00:0000:00:00
12 1408OSCAR MARTINEZ MARTCLUB SIGE SPORT CASTELLARV1M01:43:466800:30:575101:06:411801:37:386500:06:0800:00:0000:00:00
13 7024RAFA GOMEZ TORRESFEECV1M01:47:544800:27:546801:14:3316.101:42:274100:05:2700:00:0000:00:00
14 7022MANU TENA- DAVILA SLLICENCIA DE DIAV1M01:59:307600:32:248201:21:1214.7801:53:365800:05:5400:00:0000:00:00
15 6030XAVIER FRANQUESA BOLLICENCIA DE DIAV1M02:03:387800:32:508501:24:2014.2301:57:107400:06:2800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTÍNECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:34:045200:28:293400:59:5020.0601:28:195300:05:4500:00:0000:00:00
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:49:297300:31:356301:11:2616.801:43:017200:06:2800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 811MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV1M01:29:232900:26:143000:58:0220.6801:24:162600:05:0700:00:0000:00:00
2 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:37:185800:29:063901:02:1619.2701:31:226000:05:5600:00:0000:00:00
3 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:43:115700:29:015601:08:5617.4101:37:573100:05:1400:00:0000:00:00
4 1230JAUME VILA MASINDEPENDENTV1M01:45:466300:30:125801:09:0817.3601:39:207100:06:2600:00:0000:00:00
5 1651THIERRY DAVINFASTTRIATLON CLUBV1M01:45:586600:30:335901:09:1517.3301:39:486700:06:1000:00:0000:00:00
6 7018PERE FRANQUESA BORRLLICENCIA DE DIAV1M01:53:085000:28:257701:18:4715.2301:47:126100:05:5600:00:0000:00:00
7 3310DANIEL CARULLA PAHLINDEPENDENTV1M02:01:268700:34:528001:19:4115.0601:54:338300:06:5300:00:0000:00:00
8 7015SERGI FERNÀNDEZ I BLLICENCIA DE DIAV1M02:21:478500:34:209301:39:3912.0402:13:599100:07:4800:00:0000:00:00
9 7019ORIOL ESCOLÀ CASADELLICENCIA DE DIAV1M02:21:478400:34:199201:39:3412.0502:13:539200:07:5400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:03:247500:32:118601:24:4514.1601:56:567300:06:2800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6025JOSEP IGLESIAS FLORFEECV2M01:40:544200:27:355401:07:3917.7401:35:145000:05:4000:00:0000:00:00
2 3791LLUIS FUMANYA PUJOLINDEPENDENTV2M01:43:216400:30:275201:06:5117.9501:37:186400:06:0300:00:0000:00:00
3 7021ALBERT PALLAS ROVIRLLICENCIA DE DIAV2M01:48:396500:30:286601:12:3916.5201:43:074500:05:3200:00:0000:00:00
4 4714ALEJANDRO BUENO ROMCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:58:168100:33:257201:17:4715.4301:51:128700:07:0400:00:0000:00:00
5 6029IÑAKI RODRIGUEZ GARLLICENCIA DE DIAV2M02:00:148300:34:077801:18:5015.2201:52:578800:07:1700:00:0000:00:00
6 3950JAVIER ALMELA OLLERCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M02:08:517900:32:539001:29:2013.4302:02:137900:06:3800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:36:393900:27:154201:04:0718.7201:31:223300:05:1700:00:0000:00:00
2 6031XAVIER AYMAMI BIDÓLLICENCIA DE DIAV2M02:09:129300:39:448301:21:2514.7402:01:099300:08:0300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32